2 0 1 5 ROK POWRÓT JEZUSA CHRYSTUSA!

 

 

Na początku 2015 roku,

Życzę wszystkim czytelnikom bloga, szczęśliwego nowego roku i modlę się do Boga, to przynosi wam wszystko Miłość radości, Bonheurs, zdrowia i dobrobytu.

Niech Bóg błogosławi was w miłości i pokoju Duszy.

croixlumiere

 

Mamy wreszcie w roku 2015 

  

Wszystko odbywa się!

I  

WIARA

JEST WAŻNE być zbawieni!

 

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie, w dziewięć miesięcy nasz Pan i Król Jezus Chrystus, jedyny syn Boga, może być do tyłu i położył nogi na Górze Oliwnej w Jerozolimie!

 

Jezus Chrystus obiecał wrócić do końca czasu, aby początkowo usunąć swój kościół, a następnie orzec na całej ziemi przez tysiąc lat, aż do sądnego dnia.

,

Obiecał, że wróci i będzie wkrótce spełnić swoją obietnicę!

To jest pewne!

 

Jednak nasz oficjalny przewodnik do Watykanu « Papieża » nie mówi nic o znakach, które ogłosić rychłego powrotu naszego Pana. A co gorsza, że oddaje się w Watykanie z pogańskich obrzędów podejmowania wspólnych modlitw z przedstawicielami innych religii!

Jezus Chrystus stał się prawdziwym przywiązaniem do Watykanu! 

Aby zrozumieć, zapraszam do czytania mojego artykułu:

Jezus Chrystus stał się AKCESORIA I KAWAŁEK Muzeów Watykańskich

 

 

Wiara będzie konieczne w tym roku mają być zapisane!

 

 

Każdy człowiek musi w coś wierzyć, aby iść do przodu w życiu, niektórzy wierzą w moc człowieka, inni uważają, i uwielbiam chimeryczna bóstwa, a niektóre iść tak daleko, aby czcić szatana!

 

Ale moi ukochani bracia i siostry w Chrystusie wiemy, że Stwórca wszystkich rzeczy jest Bóg i że miłość do nas, jego jedyny syn i ukochany Jezus Chrystus powróci na Ziemię po dwóch tysiącach lat nieobecności królować tysiąc lat, które dzielą nas od ostatecznego wyroku.

 

Wszyscy spodziewali się tego zwrotu z wielką niecierpliwością i nadzieją, że będzie w tym roku, w 2015 roku.

 

Od kilku lat (2008) widzimy, że Bóg budzi wszystkie swoje dzieci stopniowo przez znaki, które teraz stały się tak silna, że ​​trzeba być ślepym, aby nie widzieć i głuchy, żeby ich nie słyszę!

 

W tym roku 2015 już jest lub nie rok powrotu Jezusa Chrystusa, Bóg jeden wie i decyduje.

Ale w tym roku 2015 będzie żadnych niezapomniany sposób i zaznaczyć wszystkie umysły.

I tu jest pewne, ponieważ powrót Jezusa Chrystusa jest w pobliżu i przepowiednie i znaki powrocie są realizowane w ostatnich latach stopniowo, jak bóle porodowe!

 

Przeczytaj mój artykuł:   ŚWIAT JEST CHAOS JUŻ ZA 2015

 

Dla tych, którzy idą na blogach, (jesteś bardzo wiele i dziękuję) wiesz, że Jezus Chrystus jest szybko na Ziemi i to z oczekiwaniem, że wszyscy oczekują jego powrotu.

 

Jednakże, data i godzina powrotu w chwale Jezusa Chrystusa, nikt nie wie.

 

Biblia bardzo jasno na ten temat!

 

 

Zobacz werset 36 rozdziału 24 Ewangelii Mateusza:

 

 « W tym dniu i godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec. »

 

 

Ale Jezus Chrystus pozostawił nam wiele znaków, co pozwala nam zrozumieć i zbliżyć się bliżej dnia jego powrotu.

 

Czytaj Mat.24. Link  :  End of Days

 

Biblia zawiera także kilka informacji dla zrozumienia znaki zapowiadające czasy końcowe i powrotu Jezusa Chrystusa.

 

I nie będzie rozwijać się w niniejszej pracy znaków i przepowiedni przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa, ale można je znaleźć w linku poniżej będzie można odkryć wiele biblijnych proroctw i znaki zapowiadające powrót Jezusa Chrystusa ,

 

Pastor Daniel dziękuję przejściu dla tego niezwykłego dzieła!

 

http://www.pasteurdaniel.com/index.php/fr/?option=com_content&view=article&id=1047&catid=118:jesus-christ&Itemid=82

 

W moim przypadku było to w 2008 roku, przez przypadek, bez konieczności wcześniej zastanowił się przez chwilę w historii, zdałem sobie sprawę, że żyliśmy bardzo specyficzny i trudny czas na ziemi.

 

Uwaga:

Patrząc wstecz, zdaję sobie sprawę, że to była wola Boga od pisania postawić się i tysiące naszych braci i sióstr na całym świecie ogłasza powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa!

 

Mamy do czynienia od 2008 roku światowy kryzys gospodarczy, światowy głód, epidemie i nieuleczalne choroby, globalne i poważne zakłócenia na pogodę, na utratę wartości chrześcijańskich w Watykanie, a także wielu wikariuszy Kościół i niezliczeni bracia, znaczny wzrost islamu na całym świecie i prześladowania i na dużą skalę zabójstwa chrześcijan przez islamistów na całym świecie.

 

Wszystkie te fakty są realizowane i rozmnażajcie się coraz bardziej istotne, że tzw klęsk żywiołowych na świecie z siły i wściekłości.

 

Moje badania na temat przyczyn tych wydarzeń doprowadziły mnie do Biblii, ja rzadko otwarte od mojej młodości.

 

Tak więc uważam, że związek między wszystkich tych wydarzeń, a okazało się, że wiele innych, również związane z już wymienionych;

 

Takich jak gwałtowny wzrost populacji, na świecie, gwałtowny rozwój technologii.

 

Było więc jasne, że wszystkie te wydarzenia były częścią m.in. znaków i proroctw zapowiadających powrót Jezusa Chris na Ziemi.

 

Biorąc pod uwagę ilość proroctwa biblijnego i wykonanych znaków może matematycznie wykluczyć, bez ryzyka, wszystkie zbiegi okoliczności!

 

Zrozumiesz, że ogarnął mnie emocje przed takim odkryciem, ale również na wiele pytań, prosiłem.

 

Muszę powiedzieć, że to denerwuje moje życie i moje priorytety i postanowiłem w 2009 roku do przeprowadzenia gruntownego śledztwa w sprawie powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 

Dochodzenie to doprowadziło mnie do pewności szybkiego powrotu do Ziemi, naszego Pana Jezusa Chrystusa!

 

W obliczu tego absolutnej pewności, zdecydowałem, po wielu przemyśleniach, aby informować świat o rychłym powrocie na Ziemię jedynego Syna Bożego.

 

Miałem więc nieustannie realizować moje analizy i badania, aby zrozumieć i znaleźć jak najwięcej informacji, które mogłyby odkryć, w co wierzę ukryty w Biblii: « przybliżoną datę powrotu Pana i Króla naszego, Jezusa Chrystusa, jedynego syna Bóg « .

 

Dotarcie do tej maksymalnej podejścia datę powrotu Pana naszego Jezusa Chrystusa na Ziemi stał się dla mnie prawdziwym « Poszukiwanie Świętego Graala »

 

Na początku musiałem znaleźć, jak długo żyjemy te trudne i określony czas.

 

Moje badania pozwoliły mi zrozumieć, że od lat pięćdziesiątych, żyliśmy głęboki okres transformacji naszego społeczeństwa.

 

 

Między innymi:

 

TECHNOLOGIA 

 

 

Powstanie pierwszego komputera prowadzącego do tego, co dzisiaj znamy: Smartphone! (W tym wszystkie jego aplikacje TV)

1946  : Stworzenie ENIAC  (Elektroniczny Numeryczny Integrator i Com komputerowego) przez  P. Eckert  i  J. Mauchly . Programowanie komputera odbywa się poprzez ich okablowania, jego zawartość. Składa się z 19.000 rur, waży 30 ton, ma powierzchnię 72 m2 i zużywa 140 kilowatów. Zegar: 100 KHz. Prędkość: 330 mnożenia na sekundę.

ORDI

 

Źródło: http://histoire.info.online.fr/ordinateurs.html

 

 DEMOGRAFIA 

 

 

Ludność świata wzrosła z dwóch miliardów pięćset milionów w 1950 roku do siedmiu miliardów sześćdziesiąt trzy lata później.

 

Gwałtowny wzrost od czterech i pół miliarda ludzi w ciągu zaledwie 63 lat. To nigdy nie jest postrzegana w historii ludzkości!

 

Ludności na świecie szacuje się na 500 milionów ludzi tam dwa tysiące lat średni wzrost o miliard ludzi na tysiąc lat!

 

Podczas gdy wzrost o cztery i pół miliarda dolarów w ciągu zaledwie 63 lat, właściwie mówi, głód, choroby, niepewność, konflikty, kryzys gospodarczy i wiele innych nieszczęść.

 

Ten gwałtowny wzrost i nieproporcjonalna liczba ludności świata w 63 lat, jest fakt, z ważnymi konsekwencjami i jest odpowiedzialny za spełnienie wielu przepowiedni.

 

Zobacz link: http://www.planetoscope.com/natalite/5-.html

 

KATASTROFA

 

 

Podobnie, znalazłem też gwałtowny wzrost katastrof naturalnych od lat pięćdziesiątych.

 

WYKRES

 

http://www.notre-planete.info/terre/risques_naturels/catastrophes_naturelles.php

 

 

Głód i choroby wpływające na wiele ludzi na świecie były i nadal są codzienne realia.

 

Niewyjaśnione zgony 

 

W obliczu takiej powodzi wydarzeń, trzeba było dodać niewyjaśnionych zgonów na świecie każdego roku przez miliony, ptaków, ryb i zwierząt gospodarskich.

 

https://ondevraitenparler.wordpress.com/2014/11/17/hecatombes-animales-en-serie-ce-que-les-medias-nous-cachent/

 

 

Wszystkie te fakty są prawdziwe, konkretne i sprawdzalne.

 

 

Spełnienie tych wszystkich wydarzeń i wiele innych wszystkie zostały przepowiedziane w Biblii, aby być realizowane razem na jednym pokoleniu, uniemożliwia losowo interwencji.

 

Wszystkie są wymienione w Biblii jako część znaków i przepowiedni powrotu Jezusa Chrystusa ostrzegawczych ….!

 

Wersety 33 i 34 rozdziału 24 Ewangelii Mateusza pozwolił mi mieć pewność, że nasze pokolenie było pokoleniem, które będzie zobaczyć powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 

Podobnie, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że Syn Człowieczy jest blisko, w drzwiach. 

I prawdę mówiąc, to pokolenie nie przeminie, aż się to wszystko być spełnione.

Link: http://www.lirelabible.net/parcours/voir_ref.php?cle=393

 

Moc była zatem oczywiste wątpliwości, z dokumentami potwierdzającymi, jak na całym świecie, od lat pięćdziesiątych, proces gwałtowny i niewytłumaczalne został wdrożony we wszystkich dziedzinach.

 

Wszystkie te biblijne proroctwa i znaki wydają się być uruchomione na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych.

 

Bardzo ważnym znakiem zapowiedzi powrotu Jezusa Chrystusa miała miejsce 14 maja 1948, było « stworzenie państwa Izrael. »

 

Bóg udzielił 14 maja 1948, o przebaczenie dla tych, którzy, może w końcu zaczynają powrócić do Izraela.

 

Ten naród był na wygnaniu na całym świecie, « karani » z okropnym cierpieniu aż do końca czasu odrzucenia i ukrzyżowany Jezus Chrystus, nie dwa tysiące lat!

 

 

 Ale na końcu czasu Bóg przebaczył!

 

 

(Ezechiela 36 / 24-28)

Zabiorę was spośród ludów, zbiorę was ze wszystkich krajów i przyprowadzę was z powrotem do waszego kraju. Będę posypać czystej wody na was, i będziecie w czystości; I oczyszczę was od wszelkiej zmazy i od wszystkich waszych bożków. I dam wam serce nowe, i będę nowego ducha Usunę z was serce kamienne, a dam wam serce z ciała.Położę ducha mojego na ciebie, a ja sprawić, byście żyli według moich ustaw i będziecie przestrzegać moich ustaw. Będziesz mieszkać w ziemi, którą dałem waszym ojcom; wy będziecie moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem

 

Tak to jest w moim skromnym zdaniem termin ten znak do zapamiętania jako daty rozpoczęcia czasach ostatecznych, z której na przestrzeni jednego pokolenia będzie powrót Pana.

 

Powrót Jezusa Chrystusa odbędzie się bez cienia cienia wątpliwości, dla naszego pokolenia! To jest pewne! choć wiele z nich stara się wyobrazić sobie możliwość powrotu Jezusa Chrystusa.

 

Cóż, byłem (i jestem) szczęśliwa i promienna nawet zrozumiałem dowodów na poparcie powrót naszego Pana i Króla, Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego, wystąpi podczas naszego pokolenia.

 

Kontynuując moją analizę, stwierdziliśmy, że od 29 września 2008 …

 

« Dzień ze słynnym giełdzie katastrofy negatywny indeks giełdy w Nowym Jorku -777 »

 

… .the Świat wszedł w nową gwałtowny wzrost wszystkich proroczych znaków ostrzegawczych o powrocie Jezusa Chrystusa.

 

Przyglądając się bliżej, zobaczymy, od miesiąca marca 2012 roku, prawdziwy i gwałtowny wzrost wielkości znaków i nowa, gwałtownie pogarsza zwane katastrofy naturalne, jak i protestów, powstań i wojen.

 

Warto zauważyć, że Biblia mówi, że się siedem ostatnich lat są podzielone na dwie części, a drugi będzie o wiele trudniejsze niż pierwsze …!

 

Daniel Rozdział 9 Werset 27

 

On zawrzeć przymierze z wieloma mocno na tydzień; oraz w środku tygodnia powinien on spowodować ofiary i ofiarę, a skrzydło obrzydliwości przyjdzie jeden druzgocący, oraz że do zniszczenia i co zostało dekret rozprzestrzeniać powyżej zdewastowany.

 

Zapraszam do zapoznania się z całą rozdział dla właściwego zrozumienia.

http://www.aelf.org/bible-liturgie/Dn/Livre+de+Daniel/chapitre/9

 

 2015 TU I wszystko jest zrobione!

 

 

Począwszy od dnia 14 maja 1948 r biblijne przepowiednie i znaki zaczęły budzić się stopniowo.

 

Od 29 września 2008, proroctwa biblijne i znaki takie jak tsunami zalała całą ludzkość!

 

Alarm zaczyna dzwonić teraz bardzo silna!

 

 

Od marca 2012 roku, globalna sytuacja pogorszyła się we wszystkich obszarach.

 

Niemożliwe staje się nie słyszeć tego przebudzenia chciane przez Boga!

 

To są prawdziwe fakty, konkretne i sprawdzalne!

 

Oczywiste jest, i zrozumieć, że koniec czasu kończy, a my w zależności od wyników śledztwa do jego końcowej fazie.

 

W szczególności jesteśmy dla wszystkich zdarzeń, jakie zaszły od 29 września 2008, w okresie ostatniego tygodnia przepowiedział prorok Daniel około 530 lat przed Jezusem Chrystusem (Biblia tygodniu jest na okres siedmiu lat) ,

Przypomnienie Daniel Rozdział 9 linku

http://www.aelf.org/bible-liturgie/Dn/Livre+de+Daniel/chapitre/9

 

Są to siedem lat ucisku przed powrotem Jezusa Chrystusa.

 

I jesteśmy w marcu 2012 roku, « w środku tygodnia Daniela » w końcu drugiej części trzech i pół latach ucisku do uzupełnienia logicznie we wrześniu 2015.

 

Należy zauważyć, że wojna Armagedonu wydaje się być uruchomiony z wojny w Syrii marca 2012

Link poniżej chronologii wydarzeń w Syrii.

http://www.lorientlejour.com/article/858268/syrie-chronologie-dune-revolte-devenue-guerre.html

Wydarzenia w Syrii zostały spowodowane przez fundamentalistów buntu Syryjczycy rozpoczął w 2011 roku,  ale to nie było do marca 2012, że stały się prawdziwa wojna przybycie i udział wielu islamskich fanatyków na całym świecie do walki z rebeliantami, syryjskiego rządu.

 

Styczeń 2012, jest również świadomość globalnych rządów powagi kryzysu.

Raport Europejskiej wówczas nazywano kolejny projekt zacieśnienia fiskalnego ..!

Niepewność i ubóstwo wziął więc nowy rozkwit.

http://ec.europa.eu/news/eu_explained/120302_fr.htm

 

W marcu 2012 roku, jest to również świetny znak, że miała również miejsce w niebie, ale sparaliżowany przez strach nieznanych mężczyzn są ignorowane.

Obejrzyj ten film absolutnie którego źródła są bardzo wiarygodne.

Możesz znaleźć ten film w moim artykule poniżej ze szczegółami.

 

Film w języku hiszpańskim

 

 

W tym roku 2015 rozpoczyna!

 

 

I już wiemy, że to będzie straszne dla wielu naszych braci i sióstr!

 

Zobacz mój artykuł:

https://victorpicarra.wordpress.com/2014/10/26/larmageddonreveillezv-ous/

 

Katastrofy naturalne, zwane (Ulewne deszcze, trzęsienia ziemi, burze, huragany, cyklony, Falls Meteoryty i inne nieszczęścia), niestety kontynuować i zintensyfikować.

 

Światowy kryzys gospodarczy będzie rosnąć i spowodować setki milionów ofiar.

 

Zwolnienia są również jeszcze do milionów nowych rodzin do ubóstwa i braku bezpieczeństwa.

 

Powszechne staje się w stanie upadłości w tym roku zdecydowanie nieuchronne.

 

Oczywiście USA będą robić wszystko, aby wspierać dolar jest wart praktycznie nic. (Ale są gotowi na wszystko, w tym wojny, aby nie stracić globalną supremację i widzimy jakieś zmiany w wojnie gospodarczej tego USA zaangażowane w Rosji i Chinach!)

 

Lokalne wojny wojskowe stały się tak ważne, że wiele krajów już udział.

 

Będą one doprowadzić do globalnego konfliktu zbrojnego z ewentualnym użyciem broni nuklearnej.

 

W 2015 wysokie wydarzenia amplifikacji i bunty są obawy w wielu krajach, a nawet we Francji!

 

Po przeczytaniu powyższych linii, można by pomyśleć, że są to proroctwa i że jestem skrajny pesymizm!

 

I cóż, nie!

 

I powtarzam po raz pierwszy . « Nie jestem prorokiem »

 

Wystarczy dostać się oczywiste.

 

Od dnia 29 września 2008 roku światowa gospodarka spadła w otchłań i to nieodwracalnie proces nieodwracalny doprowadziło świat do powszechnego upadłości z wszystkimi tego konsekwencjami.

 

Pogoda, planety, gospodarki, polityki i wartości człowieka znane prawie siedem lat takie ważne problemy, jak gdybyśmy nie byli w końcu czas, tuż przed powrotem Pana naszego Jezusa Chrystusa, Można powiedzieć, że świat zobaczył prawdziwe i straszny koszmar.

 

Ale wiemy, moi umiłowani bracia i siostry w Jezusie Chrystusie jako powrotu naszego Pana musi nastąpić jak w bólach rodzenia.

 

Podobnie jak w przypadku bólu kobiet w ciąży są w ostatnich dniach ciąży, bardziej żywe, aż do narodzin; i na koniec czasu, życie na ziemi jest i będzie jeszcze trudniejsze, aż do powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 

Tak więc, nie ma uzasadnienia, aby zrozumieć, od dnia 29 września 2008 roku w zarysie, co się stanie z roku na rok, aż do powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 

Jeżeli moja analiza końca czasu ma rację, powrót Jezusa Chrystusa powinno nastąpić między 14 a 15 września 2015.

 

Przeczytaj mój artykuł  :

 

POWRÓT JEZUSA CHRYSTUSA W dniu 14 maja LUB 15 września 2015!PODCZAS święto trąb

 

 

czas ciąży, a następnie dzieli nas może powrót Jezusa Chrystusa!

 

Jezus Chrystus mógł w związku z tym, w dziewięć miesięcy, położył nogi na Górze Oliwnej w Jerozolimie.

 

To nie jest przepowiednia!

A może się mylę,

To nie byłby pierwszy raz.

 

Jednak należy zauważyć, że gdy fakty, przepowiednie i znaki biblijne mówią same za siebie, a ja tylko je ujawnić!

 

W każdym razie, szybkiego powrotu Jezusa Chrystusa jest pewne, wszystkie oznaki powrotu naszego Pana i Króla w 2015 będzie silniejsza i mocniejsza niż w 2014 i latach poprzednich, ponieważ ból zawsze będzie bardziej żywe, coraz silniejszy i mocniejszy aż do jego powrotu!

 

Ale jeśli jesteśmy naprawdę w ostatnim roku, więc wszystkie oznaki powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa jest tak silna, że ​​nikt na Ziemi nie może powiedzieć, że ich nie widział, słyszał i czuł!

 

Jeśli, jak sądzę, powrót naszego Pana występuje między 14 a 15 września 2015 r, podczas gdy kolejne dziewięć miesięcy będą naprawdę trudne!

 

DZIEŃ gniew Boży 

 

Tuż przed powrotem Jezusa Chrystusa ma być dzień gniewu Bożego.

 

(Nikt nie zna rzeczywistego czasu trwania tej proroczej dzień gniewu).

 

Ale jeśli powrót naszego Pana powinno być w tym roku 2015, a następnie dzień gniewu Bożego jest bardzo blisko!

 

Według niektórych prognoz, w tym, że Ojca Pio, tym razem na dzień gniewu Bożego potrwa trzy dni.

 

Prawdopodobnie będzie to w tym przypadku między 11 a 14 września 2015, jak ból jest jaśniej, aż Pan powróci.

 

Jest więc w ostatnich dniach ból będzie bardziej żywy!

 

Bardziej niż kiedykolwiek, że ważne jest, aby zachować wiarę w Boga iw Jezusa Chrystusa!

 

Wiara jest całkowite zaufanie, absolutne i bezwarunkowe.

 

Musimy zachować dobrze oświetlone płomień wiary.

 

Więcej życie będzie trudne w tym roku 2015 i musimy wzmocnić nas w wierze.

 

Bardziej niż kiedykolwiek, módl się, znowu i znowu i błagam Boga, aby nam przebaczyć za wszystkie nasze grzechy i prowadzić nas w tym ostatnim odcinku, który znamy będzie oczywiście prawdziwą przeszkodą!

 

Nasze umysły są silne, ale ciało jest słabe, a następnie prosić Boga, aby chronić nas przed pokusą aby nasze życie.

 

Jezus Chrystus obiecał, że powróci na końcu czasów, a tu jesteśmy!

 

Wszystkie przepowiednie i znaki czasów ostatecznych dla Kościoła jest dokonywany.

 

Daj nam oglądać i pożyczek przy drogach życia obserwować powrót Pana naszego Jezusa Chrystusa, aby przywitać się z całą naszą miłość, ponieważ może przyjść w każdej chwili roku 2015

 

Jezus Chrystus obiecał wrócić, a on dotrzyma obietnicy, bo nas kocha, że ​​jest to prawda i synem Boga.

 

Czy i pozostać pokornym, ale Silny, dumny i godny bycia chrześcijaninem i katolikiem w roku 2015. I to nie będzie łatwe!

 

Jeśli Jezus Chrystus powróci w tym roku 2015, i szczerze wierzę i mam nadzieję, z serca, bo jeśli powrót Jezusa Chrystusa było jeszcze opóźnić, a następnie będziemy cierpieć jeszcze bardziej, bo bóle są i każdy dzień jeszcze bardziej jaskrawo aż do jego powrotu.

 

Dlatego jest bardzo ważne, że wszyscy modlą się do Boga, do szybkiego powrotu naszego Pana i Króla, Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego.

 

Na pierwszym przyjściu Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, ludzie, którzy czekają na « Żydów » nie chce go rozpoznać i uczynił go na śmierć!

 

Tym razem Jezus Chrystus powróci w chwale i tych, którzy Mu zaprzeczyć nie zostaną zapisane i będą musiały stawić czoła dzień gniewu Bożego!

 

Następnie musimy wołać do Boga naszą miłość i naszą pokutę za nasze złe czyny, nasze grzechy, naszych błędów i grzechów

 

Módlcie się o rychłym powrocie naszego Pana Jezusa Chrystusa, tak, że zatrzymuje wojny Armagedonu , który rozpoczął wierzę w Syrii w marcu 2012 roku i którego precyzyjne biblia, jakie zostaną zatrzymane przez Jezusa Chrystusa na jego powrót ,

 

Wszystkie oznaki powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa są!

 

Żyjemy apostazji wiary i Kościoła.

 

Antychryst rządzi światem w cieniu i doprowadził do ubóstwa, tłumy niepewności i wojennego cierpienia.

 

Rapture KOŚCIOŁA  

 

Ale duże i piękne nowe oczekuje wszystkich naszych braci i sióstr, którzy przetworzone lub przygotowują się do powrotu naszego Pana.

 

Ten duży i piękny wiadomością jest to « pochwycenie Kościoła » , które musi nastąpić przed dniem gniewu Bożego.

 

Ponieważ Kościół nie ma wiedzieć, gniew Boga, ale jego przebaczenie przez miłość Jezusa Chrystusa, który przychodzi, by ją uratować.

 

Ci, którzy przechodzą zostanie usunięty z życia do wieczności, bez przechodzenia przez śmierć.

 

Ich ciała fizyczne zostanie przekształcona ciała duchowe i na zawsze będą z Jezusem Chrystusem.

51 Oto Ja pokażę wam tajemnicę; Nie wszyscy zaśniemy, ale wszyscy będziemy zmieniło,
52 W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby.Trąbka zabrzmi i umarli powstaną niezniszczalne, a my będziemy odmienieni.
53 Konieczne jest, aby to, co skażone, musi przyoblec się niezniszczalne, a to, co śmiertelne, musi przyoblec się w nieśmiertelność. 54 Gdy psujące stawia na niezniszczalne, a to, co śmiertelne, przyoblec się w nieśmiertelność, wtedy przyjdzie do tego pisma, pochłonęło śmierć w zwycięstwo.
55 Śmierci, gdzie jest twoje zwycięstwo? ? Do diabła, gdzie jest twoje zwycięstwo
56 żądłem śmierci jest grzech; i co daje moc grzechu jest zakon. 57 Lecz Bogu niech będą dzięki, który nam daje zwycięstwo przez Pana naszego Jezusa Chrystusa
58 Dlatego, moi bracia i siostry, jest ukochane wytrwali, nieruchome.Pracuje lepiej w pracy dla Pana, wiedząc, że praca nie jest bezowocne w Seigneur.1 Koryntian 15.51-58

 

Nie ma w Biblii proroctwa na okres czasu do usuwania kościoła.

 

Usuwanie można przeprowadzić w dowolnym momencie.

 

Myliłem się i swobodnie przyznać. 

 

 

Myślałem, że tak bardzo by się stało, na długo przed dniem gniewu Bożego.

 

Ale po zastanowieniu, wiemy, że Bóg chce, jak wielu może być zbawiony, a zatem usunięcie powinno nastąpić w ostatniej chwili, tuż przed dniem gniewu Bożego (prawdopodobnie dzień wcześniej).

 

Jest więc prawdopodobne , że powrót Pana naszego Jezusa Chrystusa występuje między 14 a 15 września 2015 zachwyt odbędzie się w dniach 10 i 13 września 2015, w zależności od długości dnia gniewu Bożego.

 

U waga:

 

 

 

Od pierwszego dnia zdałem sobie sprawę, że Jezus wkrótce powróci na Ziemię, miałem bardzo ważną decyzję.

Miałem wybór między utrzymanie dla mnie wyniki mojej analizy i ustalenia lub opublikować na blogu za darmo.

Wielkie mocarstwa i wielka wiedza powoduje automatycznie wielka odpowiedzialność!

Ne pensez pas que le choix fut facile, il a même été draconien ! Et pour plusieurs raisons.

Mogę się mylić, a ja właściwie już oszukał mnie uprzednio kierowane pewne przybliżone terminy usunięcia kościele i na powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa.

I pełni przyjąć moje błędy, zwłaszcza że pozwoliło mi się rozwijać i udoskonalać swoją analizę i badania.

Pozwolili mi do zrozumienia, że ​​objawienia ostatnich czasach jesteśmy stworzeni przez Boga jako przed końcem czasu.

więc interpretować znaki i przepowiednie oparte na faktach oraz w następujących terminach:

Od 14 maja 1948 jako początek końca czasów. Które określają, że byłoby dobrze, że pokolenie, które będzie zobaczyć powrót Jezusa Chrystusa na Ziemi.

Od 29 września 2008 , jak na początku ostatniego tygodnia Daniel (wrzesień ostatnich latach ucisku przed powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa), który obejmowałby powrotu Jezusa Chrystusa będzie siedem lat później, a tym samym w 2015 roku około miesiąca września. 

Od marca 2012 jest pośród ucisku, a więc początek 42 miesięcy (3 lata) w drugiej części ucisku, i na początku wojny w Syrii będzie początkiem wojny Armagedonu.

 

Jeśli te terminy są te przeznaczone i wykorzystane przez Boga, to tak naprawdę nie mógł znaleźć je przed ważnych faktów z nią związanych, a które zostały proroctwo w Biblii zostały spełnione.

 

Do 14 maja 1948 jest przebaczenie Boga do narodu żydowskiego, został skazany na spacery w Biblii, aż do końca czasów.

Do 29 września 2008 , prorokował, że ludzkość będzie zniszczenie nie odzyskać.

W marcu 2012 , początek wielkiego ucisku zawartych w Biblii jako bardzo ważne dla całej ludzkości cierpienia, które będą trwać i wzmacnia aż do powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Więc logicznie w głębokim szacunku dla znaków i proroctw biblijnych, powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa wydaje się być dobrym w tym roku 2015, po miesiącu wrześniu!

Oczywiście jestem świadomy, że być może nie tak!

Ale jako chrześcijanin i katolik I moralnego prawa, aby zachować to dla siebie te odkrycia, co jest oczywiste, że sekwencje faktów i dat pokrywają się doskonale ze znakami biblijnych i proroctw czasów ostatecznych!

Z czystym sumieniem, jak butelki wyrzucane do morza z moich małych sposobów i mojej determinacji, postanowiłem przekazać te wiadomości do świata tak, że największa liczba przygotowuje się do powrotu naszego Pana i Króla Jezus Chrystus.

Wiara kieruje moim życiem, a także kierować pióro w blogu.

To dzięki miłości i dziękuję Bogu, Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego i Maryi Dziewicy, za wszelką pomoc, całą miłość i błogosławieństwa, oni zawsze moją rodzinę i moje Życie, szukałem i przeanalizował szczególną czas, że widzieliśmy od 2008 roku, tak, że jak wielu naszych braci i sióstr, może przyjść do Chrystusa, a będziesz zbawiony.

Mój umysł jest wolny i zmęczony, czasem moje słowa, moje niezręczne często przybliżone metody, ale sekwencja zdarzeń, od 14 maja 1948 wydaje się dać mi powód i powrotu Jezusa Chrystusa wydaje się być w roku 2015 za miesiąc września na dźwięk ostatniej trąby żydowskie święto « Rosz Haszana między 14 września i 15 », które nie jedna strona z góry (z wyjątkiem Boga) znamy dokładną datę i godzinę.

 

W tym roku 2015 wszyscy moi ukochani bracia i siostry w Chrystusie, ma miarę naszych możliwości, aby pomóc w naszych spotkaniach losowo wszyscy nasi bracia i siostry w potrzebie, którzy szukają naszej pomocy.

 

Roku będzie trudna i wszyscy muszą stać się prawdziwymi żołnierzami Chrystusa i działać na chwałę Pana.

 

Możemy również zapewnić cenne wsparcie stowarzyszeń samopomocowych, takich jak Armia Zbawienia popularnej kopii zapasowej lub innych organizacji charytatywnych.

 

Uśmiech, miłe słowo słuchania i są na tyle często, aby dopingować i zaufanie nawet rozbudzić płomień wiary niektórych naszych błądzących braci i sióstr.

 

W tym roku, 2015, dni są ciemne i tylko wiara kieruje naszymi krokami!

 

Odwaga, cierpliwość, miłość i pokój w sercach i w domu.

 

Jesteśmy na końcu naszych oczekiwań. 

« Jezus Chrystus już wkrótce! »

 

Kolejnych dziewięć miesięcy będzie bardzo trudne, więc powodzenia wam wszystkie moje ukochane bracia i siostry w Chrystusie.

 

Jeśli Jezus Chrystus nie przyszedł, aby zbawić nas w tym roku,

Wtedy będziemy musieli zmierzyć się wielkie katastrofy!

 Nam Bóg błogosławi i chroni nas.

 

Olej jest skończony i jego koniec spowoduje chaos

https://www.youtube.com/watch?v=zaudqlbYBxk#t=4691

 

Ruiny gospodarki światowej doprowadzi do konfliktu militarnego świata i to już wkrótce!

https://www.youtube.com/watch?v=llIjo_GGraY

 

Pierre Jovanovic mówi jego książka 666, zapraszam do zapoznania się z jego książki, aby zrozumieć, co będzie się działo na ziemi, czy Jezus Chrystus jest powoli nadchodzi …!

https://www.youtube.com/watch?v=vhGhQbw2i98

 

Przed wyjazdem, zapraszam do dalszego myślenia czytając mój artykuł (link poniżej), w szczególności w części  REDAKCJI

WATYKAN – apostazji – ostatnie dni The End Times – Najświętszej Maryi Panny

Musimy zrozumieć, że to, co się dzieje ludzkości nie jest trywialne.

Stoimy w obliczu świata proces metamorfozy.

Ta metamorfoza była zapowiedziana i obserwujemy początki jego realizacji.

To Jezus Chrystus, który wykona na jego powrót.

Twórca powiedział nam w proroctwach i wiemy, co zrobić, aby uzyskać dostęp do tej ewolucji ludzkości.

Zgadzam być zbawieni przez Jezusa Chrystusa,

Chrzest z wody,

Proś Boga o przebaczenie za wszystkie nasze grzechy,

Nawróćcie naszych złych czynów, nasze grzechy r edressant nasze życie,

Zostań skromnym, ale dumny i godny bycia chrześcijaninem i katolikiem.

Miłość i pomóc naszym braciom i siostrom.

Wybacz winowajcom nas.

Nie oceniaj, nie należy oceniać.

Prośmy Boga, aby prowadzić nasze życie, aby nie pogrążyć się w grzechu, aby być w stanie oprzeć się pokusie.

Szacunek i przestrzegać Dziesięciu Przykazań Bożych.

Możesz znaleźć dziesięć przykazań w moim artykule:

Wątpliwości i lęków oznak końca czasów ogłasza powrót Jezusa Chrystusa

Nie mam nic do sprzedania, ten blog jest całkowicie darmowy i bez reklam.

Ty też możesz stać się żołnierzami Chrystusa poprzez rozłożenie link wszystkich blogach do wszystkich kontaktów.

 

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/ 

 

 

Jezus potrzebuje każdy z nas, aby być zapisane najwięcej.

Zegar tyka, a każdy musi wybrać jego sumienie jego droga do Boga, nie zapominając, że Jezus Chrystus powiedział:

Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem; Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze MnieJana rozdział 14 werset 6

http://www.aelf.org/bible-liturgie/Jn/Evangile+de+J%C3%A9sus-Christ+selon+saint+Jean/chapitre/14

 

Jezus Chrystus potrzebuje nas wszystkich ogłosić swój powrót.

Bądźmy gorliwi w wierze!

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie, miłość i pokój Boży będzie z wami wszystkimi i swoich rodzin, aż do powrotu naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa, jedynego syna i umiłowany przez Boga.

Zwycięzca

FYI

Na każdej stronie i każdej pozycji, klikając na niebieskim pasku w górnej części, którą są automatycznie kierowane do recepcji i moim ostatnim artykule.

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.