KARAS laikas tarp Jėzus Kristus ir Liuciferio Dievo TEISINGUMO

 

 

Diapositive1 

 

Mūsų materialistinės Vakarų pasaulyje, mūsų amžininkai yra labiau susirūpinę laiko ji imsis kitą savaitgalį, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

Deja, tai, ką mes galime kasdieniniuose pokalbiuose visi matome.

Štai kur mes atėjo su  »  krikšto  « Vakarų pasaulyje.

 

Turime suprasti, kad mūsų karta patiria precedento stiprumo tarp gėrio ir blogio, be kitų aplinkybių, kurios sukelia šį krikštas mūsų Vakarų civilizacijos karą.

 

Jėzus Kristus, ištikimas savo žodį tikrą vyrams ten yra du tūkstančius metų kovą šioje pabaigos laiką laikotarpiu išsaugoti būtybių daugiausiai iš Liuciferio sankabos pats kovoja sunaikinti žmogus « Dievo kūrinijos « pradedant sunaikinti ir sunaikinti » krikščionijos « išlieti keršto Dievo, kuris persekiojo su visais puolusių angelų, kurie tapo demonais dangų.

 

Sutinku už ateistas tai gali atrodyti iš smegenų šnypščiosios ir nedarbingumo vaizduotę, tačiau kiekvienas krikščionis gyvena Kristaus tikėjimu, jis supranta, kad tai tiesiog žmonijos istorija, kad S  » įvykdė prieš mūsų akis šiais sunkiais laikais dėl Biblijos pranašysčių apokaliptinės pabaigos laiką vykdyti.

 

Deja, žmonijos-krikšto Vakarų civilizacijos užleidžia pasaulio Islamization.

 

Būtų kvaila manyti, kad Islamas veda prie Dievo, nes mes matome kiekvieną dieną ir pamatyti visus baisumus, visas nusikaltimus ir visus žudynes, padarytus krikščionys islamistų vardu islamo, Mahometas, kad Korano jo Hadith .

 

Islamas yra aberacijos, tai šlykštus ir bjaurus žvėris, kuris pagimdė ne iš laiko monstras, kraugeriškas fanatikai pabaigos ir  « islamistų »  Jie iš siaubo vertybių šimtą kartų blogiau nei naciai!

 

Kas yra dar rimtesnis yra, kad « islamistai » sako kreiptis į laišką Korano ir« Hadith »  (netikrasis pranašas Mahometas), todėl elektros energijos ir net pareiga  KILL visi tie, kurie atmeta islamą.  » žydai, krikščionys, ateistai ir kiti … « 

 

Islamas yra iš tikrųjų nuodų ir iš tikrųjų tai yra Liuciferio religijos, jis sukūrė gulėti sunaikinti krikščionijos ir prarasti vairavimo tiesiai į pragarą visiems tiems, kurie pas jį (musulmonų).

 

Tai toleruoti islamo plėtra yra priimti be pasakoja krikščionybės pabaigą ir todėl priimti garbinti Liuciferis, o ne Dievo.

 

Bet tai tik nes mes supratome, kad mes gyvenome ypač sunku Žemėje, kad mes supratome (aistringas krikščionių tikėjimui), kad sunkūs laikai buvo nuoseklus visų su Biblijos pranašystės skelbia laiko pabaigos ir gerbia grįžti į Žemę, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus savo tūkstančio metų laikais, kad bus atskirti mus nuo galutinio sprendimo.

 

Dėl išvaizdos ir analizuoti praeitį matome, kad Biblijos pranašystės pranašu pabaigos laiką bei į Žemę Jėzaus Kristaus sugrįžimą prasidėjo Izraelio Geg 14, 1948 valstybės kūrimą.

 

Iš Izraelio valstybės įkūrimo data yra taip pat labai tikėtina, pradžios data pasaulio pabaigos, nes visos pranašystės (apie penkiasdešimt peržiūrėti tris vaizdo įrašus ties straipsnio apačioje) ir biblijos apokaliptinio skelbdamas Jėzaus Kristaus sugrįžimą prasidėjo tuo metu.

 

Izraelio valstybės sukūrimas specialių sąlygų ar jis įvyko akivaizdžiai pirmasis ženklas, pabaigos laiką. « Tai yra Dievo atleidimo, kad žydų tautos! « 

 

 

Mes taip pat įtraukti į šį praeities, kad visi galutiniai kartų pranašystės ateiti su vis daugiau ir daugiau jėgos ir dažnis nuo tos Geg 14, 1948 dieną nuomone.

 

1948 gegužės 14 d sukūrimo data Izraelio valstybės, todėl yra labai akivaizdžiai patvirtinančius įrodymus (įvykdymas pranašystės), Atmintina data už iš vėlai laikotarpio pradžioje laikas.

 

Žiūrėti mano straipsnį:

2 0 1 5 metų grąža Jėzaus Kristaus!

 

Galutinio Times pranašystės:

 

http://www.pasteurdaniel.com/index.php/fr/?option=com_content&view=article&id=1047&catid=118:jesus-christ&Itemid=82

 

 

Tai dabar istorijos faktas, nuo biblinių pranašysčių pranašu pabaigos laiką iš tikrųjų viskas įvykdyta.

 

Tie, trūksta tokio didelio žemės drebėjimo, Romos sunaikinimą ir trečiosios šventyklos Jeruzalėje rekonstrukcija yra tiesiogiai susijusi su Jėzaus Kristaus sugrįžimo metu.

 

Prisiminkite, kad mes jau matėme ankstesniuose dienoraščio, ir pabaigos laiką laikotarpis turi maksimalią trukmę.

 

Ypač Evangelijos pagal Matą randame šį terminą 24 skyriuje eilutės 33 ir 34

 

Nuoroda:

Pabaigos laikas

 

3 3 Taip, kai pamatysite visus šiuos dalykus, žinau, kad Žmogaus Sūnus yra arti, prie durų

 

34 Sakau jums tiesą: ši karta bus nepraeis iki visų šių dalykų atsitikti.

 

Todėl mano, kad iš laiko pabaigos ilgis kartos.

 

Lygiai taip pat, kur yra labai svarbu pabrėžti, kad nėra pauzės už laiko pabaigos.

 

Jėzus Kristus buvo daugiau nei tik nurodant formalų stichijos « 35 »

 

35 Dangus ir žemė praeis, bet mano žodžiai nepraeis.

 

Taigi akivaizdu, kad suteikiant atleidimą žydų tautą Dievo tuo pačiu metu sukėlė laiko pabaigą.

 

(Ezechielio 36 / 24-28)

 

Aš išvesiu jus iš tautų, surinksiu jus iš visų šalių, ir atneš jums atgal į savo šalį. Aš išliesiu ant tavęs švariu vandeniu, ir jūs tapsite švarūs;Oczyszczę jus nuo jūsų netyrumo ir nuo jūsų stabų. Aš duosiu jums naują širdį ir įdėsiu jiems naują dvasią; Aš pašalinti iš savo kūno akmeninę širdį ir suteikti jums jautrią širdį. Aš įdėsiu į jus savo dvasią, ir aš sukels jums vaikščiotumėte pagal mano nuostatus ir jums išlaikyti savo įstatymus. Jūs gyvensite krašte, kurį daviau jūsų tėvams; jūs būsite mano tauta, o Aš būsiu jūsų Dievas,

 

Ir todėl nuo 14 Geg 1948 į vienos kartos Jėzaus Kristaus erdvę sugrįš į Žemę. Tai tikrumas.

 

Mums problema yra ta, kad mes tiksliai nežinome tikslios trukmę Jėzaus Kristaus, kuris vis dėlto yra Bibliją 70 metų minėto kartos (vidutinis amžius žmogaus gyvenime) ir 120 metų (maksimalus amžinąjį gyvenimą gyvenimas žmogui).

 

Mes nežinome, jei Dievas lauks visą galą šiai kartai už į Žemę grąžinimo savo viengimį Sūnų Jėzų Kristų.

 

Bet mes žinome, kad Liuciferis nėra tiksliai žinoti laiką laiko pabaigos, todėl tikslią datą Jėzaus Kristaus sugrįžimo Žemėje. (Nuo šios datos tik Dievas žino)

 

Taigi, kas atrodo tikra, kaip ir visi biblijos pranašystes skelbdamas pabaigos laiką ir Jėzaus Kristaus sugrįžimą jau supratau yra tai, kad 14 Geg 1948 nuo laiko pabaigos Smėlio lakrodžio akivaizdžiai buvo grąžintas Dievas suteikimo malonę, kad žydų tauta.

 

Dėl analitinio atrodyti šališkas, bet mes taip pat matome praeitį kaip krikščionis, kad mes gyvename, nes tos 14 Geg 1948 dienos viduryje  »  karą  « , kuris vyksta tarp Jėzaus Kristaus ir Liuciferio

 

Dėl Jėzaus Kristaus

64790722

 

Nuo 1948 m gegužės, jo ištikimi tarnai 14, « misionieriai » rizikuoja savo gyvybe evangelizuoti ir krikštyti visame pasaulyje, įskaitant atokiausiose ir laukinių kampe pasaulyje.

 

Jie informuoja visas iš Biblijos pranašysčių pabaigos laiką ir neišvengiamą grąžinimo Jėzaus Kristaus pasiekimus populiacijas.

 

Tai reali sprogimas Evangelizacija ir krikšto vyko nuo 1948 m. Gegužės 14

 

Biblija tapo labiausiai paskelbtas knyga pasaulyje.

 

Eschatologija tapo aistra, kuri leidžia tiems, kurie to atsiduoti suprasti ženklus ir pranašysčių pabaigos laiką, įskaitant laipsniškai iššifruoti Jono Apokalipsės knygą.

 

Daugėja pamokslininkų atkreipti žmonijos nuo biblinių pranašysčių realizavimo ir pranešti apie Jėzaus Kristaus sugrįžimą mūsų kartos.

 

Kunigai, klebonai, pamaldūs krikščionys tikėjime atvirai spręsti šį klausimą atvirai « , net tabu bažnyčios, » Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

 

Nekilnojamojo grandinės karių Kristus prisikėlęs yra sukurtas pasaulyje skleisti gerąją naujieną apie pranašystes užbaigimo ir todėl neišvengiamą grąžą Jėzaus Kristaus.

 

Dienoraščiai ir video apie Jėzaus Kristaus grįžimo yra neribotos tinkle.

Žiūrėti mano straipsnį:

 

Deja, nepaisant visų Kristaus karių prestižo, tik vienas milijardas žmonių Septynių milijardų išpažinti krikščionių ir tarp tų krikščionių, daug kas yra drungnas ar šaltas Tikėjimo.

 

Dėl Liuciferio

 

išdykęs

 

Jo ištikimi ir atsidavę tarnai, jie dirba nuo 14 Geg 1948 sunaikinti krikščionybę ypač dezinformacija, ateizmas, pavergimas, nesaugumas, skurdas, karai ir persekiojimų, kurie yra pagaminti pagal savo kariuomenę « islamistai », bet ir jos elito  « Illuminati »  , kuris veda Žemę šešėlyje stipria dolerio. (Žr mano ankstesnį straipsnį ČIA )   

 

Yra apie penkiasdešimt metų Vakarų krikščionių šalyse krikščionys gyveno taikiai ir laisvai nuo skurdo.

 

Šiandien Vakarų šalys baiminasi, nesaugumas ir skurdas yra kasdien daug krikščioniškų šeimų.

 

Mes vis dar galite pamatyti šiandien aistringas krikščionių tikėjimo yra daugiau nei per šiltas arba šaltas bažnyčios šešėlis tikėjimą.

 

Domina kritiškai šėtoniškas išpuolių prieš krikščionybę, matome, kad ji užpuolė iš visų pusių su jėga ir didelio masto Ince Rgs 29, 2008 (data Wall Street katastrofos)

 

 

Užpuolė iš vidaus

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

,

Vatikanas yra uždaryti ir nugriauti daug bažnyčių visame pasaulyje.

Kunigų įdarbinimas tapo juokinga.

Tridaknos ir klausyklos palaipsniui pašalinti iš bažnyčių.

Į šventyklas yra nugriauti.

Krikščionių tradicijos ir šventės atšauktas arba pakeistas pagoniškų švenčių.

Biblija ir Jėzaus Kristaus Kryžiaus buvo pašalintas iš teismo.

Ji tapo uždrausta švęsti Kalėdas viešųjų paslaugų srityje.

 

Net popiežius apie su jo veiksmų prieštaravimų.

Savo pastabas jis atvirai smerkia krikščionių persekiojimo Rytuose ir veika jis gauna « dideli siurbliai » Vatikaną « St Peter ‘  atstovų ir kitų religijų, įskaitant musulmonus, su kuriais jis padarė bendras maldas.

Vienas stebuklų, kurie šios maldos, kaip kitų religijų nepripažįsta Jėzų Kristų kaip vienintelį sūnų Dievo ir išgelbėtojas « vyras ».

 

Užpuolė užsienyje.

 

Sudegė bažnyčia

 

 

Tose šalyse, Artimuosiuose Rytuose, bažnyčios vandalų, apiplėšti ir sudeginti, krikščionys yra persekiojami, išvaryta iš savo namų, jų namai sudeginti, moterys išprievartautos priešais šeimos Prieš visi žuvo islamistų, kurie šaukiasi garsiai ir aiškiai pasauliui, kad jos taikomos Koranas pažodžiui massacring krikščionys.

Žmogžudystė mergina Alepas

 

 

2008 rugsėjo 29 d data buvo labai stiprus dieną Biblijos požymiai.

 

Tai Pasaulio griuvėsiai, kurie pasaulis (Biblijos pranešimas) neatgaus prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimo pradžia.

 

Niujorko vertybinių popierių birža žlugo su -777,7 indeksą.

Atkreipkite dėmesį į visus šiuos septynis simbolika ir tai, metų rugsėjo mėnesį A29 yra taip pat iš angelų šventė.

 

Kiekvienas gali matyti, kad nuo, kad 2008 m rugsėjo 29 d datos pasaulio ekonomika blogiau ir blogiau.

 

2008 rugsėjo 29 d datos yra dar svarbiau, kad mes pažymime, kad nuo Biblijos pranašystės pranašu Jėzaus Kristaus sugrįžimą sustiprina eksponentiškai.

 

Turime pripažinti, kad Liuciferis yra tikrai labai stiprus ir jo apaštalai valdyti dėvėti labai smurtinius ir labai veiksmingas smūgius į krikščionybę, kad ne tik užpuolė iš visų pusių, bet ir išskaidyti į keletą bažnyčių sakydamas arčiausiai kaip kiekvienas Jėzaus Kristaus kitą.

 

Mes taip pat pažymėjo, kad nuo Kov 2012 , Šėtono atakų yra stipresnis nei bet kada, persekiojimas krikščionims yra plačiai paplitusios visame pasaulyje. Nesaugumo ir skurdo niekada nebuvo tiek daug aukų.

 

Krikščioniškos vertybės yra įmestas į bulvarinė, blogis, savanaudiškumas, egocentriškumo, geismas ir individualizmas tapo Nekilnojamasis šiuolaikinės vertybės.

 

Rytų, Afrikos ir Šiaurės planetos jie kariniai konfliktai, bet ir tarp konkuruojančių islamo grupių, kurios būtų susitarta dėl vieno punkto:

 

Ar, kad mes turime persekioti ir žudyti krikščionis.

žudynės

 

 

Vakarų šalyse « buvo » Krikščionių šalys iki  »  invazijos  »  islamo imigracijos ir demografijos, kuris pamažu pradėjo nuo 14 gegužė 1948 su mūsų vyriausybės lyderių bendrininkavimą, mes lankyti iki eksponentinis augimas « islamizmo »

 

Islamas ir jo Musulmonų religija tapo taip plačiai paplitęs Europoje ir Vakarų pasaulyje, kad mes iš tikrųjų gali kalbėti apie žmogaus invazijos, kultūrinio, religinio, socialinio ir visuomeninio.

 

Atkreipkite dėmesį, kad ši migracija srautas yra tokio masto, kad kai kurie krikščionys yra uždarytos, o ne po Jėzaus Kristaus mokymą  » Meilės, taikos, užuojautos, dalintis, pagarba ir nuolankumas. « 

 

Atkreipkite dėmesį, kad nuo 29 rugsėjis 2008 tai Islamo imigracija, kad jau buvo labai svarbus Vakarų augo greičio  »  V «   , nes milijonų šeimų bėga skurdo, smurto, persekiojimo, karus ir džihadistų.

 

Nuo 2012 kovo populiacijų išvykimas išaugo dešimteriopai ir, deja, daugelis skrydžio skandinti Viduržemio jūros (vyrai, moterys ir vaikai).

 

Šimtai tūkstančių visos šeimos musulmonų ir krikščionių bėga kiekvieną savaitę šie kraugeriškas žvėrys yra islamistai, kuris žudynių ir persekioja žmones ir už didesnę šlovę Liuciferio!

 

Mes turime pasmerkti krikščionys įvedė Islamization nes jis prieštarauja mūsų tikėjimo ir Jėzaus Kristaus mokymo. « Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane »   

Nuoroda ČIA  Jonas 14.6.

 

 

Turime, nepriklausomai nuo jų religijos, siekiant padėti šioms gaila aukų islamistų.

 

Tačiau mūsų pagalba socialiai remtiniems ir aukų islamistų fanatikų turime niekada pamiršti, kad tik  Jėzus Kristus yra mūsų Gelbėtojas ir Viešpats, taip pat vienas ir vienintelis, tikroji religija yra krikščionybė.

 

Visos kitos religijos yra klaidingos religijos, kurių pasekėjai garbina Liuciferis galvoju garbinti Dievą. Išskyrus žydų tautos  , susijusių su Dievu yra ne įrodyti, o taip pat gauti savo malonę Geg 14, 1948.

 

Denonsuojantį Islamization ir netikrų religijų neturėtų trukdyti mums, kaip krikščionys padėti visiems, kurie ieško mūsų pagalbos ir gerbti kiekvieno pasirinkimas.

 

Dievas davė mums visą laisvą valią, todėl kiekvienas pasirenka kelią, jis nori sekti.

 

Mūsų krikščionių pareiga yra informuoti ir skleisti žodį « Jėzus Kristus netrukus » , bet ypač ne priversti kitus prisijungti!

 

Mes esame 2015 ir matome, žiūrėdamas į praeitį, kad nuo 14 gegužė 1948 ir pasaulyje tikrai smarkiai pasikeitė.

 

Žinoma, kaip krikščionys mes supratome, kad šis pokytis yra dėl to, kad Biblijos pranašysčių pabaigos laiką ir neišvengiamą grąžinimo Jėzaus Kristaus įvykdymą.

 

Ir kaip kareiviai Kristaus mes skelbiame pasauliui.

 

Iki 2008 rugsėjo 29 d pokyčiai buvo nuosekli ir progresyvi.

 

Žinoma, mes galime pažymėti, kad pasaulis keičiasi, tačiau tai būdinga civilizacijos, nei pakeisti. Kartais jis eina teisinga kryptimi ir kartais klysta.

 

Bet kadangi 29 Rgs 2008, pokyčiai tapo žiauriai, galingas ir atvykstančių jerks visose srityse: ligų, nelaimių, meteoritas kritimo, ekonomikos, mokslo (sprogimo žinių), smurtas, sukilimų, karų ir nuostolio verčių ,

 

Pastaba biblinį tai pat planuojama, kad laikų pabaigoje:

Diapositive2

Naminiai gyvūnai, gyvuliai, žuvis ir paukščius mirti milijonus kiekvienais metais nuo 2008 m be jokių žinomų priežasčių.

 

Tai yra faktai istorijoje, kad kiekvienas gali patikrinti.

 

Mes taip pat galime patvirtinti, nes jie dabar taip pat istoriniai faktai, kad kovas 2012 buvo karo pradžia « Jihad » mes esame liudininkai Artimuosiuose Rytuose.

 

Šis karas yra iš 2011 sukilimo Sirijoje įvykių tęsinys.

 

Mes matome, kad ligų, nelaimių, meteoritas kritimo, ekonomika, smurtas, sukilimai, karai ir nuostolių dydžius, nuo 2012 kovo daro nuolat ir galingą sumaištį.

 

Panašiai mes matome kiekvieną dieną naujus mokslo pasiekimus.

 

Šie apokaliptinių įvykiai tampa gausesnės planetoje.

 

Atkreipkite dėmesį, kad žiniasklaidoje informacija yra « atsitiktinis » šiuo klausimu!

 

Persekiojimas krikščionims niekada nebuvo taip svarbu, kaip nuo Kov 2012 šios juostos kraugeriškas laukiniai « islamistai » , kurie žudo krikščionis vardu knygos raštuose « Korano Hadith + ir pseudo-pranašo« Mahometas »

 

Neseniai sekmadienis, balandis 19, 2015, yra du bažnyčių ataka, kuri, atrodo, Dievo valia, buvo vengiama Paryžiaus regione.

 

Paspauskite straipsnis Nuoroda ČIA   

 

 

Tai netikras pranašas Islamo « Mahometas » taip svarbu, kiek laiko pabaigoje, gyveno maždaug metus 600, bet jis vis dar dar 2015 metais islamo beveik vienas milijardas pasekėjų. « Musulmonai «  ir, laimei krikščionims, kad ne visi jie yra (dabar) fanatiškas islamistai.

 

Būdamas tuo laiko pabaigos krikščionių yra sunku, net labai sunku daugeliui.

 

Jei Jėzus Kristus yra lėtai grįžti į Žemę, aš nesu tikras, kad jis vis dar yra nepajudinamas tikėjimas savo bažnyčią.

 

Kviečiu mano mylimi broliai ir seserys Kristuje Jėzuje perskaityti mano straipsnį.

 

Krikščionys BE PABAIGOS laiko!

 

Akivaizdu, kad mes esame liudininkai montuojamas reguliariai galia nuo 14 Geg 1948 skelbdamas Biblijos pranašysčių pabaigos laiką ir Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

 

 

Leiskite mums geriau suprasti:

 

 

14 Geg 1948: sukūrimo data Izraelio valstybės ir potencialiai iš laiko pabaigos iš Biblijos pranašysčių skelbdamas į Žemę Jėzaus Kristaus sugrįžimą pasiekimus žvilgsnio pradžia.

 

29 rugsėjis 2008  : avarijos iš Wall Street data rugsėjo 29 taip pat Angelų dienos pabaigoje.

 

Matome pranašystės išsipildymas yra sumontuotas didelės galios, nes.

 

Mes taip pat pažymi, kad nuo tada išpuoliai prieš krikščionybę yra svarbesni.

 

Kov 2012: pradžia karo padėtį « Jihad »

 

Fanatiškas islamistai yra kariauti karą be ačiū prieš drungnu musulmono tikėjimo ir skaityti Koraną ir Hadith.

 

Jie taip pat atliekame itin negarbingą karą prieš krikščionių populiacijos kur jie yra mažuma.

 

Mes matome realią « genocidą » įsipareigojo pateikti islamistų prieš krikščionių gyventojų, ypač Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose.

 

Kitur planetos tai yra išpuolių, kurie yra skirti sukurti baimės atmosferą ir net teroro krikščionių gyventojų.

 

Jei mes analizuojame į Biblijos šviesoje šie trys terminai ir pranašysčių pasiekimai

 

Manome, kad 14 Geg 1948  yra laiko pabaigos pradžia.

 

29 rugsėjis 2008   yra bėdų « , kad biblinis terminas yra pradžia septynerius metus »

 

Mes taip pat žinome, kad tie septyneri metai yra padalintas į dvi dalis po tris su puse kiekvienam, o antroji dalis yra blogiau negu pirma.

Danielis 9 eil 27

http://bible.catholique.org/livre-de-daniel/4864-chapitre-9

Jis sudarys tvirtą sandorą su daugeliu vienai savaitei; ir savaitės viduryje jis sukelia aukos ir duonos auką, o bjauriais sparnas ateis vienątriuškinantį, ir taip iki sunaikinimo ir kas buvo paskelbė apie plitimo nuniokojo.

 

Manome, kad trys ir pusė atskirti bei 29 Rgs 2008 2012 kovo mėnesį ir reikėtų pažymėti, kad trys su puse metų kovas 2012 duoda mums iki 2015 m rugsėjo mėnesį.

 

Kai karas « džihadas » pradėjo kovas 2012 atitinka konflikto laiko pabaigos vadovaujama « katastrofiškų »   į  « E. I. «  (Islamo Valstybė), taip pat žinomas kaip « DAECH ‘  ’42 mėnesių didelis suspaudimas «  turi priimti Jėzų Kristų jo sugrįžimo.

 

Kovas 2012   yra didelio suspaudimo 42 mėnesių pradžia. 

 

Taigi pasakyti, kad be Jėzaus Kristaus sugrįžimas dėl šios 2015 metų, vis dėlto aišku, kad yra labai didelė tikimybė, kad šis šlovės mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimas būti labai glaudžiai laiko.

 

Kaip krikščionys, mes galime suprasti karo metu, kaip knyga Jėzaus Kristaus ir Liuciferio mastą.

 

Jėzus Kristus kovoti išgelbėti dauguma mūsų broliai ir seserys,

Kad jį per krikštą ir atgailos didžiausių sielų

Norėdami pasislėpti nuo iš laiko visiems tiems, kurie pasirinko kaip savo Gelbėtoją pabaigoje kančias.

Norėdami apsisaugoti nuo išpuolių pajėgų Liuciferį.

 

Liuciferis siekia įdėti abejonių krikščionių protuose, mokyti juos skurde, kančia, neapykantos ir karo geriau vesti juos į šiuolaikinės vergijos.

 

Liuciferio Elitas darbas 

Mes mano mylimasis Broliai ir seserys Kristuje mes esame Kristaus kariai pakilo ir privalo garsiai gerąją naujieną apie gresiantį grąžinimo šlovės mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus.

 

Atkreipkite dėmesį, kad Dievas taip pat turi įsikišti į galutiniams kartų per mūsų įvykdymo bausmės ir savo rūstybės dieną.

 

Tikėjausi bausmę ir rūstybę Dievo diena paskutinėmis dienomis laiko pabaigos, prieš pat Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Ir vėl analitinio žvilgsnis į praeitį, manau, negalėdami pasakyti, bet tai taip realus dalykas, kad aš nesuprantu, neturintiems maniau anksčiau, aš paaiškinti:

 

Prisiminkime, kad iš tiesų žydų gyveno realų išbandymas dviejų tūkstančių metų bausmė už visas nuodėmes. Ir Geg 14, 1948, Dievas atleido.

 

Bet tai ne visiems nežydų pats!

 

Mes visi (ne žydų) yra atskaitingas Dievui už visas nuodėmes.

 

Tiesa krikščionys mes būsime išgelbėti Jėzaus Kristaus meilės.

 

Tačiau bus išsaugoti tik tie, kurie atgailauti dėl savo nuodėmių, kurie ateina pas Kristų per krikštą, už malonę paklausos ir tada vaikščioti nuolankiai gyvenimo atgailaujantis nusidėjėlių.

 

Visi kiti turi susidurti su šėtono įveikti daugiau tyrimų paskelbė Dievo pasekėjų išpuolių.

 

Galime pastebėti, kad nuo 14 Geg 1948, kurios labiausiai veikiami išpuolių pasekėjų Šėtonas, aukų didelių nelaimių šalys, kuriose krikščionybė yra mažuma.

 

Panašiai jis yra šių šalių į krikščionių mažumų kad nuo 29 rugsėjis 2008 žmonės labiausiai nukenčia nuo stichinių nelaimių ir persekiojimo.

 

Ir pagaliau nuo 2012 yra kovo dar tais pačiais šalių krikščionių mažumas, kaip stichinės nelaimės yra stipriausia ir mes pažymime, kad islamistai nužudė juos, o massacring ištrauka krikščionių mažumas.

 

Todėl mano, kad Dievo bausmė yra akivaizdžiai plinta pabaigos laiką su kilimo lygus tarp Kristaus ir Liuciferio karo dydį.

 

Jėzus Kristus, todėl taupyti jo meilės, bausmė Dievo, visi žmonės, kurie ateina į jam krikšto ir atgailos ir padidino skirtumą pagal savo apsaugos malda ir nuolankumu.

 

Liuciferis siekia keršto kančios ir sunaikinti didžiausią žmonėmis ir ypač krikščionis.

 

Dievas mastas taikant šiuos laikus laiko jo bausmės ir pyktis pabaigos tie, kurie neturi pirmavo pagal meilės ir taikos Jėzaus Kristaus apsauga.

 

Dievas šiais laikais nuo laiko pabaigos iki dotacijos prieš atleidimą už visas Jo nuodėmes, visiems, kurie pirmavo pagal meilės ir taikos Jėzaus Kristaus apsauga.

 

Malda, Tikėjimas, nuolankumas ir atgaila padės mano mylimi broliai ir seserys šių labai sunkiais momentais prieš mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo, kuris pažadėjo yra du tūkstančius metų į priekį mus išgelbėti pabaigos laiką.

 

Akivaizdu mes ten, ir jo grąža yra neišvengiamas.

 

Leiskite mums atgailauti!

 

 

Kol mūsų Viešpaties sugrįžimo mes vis dar susiduria su kai kurių labai sunkius dienas ir dienas.

 

Sunkumai dar bus papildyta ir jie vis dar sustiprinti vis kaip gimdymo skausmą, kol Viešpaties Jėzaus Kristaus Alyvų kalną. Jonas 16.21

18 Žemės drebėjimai Nepalas per 3 dienas 

http://www.emsc-csem.org/#2w

 

 

Baltimorės, ekonominė krizė: juodi pulti baltymus

http://echelledejacob.blogspot.fr/2015/04/baltimore-crise-economique-les-noirs.html

 

Taika, meilė ir džiaugsmas širdyse ir namuose tikintis mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus mainais už savo tūkstančio metų laikais, kad bus atskirti mus nuo galutinio sprendimo.

 

Prašome mano mylimi broliai ir seserys Kristuje nori gerai bendrauti su visais savo kontaktų šį saitą tiesiogiai susipažinti su visais mano straipsnių:

 

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

 

Laikas yra trumpas, ir mes visi turime dirbti skleisti Evangeliją , « Jėzus Kristus netrukus » 

 

Aš gali būti klaidinga ir tai nebūtų pirmas kartas, bet manau, kad Jėzaus Kristaus grąža yra gera šiais metais, 2015 metais.

 

Aš kviečiu jus perskaityti arba iš naujo perskaitykite mano straipsnį:

 

Jėzaus Kristaus GRĄŽINIMAS gegužės 14 AR 15 Rgs 2015! Šventės metu trimitai

 

Aš taip pat kviečiame žiūrėti šiuos tris vaizdo įrašus į galutinių laikais Dr. Peter Gilbert « Escathologue » pranašystes.

 

 

Jis mano, kad vargus dar ateis.

 

Sutinku, kad mes jau esame ne iš prieš pat Jėzaus Kristaus sugrįžimo sielvarto pabaigos, bet aš nesu pranašas ir aš galėtų būti negerai, tačiau mes turime būti visada pasirengę patenkinti Viešpatį kiekvieną akimirką.

Nr.1

 

Nr.2

 

Nr.3

 

Aš taip pat kviečiame Jus, mano mylimi broliai ir seserys žemiau skaityti Evangelijoje pagal Morkų

Nugalėtojas

Evangelija Mark

 

http://www.info-bible.org/lsg/41.Marc.html

 

Pažymėti 1

1.1

Pradedant Jėzaus Kristaus, Dievo Sūnaus Evangeliją.

1.2

Pagal tai, kas parašyta per pranašą Izaiją: « Štai Aš siunčiu savo pasiuntinį pirma tavęs, kuris nuties Tau kelią;

1.3

Šaukiančiojo balsas dykumoje: Paruoškite Viešpačiui kelią, kad jo kelius.

1.4

Jonas iš krikštyti dykumoje, skelbė atgailos krikštą nuodėmėms atleisti.

1.5

Viskas Judėjos ir visiems Jeruzalės gyventojams šalis išėjo jam; ir išpažinti savo nuodėmes, jie buvo krikštijami Jordano upėje.

1.6

Jonas vilkėjo kupranugario vilnų apdaru, o odos diržas aplink savo juosmens. Jis maitinosi skėriais ir lauko medumi.

1.7

Jis skelbė: « Yra ateina po manęs vienas galingesnis už mane, ir aš nevertas nusilenkęs man, iš dirželiai, kurių sandalai.

1.8

Aš jus krikštijau vandeniu; Jis krikštys jus Šventąja Dvasia.

1.9

Anuo metu Jėzus atėjo iš Galilėjos Nazareto, ir Jonas pakrikštijo Jordane.

1.10

Iki to laiko jis išėjo iš vandens, Jis pamatė dangų atvira ir Dvasia mažėjančia tvarka jam lyg balandį.

1.11

Ir pasigirdo balsas iš dangaus prabilo: « Tu esi mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi.

1.12

Iškart Dvasia vairavo Jėzų į dykumą,

1.13

kur jis praleido keturiasdešimt dienų, šėtono gundomas. Jis buvo kartu su žvėrimis, ir angelai Jam tarnavo.

1.14

Po Jono buvo suimtas, Jėzus atėjo į Galilėją ir skelbė Dievo Evangeliją.

1.15

Ir sakydamas laikas yra įvykdyta, ir Dievo karalystė yra šalia. Atsiverskite ir tikėkite gera žinia.

1.16

Kaip jis praėjo palei Galilėjos ežerą, Jėzus pamatė Simoną ir Andriejų Simono brolis, metančius tinklą į ežerą; nes jie buvo žvejai.

1.17

Jėzus jiems tarė: « Sek paskui mane, ir Aš padarysiu jus žmonių žvejais ».

1.18

Iškart jie paliko tinklus ir nusekė paskui Jį.

1.19

Paėjus šiek tiek toliau, jis pamatė Jacques sūnų Zebediejaus, ir jo brolį Joną, kuris taip pat buvo valtyje taisymas tinklus.

1.20

Iškart jis pavadino juos; ir jie paliko savo tėvą Zebediejų valtyje su samdiniais, jie nusekė paskui Jį.

1.21

Jie nuvyko į Kafarnaumą. Ir per sabatą, Jėzus pirmiausia nuėjo į sinagogą ir mokė.

1.22

Jie labai stebėjosi Jo mokymu, nes Jis mokė kaip turintis valdžią, o ne kaip Rašto žinovai.

1.23

Ir ten buvo jų sinagogoje vyras su nešvarią dvasia, ir jis sušuko:

1.24

Kas jis buvo tarp mūsų ir jūsų, Jėzus iš Nazareto? Jūs atėjote į mus sunaikinti. Aš žinau, kas tu esi, kad Dievo Šventasis.

1.25

Jėzus sudraudė jį: « Nutilk ir išeik iš jo.

1.26

Ir nešvarus dvasia išėjo iš jo, drebulys žiauriai ir garsiai verkti.

1.27

Jie visi buvo nustebinti, kad jie klausinėjo vienas kitą: « Kas tai yra? Čia naujas mokymas! Jis įsako net nešvarių dvasių, ir jie jo klauso!

1.28

Ir jo šlovės išplito į visą aplinkinį regioną Galilėjos.

1.29

Palikus sinagogą, jie nuėjo su Jacques ir Jono į Simono ir Andriejaus namus.

1.30

Simono pamotė gulėjo su karščiavimu; ir iš karto jie papasakojo jam apie ją.

1.31

Priėjęs jis ją pakėlė, atsižvelgiant ranką, ir karštis tučtuojau paliovė. Ir ji galėjo jiems patarnauti.

1,32

Tą vakarą, po saulėlydžio, jie atnešė jam visą ligonių ar apsėsti demonų.

1.33

Ir visas miestas buvo susirinkęs prie durų.

1.34

Jis pagydė daug kas turėjo įvairias ligas; išvarė daug demonų, ir neleido demonams kalbėti, nes jie pažino Jį.

1.35

Ryto, o ji vis dar buvo labai tamsi link, jis atsikėlė ir nuėjo į nuošalią vietą, kur jis meldėsi.

1,36

Simonas ir tie, kurie buvo su juo pradėjo ieškoti jam;

1.37

ir kai jie rado jį, jie sakė jam: Viskas ieško tavęs.

1.38

Jis jiems atsakė: « Eikime į gretimus miestelius, kad aš taip pat propaguoja; nes tai, kodėl išėjau.

1.39

Ir Jis pamokslavo jų sinagogose po visą Galilėją ir liejimo demonus.

1.40

Pas Jį atėjo raupsuotasis; ir, atsiklaupęs, jis sakė Błagalnie: Jei nori, Tu gali mane padaryti švarų.

1.41

Jėzus, apimtas gailesčio, ištiesė ranką, palietė jį ir tarė: « Noriu, bus švarus.

1.42

Iškart raupsai jį paliko ir jis tapo švarus.

1.43

Jėzus išsiuntė jį vietoje, griežtų rekomendacijų,

1,44

ir jam tarė: Žr tu niekam šito nepasakoti; bet eiti, parodyti save kunigui ir aukok už savo valymo, ką Mozė įsakė, ir jiems paliudyti « .

1.45

Bet šis žmogus, įžengęs, pradėjo taip plačiai skelbti ir ją atskleisti, kad Jėzus nebegalėjo viešai pasirodyti į miestą. Bet buvo negyvenamose vietose, ir jie atėjo pas jį iš visų pusių.

Pažymėti 2

2.1

Keletą dienų vėliau, jis sugrįžo į Kafarnaumą. Mes sužinojome, kad jis buvo namuose,

2.2

ir jis surinktas didelį skaičių žmonių, kad erdvė prie durų galėtų sudėtyje nėra juos. Jis kalbėjo žodį.

2.3

Žmonės atėjo pas jį, todėl paralyžinis veža keturi vyrai.

2.4

Kaip jie negalėjo atvykti, nes iš minios, jie rado namo, kur jis buvo stogas, ir jie nuleido lova, kurioje atidarymo paralyžiuojančių LAY.

2.5

Pamatęs jų tikėjimą, pasakė paralyžiuojančių, vaikas, tavo nuodėmės atleistos.

2.6

Buvo keletas Rašto žinovų, kurie sėdi, o kas save pavadino savyje:

2.7

Kaip dėka šis vyras taip piktžodžiauja? Jis šventvagyste. Kas gali atleisti nuodėmes, jei ne vienas Dievas?

2.8

Iškart Jėzus žinojo savo dvasia, kad jie taip ėmė save, tarė jiems: « Kodėl jūs turite šiuos dalykus savo širdyse?

2.9

Kuris yra lengviau, pasakyti paralyžiuotas « Tavo nuodėmės atleistos ‘, ar liepti:’ Kelkis, imk savo neštuvus ir vaikščiok ‘?

2.10

Bet, kad žinotumėte, jog Žmogaus Sūnus turi galią žemėje atleisti nuodėmes:

2.11

Įsakau jums, jis sakė, kad paralityka, Kelkis, imk savo gultą ir eik namo.

2.12

Ir tuo momentu, jis atsistojo, pasiėmė neštuvus, išėjo prieš juos visus; tiek, kad jie visi buvo nustebinti, ir šlovino Dievą, sakydami: « Mes niekada nemačiau nieko panašaus ,

2.13

Jėzus vėl išėjo prie jūros. Visa minia atėjo pas jį, ir jis juos mokė.

2.14

Beje, jis pamatė Levį, kad Alfiejaus sūnų, sėdintį mokesčių inspekcijai. Jis jam pasakė: « Sek paskui mane. Levis atsikėlė ir nusekė paskui Jį.

2.15

Kaip Jėzus sėdėjo mėsos Levio namuose, daug muitininkų bei nusidėjėlių, kurie susėdo šalia Jėzaus ir jo mokinių; nes ten buvo daug ir jie sekė paskui jį.

2.16

Rašto žinovai ir fariziejai jį matė valgant su muitininkais ir nusidėjėliais, tarė savo mokiniams: « Kodėl jis gerti ir jis valgo su muitininkais ir nusidėjėliais?

2.17

Kada Jėzus tai išgirdo, jis sakė: Tai ne tie, kurie yra sveiki reikia gydytojo, bet ligoniams. Aš atėjau šaukti ne teisiųjų, bet nusidėjėlių.

2.18

Jono mokiniai ir fariziejai nevalgius. Jie atėjo pas jį, sakydamas: « Kodėl Jono ir fariziejų mokiniai greitai, bet jūsų mokiniai ne greitai?

2.19

Jėzus jiems atsakė: Ar gali vestuvininkai pasninkauti, kol su jais yra jaunikis? Tol, kol jie turi su savim jaunikį, jie negali pasninkauti.

2.20

Bet ateis dienos, kai jaunikis bus atimta, ir tada jie bus greitai tą dieną.

2.21

Niekas siuva iš naujo audinio ant seno drabužio gabalą; antraip naujasis pildymo viršų trunka nuo senumo, ir blogiau Nuoma.

2.22

Ir niekas nepila jauno vyno į senus vynmaišių odą; kitaip vynas suplėšytų odos ir vynas ir odos yra prarastas; tačiau ji turi būti vynas pilamas į naujus butelius.

2.23

Tai atsitiko per sabatą, kad jis išgyveno kviečių laukus. Jo mokiniai, kelyje, skynė ausis.

2.24

Fariziejai jam tarė: « Žiūrėk, kodėl jie daro tai, kas nėra per sabatą?

2.25

Jėzus jiems atsakė: Ar niekada neskaitėte, ką darė Dovydas, kai jis buvo poreikis ir buvo alkanas, jis ir tiems, kurie buvo su juo;

2.26

kaip jis įėjo į Dievo namus Abjataro metu vyriausiasis kunigas ir valgė duoną šou, kuris leido kunigai valgyti, ir davė tiems, kurie buvo su juo?

2.27

Jis sakė jiems: « Šabas padarytas žmogui, ne žmogus šabo,

2.28

taip Žmogaus Sūnus yra Viešpats net šabo.

Pažymėti 3

3.1

Jis vėl atėjo į sinagogą. Ir ten buvo žmogus, kuris turėjo sausą ranką.

3.2

Jie stebėjo Jį, siekiant išsiaiškinti, ar Jis gydys šį sabato dieną, kad galėtų Jėzų apkaltinti.

3.3

Ir Jėzus tarė žmogui, kuris padžiūvusia ranka: « Kelkis, į vidurį.

3.4

Tada Jis jiems tarė: Ar per sabatą leistina gera daryti ar bloga, išgelbėti gyvybę ar žudyti?  » Bet anie tylėjo.

3.5

Taigi, dairausi į juos iš pykčio, yra apžvelgęs ir nuliūdęs dėl jų širdies kietumo, tarė tam žmogui: « Ištiesk savo ranką. Jis ištiesė, ir buvo atkurta jo ranka.

3.6

Fariziejai išėjo ir tuoj pat tarėsi su erodininkų, kaip pražudyti.

3.7

Jėzus pasitraukė į jūrą su savo mokiniais. Jį lydėjo gausi minia iš Galilėjos;

3.8

ir Judėjos ir Jeruzalės, iš Idumaea, o iš anapus Jordano bei Tyro ir Sidono milžiniška minia, klausos visa, ką jis darė, atėjo pas jį.

3.9

Jis nurodė savo mokiniams visada savo žinioje laivelį, kad neturi būti spaudžiamas minios.

3.10

Jis išgydė daug žmonių, visi, kurie turėjo ligų spaudžiamas jam jį paliesti.

3.11

Netyrajai dvasios, pamatę jį, parpuolė prieš Jį ir šaukdavo: Jūs esate Dievo Sūnus.

3.12

Bet jis griežtai įspėjo juos ne padaryti jį žinoma.

3.13

Jis užkopė ant kalno; Jis paragino tuos, kurie norėjo, ir jie atėjo pas jį.

3.14

Jis paskyrė dvylika, kad būtų su juo,

3.15

ir siųsti juos pamokslauti su galia išvaryti demonus.

3.16

Čia jis nustato dvylika Simonas, kurį jis pavadino Petru;

3.17

Žakas, sūnus Zebediejaus ir Jono Jacques brolis, kuriam jis davė vardą Boanerges, o tai reiškia sūnų Thunder;

3.18

André; Filipas; Baltramiejaus; Mato; Tomas; Žakas, Alfiejaus sūnus;Tadeušas; Simonas kanaaniečius;

3.19

ir Judas Iskarijotas, kuris išdavė Jėzų.

3.20

Jie nuėjo į namus, o Vėl susirinko, kad jie net negalėjo valgyti.

3.21

Jėzaus tėvai išgirdo, kas vyksta, atėjo suimti; sakydami, kad Jis išėjęs iš proto.

3.22

Ir Rašto žinovai, atvykę iš Jeruzalės sakė: « Jis Belzebubas; jis yra prie demonų princas, kad jis vairuoja demonus.

3.23

Jėzus, pasikvietęs juos ir tarė jiems palyginimais: Kaip Šėtonas išvaryti šėtoną?

3.24

Jei karalystė suskilusi, tokia karalystė negali išsilaikyti;

3.25

Jei namas yra suskilusi, tokie namai negali išsilaikyti.

3.26

Jei Šėtonas pakilo prieš save, jis susiskaldęs, jis negali stovėti, tačiau visa tai už jį.

3.27

Niekas negali įeiti į galiūno namus ir pasigrobti jo turto, išskyrus kai jis pirmą kartą jungiasi galiūno; tada jis apiplėš jo namus.

3.28

Sakau jums tiesą, visos nuodėmės bus atleistos vyrų sūnų, kokia šventvagiškus jie ištarti;

3.29

o kas piktžodžiautų Šventosios Dvasios niekada atleidimą, bet yra kaltas amžina nuodėme.

3.30

Jis sakė, nes jie sakė: « Jis turi netyrąją dvasią.

3.31

Atėjo mama ir jo broliai atėjo ir stovėjo lauke, Jie pasiuntė ir pasikvietė jį.

3.32

Minia buvo sėdi aplink jį, tarė: « Štai tavo motina ir tavo broliai yra ne ieško tavęs.

3.33

Ir jis atsakė: « Kas yra mano motina ir kas yra mano broliai?

3.34

Tada jis pažvelgė į tuos, sėdi aplink jį: « Štai, sako jis, mano motina ir mano broliai.

3.35

Mat, kas vykdo Dievo valią, tas mano brolis, mano sesuo, ir motina « .

Pažymėti 4

4.1

Jis vėl ėmė mokyti šalia jūros. Didžiulė minia susirinko aplink jį, jis nuėjo ir atsisėdo į valtis į jūrą. Visa minia buvo ant žemės.

4.2

Jis mokė juos daugelio dalykų palyginimais, ir papasakojo jiems savo mokymo:

4.3

Klausyti. Sėjėjas išėjo sėti.

4.4

Kaip jis pasėjo, kai grūdai nukrito palei kelią, ir paukščiai atėjo ir sulesė.

4.5

Kiti nukrito ant uolų žemės, kur buvo nedaug žemės; greit sudygo, nes neturėjo gilesnio žemės sluoksnio;

4.6

bet kai saulė pakilo, jie buvo apdegę ir nudžiūvo šaknys.

4.7

Ir kai krito tarp erškėčių; Erškėčiai išaugo ir nusmelkė juos, ir jie nedavė vaisių.

4.8

Ir dar kiti nukrito į gerą žemę ir davė vaisių auginimo aukštyn ir didėja ir nešančius trisdešimt šešiasdešimt, o šimteriopai.

4.9

Tada jis sakė: « Jis turi ausis girdėti.

4.10

Kai Jėzus pasiliko vienas, aplink Jį esantys kartu su dvylika paklausė jo apie palyginimais.

4.11

Jis sakė jiems: « Kad tu buvo suteikta Dievo karalystės paslaptis; Bet tiems, už viską yra palyginimais;

4.12

Tai matydamas jie gali matyti, o ne suvokti ir girdėdami gali išklausyti ir nesupranta, kad jie turi būti konvertuojami ir nuodėmės nebūtų jiems atleistos.

4.13

Jis sakė jiems: « Ar jūs nesuprantate šito palyginimo? Kaip jūs suprantate visas palyginimais?

4.14

Sėjėjas sėja žodį.

4.15

Kai yra palei kelią, kur žodis pasėtų; išgirdę, nedelsdami ateina šėtonas ir išrauna žodį, kuris buvo sėjami į juos.

4.16

Kita, panašiai, sėjami į akmeningą dirvą; išgirdę žodį, jie tuojau su džiaugsmu jį priima;

4.17

bet jie neturi savimi šaknis, bet kentėti, o kai yra problemų ar persekiojimui ateina dėl žodžio, jie tuoj pat pasipiktina.

4.18

Kiti sėjami tarp erškėčių; jie yra tie, kurie išgirsta žodį,

4.19

Bet amžiaus rūpesčiai ir turtų apgaulė, ir sukilę geismai kitiems dalykams, nustelbia žodį, todėl nevaisingas.

4.20

Kiti sėjami į gerą žemę; jie yra tie, kurie išgirsta žodį ir jį priimti ir duoti vaisių, trisdešimt šešiasdešimt, o šimteriopai.

4.21

Jis jiems tarė: « Atneškite daro vieną lempą ir įdėti jį pagal indu ar po lova? Ar ne įdėti ant stovo?

4.22

Nes nieko nėra uždengta, kas nebus atidengta, ir nieko slapta, kad neturi būti atskleista.

4.23

Jei kas turi ausis klausyti, teklauso.

4.24

Jis tarė jiems: « Žiūrėkite, ką girdi. Priemonė išmatuoti jums bus įteiktas, ir tai bus jums duota.

4.25

Nes kiekvienas, kas; bet iš jo, kad Dievas, negali būti atimta ir tai ką jis turi.

4.26

Jis sakė, Taigi yra Dievo karalystė, tarsi vyras turėtų dirvon sėklą į žemę;

4.27

ar jis miega ar žiūrėti, dieną ir naktį, sėklos kopūstai ir auga, jis nežino kaip tai padaryti.

4.28

Žemė gamina pati, pirmą peilį, tada ausis, tada visą grūdą prie ausies;

4.29

ir, kai vaisius yra prinokęs, jis kelia pjautuvą, nes pjūtis atėjo.

4.30

Ir jis tarė: « Ką mes palyginti Dievo karalystę, arba kokiu palyginimu mes?

4.31

Tai kaip garstyčios grūdelis, kuris, kai sėjamos žemės, yra mažiausias iš visų sėklų žemėje;

4.32

dar kai sėjami jis užauga ir tampa didesnis už visus augalus ir sprogsta didelių šakų, taip, kad padangių paukščiai gali pateikti pagal savo šešėlį.

4.33

Ir su daugeliu palyginimais, kaip šis kalbėjo žodį, kiek jie sugebėjo suprasti.

4.34

Jis nekalbėjo su jais be palyginimą; bet privačiai aiškino jis viską savo mokiniams.

4.35

Tą pačią dieną, vakare, Jėzus tarė: « Eikime į kitą pusę.

4.36

Po atleidimo minią, jie paėmė jį į valtį, kur jis buvo; taip pat buvo kitų valčių su juo.

4.37

Ir kilo didžiulė vėtra ir bangos daužėsi į valtį taip, kad jis jau buvo pilna.

4.38

Ir jis buvo miega ant pagalvėlių laivagalio. Jie pažadino jį ir tarė: « Mokytojau, carest tu ne tai, kad mes žuvo?

4.39

Jis atsikėlė, sudraudė vėją ir tarė: jūros, Taikos! užsičiaupk! Ir vėjas nurimo, ir ten buvo ramu.

4.40

Jis sakė jiems: « Kodėl jūs tokie bailūs? Kaip jums ne tikėjimas?

4.41

Ir jie labai išsigando, ir jie sakė vienas kitam: « Kas Jis per vienas, kad net paklusti vėją ir jūrą?

Pažymėti 5

5.1

Jie pasiekė į kitą pusę jūros, atsižvelgiant į Gadarenes šalį.

5.2

Ir kai jis buvo iš valties, jį pasitiko tikras žmogus iš kapų, ir turi nešvarų dvasią.

5.3

Kas turėjo gyveno tarp kapų ir niekas negalėjo įpareigoti jį net su grandine.

5.4

Dėl dažnai turėjo grandines ir grandinių buvo įpareigota, bet jis įveikė grandines ir sulaužei grandines, ir niekas neturėjo jėgų pavergti jį.

5.5

Jis visada buvo ir naktis tarp kapų ir kalnuose, verkia ir daužydamas save akmenimis.

5.6

Pamatęs Jėzų iš tolo, jis bėgo ir pagarbino Jį,

5.7

ir šaukė garsiu balsu: Ką jis daro man ir tau, Jėzaus sūnus Aukščiausiojo Dievo? Maldauju Dievo vardu, nekankink manęs.

5.8

Jis tarė jam: « Išeikite iš žmogaus, nešvarus dvasia!

5.9

Ir jis paklausė jį: « Ką tu vardu? Mano vardas Legionas, jis atsakė, nes mūsų daug.

5.10

Jis maldavo ne siųsti juos iš šalies.

5.11

Nebuvo, į kalnus puikus banda kiaulių šėrimo.

5.12

Ir demonai maldavo Jį, sakydami: Siųsti mus į tas kiaules, kad mes galime patekti į juos.

5.13

Jis leido jiems. Ir nešvarus dvasios išėjo ir apniko kiaules, ir visa banda metėsi nuo skardžio į ežerą buvo apie du tūkstančius ir buvo soties jūroje.

5.14

Tie, kurie juos maitino pabėgo ir pranešė apie tai mieste bei kaimuose.Žmonės išėjo pažiūrėti, kas atsitiko.

5.15

Jie atėjo prie Jėzaus, pamatė Demoniac, kurie buvo Legionas, sėdi, apsivilkę ir sveiko proto; ir jie bijojo.

5.16

Tie, kurie matė, kas nutiko jiems papasakojo, kas nutiko su Demoniac ir kiaules.

5.17

Tada jie ėmė maldauti Jėzų palikti savo teritoriją.

5.18

Kaip jis pakilo į valtį, kas buvo demonas-apsėsti paprašė leidimo gyventi kartu su juo.

5.19

Jėzus neleido jam, bet jam tarė: « Eik į savo namus, kad ir pasakykite jiems, kiek Viešpats padarė ir kaip jis pasigailėjau tavęs.

5.20

Jis nuėjo ir ėmė skelbti, Dekapolio, ką Jėzus jam buvo padaręs. Ir visi stebėjosi.

5.21

Jėzus valtimi sugrįžo į kitą pusę, didelė minia susirinko aplink jį. Jis buvo prie jūros.

5.22

Tada atėjo vienas iš sinagogos, vardu Jayras valdovų, kurie, atsižvelgiant įžvalgų, puolė Jam po kojų,

5.23

ir davė jam šį skubų prašymą: Mano duktė yra pabaigoje, ateiti, jis nustato savo rankas, todėl ji gali būti išgydytas ir gyventi.

5.24

Jėzus nuėjo su juo. Didelė minia sekė ir primygtinai ją.

5.25

Dabar ten buvo moteris, kuri turėjo kraujo dvylika metų.

5.26

Ji patyrė daug dalykų nuo daugelio gydytojų ir išleidusi visa, ji turėjo, ir ji nieko bettered, o augo blogiau buvo.

5.27

Išgirdęs apie Jėzų, atėjo iš minios galo, ir palietė jo apsiausto.

5.28

Ji sakė: Jei aš tiesiog palieskite savo drabužius, aš būsiu sveikas.

5.29

Tuo metu kraujo netekimo sustojo ir ji pajuto kūnu, kad ji pasveiko jos kančia.

5.30

Jėzus iš karto žinoti, savyje, kad dorybė dingo iš jo; ir kreipiasi į minią, tarė: Kas prisilietė prie mano apsiausto?

5.31

Jo mokiniai tarė jam: Matai minią thronging tave, o tu sakai, Kas mane palietė?

5.32

Jis apsižvalgė pamatyti, kas tai padarė.

5.33

Bet moteris bijodami ir drebėdami, žinant, kas nutiko jos, atėjo ir puolė Jam po kojų ir jam papasakojo visą tiesą.

5.34

Bet Jėzus tarė jai: « Dukra, tavo tikėjimas išgydė tave; eiti ramybėje, ir bus visa tavo maras.

5.35

Nors jis dar tebekalbant, atėjo iš sinagogos, kuri atsakė: « Tavo duktė numirė valdovas; kodėl Meistras bet toliau?

5.36

Bet Jėzus, nepriklausomai nuo šių žodžių, tarė sinagogos vyresniajam: « Nebijok, tik tikėk.

5.37

Ir jis leido niekas lydėti jį, išskyrus atvejus, Peter, Jacques ir Jono Jacques brolis.

5.38

Jie atvyko į sinagogos vyresniojo namus, ir pamatė, kad sujudimą, ir žmonės verkia ir verksmas.

5.39

Jis įėjo ir jiems tarė: « Kodėl jūs šį ceremonija, ir kodėl tu verki? Vaikas nėra miręs, bet miega.

5.40

Ir jie juokėsi iš jo. Tada apsivilkę juos visus, paėmęs su juo tėvą ir motiną vaiko, ir tie, kurie jį lydėjo ir nuėjo ten, kur vaikas buvo.

5.41

Jis griebė ją už rankos ir tarė: Talitha koumi, ty maža, keltis, sakau.

5.42

Iškart mergina atsistojo ir ėmė vaikščioti; Ji buvo dvylika metų. Ir jie buvo labai nustebęs.

5.43

Ir jis liepė griežtai, kad niekas apie tai nežinojo; ir jis pasakė jiems duoti kambarį mergaitei.

Pažymėti 6

6.1

Jėzus paliko ten ir nuvyko į savo tėvynę. Jo mokiniai nusekė paskui Jį.

6.2

Kai Sabbath « atėjo, jis pradėjo mokyti sinagogoje. Daugelis žmonių, kurie Jį girdėjo, stebėjosi, sakydamas: Kaip atėjo šis žmogus šiuos dalykus?Kas yra išmintis, kuri buvo duota, ir kaip tokie stebuklai daromi Jo rankomis?

6.3

Ar tai ne dailidė, ne Marijos, Jacques, Juozapo, Judo ir Simono brolis, sūnus? Ir jo seserys, jie čia ne pas mus? Ir tai buvo jų įžeidė.

6.4

Bet Jėzus jiems tarė: « Pranašas nebūna be pagarbos, nebent savo tėviškėje, tarp savo giminių ir savo namuose.

6.5

Jis negalėjo daryti jokių stebuklų ten, išskyrus tai, kad jis uždėjo rankas ant kelių sergančių žmonių ir juos išgydė.

6.6

Ir Jis stebėjosi jų netikėjimu. Jėzus ėjo per apylinkės kaimus ir mokė.

6.7

Pasišaukęs dvylika, ėmė juos siuntinėti po du, suteikiant jiems valdžią netyrosioms dvasioms.

6.8

Jis pavedė juos imtis nieko kelionės išskyrus lazda; be duonos, nei krepšio, ne jų juostų pinigus;

6.9

dėvėti sandalus, o ne įdėti du tunikų.

6.10

Tada Jis jiems tarė:, bet kokia namas įvesite, ten pasilikti, kol išvyks iš ten.

6.11

Ir, jei yra kažkur žmonės, kurie negauna jus, ar jus išklausyti, pašalinti save iš ten, nusikratyti nuo kojų dulkes kaip liudijimą prieš juos « .

6.12

Ir jie nuėjo, ir jie skelbė atgailą.

6.13

Išvarė daug demonų ir patepė aliejumi daugelį ligonių ir išgydė.

6.14

Karalius Erodas išgirdo apie Jėzų, kurio vardas tapo žinomas, ir jis pasakė: « Jonas Krikštytojas prisikėlė iš numirusių, ir tai, kodėl jis yra per jį stebuklus.

6.15

Kiti sakė: « Tai Elijas. Ir kiti sakė: « Jis yra kaip vienas iš pranašų pranašas.

6.16

Bet kai Erodas išgirdo, tarė: « Jonas, kuriam aš nukirstos galvos, jis yra tas, kuris prisikėlė.

6.17

Pats Erodas buvo suimtas Joną, sukaustęs jį į kalėjimą dėl to, Herodiady Philip broliu žmoną, nes jis buvo vedęs,

6.18

Jonas jam tarė: « Tai yra neleidžiami tau gyventi su brolio žmona ».

6.19

Herodiady nustatyti save prieš jį ir norėjo nužudyti.

6.20

Tačiau ji negalėjo; Mat Erodas bijojo Jono, žinodamas, kad jis būtų teisingas ir šventas žmogus; Jis apsaugotas jį ir, išklausęs jį, jis daug ką ir mielai jo klausydavosi.

6.21

Ir kai patogu diena atėjo, švęsdamas savo gimimo dieną, iškėlė pokylį savo didžiūnams, kapitonų ir vyriausiųjų dvarų Galilėjos.

6.22

Erodiados duktė atėjo į kambarį; ji šoko ir patiko Erodui bei jo svečiams.Karalius tarė mergaitei: « Prašyk iš manęs, ko tu nori, ir aš duosiu.

6.23

Ir jis prisiekė: Ką jūs paprašykite manęs, aš duosiu jums, net ir pusę savo karalystės.

6.24

Būdamas iš, ji paklausė savo motiną: « Ko man prašyti? Ir ji pasakė: Jono Krikštytojo galvą.

6.25

Ji nedelsiant skubėti į karaliaus ir jam papasakojo tokį prašymą: Aš noriu jums duoti man vieną kartą dubenyje Jono Krikštytojo galvą.

6.26

Karalius buvo gaila; bet dėl ​​jo priesaikos ir svečių, jis negali atmesti ją.

6.27

Jis pasiuntė vietoje apsaugas, ir liepė atnešti Jono Krikštytojo galvą.

6.28

Apsauginis nuėjo ir nukirstos galvos jam kalėjime ir atnešęs ant lėkštės.Jis atidavė jį į mergina, ir mergaitė atidavė ją savo motinai.

6.29

Ir Jo mokiniai tai girdėjo tai atėjo, paėmė jo kūną ir paguldė į kapą.

6.30

Apaštalai susirinko pas Jėzų ir papasakojo jam viską, ką buvo padaręs, ir visi jie mokė.

6.31

Jėzus jiems tarė: Atvykite į nuošalią vietą ir truputį pailsėkite. Dėl Mat daugybė žmonių ateidavo ir išeidavo, ir jie net neturėjo laiko valgyti.

6.32

Taigi jie išėjo į valtį, kad išeiti į nuošalią vietą.

6.33

Daugelis žmonių juos vyksta pamatė ir pripažino juos, ir visi pėsčiomis miestai ir tai vyko prieš juos toje vietoje, kur jie ketina.

6.34

Kai jis nuėjo į krantą, Jėzus pamatė didžiulę minią, ir gailėjosi žmonių, nes jie buvo tarsi avys be piemens; ir jis pradėjo juos mokyti daugelio dalykų.

6.35

Kaip valandą jau buvo per vėlu, mokiniai priėjo prie jo ir tarė vieta yra dykuma, ir jau vėlus metas;

6.36

Siųsti juos, kad jie gali eiti į šalį ir kaimuose aplink, ir nusipirkti sau ką nors valgyti.

6.37

Jėzus jiems atsakė: « Jūs duokite jiems valgyti ». Bet jie sakė jam: « Ar mums eiti ir nupirkti duonos už dviejų šimtų denarų, o duokite jiems valgyti?

6.38

Jis sakė jiems: « Kiek turite duonos? Patikrinkite. Jie žinojo, jie atsakė: « Penkis ir dvi žuvis.

6.39

Ir jis liepė juos susodinti žmones būriais ant žalios žolės,

6.40

ir jie susėdo eilių šimtų ir penkiasdešimt.

6.41

Jis paėmė penkis duonos kepalus ir dvi žuvis, pažvelgė į dangų, jis sukalbėjo padėkos maldą. Tada jis sulaužė duoną ir davė mokiniams, nustatyti prieš minią. Jis taip pat skirstomi dvi žuvis tarp jų visų.

6.42

Jie visi valgė ir pasisotino,

6.43

ir jie paėmė dvylika pilnų pintinių duonos kąsnio ir kas liko iš žuvies.

6.44

Tie, kurie valgė duoną buvo penki tūkstančiai vyrų.

6.45

Iškart Jėzus padarė savo mokinius sėsti į valtį ir eiti prieš jį pas kitą krantą prie Betsaidos, kol jis atmetė minios.

6.46

Kai jis grįžo, jis nuėjo į kalną melstis.

6.47

Kai sutemo, valtis buvo ežero viduryje, o Jis vienas sausumoje.

6.48

Jis matė, kad mokiniai vargsta besiirdami; nes vėjas buvo priešingai. Tuo ketvirtą nakties sargybą jis atėjo pas juos, žengdamas ežero paviršiumi, ir būtų praėjo.

6.49

Kai jie pamatė jį einantį ežero paviršiumi, pamanė, jog tai šmėkla, ir pradėjo šaukti;

6.50

nes jie visi Jį matė ir išsigando. Ir Jėzus iš karto kalbėjo jiems, tardamas: Nesijaudinkite, tai aš, nebijok!

6.51

Tada jis pakilo į juos į valtį, vėjas nurimo. Jie buvo patys nesavi ir nustebę;

6.52

nes jie nesuprato apie duonos, nes jų širdis tebebuvo užkietėjusi.

6.53

Po to jie kirto daugiau, jie atėjo į žemę ne Gennesaret, ir jie nusileido.

6.54

Kai jie buvo iš valties, žmonės, to, iš karto pripažino jį

6.55

tekėjo apie, ir jie pradėjo duoti serga apie kilimėliai ten, kur girdėjo Jį esant.

6.56

Kur jis atvyko į kaimus, miestus ar šalis, jie ir paguldė į prekyviečių serga, ir maldavo, kad jie gali paliesti tik savo drabužio apvadą. Ir visi, kurie jį palietė būdavo pagydomi.

Pažymėti 7

7.1

Fariziejai ir Rašto žinovai, iš Jeruzalės, susirinko pas Jėzų.

7.2

Jie, pamatę kai kuriuos Jo mokinius valgant duoną su išniekino rankas, tai yra, neplauti.

7.3

Mat fariziejai ir visi žydai nevalgo, nebent jie nusiplauti rankas, pagal prosenių tradicijos;

7.4

ir kai jie ateis iš rinkos jie nevalgo, nebent jie plauti. Jie dar turi daug kitų dalykų ten, kaip ir puodeliai, ąsočių ir variniai plovimo.

7.5

Fariziejai ir Rašto žinovai Jį klausė: « Kodėl Tavo mokiniai nesilaiko prosenių tradicijos ir valgo duoną neplautomis rankomis?

7.6

Jėzus atsakė: « Tu veidmainiai, gerai pranašavo Izaijas apie jus, kaip parašyta: ‘Ši tauta gerbia mane lūpomis, bet jų širdis yra toli nuo manęs.

7.7

Veltui jie mane garbina, mokymu priesakus.

7.8

Palikdami Dievo įsakymą, jūs įsikibę laikotės žmonių tradicijų.

7.9

Jis jiems tarė: « Puikiai jūs paverčiate niekais Dievo įsakymą, išlaikyti savo tradicijas.

7.10

Mozė sakė: ‘Gerbk savo tėvą ir motiną; ir tas, kuris keikia savo tėvą ar motiną, bus nubaustas mirtimi.

7.11

Bet jūs sakote: ‘Jei vyras pasako savo tėvui ar motinai: Ką gali turėti nuo manęs: Viskas, tai yra pasakyti, kad Dievo auka

7.12

jums nebereikia tegul nieko tėvui ar motinai,

7.13

Padaryti Dievo žodį savo tradicija, kuri jums nuosprendžiui. Ir jūs daug kitų dalykų.

7.14

Tada buvo vadinamas pas jį žmonės, jis sakė: « Paklausykite manęs visi ir supraskite.

7.15

Nėra nieko ne žmogus, kad patekti į jį gali jo suteršti, bet kas išeina iš žmogaus, kas suteršia jį.

7.16

Jei kas turi ausis klausyti, teklauso.

7.17

Kai jis įėjo į namą, atokiau nuo minios, Jo mokiniai paklausė palyginimą.

7.18

Jis pasakė jiems: Jūs taip pat esate kvaila? Ar ne jūs suprantate, kad nieko, kad patenka iš lauko žmogus gali jo suteršti,

7.19

Nes neviršijama į jo širdį, bet į jo pilvą ir išeina į projekto išvalomas visas maistas.

7.20

Jis atsakė: « Kas ateina iš žmogaus, kas suteršia žmogų.

7.21

Iš vidaus, iš žmonių širdies, išeina pikti sumanymai, svetimavimai, paleistuvystės, žmogžudystės,

7.22

godumas, piktybių, apgaulė, palaidumą, blogos akies, šventvagystės, išdidumas, kvailystė.

7.23

Visos tos blogybės išeina iš vidaus ir suteršia žmogų « .

7.24

Tada Jėzus pasitraukė iš ten, ir pasitraukė į Tyro ir Sidono sritis. Jis įžengė į namus ir norėjo, kad niekas žinoti tačiau jis negalėjo nuslėpti.

7.25

Dėl moteris, kurios duktė turėjo netyrąją dvasią, girdėjote apie jį, atėjo ir puolė Jam po kojų.

7.26

Moteris buvo graikų, Syrophoenician kilmė. Ji maldavo atiduoti demoną iš jos dukrelės. Jėzus pasakė:

7.27

« Leisk pirmiau pasisotinti vaikams nes tai nėra gerai imti vaikų duoną ir mesti šunyčiams « .

7.28

Taip, Viešpatie, ji jam atsakė, bet po stalu ėda vaikų trupinius.

7.29

Tada jis pasakė, nes šios sakydamas kelyje, demonas išėjo savo dukrą.

7.30

Ir kai ji grįžo namo, ji rado dukrelę gulinčią patale, demoną išėjusį.

7.31

Jėzus paliko Tyro regioną ir prasiveržė pro Sidono į Galilėjos jūrą, kertant Dekapolio sienas.

7.32

Jie padavė Jam kurčią vyrą, kuris turėjo sunku kalbėti, ir jie maldauju jam ranką ant jos.

7.33

Jis pasivedė jį nuošaliau nuo minios, įkišo savo pirštus į ausis, palietė jo liežuvį su savo seilėmis;

7.34

Tada pažvelgė į dangų, atsiduso jis ir sakė, Efatį!, Ty, atidarykite sau.

7.35

Ir atsivėrė jo klausa, jo liežuvis išlaisvino, ir jis kalbėjo labai gerai.

7.36

Jėzus liepė jiems niekam nepasakoti; bet daugiau jis įsakė, tuo labiau jie paskelbė ją.

7.37

Jie buvo ne tik labai stebėjosi ir kalbėjo: « Jis padarė viską; Jis daro, kad kurtieji girdi ir nebyliai kalbėti.

Pažymėti 8

8.1

Tomis dienomis, susirinkus gausiai miniai suvienyta ir žmonėms neturint ko valgyti, Jėzus, pasišaukęs savo mokinius ir tarė:

8.2

Gaila man minios, nes jau tris dienas jie pasilieka su manimi, ir jie neturi ko valgyti.

8.3

Jei aš siųsti juos namo alkanus pajėgos praleido savo kelią; nes kai kurie iš jų atėjo iš toli.

8.4

Mokiniai Jam atsakė: Kaip vyras tenkinti šiuos vyrus su duona čia dykumoje?

8.5

Jėzus paklausė jų: « Kiek turite duonos? Septyni, jie atsakė.

8.6

Ir jis liepė žmonėms susėsti, jis paėmė septynis duonos kepalus ir dėkojo, laužė ir davė savo mokiniams, kad platinti; Jie pastatė juos prieš minią.

8.7

Jie turėjo keletą nedidelių žuvų, ir Jėzus dėkojo, taip pat platinimui.

8.8

Jie valgė ir pasisotino, ir jie paėmė septynis pilnų pintinių trupinių, kurie liko.

8.9

Jie buvo apie keturis tūkstančius. Ir jis pasiuntė juos.

8.10

Jis iš karto pateko į valtį su mokiniais, ir atėjo nuplaukė į Dalmanutos dalių.

8.11

Fariziejai atėjo ir pradėjo ginčytis su Jėzumi, o patikrinti jį, prašoma iš jo reikalavo ženklo iš dangaus.

8.12

Jis atsiduso giliai savo dvasia, ir pasakė: « Kodėl ši karta reikalauja ženklo? Sakau jums tiesą, jis negali būti suteiktas ženklas šiai kartai.

8.13

Ir, palikęs juos, ir patekti į valtį, išvyko į kitą pusę.

8.14

Ir jie pamiršo pasiimti duonos; jie turėjo vieną su jais valtis.

8.15

Ir jis liepė pasakyti: « Žiūrėk, ir saugokitės fariziejų raugo ir Erodo raugo ».

8.16

Jie svarstė tarpusavy, sakydami: « Tai todėl turime duonos.

8.17

Jėzus, supratęs, kad, jiems tarė: « Kodėl jūs priežasties, kad jūs neturite duonos? Ar dar suprasti ir jūs nesuprantate?

8.18

Ar jūs grūdinto širdį? Turite akis, ir nematote? Turite ausis, ir negirdite?Ir jūs neprisimenate?

8.19

Kai aš įveikė penkis kepalus tarp penkių tūkstančių, kiek pilnų pintinių trupinių tu imtis? Dvylika, jie atsakė.

8.20

Ir kai aš įveikė septynis kepalus sulaužiau keturiems tūkstančiams, kiek pilnų pintinių trupinių tu užtrukti iki? Septyni, jie atsakė.

8.21

Ir jis sakė: Ar ne jūs suprantate dar?

8.22

Jie atėjo į Betsaidos; ir jie atnešė jam neregį jie maldavo jį paliesti.

8.23

Jis paėmė neregį už rankos ir nusivedė už kaimo; ir kada jis spjaudyti ant jo akis, uždėjo rankas ir paklausė, ar jis matė viską.

8.24

Jis pažvelgė ir tarė: « Aš matau žmonių, nes matau juos kaip medžių pėsčiomis.

8.25

Jis uždėjo rankas vėl ant jo akis; o kai jam atrodo, jis buvo atkurta, ir aiškiai mačiau viską.

8.26

Ir jis pasiuntė jį į savo namus, sakydamas: Neikite į kaimą.

8.27

Jėzus su mokiniais, į Pilypo Cezarėjos miestų Jis paklausė juos taip šis klausimas: « Kas tai vyrai sako, kad aš esu?

8.28

Jie atsakė: « Jonas Krikštytojas; kiti sako, Eliją, kiti dar kuriuo iš pranašų.

8.29

Ir jūs, jie paklausė jis, tai kas jums pasakyti, kad aš esu? Petras atsakė: « Tu esi Kristus.

8.30

Jėzus perspėjo juos ne pasakyti apie jį visiems.

8.31

Tada jis pradėjo juos mokyti, jog Žmogaus turės daug iškentėti ir būti atmestas vyresniųjų, aukštųjų kunigų bei Rašto aiškintojų ir Sūnus būti nužudyti, ir kad Po trijų dienų prisikels « .

8.32

Jis sakė, kad sakydamas atvirai. Ir Petras, pasivadinęs Jį į šalį ir pradėjo baru jį.

8.33

Jėzus, atsigręžęs ir pamatyti savo mokinius ir sudraudė Petrą, sakydamas: « Eik šalin, šėtone! nes tu negali suprasti Dievo dalykų, jūs tik žmogaus mintis.

8.34

Ir jis pavadino minią ir savo mokinius, tarė: Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teima savo kryžių ir teseka manimi.

8.35

Kas nori išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras, o kas praras savo gyvybę dėl manęs ir dėl Evangelijos, tas ją išgelbės.

8.36

Ir ką gi žmogui nauda, ​​kad laimėtų visą pasaulį, tačiau netenka sielą?

8.37

Ką žmogus galėtų išsipirkti savo sielą?

8.38

Jei kas gėdisi manęs ir mano žodžių šios svetimaujančios ir nuodėmingos kartos akivaizdoje, ir Žmogaus Sūnus bus gėda, kai jam ateina į savo Tėvo šlovėje su šventaisiais angelais « .

Pažymėti 9

9.1

Jis sakė jiems: « Sakau jums tiesą, kai kurie iš čia neragaus mirties, kol išvys Dievo karalystę, ateinančią su galybe.

9.2

Po šešių dienų Jėzus pasiėmė su savimi Petrą, Jacques ir Jono, ir veda juos ant aukšto kalno. Jis atsimainė jų akivaizdoje;

9.3

Jo drabužiai tapo Blizgantis, intensyviai balta, nėra žemėje pilnesnis gali juos balinimo.

9.4

Elijas ir Mozė jiems atvykti, kalbėjosi su Jėzumi.

9.5

Petras atsakė: Jėzui: « Rabi, gera mums čia būti; Leiskite mums padaryti tris palapines: vieną tau, kitą Mozei ir trečią Elijui.

9.6

Nes jis žinojo, ką sakyti, nes jie bijojo.

9.7

Debesis apgaubė juos, ir iš debesies pasigirdo balsas: Šitas yra mano mylimasis Sūnus, įsiklausyti į jį!

9.8

Ir staiga ieško aplinkui, ir jie pamatė Jėzų, tik su jais.

9.9

Kaip jie nusileido nuo kalno, Jėzus liepė niekam šito nepasakoti, ką jie matė, kol Žmogaus Sūnus neprisikels iš numirusių.

9.10

Jie įsidėmėjo šį pasakymą ir svarstė, ką prisikelti iš numirusių.

9.11

Mokiniai jo paklausė: Kodėl Rašto aiškintojai sako, kad pirmiau turįs ateiti Elijas?

9.12

Jis atsakė, kad Elijas ateis pirmas ir viską atstatyti. Ir kodėl jis parašyta apie Žmogaus Sūnų, kad jis turės daug iškentėti ir būti paniekinta?

9.13

Bet aš jums sakau, kad Elijas jau atėjo, ir jie jį laikyti, nes jie patiko, nes ji parašyta apie jį.

9.14

Kai jie atėjo pas mokinius, jie pamatė apie juos susirinkusią didelę minią ir Rašto aiškintojai ginčytis su jais.

9.15

Kaip tik minia jį matė, buvo labai nustebinti, ir veikia pasveikinti jį.

9.16

Jis paklausė juos: « Ką jūs aptarti su jais?

9.17

Ir vienas iš minios Jam atsakė: « Mokytojau, aš atvedžiau pas Tave savo sūnų, kuris turi nebylę dvasią.

9.18

Kur jis paima jį, jis meta jį žemyn; Putplastis ir mala savo dantis ir tampa nelanksti. Aš paklausiau savo mokinius išvaryti dvasią, bet jie nepajėgė « .

9.19

Faithless, Jėzus jiems tarė: « Kaip ilgai man reikės su jumis būti? Kaip ilgai jus kęsti? Atveskite jį pas mane. Jis atnešė jam.

9.20

Ir kaip tik jis pamatė jį, dvasia sunerimo jį; Jis krito ant žemės ir apsiputojęs putų.

9.21

Jis paklausė tėvą, kaip seniai jis buvo kaip tai su juo? Nuo pat vaikystės, jis atsakė.

9.22

Ir Daug kartų jis įmetė jį į ugnį ir į vandenį sunaikinti jį. Tačiau, jei jūs galite padaryti bet ką, ateina į mūsų pagalbos, pasigailėk mūsų.

9.23

Jėzus jam tarė: « Jei tu nežinai … Viskas yra įmanoma tam, kuris tiki.

9.24

Iškart berniuko tėvas sušuko, manau! padėk mano netikėjimo!

9.25

Jėzus pamatė žmonės atbėgo, sudraudė netyrąją dvasią, sakydamas jam: kurčnebylys dvasia, įsakau tau, išeik iš jo ir įveskite ne daugiau.

9.26

Ir jis išėjo, rėkia, o plakant su dideliu smurtu. Jis tapo kaip miręs, taip kad daugelis sakė, kad jis miręs.

9.27

Bet Jėzus paėmė jį už rankos ir pakėlė jį. Ir jis stovėjo.

9.28

Kai jis atėjo į namus, Jo mokiniai paklausė Jį: Kodėl mes išvaryti?

9.29

Jis sakė jiems: « Tai natūra gali išeiti tik malda.

9.30

Jie liko iš ten ir pro Galilėją. Jėzus nenorėjo, kad kas nors žinoti.

9.31

Mokydamas savo mokinius ir tarė: « Žmogaus Sūnus bus atiduotas į žmonių rankas; jie nužudys Jį, o tris dienas po to, kai buvo nužudytas, jis pakils.

9.32

Bet jie nesuprato žodžių, bijojo jo paklausti.

9.33

Jie atėjo į Kafarnaumą. Kai jis buvo namuose Jis paklausė juos: « Ką jums buvo aptarti kelyje?

9.34

Bet jie tylėjo, nes jie ginčijo tarpusavyje apie tai, kas buvo didžiausias.

9.35

Tada jis atsisėdo, pasišaukė dvylika ir tarė jiems: « Jei kas nori būti pirmas, jis turi būti paskutinis ir visų tarnas iš visų.

9.36

Paėmęs mažą vaiką ir turėjo jį stovėti tarp jų, ir atsižvelgiant jį į rankas, jis sakė:

9.37

Kas pritaria mano vardu vienas toks vaikas gauna save; o kas mane priima, priima ne man, bet Tą, kuris mane siuntė.

9.38

Jonas jam tarė: « Mokytojau, mes matėme vieną liejimo demonus Tavo vardu; ir mes uždraudė jam, nes jis mūsų neseka « .

9.39

Negalima drausti Jėzus pasakė, nes nėra žmogaus, kuris darytų stebuklus mano vardu gali lengvai blogai apie mane kalbėti.

9.40

Kas ne prieš mus, tas už mus.

9.41

Ir kas paduos jums išgerti stiklinę vandens mano vardu dėl to, jūs priklausote Kristui, iš tiesų sakau jums tiesą, tas nepraras savo atlygio.

9.42

Bet jei kas sukelia vieną iš šitų mažutėlių, kurie tiki, tai būtų geriau, jeigu jam užkabintas jam ant kaklo užkabintų girnų akmenį didelis, ir jis įmetė į jūrą.

9.43

Jei tavo ranka verčia jus nusidėti, nukirsk ją; Tai geriau už tave įeiti į gyvenimą sužalotam,

9.44

negu su abiem rankom patekti į pragarą, į ugnį, kad negęstančią.

9.45

Ir jei tavo koja sukelia jums nuodėmės, nukirsk ją; Jums geriau įeiti į gyvenimą chromo,

9.46

negu su abiem kojom būti įmestam į pragarą, į ugnį, kad negęstančią.

9.47

Ir jei tavo akis sukelia jums nuodėmės, skinti jį; Jums geriau įeiti į Dievo karalystę su viena akimi, nei turėti du akis ir būti įmestas į pragarą,

9.48

kur ‘jų kirminas nemiršta ir ugnis negęsta’.

9.49

Nes kiekvienas turi būti pasūdytas ugnimi.

9.50

Druska yra gera; bet jei druska netenka sūrumo, kuo ją pasūdyti?

(9.51)

Turėkite savyje druskos ir taikiai gyvenkite viena su kita.

Pažymėti 10

10.1

Tada Jėzus pasitraukė iš ten, ir ateina į Judėjos krašte anapus Jordano.Minia vėl susirinko prie jo, ir, kaip įprasta, jis vėl pradėjo mokyti.

10.2

Fariziejai atėjo ir išbandyti jį, jie klausė Jį Ar tai teisėta žmogus savo žmoną.

10.3

Jis atsakė: Kad jūs, kurią Mozė?

10.4

Mozė, jie sakė, leidžiama parašyti skyrybų raštą ir padidino persvarą iki.

10.5

Jėzus jiems tarė: « Tai yra todėl, kad jūsų širdies kietumo parašė jums Mozė tokį nuostatą.

10.6

O nuo sutvėrimo pradžios Dievas ‘sukūrė juos, vyrą ir moterį;

10.7

tai kodėl vyras palieka savo tėvą ir motiną ir prisijungė prie žmonos,

10.8

ir du taps vienu kūnu « . Taigi jie jau nebėra du, bet jie vienas kūnas.

10.9

Taigi žmogus teneperskiria ką Dievas sujungė.

10.10

Kai jie buvo namuose mokiniai vėl klausė Jį apie tai.

10.11

Jis sakė, kas savo žmoną ir veda kitą, svetimauja su ja;

10.12

ir jei ji Atskiedžiamas savo vyrą ir išteka už kito, ji svetimauja.

10.13

Ir jie atnešė vaikučius, kad jis gali juos paliesti. Bet mokiniai draudė tie, kurie juos išvedė.

10.14

Pamatęs ją, jis buvo pasipiktinę ir tarė ateiti pas mane, Tegul vaikeliai, ir netrukdykite jiems; Dievo karalystės priklauso tokie kaip šie.

10.15

Sakau jums: kas nepriima Dievo karalystės kaip mažas vaikas niekada įveskite jį.

10.16

Ir jis paėmė į rankas, palaimino juos, kuriuo rankas ant jų.

10.17

Kaip jis vyksta ant kelių, vyras pribėgo ir atsiklaupė prieš jį, « Gerasis Mokytojau, save, jis paklausė, ką turiu daryti, kad laimėčiau amžinąjį gyvenimą? »

10.18

Jėzus jam tarė: « Kodėl vadini mane geru? « Nėra gerai, bet vienas Dievas.

10.19

Tu žinai įsakymų, Nesvetimauk; Nežudyk; Negalima pavogti; Negalima būti melagingi liudijimai; Neapgaudinėk vieną; Gerbk savo tėvą ir motiną.

10.20

Jis jam atsakė: « Mokytojau, visa tai aš laikausi nuo savo jaunystės.

10.21

Kai Jėzus, pažvelgęs į jį, jį pamilo ir tarė: jums trūksta vieno dalyko; eik, parduok visa turite ir išdalink vargšams, ir turėsi turtą danguje. Tada ateik ir sek paskui mane.

10,22

Bet liūdna, kad sakydamas, ir jis nuliūdęs pasitraukė; nes turėjo daug turto.

10.23

Jėzus apsidairė ir tarė savo mokiniams: « Kaip sunkiai turintieji turtų įeis į Dievo karalystę!

10.24

Mokiniai buvo nustebinti tuo, jo žodžiais. Ir, atnaujinti, jis sakė: Mano vaikai, sunku tiems, kurie pasitiki turtais, įeiti į Dievo karalystę!

10.25

Lengviau kupranugariui išlįsti per negu turtingam adatos ausį įeiti į Dievo karalystę.

10.26

Mokiniai buvo priblokšti ir jie kalbėjo vienas kitam; Ir kas gali būti išgelbėtas?

10.27

Jėzus pažvelgė į juos ir tarė: « Tai neįmanoma žmonėms, bet ne Dievui, nes viskas yra įmanoma su Dievu.

10.28

Petras sako jam; Štai mes viską palikome ir sekame paskui tave.

10.29

Jėzus atsakė: « Sakau jums tiesą, yra ne vieno, kuris paliko namus, nes man ir dėl geros naujienos, savo namuose, ar brolių ar seserų ar motina arba tėvas arba vaikai, arba žemių,

10.30

jis gaus šimteriopai dabar jau šiuo metu, namus, brolius, seseris, motinas, vaikų ir laukų kartu su persekiojimais ir ateities amžiuje, amžinąjį gyvenimą.

10.31

Daugelis pirmųjų bus paskutiniai, ir paskutiniai bus pirmi.

10.32

Jie buvo pakeliui į Jeruzalę, Jėzus nukeliavo prieš juos. Ir jie stebėjosi ir po jį su baime. Ir jis paėmė vėl dvylika šalį ir pradėjo papasakoti, kas buvo atsitikti jam:

10.33

Štai mes einame į Jeruzalę, ir Žmogaus Sūnus bus išduotas aukštiesiems kunigams ir Rašto žinovai. Jie nuteis Jį mirti ir atiduos pagonims

10.34

Jie tyčiosis iš Jo, spjaudyti ant jo, nuplakti jį ir nužudys Jį; ir po trijų dienų jis prisikels.

10.35

Zebediejaus sūnų Jokūbą ir Joną Jacques sūnus atėjo pas Jėzų ir kreipėsi į Jį: « Mokytojau, mes norime, kad jūs padaryti mums, ką mes prašome jus.

10.36

Jis sakė jiems: « Ką tu nori man padaryti už jus?

10.37

Suteik mums, jie sakė, gali sėdėti vienam tavo dešinę ir į tavo kairėje kita vertus, tavo garbei.

10.38

Jėzus atsakė: « Jūs žinote, ne tai, ką jūs paprašykite. Ar galite gerti taurę, kurią Aš geriu, arba būsite pakrikštyti krikštu, kuriuo Aš krikštijamas?Mes galime, jie sakė.

10.39

Jėzus jiems atsakė: « Tai tiesa, kad jūs gerti taurę, kurią Aš geriu, ir būti pakrikštyti krikštu, kuriuo Aš krikštijamas;

10.40

bet kai jis ateina į: sėskis mano dešinėje ar kairėje mano, tai priklauso ne nuo manęs, ir bus suteikta tiems, kuriems ji yra pasirengusi.

10.41

Išgirdę, kiti dešimt, jie ėmė piktintis prieš Jacques ir Jono.

10.42

Jėzus, pasikvietęs juos ir tarė: Jūs žinote, kad tie, kurie laikomi pagonių valdovais įsakinėti jų, ir jų didieji dominuoti.

10,43

Tai nėra taip pas jus. O kas bus didelis tarp jūsų, tebūnie jūsų tarnas;

10.44

o kas nori būti pirmas tarp jūsų, turi būti vergas iš visų.

10.45

Dėl Žmogaus Sūnus atėjo, ne kad Jam tarnautų, bet pats tarnauti ir savo gyvybės atiduoti kaip išpirkos už daugelį.

10.46

Jie atėjo į Jerichą. Ir kai jis išėjo su savo mokiniais ir didelės minios, Timiejaus, Bartimaeus, aklas elgeta sūnus, sėdėjo šalikelėje.

10.47

Jis girdėjo, kad tai buvo Jėzus iš Nazareto, jis pradėjo verkti; Dovydo Sūnau, Jėzus, pasigailėk manęs!

10.48

Daugelis sudraudė jį uždaryti jį; bet jis sušuko daug daugiau; Dovydo Sūnau, pasigailėk manęs!

10.49

Jėzus sustojo ir tarė: « Pašaukite jį. Jie paragino neregį, sakydami jam: Drąsos, pakilti, jis jums skambina.

10.50

Ir mesti savo kailį, o atsistojus su riba, atėjo pas Jėzų.

10.51

Jėzus jam tarė: « Ką darysi, kad aš su jumis? Rabbouni atsakė neregį, kad galėčiau pamatyti.

10.52

Jėzus jam tarė: « Eik, tavo tikėjimas išgelbėjo tave.

(10:53)

Iškart praregėjo ir nusekė paskui Jėzų keliu.

Pažymėti 11

11.1

Jie kreipėsi į Jeruzalę, ir jie buvo šalia Betfage ir Betaniją, ties Alyvų Kalno, Jėzus pasiuntė du savo mokinius,

11.2

sakydamas jiems: « Eikite į priešais esantį kaimą priešais jus, kaip tik jūs jį įvesti, rasite pririštą asilaitį, ant kurio niekada vyras sėdi; Odwiążcie ir jį.

11.3

Jei kas nors jums pasakys: « Kodėl tu tai darai? tarkim, « Viešpats reikia. Ir iš karto jis bus išsiųsti jį čia.

11.4

Mokiniai nuėjo ir rado pakelėje asilaitį, pririštą prie durų, po atviru gatvėje, ir jie atsiejo.

11.5

Kai kurie iš tų, kurie buvo jiems tarė: ‘Ką darai? Kodėl jūs atsieti asilaitį?

11.6

Jie atsakė, kaip Jėzus buvo sakęs. Ir jie tegul eina.

11.7

Jie atnešė asilaitį pas Jėzų, ant kurio jie mesti savo drabužius, ir jis atsisėdo ant jo.

11.8

Daugelis žmonių skleisti savo apsiaustus ant kelio, o kiti skleisti šakas jie supjaustyti srityse.

11.9

Tie priekį ir tie, kurie sekė paskui Jėzų, buvo šaukė Osana! Palaimintas, kuris ateina Viešpaties vardu!

11.10

Palaimintas ateinanti karalystė, mūsų tėvo Dovydo karalystė! Osana aukštybėse!

11.11

Jėzus įžengė į Jeruzalę ir nuėjo į šventyklą. Kai jis matė, kaip jau buvo per vėlu, jis išėjo į Betaniją su dvylika.

11.12

Kitą dieną, kai jie buvo kilę iš Betanijos, Jėzus buvo alkanas.

11.13

Matydamas iš tolo figmedis turintys lapai, jis išvyko norėdami pamatyti, jei jis galėtų rasti kažką; ir, būdamas šalia, Jis nerado nieko, tiktai lapus, nes dar nebuvo figų metas.

11.14

Tada atsižvelgiant grindis, sakė jis, niekas valgyti vaisius nuo tavęs! Ir Jo mokiniai tai girdėjo.

11.15

Jie atėjo į Jeruzalę, Jėzus atėjo į šventyklą. Jis pradėjo išvaryti juos parduodančius ir perkančius šventykloje; Jis panaikino pinigų keitėjų stalus bei sėdynių balandžius;

11.16

ir jis neleistų niekam nešiotis šventyklą.

11.17

Jis mokė, sakydamas: « Argi neparašyta: ‘Mano namai vadinsis maldos namai visoms tautoms? Tačiau jūs pavertėte juos ‘plėšikų lindyne.

11.18

Aukštieji kunigai ir Rašto žinovai tai išgirdo ir tarėsi, kaip Jėzų pražudyti;Jie mat bijojo Jėzaus, nes visi susirinkę žiūrovai buvo didžiai nustebinti Jo mokymo.

11.19

Atėjus vakarui, Jėzus su mokiniais išėjo iš miesto.

11.20

Ryte pro šalį, jie pamatė, kad figmedis nudžiūvęs iš pat šaknų.

11.21

Petras atsiminė, kas nutiko ir pasakė Jėzui: « Rabi, ieškoti figmedžiu, kad jūs prakeikti jau nudžiūvo!.

11.22

Jėzus jiems tarė: « Turėkite tikėjimą Dievu.

11.23

Sakau jums tiesą, jei kas nors sako, kad šio kalno, « Būti įlaipinant ir bus išmestas į jūrą, ir neturi savo širdyje neabejotų, bet mano, kad tai, ką jis sako, įvyks, ji bus padaryta.

11.24

Todėl sakau jums: ko tik prašysite maldoje, tikiu, kad jūs jį gavote, ir jūs turėsite.

11.25

Ir kai jūs stovite melsdamiesi, jei turite ką nors prieš kitus, atleisk jam, kad ir jūsų Tėvas, kuris danguje, galėtų jums atleisti jūsų nusižengimus.

11.26

Bet jeigu jūs neatleisite, jūsų Tėvas danguje neatleis jūsų nusižengimų « arba.

11.27

Jie sugrįžo į Jeruzalę, ir nors Jėzus buvo vaikščiojant po šventyklą, aukštieji kunigai, Rašto žinovai ir vyresnieji atėjo pas jį

11.28

ir tarė: « Kokią teisę turi taip daryti šiuos dalykus, ir kas jums davė šitą valdžią daryti juos?

11.29

Jėzus jiems atsakė: « Aš klausiu jūsų klausimą; Atsakyk man, ir aš jums nesakysiu, kokia valdžia tai darau « .

11.30

Jono krikštas buvo iš dangaus ar iš žmonių? Atsakyk man.

11,31

Jie samprotavo tarpusavy: « Jei mes sakome, iš dangaus jis pasakys, kodėl tada tu juo netikėjote? ‘

11.32

Ir jei mes sakome, vyrų … jie bijojo minios, nes visi vyksta Joną pranašu « .

11.33

Taigi jie atsakė Jėzui: « Mes nežinome ». Jėzus jiems tarė: Nei aš, aš nesakysiu, kokia valdžia tai darau « .

Pažymėti 12

12.1

Ir jis pradėjo kalbėti jiems palyginimais. Vienas žmogus pasodino vynuogyną. Jis nustatė gyvatvorę apie tai, iškastas vyno paspauskite ir pastatė bokštą; išnuomojo vynininkams ir paliko šalį.

12.2

Derliaus nuėmimo metu jis nusiuntė pas vynininkus tarną nuomininkams gauti iš jų kai kurie iš vynmedžio vaisiaus.

12.3

Ir jie sugauti jį, tą jie sumušė, ir paleido jį tuščiomis.

12.4

Tada jis vėl nusiuntė jiems kitą tarną; jie čaižė per galvą ir jį laikyti gėdingai.

12.5

Jis pasiuntė dar vieną, ir jie primušė; tada keletas kitų, kalimas arba nužudyti.

12.6

Jis vis dar turėjo mylimąjį sūnų; jis išsiuntė jį paskutinis pas juos, sakydamas: Jie gerbs mano sūnų.

12.7

Bet vynininkai tarėsi: ‘Tai paveldėtojas; Eime, jį nužudyti, ir jo palikimas bus mūsų.

12.8

Ir jie paėmė jį, nužudė jį ir išmetė laukan iš vynuogyno.

12.9

Kokia bus vynuogyno šeimininkas daryti? Jis ateis, nužudys nuomininkus ir suteikti vynuogyną kitiems.

12.10

Argi neskaitėte, kas parašyta Raštuose: ‘Akmuo, kurį statytojai atmetė, tapo kertiniu akmeniu;

12.11

Tai Viešpaties valia, kaip ji tai daro, ir tai yra nuostabu mūsų akyse?

12.12

Jie bandė suimti, tačiau bijojo minios. Jie suprato, kad tai buvo jų, kad Jėzus pasakė palyginimą. Ir jie jį paliko ir nuėjo.

12.13

Jie nusiuntė jam fariziejų ir erodininkų sugauti Jo kalboje.

12.14

Ir jie atėjo pas Jį: « Mokytojau, žinome, jog Tu esi tiesus ir jūs nerimauti asmuo; Jums nereikia laikyti vyrų asmenį, bet mokyti Dievo kelio, kaip reikalauja tiesa. Ar tai leistina, ar ne mokėti ciesoriui mokesčius? Jei mes mokame ar nemokėti?

12.15

Jėzus, žinodamas jų veidmainystę, tarė jiems: « Kodėl spendžiate man pinkles? Atneškite man nė cento, kad galėčiau pamatyti.

12.16

Ir jie atnešė; Ir Jis tarė jiems: « Kieno čia atvaizdas ir įrašas? Cezaris, jie atsakė.

12.17

Tada jis tarė jiems: « Atiduokite Cezariui tai, kas ciesoriaus ir Dievo, kas yra Dievas. Ir jie jam į nuostabą.

12.18

Sadukiejų, kurie sako, nėra prisikėlimo, atėję prie Jėzaus ir paklausė:

12.19

Meistras, čia yra tai, ką Mozė mums parašė: Jei kažkieno brolis miršta ir palieka žmoną, vaikų, tegul jo brolis veda jo žmoną ir pažadina savo broliui palikuonių ‘.

12.20

Dabar ten buvo septyni broliai. Pirmasis vedęs mirė be klausimu.

12.21

Antrasis buvo našlė žmona ir mirė be klausimu. Jis buvo tokia pati, su trečia,

12.22

ir nė vienas iš septynių nepaliko vaikų. Paskutinis visų mirė moteris.

12.23

Be prisikėlimo, kuri iš jų bus ji moteris? Dėl ji buvo visų septynių žmona.

12.24

Jėzus jiems atsakė: « Argi ne todėl klystate, kad nepažįstate nei Raštų, nei Dievo jėgos?

12.25

Nes iš mirusiųjų prisikėlimo, jie imasi ne moterys, nei tekės, bet bus kaip angelai danguje.

12.26

Kalbant apie prisikėlimą iš numirusių, jūs neskaitėte Mozės knygoje, kaip Mozei Dievas pasakė jam, už krūmo, aš esu Abraomo Dievas, Izaoko Dievas ir Jokūbo Dievas?

12.27

Dievas nėra mirusiųjų Dievas, bet gyvųjų. Jūs esate labai klysta.

12.28

Vienas iš Rašto aiškintojų, kurie girdėjo juos besiginčijant, supratęs, kad jis jiems atsakė: Na, atėjo ir paklausė, kuris yra pirmasis įsakymas Visų?

12.29

Jėzus jam atsakė: « Pirmasis »: Klausyk, Izraeli, Viešpats, mūsų Dievas, yra vienintelis Viešpats;

12.30

Ir mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa savo širdimi, visa savo siela ir visu savo protu ir visomis savo jėgomis.

12.31

Antrasis: Mylėk savo artimą kaip save patį. Nėra jokio kito įsakymo, didesnio už šiuodu « .

12.32

Rašto žinovas Jam atsakė: « Gerai, Mokytojau; sakei tiesa, kad Dievas yra vienas, ir yra niekas kitas, kaip pats,

12.33

O mylėti Jį visa širdimi, visomis savo mintimis, visa savo siela ir visomis jėgomis bei mylėti savo artimą kaip save patį yra daugiau negu visos deginamosios atnašos ir aukos.

1 2 3 4

Pamatęs, kad jam atsakė išmintingai, jam tarė: « Tu netoli nuo Dievo karalystės. Ir niekas nedrįso užduoti jam daugiau klausimų.

12.35

Jėzus mokė šventykloje ir tarė: Kaip Rašto žinovai gali sakyti, jog Kristus yra Dovydo Sūnus?

12,36

Juk pats Dovydas, animacinis Šventosios Dvasios, pasakė: ‘Viešpats tarė mano Viešpačiui: sėskis mano dešinėje, kol Aš savo priešų savo kojų « .

12.37

Pats Dovydas vadina jį Viešpačiu; kaip Jis gali būti jo Sūnus? Ir minia mielai jo klausydavosi.

12.38

Jis pasakė jiems savo doktriną, « Saugokitės Rašto žinovų, kurie mėgsta vaikščioti su ilgais drabužiais ir sveikinimus į prekyviečių,

12.39

kad krėslus sinagogose ir pirmąsias vietas pokyliuose

12.40

kas suryja našlių namus ir dedasi kalbą ilgas maldas. Jie bus teisiami griežčiau.

12.41

Jėzus atsisėdo VIS-à-vis kamieno, ir stebėjo, kaip žmonės metė į jiems pinigus. Keletas turtingųjų aukojo daug.

12.42

Atėjo tikra beturtė našlė ir įmetė du pinigėlius, tai yra skatiką.

12.43

Jėzus pasišaukė savo mokinius ir tarė: « Aš sakau tiesą, ši beturtė našlė įmetė daugiau už visus, kurie įmetė į iždą;

12.44

Nes visi jie aukojo iš savo pertekliaus; bet ji iš jos, viskas, ką ji turėjo, viskas, ką ji turėjo gyventi.

Mk 13

13.1

Kai Jėzus išėjo iš šventyklos, vienas iš Jo mokinių sakė Jam: « Mokytojau, pamatyti, kokie akmenys ir kokie pastatai!

13.2

Jėzus jam atsakė: « Matai šituos didžiulius pastatus? Tai neliks akmens ant akmens, kad negalima mėtyti.

13.3

Jis sėdėjo Alyvų kalne, priešais šventyklą. Pierre Jacques Jonas ir Andriejus atskirai paklausiau privačiai šį klausimą:

13.4

Pasakyk mums, kada tai įvyks įvyks, ir koks bus ženklas, kad reikia žinoti, kad visi šie dalykai bus įvykdyti?

13.5

Jėzus pradėjo kalbėti: « Žiūrėkite, kad niekas jūsų nesuklaidintų.

13,6

Daug kas ateis mano vardu ir sakys: Tai aš. Ir daugelį suklaidins.

13.7

Kai išgirsite apie karus ir karų gandus, neišsigąskite, kad šie dalykai turi atsitikti. Bet tai bus ne paskutinis.

13.8

Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę; ten bus žemės drebėjimų įvairiose vietose bus bus badmečių. Tai bus tik iš skausmų pradžia.

13.9

Saugokitės. Mes bus pristatyti Jums į teismą, ir jums bus sumuštas sinagogų; jums bus stovėti prieš valdytojus ir prieš karalių dėl manęs, nes jiems liudyti.

13.10

Ji turi, pirma, kad gera naujiena būti paskelbta visoms tautoms.

13.11

Kai jie ves jus toli ir jus įskųs, nesirūpinkite iš anksto, ką jūs turite sakyti, bet pasakyti kas yra davė jums tą valandą; nes tai ne jūs kalbėsite, o Šventoji Dvasia.

13.12

Brolis išduos nužudyti brolį, o tėvas savo vaiko; Vaikai pakels ranką prieš savo gimdytojus ir mirs.

13.13

Jūs būsite visų nekenčiami dėl mano vardo, o kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas.

13.14

Kai pamatysite sunaikinimo pabaisą stovint, kur ji turėtų būti, leiskite jam, kad skaitoma suprasti, tada tegul tie kas bus Judėjoje, bėgti į kalnus;

13.15

Tegul kas yra ant stogo ne nusileisti, neikite ko nors pasiimti iš savo namų;

13.16

ir leiskite jam, kas yra lauko grįžti atsižvelgti į jo kailį.

13.17

Vargas tiems, kurie yra su vaiku ir žindančioms tomis dienomis!

13.18

Melskitės, kad šie dalykai negali atsitikti žiemą.

13.19

Dėl problemų šių dienų, kad bus tokių kaip nebuvo nuo sutvėrimo pradžios Dievas sukūrė, kuris iki šiol nėra, nei kada nors bus.

13.20

Ir jei Viešpats nebūtų sutrumpinęs tų dienų, nė vienas kūnas bus išgelbėtas bet jis sutrumpintas, nes išrinktųjų, kuriuos jis pasirinko.

13.21

Jei kas nors Jums sakė, tada: « čia yra Kristus » arba « Jis yra ten », netikiu.

13.22

Nes atsiras netikrų kristų ir netikrų pranašų; skelbs ženklų bei stebuklų, kad apgauti išrinktųjų, jei įmanoma.

13.23

Būti atsargius, aš jums sakiau, viską iš anksto.

13.24

Tačiau Tomis dienomis, po ano suspaudimo, saulė užtems, mėnulis nebeduos šviesos,

13.25

žvaigždės kris iš dangaus, ir įgaliojimai, kurie yra danguje bus sudrebintos.

13.26

Tada Žmogaus Sūnus bus matyti, ateinantį su didžia jėga ir šlove debesų.

13.27

Taigi jis pasiųs savo angelus ir surinkti Jo išrinktuosius iš keturių žemės pusių, nuo žemės pakraščių iki dangaus pakraščių.

13.28

Pasimokykite iš palyginimo su figmedžiu. Kai jos filialas suminkštėja ir sprogsta lapai, jūs žinote, kad artėja vasara.

13.29

Be to, kai jūs matote šie dalykai vyksta, žinau, kad Žmogaus Sūnus yra arti, prie durų.

13.30

Sakau jums tiesą: ši karta bus nepraeis, kol visi šie dalykai imtis.

13.31

Dangus ir žemė praeis, bet mano žodžiai nepraeis.

13.32

Kaip už tą dieną ar valandą niekas nežino, nei angelai danguje, nei Sūnus, tik Tėvas.

13.33

Žiūrėkite, budėkite ir melskitės; , nes nežinote, kada ateis laikas.

13.34

Tai tarsi žmogus vyksta į kelionę, kuris paliko namus ir davė tarnams valdžią, o į kiekvieną savo darbą, o durininkui įsakė budėti.

13.35

Todėl budėkite, nes nežinote, kada namo šeimininką, ar vakare, ar vidurnaktyje, ar gaidžiui nepragydus, ar-ryte;

13.36

bijo jis nerastų jūsų miegančių, ateina netikėtai.

13.37

Ką sakau jums, sakau ir visiems, žiūrėti.

Pažymėti 14

14.1

Velykos ir Neraugintos duonos buvo dvi dienas vėliau. Aukštieji kunigai ir Rašto žinovai tarėsi, kaip jie gali imtis jį amato, ir įdėti jį iki mirties.

14.2

Bet jie sakė: « Tik ne per šventes, kad ten būti tarp žmonių šurmulys.

14.3

Jėzus buvo Betanijoje, Simono Raupsuotojo namuose, moteris atėjo, o jis buvo prie stalo. Ji laikė alebastriniu vaza, kuriame buvo iš gryno nardo tepalo indu didžiojo kainą kvepalų; ir stabdžių dėžutė, ji išpylė ant Jėzaus galvos.

14.4

Kai kurie iš jų išreiškė pasipiktinimą: Kam eikvoti šį kvepalų?

14.5

Mes galėjome parduoti daugiau negu už tris šimtus denarų ir neatiduoda vargšams. Ir jie murmėjo prieš tą moterį.

14,6

Bet Jėzus tarė: « Palik ją. Kodėl jūs verta? Ji padarė gražus dalykas mane;

14,7

Nes tu visada turi prasta su jumis, ir jūs galite padaryti jiems gera, kai norite, bet jūs mane ne visuomet turėsite.

14.8

Ji padarė, ką galėjo; ji patepė mano kūną laidotuvėms.

14.9

Sakau jums tiesą, kur Evangelija skelbiama visame pasaulyje, kad ir atminties jai, ką ji padarė.

14.10

Judas Iskarijotas, vienas iš dvylikos, nuėjo pas aukštuosius kunigus išduoti Jėzų į juos.

14.11

Išklausęs, jie apsidžiaugė ir pažadėjo jam pinigų. Judas ieškojo progos išduoti Jį.

14.12

Pirmasis Neraugintos duonos dieną, kada pjaunamas Paschos avinėlis, mokiniai klausė Jį: « Kur nori, kad mes einame ruoštis Paschą? »

14.13

Ir jis pasiuntė du mokinius ir tarė jiems: « Eikite į miestą; jūs patenkinti vyro apskaitinę, vandens ąsočiu, atlikite jį.

14.14

Kur jis patenka, tarkim prie namų šeimininkui: ‘Mokytojas sako: « Kur yra vieta, kur galėčiau valgyti Paschą su savo mokiniais?

14.15

Jis parodys jums didelį apstatytą aukštutinį kambarį ir paruošta: tai kur jūs pasiruošę už mus.

14.16

Į kairę mokiniai, atvyko į miestą ir rado viską, kaip Jis jiems pasakė; ir paruošė Paschą.

14.17

Atėjus vakarui, Jis atėjo su dvylika.

14.18

Nors jie buvo prie stalo ir valgė, Jėzus pasakė: « Sakau jums tiesą: vienas iš jūsų, kad valgančių su manimi, išduos mane ».

14.19

Jie pradėjo liūdėti ir jam pasakyti, po vieną, Ar tai aš?

14.20

Jis atsakė: Jis yra vienas iš dvylikos, kuris dažo su manimi dubenyje.

14.21

Žmogaus Sūnus eina kaip parašyta apie jį. Bet vargas tam žmogui, per kurį Žmogaus Sūnus išduodamas! Geriau už tą žmogų, jei jis nebuvo gimęs.

14.22

Nors jie valgė, Jėzus paėmė duoną; ir kada jis padėkojo, sulaužė ir davė jiems, sakydamas: « Imkite, tai yra mano kūnas ».

14.23

Jis paėmė taurę; ir kada jis padėkojo, davė jiems, ir visi gėrė.

14.24

Ir jis sakė: « Tai yra mano kraujas, sandoros kraujas, kuris išliejamas už daugelį kraujo.

14.25

Sakau jums tiesą, aš nebegersiu vynmedžio vaisiaus iki tos dienos, kada gersiu jį naują Dievo karalystėje.

14.26

Po dainuoti himną, jie išėjo į Alyvų kalną.

14.27

Jėzus jiems tarė: Jūs visi atkrinta; nes parašyta: Ištiksiu piemenį, ir avys išsisklaidys.

14,28

Bet kai aš esu iškeltas Aš pirma jūsų nueisiu į Galilėją.

14.29

Petras jam tarė: Nors ir visi pasipiktintų, tačiau Aš ..

14.30

Ir Jėzus pasakė: « Aš sakau tiesą, jums, šiandien šią naktį, gaidžiui nė dukart nepragydus, tu tris kartus manęs išsiginsi.

14.31

Bet jis kalbėjo dar atkakliau tvirtino: « Jei man reikėtų net mirti su jumis, aš neneigiu jums. Jie visi sakė tą patį.

14.32

Jie atėjo į vietą, vadinamą Getsemane, ir Jėzus tarė savo mokiniams: Sėdėti čia, o aš melstis.

14.33

Pasiėmęs su savimi Petrą, Jacques ir Joną, Jis pradėjo būti skausminga nustebinti ir labai sunkus.

14.34

Jis tarė jiems: « Mano siela gali liūdėti, net iki mirties; Likti čia ir žiūrėti.

14.35

Ir vyksta šiek tiek toliau, jis išmetė save nuo žemės ir meldėsi, kad, jei įmanoma, aplenktų toji valanda nuo jo.

14.36

Jis sakė: « Aba, Tėve, viskas yra įmanoma su tavimi; atimti šitą taurę nuo manęs! Tačiau ne tai, ką aš noriu, bet tai, ko norite.

14.37

Ir jis atėjo pas mokinius ir rado juos miegančius, tarė Petrui: « Simonai, tu miegi! Gal ne vienos valandos pabudėti?

14.38

Budėkite ir melskitės, kad nepakliūtumėte į pagundą; Dvasia ryžtinga, bet kūnas silpnas « .

14.39

Jis vėl nuėjo ir pasakė tą patį maldą.

14.40

Atėjo ir rado juos miegančius Jis; jų akys buvo apsunkusios. Jie žino, ką atsakyti.

14.41

Jis grįžo trečią kartą ir tarė jiems miegoti dabar, ir ilsitės! Užteks! Atėjo laikas; štai Žmogaus Sūnus išduodamas į nusidėjėlių rankas.

14.42

Kelkis, nagi; štai tas, kuris išduoda man yra po ranka.

14.43

Ir tuojau, dar Jam tebekalbant, Judas, vienas iš dvylikos, o su juo didelė minia, ginkluota kalavijais ir vėzdais, pasiųsta aukštųjų kunigų, Rašto žinovų ir vyresniųjų.

14.44

Tas, kuris išdavėjas nurodė jiems ženklą, sakydamas, kam aš pabučiuosiu, tai Tas; priimti jį, ir sukelti jam toli saugiai.

14.45

Kai jis atvyko, jis kreipėsi į Jį, sakydami: « Rabi! Ir pabučiavo jį.

14.46

Ir jie suėmė Jėzų, ir paėmė jį.

14.47

Vienas iš tų, kurie ten stovinčiųjų, išsitraukęs kalaviją, smogė vyriausiojo kunigo tarnui ir nukirto jam ausį.

14,48

Jėzus jiems tarė: « Ar jūs išėję Kaip prieš plėšiką su kalavijais ir vėzdais mane suimti.

14.49

Aš kasdien buvau su jumis mokydamas šventykloje, ir jūs manęs nesuėmėte. Bet tai, kad Šventasis Raštas yra įvykdytos.

14.50

Jie visi paliko Jį ir pabėgo.

14.51

Jaunas vyras paskui jį, turintys drobulės ant kūno. Jis paėmė jį;

14.52

bet jis paliko drobulės, ir pabėgo iš jų nuogas.

14.53

Jėzų nuvedė į vyriausiojo kunigo, kur buvo susirinkę visi aukštieji kunigai ir vyresnieji ir Rašto žinovai.

14.54

Petras sekė Jį iš toli į vyriausiojo kunigo kiemą interjero; jis atsisėdo su tarnais ir šildėsi prie ugnies.

14.55

Aukštieji kunigai ir visa Taryba siekė prieš Jėzų liudijimo, kad galėtų nuteisti Jį mirti, ir jie nerado;

14.56

Nes daugelis pagimdė melagingo parodymo prieš jį, tačiau jų liudijimai nesutapo.

14.57

Kai pakilo ir pagimdė melagingo parodymo prieš jį, sakydamas:

14.58

« Mes girdėjome Jį sakant: ‘Aš sugriausiu šitą rankomis pastatytą šventyklą ir per tris dienas pastatysiu vienas, kad nebus padaryta žmogaus rankomis.

14.59

Net šiuo klausimu jų parodymai nesutiko.

14.60

Tada vyriausiasis kunigas, atsistojęs tarp jų, ir paprašė Jėzaus, sakydamas: « Tu nieko neatsakai? Ką jie prieš Tave liudija?

14.61

Jėzus tylėjo ir nieko neatsakė. Vyriausiasis kunigas vėl klausė Jį, sakydami: « Ar Tu esi Kristus, Palaimintojo Sūnus?

14.62

Jėzus atsakė: « Aš esu. Ir jūs dar pamatysite Žmogaus Sūnų, sėdintį Galybės dešinėje ir ateinantį dangaus debesyse.

14.63

Tada vyriausiasis kunigas persiplėšė drabužius ir sušuko: « Kam dar mums liudytojai?

14.64

Jūs girdėjote piktžodžiavimą. Ką tu manai? Viskas pasmerkė jį kaip vertas mirties.

14.65

Kai kurie pradėjo spjaudyti ant jo, ir padengti veidą ir sumušė su savo kumščiais, sakydamas Pranašauk! Ir tarnai padarė, suteikiant jam smūgius.

14,66

Petrui buvo mažesnis nei kieme, atėjo viena vyriausiojo kunigo tarnaitė.

14.67

Pamatęs Petras šildėsi, ji pažvelgė į jį ir tarė: « Ir tu buvai su Jėzumi iš Nazareto.

14.68

Tas išsigynė, sakydamas: « Aš nežinau, aš nesuprantu, ką tu kalbi. Tada jis išėjo į salę. Ir pragydo gaidys.

14.69

Tarnaitė, ir vėl pradėjo sakyti toms metu: Tai vienas iš tų žmonių. Ir Jis vėl išsigynė.

14.70

Netrukus po to, tie, kurie šalia stovintieji sakė Petrui vėl: Tikrai tu vienas iš tų žmonių, nes esi galilėjietis.

14.71

Tada jis pradėjo keiktis ir prisiekinėti: « Aš nepažįstu to vyro jums kalbėti.

14.72

Iškart, antrą kartą pragydo gaidys. Ir Petras atsiminė, kad Jėzus jam tarė: « Gaidžiui nė dukart nepragydus, tu tris kartus manęs išsiginsi. Ir refleksijos, jis verkė.

Pažymėti 15

15.1

Ryte aukštieji kunigai pasitarė su vyresniaisiais ir Rašto žinovais bei visu taryba. Bound Jėzų, jie nusivedė Jį ir atidavė jį Pilotui.

15.2

Pilotas paklausė Jį: « Ar Tu esi žydų karalius? » Jėzus atsakė: « Tu sakai ».

15.3

Aukštieji kunigai keletą kaltinimų.

15.4

Pilotas vėl klausė Jį, sakydami: « Tu nieko neatsakai? Žr kiek daug jie prieš Tave liudija.

15.5

Bet Jėzus padarė ne toliau atsakyti, kad Pilotas labai stebėjosi.

15,6

Kiekviename šventes jis paleisdavo vieną kalinį, kurio žmonės prašydavo.

15.7

Nebuvo vyras, vardu Barabą kalėjime su jo bendrininkų už žmogžudystę jie padarė per žmogų.

15.8

Ir minia šaukė garsiai, pradėjo prašyti, ką jis kada nors padaryti jiems.

15.9

Pilotas jiems atsakė: Ar norite, kad paleisčiau jums žydų karalių?

15.10

Nes jis žinojo, kad dėl pavydo, kad aukštieji kunigai pristatytas.

15.11

Tačiau aukštieji kunigai sukurstė minią reikalauti, kad geriau paleistų Barabą Pilotas.

15.12

Pilotas atsakė ir tarė: « Ką jūs norite, kad aš turi padaryti pas jį kurį jūs vadinate žydų karaliumi?

15.13

Jie šaukėsi vėl Ant kryžiaus jį!

15.14

Pilotas jiems tarė: « Ką bloga Jis padarė? Ir jie dar garsiau šaukė: Ant kryžiaus jį!

15.15

Pilotas, norėdamas patenkinti minios, išleista jiems Barabą; ir, nuplakti Jėzų, jis atidavė jį nukryžiuoti.

15.16

Kareiviai nusivedė Jį į rūmų kiemą, tai yra, salėje, ir kartu visa juosta.

15.17

Jie apvilko Jį violetinė, ir padėkite jį ant savo galvos erškėčių vainiką kurią jie pinti.

15.18

Tada jie pradėjo Jį sveikinti: Sveiki, žydų karaliau!

15.19

Jie sudavė galvą su nendrės ir ikrai ant jo, spjaudė ir pagarbino Jį.

15.20

Po to jie buvo tyčiojosi iš jo, jie atėmė iš jo raudonos ir apvilko Jo paties drabužiais ir nusivedė Jį nukryžiuoti.

15.21

Jie priversti jį vykdyti Jėzaus kryžius praeivių iš šalies, Simonas Sirenės, tėvo Aleksandro ir Rufo,

15.22

ir atnešė jį į vietą, vadinamą Golgota, o tai reiškia Vieta kaukolės.

15.23

Jie davė jam gerti vyno, sumaišyto su mira, bet jis negėrė.

15.24

Jie nukryžiavo Jį ir mesdami burtą, nuspręsti, ką kiekvienas turėtų imtis pasidalijo Jo drabužius.

15.25

Tai buvo trečia valanda, kai Jį nukryžiavo.

15.26

Užrašai nurodydamas jam pareikšto kaltinimo temą skaityti: žydų karaliumi.

15.27

Kartu su Juo nukryžiavo du plėšikus: vieną jo teisę ir kitą kairėje.

15.28

Taigi išsipildė ką Raštas sako: « Jis buvo priskaitytas prie piktadarių ».

15,29

Praėjo išplūdo jį, pinti galvas ir sakydami: Ei! Tau, kuris sugriauni šventyklą ir per tris dienas ją,

15.30

Išgelbėk save, nuženk nuo kryžiaus!

15.31

Aukštieji kunigai su Rašto žinovais, tyčiojosi iš jų, sakydamas: « Kitus išgelbėdavo, jis negali išgelbėti save!

15.32

Tegul Kristus, Izraelio karalius, dabar nužengia nuo kryžiaus, kad pamatytume ir mes manome, kad! Tie, kurie buvo su Juo nukryžiuoti užgauliojo Jį.

15.33

Šeštą valandą atėjo, gaubė tamsa visoje žemėje iki devintos valandos.

15.34

Devintą valandą Jėzus sušuko garsiu balsu, Éloi, Éloi Lama sabachthani?o tai reiškia, « Mano Dieve, mano Dieve, kodėl mane apleidai?

15.35

Kai kurie iš tų, kurie buvo girdėję jį, sakė: « Žiūrėk, Jis ragina Eliją.

15.36

Ir vienas iš jų pribėgęs ir užpildyti kempinę rūgštaus vyno, turintys nendrės ir davė Jam gerti, sakydamas, jau nekalbant; pažiūrėkime, ar ateis Elijas jo nuimti.

15.37

Bet Jėzus sušuko garsiu verkti ir įkvėpė.

15.38

Šventyklos uždanga perplyšo pusiau nuo viršaus iki apačios.

15.39

Šimtininkas, stovėjęs priešais jį, pamačiau, kad jis baigėsi tokiu būdu, sakė: « Tikrai šitas žmogus buvo Dievo Sūnus.

15.40

Taip pat buvo moterys žiūri iš tolo. Tarp jų buvo Marija Magdalietė, Marija Jacques motina mažiau ir Juozapo, ir Salomė;

15,41

kuris jį laikytis, ir kai jis dar buvo Galilėjoje, ir daugelis kitų, kurie atėjo su juo į Jeruzalę.

15.42

Vakare atėjo, nes jis buvo pasiruošimas, ty, dieną prieš Sabbath –

15,43

Juozapas iš Arimatėjos, garbingas patarėjas, kuris irgi laukė Dievo karalystės. Jis drąsiai pas Pilotą ir paprašė Jėzaus kūno.

15.44

Pilotas nustebo, kad jis mirė taip greitai; jam Centurionas ir paklausiau, ar jis buvo ilgas miręs.

15.45

Jei yra šimtininkas, jis davė Juozapui kūną.

15.46

Ir jis nupirko drobulę, nuėmė Jėzaus kūną nuo kryžiaus, suvynioti jį į drobulę, paguldė jį kapo iškirpti iš uolos. Tada jis valcavimo skundą dėl kapo angą akmeniu.

15.47

Marija Magdalietė, Marija, Juozapas matė mama, kur Jis buvo palaidotas.

Pažymėti 16

16.1

Ir kai Sabbath praėjus, Marija Magdalietė, Marija Jacques motina, ir Salomė nupirko kvepalų, todėl Jėzų patepti.

16.2

Pirmą dieną, savaitę, jie atėjo prie kapo, ryte, nes saulė jau buvo tiesiog pakilo.

16.3

Ir jie sakė vienas kitam: « Kas Roll mus toli akmenį nuo kapo angos?

16.4

Ir žiūrint, jie pamatė, kad akmuo, kuris buvo labai didelis, buvo nuristas.

16.5

Ir patekti į kapo rūsį, išvydo sėdintį jaunuolį dešinėje apsirengęs baltais drabužiais ir nustėro.

16,6

Jis pasakė jiems: Ar negali būti sunerimęs; Jūs ieškote Jėzaus iš Nazareto, kuris buvo nukryžiuotas; Jis prisikėlė, Jo čia nėra; Štai vieta, kur Jį buvo paguldę.

16.7

Bet eiti, pasakykite Jo mokiniams ir Petrui: Jis eina pirma jūsų į Galilėją; ten Jį pamatysite, kaip Jis jums sakė.

16.8

Ir jie išėjo ir nubėgo nuo kapo. Baimė ir nuostaba turėjo; ir jie sakė nieko niekam, nes bijojo.

16.9

Jėzus prisikėlė pradžioje pirmą savaitės dieną, Jėzus pirmiausia pasirodė Marijai Magdalenai, iš kurios buvo išvaręs septynis demonus.

16.10

Ji nuėjo ir papasakojo tie, kurie buvo su juo, nes jie gedėjo ir verkė.

16.11

Tai išgirdę, kad Jis gyvas ir ji matė jį, jie netikėjo.

16.12

Po to jis pasirodė kitoje formoje du iš jų, kurie buvo kelyje vyksta į šalį.

16.13

Jie sugrįžo ir sakė kiti, kurie tiki jų neturi.

16.14

Pagaliau Jėzus pasirodė visiems vienuolikai, kai jie sėdėjo už stalo; ir upbraided juos už jų netikėjimą ir širdies kietumą, nes jie netiki tie, kurie buvo matę Jį prisikėlusį.

16.15

Tada jis tarė jiems: « Eikite į visą pasaulį ir skelbkite Evangeliją visai kūrinijai.

16.16

Tas, kuris tiki ir pakrikštyti, bus išgelbėtas, o kas netikės, bus pasmerktas.

16.17

Ir šie ženklai lydės tuos, kurie tiki: mano vardu jie bus išvaryti demonus;jie kalbės naujomis kalbomis;

16.18

Jos imasi gyvates; jei išgertų mirtinų nuodų, jiems nepakenks; Jie dės rankas ant ligonių, ir ligonis bus išgydytas.

16.19

Tada po Viešpats kalbėjo su jais, buvo paimtas į dangų ir atsisėdo prie Dievo dešinėje.

16.20

O jie ėjo ir visur pamokslavo. Viešpačiui drauge veikiant ir patvirtinant žodį lydinčiais stebuklais.

 

Viešpats su jumis jūsų gyvenime ir jūsų širdyse.

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.