TÕLGENDAMINE

Associated image

AWAKENING

 

21. mai oli kuupäev, mis nägi paljudele eschatoloogidele kiriku inimröövid.

 

Ma ise oli lootnud, et see mai või isegi aprilli kuu võiks toimuda kiriku röövimine.

 

Kuid pole midagi juhtunud; nagu seda ei juhtunud 2015. aastal, 2016. aastal või 2017. aastal ja ainult seetõttu, et Jumal otsustab kuupäeva …. !

 

Miks me siis otsime kuupäeva; kannatamatus, uudishimu, rõõm otsida, soov leida Jumala saladusi … Ma võin teile anda palju halbu põhjuseid.

 

Tegelikult viis vaid ühe kehtiva põhjuseni, et ma otsisin kiriku eemaldamise ja Jeesuse Kristuse naasmise perioodiks võimalikult lühikest aega (kuna ainult Jumal teab kuupäevi).

 

See põhjus on südametunnistuste ja eriti meie vendade ja õdede Jeesuse Kristuses äratamine.

 

Alates minu varases lapsepõlves on Jumalil alati olnud minu elus väga oluline koht: « katoliku lapsepõlv, katekism, osadus, YCW jne »

 

Soovimata oma elu levitada, on Jumal alati kogu oma elu jooksul kogu aeg olnud, et mind aidata ja juhendada mind. Kuid ma pole alati olnud käitumismudeliks.

 

Nagu kõik kristlased, teadsin, et kunagi saabub aeg lõpuni ja Jeesus Kristus tuleb tagasi valitsema Maa peal.

 

Kuid minu arvates, nagu ka miljonite kristlaste seas, oli see päev kaugel ja isegi väga, väga kaugel, isegi nii kaugel, et ma ei suutnud ette kujutada, et see oleks meie põlvkond … Ja see on nii .

 

See ärkamine, kui me teatasime konkreetsetest aegadest, on minu jaoks 2008. aastal aset leidnud, nagu ma juba blogis selgitasin.

 

Ja alates sellest kuupäevast, väikeste eschatoloogiliste teadmistega, olen otsinud ja leidnud olulised tõendid (märgid ja ennustused) meie Issanda Jeesuse Kristuse kiirelt tagasi meie põlvkonnale.

 

Nii et ma sain pärast järelemõtlemisperioodi jutlustada Jeesusest Kristusest tagasi.

 

Kuid see ei tee mind ennast prohvetiks ega eskadoloogiks, vaid lihtsalt tagasihoidlikuks kuninga tagasitulekuks.

 

Selle blogi kaudu teatan maailmale, et paljud artiklid tõlgitakse kõikidesse keeltesse, meie Issanda ja kuninga Jeesuse Kristuse, ainuke Jumala Poeg, kiire tagasitulek.

 

See tagasitõmbumine on tõesti väga lähedal, see on kindel, sest see on meie põlvkonna jaoks ja tema koguduse eemaldamine võib isegi mingil hetkel sekkuda.

 

Peaksime teadma, et hiljemalt seitsme aasta jooksul pärast koguduse äraviimist ilmneb meie Issanda Jeesuse Kristuse füüsiline tagasipöördumine tema tuhande aasta eest.

 

See on väga tähtis seda mõista, sest selle põlvkonna aeg on lõppenud …

 

Nagu ma blogis selgitasin, on see, et 1948. aasta 14. mai loodi Iisraeli riik, kes alustas viimast põlvkonda.

 

Seepärast on väga oluline, et kõik ärkab ja pakkuda Jeesus Kristus keskel oma elu salvestatakse ja pääseda igavene elu « on hetkel, et silmapilgu » koos eemaldamist kirikus ja ilma surmeta.

Pärast seda, kui eemaldamine on kindel, tekib hammaste hüükumine ja kiristamine.

 

 

Kahetsusväärne

 

Loomulikult kahtleb siin ja seal, et Jeesus naaseb, tavalised surelikud kahtlemata veelgi, sest ta ei näe midagi tulemist.

 

Üks peab teadma ja mõistma, et see kahtlus on pärast rüütamist veelgi suurem (vt Matteuse 24 salmid 23- 27 lingil: AEG AEG )

 

Ärge lubage kahtlust, et teid asuksite, sest kahtlus viib teid ära Jeesusest Kristusest ja toob sulle lutsiferile lähemale.

 

Me kõik näeme raskusi, kui me elame Maa peal, nii et meie Issand võib meie endi hüljata.

 

Me näeme islamismi, terrorismi, vägivalla, sõdade ja suurte ülemaailmsete konfliktide ohtu. On midagi karda kodust lahkuda ka päevavalguses.

 

 

HOPE

 

Aga ma ütlen sulle armastuse ja usu tugevusesse, püsti, tõstke oma pea ja uhked ja väärt endise aja kristlased.

 

Hoia usu leek valgustatud, sest meie ootus on nüüd lühike.

 

Lase meid levitada Jeesuse Kristuse armastuse meie ümber, abistades ja armastades üksteist. Varsti ja isegi varsti võidakse meie armastus ja ootused premeerida.

 

Mõistame, et meie praegune hädasid me teada Piiblist ei leinata, vaid võimaldab meil rõõmustada, sest need hädad on tõendeid kiire tagastamise meie Issanda ja kuninga Jeesus Kristus, kes vastavalt ennustustele ja tema lubadus naaseb Varsti päästa meid suurtest viletsustest, mis tulevad inimkonnale.

 

Ärgem hindame neid inimlikus kukkumisega seotud õnnetuste aegu, sest see oli vajalik piibellikult, et need juhtuvad.

 

Kaitse oma usku ja meie kirikut, kuid ei võta osa kõikidest humanistlikest religioossetest liialdustest.

 

 

TÕLGE

 

Jumal oma lõpmatu armastuses tahab, et suurim arv tuleb päästa, mistõttu ta ootab õige hetk Jeesuse Kristuse Kiriku vallutamiseks.

 

Mõelge, et inimkond hakkab kogema oma eksistentsi kolmandat tugevat momenti « Kiriku ülestõusmine « , millest esimene on looming , teine Jeesuse Kristuse esimene tulek , neljas on teine ​​tulemine Jeesus Kristus tema tuhande aasta valitsemisaeg.

 

Me jõudsime varsti kolme inimese elutsüklist teise lõpuni.

 

silmus ringi: neli tuhat aastat vahel loomine ja esimese Jeesuse Kristuse.

 

nd vooru: kaks tuhat aastat kahe tulekuid Kristuse.

 

rd vooru: tuhat aasta valitsemisaeg Jeesuse Kristuse enne seda surelikku maailma.

 

Tuleb märkida, et iga tsükkel kestab poole sellest, mille ta eelneb, ja et meil on kogu seitsme tuhande aasta jooksul maailma loomistest piiblitest teada olnud.

 

On oluline, et igaüks mõistab, et Jumala loomingut on palju arusaamatu meie väike inimese aju ja need, kes on kaugel Kristuse peab lõpetama jaoks autocrats olendid fiktiivse areng.

 

Oleme Jumala loomine ja väga varsti me kohtume meie loojaga.

 

Lõpetan selle artikli koos eschatoloogilise videoga ja selle eschatoloogi videote jälgimisega, mida ma soovitaksin oma töö kvaliteedi jaoks.

 

Kutsun teid, oma armsad vennad ja õed Jeesusesse Kristusesse, selle võimaluse ja suure tähelepanuga jälgima seda videot, mis kinnitab, et rüüstamise aeg on nii lähedal, et see võib igal hetkel sekkuda!

video

Prohveteeringute lugemine lõpuaegadel

 

Aja lõpuks tema videote loendid

 

Autori video saidi aadress

Théonoptie

https://www.youtube.com/channel/UCKgVDz8801RzNi4ro1iHgLQ/feed

 

Tänan kõiki blogi lugejaid kogu maailmas ja ma vabandan, et need videod on ainult prantsuse keeles.

 

Kutsun teid ka lugema või lugema oma artiklit:

KOLM KÕIGI JÄRGMISED JEESUS KRISTUSE TAGASTAMISED MAAPÜÜGIS!

 

Lubage Jeesuse Kristuse armastus alati teie ja teie perekondade, mu armsate vendade ja õdede jaoks Jeesuses Kristuses.

Varsti näeme

võitja


%d blogueurs aiment cette page :