Niech Bóg chrześcijan AL-KOCH!

 4472788_3_cbbb_un-z-bojówki-chrześcijanie--village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

W tym roku 2015, jak powiedziałem w moim artykule 1 stycznia (Link TUTAJ  ),  w którym żyjemy i żyć będą kolejne bardzo mocne momenty końca czasu, ponieważ większa powrotu Jezusa Chrystusa jest w pobliżu, a wydarzenia są silne , potężne, jasne i wybuchowy. 

 

Jedno spojrzenie na minionych latach i katastrofalnej niezwykłej dowodów globalnej sytuacji we wszystkich obszarach wydaje się nam w sposób tak jasny, że trzeba być ślepym, aby nie widzieć lub złej wiary, takich jak Światło wydaje się ciemny.

 

W pierwszym kwartale 2015 roku, Bóg będzie podniesienie świadomości ludzkości (link  TUTAJ ) doświadczamy bólu prorokował w Biblii zapowiada powrót na Ziemię swego jedynego syna, a Umiłowani, Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela i naszego króla które będą wracać z nami rządzić światem w ciągu tysiąca lat, które dzielą nas od ostatecznego wyroku.

 

Musimy zrozumieć, że żyjemy w ostatnich latach, moje ukochane chrześcijańskich braci i siostry z całego świata, czas prześladowań i Wiary.

 

Prześladowania chrześcijan na całym świecie i jest obecnie na dużą skalę przez wojny domowe, aktów terrorystycznych i fizyczne, moralne i werbalne.

 

ISLAM rozsądnie myślący sposób East, potępia okrucieństwo przez wściekłość i krwawych wydarzeń, karykatury proroka Mohameda, dzieje się tak daleko, spalić flagę naszej ukochanej Francji i degradują nasze ambasady.

 

Jak więc możemy mieć szacunek dla hordy fanatyków, którzy brutalnie krzyczą « martwe » do chrześcijan i francuskim.

 

Jak można mieć szacunek dla armii krwiożerczych fanatyków i głupców w imię Boga nazywają Boga zabić swoich braci i siostry tolerancyjny i otwarty muzułmanów i naszych braci chrześcijan wschodnich ,

 

Jak możemy domagać się szacunku dla podłych istot, którzy naruszają okaleczać i zabijać tych, którzy odmawiają poddania się barbarzyńskich ustaw mających na celu zwiększenie « człowieka » niewolnik fanatyków, którzy są w celu poniżyć człowieka do przyjęcia życia niewolnictwa.

 

Trzeba przyznać, że te nikczemne istoty, fanatycy, islamiści i terroryści dążą do osiągnięcia przez siły, wojny i terroru, nową cywilizację na Ziemi« Islam » .

 

Więc trzeba powiedzieć i wyjaśnić te dzikie hordy fanatycznych islamskich terrorystów, jeśli zdecydują się na powrót do zaproponowania lub przeprowadzania ataków w kraju praw człowieka i obywatela « FRANCJA », lub każdej istoty jest bezpłatne żyć swoją wiarę, swoją religię i kulturę w odniesieniu do poszczególnych wolności i prawa Rzeczypospolitej , zostawiamy w żadnym wypadku nie bezkarne zbrodni popełnionych w Francji i na całym świecie przeciwko ludowi Francji, jej wartości i jej Republiki ,

 

CZAS POKOJU   

Odpowiedź z Francji zawsze będzie  jego PiS, a jego wytrzymałość będzie zawsze jego Prawo i Sprawiedliwość.

 

Wojennej

Bóg zlituje naszych wrogów !!!

 

 

Prawa Republiki są świeckie i muzułmanie we Francji, francuski urodzone na żywo jak w każdym języku francuskim zgodnie z przepisami prawa Rzeczypospolitej, jej tradycji i zwyczajów, jej kultu, kulturalnych i republikańskich.

 

Dla muzułmanów się francuskiego przez obywatelstwo francuskie zostały przyjęte wartości, praw i zwyczajów nas i Francji i jego Republikę i muszą być zgodne.

 

Dla niezarejestrowanych francuskich muzułmanów żyjących we Francji , którzy nie akceptują wartości i prawa Republiki Francuskiej, że mają problem , że ich obowiązkiem jest rozwiązać.

 

Francuski Pacyfiku i pacyfistami.

Spokojna, ponieważ żyją w pokoju

Pacyfistami, bo pomóc innym żyć w pokoju

 

My, francuski, są ludzie i pokój Kobiety żyją w pokoju, w imię pokoju i miłości, zapraszamy ofiar tyranii i pomoc w ramach « UN » oraz wszystkich osób potrzebujących ofiary tyranów i krwiożerczych szaleńców.

Atak na Francję i jej ludzi jest zbrodnią przeciw pokojowi i miłości Boga i nigdy nie będzie bezkarne!

 

Islamiści,

 

Nie dotykaj moich francuskich braci i siostry, żydzi, muzułmanie, ateiści, chrześcijanie czy jakiejkolwiek religii w ogóle!

 

Islamscy fanatycy i terroryści, ci, którzy opowiadają dżihad przeciwko naszej cywilizacji i naszego społeczeństwa, twoja kara jest blisko i to przyjdzie z nieba .

 

To będzie wielki i będzie spełnione

z woli Boga!

 

Islamiści, to pragnę Boga, aby ci pomóc i pozostanie głuchy na wasze modlitwy i łez.

 

Nawracajcie się i oglądać na niebie!

 

Do wszystkich tych nieszczęśliwych ofiar krwawej szalony, chcę powiedzieć, że Bóg widzi swoje cierpienie i że dzień wyzwolenia jest bliski, to wasza nagroda będzie wielka.

 

Uwaga, odwagi, cierpliwości i modlitwa.

 

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie, Bóg nas kocha i nam pomoże, ponieważ pomaga naszych braci i sióstr z AL-KOCH, które jest oazą miłości i pokoju w piekle Iraku!

Link do artykułu prasowego chrześcijan Al-Koch   TUTAJ 

 

 

Niech Bóg błogosławi wszystkich ludzi dobrej woli.

Miłość, pokój i radość w sercach i na holach w oczekiwaniu na powrót na ziemię w chwale naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :