PABAIGA praėjusią savaitę Danieliaus arba pabaigoje iki 2015 metų pabaigos 2016

33e65322

,

Jėzus Kristus-in-šlovė

 

 

2015 rugsėjo 13 d bažnyčia nebuvo pašalintas ir Jėzus Kristus negrįžo į Žemę arba 14 arba 15 2015 rugsėjo!

 

Kas atsitiko!

 

Norėdami suprasti, galime imtis galutinio kartų paaiškinau savo ankstesnių dienoraščio analizė.

 

Mums krikščionys, praėjusią savaitę Danieliaus yra septynerių metų laikotarpis, kuris baigiasi laiko pabaigos, po kurio Jėzus Kristus sugrįš į Žemę valdys pasaulį tūkstantį metų, kol nesėkmės.

 

Per šį paskutinį septynerių metų laikotarpį, žmonija gyvens vargus. Šie vargus bus labai sunkūs laikai, nes jie mato bausmę ir Dievo rūstybės dieną.

 

Šios bausmės bus laipsniškas, nes Jėzaus Kristaus grąža bus kaip ir gimdymo skausmuose, ir mes žinome, kad skausmai yra ir bus labiau ryškus iki gimdymo.

 

Mes suprantame, kad galų gale sunkiausia momentai žemėje gyvenimo laiką « vyras » bus galutinis dienas iki Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

 

Mano ankstesniuose straipsniuose Aš paaiškinau, kad galutiniai kartų prasidėjo gegužės 14, 1948 ties Izraelio valstybės sukūrimo laiką, nes visi skausmai prasidėjo tą dieną. Istorija ten mums primena ir tai įrodyti.

 

Vienas žvilgsnis į praeitį su tikrumo leidžia mums atkreipti dėmesį pablogėjimas žmonijos problemų nuo tos datos. Šios problemos, aš taip pat paminėjo mano individualių dienoraščio.

 

Atkreipkite dėmesį, kad paskutinė Biblijos savaitę buvo pranašavo pranašas Danielius apie 600 metų prieš pirmąjį Jėzaus Kristaus atėjimo ir kaip mes jau matėme, tai tikrų tikriausias terminą septynerius metus turi užpildyti laiko pabaigos.

 

Aš iškėlė hipotezę, kad prasidėjo rugsėjo 29, 2008 su Žlunga akcijų rinkoje dėl « Wall Street.

 

Akivaizdu, kad nuo to 2008 rugsėjo 29 d datos pranašystės ir biblijos Įspėjamieji į žemę, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo išsipildė su jėga, dydžių, intensyvumas daug ir su dideliu dažniu.

 

Mes matome iš šių požymių, kad globalinis naikinimas nuolat pablogėjo nuo to 2008 rugsėjo 29 d datos, kai jis buvo sukurtas Niujorko vertybinių popierių biržos kainų griūties su garsaus -777,77 būtent tuo metu, tvoros.   Aš kviečiu jus perskaityti Pierre Jovanović 777 knygą.

 

Su paprasta žvilgsnis į praeitį matome, kaip iš tos rugsėjo 29 dieną, 2008 nelaimės ir negandos iš oro pablogėjo tiek neeilinis kiekviename planetos kampeliuose.

 

Panašiai mes negalime ignoruoti, kad palaipsniui, nes tada pasaulis kenčia dėl krikščioniškų vertybių nuostoliais, ekstremizmo bangą, o realus karas islamistų prieš krikščionių tautų pradžią.

 

Šiandien vėlai 2015, be abejo, yra aišku, kad nuo rugsėjo 29, 2008, septynerius metus nuo tada, žmonija gyvena labai sunku. Nesaugumas, skurdas, smurtas ir karai yra kasdien daug žmonių.

 

Žmonija gyvena labai sunkius laikus, įskaitant JAV ir Europoje.

 

Mes taip pat galime su tuo praeityje atrodo, kad nuo 2012 yra realus stiprinimas visas krizes, nelaimes, katastrofas, smurto ir konfliktų, kurie tapo pasaulinio karo daugialypė.

 

Iš tiesų, nuo 2012 kovo pasaulis yra karas. Būtent per Rytuose ir ypač Sirijoje, kad daugelio pasaulio šalių kariuomenių kovoja.

 

Atsižvelgiant į visus šiuos faktus, yra ženklai ir vykdymą Biblijos pranašystės, aš iškėlė iš Jėzaus Kristaus už 14 Atsižvelgiant rugsėjo 15, 2015 galimybės.

 

Akivaizdu, kad paskutinę savaitę Danieliaus pradėjo 2008 M. RUGSĖJO 29 ir buvo gerai užbaigtas rugsėjo 29, 2015 …!

 

Tačiau mes visi matė 2015 rugsėjo pabaigoje, kad, priešingai mano analize, Jėzus Kristus nebuvo grąžintas ir jo bažnyčia nebuvo ištrintas …!

 

Kad tarp visų dienoraščio skaitytojai nusivylimas, Žinau ir suprantu dar geriau, kad aš pasidalinti šį nusivylimą!

 

Žinoma, kaip jūs jau žinote, aš ne pranašas ir niekada teigė esąs.

 

Nepaisant to, net nebūnant pranašą, galiu pasakyti, jėga, nustatymo ir įsitikinimu, kad Jėzaus Kristaus grįžimas iš tikrųjų yra labai arti.

 

Šis teiginys yra dėl to, kad jėga, plotis, intensyvumas ir dažnumas visų biblinių pranašysčių ir visų mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo ženklų rezultatus.

 

Jie yra atliekami be jokios abejonės, jėga, mastą ir dažniau, nes rugsėjo 29 d., 2008

 

Tada, kaip ir kiekvienas iš jūsų, aš paklausiau savęs, kaip tai, kad Jėzus Kristus yra dar atgal Žemėje, nepaisant visų ženklų ir pranašysčių, įskaitant su Rytų karo pasiekti, kad visi tikimybė yra, kad Armagedonas karas turi imtis Jėzų Kristų jo sugrįžimo.

 

Man buvo tikrai blogai? Matyt bent matyt taip! Tai taip pat būtų normalu, nes tik Dievas dieną ir valandą Jėzaus Kristaus sugrįžimo žino!

 

Problema mes susiduriame, jei aš tikrai esu neteisus, yra tai, kad visi nelaimių, kad mes gyvename žemėje visose srityse, yra niekas kitas tiems, kurie mūsų laukia, kaip mes žinome, kad nelaimės ir skausmas bus blogiau vėl ir vėl be galo iki mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo!

 

Ir tada mes suprantame, kad turime tikrą ir rimtą problemą prieš mus.

 

Kaip jau paaiškinta mano ankstesniuose straipsniuose, Jėzaus Kristaus sugrįžimas gali įvykti kiekvieną dieną nuo pirmojo ženklo, kuris vyko gegužės 14 1948, nes Dievas gali sutrumpinti kančių ir skausmo.

 

Už laiko pabaigos terminas yra didžiausias gyvenimo kartos gimusio 1948 (gegužės 14 1948 būtybės, kaip jau matėme, kad pirmasis ženklas, kad galutiniams kartų datą).

 

Tai mus atveda prie 2068 kaip didžiausia gyvenimo žmogus yra 120 metų Biblija.

 

Tačiau atsižvelgiant intensyvumo, stiprumo, dydį ir dažnumą ženklų pranašu pasiekimus ir pranašystes Jėzaus Kristaus sugrįžimo, turime suprasti, kad šis sugrįžimas yra neišvengiamas.

 

Bet tada, jei aš nesu klysta, kodėl vėluojama …!

 

Po diskusijų ir analizės situaciją, aš rasiu paaiškinimą.

 

Pastaba: 

Mano apmąstymai ir analizė taip pat gali padėti pateikti į pagrobimo naujienos paaiškinimą rugsėjo 13, 2015, padarytą mūsų brolis Claude IGNERSKI.

Mūsų brolis Claude padarė nepaprastą darbą aiškinant tris veikia daug laiko pabaigos. Aš kviečiu visus perskaityti.

Jis kentėjo neteisingai nekilnojamojo linčo teismą brolių ir seserų kaltinant jį būdamas netikrasis pranašas.

Ir dar manau, kad jis vis dar buvo iš dalies dėl to, nepaisant neginčijamo fakto, kad bažnyčia nebuvo pašalintas Rugsėjo 13, 2015, nes jis buvo planuota.

 

Tegul mano mintys suprasti,

Ekonominė krizė, kuri prasidėjo 29 Rgs 2008, atrodo, akivaizdžiai ankstyvieji vargus, atsižvelgiant į akcijų rinkos žlugimas Wall Street ir požymius ir pranašysčių pabaigos laiką, kad po įvykdymo.

 

Mes žinome, šiuos vargus yra septynerių metų kadencijai ir padalintas į dvi dalis po tris su puse kiekvienas.

 

Pirmas klausimas, aš paklausiau savęs:

Kodėl Biblija sako du kartus tris su puse?

Vėl paminėti, kad antroji dalis būtų sunkiau nei pirmasis.

Tai buvo lengviau pasakyti, kad skausmas bus septyneri metai progresuojančia …!

Kaip nieko parašyta nieko Biblijoje, tai tikslieji dviejų trijų su puse metų, todėl yra pagrindo būti taip paminėti.

 

Pirmas atspindys.

Trys su puse metų po rugsėjo 29, 2008 duoda mums Kovas 2012 29 ir antrąją dalį trijų su puse laiminga pabaiga Rgs 29, 2015.

 

Rugsėjo 29, 2015 data gali būti tik šis terminas turi būti dalis Jėzaus Kristaus bažnyčios bus pašalintas.

 

Tačiau tie, kurie buvo išrinkti pasilikti žemėje iki Jėzaus Kristaus angelai pagrobimo dieną.

 

Atminkite, kad Biblija sako Daniel 12 eilutėje 11:

« Nuo to momento, kai kasdien auka bus nutrauktas, kai bus įdiegta į sunaikinimo pabaisą, 1,290 dienas bus perduoti ».

 

Į 1290 dienų yra trys su puse metų arba 42 mėnesių antrosios dalies vargus « didelio suspaudimo »

 

Stichijos 12 skaitome:

« Palaiminti  yra tas, kuris laukia ir sėkmingai 1335 dienų! « 

 

Tikiu, kad Jėzus Kristus savo noru paliko išrinktus narius savo bažnyčiąlaukti (kaip stichijos 12 Danieliaus 12 skyriuje) Žemėje būti padaryta, kad 1335 dienų.

 

Šis faktas, jei neklystu, yra du mėnesiai ir 21 dienos daugiau būti įtraukta į rugsėjo 29 d 2015 Tai duoda mums į gruodžio 20, 2015 už Jėzaus Kristaus sugrįžimo Laukėme rugsėjo 2015 metais.

 

Prieš Fizinis grąžinimas mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus turėtų iš kai kurių jo bažnyčios pašalinimo.

 

Mano antroji mintis:

Kaip minėjau šiek tiek anksčiau tekste, nieko parašyta Biblijoje nieko, jei per pastaruosius septynerius metus yra padalintas į du kartus tris su puse tada mes turime suprasti, kad gali egzistuoti miręs laikas tarp dviejų laikotarpių tris su puse.

 

Tokiu atveju pirmoji dalis iš trijų su puse metų kaip planuota baigiasi kovo 29, 2012, bet antras žaidimas prasideda šiek tiek vėliau.

 

Tokiu atveju kelis datos gali būti pasirinktas ir didelio suspaudimo pradžios.

 

Į Danieliaus 12 11 skyrius eilėraščių

1) atsistatydina Popiežius Benediktas XVI data: Vas 28, 2013

: 2) paskyrimo popiežiaus Pranciškaus data kovo 13, 2013

Aš taip pat sulaikyti trečią kartą:

Viena, kai popiežius François vadovauja Kryžiaus kelias: Penktadienis 29 kovo, 2013 metais.

 

Tokiu atveju Jėzaus Kristaus sugrįžimas galėtų įvykti antroje pusėje 2016 ir galbūt apie Roš Hašana 03 ir spalio 4, 2016 šventės proga.

 

Prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimas turėtų iš kai kurių jo bažnyčios pašalinimo.

 

Jei Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimas įvyksta vėlai 2015 2016 vėlu, mes galime apskaičiuoti mums labai laimingas, nes Dievo sprendimų mastas bus mažesnis sunku, jei grąžinamo buvo atidėtas laiku.

 

Nes kaip per skausmus, žmogiškumo kančios gali ne toliau ir gauti blogiau ir vėl, kol mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Jei Jėzus Kristus nebuvo suteikta, tada, žinoma, mes patirs daug daugiau!

 

Todėl yra labai svarbu melstis ir melstis vėl ir vėl prašyti Dievo sutrumpinti mūsų kančias ir skausmus, leidžiančias greitai grįžti į Žemę mūsų Viešpaties ir karaliaus, Jėzaus Kristaus, jo vienintelis sūnus.

 

Iš išlaisvinimo laikas yra arti, bet prieš tamsių dienų į priekį.

 

Tik malda, tikėjimas ir meilė padės mums per pastarąjį tamsoje.

 

Laikyti gerai apšviesta mūsų tikėjimo liepsna.

 

Budėkite ir melskitės už greitą grąžą mūsų Viešpaties ir karaliaus Jėzaus Kristaus ir mūsų sielų Hi.

 

Taika, meilė ir džiaugsmas į namus palaimintojo dieną mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo lūkesčius.

Nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :