TAGASISAATMIST Talle 2016!

emblem_of_the_holy_see-SVG (1)

Jeesus Kristus,

Üks jumal, üks Maa, üks rahvas.

 

Piibel ütleb meile, et Jumal « on » ja et ta lõi universumi, maa ja inimene.

 

Vastavalt Heebrea kalendri me sel aastal 2016 5777 th aastas inimese loomine Jumala poolt.

 

Mis tunnistama vastuolus teadusliku pseudo-tõendite uurimist inimkonna enam kui miljon aastat.

 

Läbi ajaloo on Piibel õpetab mehi hoida seda teemat liidu vahel Jumala ja inimkonna.

 

Alas, mees, mitte lähemale Jumalale see õpetus on jätkuvalt eemalduda.

 

Vaatamata Piibli õpetustega, palju väärarusaamu jooksul on tekkinud inimkonna ajaloos. Oli päikest kummardajad, kuu ja õudne kujuteldava jumalused. Mehed on isegi jumaldas kui jumalaid näiteks vaaraode.

 

Aga mees tänapäeva maailmas oli veelgi solvang Jumal! Mees on lihtsalt tagasi oma looja või halvem inimene toimib, kui Jumal ei ole olemas.

 

Jumal ei esine meele tänapäeva inimese, mees hakkas unistus saada jumal.

 

Prantsusmaa vaatamata Clovis ja Jeanne d’Arc, jätkanud pahameele Jumal kogu oma ajaloo (veresauna protestandid St Bartholomew, nõid jahib, arreteerimised ja hukkamised Templars ja Jeanne Arc jne ..) ja Prantsusmaa on lõpuks vabastati Jumala riigi ajal 1789. revolutsioon.

 

Vabariik on soovinud sõita Jumala elust Prantsusmaal 1789. aastal ja me näeme, kui see viib lõpuks.

 

227 aastat hiljem, Prantsusmaa on hävitanud, tunginud ja valdusest oma vara nende pseudo-rahuliku sissetungijad, kes on teretulnud nii oluline, keda majutatud, toidetud, hoolitsetud tasuta ja isegi makstakse igakuiselt meie maksud!

 

Ometi Prantsuse tõenäoliselt elame « vaesuses » , hoolimata sageli valus töö ja koormused rohkem raskeid napp pere-eelarve, « viletsus » kui tabas tööpuudus.

 

Pensionil suudavad nad kõige paremini kaitstud ja halvimal viletsuses pärast pika tööeaga tavaliselt väga valus.

 

Prantsuse inimesed põlu ja mõisteti ebakindlust ja viletsus kasuks need välismaa sissetungijad, kellega nad olid sunnitud valitsused koos elada.

 

See live komplekti on hind ja see on Prantsuse inimesed, kes toetavad seda suurt vaeva « , makse ja maksud on alati tähtsam, kuigi sotsiaaltoetuste vähendamiseks niivõrd, et Prantsuse inimesed on suuri raskusi ravi.

 

President François Hollande on isegi, vähemalt raamatus tema endine armuke, solvatud oma rahva nimetades neid: « hambutu ».

 

See väljend häbiväärne, häbiväärne, alandav ja solvav on siiski peegeldus reaalsus, sest see on tõsi, et Prantsuse saa paraneda korralikult.

 

Maksumus hambaravi ja hambaproteeside sageli liiga suured, et inimesed elavad vaesuses ja viletsuses, ja nad on tegelikult sageli hambutu olendid.

 

Autor nende vastu ravi ja proteesid on vabad kõik need välismaa sissetungijad!

 

Me kristlased mõistavad, et see on ilma Jumala elus Prantsusmaa, mis viis meid see apokalüptiline olukorda.

 

Ja et meil mõista, Jumal tahab neid võõra « sissetungijad » on pärit religioon Lucifer « Islam ».

 

Nagu näeme iga päev me elame lõpuaegadel ja nad lõpevad tagastamise meie Issanda ja kuninga Jeesus Kristus.

 

Mul on suur lootus, et see vastutasuks septembris või kuu oktoober 2016

 

Aga me peame tunnistama, et ma olen juba vale ja ma ei saa välistada, et seekord olen ikka valesti.

 

Paraku me peame ootama paar aastakümmet tagastamise Issand.

 

Aga ma loodan, et mitte, sest valu on alanud (mis on vaieldamatu) ja nad streigi suure jõud alates 29. septembrist 2008.

 

Me teame ka seda, et nad halveneb üha naasta kirkus Jeesus Kristus, sest tema tagasipöördumist peab olema nagu valud sünnitust.

 

Nii et valu on progresseeruv ja võib ainult hullemaks enam!

 

Kui Jeesus Kristus naaseb sel aastal 2016 me varsti vabastatakse kõigist neist valud elu. Seetõttu on oluline säilitada osaduses Jumalaga läbi palve andestust paludes iga päev meie pattude eest, meie vigu, meie vigu, meie paha ja meie ebapuhtad mõtted.

 

Meil on meie elus esile meie kristlikke väärtusi aidates kõiki neid, kes küsivad meilt abi, sealhulgas need sissetungijad.

 

Aga meil on ka kaitsta meie kultuuri, meie ajalugu, meie väärtuste ja meie riik Prantsusmaa.

 

Pange tähele, et ma ütlen, et Prantsusmaa on kehtiv kõikides Euroopa riikides on tunginud justkui meie keeles, meie lugusid ja meie riigid on erinevad, meie kristliku usu on ühine.

 

Ma peaks selgitama, et see on meie nõrkus valitsused julgustab kõiki rahvaste väljaränne, mis tulevad mitte ainult Süüriast, kuid kogu maailmast paremat elu otsima Euroopas ja eriti Prantsusmaal.

 

Viimane päev enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut on raskeimates mõiste inimkonnale. Me peame palvetama tugevalt kõike teha selle aasta 2016..

 

See jätab väga vähe aega, et tuua kõige rohkem olendid Kristuse ristimise kaudu.

 

Samuti on võib-olla, et ristimine pakutakse kõikidele sisserändajatele, et Jumal saatis nad Euroopas. Nii et ärge kartke ettepaneku ristimine kõigile, kes küsib teie abi.

 

Arvan, et kui Jumal oleks tahtnud, siis oleks olemas kõik pered migrantide.

 

Jää tagasihoidlik ja tänan Jumalat armastust, mis viib meid vaatamata meie pattude eest, meie vigu, meie vigu, meie paha ja meie ebapuhtad mõtted.

 

Paraku, kui Jeesus Kristus on aeglane tulemas ja tema tagasipöördumist hiljem, nii et me peame oluliseks probleemiks 2017. aastal.

 

See presidendivalimisi Prantsusmaal ja igaüks oma südametunnistuse läheb hääletada kandidaadi omal valikul.

 

Siiski peaks olema teadlik, et vabariik on vari enda ja oma suveräänsuse on kaotatud ja selle valuuta.

 

Mõju ja mõju Prantsusmaa maailma périclitent üha kuna General De Gaulle.

 

Kui midagi ette ei võeta püsivalt peatada ja pöörata invasioon, on lähiaastatel Prantsuse vähemus kristlased ja Vabariigi kui see ikka olemas, aga ei ole enam ilmalik ja koraan see muutus on demokraatlikult valima.

 

Ametivõimud on keelatud rääkida tõtt inimestele. Seega ei ole arvud ametlikult olemas arvu prantsuse moslemid, kuid igaüks võib näha igas linnas, igas naabruses, et islami kogukonnad on üha olulisemaks Prantsusmaal ja Euroopas.

 

Selgelt, kui oluline on nende kogukondade on vapustav!

 

Toetus küsitlused need leebed poliitika Islami rände see eemalduda Faith kristlus ja Jeesus Kristus.

 

Kohtunik ja hukka migrantide ka eemalduda Faith kristlus ja Jeesus Kristus.

 

Aga ärge unustage, et heategevus algab enese ja me peame ise.

 

Mida iganes tehtud otsused meie valitud ametnikud kõik need sissetungijad sisserändajad, peame tagama, et otsuseid rakendatakse armastuse ja Christian heategevuseks.

 

Ajal, mil mehed lükata Jumal, öeldes « humanistid » nad on rohkem mures saatus teised oma saatust ja saatus oma hinge.

 

Seetõttu on tõenäoline, et pärast presidendivalimisi, sõltumata valimiste avaldused ja lubadused, rändevood jätkuvalt pühkima kogu Euroopas ja eriti Prantsusmaal.

 

Sama põhjustab alati samad tagajärjed, et islamistid olid Idas, nad teevad seda Euroopas.

 

Vägivald, kodusõda ja ususõda seega kindlasti elavdada mõru järel pärast Prantsuse presidendivalimised. Kui ei ole enne !!!

 

Maailmas, kus paavst ise on kaotanud usu üles tunnistama kõik religioonid tõest ja viivad teed Jumala, nii et see on mõistetav, et paljud meie vennad ja õed, kes hoidis tõelist tähendust usu järjest piiratud.

 

Piiratud ka üha meie vabadust. Varsti kindlasti ole vabadust hukka igasuguse tegevuse vastu meie kristliku usu vastu meie kirikute ja vägivalla vastu meie vennad ja õed Prantsusmaal ja mujal maailmas.

 

Nii armsad vennad ja õed, ma olen kirjutanud kaks raamatut esimene uks pealkiri blogi nimi. « Jutlustaja Return of the King » ja alapealkirjaga« pimedusest jõuab valgus » See raamat on esimene osa osutub Jumala olemasolu ja selgitab, miks ta palju loomingut, mis mehe ja milline saab olema saatus, kes otsustasid järgida Jumala tahet. Teine osa sellest raamatust on mõned minu artikleid pidasin oluliseks ja säästa võimaliku sulgemise blogi minu tahte vastaselt.

 

Teine raamat pealkirjaga « Prantsusmaa, tsivilisatsiooni ja Vabariigi triivimas » ja kelle subtiitrite on « Jutlustaja Return of the King » selgitas esimeses osas, kuidas me olime petnud ja reetis lugu liin fatidiquement leida end lõpus aega orjuses. Samuti selgitatakse, kuidas Prantsusmaa saab välja tulla see jooksuaeg, « tagasipöördumine Prantsuse kuningas » , kui Jeesuse Kristuse tagasitulekut tuleks teha paar aastakümmet. Teine osa sellest raamatust on ka mõned minu artikleid Olen ka oluliseks, et päästa võimaliku sulgemise blogi minu tahte vastaselt.

 

Mis ka ei juhtuks, tagastamise meie Issanda Jeesus Kristus on meie põlvkonna, see on absoluutne kindlus! Ja see ei kannata kahtlust!

 

Kuid Piibel räägib meile, et kui Jeesus Kristus naaseb tõelist usku on peaaegu kadunud Maa.

 

Nii et isegi kui olen veendunud vältimatus tagastamise ja kui kiiresti meie Issanda Jeesuse Kristuse 2016. aastaks, on tõsi, et ma võiks vale ja et mõlemad raamatud on kindlasti teid aidata sest ainult Jumal teab, mida vaenlased on võimelised Faith.

 

Me näeme ja jälgida, et alates 2008. aastast on kristlus laskus põrgusse.Meie vennad ja õed tapetakse maailma üldise ükskõiksuse meie valitud ametnikud. Me leiame, et islam sõdinud kristlaste vastu.

 

27. september 2015 Franciscus on isegi eitas Jeesuse Kristuse katedraal Püha Patricku USA, mis vastab ametliku deklaratsiooni surma katoliku kiriku poolt tehtud Franciscus, kes oli juba keeldunud atribuute funktsiooni paavstlikuks kui ametisse 13. märts 2013.

 

Me leiame, et mida rohkem aega edasi, seda rohkem me « kristlased » on esile ja pani dokis.

 

tume päeva enne, nii et ma otsustasin kirjutada kaks raamatut, mis on kasulik valmistada varjatud koosolekutel või salajas vajalikkuse varakristlastesse või saate isegi evangeliseerime ja jälle, kuni tagastamise Issand.

 

Lootes siiski, et see ei ole vajalik ja et seekord on hea ja et Jeesus Kristus on tõesti tagasi selle aasta 2016 septembris või oktoobris, ma arvan, et seoses pidu trompetid vahel 03 ja 4. oktoober.

 

Selgitasin blogi viimasel nädalal Piibli aegade lõpuni, seitsme aasta jooksul oli ennustanud prohvet Taanieli umbes 600 aastat enne esimest Jeesuse Kristuse.

 

Viimase seitsme aasta jooksul sulgeda aegade lõpuni, on karistus Jumala. On öeldud ennustus, et see seitsme aasta jooksul on kaks korda kolm ja pool aastat ning teisel kolm ja pool aastat, valu on palju heledam.

 

Nagu ma teada minu artikkel Jeesuse tulek Kristus 14 või 15 september 2015! Peo ajal trompetit tagasi Jeesus Kristus pidi sekkuma lõpus seitse aastat viletsus, alguses ma asub 29. septembrini 2008 pärast börsikrahhi Wall Street sest jõud on märkida, et kuna siis kõik kuulutades märke ja ettekuulutused Jeesuse Kristuse tagasitulekut toimuvad rohkem ja rohkem jõudu ja ulatust.

 

Tagastamise meie Issanda pidi sekkuma, et septembris või oktoobris 2015, aga me kõik leidsid, et see oli viga. Kuid valu oli reaalne ja kasvav alates 29. septembrist 2008.

 

Viga Ma arvan, et tehtud ei võta arvesse, et ettekuulutus mainitud kaks korda kolm ja pool aastat.

 

Ma lõpuks aru, et kui ennustus on märgitud kaks korda kolm ja pool aastat on surnud aega kahe kolmeks ja pooleks aastaks.

 

Esimene periood lõppes märtsis 2012 suur märk taevas mis paraku ignoreerida, sest see oli ebaproportsionaalne ja ootamatu: hispaania keel video.

Teine osa kolm ja pool algab minu arvates ametisse nimetatud Franciscus 13. märts 2013 ja on selge, et valu jätkub ja halveneb üha kõigis valdkondades.

 

Kolm ja pool pärast 13. märts 2013 viib meid 13. september 2016!

 

Niisiis, me peame julgema tunnistada. Analüüsi kõik märgid ja ettekuulutused Piiblis mainitud teatada Jeesuse Kristuse tagasitulekut paljastab pikk nimekiri igasuguste ürituste, et me elame Maal.

 

Katastroofid, maavärinad, tulekahjud, paduvihmad, tormid, orkaanid, Exodus, epideemiad, näljahädad, vägivald, sõdadest ja sõnumeid sõjast, terrorism, väärtuste kadumine, lugematuid surma kalad, linnud ja metsloomade ja kariloomade andmata on iga päev elu planeedil ja inimkonnale. Need sündmused olid ennustanud teatada tagastamise Issanda ja kuninga, Jeesuse Kristuse ainsa Jumala poeg tulevad valitseb Maal tuhat aastaid, kuni viimsepäeva.

 

Jah imelik kui see ka ei tundu oleme ehk umbes kohtuda meie looja.

 

Ma tahan olla ettevaatlik ja öelda äkki ja tunnistama, et ma olen veel võibolla kord viga.

 

Ma ei ole prohvet sa juba tead ja nii ei ole mul häbi tunnistada võib olla vale. Siiski, kui Jeesus Kristus jättis meile märke on teha meid otsima ja oota annab meile jõudu ja lootust vaja ületada raskusi, mis on seotud aegade lõpuni.

 

See on hea uudis tagastamise meie Issanda.

 

Aga te võite ette kujutada, et kui on hea uudis, on olemas ka halbu uudiseid.

 

Esimene halb uudis on see, et lähikuudel hakkavad olema väga raske, kui me kaasa väga lähedane päeval tagasi Jeesus Kristus ja et viimastel päevadel on kõige raskem. Nad ajal päeval Jumala viha.

 

Seetõttu on väga oluline lähikuudel olla väga hoolas palves andestust paludes ja meeleparandus. Pärast seda võib olla liiga hilja !!!

 

Teine halb uudis on see, et ma ei tea, kas ekstaas kiriku on viimasel või enne kellaajal on Jumala viha.

 

Palveta mu kallid vennad ja õed, et tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse pole kasu hilinenud, sest valu on rohkem talumatuks paljud meist.

 

Kuid me võime olla vaatamata õigsuse minu analüüs tõi ootama veel paar aastat tagastamise meie Issanda ja eelnevalt Vabandan.

 

Viisid Issanda on, ja olen leidnud, sageli arusaamatu!

 

Kui me peame ootama paar aastakümmet on see väga raske ja ma juhtida teie tähelepanu asjaolule, et valesid järgijad vastane Kristuse on palju suurem kui need ilmuvad, ja ma kutsun teid näha see video on see blogi leheküljel:  »  SIIN   «  , et saada aimu suurusjärku valesid me taluma aegade vanusest Maa.

 

Armastatud vennad ja õed Kristuses Jeesuses ma kutsun teid tellida minu raamatuid Edilivre kaks väljaannet.

 

Jumal õnnistagu teid ja hoiab sind õigel ja vooruslik tee armastuse, rahu, õiglus, kaastunne ja alandlikkust, et me jälgida Jeesus Kristus ja viib teda Jumalale.

 

Sest paremini mõista, mis ootab inimkonda, ma kutsun teid lugema minu artiklit TAGASISAATMIST Jeesuse Kristuse septembris või oktoober 2016

 

Juudi pidu trompetit, mis toimub 03 ja 4. oktoober 2016 peaks üllatab meid kõiki maamunalt …. !

 

võitja

 


EDILIVRE

Trükised Edilivre – APARIS

175 Boulevard Anatole France

Bat A, 2nd Floor

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Faks: 01 41 62 14 50

http://www.edilivre.com/contacts

 

 

 

Sulgemisel see artikkel, ma märkasin, televisioonis, et horror oli veel tabanud paljude perede pommirünnakute Belgias.

Belgia

Ma tunnistan siin oma sügavat kurbust ja kutsuda kõiki mu kallid vennad ja õed Kristuses palvetada ohvrite ja nende peredega.

 

Ära kuula vihkan kuid need vastumeelne teod teevad meid mõistma, et terroristid teostada nende tapmiseks nime Jumal nad kutsuvad Jumal!

 

Islam on religioon Lucifer ja alates selle loomisest islamistid rääkida Love relvad käes!

 

Ja öelda, et paavst väitis, et kõik religioonid on õige ja nad on ka teed Jumalale!

 

Ära unusta hetkeks, et Jeesus Kristus ütles  :

 « Mina olen tee ja tõde ja elu, ükski ei saa Isa juurde muidu kui minu! « 

 

Jumal õnnistagu teid.

võitja


%d blogueurs aiment cette page :