خدا محافظت مسیحیان AL-KOCH!

 4472788_3_cbbb_un از شبه نظامی-مسیحیان--village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

این سال 2015 که من در مقاله ام ژانویه 1 گفت (لینک  اینجا  )  زندگی می کنیم و دیگر لحظات بسیار قوی از پایان زمان زندگی می کنند به این دلیل که بیشتر از بازگشت عیسی مسیح نزدیک است و حوادث قوی هستند ، قدرتمند، روشن و مواد منفجره. 

 

یکی در سال های رفته و شواهد فوق العاده ای فاجعه بار از وضعیت جهانی در تمام زمینه نگاه به نظر می رسد به ما در راه چنان واضح است که یکی باید برای دیدن کور نشده است و یا ایمان بد مانند نور تاریک به نظر می رسد.

 

در سه ماهه اول سال 2015، خداوند آگاهی به بشریت (لینک بالا بردن  اینجا ) ما درد بینی در کتاب مقدس اعلام بازگشت به زمین از تنها پسرش، و معشوق، عیسی مسیح، نجات دهنده ما و پادشاه ما تجربه که باز خواهد گشت با ما به حکومت بر جهان در طول هزار سال است که ما را از قضاوت نهایی هم جدا کنید.

 

ما باید درک کند که ما در حال در سال های اخیر زندگی، برادران محبوب من مسیحی و خواهران از جهان، زمان آزار و اذیت و ایمان.

 

آزار و اذیت مسیحیان در حال حاضر در سطح جهان و در مقیاس بزرگ توسط جنگ های داخلی، اقدامات تروریستی و جسمی، اخلاقی و کلامی.

 

اسلام راست فکر راه شرق، را محکوم کرد خشم و شدت حوادث خونین، کاریکاتورهای پیامبر او محمد،رفتن تا آنجا که برای سوزاندن پرچم فرانسه عزیز ما و تنزل سفارتخانه های ما.

 

پس چگونه می تواند ما احترام به انبوهی از متعصبان که به طرز وحشیانه ای فریاد « مرده » به مسیحیان و فرانسه است.

 

چگونه می توانیم احترام برای ارتش از متعصب تشنه به خون و احمق به نام خدا آنها خدا را برادران و خواهران خود مسلمانان متحمل و روشنفکر و برادران و خواهران مسیحی شرقی ما ذبح کردن .

 

چگونه می توان احترام ما خواهان برای موجودات ناپسندیده که نقض ضرب و جرح و کشتن کسانی که برای ارسال به قوانین وحشیانه با هدف ساخت « مرد » برده از متعصبان که به منظور هستند امتناع خوار کردن انسان را به شرایط زندگی برده داری.

 

باید به رسمیت شناخته شود که این موجودات نفرت انگیز، متعصب، اسلام گرایان و تروریست ها به دنبال به زور، جنگ و ترور، یک تمدن جدید بر روی زمین رسیدن به «اسلام» .

 

بنابراین باید گفت و روشن این انبوهی وحشی از تروریست های اسلامی متعصب اگر آنها تصمیم به بازگشت به حمایت و یا انجام حملات در این کشور از حقوق بشر و شهروند « فرانسه »، و یا هر آزاد بودن برای است زندگی ایمان خود، دین و فرهنگ خود را در رابطه با آزادی و قوانین جمهوری فردی ، ما در هیچ موردی جنایات بدون مجازات در فرانسه و در سراسر جهان علیه مردم فرانسه، ارزش های آن و جمهوری خود را متعهد ترک .

 

زمان صلح   

پاسخ از فرانسه همیشه خواهد بود  توسط قانون و عدالت خود و قدرت خود را همیشه قانون و عدالت او باشد.

 

در زمان جنگ

خدا TAKE حیف از دشمنان ما!

 

 

قوانین جمهوری سکولار است و مسلمانان از فرانسه، فرانسه زندگی می کنند مانند هر فرانسه در انطباق با قوانین جمهوری، سنت و آداب و رسوم آن، عبادت آن، فرهنگی و جمهوری خواه به دنیا آمد.

 

برای مسلمانان فرانسه تبدیل شده توسط ملیت فرانسوی آنها ارزش ها، قوانین و آداب و رسوم از ما و فرانسه و جمهوری خود پذیرفته شده است و باید منطبق.

 

برای مسلمانان فرانسه غیر زندگی در فرانسه که دیگر شرایط ارزش ها و قوانین جمهوری فرانسه، آنها مشکل است که مسئولیت خود را حل کند.

 

فرانسه اقیانوس آرام و صلح طلبان.

صلح آمیز زیرا آنها در صلح زندگی می کنند

صلح طلبان زیرا آنها کمک به دیگران در صلح زندگی می کنند

 

ما، فرانسوی، مردان و زنان صلح در صلح و به نام صلح زندگی می کنند و دوست دارم استقبال می کنیم قربانیان استبداد و کمک در چارچوب « سازمان ملل متحد » و همه مردم نیازمند قربانیان ظالم و دیوانه تشنه به خون.

برای حمله به فرانسه و مردم آن جنایت علیه صلح و عشق به خدا است و آن را هرگز خواهد رفت بدون مجازات!

 

اسلام گرایان،

 

آیا برادران فرانسه من و خواهران، یهودیان، مسلمانان، ملحدان، مسیحیان و یا هر دین آنچه را لمس نمی!

 

متعصب اسلامی و تروریست ها، شما که دفاع از جهاد علیه تمدن ما و جامعه ما، مجازات خود را نزدیک و آن را از آسمان آمده .

 

این بزرگ خواهد بود و تحقق خواهد

توسط اراده خدا!

 

اسلام گرایان، و سپس شما خدا طلب کمک به شما و به نماز خود را و اشک خود را ناشنوا باقی خواهد ماند.

 

توبه و یا تماشای آسمان!

 

به تمام قربانیان تاسف از این دیوانه خونین، من می خواهم به شما بگویم که خدا درد و رنج خود را می بیند و این که روز رستگاری نزدیک است، پس از آن پاداش خود را خواهد بزرگ شود.

 

احتیاط، شجاعت، صبر و نماز.

 

برادران عزیز و خواهران در مسیح، خدا ما را دوست دارد و آن را به عنوان کمک می کند تا برادران و خواهران AL-KOCH ما است که واحه از عشق و صلح در جهنم عراق به ما کمک خواهد کرد!

لینک به فشار مسیحیان مقاله آل کخ   اینجا 

 

 

خدا همه مردم خوش نیت برکت دهد.

عشق، صلح و شادی در قلب و در لابی در پیش بینی از بازگشت در جلال بر روی زمین از خداوند ما عیسی مسیح.

پیروز

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :