Revelations ir jėgą Tikėjimo PABAIGOJE LAIKAS

jesus1-600x384

Kodėl Dievas norėjo atskleisti mums pranašystės šimtmečių prieš tai, kas buvo atlikta per laiko pabaigos?

Iš tiesų mes pastebėjome, kad nuo Adomo ir Ievos, Dievas nebėra pasireiškia fiziškai vyrams.

Adomas ir Ieva galėjo matyti ir kalbėtis su Dievu, nes jie neturėjo jautrią kūno.

Tai tik tada, kai jie nepakluso Dievo valgyti uždrausto vaisiaus, kad Dievas nubausti padengiant žvėris (žmogaus kūno) odos.

Yra į mėsos organizmui tai neįmanoma žmogui pamatyti ir išgirsti Dievą.

Tačiau Dievas, išlaikant savo meilę kūrybos  « žmogus », nepaisant jo nepaklusnumą, atskleidė savo angelais ir pranašų iš žmogaus istoriją akcentų, ypač tai, kas atsitinka su pabaigos laiku kaip pabaigos laikas buvo numatyta žmogui Dievo.

Iš žmogaus sukūrimo istoriją buvo įrašyta laikui bėgant keletą knygų.

Kai kurie iš šių knygų nebuvo įvykdytos, siekiant suformuoti vieną, pavadintą « Biblija »

Biblija

Biblija yra pranašystes apie 700 iš kurių ketvirtadalis yra susijęs su laiko pabaigos, ty kaip laiko pabaiga yra svarbus Dievui.

Maždaug šeši tūkstančiai metų (5774 metų pagal hebrajų kalendorių) su žydų tautos istorija buvo Dievo išrinktoji tauta po tvano, vyrai laukti pabaigos laiką ir Dievo grįžimo Žemėje.

Kai Dievas sugrįš į Žemę, žmonės negali matyti, girdėti ir kalbėti su juo, jei Dievas pertvarkyti taip, kad jie nebeturi jautrią kūno, bet šviesos kūnas.

Tai kodėl pirmoji raidė Povilo korintiečiams – 15 skyrius ( nuoroda čia ) , ji sako: 

« Vienu metu, akimoju, gaudžiant paskutiniam trimitui. Trimitas skamba, ir mirusieji bus prikelti negendantys, o mes būsime pakeisti. « 

Atsižvelgiant į Biblijos pranašysčių jau padarytus vykdymą, matome, kad tie, ant pabaigos laiką ir Jėzaus Kristaus sugrįžimas Žemėje beveik beveik baigtas išskyrus pastaruosius trejus

Tai yra neginčijamų faktų, tiesiog pažvelgti į pasaulio naujienos suprasti, kad laikai, mes šiuo metu gyvena ne norma.

Ir Žemės (žemės drebėjimams) veikla, oras požiūrio, jau nekalbant apie katastrofišką padėtį pasaulio ekonomikoje, karus ir karų gandus, sukilimų, smurto ir kitų tragedijų pvz Rise rodyklė islamo visi faktai pranašavo Biblija laiko pabaigos.

Tikėjimas tada turėtų leisti visiems remti šiuos protrūkius ir šuolių nelaimės, deja, suintensyvinti iki Jėzaus Kristaus grįžimo Alyvų Kalnomanau, kad rugsėjis 2015 tarp 14 ir 15 festivalio metu trimitai.

2044155542_1369068221

Tikėjimas yra galinga jėga, dėl visiško ir absoliutaus pasitikėjimo!

Legionai nežino, ką tai priversti tikėjimą!

Tik Dievas ir jo vienintelis sūnus Jėzus Kristus yra vertas mūsų visiško pasitikėjimo ir absoliutaus  « Tikėjimo »  ir kad jie suteikia mums tikėjimą, reikalingą įveikti tamsą, kuri įsiveržė Žemę, gyvena ir širdis stiprumą.

Jėzus Kristus sakė, kad jis valdys žemę prie laiko pabaigos ir mes be abejo ne laiko pabaigos, jo grąža yra neišvengiamas.

Indeksas parodė Apaštalų knygos suprasti savo neišvengiamą grąžą.

Apd 2: 17  « Paskutinėmis dienomis, sako Dievas, Aš išliesiu savo dvasios ant kiekvieno kūno, ir jūsų sūnus ir jūsų dukterys pranašaus, jūsų jaunuoliai matys regėjimus, o senieji sapnuos sapnus: Ir savo tarnams bei. mano tarnaičių šių dienų išliesiu savo Dvasios, ir jie pranašaus.  aš darysiu stebuklų aukštai danguje ir ženklai ant apačioje, žemėje, kraujo, ugnies bei rūkstančių dūmų; Saulė pavirs tamsa ir mėnulis krauju, prieš ateinant Viešpaties dieną , didingai ir šlovingai. dieną Taigi kas ragina Viešpaties vardo, bus išgelbėtas « .  Skaityti daugiau

Atkreipiame dėmesį, kad jis yra aiškus, Saulė pavirs tamsa ir mėnulis krauju, prieš Viešpaties dieną ,

Jeigu mes atidžiau pažvelgti į šį reiškinį yra tikimasi. Tai Ketvertas  , kuriturėtų prasidėti 2014 ir baigiasi 2015 m.

Saulė ir mėnulis

Kitas Ketvertas nevyks prieš  »  penkis šimtus metų « ,

Tai neįsivaizduojama ir neįmanoma net imtis penkis šimtmečius blogėja nelaimių pranašavo, kad laikų pabaigoje.

Dėl 20 Kov 2015 , turėsime bendrą užtemimas saulės: Saulė pavirs tamsa

Ir 04  2015 balandžio turėsime bendrą užtemimas mėnulis ir mėnulis krauju,

13 rugsėjis 2015 yra dalinis Saulės užtemimas

Ir 28 Rgs 2015 yra užtemimas mėnulio

Taigi, mes galime suprasti, kad Jėzus Kristus nesugrįš fiziškai ant Alyvų Kalno, prieš tai daryti tik dvi bendras užtemimus saulės 1 ° apie  kovo 20 dieną ir 2 mėnulio Bal 4, 2015.

Mes taip pat galime suprasti perskaitę eilutės 29-30 24 skyrių iš Mato evangelijos iki dviejų visų užtemimas saulės Kov 20, 2015 ir Mėnulį 4 Bal 2015, tai įvyks kažkas baisaus Žemėje

29 Iš karto po nelaimės dienų , saulė užtems, mėnulis nebeduos šviesos, žvaigždės kris iš dangaus, ir dangaus jėgos bus sudrebintos.

Atrodo, kad šių dienų nelaimės yra apie Dievo rūstybę, kuri bus vykdoma prieš saulės užtemimas Ketvertas, kuri apimtų nelaimių labai negabaritinis žemė ir oras, bet ir puikus piko dienas sielvartas paskutinis karas, arba bent jau branduolinio konflikto.

30 Tada Žmogaus Sūnaus ženklas pasirodys danguje, visi liūdės gentis, ir jie pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus debesyse su galybe ir didžia šlove

Stichijos 31, man atrodo, kad tai yra po to, kai sekmadienį miręs Kristuje , pašalinimo krikščionių danguje, kurie bus išvalyta (kai spaudimas) pašalinus bažnyčios ir aistringas kuri perduodama per didelio suspaudimo ir Dievo rūstybės dieną bus pakeistas ir bus eiti į bendrovių, kurios buvo miręs prikelti susitikti Kristų danguje lydėti jį grįžęs į Alyvų Kalno .

Angelas su trimitu

 31 Ir Jis pasiųs savo angelus su garsiai trimitas skambutį, ir jie surinks Jo išrinktuosius iš keturių žemės pusių, nuo vieno dangaus pakraščio iki kito.

Tikėjimas turi vesti mus suprasti, kad prieš fizinį grąžinimo Jėzaus Kristaus Alyvų Kalno, mirusiųjų prisikėlimą Jėzuje Kristuje ir krikščionių yra išgrynintas per didelio suspaudimo šalinimo ir dienomis rūstybė Dievo, jis turi pateikti jo aistringas bažnyčios pagrobti bus pakviesti į vestuves Avinėlio.

Tai patvirtina vis dar iš Evangelijos pagal Matą 24 skyriuje randame stichijos 24

24 nes atsiras netikrų kristų ir netikrų pranašų, ir jie darys didelių ženklų bei stebuklų , kad apgauti, jei įmanoma, net išrinktuosius.

Ši eilutė 24 motina. Užsiregistravęs 24 eil 17 aktas 2 .  aš darysiu stebuklų aukštai danguje ir ženklai ant apačioje, žemėje, kraujo, ugnies bei rūkstančių dūmų;

Matome eilutėje 24 Mat 24 tai nebėra įmanoma suvilioti Išrinkti taip karštai bažnyčia jau buvo pašalintas prieš 20 kovas 2015 bus tada, kai iš viso užtemimas Saulės.

Kviečiu perskaityti mano straipsnį apie Apokalipsės datas

160_F_14646443_L4bwJR0VptCXHA0wM0s40r6bQJ3uuBd5

Bažnyčios Rapture gali būti už šį 2014 metų pabaigos!

Tie, kurie bus įtraukti į Jėzaus Kristaus bažnyčią ir turi būti pašalintas, visi krikščionys, kurie pasirinko ištiesinti savo gyvenimą valymo jų sielas.

Dievas davė mums Dešimt Įsakymų, kad tapo svarbus ir skubus sekti, kad dalis pamaldus Jėzaus Kristaus Bažnyčia bus pašalintas.

Dalyvauja Jėzaus Kristaus bažnyčią, jis turi norėti būti pakrikštyti, laikytis dešimties Dievo įsakymų, malda prašyti Dievo atleidimo už visas nuodėmes ir prašyti Jėzų Kristų, kad mūsų Gelbėtojas .

Tapti kariai Kristaus platinti kuo plačiau žodis « Jėzus Kristus ateina greitai »

Aš kviečiame Jus susisiekti su dienoraščio adresas pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas į visus savo kontaktus, kaip matote laikas yra trumpas, ir yra daug žmonių, kurie yra toli nuo Dievo ir Jėzaus Kristaus, ir kad mes turime duoti teisingu keliu.

Pagalba taip pat daugiausia ateina į Jėzų Kristų, bus išgelbėtas « .

Jėzus Kristus, Dievo Sūnus atidavė savo gyvenimą kenčia mus išgelbėti.

Mes ką mes galime mūsų mylimi broliai ir seserys Jėzuje Kristuje prekes gauti žodį « Jėzus Kristus ateina greitai » ir gali pasiruošti šiam beprecedenčiu įvykiu žmonijos nuo Nojaus istoriją.

Dešimt Dievo įsakymų

The-įsakymai-of-Dievo

Ir Dievas kalbėjo visus žodžius čia : « Aš esu Viešpats, tavo Dievas, kuris išvedžiau tave iš Egipto, iš vergijos namų.

1 – Tu Neturėsi kitų dievų, tiktai mane.

2 Tu nedirbk jokio drožinio, nėra, kas ten danguje nei žemėje arba vandenyje pagal žemės vaizdą. Jūs negalite nusilenkti jiems, juos garbinti.

Aš, Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas tarp tų, kurie manęs nekenčia, aš Lankymūsi tyrimo dėl sūnaus tėvų kaltę iki trečios ir ketvirtos kartos, bet tiems, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų Aš nuolat jiems savo ištikimybę tūkstantosios kartos. 

3 – Jūs neturite invoqueras Viešpaties, tavo Dievo, vardo be reikalo, nes Viešpats nepaliks be bausmės jam kas pareiškia savo vardą.

4 Tu memorialinis šabo, šventą dieną. Šešias dienas ir daryk visus savo darbus, bet septintoji diena yra garbės Viešpats, tavo Dievas sabatas tu nedirbsi jokio darbo nei tau, nei tavo sūnus, nei duktė, nei tavo tarnas, nei tarnaitė, nei tavo galvijai, nei imigrantų, kurie gyvena savo mieste. Nes per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną Jis ilsėjosi.

Todėl Viešpats septintąją dieną palaimino ir ją pašventino. 

5 – Gerbk savo tėvą ir motiną, todėl gali ilgai gyventumei krašte, kurį suteikia jums Viešpatį, savo Dievą.

6 – Tu negali įvykdyti žmogžudystę.

7 – Tu negali svetimauti.

8 – Nevok.

9 – Tu negali būti neteisingai liudija prieš savo artimą.

10 – Negeisk savo artimo namų, tu Negeisk savo artimo žmonos, nei jo tarno, nei jo tarnaitės, nei jaučio, nei asilo-nieko, kad jam priklauso « .

Mes iš tikrųjų matome ką aš ką tik paaiškinta pastarojo laiko prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

Tačiau pabrėžiama neseniai vargus laukia ateityje, ir mes turime pasiruošti.

Žemės drebėjimai, audros, potvyniai, ciklonai, uraganai ir kitos nelaimės negabaritinis eiti net trenktųsi į žemę, su daugiau galios ir daugiau žalos net nei ankstesniais metais.

Kai kurie iš mūsų brolių ir seserų vis dar kenčia blogiausią infamies ir tikrai bus paskirta atsakinga už blogybes turtą.

Karai, maištai ir smurtas bus apibendrinti per didelę dalį Žemėje.

Liuciferis smogs sunku ir net labai stiprus. Dabar jis žino, kad jis turi labai mažai laiko liko.

Mums malonės laikas taip pat greitai baigsis, o tai reiškia, kad greitai bus per vėlu būti dalis pamaldus Jėzaus Kristaus Bažnyčia bus pašalintas.

Žinoma, tai nebus per vėlu ateiti į Jėzų Kristų ir būti antrojo šalinimas vyks eiti į dangų susitikti Jėzų Kristų jo sugrįžimo į Alyvų kalną.

Bet tai bus eiti per Dievo rūstybės dieną ir susiduria su visų šių nelaimių, kad bus nurašymas visoje Žemėje.

Šie stiprūs nelaimių įvyks po bažnyčios Rapture ir aistringas nesustabdys Jėzaus Kristaus sugrįžimą ant Alyvų kalno.

Mums taip pat reikia suprasti, kad prieš bažnyčios Rapture, ten bus laikas, kai bus per vėlu pasinaudoti malonės būklėje, nes daug yra pašauktų.(krikščionys visame pasaulyje)

Avinėlio santuoka

Ir tik nedaugelis bus išrinktas (aistringas bažnyčia bus pašalintos) dalyvauti danguje, Avinėlio vestuvių.

Iš Apokalipsės XXII skyriaus knygoje teigiama, stichijos 11

Tačiau nusidėjėlis nuodėmes, ir kad vyras purvinas dar: o geras žmogus vis dar gyvas gerai, ir šventas toliau bus šventas.

Šis skyrius taikomas iki bažnyčios Rapture. Taigi, aš manau, kad bus už malonės būseną pabaigos data.

Tuo metu ji nebebus dalis Jėzaus Kristaus bažnyčią.

Tai bus išgelbėtas apsivalyti prie sielvarto pabaigoje per Dievo rūstybės dieną.

Malda prašant atleidimo ir atgailą su Dievu tada reikia pašalinti ir išsaugoti dangaus susitikti su Jėzumi Kristumi.

Šį kartą aš manau, kad tai bus 15 Bal 2014 , kuris yra iš Paschos šventę data, bet ir pirmasis Kraujo Moon Ketvertas data.

Jei tai yra tuo atveju, kai tos dienos sielvartas didės rimtai visose srityse.

Deja, jei laukti tai smaigalys nelaimių ir kitų katastrofų ateiti į Jėzaus Kristaus, tada ji gali būti per vėlu, kad dalis bažnyčios aistringas Rapture.

Jėzus pasiekia mus išgelbėti!

Dievas nori vyro

Ar ketinate atvykti ar palaukti ir praleisti Rapture.

Žinoma jums nebus išgirsti šį pranešimą dėl Mišiose kunigas.

Tačiau mūsų tikėjimas turi atverti mūsų akis ir leidžia mums analizuoti į Biblijos šviesoje ir Jėzaus Kristaus mokymų renginius.

bažnyčia kanalų išnykimas

Mūsų Katalikų Bažnyčia miršta  ir kai kurių bažnyčių yra dar daugiaumoliuskai .

Kviečiu visus savo prekes mylimi broliai ir seserys Jėzuje Kristuje turi būti išsaugotos, jei norite, kad grįžti prie pagrindai skaitant Bibliją ir ypač Evangelijos pagal Matą 24 skyriuje ir Apokalipsės knyga.

Dievas nori mums būti išsaugotas, todėl po baudžiami Adomą ir Ievą už jų nepaklusnumą, Dievas ir toliau mus myli ir padėti mums kasdieniame gyvenime.

Būtent per šią meilę, Dievas atsiuntė mums ten du tūkstančius metų Jėzus Kristus savo viengimį sūnų, kad išgelbėti mus perkant per savo auką mūsų nuodėmes, kurių gimtoji nuodėmė, kuri neleidžia mums pamatyti ir išgirsti Dievą.

Tai meile, kad Dievas mus informavo jo angelams ir pranašų žmonijos renginiai ir laikų pabaigoje.

Netrukus ji bus per vėlu ateiti į Jėzaus Kristaus gauti amžinąjį gyvenimą, panaikinant lojalių ir aistringas bažnyčią.

Jei manote, kad mūsų žemiškasis gyvenimas bus geriau ir viskas sugrįžta į savo vėžes be Jėzaus Kristaus intervencijos žinoti, kad esate neteisus.

Atidarykite savo akis! Pabusti prieš tai per vėlu.

27 Bal 2014 galėtų būti diena, kurią ji bus per vėlu ir nebus verkia ašaromis ir dantų griežimas.

Liuciferis, netrukus atskleisti visą savo jėgą, savo klastas ir pagundų pritraukti daug Ames.

Taigi melstis ir melstis vėl ir vėl į Dievą ir Jėzų Kristų mums padėti ir apsaugoti mus mūsų kasdieniame gyvenime.

Mes netrukus žinoti žmogaus istoriją rezultatus.

Kartais mūsų Kūrėjas, leiskite mums, nes mes žinome, nei dienos, nei valandos.

Bet visi požymiai sutampa, kad tai yra labai labai greitai, o gal net 2014 dėlbažnyčios pašalinti ir 2015 dėl grąžinimo Jėzaus Kristaus fiziškai ant kalno alyvmedžiai.

žvakė žvakė turėtojas-Anim

Stebėti ir tvarkinga mūsų tikėjimo liepsną, ir drąsus tikėjimas  į Dievą ir Jėzų Kristų kaip mūsų tikėjimo išgelbės mus.

Kviečiame žiūrėti šį vaizdo įrašą


Pakrovimo į Ketvertas

15 Nisan 5774 (15 balandis 2014): iš viso mėnulio užtemimas, Velykų šventė.

14 Tishri 5775 (spalis 8, 2014): Iš viso mėnulio užtemimas, šventė Palapinių.

29 Adarā 5775 (kovas 20, 2015): užtemimas saulės, prieš religinės metų pradžioje.

15 Nisan 5775 (4 balandis 2015): iš viso mėnulio užtemimas, Velykų šventė.

29 Eluls 5775 (13 rugsėjis 2015): Dalinis užtemimas saulės, tik iki kalendorinių metų pradžioje.

15 Tishrei 5776 (28 rugsėjis 2015): Iš viso mėnulio užtemimas, šventė Palapinių.

Laukia visų, kas yra gera ir kuri, tikimasi, kad taip atsitiktų, visi rastimaldos  jėgų judėti į priekį tamsoje.

sentinelle3JĖZUS KRISTUS YRA MANO KARALIUS

Aš kviečiu skaityti Kalno pamokslas

Evangelija pagal Matą 5 skyriuje

5.1
Ir matydamas minias, Jėzus užkopė į kalną, ir kai jis atsisėdo, priėjo mokiniai ir jam.
 

05:02
Tada jis atvėrė nasrus ir mokė juos, sakydamas:
 

05:03
Palaiminti vargšai dvasia, nes dangaus karalystė priklauso jiems!
 

05:04
Palaiminti romieji, nes jie bus paguosti!
 

5.5
Palaiminti romieji, nes jie paveldės žemę!
 

5.6
Palaiminti, kurie alksta ir trokšta teisumo, nes jie bus pasotinti!
 

5.7
Palaiminti gailestingieji, nes jie susilauks gailestingumo!
 

05:08
Palaiminti tyraširdžiai, nes jie regės Dievą!
 

05:09
Palaiminti taikdariai, nes jie bus vadinami Dievo sūnus!
 

05:10
Palaiminti, kurie persekiojami dėl teisumo, nes dangaus karalystė priklauso jiems!
 

05:11
Palaiminti jūs, kai žmonės niekina ir persekioja bei melagingai pasakyti visas blogis prieš jus rūšių dėl manęs.
 

05:12
Būkite linksmi ir džiūgaukite, nes didelis jūsų atlygis danguje, tiek persekiojo pranašus, kurie buvo prieš jus.
 

05:13
Jūs esate žemės druska. Bet jeigu druska netektų sūrumo, kuo gi ją ar ne?Ji tarnauja tik iškristi ir sutrypti vyrai.
 

05:14
Jūs esate pasaulio šviesa. Miestas įsikūręs ant kalno, negali būti paslėptas;
 

05:15
ir mes neturime žiburio ir padėkite jį po indu, bet jie jį ant stovo, ir tai suteikia šviesos visiems namuose.
 

05:16
Tegul jūsų šviesa spindi prieš vyrus, kad jie matytų jūsų gerus darbus ir šlovintų jūsų Tėvą, kuris yra danguje.
 

05:17
Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš ne atėjau, bet įvykdyti.
 

05:18
Sakau jums tiesą, kol dangus ir žemė nepraeis, jis neišsiskiria iš teisėsaugos viena jota arba viena dalelė, kol viskas išsipildys.
 

05:19
Todėl, kas sulaužytų bent vieną iš mažiausių įsakymų ir taip mokytų žmones, tas bus vadinamas mažiausiu dangaus karalystėje, bet kas juos daro ir moko juos, tai vienas , bus vadinamas didžiu dangaus karalystėje.
 

05:20
Sakau jums, jei jūsų teisumas pranoksta, kad iš Rašto aiškintojų ir fariziejų, jūs niekada neįeisite į dangaus karalystę.
 

05:21
Jūs girdėjote, jog buvo pasakyta, Jūs negalite nužudyti, o kas žmogžudystės bus baudžiamas teisėjų.
 

05:22
Bet Aš jums sakau: kiekvienas, kuris atleidžia yra piktas su broliu turi būti pavojus sprendimo: o kas sako savo broliui, Rača! nusipelno būti baudžiamas tarybos, ir kas sako: ‘Kvaily! nusipelno būti baudžiamas pragaro ugnį.
 

05:23
Todėl jei neši dovaną prie aukuro ir ten prisimeni, jog tavo brolis turi šį tą prieš tave,
 

05:24
palik savo dovaną ten prie aukuro, eik pirma susitaikinti su savo broliu, ir tik tada sugrįžęs aukok savo dovaną.
 

05:25
Susidraugauti greitai su savo kaltintoju, kai esate kelyje su juo, kad jis išgelbėtų teisėjui, o teisėjas išgelbėsiu tave pareigūnui, ir būsi įmestas į kalėjimą.
 

05:26
Sakau jums tiesą, tu iš ten neišeisi, kol tu sumokėjo pakraščių skatiką.
 

05:27
Jūs girdėjote, jog protėviams buvo pasakyta: ‘Nesvetimauk.
 

05:28
Bet aš jums sakau, kad kas žiūri į moterį geidulingai jau svetimauja su ja savo širdyje.
 

05:29
Jeigu tavo dešinioji akis skatina tave nusidėti, skinti jį ir mesk šalin, nes tai naudinga tau, kad vienas iš narių tavo žūtų, negu kad visas kūnas būtų įmestas į pragarą .
 

05:30
Ir jeigu tavo dešinioji ranka skatina tave nusidėti, nukirsk ją ir mesk šalin, nes tai naudinga tau, kad vienas iš narių tavo pražūtų, nei savo kūną eiti į Pazeme.
 

05:31
Jis buvo pasakyta, « Kas atleidžia savo žmoną, turi duoti jai skyrybų liudijimą.
 

05:32
Bet sakau jums: kas atleidžia savo žmoną, išskyrus santuokinę neištikimybę, sukelia jai tapti Cudzołożnica, ir kiekvienas, kuris išteka išsiskyrusios svetimauja.
 

05:33
Jūs girdėjote, jog buvo pasakyta senovės: Tu ne melagingai save, bet atlieka Viešpaties, ką turite jums priesaikas.
 

05:34
Bet aš jums sakau, neprisiekinėkite nei dangumi, nes jis Dievo sostas,
 

05:35
nei žeme, nes ji yra jo pakojis, nei Jeruzale, nes ji yra didžiojo Karaliaus miestas.
 

05:36
Ir nereikia prisiekiu savo galva, nes tu negali padaryti vieną baltą arba juodą plaukus.
 

05:37
Tegul jūsų kalba bus taip, ne, ne, jis labiau negu šitie ateis blogio.
 

05:38
Jūs girdėjote, jog buvo pasakyta: ‘Akis už ir dantis už dantį akis.
 

05:39
Bet aš sakau, o ne priešintis blogiui. Jei kas nors trenkia tau į dešinį skruostą, atsuk jam ir kitą.
 

05:40
Jei kas nors nori ginčytis su savimi ir imtis savo tunika, tegul turi tavo apsiaustą.
 

05:41
Jei kas nors verčia jus eiti į vieną mylią, nueik su juo dvi.
 

05:42
Duok jam, kuris prašo jūsų, o ne nuo jo nusisukti, kurie nori skolintis iš jūsų.
 

05:43
Jūs girdėjote, jog protėviams buvo pasakyta: ‘Mylėk savo artimą’ ir nekęsk savo priešo.
 

05:44
Bet Aš jums sakau: mylėkite savo priešus, laiminkite tuos, kurie jus prakeikė, darykite gera tiems, kurie nekenčia jūsų, ir melskitės už tuos, kurie negailestingai naudoti jums ir jus persekios;
 

05:45
, kad esate sūnus jūsų Tėvas, kuris yra danguje, nes jis juk leidžia savo saulei tekėti blogiesiems ir geriesiems, siunčia lietų ant teisiųjų ir neteisiųjų.
 

05:46
Jei jums patinka tiems, kurie jus myli, kokį gi atlygį turite? Celnikami, nes jie ne daryti tą patį?
 

05:47
Ir jei jūs sveikinate savo brolius tik, ką gi viršijate kitus? Pagonys ne jie vienodi?
 

05:48
Taigi būkite tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas.

Ramybė ir džiaugsmas širdyse ir namuose laukiantiems palaimintą dieną bažnyčios Rapture už kai karštas ir mūsų Viešpaties sugrįžimo ir karaliaus Jėzaus Kristaus Alyvų kalno.

Dievas myli mus ir mes tai patinka mes?

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :