ALARM FORCE Tikėjimo meile Jėzaus Kristaus

arbreciel

,

Dievas paskelbė žmogus nuo žmonijos, kad pasaulio sukūrimo « Žemė »turėjo gyvenimą ir tada jis būtų sunaikintas praėjusių sprendimo pabaigoje.

,

Dievas sakė per savo pranašus ir vienintelį sūnų Jėzų Kristų viską, įvyktų laiko ir už jos ribų pabaigoje Biblijoje.

,

Po kiek laiko pabaigoje Jėzus Kristus fiziškai grįžti į Žemę karaliauti tūkstantį metų, kol nesėkmės ir tada kai bus išsaugota ir bus gyventi amžinai naują Žemę ir kitas eis į pragarą.

,

Neįtikėtinai, kaip gali atrodyti, po dviejų tūkstančių metų laukimo, mes pastebėjome, kad bibliniai pranašystės ir Įspėjamieji mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo jau padarė savo netikro visuma ir tiems, kurie dar nėra padaryta, yra yra įvykdytos.

,

Tai faktinis ir patikrinti realybė, nes iš pirmųjų požymių užbaigimas buvo Izraelio valstybės sukūrimo Geg 14, 1948.

,

Nuo to, kad mažiau nei 70 metų dienos visi bibliniai pranašystės ir ženklai sa Jėzaus Kristaus sugrįžimo daryti.

,

Reikėtų pažymėti, kad tai yra matematiškai neįmanoma, kad visi šie Biblijos pranašystės ir požymiai gali būti atlikta tuo pačiu metu per tokį trumpą laikotarpį.

,

Tai visiškai pašalina galimybę!

,

Kai pašalinote neįmanoma tokioje situacijoje, kad ji yra abejotina, kaip gali atrodyti ne greičiausiai hipotezė bet realybė.

,

Kadangi tai yra matematiškai neįmanoma, kad tikimybė sudaryti tokį trumpą laiką pasiekti (mažiau nei 70 metų), kurių biblinių pranašysčių minia ir Ženklai tūkstančius metų, nuo Jėzaus Kristaus sugrįžimo « Messiah »

,

Neišvengiamas grįžimas Jėzaus Kristaus tapo realybe, o ne tikėtinas scenarijus.

°

ob_ecc958_10241985

,

Todėl mes galime kalbėti apie tikrumo neišvengiamą grąžinimo Jėzaus Kristaus.

,

Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąža yra susijusi gerai mūsų kartos.

,

Tai yra tikras, bet kiekvienas asmuo gali laisvai ignoruoti.

,

Asmeninė analizė aš atsižvelgiant biblinių pranašysčių ir žymenis, nes Geg 14, 1948 eksponentų padidėja gausa nuo 29 Rgs 2008, …

,

(Data pasirinkau mano analizės, kaip atskaitos datą skelbimu praėjusią savaitę Pranašas Danielius ir konkrečiai pradžios datos per pastaruosius septynerius metus prieš fizinį grąžinimo, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus)

,

… Paskatino mane rasti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimą tarp 2015 rugsėjo 14 ir 15 d.

Šis bendras pagarba Biblijos ir ypač Evangelijose mokymo:

.Matthieu 24 eilutė 36

,

Už tą dieną ir valandą niekas nežino, nei dangaus angelai, nei Sūnus, tik vien Tėvo.

,

Skaityti mano straipsnis

RETURN Jėzaus Kristaus MAYBE 2015 rugsėjo 14 ARBA 15! Šventės metu trimitai  :

,

Pasibaigus pranašysčių ir ženklai sa žvilgsnio pasaulio naujienos patvirtina jėga visose greitai artėjančio sugrįžimo mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus srityse.

,

Deja, tūkstantį kartų Deja, daugelis vyrų ir moterų; ypač tarp jaunimo, nebetiki Dievu, tuo labiau Jėzus Kristus!

,

Daugelis tapo savanaudis, arogantiškas ir pagyrūniškas, mėgaujasi geismas ir malonumas daryti blogį.

,

Kitos grupės prisijungė džihadistų nužudyti brolius ir seseris ir visus, kurie įdėti savo kelius.

,

Pakanka pažvelgti į tai, kas vyksta Artimuosiuose Rytuose, siekiant pamatyti, kad akivaizdžiai į Apokalipsės karas « iš Armageddon karas » prasidėjo nuo Kov 2012, Sirija.

,

Reikia pažymėti, kad Sirijos sukilimas prasidėjo metais anksčiau, tačiau sukilimas nuėjo į Real War etapo kovas 2012 su Sirija daug džihadistų atvykus pasaulyje kovoti įgaliojimus, kad būtų už įvedimas apibendrintas visoje Vidurio Rytuose Jihad.

,

Mano analizės Jėzaus Kristaus sugrįžimo Žemėje 2015 rugsėjo tarp 14 ir 15, Apokalipsės « Armagedonas » karas prasidėjo tuo pačiu metu kaip ir didelio suspaudimo pradžioje ir todėl truks iki grąžinimo Jėzus Kristus, kuris nutraukia grįžęs į Žemę.

,

Atrodo, kad Armagedonas karas įgavo naują dimensiją su šiuo keturiasdešimt narių koalicijos su šia džihadistų armija « Islamo valstybė Irake ir Levanto (EIIL)

,

Mes taip pat turime suprasti, kad šis karas bus blogiau kiekvieną dieną kaip Jėzaus Kristaus grąža turėtų būti kaip ir gimdymo, kuriame yra daugiau ir daugiau skausmo skausmai iki paskutinio momento, kuris yra tai, kad fizika ant Alyvų kalno Jeruzalėje mainais.

,

Šiuo metu Izraelis ir ypač Jeruzalė, jau teroristinių išpuolių šių kovotojų EIIL tema!

,

Jėzus Kristus prieš grįžtant fiziškai žemėje turėtų tęsti bažnyčios pašalinimo nėra reiškė Dievo rūstybės kad turi atsirasti prieš jo grįžimą dieną iškęsti.

,

Bet kokių bus dalis dėl Rapture dieną bažnyčioje!

Tikėjimo išpažinimas:

,

Nesuskaičiuojama tie pasaulyje, kurie nėra krikščionys.

,

Ir tarp tų, kurie yra krikščionys, daugybė yra ir tokių, kurie ne gyvena tikrojo tikėjimo ir kurie neseka Dievo įsakymų ir Jėzaus Kristaus mokymą.

,

Tai baisi padėtis blogėja ir tikrai pasaulinio apostazę.

,

Tai rimta problema, nes daug labai greitai Jėzus Kristus pašalins savo Bažnyčią, ir daugelis bus atmesti. Nors jie yra įsitikinę, kad uždirbti vietą Jėzaus Kristaus bažnyčios bus šalinamas.

,

Mes turime suprasti, kad Jėzus Kristus, Dievo Sūnus, buvo ten du tūkstančius metų, tuo jo tris metus nuo pamokslavimo, įžeistas, pažemintas, skriaudžia, plakta, kankinami, žeminami ir galiausiai nukryžiuotas pabaigoje.

,

Bet niekada, niekada, Jėzus Kristus atsisakė mus, nes jis priėmė jo kančias iki mirties dėl mūsų išganymo!

,

Ir mes, mano mylimi broliai ir seserys, kaip daugelis iš mūsų atsisakė Jėzus Kristus paliko savo bažnyčią!

,

Jėzus paklausė Petrą statyti savo bažnyčią ir Bažnyčia « vientisa ir nedaloma » tai vadinama « Katalikų bažnyčia »!

,

Daugelis mūsų brolių ir seserų dar liko Katalikų Bažnyčios ir galvoju arčiau Jėzaus Kristaus, kai iš tiesų jie nepaneigė palieka savo bažnyčią.

,

Žinoma, šie broliai ir seserys dažnai apgyventos tikrojo tikėjimo ir iš tikrųjų įtikinti sekti ir, atskirosios bažnyčią, teisingą kelią Dievui per Jėzų Kristų.

,

Aš atsiprašau pasakyti, bet jie klysta! Dėl atsisakymo Jėzaus Kristaus Bažnyčią « Katalikų Bažnyčia », jie atsisakė Jėzus Kristus kentėjo dėl mūsų išganymo!

,

Jėzus Kristus, jis neatsisako mus jis kentėjo už mus, kol jo paskutinio atodūsio ant kryžiaus.

,

Mūsų Viešpats Jėzus Kristus laikė visas mūsų nuodėmes kančias ir todėl leidžia mums įžengti į Dangaus karalystę jo meilės, o ne mūsų nuopelnus.

,

Taigi, jei mes nuodėmes, mes vis dar galime būti bažnyčioje, kad bus pašalintas, jei mes prašome Dievo atleidimo, jeigu mes atgailauti ir atsitiesti, jei mūsų gyvenimas.

,

Bet, jei atsisakysime Jėzų Kristų ir atsisakyti savo Bažnyčiai « Katalikų Bažnyčios », o nesąmoningai duodame Jėzaus Kristaus ir jo Bažnyčios netrukus bus pašalintas.

,

Žinoma, aš suprantu, kad daugelis mano, kad tikėdami nebūdamos Katalikų Bažnyčios jie turės naudos iš pašalinimo.

,

Aš juos visus papasakoti, įskaitant ganytojų, vadovus, kunigai nesutariančios bažnyčių ir kitų religinių lyderių visose bažnyčiose už katalikų bažnyčios, jie klysta.

,

Būtų nusikalstama, rodančių, kad to, paliko Kristus, kuris palieka savo bažnyčią, jie bus išsaugoti ir tuos, kurie juos sekti.

,

Šventojo katalikų bažnyčios nėra išganymo!

,

,

,

Tačiau,

Žinau ir aš esu susipažinęs su didžiųjų problemų ir tragedijų patyrė Katalikų bažnyčios dešimtmečius. Jis prisotintas masonų iki apaštalų Liuciferio, žmonės begėdiškai iki spekuliantų ir net pedofilai.

,

Žinau ir esu įsitikinęs, kad Vatikanas aiškiai tapo antikristo sėdynė.

,

Žinau ir esu įsitikinęs, kad Jėzus Kristus tapo Retenybė Vatikane.

,

Žinau ir esu įsitikinęs, kad yra noras, diktuoja Vatikano visiems jo padėjėjai, kad bažnyčia prisitaiko prie šiuolaikinio gyvenimo, tai verčia į daugiau slopinimo bažnyčių konfesinė, kad moliuskai ar šventas vanduo šriftu ir dabar komunijos be konfesijų.

,

Žinau ir aš esu susipažinęs su gėdingą palyginimą Katalikų Bažnyčiai pagoniškų religijų ir šventvagystė įsipareigojusi savo tarpo.

,

Popiežius ir garbingi iki dalyvauti didelis dieną su « svečiai iš kitų religijų pagoniškos maldas Šv.Petro bazilikoje Romoje.

,

Taip, aš žinau, ir man žinoma, kad mūsų Šventoji Katalikų Bažnyčia miršta, ji įžeidė, skriaudžia, pažemintas, kankinami, o mortified kad ji galiausiai nukryžiuotas kaip buvo mūsų Viešpats Jėzus Kristus.

,

Žinoma, aš nesutinku su popiežiaus, kuris nori suvienyti visas religijas ir sukurti kambariai su bendra malda visų religijų.

,

Žinoma, aš nesutinku su popiežiaus, kuris nori, kad naujoji humanizmą vertę Katalikų Bažnyčiai. (Humanizmas vietose žmogų visko centre, o Katalikų Bažnyčios tai Dievas, yra visko centre) yra nedidelis skirtumas!nerandate!

,

Žinoma, aš nesutinku su anti-popiežių, kurie sėkmingai Jean dvidešimt trys kas neklauso Švenčiausiosios Mergelės Marijos prašymą, atsisako atskleisti 1960 trečią paslaptis Fatimos.

,

Sąrašas būtų ilgas išvardinti visas tarp pontifikato ir tikruosius narius Šventosios Katalikų Bažnyčios nesutarimus.

,

Nepaisant visų nesutarimų « , ir jie yra legionas » nevalia atsisakyti savo šventąją visuotinę Bažnyčią, nes ji yra originali bažnyčia, kuri buvo sukurta pateikė Pierre ne Jėzaus Kristaus prašymu.

,

Mūsų Šventoji Katalikų Bažnyčia kenčia pabaigos laiką kankinių!

,

Mes turime pareigą, kaip krikščionys ir karių Kristaus į veidą užpuolikų ir nepasiduokite, nes Jėzus Kristus neapleido mūsų. Jis kentėjo už mus, kol jo paskutinio atodūsio gyvenimo.

,

Taigi Jėzaus Kristaus ir Dievo meilę, jūs turite mano mylimasis atgal į Švenčiausiosios Katalikų bažnyčios. Tai mūsų namų ir mūsų šeima.

,

Aptarkite su kunigais apie laikų pabaigoje, paprašykite šventojo vandens moliuskai kartu ir melstis mūsų Viešpačiui už jo greitą grąžą.

,

Mes esame pasaulio pabaigos, ir staiga kaip elektros energija nutraukimo šis pasaulis bus pabusti su bažnyčios Rapture!

,

Tai bus per vėlu, kad būčiau išgelbėtas!

,

Aš kviečiame Jus skaityti ar buvo peržiūrėtas darbininkų palyginimą 11-osios valandos.

,

,

Nuoroda į atitinkamų darbuotojų palyginimu į 11-valandą: Matthew skyrius 20 1-13

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Kaip galima suprasti skaitant palyginimą, tačiau kiekvienas tiek atėjo į Jėzaus Kristaus ir Jo Bažnyčios nariu, kuris netrukus bus pašalintas.

                                                           

  Mea culpa

mea-cut

 

,

Nous vivons actuellement l’Apostasie de l’église et de la Foi, nombreux sont les Chrétiens qui ont quitté l’Eglise Catholique et encore plus nombreux sont ceux qui sont égarés sans Foi et sans église.

,

Tai yra faktas, ir betono pasaulis. Ir tai dramatiškas!

,

Ji yra mažiau nei keturiasdešimt metų kartos yra daugiausiai tų, kurie krito nuo Dievo ir Jėzaus Kristaus tikėjimo.

,

Tai taip pat ir mažiau nei keturiasdešimt metų kartos taip pat yra tie, kurie dar turėjo galimybę tapti krikščionimis nariai arba Šventosios Katalikų Bažnyčios.

,

Mes senjorams, mes neįvykdytos mūsų kaip didieji broliai vaidmenį ir atsisakė savo jaunesnius brolius ir seseris į Tikėjimo kelyje.

,

Žinoma, atsiprašymai yra tokia gausi, kaip yra asmenų, atsakingų.

,

Bet faktai yra ten ir jie yra labai konkretus ir realus.

,

Mūsų jaunimas nesidomės bažnyčią ir daugelis net nežino, kas yra Jėzus Kristus!

,

Ir kad tai yra mūsų kaltė, mes vyresni.

,

Kreipiamės į visus netikintiesiems

Ateistai

Visiems, kurie atėjo ne Jėzaus Kristaus žinote, kad Švenčiausiasis Katalikų Bažnyčia bus pasveikinti Jus, jei norite prisijungti.

,

Gaukite pakrikštyti vandenyje kunigas, kurį brolis ar sesuo,

,

Prašyti Dievo atleidimo už visas savo nuodėmes ir padės jums jūsų gyvenime,

,

Atgailauti visų nuodėmių ir nedorus darbus,

,

Ištiesinti savo gyvenimą ir paklausti Jėzų Kristų maldoje, kad Jūsų asmens gelbėtoją ir kviečiame savo bažnyčią.

,

Ateik vaikščioti pas mus ant siauro tako Meilės, tikėjimo ir nuolankumo, kuris veda į Dievą per Jėzų Kristų meilė.

,

Būkite nuolankus, bet išdidus ir orus tapti krikščionimis ir būti dar ir išlaikyti degdamas jūsų tikėjimą mūsų Dievo Motinos katalikų bažnyčia.

,

Saugokite savo tikėjimą gerai apšviestoje likti Jėzaus Kristaus Bažnyčios, nes netrukus jis bus ištrintas liepsna.

,

Gyvenimas amžinybę yra Jėzuje Kristuje, kad rasite.

,

Kreipiamės į visus Šventosios Katalikų Bažnyčios Vicars

,

Kunigai

,

Labai iškilmingai prašau visus mūsų Dievo Motinos katalikų bažnyčia Vicars imtis maksimalų atstumą pontifikato, kuris stulbinamai vadovaujamos bažnyčios į prarają tarp aljansus su kitomis religijomis ir sukelia daugybė Krikščionys į pragarą.

,

Sekite savo širdies ir vėl tapti karžygiai ir aistringas kariai Jėzaus Kristaus kaip savo brolius bei seseris ir visus, kurie norėtų tapti, turi didelį poreikį jums.

,

Bažnyčia miršta ir ji turi jums visiems.

,

Matthew 18 5.verset

Sakau jums tiesą, kol dangus ir žemė nepraeis, tai nepraeina nuo teisėsaugos viena jota ar viena dalelė, kol viskas išsipildys.

,

Labai svarbu skatinti greitai,  « įskaitant gatvėje ir net prekybos centruose! «  Katalikų bažnyčia ir organizuotų kampanijas krikštas, todėl, nes daugelis iš mūsų naujų brolių ir seserų taip pat gali būti išsaugotas.

,

Yra krikštynų krikštą vandenyje, nes troškimas ir kraujo krikštą, jis yra tik piktžodžiavimas kad sukelti Liuciferio visiems tiems, kurie priima visus, kurie suteikia ir tiems, kurie pripažinti ,

,

Mūsų Šventoji Katalikų Bažnyčia turi iš naujo atrasti savo vertybes, dogmos ir tikėjimą.

,

Jūs ir Šventosios Bažnyčios Vicars, Saints kariai Jėzaus Kristaus taip pat turite atsibusti ir dirbti kritiniu pritraukti prarastą avių bandos.

,

Jėzus Kristus netrukus ir paprašys mums visų paskyrų!

,

Kad jūs atsakyti į Viešpaties sugrįžimo?

,

Visi ryšiai į mūsų brolių ir seserų

Jėzus Kristus

žmonija

Kartu mes privalome veikti duoti gyvybę ir prasmę mūsų Viešpaties, Meistras ir karaliaus Jėzaus Kristaus, vienintelio Dievo sūnaus mokymui.

,

Jėzaus Kristaus sugrįžimas atrodo neišvengiama ir naujas gyvenimas žada būti žmonijai.

,

Jėzaus Kristaus viešpatavimas yra šalia, tai užtruks meilės, taikos ir klestėjimo visame Žemės tūkstantmetį.

,

Bet gyventi šią meilės ir laimės, taiką ir gerovę tūkstantmetį, turime būti išgelbėti Jėzaus Kristaus.

,

Kai bus išsaugotas ir bus pašalinti, nes jie lanko Avinėlio vestuvės.

,

Tai bus tikras amžinasis sandora, kad Jėzus Kristus įkurs su visais jo bažnyčios nariai jam pašalinti.

,

Kai kurie kiti bus išsaugotas bet jie pirmiausia turi būti nukreiptas į paskutinį laikotarpį didelio suspaudimo fizinės grąžinimo, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus ant Alyvų kalno Jeruzalėje

,

Jie privalo atsispirti Liuciferio apaštalų pagundų ir išlikti krikščionių persekiojimo, kurie nebuvo pašalinti.

Ryšys

,

Pasitrauk iš visų klaidingų religijų, kurios sudaro jus į bedugnę ir pragaro.

,

Grįžti arba Švenčiausiosios Katalikų bažnyčios, nepaisant jos tragedijas ir visi atakų jis patiria apaštalai Liuciferiu.

,

Turime ginti Katalikų Bažnyčią, nes ji yra mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus namas, todėl tai taip pat mūsų namų.

,

Ji taip pat bus būti visų mūsų naujų brolių ir seserų, kurie ateina pas Kristų per krikštą vandenyje, kad atleidimo ir atgailos poreikio, kuris ištiesinti savo gyvenimą ir paklausti Jėzų Kristų maldoje į titulinį būti jų gelbėtojas ir Dievas, kad padėtų savo gyvenimą.

,

Tuomet jie gautų Šventąją Dvasią Dievo ir būti Švenčiausiosios Jėzaus Kristaus Bažnyčia valstybės!

,

Laikas yra daug rimtas ir svarbus, negu galite įsivaizduoti, Jėzus Kristus ateina labai greitai ir grįždamas jis rado vieningą bažnyčią ar bus jis susirasti vyrų ir moterų konfliktus savo tunika.

,

Negalima dalyvauti visuose šių ginčų, kurie saugo krikščionių tikėjimą ir teisę ir teisų kelią, meilės, taikos, užuojautos ir nusižeminimo, kad mes atsekti Jėzų Kristų ir į Dievą.

,

Matome kasdien, kad žiaurumas yra padaryta prieš mūsų brolius ir seseris ypač Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

,

Meldžiamės už visus didelio suspaudimo kankinių įskaitant nekaltų aukų džihadistų.

,

Sekite pasaulio naujienos, nes ji yra iš pabaigos laiką laikrodis.

,

Jėzus Kristus netrukus ir grįžti į Žemę, jis paprašys mums visų paskyrų!

.
Norėdami geriau suprasti, skaityti Mato 25 skyrių.

Ryšys

Pasaulio pabaiga

,

Nedidelis mokestis mūsų labai įdomus ir homoseksualumas Francis popiežiaus!

Vaizdo įrašai ispanų kalba apie homoseksualumą

Reikia pažymėti, kad mes visi esame nusidėjėliai, ir kad Dievas atleidžia, per Jėzaus Kristaus auką, visiems, kurie prašydavo atleidimo, kas atgailauti ir atsitiesti savo gyvenimą.

,

Kiti, kurie neatgailaus, jie bus ne bažnyčios dalis bus pašalinta.

,

Tai yra tikras, tačiau mes neturėtume spręsti, kad jie būtų ne teisiami.

,

Tačiau mes negalime sutikti, kad homoseksualumas yra pripažintas Bažnyčios, kaip normalios ir natūralios seksualumą, nes Biblija draudžia ją.

,

Akivaizdu mūsų popiežius vardu Bažnyčios oficialiai pripažįsta, kad homoseksualumas yra natūralus lyties.

.Agissant Ir prieš Dievą ir Jėzų Kristų mokymą.

,

Mažai žodis denjė šiame straipsnyje.

 

Mes visi esame nusidėjėliai!

Taigi nereikia gėdytis savo nuodėmėse. 

 

 

Pradėti su apgailestavimu ir atgailauti padaręs.

,

Prašyti Dievo atleidimo ir ištiesinti savo gyvenimą.

,

Jei nukrito į nuodėmę, tada keltis, jūs, be abejo, ateis dar ir dar kartą, tačiau svarbiausia yra tai, kad padidinti, atsisveikino, ištiesinti savo gyvenimą ir grįžti į teisingą kelią!

,

Ar jums prisipažinti niekada sumuštas!

,

Dievas visada bus su jumis, kol jūs paprašykite, kad jis jums atleisti tol, kol jums atgailauti jūsų nuodėmes.

,

Einame mano mylimi broliai ir seserys Kristuje ant siauro tako meilės ir tikėjimo, kuris veda į Dievą.

,

Ir kritimai yra labai daug!

,

Esame tarsi naujagimių mokosi vaikščioti.

,

Turime priimti mūsų kritimo, keltis ir palikti.

,

Taigi mes tampame Dievo vaikais ir mokytis iš savo klaidų, mūsų nuodėmių ir mūsų klaidų, kaip naujagimių, kurie mokosi stovėti ir vaikščioti, ir tada tampa vyrų ir moterų.

,

Tolti nuo blogio ir pagundų

Tremti iš jūsų mintys neapykanta ir pasipiktinimą,

Gyvena meilės ir taikos

Ir Dievas padės jums per visą savo gyvenimą,

Jei prašai.

 

Prašau Jus visus, mano mylimi broliai ir seserys Jėzuje Kristuje, maloniai cirkuliuoti visame pasaulyje šį straipsnį ir pranešti dienoraštį adresą visiems savo kontaktus.

,

https://victorpicarra.wordpress.com/

,

Laikas tiksi ir mūsų Viešpats  turi kiekvienas iš mūsų skleisti žodį « Jėzus Kristus netrukus »

,

Galite peržiūrėti visus įrašus per šią nuorodą.

,

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

,

Taika, Meilė ir džiaugsmą širdyse ir į tikintis bažnyčios Rapture už kai židiniu ir kitiems fizinės grįžimo į Alyvų kalną, mūsų Viešpaties ir Mokytojo, Jėzaus Kristaus, mūsų Karalius, kuris yra vienintelis Dievo sūnus.

Tegul Dievas veda jus laimins jus visus

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :