ATBALSTS

Saistīts attēls

AWAKENING

 

21. maijs bija datums, kas daudziem eschatologiem šķita par baznīcas nolaupīšanu.

 

Es pats cerēju, ka maijā vai pat aprīļa mēnesī varētu notikt baznīcas nolaupīšana.

 

Bet nekas nav noticis; tāpat kā tas nenotika 2015. gadā, 2016. gadā vai 2017. gadā, un tikai tādēļ, ka Dievs nolemj datumu …. !

 

Tātad, kāpēc mēs meklējam datumu; nepacietība, zinātkāre, meklējamo prieks, vēlme atrast Dieva noslēpumus … Es varētu dot jums daudz sliktu iemeslu.

 

Patiesībā, tikai viens derīgs iemesls man lika meklēt cik ilgu laiku (cik vien Dievs zina datumus), lai atdalītu baznīcu un atgrieztos Jēzus Kristus.

 

Šis iemesls ir sirdsapziņas un jo īpaši mūsu brāļu un māsu atmodināšana Jēzū Kristū.

 

Kopš manas agrākajām bērnības gadiem Dievam vienmēr ir bijusi ļoti svarīga vieta manā dzīvē: « katoļu bērnība, katehisms, kopība, YCW utt. »

 

Nevēloties izplatīt savu dzīvi, Dievs vienmēr tur ir bijis ikdienā, visā manā dzīvē, lai man palīdzētu un vadītu mani. Un tomēr man ne vienmēr ir bijusi uzvedības modelis.

 

Tāpat kā visi kristieši, es zināju, ka kādreiz beigsies laiks un ka Jēzus Kristus atgriezīsies valdīt uz Zemes.

 

Bet manā prātā, piemēram, ka no miljoniem kristiešu, ka diena bija daudz, un pat ļoti, ļoti daudz, pat tik tālu, ka es biju tālu no iztēloties, ka tas būtu mūsu paaudzei … Un tomēr šis ir tas gadījums .

 

Šis pamudinājums, veicot izpratni par konkrētajiem laikiem, ar kuriem mēs piedzīvojam, notika 2008. gadā, kā es jau to paskaidroju emuārā.

 

Un kopš tā laika ar manu maz eschatological zināms, es meklēja un atrada galvenos pierādījumus (pazīmes un pravietojumi), ka ātra atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus mūsu paaudzei.

 

Tāpēc es pēc pārdomu perioda kļuva par sludinātāju no Jēzus Kristus.

 

Bet tas man nerada ne pravieti, ne eschatologist, bet vienkārši kņazs Karalistes atgriešanās sludinātājs.

 

Izmantojot šo emuāru, es pasludinu pasauli, ar daudziem rakstiem, kas tulkoti visās valodās, par tūlītēju mūsu Kunga un ķēniņa Jēzus Kristus atgriešanos, vienīgo Dieva dēlu.

 

Šī atgriešanās patiešām ir ļoti tuvu, tā ir pārliecība, jo mūsu paaudze un viņa draudzes noņemšana var pat jebkurā brīdī iejaukties.

 

Būtu jāzina, ka ne vairāk kā septiņus gadus pēc baznīcas noņemšanas notiks mūsu Kunga Jēzus Kristus fiziskā atgriešanās viņa tūkstoš gadu valdīšanas laikā.

 

Tas ir ļoti svarīgi realizēt, jo šīs paaudzes laiks tuvojas beigām …

 

Kā es paskaidroju emuāros, tas ir 1948. gada 14. maijs, izveidojot Izraēlas valsti, kura sāka pēdējo paaudzi.

 

Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai ikviens pamostos un atdotu Jēzu Kristu viņa dzīves sirdī, lai tiktu izglābts, un tādējādi viņam būtu iespēja piekļūt mūžīgajai dzīvei « brīdi, acumirklī », atceļot draudze un bez nāves.

Pēc tam, kad izņemšana ir droša, būs raudāšana un zobu griešana.

 

 

DOUBT

 

Protams, dzirdot šeit un tur, ka Jēzus atgriežas, parastās mirstīgās personas apšauba vēl jo vairāk, jo viņš neredz, ka tas nāk.

 

Vienam ir jāzina un jāsaprot, ka šīm šaubām būs vēl lielāka pēc uzplaukuma (sk. Matēevu 24 verses no 23 līdz 27 saiti: END OF TIME )

 

Neļaujiet šausmām nonākt pie jums, jo šaubas aizved jūs prom no Jēzus Kristus un tuvina tev luciferu.

 

Mēs visi varam redzēt grūtos laikus, kuros mēs dzīvojam uz Zemes, tādā mērā, ka mūsu Kungs varētu likties pamest.

 

Mēs redzam islāma, terorisma, vardarbības, karu un liela pasaules konflikta draudus. Ir kaut kas jābaidās atstāt māju pat dienas gaismā.

 

 

HOPE

 

Bet es jums saku mīlestības un ticības spēku, piecelies, paceliniet galvu un lepojos un esmu cienīgs būt par beigu laiku kristiešiem.

 

Glabā Tēva liesmu, kas ir izgaismota, jo mūsu gaidīšana būs īsa.

 

Lai mēs izplatītu Jēzus Kristus mīlestību ap mums, palīdzot un mīlēt cits citu. Drīzumā un pat drīz mūsu mīlestība un cerības tiks apbalvotas.

 

Saprast, ka mūsu pašreizējie likstas mēs paziņots Bībelē, nevis skumt, bet, lai mēs varētu priecāties, jo šie nelaimēm ir pierādījumi par ātru atgriešanos mūsu Kunga un King Jēzus Kristus, kurš saskaņā ar pravietojumiem un viņa solījumu atdevi drīz, lai mūs glābtu no lielajām briesmām, kas nāk uz cilvēcību.

 

Neizzināsim šos nelaimju laikus, kas krist uz cilvēcību, jo bībeliski bija nepieciešams, lai tie notiktu.

 

Aizstāv mūsu ticību un mūsu baznīcu, bet nepiedalās visās humānās reliģiskās pārmērībās.

 

 

VĒLĒŠANA

 

Dievs savā bezgalīgajā mīlestībā grib, lai vislielākais skaitlis tiktu izglābts, tāpēc viņš gaida piemērotu brīdi Jēzus Kristus Baznīcas sagrābšanai.

 

Saprast, ka cilvēcei ir par to, lai dzīvotu trešo izcelt savas pastāvēšanas « The baznīcas ekstāze », pirmais ir radīšana , otrais pirmo atnākšanu Jēzus Kristus , ceturtais ir otrā atnākšana Jēzus Kristus par savu tūkstoš gadu valdīšanas.

 

Mēs drīz nonācām pie otrā no trim cilvēku dzīves cikliem.

 

st kārta: četri tūkstoši gadu starp radīšanu un pirmā Jēzus Kristus atnākšana.

 

nd kārta: divus tūkstošus gadu starp abām comings Kristus.

 

rd kārta: tūkstoš gadu valdīšanas Jēzus Kristus līdz beigām šo mirstīgo pasaulē.

 

Jāatzīmē, ka katrs cikls ilgst pusi no tā, ko tas ieplāno, un ka kopumā mums ir labi septiņi tūkstoši gadu, kas Bībelē ir paziņoti no pasaules radīšanas.

 

Visiem ir svarīgi saprast, ka Dieva darbi ir mūsu maz saprotamā cilvēka smadzē un ka tiem, kas ir tālu no Jēzus Kristus, jāpārtrauc domāt par sevi kā fiktīvas evolūcijas autokrātiskās radības.

 

Mēs esam Dieva radīšana un ļoti drīz mēs satiktos ar mūsu radītāju.

 

Es beidzu šo rakstu ar eschatoloģisko videoklipu un saiti, lai sekotu šī eschatologa videoklipiem, kurus es ieteiktu par viņa darba kvalitāti.

 

Es aicinu mani mīļie brāļi un māsas Kristū, lai skatītos ar pieejamību un uzmanību šo video, kas apstiprinātu, ka laiks noņemšana ir tik tuvu, viņš varētu iejaukties jebkurā brīdī!

video

Lasīt pagājušo laiku pravietojumus

 

Viņa videoklipu saraksti laika beigās

 

Autora video vietnes adrese

Théonoptie

https://www.youtube.com/channel/UCKgVDz8801RzNi4ro1iHgLQ/feed

 

Paldies visiem emuāru lasītājiem visā pasaulē, un es atvainojos, ka šie videoklipi ir tikai franču valodā.

 

Es arī aicinu jūs lasīt vai izlasīt manu rakstu:

Trīs pēdējās zīmes par Jēzus Kristus atgriešanos zemē!

 

Lai Jēzus Kristus mīlestība vienmēr būtu pie jums un tavām ģimenēm, maniem mīļajiem brāļiem un māsām Jēzū Kristū.

Drīzumā redzēsimies

uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :