Atklāsmes un spēku sludina ticības beigu laiku

jesus1-600x384

Kāpēc Dievs gribēja, lai atklātu mums ko pravietojumiem gadsimtu iepriekš, kas tika paveikts beigās laiku?

Tiešām mēs redzam, ka kopš Ādama un Ievas, Dievs vairs izpaužas fiziski vīriešiem.

Ādams un Ieva varēja redzēt un runāt ar Dievu, jo viņi nebija ķermeņa miesas.

Tas ir tikai tad, kad viņi nepaklausīja Dievu, ēdot aizliegto augli, ka Dievs sodīja ar pārklājumu ādas zvērs (cilvēka organismā).

Būt ar ķermeņa miesas fakts padara neiespējamu man redzēt un dzirdēt Dievu.

Tomēr Dievs, saglabājot savu mīlestību viņa radīšanu  « Man », neskatoties uz viņa nepaklausību, atklāja viņa eņģeļiem un praviešiem, kas izceļ vēstures cilvēka, īpaši to, kas notiek ar laiku beigām kā beigu laiks ir paredzēts cilvēkam Dievs.

Par cilvēka radīšanā vēsturē tika ierakstīts laikā vairākās grāmatās.

Dažas no šīm grāmatām nebija izpildīti, lai veidotu vienotu nosaukumu« Bībele »

Bībele

Bībele satur pravietojumus par 700, no kuriem ceturtā daļa attiecas uz laiku beigām, tas ir, kā beigu laiku, ir svarīgi, lai Dievam.

Apmēram sešus tūkstošus gadu (5774 gadus pēc ebreju kalendāra) ar vēsturi ebreju tautai ir Dieva izredzētā tauta pēc lielo plūdu vīrieši gaidīt gala laiku un atgriešanos Dieva uz Zemes.

Kad Dievs atgriezīsies uz Zemes, vīrieši nevar redzēt, dzirdēt un runāt ar viņu, ja Dievs pārveidot, lai tie vairs nav ķermeņa miesā, bet ķermenis gaismas.

Tas ir iemesls, kāpēc ir pirmais burts Pāvila korintiešiem – nodaļa 15 ( saitešeit ) , tā saka: 

« Pēc brīža, kas acumirklī, pēdējā trompete. Trompete skan, un mirušie celsies augšām neiznīcībā, un mēs tapsim pārveidoti.  « 

Ņemot vērā Bībeles pravietojumus jau veiktajiem izpildi, mēs redzam, ka tie, par beigu laikiem, un Jēzus Kristus atgriešanās uz Zemes ir gandrīz gandrīz pabeigts, izņemot pēdējo trīs

Tie ir neapstrīdams fakti, paskatieties pasaules jaunumi saprast, ka laiki, mēs pašlaik dzīvo ārpus normas.

Gan aktivitāte Zemes (zemestrīces), laika ziņas attieksmē, nemaz nerunājot par katastrofālo situāciju pasaules ekonomikā, kariem un karu baumām, sacelšanās, vardarbības un citu traģēdijas, piemēram, pieaugums arrow islāma visi fakti pareģots Bībelē līdz laiku beigām.

Ticība tam vajadzētu ļaut ikvienam, lai atbalstītu šos uzliesmojumi un kāpuma nelaime diemžēl pastiprinās līdz Jēzus Kristus atgriešanās uz Olīvkalnu Es uzskatu, ka līdz 2015 septembra Nolīgums starp 14 un 15 festivāla laikā trompetes.

2044155542_1369068221

Ticība ir spēks, kas radušies pilnīgas un absolūtu pārliecību!

Legions nezina, kas tas piespiestu Faith!

Tikai Dievs un viņa vienīgais dēls Jēzus Kristus ir pelnījis mūsu pilnīgu uzticību un absolūtu  « Faith »,  un ka tie dod mums ticību, kas vajadzīga, lai stātos pretī tumsu, kas ir iebruka Earth, dzīvo un sirdis izturību.

Jēzus Kristus teica, ka viņš valdīs pār zemi beigās laika, un mēs, bez šaubām, beigās laika, viņa atgriešanās ir nenovēršama.

Indekss ir atklāts Apustuļu izprast savu nenovēršamu atgriešanos.

Darbojas 2: 17  « Jo pēdējās dienās, saka Dievs, es izliešu no sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēls, un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus: Un uz saviem kalpiem un tālāk. mans kalponēm šajās dienās es izliešu no sava Gara, un viņi pravietos.  Es rādīšu brīnumus debesīs virs un zīmes uz zem zemes: asinis un uguni, un tvaiku dūmiem; Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, pirms Kunga dienā , lielo un brīnišķīgo. dienā Tātad, kurš aicina Kunga vārdu tiks saglabāts.  »  Lasīt vairāk

Mēs atzīmējam, ka ir skaidrs, Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, pirms Kunga dienā ,

Ja mēs rūpīgāk šo fenomenu ir gaidāms. Tā ir Tetrad  , kas jāsāk 2014 un beidzas 2015.

Saule un mēness

Nākamais Tetrad nenotiks agrāk  »  piecsimt gadiem ,  »

Tas ir neiedomājami, un iespējams pat veikt piecu gadsimtu pasliktināšanos katastrofu pravietoja par laiku beigām.

Gada 20 marts 2015 mums būs kopējā aptumsums no saules: Saule pārvērtīsies tumsā

Un 04  2015 gada mums būs kopējā aptumsums mēness un mēness asinīs,

13 septembris 2015 ir daļējs Saules aptumsums

Un 28 septembris 2015 , ir kopējais aptumsums mēness

Tātad, mēs varam saprast, ka Jēzus Kristus neatgriezīsies fiziski Eļļas kalnā, pirms darīt tikai divas kopējās aptumsumi no saules 1 ° mēness 20.marta 2 4 aprīlis 2015.

Mēs varam arī saprast, lasot vārsmas 29-30 24 nodaļā Mateja evaņģēlija pirms divām kopējām eclipses no saules 20 marts 2015 un mēness 4 aprīlis 2015, tas notiks kaut ko briesmīgu uz Zemes

29 Tūlīt pēc avārijas dienām , saule aptumšosies, mēness nedos savu gaismu, zvaigznes kritīs no debesīm, un to pilnvaras debesīs sakrata.

Šķiet, ka šajās dienās no ciešanām ir dienās no Dieva dusmām, kas veic, pirms saules aptumsums no tetrad, kas ietver katastrofu ļoti negabarīta zemi un laika apstākļiem, bet arī par liela pīķa bēdas pēdējā kara, vai vismaz kodolieroču konflikts.

30 Tad zīme Cilvēka Dēla parādīsies debesīs, visas zemes ciltis vaimanās; un viņas redzēs Cilvēka Dēlu nākam debesu padebešos ar lielu spēku un godību

Dzejolis 31, man šķiet, ka tas ir pēc augšāmcelšanās no miroņiem Kristū , izņemšanu kristiešu debesīs, kas tiks attīrītas (ja bēdas) pēc izņemšanas no baznīcas un dedzīgs kas laiž cauri lielajām ciešanām un diena Dieva dusmas tiks mainīta, un dosies uz uzņēmumiem, kas ir miris augšāmcēlies, lai apmierinātu Kristu debesīs pavadīt viņu par viņa atgriešanos Olīvkalnu .

Eņģelis ar trompete

 31 Un Viņš sūtīs savus eņģeļus ar skaļu trompete zvanu, un tie salasīs Viņa izredzētos no četriem vējiem, no viena debess gala līdz otram.

Ticībai ir arī liek mums saprast, ka pirms fiziskās Jēzus Kristus atgriešanās uz Olīvkalnu, augšāmcelšanos no mirušajiem Kristū un izņemšanas kristiešiem tiek attīrītas lielā nelaime laikā un dienās Dieva dusmas, viņam jāuzrāda nolaupīšanu viņa dedzīgo baznīcas tiks aicināti kāzās Jēra.

Tas apstiprina vēl no Mateja evaņģēlija 24 nodaļā mēs atrast dzejā 24

24 Jo celsies viltus Kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus , lai maldinātu, ja tas iespējams, arī izredzētos.

Šis dzejolis 24 Mat. Pievienojās 24 verse 17 akts 2 .  Es rādīšu brīnumus debesīs virs un zīmes uz zem zemes: asinis un uguni, un tvaiku dūmiem;

Mēs redzam dzejolis 24 Mat 24 tas vairs nav iespējams, lai savaldzinātu Elect tik dedzīgs baznīca jau ir izņemta līdz 20 marts 2015 notiks, kad kopējais aptumsums Saules.

Es aicinu jūs izlasīt manu rakstu par datumiem Apocalypse

160_F_14646443_L4bwJR0VptCXHA0wM0s40r6bQJ3uuBd5

Dievnama ekstāze varētu būt šim nolūkam 2014 gadu!

Tiem, kas būs daļa no baznīcas Jēzus Kristus un jālikvidē, būs visi kristieši, kuri ir izvēlējušies sakārtot savu dzīvi, attīrot viņu dvēseles.

Dievs mums deva desmit baušļus, kas kļuva svarīgs un steidzams, lai sekotu, kas ir daļa no dievbijīgs baznīcas Jēzus Kristus tiks noņemts.

Ir daļa no baznīcas Jēzus Kristus, viņš ir jāvēlas, kristīties, ievērot desmit Dieva baušļus, caur lūgšanu lūgt Dieva piedošanu par visiem grēkiem un lūgt Jēzu Kristu mūsu glābējs .

Kļūt karavīri Kristus izplatot iespējami plaši vārdu « Jēzus Kristus ir Drīzumā »

Es aicinu jūs sazināties ar emuāra adresi sludinātājs atgriešanās Kingvisiem saviem kontaktiem, kā redzat laiks ir īss, un ir daudzi, kas ir tālu no Dieva un Jēzus Kristus, un ka mums ir jārada uz pareizā ceļa.

Palīdz arī lielākais skaits nāk uz Jēzu Kristu, lai tiktu glābti.

Jēzus Kristus, Dieva dēls, viņš deva savu dzīvi ciešanas, lai glābtu mūs.

Mēs darām to, ko mēs varam, lai mūsu mīļais brāļiem un māsām Kristū Jēzū preces saņem vārdu « Jēzus Kristus nāk ātri », un var sagatavoties šim bezprecedenta notikums cilvēces vēsturē, jo Noa.

Desmit baušļi

The-baušļi-of-Dieva

Un Dievs sacīja visus vārdus šeit : « Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes, no mājas verdzības.

1 – Tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā.

2 Tev būs darīt nav elks, ne priekšstatu par to, kas ir tur augšā debesīs vai uz zemes zem ūdens virsmas vai ūdenī zem zemes. Tev nebūs priekšgala uz leju, lai tiem, kas pielūdz to.

Attiecībā uz I Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, starp tiem, kas mani ienīst, man apmeklējot nekrietnība par tēvu, tiklīdz dēls, uz trešo un ceturto paaudzi, bet tie, kas mani mīl un tur manus baušļus Es turpinu viņiem savu lojalitāti tūkstošdaļu paaudzei. 

3 – Jums nav invoqueras nosaukumu Kungs, tavs Dievs veltīgi, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa piesauc Viņa Vārdu nelietīgi valkā.

4 Tev būs piemiņas sabats, svēta diena. Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus: bet septītā diena ir sabats par godu Kungam, tavam Dievam: tev nebūs nekādu darbu darīt, tu, nedz tavs dēls, nedz tavai meitai, nedz nedz tavam kalpam, nedz tavai kalponei, nedz tavam lopam, nedz imigrantu, kas dzīvo savā pilsētā. Jo sešās dienās Tas Kungs ir radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tiem, bet atpūtās septītajā dienā.

Tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu, lai tā būtu svēta. 

5 – Godā savu tēvu un savu māti, lai var ilgi dzīvotu tanī zemē, ko sniedz jums Dievu, savu Kungu.

6 – Tev nebūs izdarīt slepkavību.

7 – Tev nebūs laulību pārkāpt.

8 – Tev nebūs zagt.

9 – Tev nebūs nepatiesu liecību dot pret savu tuvāku.

10 – Tev nebūs iekārot sava tuvāka namu, tev nebūs iekārot sava tuvāka sievu, nedz viņa kalpu, nedz viņa kalponi, nedz viņa vērsi, nedz viņa ēzeli, kaut ko, kas pieder viņam. « 

Mēs faktiski redzēt to, ko es tikko paskaidroja pēdējā brīdī pirms atgriešanās Jēzus Kristus.

Bet uzsver nesenās likstas ir priekšā, un mums ir jābūt gataviem.

Zemestrīces, vētras, plūdi, cikloni, viesuļvētras un citas katastrofas negabarīta iet vēl atsisties pret zemi, ar lielāku jaudu un lielāku kaitējumu, pat, nekā iepriekšējos gados.

Daži no mūsu brāļiem un māsām, kas joprojām cieš no sliktākajiem infamies un noteikti tiks izraudzīta kā atbildīgā par ļaunumu īpašumu.

Kari, sacelšanās un vardarbība vispārināt pār lielu daļu no Zemes.

Lucifer būs smagi un pat ļoti spēcīga. Tagad viņš zina, viņš ir ļoti maz laika atlicis.

Mums žēlastības laiks būs arī drīz beigsies, kas nozīmē, ka drīz būs par vēlu, lai būtu daļa no dievbijīgs baznīcas Jēzus Kristus tiks noņemts.

Protams, tas nebūs par vēlu nākt pie Jēzus Kristus, un ir daļa no otrā izņemšanas notiks doties uz debesīm, lai apmierinātu Jēzu Kristu pēc viņa atgriešanās Eļļas kalnā.

Bet tas iet cauri dienai Dieva dusmām un risināt visas šīs katastrofas, kas būs slaucīšana pāri Zemes.

Šie spēcīgas katastrofas notiks pēc ekstāze baznīcas un dedzīgs neapstājas atgriešanos Jēzus Kristus Eļļas kalnā.

Mums ir arī jāsaprot, ka pirms ekstāze no baznīcas, būs laiks, kad tas būs pārāk vēlu, lai gūtu labumu no valsts žēlastības, jo daudzi sauc. (kristieši visā pasaulē)

laulības Jēra

Un daži tiks ievēlēts (Avid Baznīca tiks izņemti), apmeklēt kāzas Jēra debesīs.

Jo grāmatā Apocalypse XXII nodaļā ir teikts, dzejā 11

Bet grēcinieks grēki, un ka cilvēks dubļains vēl: un kas labs cilvēks vēl dzīvs labi, un svēts joprojām ir svēti.

Šo nodaļu piemēro pirms ekstāze no baznīcas. Tāpēc es domāju, ka tur būs beigu datums stāvokļa žēlastības.

Minētajā datumā tas vairs nebūs daļa no baznīcas Jēzus Kristus.

Tas tiks saglabāts, lai attīrītu beigās nelaime pa dienu Dieva dusmām.

Lūgšana, lūdzot piedošanu un grēku nožēlošanu Dievam būs nepieciešams noņemt un saglabāt debesīs, lai sasniegtu Jēzu Kristu.

Šoreiz es domāju, ka tas būs 15 aprīlis 2014 , kas ir datums svētkiem Lieldienām, bet arī datumu, pirmā no asins Mēness tetrad.

Ja tas ir gadījumā, pēc šī datuma nelaime pasliktināsies nopietni visās jomās.

Diemžēl, ja jūs gaidīt šo smaile katastrofām un citām nelaimēm nākt pie Jēzus Kristus, tad tas var būt par vēlu, lai būtu daļa no ekstāze baznīcas dedzīgas.

Jēzus sasniedz, lai glābtu mūs!

Dievs vēlas, lai cilvēks

Vai jūs plānojat, lai ievadītu vai gaidīt un garām sajūsmu.

Protams, jums nebūs dzirdēt šo vēstījumu, ko priesteris pie masas.

Taču mūsu ticība ir jāatver acis un ļauj analizēt notikumus, ņemot vērā Bībeli un Jēzus Kristus mācībām.

Baznīca kanālu pazušana

Mūsu katoļu baznīca mirst  un dažās baznīcās ir vēl vairāk gliemenes .

Es aicinu jūs visu savu mantu mīļotie brāļi un māsas, kas Jēzu Kristu, lai tiktu glābti, ja jūs vēlaties, lai atgriezties pie pirmsākumiem, lasot Bībeli, un jo īpaši 24 Mateja evaņģēlija nodaļu un grāmata Apocalypse.

Dievs vēlas, lai tiktu saglabāts, un tas ir iemesls, kāpēc pēc sodīti Ādamu un Ievu ar savu nepaklausību, Dievs turpina mūs mīlēt un palīdzēt mums ikdienas dzīvē.

Tas ir, izmantojot šo mīlestību, ka Dievs mūs sūtīja tur divus tūkstošus gadus Jēzus Kristus savu vienpiedzimušo dēlu, lai glābtu mūs, pērkot ar savu upuri mūsu grēkus, kuru iedzimtais grēks, kas neļauj mums redzēt un dzirdēt Dievu.

Tas ir ar mīlestību, ka Dievs mūs informēja viņa eņģeļiem un praviešiem, kas izceļ no cilvēces un beigu laiku.

Drīz tas būs pārāk vēlu, lai nākt pie Jēzus Kristus saņem mūžīgo dzīvi, noņemot lojālu un Avid baznīcu.

Ja jūs domājat, ka mūsu zemes dzīve kļūs labāka, un viss ir atpakaļ uz normālo bez iejaukšanās Jēzus Kristus zina, ka jums ir nepareizi.

Atveriet acis! Pamosties, pirms tā ir pārāk vēlu.

27 aprīlis 2014 varētu būt diena, kad tas būs pārāk vēlu un tur būs saucieni raudāšana un zobu trīcēšana.

Lucifers, drīz atlaist visu savu spēku, viņa Wiles un kārdinājumiem, lai piesaistītu lielu skaitu Ames.

Tāpēc lūdzieties un lūdziet atkal un atkal pie Dieva un Jēzus Kristus mums palīdzēt un aizsargāt mūs mūsu ikdienas dzīvi.

Mēs drīz zināt iznākumu vēsturē cilvēks.

Dažreiz mūsu Radītājs, ļaujiet mums, jo mēs zinām, ne dienu, ne stundu.

Bet visas pazīmes, piekrīt, ka tas ir ļoti ļoti ātri, un varbūt pat 2014 attiecībā uz izņemšanu no baznīcas un 2015 attiecībā uz atgriešanās Jēzus Kristus fiziski uz kalna olīvkoki.

sveces sveču turētājs, Anim

Nomodā un labi apgaismotām liesmu mūsu ticības, un Daring Faith Dievam un Jēzum Kristum kā mūsu ticība mūs glābs.

Es aicinu jūs, lai noskatītos šo video


Datumi tetrad

15 Nisan 5774 (15 aprīlis 2014): kopējā Mēness aptumsums, svētki par Lieldienām.

14 Tirši 5775 (8 oktobris 2014): Kopējais Mēness aptumsums, Būdiņu svētkus.

29 Adar 5775 (20 marts 2015): kopējais aptumsums saules, tieši pirms sākuma reliģiskā gadu.

15 Nisan 5775 (4 aprīlis 2015),: kopējā Mēness aptumsums, svētki par Lieldienām.

29 Elul 5775 (13 septembris 2015): Daļēja aptumsums no saules, tieši pirms sākuma kalendārā gada.

15 Tishrei 5776 (28 septembris 2015): Kopējais Mēness aptumsums, Būdiņu svētkus.

Gaida visu, kas ir labs un kas ir gaidāms, ka notiks, visi atrast lūgšanu spēku virzīties uz priekšu tumsā.

sentinelle3Jēzus Kristus ir mans KING

Es aicinu jūs izlasīt Kalna sprediķī

Evaņģēlijs saskaņā ar Matthew 5 nodaļas

5.1
Un redzot ļaudis, Viņš uzkāpa kalnā, un pēc tam, kad viņš apsēdās, Viņa mācekļi piegāja pie Viņa.
 

05:02
Tad viņš atvēra savu muti, mācīja tos, sacīdams:
 

05:03
Svētīgi garā nabagi, jo Debesu valstība pieder viņiem!
 

05:04
Svētīgi ir lēnprātīgie, jo viņi tiks iepriecināti!
 

5.5
Svētīgi ir lēnprātīgie, jo viņi iemantos zemi!
 

5.6
Svētīgi ir tie, kas alkst un slāpst taisnības, jo viņi tiks piepildīti!
 

5.7
Svētīgi žēlsirdīgie, jo viņi tiks apžēloti!
 

05:08
Svētīgi sirdsšķīstie, jo tie Dievu redzēs!
 

05:09
Svētīgi ir miermīlīgie, jo viņi sauksies Dieva Dēls!
 

05:10
Svētīgi ir tie, kas cieš vajāšanu taisnības, jo Debesu valstība pieder viņiem!
 

05:11
Svētīgi jūs esat, kad cilvēki zākāt jums un vajās, un nepatiesi teikt visu ļaunuma pret jums veidus, jo no manis.
 

05:12
Līksmoties un priecāties, jo jūsu alga ir liela debesīs, jo tā tie vajājuši praviešus, kas dzīvoja pirms jums.
 

05:13
Jums ir zemes sāls. Bet, ja sāls zaudē savas spējas, līdz ar to tas do you?Tas kalpo tikai tad izmet ārā un samina vīrieši.
 

05:14
Jūs esat pasaules gaisma. Pilsēta uz kalna nevar noslēpt;
 

05:15
un mums nav sveci un nodot to zem pūra, bet viņi nodot to uz kājiņas, un tas dod gaismu ikvienam mājā.
 

05:16
Lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs.
 

05:17
Nedomājiet, ka es atnācu atcelt baušļus un praviešus: es neatnācu atcelt, bet izpildīt.
 

05:18
Jo es jums saku patiesību, kamēr debess un zeme zudīs, tas nepāriet no tiesībaizsardzības viena pierakstītu vai vienu titulu, kamēr viss ir paveikts.
 

05:19
Katrs, tāpēc nesalūst vienu no šiem vismazākajiem baušļiem un tā māca ļaudis, tas būs vismazākais Debesu valstībā, bet tas, kurš to dara un māca viņiem, šis viens būs liels Debesu valstībā.
 

05:20
Jo es jums saku: ja jūsu taisnība pārspēj, ka rakstu mācītāji un farizeji, jūs nenāksit Debesu valstībā.
 

05:21
Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev nebūs nokaut, un, kas slepkavības, tiks sodīti ar tiesnešiem.
 

05:22
Bet es jums saku, ka ikviens, ir dusmīgs uz savu brāli, tiks apdraudēta sprieduma: un ikviens sacīs savam brālim, Rača! pelnījis sodīt ar padomes, un ikviens, kas saka: « Tu muļķi! pelnījis sodīt ar elles uguni.
 

05:23
Tāpēc, ja tu dot savu dāvanu uz altāra un tur atminies, ka tavam brālim ir kas pret tevi,
 

05:24
atstāt tur savu dāvanu altāra priekšā, un iet pirmais, samierinies iepriekš ar savu brāli, un tad nāc un upurē savu dāvanu.
 

05:25
Padarīt draugiem ātri ar savu apsūdzētājs, kamēr jūs atrodaties ceļā ar viņu, lai viņš sniegtu tevi tiesnesim, un tiesnesis nenodod tevi virsniekam, un tevi neiemet cietumā.
 

05:26
Es jums saku patiesību, tev nebūs atkāpties no turienes, kamēr tu esi samaksājis pēdējam grasi.
 

05:27
Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev nebūs laulību pārkāpt.
 

05:28
Bet es jums saku, ka tas, kurš skatās uz sievieti ar iekāri jau ir pārkāpis laulību ar viņu savā sirdī.
 

05:29
Ja tava labā acs tevi apgrēcina, izrauj to un aizmet no sevis, jo tas ir labāk tev zaudēt vienu no saviem locekļiem pazustu, un nevis, ka visa tava miesa tiek iemesta ellē .
 

05:30
Un, ja tava labā roka tevi apgrēcina, tad nocērt to un met no sevis projām, jo ​​tas ir labāk tev zaudēt vienu no saviem locekļiem pazustu, nekā visa tava miesa iedziļināties Gehenna.
 

05:31
Tā ir teicis, « Kurš no savas sievas šķiras, ir viņai sertifikātu šķiršanās.
 

05:32
Bet es jums saku, ka ikviens, kas no savas sievas šķiras, izņemot netiklības gadījumu, liek viņai kļūt laulības pārkāpēja, un ikviens, kas apprecas šķīries sieviete pārkāpj laulību.
 

05:33
Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts ar senajiem: Tev nebūs nepatiesi zvērēt pats sevi, bet veic Tam Kungam, kas jums ir jūsu zvērestu.
 

05:34
Bet es jums saku, zvēru ne pie debesīm, jo ​​tās ir Dieva tronis;
 

05:35
Ne pie zemes, jo tā ir Viņa kāju balsts: ne pie Jeruzalemes, jo tā ir pilsēta, lielā ķēniņa.
 

05:36
Un nav zvēru savas galvas, jo tu nevari izdarīt vienu baltu vai melnu matu.
 

05:37
Jūsu runai jābūt: jā, nē, nē, tas ir vairāk nekā tie nāk no ļaunuma.
 

05:38
Jūs esat dzirdējuši, ka sacīts: aci pret aci un zobu pret zobu.
 

05:39
Bet es jums saku: nav pretoties ļaunumam. Ja kāds tev sit labajā vaigā, pagriez viņam arī.
 

05:40
Ja kāds vēlas iebilst pret jums, un veikt savu svārkus, atstāj viņam tavu arī mēteli.
 

05:41
Ja kāds liek jums iet vienu jūdzi, ej ar viņu vēl citus divus.
 

05:42
Dot tam, kas lūdz jūs, un nav novērsties no tā, kas grib aizņemties no jums.
 

05:43
Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev būs savu tuvāku mīlēt un nīsti savu ienaidnieku.
 

05:44
Bet es jums saku: mīliet savus ienaidniekus, svētījiet tos, kas jūs nolād, dariet labu tiem, kas jūs ienīst, un lūdziet Dievu par tiem, kas spītīgi izmanto jums un vajās;
 

05:45
tāpēc, ka jums ir dēls jūsu Tēvu, kas ir debesīs, lai viņš izdara savu saullēktu par ļauno un par labu, un lietum līt pār taisnīgajiem un netaisnīgajiem.
 

05:46
Ja jūs mīlat tos, kas jūs mīl, kāda alga jums nākas? Muitnieki, jo tie nav darīt to pašu?
 

05:47
Un, ja jūs sveicināt savus brāļus tikai to, ko jūs vairāk nekā citi? Pagāni nav tie paši?
 

05:48
Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs.

Miers un prieks sirdīs un mājās gaida svētīto dienu ekstāze baznīcas dažiem dedzīgu un atgriešanos mūsu Kunga un Karaļa Jēzus Kristus par Olīvkalnu.

Dievs mūs mīl, un mēs mīlam to, mēs?

Uzvarētājs

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :