AMETLIK surnuks tunnistamise katoliku kirik

rist

 

In video portugali me mõistame paavsti!

 

image002

Mis on šokeeriv video on see, et paavst avalikult eitavad Jeesuse Kristuse.

Paavst avalikult öelnud, et asjaolu, et Jeesus Kristus löödi risti on ebaõnnestunud ….!

Nüüd ei ole see suutmatus sest Kristus teadis, et ta lüüakse risti ja ta isegi rääkis Peter, et enne kui kukk laulab salgad sina mu kolm korda ….!

Jeesus teadis algusest peale tema jutlus ta lõpuks ristile.

Kuid ta nõustus ohverdama oma elu, et päästa oma hinge, sest mees on nii roojane ja kalamees miski ebapuhas ei saa siseneda Taevariik.

On vere kaudu Kristust ristil, et oleme lunastatud!

Paavst tegi oma sõnavõtus, et Jeesus Kristus on lihtne prohvet ütleb islam täis häid kavatsusi, kuid ei suutnud, sest ta suri ristil ….!

Pärit Christian selliste märkuste on väärt oma usku, kuid paavst, need sõnad on ametlik surnuks tunnistamise katoliku kirik teatas, et vastavalt mürisev aplaus New York .

Paavsti Jeesuse Kristuse olnud Jumala poeg (Jumal lõi inimese kui me õpetame evangeeliumid), kuid mees nagu teised kingitused ettekuulutus, kes suri ristil ….!

Väike quips paavst on kõik küüned, et taim randmete ja jalad Jeesuse Kristuse ristil.

Mis viimased sõnad paavst, saame ametlikult öelda, et katoliku kirik on ametlikult surnuks all mürisev aplaus New York 25. september 2015 kell St Patricku katedraal.

 

Palveta tulihingeliselt minu armsad vennad ja õed tagastamise Maa ja meie Issanda Jeesuse Kristuse, sest me oleme ametlikult üksi ja suur oht nüüd.

Tervist

Võitja


%d blogueurs aiment cette page :