POWRÓT Baranka w 2016 roku!

emblem_of_the_holy_see-svg (1)

Jezu Chryste,

Jeden Bóg, jedna ziemia, jeden lud.

 

Biblia mówi nam, że Bóg « jest » i że on stworzył wszechświat, Ziemię i człowieka.

 

Według kalendarza hebrajskiego chcielibyśmy w tym roku 2016, The 5777 th roku o stworzeniu człowieka przez Boga.

 

Co przyznać sprzeczne naukowego pseudo dowodów poprzez śledzenie ludzkość ponad milion lat.

 

W całej historii, Biblii uczono ludzi, by utrzymać ten wątek unii między Bogiem a ludzkością.

 

Niestety, człowiek zamiast się zbliżyć się do Boga przez to nauczanie nadal odchodzić.

 

Pomimo nauczaniem Biblii, wiele nieporozumień pojawiły się w historii ludzkości. Były czciciele słońce, księżyc i upiorny wyimaginowanych bóstw. Mężczyźni nawet uwielbiany jako bogów w przykładzie faraonów.

 

Ale człowiek we współczesnym świecie był jeszcze obraza dla Boga!Człowiek po prostu odrzucił jego twórcę lub gorzej człowiek działa tak, jakby Bóg nie istniał.

 

Więc Bóg nie jest obecny w świadomości współczesnego człowieka, człowiek zaczął marzyć o zostaniu bogiem.

 

Francja pomimo Clovis i Joan of Arc, nadal oburzenie Boga w całej swojej historii (masakry protestantów na św Bartłomieja, polowania na czarownice, aresztowań i egzekucji templariuszy i Jeanne Arc etc ..) i Francji został wreszcie wydany Boga państwa w czasie rewolucji 1789 roku.

 

Republika nie chciał jechać Boga z życia we Francji w 1789 roku i widzimy, gdzie ostatecznie prowadzi.

 

227 lat później, Francja jest zniszczony, najechał i pozbawieni swego mienia przez tych najeźdźców pseudo-pokojowego, którzy są mile widziane jako znaczące, wspomaganych, przebywających w ośrodku, karmione, dbał za darmo, a nawet wypłacane co miesiąc przez naszych podatków!

 

Jednak Francuzi mogą żyć « w biedzie » pomimo często bolesnej pracy i obciążeń cięższy od skromnego budżetu rodzinnego, « w nędzy » , gdy uderzony przez bezrobocia.

 

Na emeryturze są najlepsze niepewna, aw najgorszym w nędzy po długiej żywotności zazwyczaj bardzo bolesne.

 

Francuzi są napiętnowane i potępione do niepewności i cierpienia dla dobra tych obcych najeźdźców, z którymi zostali zmuszeni przez rządy żyć razem.

 

To żywe zestaw ma swoją cenę i to Francuzi, którzy wspierają go do wielkich bólach « Podatki, podatki, prowizje i opłaty są zawsze ważniejsze, podczas gdy korzyści społeczne zmniejszy się do tego stopnia, że ​​Francuzi mają duże trudności w leczenie.

 

Prezydent François Hollande ma nawet, przynajmniej w książce swojej byłej kochanki, obraził jego ludzi poprzez nadanie im nazw:« bezzębnych ».

 

Wyrażenie to haniebne, haniebne, poniżające i obraźliwe jest jednak odzwierciedleniem rzeczywistości, ponieważ prawdą jest, że Francuzi nie mogą leczyć prawidłowo.

 

Koszt opieki dentystycznej i protezy są często uciążliwe dla ludzi żyjących w ubóstwie i nędzy, a są one w rzeczywistości często istoty bezzębny.

 

Przez wobec tych zabiegów i protez są bezpłatne dla wszystkich tych obcych najeźdźców!

 

My, chrześcijanie rozumieją, że jest to nieobecność Boga w życiu Francji, która doprowadziła nas do tej apokaliptycznej sytuacji.

 

A żeby zrozumieć, Bóg chciał tych obcych « najeźdźcy » to od religii Lucyfera « islamu ».

 

Jak widzimy na co dzień żyjemy w czasach ostatecznych i będą kończyć się powrotu naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa.

 

Mam wielką nadzieję, że ten powrót w miesiącu wrześniu lub październiku 2016

 

Musimy jednak przyznać, że jestem już źle i nie mogę wykluczyć, że tym razem jestem nadal mylić.

 

Niestety, być może będziemy musieli poczekać kilka dziesięcioleci powrót Pana.

 

Ale mam nadzieję, że nie, bo ból jest uruchamiany (to jest niezaprzeczalne) i uderzą z wielkimi siłami od 29 września 2008 r.

 

Wiemy również, że będą one coraz bardziej pogorszyć, aby powrócić w chwale Jezusa Chrystusa, ponieważ jego powrót musi być jak w bólach rodzenia.

 

Więc ból jest progresywny i może tylko pogorszyć więcej!

 

Jeśli Jezus Chrystus powróci w tym roku 2016, że wkrótce zostanie uwolniony od tych wszystkich bólach życia. Istotne jest zatem, aby pozostać w łączności z Bogiem poprzez modlitwę z prośbą o przebaczenie każdego dnia za nasze grzechy, nasze błędy, nasze błędy, nasze złe czyny i nasze nieczystych myśli.

 

Mamy w naszym życiu podkreślić nasze wartości chrześcijańskich, pomagając wszystkim, którzy proszą nas o pomoc w tym tych najeźdźców.

 

Ale mamy też obronić naszą kulturę, naszą historię, nasze wartości i nasz kraj Francja.

 

Należy pamiętać, że mówię do Francji jest ważna w każdym kraju w Europie najechał jakby nasze języki, nasze historie i nasze kraje są różne, nasza chrześcijańska wiara jest powszechne.

 

Należy wyjaśnić, że jest to słabość naszych rządów zachęca wszystkich ludzi w Księdze Wyjścia, które nie pochodzą tylko z Syrii, ale z całego świata szukają lepszego życia w Europie, a zwłaszcza we Francji.

 

Ostatnie dni przed powrotem Jezusa Chrystusa będzie z najtrudniejszych definicji człowieczeństwa. Musimy modlić się zdecydowanie za wszystko, co należy zrobić w tym roku 2016.

 

To pozostawia bardzo mało czasu, aby przynieść największą liczbę istot z Chrystusem przez chrzest.

 

Jest też być może, że chrzest jest oferowane wszystkim migrantom, że Bóg wysłał ich w Europie. Więc nie wahaj się zaproponować chrzest dla wszystkich, którzy proszą o pomoc.

 

Myślisz, że gdyby Bóg chciał, możemy być na miejscu wszystkich rodzin migrantów.

 

Pozostać pokornym i dziękuję Bogu za miłość, która prowadzi nas pomimo naszych grzechów, nasze błędy, nasze błędy, nasze złe czyny i nasze nieczystych myśli.

 

Niestety, jeżeli Jezus Chrystus jest nadejść i jego powrót do później, więc będziemy mieć poważny problem w 2017 roku.

 

Będzie to wybory prezydenckie we Francji, a każdy w swoim sumieniu pójdzie do głosowania na kandydata ich wyboru.

 

Należy jednak mieć świadomość, że Republika jest cieniem siebie, a jego suwerenność została zniesiona a jej waluty.

 

Wpływ i oddziaływanie Francji w świecie périclitent coraz bardziej od General De Gaulle.

 

Jeśli nic nie zostanie zrobione, aby trwale powstrzymać i odwrócić inwazję, w najbliższych latach będzie francuskich mniejszości chrześcijan i Republiki, czy nadal istnieje, ale nie jest już świeckie i Koranu ta zmiana będzie demokratycznie w wyborach.

 

Władze wolno mówić prawdę ludziom. Więc żadne dane oficjalnie istnieje od liczby francuskich muzułmanów, ale każdy może zobaczyć w każdym mieście, w każdej dzielnicy, że społeczności islamskie mają coraz większe znaczenie we Francji i Europie.

 

W Oczywiste jest, że znaczenie tych społeczności jest oszałamiający!

 

Pomoc w sondażach te pobłażliwa polityka migracji islamskiego będzie odejście od wiary, chrześcijaństwa i Jezusa Chrystusa.

 

Osądzić i potępić migranci będą również odejście od wiary, chrześcijaństwa i Jezusa Chrystusa.

 

Ale nie zapominajcie, że miłość zaczyna się od siebie i jeden musimy posiadać.

 

Tak więc bez względu na decyzje podejmowane przez naszych urzędników wybieranych do wszystkich tych najeźdźców migrantów, musimy zapewnić, że decyzje są stosowane z miłości i miłości chrześcijańskiej.

 

W czasach, kiedy ludzie odrzucają Boga, mówiąc: « humanistów » są bardziej zaniepokojeni losem innych, jako swój własny los i los ich dusz.

 

Jest zatem prawdopodobne, że po wyborach prezydenckich, niezależnie sprawozdań wyborczych i obietnic, przepływy migracyjne nadal wymiata w całej Europie, a zwłaszcza we Francji.

 

Te same przyczyny zawsze przynosi takie same efekty, że islamiści byli na Wschodzie, będą robić to w Europie.

 

Przemoc, wojny domowej i wojny religijne będą więc z pewnością ożywi gorzki następstwa po francuskich wyborach prezydenckich. Jeśli nie przed !!!

 

W świecie, w którym sam papież stracił wiarę się rozpoznać wszystkie religie jako prawdziwe i jako ścieżki prowadzące do Boga, więc zrozumiałe jest, że wielu naszych braci i sióstr, którzy przechowywane prawdziwe znaczenie wiara jest coraz bardziej ograniczona.

 

Ograniczone również coraz bardziej nasza wolność. Wkrótce będziemy na pewno nie mają swobodę wypowiedzenia wszelkie akty wbrew naszej wierze chrześcijańskiej, wobec naszych kościołach i przeciwko przemocy na naszych braci i sióstr we Francji i reszty świata.

 

Tak więc, moi umiłowani bracia i siostry, napisałem dwie książki do pierwszych drzwi w tytule nazwę bloga. « Kaznodzieja z Powrotu Króla »i podtytułem « Z ciemności przychodzi światło » Książka ta w pierwszej części dowodzi istnienie Boga i wyjaśnia dlaczego jego wielu kreacji której człowiek i jaki będzie los tych, którzy zdecydowali się podążać wolę Bożą. Druga część książki zawiera niektóre z moich artykułów, uważane za ważne i zapisać ewentualne zamknięcie bloga wbrew mojej woli.

 

Druga książka pod tytułem « Francja, cywilizacji i Republika dryfujący »i którego podtytuł to « Kaznodzieja Powrót Króla » wyjaśnione w pierwszej części, jak zostaliśmy oszukani i zdradzeni fabułę fatidiquement znaleźć się na końcu czasów, w niewoli. Wyjaśnia również, jak Francja może wyjść z tej koleiny, « powrót króla Francji, » jeżeli powrót Chrystusa powinno być zrobione w ciągu kilku dziesięcioleci.Druga część książki zawiera także niektóre z moich artykułów Mam również uważane za ważne, aby zapisać ewentualne zamknięcie bloga wbrew mojej woli.

 

Cokolwiek się stanie, powrót Pana naszego Jezusa Chrystusa jest dla naszego pokolenia, to jest absolutna pewność! I nie cierpieć cienia wątpliwości!

 

Ale Biblia mówi nam, że Jezus Chrystus powróci do prawdziwej wiary niemal zniknął z powierzchni Ziemi.

 

Więc nawet jeśli jestem przekonany o nieuchronnością zwrotu i terminowość Pana naszego Jezusa Chrystusa, za rok 2016, pozostaje faktem, że mogę być w błędzie i że obie książki na pewno pomóc bo tylko Bóg wie, co wrogowie są zdolne do wiary.

 

Widzimy i zauważyć, że od 2008 roku chrześcijaństwo zstąpił do piekieł.Nasi bracia i siostry na całym świecie giną w ogólnej obojętności naszych wybranych urzędników. Uważamy, że islam toczył wojnę przeciwko chrześcijanom.

 

27 września 2015 Franciszek nawet zaprzeczyć Jezus w katedrze Świętego Patryka w Stanach Zjednoczonych, co odpowiada oficjalnym ogłoszeniu śmierci kościoła katolickiego dokonane przez Franciszek, który już odmówił atrybuty funkcji Papieski, gdy powołany 13 marca 2013.

 

Uważamy, że im więcej czasu mija, tym bardziej « chrześcijanie » są wyróżniane i umieścić w stacji dokującej.

 

ciemne dni wcześniej, więc postanowiłem napisać dwie książki, które będą przydatne do przygotowania dyskretne spotkania lub tajne konieczności jak pierwszych chrześcijan, czy nawet ewangelizować i znowu, aż do powrotu Pana.

 

Mając nadzieję jednak, że nie jest to konieczne i że ten czas jest dobry i że Jezus Chrystus jest prawdziwym powrotem w tym roku 2016 w miesiącu wrześniu lub październiku, myślę, że z okazji święta trąb między 03 i 04 października.

 

Wyjaśniłem na blogu w ostatnim tygodniu biblijnego końca czasu, to okres siedmiu lat został przepowiedział prorok Daniel około 600 lat przed pierwszym przyjściem Jezusa Chrystusa.

 

W ciągu ostatnich siedmiu lat, aby zamknąć do końca czasu, to kara Boża. Stwierdza się w proroctwie, że ten okres siedmiu lat składa się z dwóch razy trzy i pół roku i że w drugiej trzy i pół roku, ból będzie znacznie jaśniejsze.

 

Jak ogłoszono w moim artykule powrót Jezusa Chrystusa niech 14 lub 15 września 2015! W święto trąb powrót Jezusa Chrystusa musiał interweniować po zakończeniu siedmiu latach ucisku, początek I znajduje się 29 września 2008 roku, po krachu na giełdzie Wall Street, ponieważ siła jest aby pamiętać, że od tej pory wszystkie znaki zapowiadające i proroctwa o powrocie Jezusa Chrystusa występują z coraz większą siłą i wielkością.

 

Powrót naszego Pana musiał interweniować do września lub października 2015. A jednak wszyscy uważaliśmy, że to był błąd. Jednak ból był rzeczywisty i rośnie od 29 września 2008 r.

 

Błąd myślę zrobiłem, nie biorąc pod uwagę, że proroctwo wymienione dwa trzy i pół roku.

 

I w końcu zrozumiał, że jeśli przepowiednia zaznaczono dwa trzy i pół roku to czas martwy między dwoma okresami trzy i pół roku.

 

Pierwszy okres kończący się w marcu 2012 r dużym znakiem na niebie, która jest niestety ignorowane, jak to było nieproporcjonalne i niespodziewane: hiszpański język filmu.

Druga część trzy i pół zaczyna się moim zdaniem z powołaniem Franciszek 13 marca 2013 roku i jest jasne, że ból nie ustanie i będzie coraz bardziej nasilają się we wszystkich obszarach.

 

Trzy i pół roku po dniu 13 marca 2013 przenosi nas do 13 września 2016 roku!

 

Więc musimy odważą się przyznać. Analiza wszystkich znaków i przepowiedni wymienione w Biblii ogłosić powrót Jezusa Chrystusa ukazuje długą listę imprez wszelkiego rodzaju, że żyjemy na Ziemi.

 

Katastrofy, trzęsienia ziemi, pożary, ulewne deszcze, burze, huragany, Exodus, epidemie, głód, przemoc, wojny i wieści o wojnach, terroryzm, utrata wartości, niezliczone śmierć ryb, ptaków i dzikich zwierząt i zwierząt gospodarskich bez wyjaśnienia są codziennie życie planety i ludzkości. Te wydarzenia zostały przepowiedziane ogłosić powrót Pana i Króla, Jezusa Chrystusa jedynym synem Boga nadchodzi królować na ziemi przez tysiąc lat przyjść aż do sądnego dnia.

 

Tak dziwne, jak może się wydawać, że to może się spotkać z naszym twórcą.

 

Chcę być ostrożny i może powiedzieć i przyznać, że jestem jeszcze może raz w błędzie.

 

Nie jestem prorokiem wiesz już i tak nie mam wstydu w przyznając może być źle. Jednakże, jeśli Chrystus pozostawił nam znaki to, aby nas patrzeć i czekać, dając nam siłę i nadzieję niezbędne do przezwyciężenia trudności związane z końcem czasu.

 

To jest dobra nowina o powrocie naszego Pana.

 

Ale można sobie wyobrazić, że jeśli nie jest dobrą wiadomością, jest też zła wiadomość.

 

Pierwszy Złą wiadomością jest to, że nadchodzące miesiące będą strasznie trudne, jak prowadzimy bardzo blisko do dnia powrotu Jezusa Chrystusa i że ostatnie dni będzie najtrudniejszy. Będą pora dnia gniewu Bożego.

 

Dlatego jest bardzo ważne w najbliższych miesiącach jest bardzo sumienny w modlitwie, prosząc o przebaczenie i pokuty. Po równie dobrze może być za późno !!!

 

Druga zła wiadomość jest taka, że ​​nie wiem, czy pochwycenie kościoła będzie w ostatniej chwili przed lub w czasie dnia gniewu Bożego.

 

Módlcie się Moi ukochani bracia i siostry, tak że powrót Pana naszego Jezusa Chrystusa nie jest z korzyścią opóźnione ponieważ ból będzie bardziej nie do zniesienia dla wielu z nas.

 

Jednak możemy być mimo poprawności mojej analizy doprowadziły czekać kilka lat na powrót naszego Pana i z góry przepraszam.

 

Drogi Pana są, a ja znalazłem często nieprzeniknione!

 

Jeśli musimy poczekać kilkadziesiąt lat będzie to bardzo trudne, a ja zwrócić uwagę na fakt, że kłamstwa zwolenników przeciwnika Chrystusa są znacznie większe niż się wydaje, a ja zapraszam do oglądania ten film na tej stronie blogu:  »  TU   «  , aby zorientować się w skali kłamstwa znosimy dla wieku na wiek Ziemi.

 

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie Jezusie, zapraszam na zamówienie moje książki Edilivre dwie edycje.

 

Niech Bóg błogosławi was i utrzymać się w prawo i cnotliwego ścieżce miłości, pokoju, sprawiedliwości, miłosierdzia i pokory, które śledziliśmy Jezusa Chrystusa i prowadzi przez niego do Boga.

 

Dla lepszego zrozumienia tego, co czeka ludzkość, zachęcam do zapoznania się mój artykuł powrót Jezusa Chrystusa do września lub października 2016

 

Żydowskie Święto trąbek, które odbędzie się 03 i 4 października 2016 roku powinno nas zaskakiwać w obliczu Ziemi …. !

 

zwycięzca

 


EDILIVRE

Wydania Edilivre – APARIS

175 Boulevard Anatole France

Bat A, 2nd Floor

93200 Saint-Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / fax: 01 41 62 14 50

http://www.edilivre.com/contacts

 

 

 

Na zakończenie tego artykułu, zauważyłem w telewizji, że horror jeszcze trafić wiele rodzin w zamachach w Belgii.

Belgia

Świadczę o mój głęboki smutek i zaprosić wszystkich moich ukochanych braci i siostry w Chrystusie, aby modlić się w intencji ofiar i ich rodzin.

 

Nie słuchaj nienawidzić, ale że te nikczemne czyny sprawiają nam zrozumieć, że terroryści przeprowadzają ich rzeź w imię Boga nazywają Allah!

 

Islam jest religią Lucyfera i od początku swojego istnienia islamiści mówią o broni Miłość w zasięgu ręki!

 

I powiedzieć, że papież utrzymywał, że wszystkie religie są prawdziwe i są również ścieżki do Boga!

 

Nie zapomnij na chwilę, że Jezus Chrystus powiedział  :

 « Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze mnie! « 

 

Niech was Bóg błogosławi.

zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :