USUNIĘCIE Z KOŚCIOŁA MOŻE BYĆ NOC OD SOBOTY DO NIEDZIELI, 19–20 WRZEŚNIA 2020 R.

Wyniki wyszukiwania dla „BASILIQUE SAINT PAUL”

Bazylika Świętego Pawła w Rzymie

 

Przez 10 lat, odkąd stworzyłem tego bloga (w 2009 r.), Informuję czytelników, że Jezus Chrystus wkrótce powróci na Ziemię ze względu na swoje 1000-letnie panowanie, gdy obiecał swoim apostołom, zanim powstać w niebiosach czterdzieści dni po jego zmartwychwstaniu.

Poinformowałem też czytelnika, że ​​koniec czasu rozpoczął się 14 maja 1948 r. Po stworzeniu państwa Izrael, które jest proroczym zegarem czasów i że od tej daty czas pokolenie, ci, którzy będą żyć, zobaczą powrót Naszego Pana Jezusa Chrystusa na ziemi.

Pokolenie w Biblii ma trzy czasy trwania.

Pierwszy ma 40 lat, ale tam czas już został przekroczony,

Więc nadal mieliśmy 70-letnie pokolenie, które zabierało nas do 2018 roku, i odkryliśmy również, że Jezus Chrystus nie powrócił w 2018 roku.

Mamy teraz 80-letnie pokolenie cytowane kilka razy w Biblii. I tutaj dochodzimy do 2028 r.

Użyłem tylko biblijnych proroctw, aby znaleźć przybliżoną datę powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa na Ziemię. Niestety moje badania pozwoliły mi tylko na dwie rzeczy.

Pierwszym z nich jest znalezienie daty początku czasów biblijnych: 14 maja 1948 r. Ta data służy jedynie do poznania początku kary.

Drugi jest związany z pierwszym, że kary, które się zaczną, nie kończą się aż do powrotu do Chwały naszego Pana. Ponadto nadal rosną w rytmie bólu porodowego.

Co prowadzi mnie do ujawnienia wam każdego roku, że nadchodzący rok będzie gorszy niż rok poprzedzający go.

Rok 2020 będzie gorszy niż 2019, a kiedy mówię gorzej, powinienem powiedzieć strasznie gorzej. Ponieważ 2020 jest rokiem szczególnym. Bóle powinny być straszne we wszystkich punktach. Nie jestem wróżbitą ani jasnowidzem, więc mogę wam tylko powiedzieć, że będziemy kontynuować w ciemności.

Od 1948 r. Przeżyliśmy kary Boże. To nie jest cień wątpliwości. Będą trwać aż do powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Chociaż nie jestem ani wróżbitą, ani widzącym, uważam, że cierpienia wszystkich naszych braci i sióstr są związane z szatanem. Uderza chrześcijaństwo i cały świat ze wszystkich stron z siłą i gniewem.

Nędza i niepewność w klimacie strachu i strachu związanego z islamizmem są codziennością wielu Braci i Sióstr, którzy muszą stawić czoła wszystkim trudnościom związanym z pogodą i kataklizmami coraz częściej, silniejszymi i niszczycielskimi.

Tak, żyjemy czarne dni i będziemy żyć ponownie.

Dlaczego Bóg pozwala na takie okropności, aby niektórzy wyrzekli się wiary i Kościoła, którego krytykują negatywnie.

Chcę, aby ten artykuł przyniósł wam trochę radości i nadziei, ponieważ dzień powrotu naszego Pana jest naprawdę bardzo bliski.

Dla tych, którzy śledzą mojego bloga, a ty jesteś wielu na całym świecie, nawet jeśli ostatnio zauważyłem prawdziwy spadek frekwencji, dam ci jedno z moich badań, które może, jeśli nadal nie dam sobie prawdziwa nadzieja dla wszystkich, którzy czekają na szczęśliwe wydarzenie powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Ponieważ nie byłem w stanie znaleźć wystarczającej precyzji w biblijnych proroctwach dotyczących ostatnich momentów czasów ostatecznych, zacząłem ich szukać w niebiblijnych proroctwach, ale wystarczająco wiarygodnych, aby je wziąć pod uwagę.

Dlatego jest to proroctwo, które wam już przekazałem, o Najświętszej Maryi Pannie, sporządzone na południu Francji w małej górskiej wiosce niedaleko Włoch „la Salette” dwójce małych dzieci.

W tym proroctwie, po raz pierwszy w swoich objawieniach, Najświętsza Maryja Panna mówi dzieciom o wszystkich karach z 1864 r., Kiedy Jezus Chrystus powrócił na Ziemię. To niesamowite, ale wszystko tam jest. Wreszcie prawie we wszystkim brakowało elementu „roku powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa”,  a w innym proroctwie tajemniczo pojawiła się „Przepowiednia papieży”, które znalazłem niezbędne elementy, aby umożliwić nam zrozumienie ostatnie chwile czasów ostatecznych przed powrotem naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Te dwa proroctwa, które pojawiają się w filmach w tym artykule, zapraszam do ich wielokrotnego oglądania, aby naprawdę się w to zagłębić, ponieważ wszystko tam jest.

Wiedzcie, że niektóre ważne wydarzenia muszą się wydarzyć przed powrotem naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Po pierwsze, Najświętsza Maryja Panna przywołuje Papieża, który został zaatakowany za jego czasów „dlatego Jan Paweł II” i że on i jego następca nie ujrzą tryumfu Kościoła Bożego ”panowania Jezusa Chrystusa na Ziemia Tak więc to za panowania papieża Franciszka nastąpi powrót Jezusa Chrystusa, ale oznacza to również, że dopóki papież Benedykt XVI żyje, Jezus Chrystus nie powróci .

Ale Najświętsza Maryja Panna mówi również, że Kościół zostanie w cieniu przed powrotem Jezusa Chrystusa, a szczegóły, które podaje w tej chwili, odpowiadają czasom, w których żyjemy. Naprawdę zapraszam do obejrzenia filmu, w którym będziesz osła Zapewniam cię, więc wyjaśnienia dokonane przez Najświętszą Maryję Pannę wykrzykują prawdy, które żyjemy.

Podczas oglądania wideo pamiętajcie przede wszystkim, że wszyscy jesteśmy grzesznikami i wszyscy pragniemy przebaczenia Jezusa Chrystusa, ale Jezus Chrystus chce również, abyśmy żałowali za nasze błędy i prostowali nasze życie.

Aż do powrotu Jezusa Chrystusa Ziemia będzie w ciemności, wojny, nędza, przemoc, katastrofy będą nadal uderzały z niewiarygodną siłą i przemocą wszystkie ludy Ziemi, a zwłaszcza chrześcijaństwo.

Ważne jest, aby pomagać sobie nawzajem i modlić się, ponieważ dni i noce będą bardzo trudne. Ale w tych wszystkich nieuniknionych nieszczęściach jest światło nadziei dla wszystkich naszych Braci i Sióstr i dla wszystkich, którzy przyjdą do Jezusa Chrystusa.

Zgodnie z przepowiednią papieża, papież Franciszek jest ostatnim papieżem, a w każdym razie końcem papiestwa przepowiedzianego na 2027 r.

Wiemy od Najświętszej Maryi Panny, że Franciszek jest ostatnim papieżem i że ujrzy triumf Kościoła Bożego.

Z Najświętszej Maryi Panny wiemy w tym proroctwie, które pochodzi z 1846 r., Że kościół zostanie przyćmiony na długo przed powrotem Jezusa Chrystusa i że kiedy kościół odejdzie, to prorocy Henoch i Eliasz będą głosić miłość Boga i powrót Jezusa Chrystusa za jego panowanie 1000 lat. Lecz przed tymi dwoma prorokami wszyscy strażnicy, apostołowie czasów ostatecznych, będą głosić Słowo Boże i powrót Jezusa Chrystusa.

To trochę na moim poziomie, co robiłem przez dziesięć lat. W ciągu tych dziesięciu lat byłem przekonany, że pochwycenie Kościoła nastąpi tuż przed powrotem naszego Pana Jezusa Chrystusa. Ale jeśli się mylę, to może to jest w 2020 roku, siedem lat (czyli na początku siódmego tygodnia prorokowanego przez proroka Daniela) przed powrotem naszego Pana Jezusa Chrystusa, który nastąpi porwanie Church.

Nie wiem, o której porze roku nastąpi porwanie, chociaż trochę pochylam się nad festiwalem trąbki w nocy z soboty na niedzielę od 19 do 20 września 2020 roku . Święto koni tego roku w dwa dni Pana narodu żydowskiego i ludu chrześcijańskiego.

 

Niech cię Bóg błogosławi i poprowadzi w ciemnościach, dopóki nie wyzwolicie.

Nie zapomnij obejrzeć tych filmów kilka razy, aby je w pełni zrozumieć.

zwycięzca

 

 

Prawdziwa wiadomość od Dziewicy Maryi do Salette (19 września 1846 r.)

 

 

Proroctwo papieży Dokumentalny 2016

 

 

Historia św. Pawła za murami

Należy zauważyć, że papież Franciszek zajmuje ostatnie dostępne miejsce!

 

Lista 265 papieży od Piotra do Benedykta XVI

http://perso.numericable.com/gabriel.floricich/saint-ouen/pages/y-lista_papas.html

 

zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :