VESTUVIŲ pragare

 

VESTUVIŲ pragare

Nuo rugsėjo 23, 2017 Gegužės 21, 2018

PRISTATYMAS

Atsižvelgiant į svarbą ir skubumą šios knygos, o aš nusprendžiau padaryti redagavimo, leidybos, o visiškai laisvas dienoraščio turinį.

Aptarsiu ji pabrėžia, kad žmonija gyvenimą pastaraisiais metais.

Mes visi matome, kad nesaugumas tapo kasdien minios visame pasaulyje. Karai, smurtas, nelaimių, epidemijų, bado nuostolių vertybių, nesaugumo ir skyrė negandų arba visos planetos tautų.

Blogas rinkinys aplinkybėmis jie sukelia visus šiuos nelaimių? Aš pabrėžti, kas yra sąžinės tamsoje, kad visi supranta, kad priežastinis ryšys egzistuoja visuose šių saugumo problemų.

Būti jau patikino, kad žmonijos gyvenimas pereis labai greitai, kas. Tai yra tikras ir matysime knygoje, kas yra priežastis ir pasekmes, o taip pat, kas yra variantų žmonijai.

Kiekvieną dieną, kad eina, žiniasklaida pažadas sapnų pasaulį ir geresnį pasaulį už metus į priekį. Tačiau matome, kad gyvenimas duoda mums nesaugumo ir kasdien bėdas.

Aš kviečiame Jus prisijungti prie šios knygos pailsėti per šią nuorodą, kad vadovaus jums dešinėje puslapio prancūzų tinklaraštyje. Jūs galite išversti knygos tinklalapį su vertėjo puslapių Internet Explorer « crome » arba kitaip.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Malonaus skaitymo,

nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :