ŚLUB w piekle

 

ŚLUB w piekle

Od 23 września 2017 W dniu 21 maja 2018

PREZENTACJA

Biorąc pod uwagę znaczenie i pilność treści tej książki postanowiłam zamiast robić edycji, publikowania i całkowicie za darmo na blogu.

zajmę to podkreśla, że ​​życie ludzkości w ostatnich latach.

Wszyscy widzą, że niepewność stała się codziennie tłumy na całym świecie. Wojny, przemoc, katastrofy, epidemie, głód, utrata wartości, niepewności i trudności lub nałożonych na wszystkich ludzi na naszej planecie.

Bad zestaw okoliczności są spowodowane te wszystkie nieszczęścia? Będę podkreślić to, co jest w ciemności sumienia tak, że każdy rozumie, że istnieje związek przyczynowy w tych wszystkich problemów bezpieczeństwa.

Być już pewni, że życie ludzkości przejdzie bardzo szybko, co. Jest to pewność i ujrzymy w książce jakie są przyczyny i skutki, a także jakie są opcje dostępne dla ludzkości.

Każdy dzień, który przechodzi, obietnica mediów do świata marzeń i lepszego świata w najbliższych latach. Ale okazuje się, że życie przynosi nam niepewność i codzienne nieszczęścia.

Zapraszam na dostęp do reszty książki przez ten link, który skieruje Cię na prawej stronie bloga w języku francuskim. Można przetłumaczyć stronę internetową książki ze strony tłumacza swojej Internet Explorer „Crome” lub w inny sposób.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Przyjemnej lektury,

zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :