Kniha – Kazatel Návrat krále

I portugal

Milovaní čtenáři nemovitost blog.

 

Jsem rád, oznamuje vydání mé knihy, jejíž název je stejný jako blogu « Kazatel Návrat krále »

Už jste si ji objednat do editoru « Edilivre » před tím, než je v knihkupectvích

Název příspěvku: « Kazatel Návrat krále »
Editions Edilivre – APARIS

175 boulevard Anatole France

Bat A, 2. patro

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / fax: 01 41 62 14 50
Internet Kontakt: http://www.edilivre.com/contacts

víko

 

Křesťanství v naší společnosti je zanedbané, opuštěné a obětovali zájmům humanismu, na jejíž jméno, zjistíme, že jsme se postupně « vymazat » a že naše kostely jsou zbourány. Najdeme stejné mimořádný vzestup islámu po celém světě.

 

Máte-li číst mé blogu, víte, že to je předzvěstí silné náznaky hrozícího návratu našeho Pána a krále Ježíše Krista.

 

Takže jak mnozí byli spaseni, musíme všichni udělat vše, co je v našich silách, aby se svět poznat a pochopit, že Ježíš Kristus je král světa a on je brzy posoudit lidi a národy.

 

To je důvod, proč jsem vytvořil tento blog, a děkuji vám srdečně k návštěvě a číst mé články.

 

Tento blog je nyní navštívil asi 500 krát denně. To by mohlo být považováno za skutečný úspěch.

 

Ale to nestačí říct světu, návrat krále Ježíše Krista a tak jsem se rozhodl napsat knihu tak, že největší číslo, které není přístup k internetu je informován a že každý může rozhodnout jeho duše a svědomí cesty chce následovat.

 

V naší společnosti temné, naše víra je prověřený a mnozí cítí opuštěný Bohem, ale ujišťuji vás, že není.

 

Bůh nás nikdy neopustil, že nás miluje natolik, aby dovolil jeho syna, který je čistá láska, přišel na zem a tam je zneužíváno, urazil, ostře zkritizoval a konečně v strašlivých utrpení ukřižování a přibit na pasu smrtí, aby nás zachránil.

 

Ale bohužel jsme zaplaveny s falešnými doktrínami, falešných proroků a falešných bohů, které narušují naši vizi Boha a jsi nás vzít Mámení stezky.

 

Tak jsem chtěl přivést své knihy ke čtenářům nesčetné důkazy o existenci Boha a jeho jediného syna Ježíše Krista. Je tomu tak proto, že všichni jsou více « věřící, ale sachants ».

 

Moje kniha ukazuje, že je to Bůh, který stvořil vesmír a vše v něm. To také dokazuje božství Ježíše Krista a jeho hrozící návrat na Zemi.

 

I když není kniha historie nebo vědy, vysvětluje člověka cestu od jeho vzniku až po jeho návratu do rajské zahrady v panování Ježíše Krista a zahlédl budoucnost Muž po panování Ježíše Krista.

 

Určuje také proroctví o konci časů a umožňuje poznat maximum naše očekávání návratu našeho Pána Ježíše Krista.

 

Je důležité a dokonce zásadní pro pauzu v životě provést inventuru toho, co je důležité a zásadní v životě. To je to, co Zvu vás to udělat tím, že čte mé knihy.

 

Ježíš Kristus přijde brzy ohodnotí lidi a národy, to je jisté, ale dříve velmi těžké dny jsou stále bít na Zemi a lidstvo. Čtení knihy vás může připravit čelit těchto těžkých časech, že máme před sebou ještě ke kříži.

 

Zašívání Ploty vám umožní potvrdit, že všechny naše problémy jsou neustále roste již několik let. Ale my jsme vysvětlení a je v knize.

 

Zvu vás nejen číst mé knihy, ale také, aby bylo známo, tak, že více jej přečíst a uvědomit si, že pravda není každodenní realita jsme vysvětlili naší ateistické společnosti.

 

Pojďme všichni vojáci Ježíše Krista, je to naše křesťanská povinnost a pracujeme horlivě propagovat dobré slovo « Ježíš Kristus přijde brzy »

 

Všechny mohou být uloženy, pokud přijdou ke Kristu skrze křest a pokání.

 

To by nás mělo čelit skutečnosti, a uvědomit si, že žijeme ve světě již několik let času, jak tvrdý jako jednotlivci.

 

Jedná se o každodenní zkoušky a přírodní katastrofy, jako velkorozměrových přívalové deště, povodně, bouře, katastrofy, zemětřesení, hurikány, cyklony, požáry, sopečné erupce.

 

Ale je to také každý rok po dobu několika let, bez jakýchkoli známých úmrtí na milion obyvatel, protože ryby, ptáci, hospodářská zvířata a volně žijících zvířat po celé planetě.

 

Jsou také válek a ohlušující zvuky světové války, násilí, ztráta hodnot a morálky.

 

A to je také spirálovité radikalismus a islámský extremismus, jehož fanatici zmasakrováno členy křesťanského lidu a zavázat znesvěcení, vandalismu, žhářství a zničení kostelů.

 

Nemluvě o významné snížení v katolické církvi kněží.

 

Ke všem těmto zel musíme přidat globální ničení, který se usadil na celém světě od krachu akciového trhu ze dne 29. září 2008, což způsobuje hladovění a utrpení všude, dopad je o to důležitější, protože světová populace zvýšila ze dvou a půl miliardy obyvatel v roce 1950 na více než sedm miliard v roce 2012, pouze 63 let.

 

Dokonce i Vatikán, který byl svatý vidět katolické církve se stala páchnoucí místem, kde Ježíš Kristus se stal jednoduchý doplněk nebo kus Vatikánského muzea.

 

To vše je vysvětleno v knize.

 

Všichni, kdo mě znají, vědí, že jsem se nikdy vzdát, protože žádná hora je nepřekonatelná, a já bych i nadále jednat tak, aby co nejvíce oznámit dobrou zprávu o chystaném Návratu krále Ježíše Krista.

 

Pro ty, kteří chtějí vědět, kdo jsem:

 

Zde stručně malá část mého životopisu.

 

Syn portugalské elektrikáře emigroval do Francie v roce 1957, vyrůstal jsem v katolickém školství, katechismus, společenství a JOC (Mladí křesťanští pracovníků).

 

Toto učení mě učinil křesťana normu.

 

Vždy jsem se snažil, stejně jako jsem byl schopen vést zdravý život v Boží lásce a úctě k jeho zákony (aniž by byl svatý!)

 

Musím říci, že od mého dětství Bůh byl vždy součástí mého života. On je důvěrníkem, přítelem, rádcem a nepostradatelnou pomůckou v každodenním životě.

 

Během velmi dlouhou část svého života jsem měl velmi těžké a složité práci a Bůh mnoho zázraků udržet mě naživu v této nebezpečné kariéry.

 

Takže nemám žádné tajemství před Bohem a já mít úplnou a absolutní důvěru v něj.

 

Bůh však prokazuje svou lásku mě neustále a dává mi jeho pomoc v každodenním životě. Ujišťuji vás, že je to čistá radost cítit milován a pomohl Bohem.

 

Tak jsem tam chci být i Bohu ve skromném malé míře svědky, aby svou lásku k nám a hrozící návrat na Zemi svého jediného syna Ježíše Krista.

 

V roce 2009 by sebemenší šanci jsem si uvědomil, že jsme bydleli v pozdních biblických dobách, které vyvrcholí v návrat Ježíše Krista.

 

Samozřejmě, že dobrý křesťan jsem se naučil dobře katechismus den přijde konec světa a ten den Bůh se vrátí na Zemi, aby soudit celé lidstvo.

 

Před intelektuálně akceptovat návrat Ježíše Krista bylo plánováno i pro naši generaci, jsem hodně analyzovány a přesto všechny prorocké znamení oznamujících koncové časy a návrat Ježíše Krista na Zemi.

 

Nakonec jsem musel jít k důkazům, a zjistíte, že všechna znamení a proroctví na konci časů ohlašují návrat Ježíše Krista bylo provedeno každý den, a že by to mohlo být v žádném případě náhoda, protože mnoho proroctví, které byly splněny bylo důležité.

 

To se radikálně změnil můj život, a tak jsem se rozhodl vytvořit tento blog« Kazatel Návrat krále », který jsem publikoval řadu článků ve všech jazycích, aby informovala celému lidstvu tuto úžasnou událost a přispět také probuzení křesťanského světa, aby každý mohl připravit svou mysl a duši na návrat Ježíše Krista, našeho Pána a krále, jediného syna Božího.

 

Moje kniha si klade za cíl ukázat čtenáři existenci Boha, božství Ježíše Krista, vysvětlit evoluci člověka k Bohu a informovat největší počet tohoto nádherného návratu naší slávy Pán Ježíš Kristus pro jeho tisíciletého panování.

 

Tam je jistota v tomto apokalyptickém světě je to, že Ježíš Kristus je brzy vrátí.

 

Je důležité a nezbytné si uvědomit, že Ježíš Kristus řekl: « Já jsem ta cesta, pravda a život, nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. « 

 

Pokud se tak nestane, vy křtít a mnozí přijít ke Kristu, které mají být uloženy.

 

Brzy to bude příliš pozdě, a bude po celé Zemi pláče a slzy všech opozdilce.

 

Žádám vás, prosím, představit svou knihu všem svým rodičům, přátelům, vztahy, kontakty a všech sociálních sítí pro všechny také znát a sdílet v otočte Boží lásku a uložit.

Bůh nás miluje a milovat svého jednorozeného Syna Ježíše Krista, je brzy vrátit na Zemi na návrat do zahrady Eden, aby všem těm, kteří se k němu.

Pozadí srdce děkuji za všechno, co děláte pro lásku a slávu Boha a Ježíše Krista!

Bůh ti žehnej a umožňuje pracovat pro lásku a slávu Ježíše Krista.

I portugal

Vítěz


%d blogueurs aiment cette page :