Zver ZJAVENIE Zistená!

apocalypse_jean

PREDSLOV

Naplnenie biblických proroctiev a varovné príznaky návrate nášho Pána Ježiša Krista stala kontinuálne, a dokonca aj každý deň na príklade nedávnej silné dažde spôsobujú záplavy v mnohých krajinách sveta vrátane Francúzska.

Prívalové dažde, búrky, cunami, záplavy, sopky, zemetrasenia, požiare, hurikány a cyklóny zasiahla svet každý mesiac sa vo veľkom meradle, moc, silu a zlosť.

Hlad, choroby a bieda exponenciálne zhoršuje globálne štrajku tiež zničiť svet.

Vidíme, hýrenie a chtíč všade na zemi aj v kostole!

Zlo sa stalo samozrejmosťou, a dokonca aj spôsob, ako žiť vo svete, kde sú hodnoty obrátené.

Od roku 2008, vtáky, ryby a ďalšie zvieratá umierajú každý mesiac milióny po celom svete bez známych dôvodov.

Vieme, že Biblia ukazuje, že príchod Ježiša Krista musí byť v bolesti pôrodu.

Aj keď je jasné, že Biblia prorokoval bolesť na svete, sa stal silný a trvalý.

Všetci vieme, že dodanie, keď sa bolesť stala ťažká a trvalý, je na čase dopraviť matku, pretože práca už boli začaté dodávky.

Preto objasnenie veci na návrat Ježiša Krista na Zemi, ale to ešte silu a ochotu otvoriť svoje oči a prijať výzvu všetkým získala myslieť nemysliteľné!

Čo si budeme musieť ešte podstúpiť utrpenie pred otvorením oči a modliť sa k Bohu, aby skrátiť bolesť a umožniť Ježiš Kristus prísť a zachráň nás!

.

KOSTOL

.

Je to možné, potom, že medzi vikári cirkvi, ktorí majú údajne viesť ľudí k Bohu, niektoré sú skorumpované a slúžia Satanovi a horšie, ktorí chcú trénovať na mnoho rokov, maximálny Ames Satanovi miesto vedenie je na Boh skrze Ježiša Krista.

Vo svojich článkoch som sa dotkol túto tému bez sily duše ísť až na dno vecí.

Prosím Boha, aby mi odpustil, či sa mýlim v tom, čo budem vyvíjať v tomto článku. To je horúca téma!

Ale musím nájsť silu k nasledovaniu moje presvedčenie a mojej analýzy sú však veľmi vážne následky.

Keby som to neurobil, môže veľmi veľa duší dobre zaplatiť vysokú cenu, a môže byť dokonca prehral s Ježišom Kristom a Bohom.

Ale beda, keď to urobím, a ja sa mýlim, je to moja duša, že som mohol prísť, rovnako ako tí, ktorí veria vo mňa ..

Takže, skryť nič z teba, som naozaj strach, že sa snaží kázať « rýchle » návrat Ježiša Krista, zobudím v mnohých každodenných čitateľov blogu, nádeje a pocity, ktoré by mohli v prípade obrátiť musel som sa mýliť, aj sklamaním a sťahovanie z viery, a preto Ježiša Krista.

Ja

Prečo som prišiel kázať

.

Nikdy som skrytých a dokonca som si spomenul mnohokrát, že nie som prorok, a tak som sa môže mýliť, čo sa mi stalo!

Tak som si povedal, že som nemal zjavenie alebo Boh, alebo akýkoľvek anjel, alebo iný subjekt.

Prišiel som kázať návrat Ježiša Krista sebemenší šancu, bez kedy bola pripravená, alebo dokonca bez toho aby som myslel na druhej pred rokom 2008.

Ak chcete byť úplne úprimný, musím povedať, že som sa nikdy nepodarilo plne a úplne v celej Biblii čítať od prvého do posledného riadku.

Od roku 2008 som záujem opäť s nejakou návštevnosť, keď sa trochu zabudol, pretože Cathy JOC a to robí veľa času, a dokonca aj desaťročia!

To je radio show v roku 2008, keď už hovoríme o vytvorenie stroja na juhu Francúzska, aby vytvorili energiu, ale by mohlo spôsobiť problémy v prípade, že čierne diery a spôsobiť koniec sveta čo vyvolalo vo mne potrebu výskumu na konci sveta. A nite ihly, výskum výskum na nete, som dospel k Biblii.

A potom, môj život sa zmenil!

Potom som si všimol, niečo, čo nie je úplne správne informácie o krajine, Počasie, spoločnosti, katastrofy a financie Zdalo sa, že začne žiť hlbokú transformáciu a dokonca aj skutočné premenu s niektorými vážnymi následkami, ako je zrútenie akciového trhu v USA Nové york.

Tak som hľadal a hľadal, skúmané najprv pochopiť explózii všetkých katastrof počasie, pôde a násilie mužov som videl potopenie pomaly do šialenstva stále smrtiace v bratovražedné vojny vrátane Stredného východu.

A potom to bolo rozšírenie islamu vo svete, zavolal mi zvedavosť.

Aj keď nemám nič proti moslimom alebo proti svojim životným štýlom alebo kultúr proti populácie na Blízkom východe a inde.

Avšak, som si dobre vidieť rozsah tohto fenoménu migrácie, ktorý viedol týchto ľudí opustiť svoje domovy pri hľadaní lepšieho života inde.

A to sú ľudia z východnej Európy, ktorí zatkli moju zvedavosť, keď sa na cestu migrácie pri hľadaní lepšieho života tiež.

Porušenie týchto populácií na cestách ťažko interpellèrent moju dušu a myseľ.

S modernými prostriedkami na výskum a šetrenie najmä na internete, sa mi podarilo prostredníctvom analýzy a kompilácie informácií, pochopiť a prijať nepredstaviteľné, v mojej mysli sa zdalo, že je kresťan duch sa vyskytujú v realite.

Všetko, čo ma zaujalo všetko, čo zasiahol mojej mysle a duše si bol vedomý bolo vysvetlenie …

.

Bolo to veľmi viditeľne proroctvo a biblické varovné príznaky návrate Ježiša Krista na zemi.

 

Ako neuveriteľné, ako sa môže zdať, nič to nemení, že koniec času bola v plnom prúde.

 

Presýpacie hodiny času boli vrátené a dni sme boli teraz v očíslované.

.

Časť mňa bol spokojný s týmto zjavením, ďalšia časť bola smutná, pretože Apokalypsa v Biblii je príčinou veľa utrpenia vo svete pred návratom nášho Pána Ježiša Krista.

A posledná časť ma odmietli veriť napriek všetkým splnených proroctiev a všetky znamenia, robil to Apokalypsa môže byť pre našu generáciu!

Takže som úplne museli hľadať dôkazy a dôkazy, a napriek tomu stále viac dôkazov!

Napriek svojej viere, potreboval som dôkaz, ako zjavenie apokalypsy je dôležitá pre budúcnosť ľudstva!

.

Muž z malej viery, že som!

Vždy pri hľadaní dôkazov …!

.

Napriek tomu Boh prebýva môj život od detstva, a moja viera v Boha nikdy ma opustil.

Je to šok z odhalenia príchodu nášho Pána Ježiša Krista pre našu generáciu, ktorá spôsobila moje podvedomie túžobný dôkazy.

Díval som sa všade každý deň, a to najmä v mnohých kníh a článkov na internete, mnoho kazateľov na konci času, konečný a nepopierateľné dôkazy, že Ježiš Kristus sa vráti fyzicky vládnuť na Zemi, a že tento návrat bol dobre naša generácia.

Treba však povedať, a hovoria, že dvetisíc rokov mnohí kresťania si boli istí, a isté, že návrat Ježiša Krista, bol pre svojej generácie.

.

A napriek tomu, že sa mýlili!

.

Takže napriek veľkosti znamenia a proroctvá splniť, napriek skutočnosti, že plnenie znamenia a proroctvá sú exponenciálny ako pôrodné bolesti.

Napriek skutočnosti, že takáto kaskáda príznakov sa niekedy stalo v minulých storočiach.

Napriek tomu, že drvivá väčšina značiek a proroctvá z tohto rozsahu by mohli byť dielom náhody, trochu pochybnosti, ale stále zostáva vo mne!

Ako dni, večery a noci myslenia a výskumu eliminovať tento malý, maličký pochybnosti.

Táto pochýb o tom však bol kvôli obrovské, a hoci sám kolosálny fakt prehnala všetky svoje presvedčenie, svoje presvedčenie, svoje analýzy a dôkazy o biblických proroctiev a znamenia vyrobené.

Táto skutočnosť otrávil môj život, a to natoľko, že som spala len pár hodín každú noc, mať čas pozrieť sa a pochopiť, prečo.

Trochu ako apoštola Tomáša, ktorý potreboval dôkaz veriť vo vzkriesenie Ježiša Krista, musím svoj dôkazy na odstránenie všetkého, že malé a dokonca aj drobnými pochybovať o návrat Ježiša Krista na našu generácie.

Som absolútne musel nájsť

odpoveď na otázku:

Preto, ak sa návrat Ježiša Krista

Pre našu generáciu,

e pápež nehovorí!

.

Takže v prípade, že pápež nespomenul je, že sa mýlim, a každý, kto si myslí, že návrat Ježiša Krista, aby naša generácia tiež zle.

Musím sa priznať, že napriek tomu, že mám vieru, a to napriek skutočnosti, že Boh prebýva v mojom živote od detstva, som stále pochybujú, napriek všetkým presvedčivé dôkazy, že sa každý deň žijeme.

Musel som to tajomstvo, ktoré bolo, že aj napriek mojej vlastnej analýzy, prieskumy a výskumy, ktoré ma niesli na istotu a doklad o nastávajúcom príchodu nášho Pána Ježiša Krista, mohol by som ešte náznak pochybností.

Ako som mohol kázať návrat Ježiša Krista, keď som mal pochybnosti!

Ako by som mohol pokračovať kázať návrat Ježiša Krista, v prípade, že pápež nehovoril!

.

Takže jeden z nás medzi pápežom a ja sa mýlil!

.

Znamenie podľa mojej analýzy je ešte produkovať exponenciálne od 14.mája 1948 (dátum vzniku štátu Izrael)

Ako som mohol, aby som obyčajný človek pochybovať o dobrú vieru našich posledných pápežov!

Pochybnosť a popierajú pápežovu víziu cirkvi nie je len svätokrádež!

To je tiež sám seba vylúčil z cirkvi!

A že to nie je!

Peter bol prvý sprievodca cirkvi skrze vôľu nášho Pána Ježiša Krista.

Je to Ježiš Kristus dal Petrovi úlohu viesť cirkev a len Ježiš Kristus môže odstrániť nástupca Petra zaťaženie duchovný vodca kostola.

Dvetisíc rokov, katolícka cirkev odovzdala vieru z generácie na generáciu.

V tomto nástupcovi Petra a všetkých vikárov Cirkvi urobili poslanie svojich po sebe idúcich vlád.

Avšak počas týchto dvoch tisíc rokov histórie, kostol zaviazala niektoré úkony, ktoré nemôžu byť hrdý, a tak sme sa bude zodpovedať Ježiša Krista na jeho návrat. Aj keď odpustenie už poskytuje naše pokánie!

Som kresťan a katolík, aj keď som sa ísť do kostola len pri zvláštnych príležitostiach.

Avšak, urobím sám niekedy len každú príležitosť vziať nejaký čas na meditáciu, dobiť svoje batérie a natankovať energiu a pokoru.

Tak som sa nemôže dostať preč od Boha alebo viery, ale nemôžem držať jazyk za zubami a nič nepovedal!

.

Je to silnejšie ako ja!

.

Musím sa pohybovať, kázať a odhaliť svoju analýzu, takže si každý môže myslieť a vybrať si svoju vlastnú cestu.

II

KTO SÚ BEASTS Apokalypsy

.

Spočiatku som sa vykonať opravu, som už skôr povedal, vrátane môjho článku  návratom Ježiša Kristus 14 alebo 15 septembra 2015! V deň sviatočný trumpet  « že islam je šelma z priepasti.

.

Ale som presvedčený o tom, na omyle.

.

Skôr islam je náboženstvo LUCIFER.

.

Moslimovia uctievajú Lucifera v dobrej viere je presvedčiť, aby uctievanie Boha!

.

Lucifer chcel byť Bohom spevák aj jeho ľudia « moslimovia », ktoré sú takmer toľko ako hviezd na nebi!

Zatiaľ čo Boží ľud « Židia », je znížená na Peau de mrzutosť a stále popieral jeho syna Ježiša Krista!

Osud moslimov je v ich rukách, môžu prísť k Ježišovi Kristovi ísť k Bohu alebo pokračovať v uctievanie Lucifera.

Nemôžeme zabiť, kresťanmi, pretože popierajú islam a tvrdia, že slúžia Bohu!

Orderly vždy začína samo o sebe a pred sledovaním slamu v oku charitatívnej moslimský sused, v tomto článku sa budem pozerať na lúča, ktorý je v mojej a tých všetkých kresťanov!

To je moja oprava

.

Aujourd’hui mon prêche me conduit à vous révéler que mes recherches, analyses, enquêtes et réflexions longues et minutieuses, m’amènent à douter non seulement du Vatican et cela vous le savez déjà mais du Pape lui-même et de ces prédécesseurs. « LES PAPES ROIS »e

 

Pápeži Kings sú pápeži od Lateránskej zmluvy v roku 1929, ktorý z Vatikánu stáť.

 

11.2.1929 je pápež  Pius XI,  ktorý sa stal prvým pápežom kráľ Vatikánskeho štátu.

 

1 Pius XI  v 1922-1939

2. Pius XII  1939-1958

3 John XXIII  of 1958-1963

4 Pavol VI  1963-1978

5 John Paul ja som  z 1978-1978

6. John Paul II  1978-2005 (tá, ktorá existuje vo vízii Johna apoC 17).

7 Benedikt XVI  2005-2013 (kto mal zostať krátkodobo)

 François  2013  až do návratu Ježiša Krista podľa proroctva Malachiáša biskupa

 

Pozri môj článok:

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/10/03/du-troisieme-secret-de-fatima-au-retour-de-jesus-christ-sur-terre-des-verite-qui-derangent/

 

 

Bože, odpusť mi, ak sa mýlim!

 

Kniha Zjavenie napísal Jean odhaľuje veľa vecí a ja odporúčam čítanie.

Táto kniha je z božskej inšpirácie, jeho kapitoly a verše sa vzťahujú na rôzne situácie, prostredníctvom ktorých história človeka, ale to je aj kniha Zjavenie na konci času, a to je to štúdia, ktorá Aj vytvoriť tu čiastočne.

Najmä by som chcel upozorniť na tri kapitoly, ktoré som dobrovoľne zaradené v poradí pre lepšie pochopenie mojej analýzy.

Jedná sa o kapitoly 17, 13 a 16, ktoré si môžete prečítať v spodnej časti stránky.

.

A

Vízia džínsy v kapitole 17. Apokalypsy

Moja analýza

.

Po prečítaní tejto kapitoly vo svetle toho, čo vieme o katolíckej cirkvi Vatikánu, vidíme, že zrejme ide o katolícku cirkev až do konca času!

Prečítaní tejto kapitoly by nemalo byť chápané až do konca doby, kedy vaše zjavenie od Boha.

Ženy – Veľká Prostitute

Tento popis zodpovedá Vatikánu katolíckej cirkvi « Rím » a preto « Vatikán »

Šarlátový zviera prostitútky   má sedem hláv a desať rohov

Uvidíme sa v závere článku je to šarlátový zviera, ktoré nesie prostitútku … 

Sedem hláv je ako sedem kopcov Ríma, ale aj sedem kráľov Vatikán

Sedem kráľov    sú preto pápeži od dohôd Lateráne, ktoré z Vatikánu kráľovstvo

Desať kráľov      sú náboženskí predstavitelia iných náboženstiev, s ktorými údržbu pápež alebo odkazy aliancie. link alebo náboženstvo:  http://choisislavie.free.fr/compare.htm

Šelma, ktorá bola kedysi   je tá, ktorá sa dvíha z priepasti, pretože verš bol potom 17,8 nie je, potom sa znovu objaví

Šelma, ktorá bola a vystupuje z priepasti  je určite Vatikán alebo ona ťahá za nitky.

Verše Zdá sa, že popisovať ex-pápeža Benedikta XVI, a to najmä vo verši 17,8, čo ukazuje na svetlo jeho rezignácie, ktoré táto šelma z priepasti je pápež Benedikt XVI

benoc3aet-xvi-mohamed-ahmed al-Tayeb-Limam-de-la-mosquc3a9e al-Azhar cairo-du-

Pápež Benedikt XVI je šelma, ktorá bola a stúpajúci z mora a priepasti. 

Je jasné, že to je pre mňa veľmi ťažké si predstaviť, ako katolíckeho kresťana, že táto analýza môže byť chcené Bohom kapitoly 17 koniec času, ale fakty Zdá sa, že hovorí sama za seba a ja zjavenie moja analýza môže vidieť skutočnú zvýraznenie.

 

 

B 

Kapitola 13 Knihy apokalypsy.

Moja analýza

Šelma, ktorá sa dvíha zo zeme

.

V knihe Apokalypsa v kapitole 13. verši 13,11 vidíme inú šelmu, ale nie vystupujúce z mora, ale od Zeme a všetku moc prvej šelmy v jeho prítomnosti.

Vždy v rovnakom smere, analýzy, chápeme tú, že táto   šelma zo zeme je  pápež Francis prevláda v prítomnosti ex-pápeža Benedikta XVI.

Pápež Francis, odmietnuť niektoré atribúty Pape (pláštenku a topánky) a dokonca aj meno pápeža. Je to jednoducho hovorí, že rímsky biskup a podľa niektorých správ to nesplnil všetky požiadavky pre vymenovanie na pápežstvo.

Pápež Francis je beštia, ktorá sa dvíha zo zeme

 

Prvá šelma, ktorá vystupuje z mora

 

Vo verši 13:12, anjel stále hovorí o tej prvej šelmy, ktorej smrteľná rana sa uzdravila, že kurz v mojej analýze nie je nikto iný, než pápež John Paul ll , ktorý obdržal strelnú ranu, ktorá mala byť fatálne.

Ale ako zázrakom unikol smrti, že slávny 13.května 1981!

Dokonca aj jeho vrah povedal, že nechápe, ako sa pápež unikol smrti …. !

 

Takže šelma z mora, je prvá šelma, ktorá stúpa zo zeme je druhá beštie.

.

V súhrne možno konštatovať, že sedem kráľov pápeži sú všetci príbuzní šelme z mora, a pápež Francis je druhá šelma, ktorá sa dvíha zo zeme.

.

Nedávne pápeži sú beštie apokalypsy!

.

Ale oni nie sú jediné zvieratá, pretože pamätajte, že je desať kráľov, ktoré sa kombinujú dve zvieratá (Benedict a Francis) a desať kráľov sú desať náboženskí predstavitelia iných náboženstiev, ktoré sme už videli tieto vernosť za Jána Pavla II, Benedikt XVI a teraz sa Francis.

Vodcovia falošných náboženstiev, ktoré sú príbuzné k šelmám Vatikánu sú aj spojenectvo s beštiou z Apokalypsy, ktorého cieľom je bojovať proti pravej katolíckej cirkvi je cirkev Ježiša Krista.

.

C 

Kapitola 16 knihy z Apokalypsy.

Moja analýza

 .

Táto kapitola je tiež veľmi dôležité, pretože to jasne vysvetľuje utrpenie Boh pošle na Zemi.

16.13 verš vysvetľuje spojenectvo medzi trilógie  « drak, šelma a falošný prorok » , ktorý musí konať spoločne, aby spôsobiť hlavy štátov sveta v poslednej svetovej vojny ..

Táto kapitola je tiež veľmi dôležité, pretože to jasne vysvetľuje utrpenie a súdy, že Boh pošle na Zemi.

.

Je to trest!

.

Videli sme, že zvieratá sa, musíme zistiť, kto je drak, ktorý je falošný prorok.

Dragon     predstavuje silu, stále žije skrytý preč a len ukázať vrhnúť na svoju korisť a zabiť náporom úderov alebo plamene.

.

Kto je drak?

.

Právomoci obchodu, surovín, financií a médií, sú v držbe fondy, ktoré smerujú do tieňa do  »  slobodomurárstva « , ktorý slúži na « iluminátov »tajnú spoločnosť, ktorá vládne Slobodomurárstvo a vládne svetu.

Drak svojimi právomocami, ktoré ovplyvňujú všetky bytosti na svete, bieda, hladomor, choroby, násilie, vzbury a vojny sa spúšťa.

Moslimovia obviňujú kresťanov a židov nešťastie, ktoré postihujú aj Židia a kresťania obviňujú moslimov vrátiť s rovnakými problémami.

Skrytý účel, pre dve beštie, falošný prorok, a drak je, aby « muža » a spí zaplieta do problémov, je odviesť pozornosť od Ježiša Krista, ktorý prichádza, aby nás zachránil.

Cieľom napoly priznal dvoma šelmami, falošného proroka a drak, je vytvoriť nový svetový poriadok na troskách kresťanstva na zemi zaviesť vládu mieru a bezpečnosti.

.

V skutočnosti chcú zotročiť muža!

.

Drak je šľachy vojny je sila a moc zlý, ktorý odhalí v boji proti Baránka!

 

Falošný prorok  Nemôže byť žijúci na konci času vodcu, pretože, ako sme už videli, sú « zver pápežov » a 10 Kings « náboženskí vodcovia falošných náboženstiev », ktoré poskytujú túto úlohu.

To nie je prorok na konci času, ako Biblia hovorí o falošných prorokoch, pre túto dobu a nie falošného proroka.

Potom zvážiť dvetisíc rokov histórie tam bol len jeden falošný prorok tak dôležitý a tak mocný, že je stále prítomný a živý vo všetkých mysliach.  To je Muhammad   je v čele množstvo proti všetkým a všetkému zaisťuje, že je to pravda, a konečný prorok.

Pozri články pätu

Vieme, že 600 rokov predtým, než Ježiša Krista, Daniel oznámil príchod Mesiáša.

História sveta dokazuje nado všetku pochybnosť, že to Mesiáš  « Ježiš Kristus »  proroctvo oznámila, že odrezať a on bude mať žiadneho nástupcu.

.

Takže, nie je pochýb o tom, Mohamed je falošný prorok.

.

A vzhľadom na množstvo ľudských « moslimov », ktorí uctievajú, môžeme povedať nahlas a jasne, že Mohamed je falošný prorok Biblie

.

Je dôležité si uvedomiť, že moslimovia sú prvými obeťami falošného proroka.

Moslimovia sú obeťami Štokholm syndrómu, a preto uctievajú falošného proroka a jeho nasledovníci, islamisti!

.

Pozývam všetkých moslimov, aby sa ku Kristovi, aby sme boli spasení.

.

Islamisti sú ozbrojené krídlo falošný prorok, že trápenie a zmrzačí denne zástupy moslimov.

Oni tiež vyvolalo svätú vojnu proti kresťanstvu.

Masakrami zdecimovala mnoho dedín kresťanov v Afrike a na východe.

Kostoly boli zdemoloval, vyplienili a vypálili, islamisti nerešpektujú nič.

Muži, ženy a deti boli zavraždení v mene Boha týmito služobníkmi Satana.

 

Dôkaz o deväť

.

To všetko sa odohráva a do seba zapadá veľmi dobre, ale stále som mal nejaký dôkaz, ako sa obávam, dôsledky mojej analýzy na svete.

Takže za moje presvedčenie, zoskupenia, podobnosti existujú skutočnosti, ktoré vám môžu pomôcť, ako si utvoriť názor.

Tu je deväť otázok, dôkaz o « novej » Som možno nie je zlé!

PREČO: The Kings sú pápeži nenechali počet kňazov bol znížený na pramienok, a to najmä vo Francúzsku alebo kňaz stará o samotných niekoľkých farností (! Dobrá reklama by sa zvýšili mnohých povolaní) Pápeži sa dobrovoľne konal proti Cirkev tým, že pomaly umierať. « To je fakt, »

PREČO: Pápež v roku 1960 odmietol prezradiť tretej tajomstvo Fatimy, tak neuposlúchnutie vôľu Panny Márie, zatiaľ čo Vatikán bol uznaný ako skutočný vzhľad Panny Márie. Pápež zámerne neposlúchol Boha. Od roku 1960 pápeži Kings odmietajú poslúchať Boha vedome « To je fakt, »

PREČO: Králi pápeži sú podporované, bránil a dokonca povzbudzovať humanizmus miesto povzbudzovať ľudí, aby prišli k Ježišovi Kristovi v láske , a to akt lásky. Humanizmus miesta muž v strede všetkých priority, zatiaľ čo kresťanský boh je umiestnený v centre všetkého! Humanista oslavuje muža potom Christian oslavuje Boha! « To je fakt, »

PREČO: Pápeži Kings odísť, mučiť a vraždiť zástupy kresťanov, pretože odmietajú islam. Nielen, že odídu, bez toho, aby niečo povedal, ale uznávajú, islam a iné náboženstvá ako falošné cesty, ktoré môžu viesť k Bohu. A oni odsudzujú zástupy na bludy ciest. « To je fakt. »

PREČO: L ast pápež Francis jednoducho povedal biskup Ríma a odmieta mu meno pápeža a nosiť určité atribúty. « To je fakt. »

PREČO: Pápeži Kings odmietol hovoriť o blížiacej sa návrat Ježiša Krista, a naša posledná pápež aj naďalej mlčať o tejto skutočnosti. Prvým cieľom jeho úradu je stále hnacou katolícka cirkev je pripraviť ľudí na návrat Pána Ježiša Krista! « To je fakt. » 

PREČO: Pápeži Kings sa rozhodol, že pápežský trón s obráteným krížom na chrbte. Čo často znamená, že sa obrátili svoje bundy a už slúžiť Ježišovi Kristovi, ale Satan. « To je fakt. »

PREČO:  Kým zákon o pápežskej požehnanie bola vykonaná s ukazovákov a pretiahol sa zamestnancami, už bola nahradená ukazovák a malíček natiahnutý, ktorý je známy ako znamenie Satana! « To je fakt. »

PREČO: Pápeži Kings dohodnutého poplatku, ktorý je kompromis so satanom. Ježiš Kristus odmietol všetky dary Satana, keď mu bolo predmetom pokušenie na púšti. « To je fakt. »

.

ZÁVER

 

Všetky tieto skutočnosti sú skutočné, reálne a hmatateľné, ako môžeme ako kresťania naďalej prijímať mať zatvorené oči!

Je čas sa prebudiť skôr, než bude príliš neskoro.

Pamätajte si, že Ježiš Kristus bol tiež prezradil rady « High židovskej náboženskej telo »

Takže moji milovaní bratia a sestry v Kristovi, som si vedomý, že som riskovať svoju dušu, či sa mýlim, ale ja pred Bohom právo nezdieľať svoju analýzu.

Mám predstierať, že kázať povrchne, alebo sa môžem dostať na dno vecí, byť horlivý vo svojej viere a snaží sa prebudiť zástupy, a môžu tak prispieť k uloženiu čo najväčšieho počtu duší, a to aj na riziko baňa.

Tu myslím, že som dokázal, že pápeži Kings sú « zámerne » falošné pápeži a beštie apokalypsy.

 

Videli sme, že žena « veľký prostitútka »  je « Vatikán Katolícka cirkev. »

Videli sme, že  sedem hláv sú obaja « sedem kopcov Ríma a sedem pápežov Kings »

Videli sme, že  »  Seven Kings  « sú « sedem pápežov » od dohody Lateránskej Pius XI Benedikta XVI

Videli sme, že prvá šelma vystupujúca z mora, bol « pápež John Paul II »

Videli sme,  »  The Beast, ktorý bol, a vystupuje z priepasti «  je  « pápež Benedikt XVI »

Videli sme,  »  Beast stúpajúce zo Zeme «  je « pápež Francis »

Videli sme, že « desať kráľov » sú « na 10 číslic falošných náboženstiev » , ktorí uzavreli zmluvu a oddanosť k tej šelme « pápežov »

Videli sme, že  »  falošný prorok «    bol « Mohammed » stelesnený dnes islamom a islamistami.

Videli sme, že « drak » je « Slobodomurárstvo »    , ktorý slúži k « Illuminati »

.

Takže, kto je šarlátová šelma prostitútky

.

Šarlátový zviera, ktoré nesie prostitútku je tajná spoločnosť s názvom  Ilumináti   , pretože to je štruktúra, ktorá dáva život a silu do dvoch beštie a prostitútka.

.

A kto sú tí ilumináti  ?

.

Je Satanic tajná spoločnosť, ktorej základňa sa skladá z elitnej svetovej spoločnosti z oblasti financií, politiky, médií a občianskej spoločnosti. Ona je hlava slobodomurárov a riadi svet v zákulisí podľa svojich právomocí finančné, technické, technologické, politické a mediálne.

Dedukciou, môžeme pochopiť, že táto tajná spoločnosť je v čele:

Grand Master of slobodomurárstvo,

Obe šelmy « Bývalý pápež Benedikt XVI a pápež Francis »

Hlavy desať kráľov « 10 falošných náboženstiev s oddanosti k dvom beštie »

To je 13 osôb, tj o Chef   « antikrist » a dvanásť apoštolov!

13. ročník apoštol falošný prorok a ako Judáš, je spurný a je proti master  « antikrista »  a systém. Jeho učeníci « islamistami » Takže bude bezbožný vojna na Armageddon.

Opäť Satan Monkey Boh, pretože Ježiš Kristus mal tiež dvanásť verných apoštolov a trinásty, ktorý zradil

 

Takže, kto je pokrytec, antikrist, 

Scarlet Beast

  

Tí, ktorým svet bude uznávať autoritu môže byť len známy a rešpektovaný všetkými a každý človek, ktorý bol alebo bude vernosť!

Bezbožný

Dôležitý detail v obraze,  Benedict urobil znamenie Satana otvorene na verejnosti

Táto osoba   « antikrist, šarlátový zviera »  , ktoré odhalia seba byť Armageddon   Bývalý pápež Benedikt XVI

Vzhľadom k tomu, John nám hovorí vo verši 17,8 knihe Zjavenie:

17:8

Zviera, ktoré si videl, bola, a nie je. A musí vystúpiť z priepasti a ísť do zatratenia. A obyvatelia zeme, ktorých mená nie sú zapísané od založenia sveta v knihe života, keď hľa šelmu, ktorá bola a je už , a napriek tomu je. –

Vojna Armageddon bude bitka Iluminátov proti falošného proroka « islam » v čele s islamskými džihádistov, ktorí odmietajú poslušnosť k beštiu!

V roku 2014 by mal vidieť zavedené všetky podmienky pre tento konflikt neodvratný a je plánované na posledné dni konca času  , ktorý si myslím, že sa bude konať v roku 2015.

Ilumináti musí najprv vyvolať napätie, nepokoje, nenávisť, zvýši chudobu a nerovnosť, takže nálada.

Potom šelma, ktorá bola, znovu znížiť napätie a pomáhajú vytvoriť nový svetový poriadok, ktorý bude odmietnuť falošný prorok « islamistov »

.

Samozrejme, že to nie je proroctvo, ale logické závery získané z mojej analýzy.

Možno sa mýlim, ale možno tiež nie!

.

Môžete tiež svoj názor, že je čas, aby nasledovať svoje srdce a pochopiť, že všetci tí, ktorí hovoria, že chcú, aby si dobre možno povedať, že ste jazdiť a dovedie k Satanovi.

Vaše srdce, vaša viera a modlitby k Bohu vás tmou.

Je potrebné poznamenať, že je desať kráľov, ktorí sú spojencami Iluminátov sa snažia spôsobiť čo najväčší počet duší na Satana.

Aj ls sú tiež beštie z Apokalypsy od spojenectva.

Zviera, desať kráľov, najaktívnejší proti kresťanom je islam islamskej džihádistov špeciálne vytvorené  pomocou falošného proroka.

Primárny a konečný účel, dve zvieratá, 10 zvierat na spojenectvo, Dragon a falošný prorok je od Ježiša Krista a viery, cirkvi Ježiša Krista

Tam je určite vyjednávanie s Satan na určitej úrovni.

Duša a Satan Illuminati energie na Zemi, ale Satan je podvodník a nakoniec všetci otroci v pekle!

To je dôvod, prečo je pre nás dôležité, Milovaní bratia a sestry tovar v Ježiša Krista, ísť k cisárovi, čo cisárovo a Bohu, čo patrí Bohu.

Nepoužívajte nenávidí moslimov, alebo islamistov, ale modlite sa za nich, pretože oni sú odcudzení od Boha odmieta Ježiša Krista.

Modlite sa, aby Boh zmiluje a umožňujú ako  » pracovníci hodine dvanástej  « , aby sa k Nemu skrze Ježiša Krista, pretože to je jediný spôsob.

Pomôcť tým, ktorí žiadajú o pomoc, milovať tých, ktorí nás nenávidia, odpustiť tým, ktorí sa proti nám previnili, a modliť sa, aby naše mená nie sú odstránené z knihy života.

Majte vieru, milovaní bratia a sestry v Ježišovi Kristovi, a denne sa modlím za čas je blízko, a Ježiš Kristus sa vráti.

Až do návratu Pána už vieme, že 2014 bude veľmi ťažké vo svete, pretože nástup bolesti sú exponenciálny, a preto živšie a bližšie k dodaniu.

Musíme prosiť Boha, aby riadiť naše životy skrze Ducha Svätého do návratu nášho Pána Ježiša Krista.

Ak, ako sa domnievam, návrat Ježiša Krista mala byť v septembri 2015 pri príležitosti sviatku trumpet, potom máme o niečo menej ako dva roky, aby sa v tme vidieť návrat na hore olivový nášho Pána Ježiša Krista.

Mať na pamäti, že pred návratom Ježiša Krista musí byť vytrženie cirkvi a deň Božieho hnevu.

Je možné, že vytrhnutiu cirkvi nastane v okamihu, v priebehu niekoľkých hodín alebo aj niekoľko týždňov alebo niekoľko mesiacov, alebo tesne pred návratom Ježiša Krista.

Odvaha, stojte a pripraviť Milovaní bratia a sestry v Ježišovi Kristovi, deň vyslobodenie je na dosah ruky, pretože vo všetkých prípadoch, je pre našu generáciu!

Ježiš Kristus nás miluje a že je, aby nás zachránil, že sa blíži.

Boh žehnaj vám môj milovaný.

Ježiš Kristus sa čoskoro objaví, že je isté, a máme veľmi málo času informovať, presvedčiť a priviesť do stáda, najväčší počet stratené ovce.

.

PÁR Míľniky

KONIEC

.

Prostredníctvom výskumu, prieskumy, analýzy a reflexie, ktorá sa nachádza I:

Prvý znamení návratu nášho Pána Ježiša Krista 14.mája 1948

Začiatok v posledných siedmich rokoch, « siedmy týždeň Daniel » na 29. septembra 2008 deň krach na burze v New Yorku.

Návrat nášho Spasiteľa, Master a kráľa Ježiša Krista Syna Božieho v mesiaci septembri 2015 medzi 14. a 15. na sviatok trumpet.

Prečítajte si môj článok: návrat Ježiša Kristus 14 alebo 15 septembra 2015!V deň sviatočný trumpet   »

Nechcem predávať nič, ja sa ťa pýtam, milovaní bratia a sestry a priatelia čitateľovi láskavo pošlite tento článok a blog adresu na všetky vaše kontakty a priateľmi po celom svete tak, že ste vojaci Kristovi a taky že najväčší počet duší má šancu byť spasený.

Mier, láska a radosť v srdciach a domovoch čakajú na vytrhnutie Cirkvi nejakú fyzickú a slávnom návrate nášho Pána Ježiša Krista na hore Olivovej

.

Kniha Zjavenie 17. kapitole

.

17:1

Jeden zo siedmich anjelov, ktorí mali sedem čiaš prišiel a hovoril so mnou, povediac: Poď sem, ukážem ti rozsudok veľkej prostitútka, ktorá sedí na mnohých vodách.

17:2

S kým sa králi zeme smilnili, a vínom jej smilstva sa obyvatelia krajiny sa opili.

17:3

Ma zdvihol v Duchu na púšť. A videl som ženu sedieť na šarlátovej šelme, ktorá bola plná mien rúhanie, a mala sedem hláv a desať rohov.

17:4

Žena bola oblečená do purpuru a šarlátu, a ozdobená zlatom a drahými kameňmi a perlami. Držala v ruke zlatý pohár, plný ohavností a nečistoty svojho smilstva.

17:5

Na jeho čele bol napísaný názov, Tajomstvo, Veľký Babylon, matka smilstva a všetkých ohavností na zemi.

17:6

A videl som ženu, že bola opilá krvi svätých a krvou mučeníkov Ježiša. A s ňou videl, som bol chytený s veľkým údivom.

17:7

A anjel mi povedal:, Prečo si obdivovať? Poviem ti tajomstvo ženy a šelmy, ktorá ju carrieth, ktorá sedem hláv a desať rohov.

17:8

Zviera, ktoré si videl, bola, a nie je. A musí vystúpiť z priepasti a ísť do zatratenia. A obyvatelia zeme, ktorých mená nie sú zapísané od založenia sveta v knihe života, keď hľa šelmu, ktorá bola a je už , a napriek tomu je.-

17:9

A tu je myseľ, ktorá je múdrosť. Sedem hláv je sedem vrchov, na ktorých sedí žena.

17:10

A je ich tam sedem kráľov: päť padli, jeden je, ten druhý ešte neprišiel, a keď príde, musí sa aj naďalej krátku dobu.

17:11

A šelma, ktorá bola a nie je, je sám ôsmy, a je z tých siedmich, a ťahá do záhuby.

17:12

Desať rohov, ktoré si videl, je desať kráľov, ktorí doteraz dostali kráľovstvo, ale dostávajú právomoc ako králi jednej hodiny šelmy.

17:13

Tie majú jednu myseľ, a uvedie ich moc a autoritu, aby šelmy.

17:14

Tie budú bojovať s Baránkom, a Baránok zvíťazí nad nimi, lebo Pán pánov a Kráľ kráľov, a povolaní, vyvolení, a verní, ktorí sú s ním je.

17:15

A povedal mi: Vody, ktoré si videl, kde sa prostitútka sedí, sú ľudia, zástupy, národy a jazyky.

17:16

Desať rohov, ktoré si videl na šelme, bude to nenávidieť neviestku, opustenú a nahú, jesť jej telo a spália ju ohňom.

17:17

Lebo Boh dal do ich sŕdc, aby splnenie jeho účelu, aby sa z jednej mysle, a aby ich kráľovstvo šelme, kým budú splnené slová Božie.

17:18

A žena, ktorú si videl, je veľké mesto, ktoré kraľuje nad kráľmi zeme.

Zdroj:

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=17&version=00001 ref #

 

Kniha Zjavenie Kapitola 13

 

13:1

A stál som na piesku v mori, a došlo k nárastu z morskej beštie, ktorá mala sedem hláv a desať rohov, a na jeho rohoch desať korún, a na hlavách mená rúhania.

13:2

Šelma, ktorú som videl, bola ako unto leopard, jej nohy ako u medveďa a jej tlama bola ako tlama leva. Drak mu dal svoju silu, svoj trón i veľkú moc.

13:3

Zbadal som tiež jednu z jej hláv, ako to bolo zranených na smrť, a jeho smrteľná rana sa uzdravila. A celý svet divil za tou šelmou.

13:4

A klaňali sa drakovi, ktorý dal moc šelme, a klaňali sa i šelme a hovorili: Kto je podobný šelme a kto môže proti nej bojovať?

13:5

A tam bola podaná mu ústa hovoriace arogantné slová a rúhanie, a dostal právomoc konať za štyridsaťdva mesiacov.

13:6

A keď otvoril ústa v rúhanie proti Bohu, rúhať sa jeho meno a jeho príbytku, všetkým, čo bývajú v nebi.

13:7

A tam bola podaná mu, aby viedla vojnu proti svätým a zvíťaziť nad nimi. A bola mu daná moc nad každým kmeňom, ľudom, jazykom i národom.

13:8

A všetci, ktorí bývajú na zemi mu, ktorých mená nie sú zapísané od založenia sveta v knihe života Baránka, ktorý bol zabitý klaňať.

13:9

Ak niekto má uši, nech počúva!

13:10

To vodí do zajatia, pôjde do zajatia: ten, kto zabije mečom, musí byť zabitý mečom. Tu je trpezlivosť a viera svätých.

13:11

Potom som uvidel na zemi sa inou šelmu, ktorá mala dva rohy ako baránok, ale hovorila ako drak.

13:12

To všetku moc prvej šelmy pred ním, a priviedol krajinu a jej obyvatelia uctievajú šelme tej prvej, jejížto rana smrteľná bola uzdravená.

13:13

Vystupuje veľké znamenia, dokonca robiť oheň zostúpil z neba na zem pred tvárou mnohých ľudí.

13:14

A zvádza tých, ktorí bývajú na zemi, týmito označeniami, ktorá mu bola udelená robiť v prítomnosti zvieraťa, hovorí obyvateľov zeme, aby urobili obraz šelme, kto bol zranený mečom a žil .

13:15

A bola mu daná dych obrazu šelmy, aby obraz šelmy by sa tak hovoriť a spôsobiť toľko, ako by sa klaňali sa obrazu šelmy by mal byť zabitý

13:16

A on priviedol všetky, malé i veľké, bohaté i chudobné, slobodné i otrokov, aby mali znak na pravej ruke svoje alebo na čele,

13:17

a aby nikto nemohol kupovať ani predávať, ako ten, kto má znamenie, meno beštie, alebo číslo jej mena.

13:18

Tu je múdrosť. Nechajte ho, kto má rozum, spočíta číslo tej šelmy. Pre to je číslo človeka, a jeho číslo je šesťsto šesťdesiat šesť.

Zdroj

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=13&version=00001 ref #

 

Kniha Zjavenie Kapitola 16

 

16.1

A počul som mohutný hlas zo svätyne, ako hovorí siedmim anjelom: Choďte a vylejte na zem sedem čiaš hnevu Božieho.

16:2

Prvý šiel a vylial svoju čašu na zem. A malígny a bolestivé vredy na muža, ktorý mal znamenie šelmy a klaňali sa jeho image.

16:3

Druhý anjel vylial svoju čašu na more, a to sa stalo krv ako z mŕtveho: a všetko živé, čo zomrel, všetko v mori

16:4

Tretí anjel vylial svoju čašu na rieky a pramene vôd. A zmenili sa na krv.

16:5

A počul som anjela vôd hovorí, Ty si spravodlivý, Pane, a si bol, ó svätý, preto že si ohodnotil tak.

16:6

Pre tých, ktorí preliali krv svätých a prorokov, a krv si im dal piť: oni sú hodní.

16:7

A počul som oltár hovorí, aj preto, Pane Bože Všemohúci, tvoje súdy sú pravdivé a spravodlivé.

16:8

Štvrtý anjel vylial svoju čašu na slnko. A tam bola daná jemu trápiť ľudí ohňom;

16:9

A ľudia boli pálení veľkým žiarou a rúhali sa menu Boha, ktorý má moc nad týmito ranami, a neučinili pokánia, aby vzdali slávu jemu.

16:10

Piaty anjel vylial svoju čašu na trón šelmy. A jeho kráľovstvo bolo v tme, a hrýzli jazyky pre bolesť,

16:11

a rúhali sa nebeskému Bohu, pretože ich bolesti a ich vredy, ale neučinili pokánia zo svojich skutkov.

16:12

Šiesty anjel vylial svoju čašu na veľkú rieku Eufrat. A jej voda vyschla, že cesta kráľom od východu slnka môže byť pripravený.

16:13

A videl som z úst draka az úst šelmy az úst falošného proroka, troch nečistých duchov ako žaby.

16:14

Lebo sú to duchovia démonov, ktorí robia zázraky, ktoré vychádzajú ku kráľom celého sveta, aby ich zhromaždili k bitke toho veľkého dňa Boha Všemohúceho.

16:15

Hľa, prichádzam ako zlodej. Blahoslavený, kto bdie a ostríha svoje rúcho, aby nechodil nahý, a aby nevideli jeho hanby! –

16:16

Oni zhromaždil ich na miesto, zvané hebrejsky jazykom Armageddon.

16:17

Siedmy anjel vylial svoju čašu do ovzdušia. A vyšiel z chrámu, z trónu, hlasný hlas hovorí, to je hotovo!

16:18

A tam boli blesky a hlasy a hromy, a veľké zemetrasenie, ako napríklad tam nikdy nebola, pretože muži boli na zemi, tak veľké zemetrasenie

16:19

A to veľké mesto bolo rozdelené do troch častí, a mestá národov padli, a Boh sa rozpamätal na veľký Babylon, aby k nej pohár vína prchlivosti svojho hnevu.

16:20

A každý ostrov utiekol preč, a hory sa nenašli.

16:21

A veľké krupobitie, každý kameň s hmotnosťou talentu, zostúpil z neba na ľudí: a rúhali Bohu, pretože mor krupobitie, pretože tá rana z nich bol skvelý.

Zdroj

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=16&version=00001 ref #

Zdravíčko

.

Pracovníci hodine dvanástej

.

Podobenstvo o jedenástej hodine:
. Matthew (20:1-16)

Ježiš povedal toto podobenstvo:


Kráľovstvo nebeské je ako majster, ktorý vyšiel za svitania, aby najal robotníkov na svoju vinicu.


Začal s nimi súhlasiť, o platu mince na deň, poslal ich na vinicu (…)


Krátko pred koncom dňa, vyšiel znova a našiel iných pracovníkov.


Povedal im: « Prečo ste tam zostať celý deň nič nerobí? »


Odpovedali mu: « Pretože nikto nás nenajal.

« Povedal im: » Choďte aj vy do mojej vinice « .

Keď nastal večer, každý dostal svoj plat. 

 

Tí, ktorí dorazili neskoro v deň získal striebornú mincu …


Tí, ktorí začali skoro ráno dostal rovnaký … a oni récriminèrent proti kapitánovi domény:


« Neprišli za hodinu práce a dať im rovnako ako nám, čo sme znášali bremeno dňa i horúco! » Ale pán odpovedal jeden z nich, « Priateľu, ja ti nič zlé. 

 

Vedeli ste nesúhlasíte so mnou denár? 

 

Nemám právo robiť to, čo by som rád so svojou vlastnou? Budete vyzerať s žltačku oko, pretože som dobrý? « 

Alebo články

BEAST JE Vatikán po začatí Benedikt XVI!

https://victorpicarra.wordpress.com/mahomet-est-le-faux-prophete-biblique/

https://victorpicarra.wordpress.com/2012/08/18/lislam-est-la-bete-qui-monte-de-labime-musulmans-du-monde-venez-nombreux-a-jesus-christ-pour-etre-sauves/w

.

Milovaní bratia a sestry v Kristovi Ježišovi,

.

Poďme sa pozrieť do Vatikánu a predovšetkým sledovať, čo sa stane náš bývalý pápež Benedikt XVI.

A pripomínajú, že len Ježiš Kristus je odstrániť záťaž pápeža cirkevné sprievodca a len Ježiš Kristus môže prekonať a poraziť zviera, drak, falošný prorok a desať kráľov.

A my sme tiež prekonať kostol s nášho Pána Ježiša Krista.

Čoskoro to je kapitola 14 v knihe Zjavenia sa chystá urobiť, a podľa môjho názoru je to sviatok trumpety 2015, nechám vás čítať a premýšľať o svojom živote, ale nezabudnite pred voľbou váš spôsob, ako čítať môj článok Link Dare vieru v Boha a Ježiša Krista!

14:1

Pozrel som sa, a hľa, Baránok stál na vrchu Sion as ním sto štyridsať štyri tisícky, ktoré majú jeho meno a meno jeho Otca napísané na čele.

14:2

A počul som hlas z neba ako hukot valiace sa vody a ako zvuk veľkého hromu: a hlas, ktorý som počul, bol ako to harpists hrať svoje harfy.

14:3

A spievali novú pieseň pred trónom a pred tými štyrmi bytosťami a starcami. A žiadny človek mohol dozvedieť, že pieseň s výnimkou sto štyridsať štyri tisícky, ktoré boli vyplatené zo zeme.

14:4

Oni sú tí, ktorí boli nepoškvrnila so ženami, lebo sú panici, ktoré nasledujú Baránka, kamkoľvek ide. Títo boli vykúpení z ľudí, sú prvotiny Bohu a Baránkovi;

14:5

A v ich ústach nie je nájdené lesť, lebo oni sú bez chyby.

14:6

Videl som iného anjela letiaceho prostriedkom neba, ktorý mal večné evanjelium, aby ho zvestoval tým, ktorí bývajú na zemi, aby každému národu i pokoleniu i jazyku, aj ľuďom.

14:7

Povedal veľkým hlasom: Bojte sa Boha a vzdajte mu slávu, lebo hodina jeho súdu prišiel, a uctievať ho, že učinil nebo i zem i more a pramene vôd .

14:8

A ďalší, druhý anjel, so slovami, Babylon je Padol, padol Babylon veľký, ktorý robil všetky národy piť z vína hnevu smilstva!

14:9

A ďalší, tretí anjel za nimi a hovoril veľkým hlasom: Ak bude sa niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme jej znamenie na čelo alebo na svoju ruku,

14:10

on sám bude piť víno Božieho hnevu, naliateho do čaše jeho hnevu, a on bude mučený ohňom a sírou pred svätými anjelmi a pred Baránkom.

14:11

A dym ich múk vystupuje na veky vekov, a oni nemajú žiadnu deň odpočinku ani v noci, ktorí sa klaňajú šelme a jej obrazu, a ktokoľvek prijme znamenie jej mena.

14:12

Tu je vytrvalosť svätých, ktorí zachovávajú Božie prikázania a vieru Ježišovu.

14:13

A počul som hlas z neba povedal: Napíš, Blaze mŕtvym, ktoré umierajú v Pánovi! Áno, hovorí Duch, nech si odpočinú od svojej práce, lebo ich skutky sa nimi riadiť.

14:14

Pozrel som sa, a hľa, biely oblak, a na oblaku, kto sedel ako je Syn človeka, mal na svojej hlave korunu zlatú, a v ruke ostrý kosák.

14:15

A iný anjel vyšiel z chrámu volajúc veľkým hlasom na toho, ktorý sedel na oblaku, vyjadriť svoje kosák a žať, za hodinu žať prišiel, pretože úroda krajina je zrelá.

14:16

A ten, ktorý sedel na oblaku ťahu vo svojom srp na zem. A krajina bola žali.

14:17

A iný anjel vyšiel z chrámu, ktorý je v nebi, a mal aj on ostrý kosák.

14:18

A ďalší anjel, ktorý mal moc nad ohňom, pochádza z oltára, a zvolal mocným hlasom na toho, ktorý mal ostrý kosák hlas, hovorí, Thrust v tvojom ostrý kosák a zbierať hrozno vínnej révy krajiny, pre jej hrozno sú plne zrelé.

14:19

A ťah anjel svoj kosák na zem. A zhromaždili vinič na zemi, a obsadil ju do veľkých hrozna hnevu Božieho.

14:20

A lisu bola šliapať bez mestom, a vyšla krv z lisu, dokonca unto kôň uzdy, na vzdialenosť 1600 štadiónov.

Kiež Boh pozerať na každého z nás a dal nám požehnanie

Víťaz

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.