2 0 1 5 GADS Jēzus Kristus atgriešanās!

 

 

Sākumā 2015,

Novēlu visiem lasītājiem blogā, laimīgu jauno gadu, un es lūdzu Dievu, tas parādīs jums visus jūs mīlu prieki, Bonheurs, veselību un labklājību.

Lai Dievs jūs svētī in Love un dvēseles mieru.

croixlumiere

 

Mēs esam BEIDZOT 2015. gadā 

  

Viss ir izdarīts!

UN  

FAITH

Ir svarīgi būt saglabāti!

 

Mīļie brāļi un māsas Kristū, deviņos mēnešos mūsu Kungs un Ķēniņš Jēzus Kristus, vienīgā Dieva dēls, varētu būt atpakaļ un likt kājas uz Eļļas kalnā Jeruzalemē!

 

Jēzus Kristus apsolīja atgriezties laiku beigām sākotnēji noņemt savu baznīcu, un tad valdīt pār visu zemi uz tūkstoš gadiem līdz Pastardiena.

.

Viņš solīja atgriezties, un viņš drīz izpildītu savu solījumu!

Tā ir pārliecība!

 

Taču mūsu oficiālo ceļvedis Vatikāna « pāvestu » nekas nav teikts par pazīmēm, kas pasludinās nenovēršama atgriešanos mūsu Kunga. Un sliktāk viņš izdabā Vatikānā, lai pagānu rituāliem padarīt kopīgas lūgšanas ar pārstāvjiem no citām reliģijām!

Jēzus Kristus ir kļuvis reāls stiprinājums uz Vatikānu! 

Lai saprastu, es aicinu jūs izlasīt manu rakstu:

JĒZUS KRISTUS IR KĻŪT piederumu un gabals Vatikāna muzejs

 

 

Ticība būs nepieciešami šogad tiks saglabātas!

 

 

Katrs cilvēks ir ticēt kaut ko iegūtu priekšu dzīvē, daži uzskata spēkam cilvēks, citi uzskata, un pielūgt fantastisks dievības un daži iet tik tālu, ka pielūgt sātanu!

 

Bet mēs mani mīļie brāļi un māsas Kristū, mēs zinām, ka visu lietu Radītājs ir Dievs un ka mīlestība uz mums, viņa vienīgais dēls un mīļotais Jēzus Kristus atgriezīsies uz Zemes pēc divus tūkstošus gadu prombūtnes valdīt uz tūkstoš gadiem, kas mūs šķir no galīgā sprieduma.

 

Mēs visi ceram, ka šī atgriešanās ar lielām gaidām un ceram, ka tas būs šogad, 2015. gada.

 

Jau vairākus gadus (2008), mēs redzam, ka Dievs atmodina visus savus bērnus pakāpeniski ar zīmēm, kas tagad kļuvuši tik stiprs un spēcīgs, ka viens ir akls, lai neredzētu, un kurls nevis tos dzirdēt!

 

Šis 2015. gads jau ir vai nav gads atgriešanās Jēzus Kristus, Dievs vien zina, un izlemj.

Bet šis 2015. gads būs kāds neaizmirstams veidā un atzīmēt visas prātus.

Un šeit tas ir noteiktība, jo atgriešanās Jēzus Kristus ir tuvu un pravietojumi un pazīmes viņa atgriešanās ir paveikts pēdējos gados pakāpeniski darba sāpēm!

 

Izlasīt manu rakstu:   CHAOS WORLD jau 2015. gadā

 

Tiem, kas seko blog posts, (jums ir ļoti daudz, un es jums pateicos),jūs zināt, ka Jēzus Kristus ir ātri atpakaļ uz Zemes, un tas ir ar prognozējot, ka mēs visi sagaidām viņa atgriešanos.

 

Tomēr datums un laiks atgriešanās godībā Jēzus Kristus, neviens nezina.

 

Bībele ir ļoti skaidrs, par šo tēmu!

 

 

Skatīt pantiņu 36. no Mateja evaņģēlija 24. nodaļas:

 

 « Šajā dienā, un stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā tikai Tēvs viens pats. »

 

 

Bet pats Jēzus Kristus atstājis mums daudzas pazīmes, kas ļauj mums saprast un pieiet tuvāk dienā viņa atgriešanās.

 

Lasīt Mat.24. saite  :  End of Days

 

Bībele satur arī vairākas informācija izpratnei pazīmes paziņojot gala laiku un atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Es ne attīstīties šajā papīra zīmēm un pravietojumiem atnāks mūsu Kungs Jēzus Kristus, bet jūs varat atrast tos saites zemāk ļaus jums atklāt daudz Bībeles pravietojumus un zīmes ievadīs atgriešanās Jēzus Kristus .

 

Paldies iet mācītājam Daniēlu par šo ievērojamo darbu!

 

http://www.pasteurdaniel.com/index.php/fr/?option=com_content&view=article&id=1047&catid=118:jesus-christ&Itemid=82

 

Manā gadījumā tā bija 2008.gadā, nejauši bez kādreiz domājuši, brīdi pirms, es sapratu, ka mēs dzīvojām ļoti specifisku un sarežģītu laiku uz Zemes.

 

Piezīme:

Atskatoties atpakaļ, es saprotu, ka tā bija Dieva griba no rakstīšanas, lai sevi un tūkstošiem mūsu brāļiem un māsām, lai visu pasauli paziņot atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus!

 

Mēs saskaramies kopš 2008. gada pasaules ekonomiskā krīze, pasaules bads, pandēmiju un neārstējamu slimību, globālu un nozīmīgu traucējumus laika, zaudējums kristīgām vērtībām Vatikānā, kā arī daudzas Vicars baznīcas un neskaitāmas brāļi un māsas, ievērojams pieaugums islāma pasaulē un vajāšanas un liela mēroga slepkavības kristiešu ar islāmistiem visā pasaulē.

 

Visi šie fakti ir paveikts un reizināt ar vairāk un vairāk svarīgi, jo tā saucamajiem dabas katastrofām pasaulē ar spēku un dusmas.

 

Mani pētījumi par to cēloņi notikumiem beidzot lika man Bībeli, man bija reti atvērta kopš jaunības.

 

Tādējādi es atklāju saikni starp visiem šiem notikumiem, un konstatēja, ka daudzi citi arī bija saistītas ar jau minētajiem;

 

Piemēram, eksponenciālo pieaugumu iedzīvotājiem, visā pasaulē, straujais tehnoloģiju attīstību.

 

Bija skaidrs, ka visi šie notikumi bija daļa, starp citu, zīmēm un pareģojumiem paziņo par atgriešanos Jēzus Kriss uz Zemes.

 

Ņemot vērā summu, Bībeles pravietojumu un made pazīmes var būt matemātiski izslēgt, bez jebkāda riska, visas sakritības!

 

Jūs sapratīsiet emocijas, kas satver mani pirms šādas atklājumu, bet arī daudzus jautājumus es jautāju.

 

Man jāsaka, ka tas izjauc manu dzīvi un manu prioritātes, un es nolēma 2009. gadā veikt rūpīgu izmeklēšanu par atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Šī izmeklēšana lika man noteiktību ātru atgriešanos Zemes mūsu Kunga Jēzus Kristus!

 

Saskaroties ar šo absolūtu pārliecību, esmu nolēmis, pēc ilgām pārdomām, lai informētu pasauli par šo nenovēršamo atgriešanos Zemes vienīgā Dieva Dēlu.

 

Man bija tik nerimstoši turpināt savu analīzi un pētījumus, lai saprastu un atrast tik daudz informācijas, kas varētu atklāt to, ko es uzskatu paslēptas Bībelē: « aptuvenais datums atgriešanās mūsu Kunga un King Jēzus Kristus, kas ir vienīgais dēls god. « 

 

Nokļūšana līdz šim maksimālo pieejai datumu atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus uz Zemes ir kļuvusi man īsta « Quest Svētais Grāls »

 

Sākumā man bija jāatrod, cik ilgi mēs dzīvojam šajos grūtajos un konkrētu laiku.

 

Mani pētījumi ļāva man saprast, ka kopš piecdesmito gadu, mēs dzīvojām dziļu transformācijas periodu mūsu sabiedrībā.

 

 

Cita starpā:

 

TECHNOLOGY 

 

 

: Pirmā datora ved uz to, ko mēs zinām šodien izveide viedtālrunis! (Ar visām tās lietojumprogrammas, tostarp TV)

1946  : izveide ENIAC  (Electronic Numerical Integrators un com datora) ar  P. Eckert un  J. Mauchly . Programmēšana datoru veic rewiring tos, tās saturu. Sastāv no 19000 cauruļu, tas sver 30 tonnas, platība ir 72 m2, un patērē 140 kilovatu. Pulkstenis: 100 kHz. Ātrums: 330 reizināšanas sekundē.

ORDI

 

Avots: http://histoire.info.online.fr/ordinateurs.html

 

 DEMOGRĀFIJA 

 

 

Pasaules iedzīvotāju skaits ir pieaudzis no diviem miljardiem 500,000,000 1950.gadā līdz septiņus miljardus sešdesmit trīs gadus vēlāk.

 

No četriem rādītāju palielināšanās un ar pusi miljardiem cilvēku tikai 63 gadi. Tas nekad nav redzējis vēsturē cilvēks!

 

Pasaules iedzīvotāju skaits tika lēsts tur ir 500 miljoni cilvēku, divus tūkstošus gadu vidējais pieaugums par viena miljarda cilvēku, ik gadu tūkstošus!

 

Kaut arī četri pieaugumu un pusi miljardu tikai 63 gadus, patiesībā saka, bads, slimības, nedrošība, konflikti, ekonomiskā krīze un daudzi citi nelaimes.

 

Tas eksponenciāli un nesamērīgs pieaugums pasaules iedzīvotāju 63 gados ir fakts, ar svarīgiem sekas un ir atbildīgs par daudzu pravietojumiem izpildi.

 

Skatīt saiti: http://www.planetoscope.com/natalite/5-.html

 

DISASTER

 

 

Tāpat es arī atklāju eksponenciālo pieaugumu dabas katastrofu kopš piecdesmito gadu.

 

CHART

 

http://www.notre-planete.info/terre/risques_naturels/catastrophes_naturelles.php

 

 

Bads un slimības, kas skar lielu daļu pasaules iedzīvotāju, bija un joprojām ir ikdienas realitāte.

 

Neizskaidrojami nāves 

 

Sastopoties ar šādu plūdu notikumu, tas bija nepieciešams, lai pievienotu neizskaidrojamas nāves gadījumu pasaulē miljoniem katru gadu, putni, zivis un mājlopi.

 

https://ondevraitenparler.wordpress.com/2014/11/17/hecatombes-animales-en-serie-ce-que-les-medias-nous-cachent/

 

 

Visi šie fakti ir reāls, taustāms un pārbaudāma.

 

 

Visu šo notikumu un daudzi citi izpilde un tie visi ir pravietots Bībelē, kas jāveic kopā ar vienu paaudzi, padara neiespējamu nejauši iejaukšanās.

 

Tās visas ir minēti Bībelē, kā daļu no brīdinājuma zīmju un pravietojumi par Jēzus Kristus atgriešanās ….!

 

Verses 33. un 34. no Mateja evaņģēlija 24. nodaļas ļāva man ir pārliecība, ka mūsu paaudze bija paaudze, kas varētu redzēt atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Tāpat, ja jūs redzat visas šīs lietas, zina, ka Cilvēka Dēls ir tuvu, pie durvīm. 

Es jums saku patiesību, šī cilts neizzudīs, kamēr tas viss ir izpildīts.

Saite: http://www.lirelabible.net/parcours/voir_ref.php?cle=393

 

Force tādēļ bija skaidrs, neapšaubāmi, ar pierādījumiem, kā visā pasaulē, kopš piecdesmito gadu, eksponenciālā un neizskaidrojams process tika īstenots visās jomās.

 

Visi šie Bībeles pravietojumi un zīmes, šķiet, sākās vēlu četrdesmitie un jau piecdesmito.

 

Notika 14 maijs 1948 ļoti svarīga zīme pēc paziņojuma par atgriešanos Jēzus Kristus, tas bija « izveidot Izraēlas valsti. »

 

Dievs bija piešķīrusi 14 maijs 1948, piedošana ebreju tautai, kas varētu beidzot sāk atgriezties Izraēlā.

 

Šī tauta bija trimdā visā pasaulē, « sodīt » ar briesmīgu ciešanām līdz pat laiku beigām, lai noraidītu un krustā sisto Jēzu Kristu, ir divi tūkstošiem gadu!

 

 

 Bet beigās laika Dievs ir piedevis!

 

 

(Ecēhiēla 36 / 24-28)

Es tevi no tautu starpā, iegūtu jūs no visām valstīm, un nest atpakaļ uz savu valsti. Es smidzināt tīru ūdeni pār jums, un jums ir tīra; Es attīra jūs no visas savas traipiem un no visiem saviem elkiem. Es sniegs jums jaunu sirdi, un es likšu jaunu garu Es noņems no jums jūsu akmens sirdi un sniedz jums miesas sirdi. Es likšu savu Garu jūsos, un es liks jums staigāt Manos likumos, un jūs novērot Manus likumus. Tev mīt zemē, ko Es devu jūsu tēviem; Jums būs mana tauta, un Es būšu jūsu Dievs

 

Tātad tas ir manā pazemīgs atzinumu datumu šo zīmi, lai atcerētos, kā sākuma datuma beigu laikiem un no kura telpā vienas paaudzes būs atdeve Kunga.

 

Jēzus Kristus atgriešanās notiks bez ēnas mājienu šaubu, mūsu paaudzei! Tā ir pārliecība! lai gan daudzi cīnās, lai iedomāties iespēju, ka Jēzus Kristus atgriešanās.

 

Nu, es biju (un esmu) laimīga un mirdzošu pat es sapratu, pierādījumus, lai pamatotu atgriešanos mūsu Kunga un karali, Jēzus Kristus, vienīgais dēls Dieva, uzstāsies mūsu paaudzes laikā.

 

Turpinot savu analīzi, es atklāju, ka kopš 29. septembris 2008 …

 

« Datums ar slaveno akciju tirgus crash negatīvo indeksu biržā Ņujorkā -777 »

 

… Likšana pasaule ir iegājusi jaunā eksponenciālo pieaugumu visu praviešu brīdinājuma pazīmes atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Raugoties ciešāk, mēs redzam no mēneša 2012. gada marta, īsta un eksponenciālo pieaugumu lieluma pazīmes un jaunu, eksponenciāli pasliktināšanās sauc dabas katastrofas, kā arī protestu, sacelšanās un karus.

 

Ievērības cienīgs ir fakts, ka Bībele saka, ka pēdējo septiņu gadu laikā ir sadalīta divās daļās, un otrs būs daudz grūtāk, nekā pirmā …!

 

Daniel nodaļa 9 Verse 27

 

Viņš noslēgs stingru derību ar daudzām vienu nedēļu; un vidū nedēļas viņš izraisa upuri un ziedošana, un spārnu negantību nāks viens postoša, un ka līdz iznīcināšanai un to, kas tika izsludināta izplatījās iepriekš izpostīti.

 

Es aicinu jūs izlasīt visu nodaļu par pareizu izpratni.

http://www.aelf.org/bible-liturgie/Dn/Livre+de+Daniel/chapitre/9

 

 2015 Šeit un viss ir izdarīts!

 

 

Kopš 14 maijs 1948, Bībeles pravietojumi un zīmes sāka mosties pakāpeniski.

 

Kopš septembris 29 2008.gada Bībeles pravietojumi un pazīmes, piemēram, cunami nes pār visu cilvēci!

 

Signalizācija sāk zvanīt tagad ir ļoti spēcīga!

 

 

Kopš 2012.gada martā globālā situācija ir pasliktinājusies visās jomās.

 

Tas kļūst iespējams ne dzirdēt šo atmodu ko Dievs!

 

Tie ir reālie fakti, betona un pārbaudāmas!

 

Tas ir skaidrs, un saprast, ka beigas beidzas un mēs atkarībā no manas izmeklēšanas rezultātiem ievešanu tās noslēguma fāzē.

 

Konkrēti mēs esam par visiem notikumiem, kas veikti kopš septembris 29, 2008., šajā periodā pagājušajā nedēļā pravietoja pravietis Daniel apmēram 530 gadus pirms Jēzus Kristus (Bībele nedēļa ir par septiņiem gadiem) .

Atgādinājums par Danielu nodaļa 9 saiti

http://www.aelf.org/bible-liturgie/Dn/Livre+de+Daniel/chapitre/9

 

Tie ir septiņi gadi bēdām pirms atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Un mēs esam marts 2012 « nedēļas vidū Daniel », gada beigās otro daļu, trīs ar pusi gadu bēdām jāpabeidz loģiski septembrī, 2015. gada.

 

Jāatzīmē, ka karš Armagedona, šķiet, jāsāk ar kara Sīrijā marts 2012

Saite zem hronoloģijas notikumiem Sīrijā.

http://www.lorientlejour.com/article/858268/syrie-chronologie-dune-revolte-devenue-guerre.html

Ar Sīrija notikumi izraisīja fundamentālistu sacelšanās sīrieši sākās 2011. gadā,  taču tas nebija līdz 2012. gada martam, ka viņi kļuva reāls karš ierašanās un daudzu islāma fanātiķi līdzdalību visā pasaulē, lai cīņa ar nemierniekiem, Sīrijas valdību.

 

2012.gada martā ir arī izpratne par globālo valdību smaguma krīzes.

Eiropas ziņojums sauca vēl vienu projektu fiskālo ierobežojumu ..!

Tāpēc Nedrošība un nabadzības spēra jaunu uzplaukumu.

http://ec.europa.eu/news/eu_explained/120302_fr.htm

 

2012. gada martā, tā ir arī lieliska zīme, ka notika arī debesīs, bet paralizēja bailes no nezināmām vīrieši tiek ignorēti.

Noskatieties šo video, absolūti, kura avoti ir ļoti uzticami.

Jūs varat atrast šo video manā rakstā zemāk ar informāciju.

 

Video spāņu valodā

 

 

Šis 2015. gadā sākas!

 

 

Un mēs jau zinām, ka tas būs briesmīgi daudziem no mūsu brāļiem un māsām!

 

Skatīt manu rakstu:

https://victorpicarra.wordpress.com/2014/10/26/larmageddonreveillezv-ous/

 

Katastrofas, ko sauc par dabas, (Lietusgāzes, zemestrīces, vētras, viesuļvētras, cikloni, Falls meteorītu un citas stihijas), diemžēl turpināt un pastiprināt.

 

Globālā ekonomiskā krīze būs augt un radīt simtiem miljonu upuru.

 

Štatu samazināšana ir arī vēl miljoniem jaunu ģimeņu nabadzībā un nedrošības.

 

Izplatīta bankrotē šogad agrāk nav novēršams.

 

Protams ASV darīs visu iespējamo, lai atbalstītu dolārs ir vērts gandrīz nekas. (Bet viņi ir gatavi par visu, ieskaitot karu nezaudēt globālo pārākumu, un mēs redzam dažas ietekmi ekonomiskajā karā šī ASV nodarbojas ar Krieviju un Ķīnu!)

 

Vietējie militārās kari ir kļuvuši tik svarīgi, ka daudzas valstis jau piedalās.

 

Tie radīs globālu militārā konflikta ar iespējamo izmantošanu kodolieročiem.

 

2015. augstās pastiprināšanas pasākumi un nemieri bažas, daudzās valstīs un pat Francijā!

 

Pēc iepazīšanās iepriekš līnijas, jūs varētu domāt, ka tie ir pravietojumi vai ka es esmu ekstrēms pesimisms!

 

Un Nu nē!

 

Es atkārtoju sevi pirmo reizi . « Es NEESMU Pravietis »

 

Jūs vienkārši nokļūt acīmredzama.

 

Kopš septembris 29 2008.gada pasaules ekonomika ir samazinājies līdz bezdibenis un neatgriezenisks process tas neatgriezeniski noveda pasauli pie plaši izplatītas bankrotu ar visām tā sekām.

 

Laika, planēta, ekonomika, politika un cilvēciskās vērtības zināms gandrīz septiņus gadus tādas svarīgas problēmas, it kā mēs nebūtu beigās laika, tieši pirms atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus, mēs Varētu teikt, ka pasaule redzēja reālu un briesmīgu murgu.

 

Bet mēs zinām, mani mīļie brāļi un māsas Jēzum Kristum kā mūsu Kunga atgriešanās jānotiek kā sāpēm dzemdībās.

 

Tāpat kā sāpes grūtnieču ir pēdējās dienās viņas grūtniecību, spilgtāks, līdz dzimšanas; un beigās laika, dzīve uz zemes ir un būs vēl grūtāk, līdz atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Tātad, nav nopelns saprast, kopš 29 2008. gada septembra ir izvērtējis, kas notiks no gada uz gadu, līdz atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Ja mana analīze par beigu laiku, ir taisnība, atgriešanās Jēzus Kristus jānotiek laikā starp 2015. gada 14. un 15. septembrī.

 

Izlasīt manu rakstu  :

 

Jēzus Kristus atgriešanās 14. maijā VAI 15. septembris 2015! Tauru svētki LAIKĀ

 

 

laiks grūtniecības, tad mūs šķir varbūt atgriešanos Jēzus Kristus!

 

Jēzus Kristus varēja tāpēc, deviņos mēnešos, uzlicis kājas uz Eļļas kalnā Jeruzalemē.

 

Tas nav pravietojums!

Un es varētu būt nepareizi,

Tas nebūtu pirmā reize.

 

Taču jāatzīmē, ka pēc tam, kad fakti, pravietojumi un Bībeles pazīmes runā paši par sevi, un es tikai atklāt viņiem!

 

Anyway, ātra atgriešanās Jēzus Kristus ir noteiktība, visas pazīmes atgriešanos mūsu Kunga un King 2015.gadā būs spēcīgāka un jaudīgākas nekā 2014. un iepriekšējos gados, jo sāpes būs vienmēr vairāk un vairāk spilgts, vairāk un spēcīgākas un jaudīgākas, līdz viņa atgriešanās!

 

Bet, ja mēs esam patiesi pēdējā gada laikā, lai visas pazīmes atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus būt tik stiprs un spēcīgs, ka neviens uz Zemes nevar teikt, ka viņš nav redzējis, dzirdējis un jutās!

 

Ja, kā es uzskatu, atgriešanās mūsu Kunga notiek starp 14 un 15 septembris 2015, bet nākamie deviņi mēneši, būs ļoti, ļoti grūti!

 

DAY OF no Dieva dusmas 

 

Tieši pirms atgriešanās Jēzus Kristus ir jānotiek dienā Dieva dusmām.

 

(Neviens nezina faktisko ilgumu šī pravietiskā dienā dusmas).

 

Bet, ja atgriešanās mūsu Kunga būtu šāds 2015. gads, tad diena Dieva dusmas ir ļoti tuvu!

 

Saskaņā ar dažām prognozēm, tai skaitā, ka Tēvs Pio, šoreiz dienas Dieva dusmu ilgtu trīs dienas.

 

Iespējams, tas būs šajā gadījumā starp 2015. gada 11. un 14. septembrī, kā sāpes spilgtāk, līdz Kungs atgriežas.

 

Tāpēc būs pēdējās dienās sāpes būs spilgtāks!

 

Vairāk nekā jebkad agrāk ir svarīgi saglabāt ticību Dievam un Jēzum Kristum!

 

Ticība ir pilnīga uzticība, absolūta un beznosacījumu.

 

Mums ir pastāvīgi labi apgaismotām liesmu mūsu ticības.

 

Vairāk dzīvību būs grūti šajā 2015. gads, un mums ir jāstiprina mūs ticībā.

 

Vairāk nekā jebkad agrāk, Pray, atkal un atkal, un lūgties, lai Dievs dāvā mums piedošanu par visiem mūsu grēkiem, un vadītu mūs šajā noslēguma posmā, kas mēs zinām, būs reāls šķērslis protams!

 

Mūsu prāts ir spēcīgi, bet miesa ir vāja, tad lūgt Dievu, lai pasargātu mūs no kārdinājuma un virzīt savu dzīvi.

 

Jēzus Kristus apsolīja, ka viņš varētu atgriezties beigās laika, un šeit mēs esam!

 

Visi pravietojumi un pazīmes gala laikiem Baznīcas tiek veikts.

 

Ļaujiet mums skatīties un aizdevumi ceļmalā dzīves skatīties atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus, lai sveiktu ar visu mūsu mīlestību, jo tā var nākt jebkurā laikā 2015. gadā

 

Jēzus Kristus apsolīja atgriezties, un viņš turēs savu solījumu, jo viņš mūs mīl, ka tā ir patiesība un Dieva dēls.

 

Ir un paliek pazemīgs, bet Strong, Proud un cienīgs būt kristietis un katoļu gadā 2015. Un tas nebūs viegli!

 

Ja Jēzus Kristus nāk atpakaļ šogad 2015, un es patiesi ticu un ceru, ka no sirds, jo, ja atgriešanās Jēzus Kristus bija vēl aizkavēt, tad mēs ciestu vēl vairāk, jo sāpes ir un būs katras diena vēl spilgtāk, līdz viņa atgriešanās.

 

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai ikviens lūgt Dievu par ātru atgriešanos mūsu Kunga un karali, Jēzus Kristus, vienīgais dēls Dievu.

 

Pēc pirmā atnākšana Jēzus Kristus, Dieva Dēla, vīrieši, kuri gaidīja « ebrejiem » negribēja atzīt viņu un lika viņam jāmirst!

 

Šoreiz Jēzus Kristus atgriezīsies godībā un tiem, kas noliedz Viņu netiks saglabāts un saskarsies dienu no Dieva dusmas!

 

Tad mums ir iekliegties uz Dievu mūsu mīlestību un mūsu grēku nožēlu par mūsu ļaunajiem darbiem, mūsu grēkiem, mūsu kļūdām un grēkiem

 

Lūdzieties par nenovēršamo atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus, lai viņš pārtrauc karu Armagedona ko es uzskatu sākās Sīrijā marts 2012 un kuru precīzs bible, kas tiks pārtraukta ar Jēzu Kristu viņa atgriešanās .

 

Visi atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus pazīmes ir veikts!

 

Mēs dzīvojam uz atkrišanu no ticības un Baznīcas.

 

Anti-Kristus valda pār pasauli ēnas un noveda ļaudis ar nabadzības, nedrošība un kara ciešanām.

 

Ekstāze no baznīcas  

 

Bet liela un skaisti jauni gaida visi mūsu brāļi un māsas, kas sagatavojuši vai gatavošanās atgriešanos mūsu Kunga.

 

Šo lielo un skaisto ziņa ir « ekstāze Baznīcas » tam jānotiek pirms dienas Dieva dusmām.

 

Jo baznīca nav domāts, lai zināt Dieva dusmas, bet viņa piedošana caur mīlestību Jēzus Kristus, kurš nāk, lai saglabātu viņas.

 

Tie, kas iet tiks noņemts no dzīves uz mūžībā bez iet caur nāvi.

 

Viņu fiziskie ķermeņi tiks pārveidota garīgos ķermeņos un uz visiem laikiem tie būs ar Jēzu Kristu.

51 Lūk, es parādīšu jums noslēpumu, mēs ne visi gulēt, bet mēs visi tiksim pārveidoti,
52 brīdi, kas acumirklī, pie skaņu pēdējās trompete. Trompete jāskan, un mirušie augšāmcelsies neiznīcībā, un mēs tapsim pārvērsti.
53. Ir nepieciešams, ka šī sabojājams jātērpjas mūžīgs, un šis mirstīgais jātērpjas nemirstību. 54 Kad ātri bojājas liek uz mūžīgs, un šis mirstīgais jābūt likts uz nemirstību, tad nāks uz šo Rakstu, Nāve ir aprīta uzvarā.
55. Nāve, kur ir tava uzvara? ? Elle, kur ir tava uzvara
56 nāves dzelonis ir grēks; un kas dod tiesības grēka, ir likums. 57 Bet pateicība Dievam, kas mums devis uzvaru caur mūsu Kungu Jēzu Kristu
58 Tāpēc, mani brāļi un mīļotie māsas, ir pastāvīgi un nesatricināmi.Strādāt labāk un labāk Kunga darbā, zinādami, ka jūsu darbs nav veltīgs ar Seigneur.1 korintiešiem 15,51-58

 

Nav pravietojums Bībelē uz laiku, lai atdalītu no baznīcas.

 

Sviestu var notikt jebkurā brīdī.

 

Man nebija taisnība, un es brīvi uzņemt. 

 

 

Es domāju, ka tik daudz notiktu ilgi pirms dienas Dieva dusmām.

 

Bet uz pārdomām, mēs zinām, ka Dievs vēlas, kā daudzi varētu tikt saglabāti, un tādēļ novēršanai nevajadzētu notikt pēdējā brīdī tieši pirms dienas Dieva dusmām (iespējams, dienu iepriekš).

 

Tāpēc iespējams, ka atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus notiek starp 14 un 15 septembris 2015 ekstāze notiks no 10. un 13. septembris 2015, atkarībā no garuma dienas Dieva dusmām.

 

N piezīme:

 

 

 

Tā kā pirmajā dienā es sapratu, ka Jēzus Kristus drīz atgriezīsies uz Zemes, man bija ļoti svarīgs lēmums padarīt.

Man bija izvēle starp turēšanu man manas analīzes rezultāti un secinājumi, vai publicēt blogā par brīvu.

Lielvalstis un lielas zināšanas automātiski paredz liela atbildība!

Ne pensez pas que le choix fut facile, il a même été draconien ! Et pour plusieurs raisons.

Es varētu būt nepareizi, un es esmu faktiski jau mani pievīla, iepriekš mērķtiecīgi daži datumi ir aptuveni, lai atdalītu baznīcas un atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Es pilnībā uzņemties manas kļūdas, jo īpaši tādēļ viņi man ļāva attīstīties un uzlabot savu analīzi un izpēti.

Viņi ļāva man saprast, ka atklāsmes pēdējā laikā mēs esam kļuvuši par Dievu kā iepriekš par laiku beigām.

tāpēc es interpretēts pazīmes un pravietojumus, pamatojoties uz faktiem, un šādos datumos:

No 14 Mai 1948 kā sākuma laiku beigām. Kas noteiktu, ka būtu labi, ka paaudze, kas varētu redzēt atgriešanos Jēzus Kristus uz Zemes.

No 29. septembris 2008 par sākumu pēdējā nedēļā Daniel (septembris pēdējos gados bēdām pirms atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus), kas ietvertu atgriešanos Jēzus Kristus būtu septiņus gadus vēlāk, un līdz ar to 2015. gadā ap septembra mēneša. 

No marts 2012 būt par bēdām vidū un līdz ar sākumu 42 mēneši (3 gadi) otrajā daļā bēdām, un sākumā kara Sīrijā varētu būt sākums kara Armagedona.

 

Ja šie datumi ir tie, kas paredzēti un ko Dievs lietoja, tad mēs faktiski nevarētu atrast tos, pirms svarīgiem faktiem to saistīto un kuras tika pravietots Bībelē ir izpildītas.

 

Par 14 maijs 1948 ir piedošana Dieva ebreju tautai tika piespriests klīst Bībelē līdz pat laiku beigām.

Līdz Sep 29, 2008 , pravietoja iznīcināšana ka cilvēce nebūs atgūt.

2012. gada martā , sākums lielā nelaime sniegto Bībelē kā ļoti svarīgi, lai visas cilvēces ciešanām, kas ilgs un paplašina līdz atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Tātad loģiski dziļā cieņa pret Bībeles zīmēm un pareģojumiem, atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus, šķiet, ir labi, šogad 2015 ap septembra mēnesī!

Protams, es apzinos to varbūt nepareizi!

Bet kā kristietis un katoļu bija I morālas tiesības, lai saglabātu to uz sevi šie atklājumi, kas ir skaidrs, ka fakti, secības un datumi pārklājas perfekti ar Bībeles zīmēm un pravietojumiem beigu laikos!

Ar tīru sirdsapziņu, tāpat pudeli izmet jūrā ar manu maz veidos un manu apņēmību, es nolēmu nodot šo vēstījumu pasaulei, lai lielāko skaitu gatavojas atgriešanos mūsu Kunga un King Jēzus Kristus.

Ticība ir vadījis savu dzīvi un arī vadīja savu pildspalvu šajā blogā.

Tas ir ar mīlestību, un paldies Dievam, Jēzu Kristu, Svēto Garu un Jaunavu Mariju, visiem palīdzēt, visu mīlestību un svētības, viņi vienmēr ir mana ģimene, un manā dzīvi, es meklēja un analizēja konkrēto laiku, ka mēs esam redzējuši kopš 2008. gada, tā ka daudzi no mūsu brāļiem un māsām var nākt pie Kristus un saglabāt.

Mans prāts ir lēns un noguris, mani dažreiz neveikli vārdi, mani bieži aptuvenas pieejas, bet notikumu secība, jo 14. maijs 1948, šķiet, dod man iemeslu un atgriešanās Jēzus Kristus, šķiet, ir par 2015. gadā par mēnesi septembrī skaņu pēdējās trompete ebreju svētki « Roš Hašana starp 14. septembra līdz 15. », ko neviens puse iepriekš (izņemot Dievu) zinātu precīzu dienu un laiku.

 

Šis 2015. gads mums visiem mani mīļie brāļi un māsas Kristū, būs labākais no mūsu spējas, lai palīdzētu mūsu sanāksmes pēc nejaušības principa visi mūsu brāļi un māsas, kas nepieciešama, kuras prasa mūsu palīdzība.

 

Gads būs grūts, un mums visiem ir nepieciešams kļūt par īstiem karavīriem Kristus un darbojas par godu Kunga.

 

Mēs varam arī sniegt vērtīgu palīdzību pašpalīdzības apvienībām, piemēram, armijas pestīšanas tautas backup vai citām labdarības organizācijām.

 

Smaids, laipns vārds klausīšanās un dažkārt pietiekami, lai garastāvoklis un pārliecība pat atdzīvināt liesmu ticības dažu mūsu aplama brāļiem un māsām.

 

Šogad, 2015 dienas ir tumšs, un tikai ticība vadīs mūsu soļus!

 

Drosme, Pacietība, mīlestība un miers sirdīs un mājās.

 

Mēs esam beigās mūsu cerības. 

« Jēzus Kristus ir Drīzumā! »

 

Nākamie deviņi mēneši būs ļoti grūti tik veiksmi jums visiem mani mīļie brāļi un māsas Kristū.

 

Ja Jēzus Kristus nav nācis, lai glābtu mūs šogad,

Tad mums būs jāsaskaras ar lielu nelaimēm!

 Dievs svētī mūs un aizsargāt mūs.

 

Eļļa ir ierobežots, un tās gals radīs haosu

https://www.youtube.com/watch?v=zaudqlbYBxk#t=4691

 

Pasaules ekonomikas sabrukums izraisīs militāru konfliktu pasaulē, un tas nāk drīz!

https://www.youtube.com/watch?v=llIjo_GGraY

 

Pierre Jovanovic saka viņa grāmata 666, es aicinu jūs izlasīt savu grāmatu, lai saprastu, kas notiks uz zemes, ja Jēzus Kristus ir lēni nāk …!

https://www.youtube.com/watch?v=vhGhQbw2i98

 

Pirms aiziešanas, es aicinu jūs, lai turpinātu savu domāšanu, izlasot manu rakstu (saite zemāk), un jo īpaši tā daļa  IEVADRAKSTS

Vatikāna – atkrišana – pēdējās dienās beigu laikiem – Vissvētākās Jaunavas

Mums ir jāsaprot, ka tas, kas notiek ar cilvēci, nav nenozīmīgs.

Mēs saskaramies ar pasauli metamorfoze procesa.

Šī metamorfoze tika pareģots, un mēs redzam aizsākumu tā izpildes.

Tas ir Jēzus Kristus, kas veiks pēc atgriešanās.

Autors ir teicis mums ar pravietojumiem, un mēs zinām, ko darīt, lai piekļūtu šai attīstību cilvēci.

Piekrīt saglabāt Jēzus Kristus,

Kristīts ar ūdeni,

Lūgt Dievam piedošanu par visiem mūsu grēkiem,

Atgriezies no mūsu ļaunajiem darbiem, mūsu grēki r edressant mūsu dzīvi,

Kļūsti pazemīgs, bet lepns un cienīgs būt kristietis un katoļu.

Mīlestība un palīdzēt mūsu brāļiem un māsām.

Piedodam saviem parādniekiem pret mums.

Netiesājiet nav tiesāti.

Lūgt Dievu, lai vadītu mūsu dzīvi nav izlietne grēkā, un, lai varētu pretoties kārdinājumam.

Cieņa un sekojiet desmit Dieva baušļus.

Jūs varat atrast desmit baušļus manā rakstā:

Šaubas un bailes no pazīmēm beigu laikiem paziņot Jēzus Kristus atgriešanās

Man nav ko pārdot, šis blogs ir pilnīgi bez maksas un bez reklāmas.

Arī jūs varat kļūt par karavīriem Kristus, izplatot saikni visu blog posts uz visiem saviem kontaktiem.

 

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/ 

 

 

Jēzus ir nepieciešama katram no mums, lai vislielākais skaits saglabātas.

Pulkstenis tikšķ, un ikvienam ir jāizvēlas savu sirdsapziņu viņa ceļš ejams, lai Dievam, neaizmirstot, ka Jēzus Kristus teica:

Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība; Neviens nenāk pie Tēva kā vien caur maniJāņa 14. nodaļa dzejolis 6

http://www.aelf.org/bible-liturgie/Jn/Evangile+de+J%C3%A9sus-Christ+selon+saint+Jean/chapitre/14

 

Jēzus Kristus ir nepieciešams mums visiem paziņot viņa atgriešanos.

Būsim dedzīgs ticībā!

Mīļie brāļi un māsas Kristū, mīlestība un Dieva miers ir ar jums visiem un jūsu ģimenēm, līdz atgriešanās mūsu Kunga un King Jēzus Kristus, vienīgais dēls un mīļotais Dieva.

Uzvarētājs

FYI

Par katru lapu un katru pozīciju, noklikšķinot uz zilās joslas augšējā daļā Jūs automātiski novirzīts uz uzņemšanu un mana pēdējā raksta.

Uzvarētājs

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.