BŮH PROTECT křesťané AL-Koch!

 4472788_3_cbbb_un-of-milice-křesťané-the-village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Tento rok 2015, jak jsem uvedl ve svém článku k 1. lednu (odkaz  ZDE ),  žijeme a budou žít další velmi silné momenty na konci času, protože větší návrat Ježíše Krista je blízko a události jsou silné , silný, jasný a výbušný. 

 

Jeden pohled na minulých let a katastrofální mimořádné důkazy na celkovou situaci ve všech oblastech, se nám jeví tak, aby jasné, že člověk musí být slepý, že nevidí ani v dobré víře, jako je například světle se zdá tmavý.

 

V prvním čtvrtletí roku 2015, Bůh bude zvyšovat povědomí o lidstvu (odkaz  ZDE ), prožíváme bolest prorokoval v Bibli ohlásila návrat na Zemi svého jediného syna, a milí, Ježíše Krista, našeho Spasitele a náš král který se vrátí s námi vládnout světu v průběhu tisíce let, které nás oddělují od konečného rozsudku.

 

Musíme pochopit, že žijeme v posledních letech, milovaní křesťanské bratry a sestry světa, čas pronásledování a víry.

 

Pronásledování křesťanů je nyní globálně a ve velkém měřítku občanskými válkami, teroristických činů a fyzické, morální a verbální.

 

ISLÁM pravé myšlení, jak východní, odsuzuje vztek a zuřivost krvavými událostmi, karikatury jeho proroka Mohameda, jdou tak daleko, že spálit vlajku naší milované Francie a degradovat naše velvyslanectví.

 

Jak tedy můžeme mít úctu k hordy fanatiků, kteří brutálně křičet « mrtvý » křesťanům a francouzštině.

 

Jak můžeme mít respekt pro armádu krvežíznivých fanatiků a bláznů ve jménu Boha, říkají Boha zabil své bratry a sestry tolerantní a open-smýšlející muslimové a naše bratry a sestry východními křesťany ,

 

Jak můžeme požadovat dodržování odporné bytosti, které porušují mrzačí a zabíjejí ty, kteří odmítají podřídit barbarských zákonů zaměřených na to, aby « muže » otrokem fanatiků, kteří jsou pro účely znehodnotit člověk přijmout život otroctví.

 

Je třeba uznat, že tyto opovrženíhodné bytosti, fanatici, islamisté a teroristé se snaží dosáhnout síly, války a teroru, nová civilizace na Zemi« Islám » .

 

Tak to musí být řečeno, a vysvětlit tyto divoké hordy fanatických islámských teroristů, pokud se rozhodnou pro návrat do sponzorovat nebo provádět útoky v zemi lidská práva a občana « Francie », nebo každé bytosti je zdarma žít svou víru, své náboženství a kultury , pokud jde o individuálních svobod a zákony ČR , jsme se nechat v žádném případě nepotrestaných zločinů spáchaných ve Francii a po celém světě proti lidem Francie, jejích hodnot a jeho republikou ,

 

TIME PEACE   

Reakce z Francie bude vždy  jeho právo a spravedlnost a jeho síla bude vždy jeho právo a spravedlnost.

 

Válečná doba

BŮH TAKE škoda našich nepřátel !!!

 

 

Zákony ČR jsou sekulární a muslimové z Francie, Francouzská živě narozených jako každý francouzštině v souladu se zákony ČR, jeho tradic a jeho zvyky, jejich uctívání, kulturní a republikána.

 

Pro muslimy se stal francouzsky francouzské státní příslušnosti, které byly přijaty hodnoty, zákony a zvyky z nás a Francie a jeho republiku amusí být v souladu.

 

Pro non francouzských muslimů žijících ve Francii, kteří již přijímajíhodnoty a zákony Francouzské republiky, mají problém, že jejich odpovědnost za řešení.

 

Francouzský Pacific a pacifisté.

Mírové proto, že žijí v míru

Pacifisté, protože pomáhají ostatním žít v míru

 

My, Francouzi, jsou muži a ženy mír žít v míru a ve jménu míru a lásky, vítáme obětí tyranie a pomoci v rámci « OSN » a všem potřebným lidem obětí tyranů a krvelačných bláznů.

K útoku Francii a jeho lid je zločin proti míru a lásky k Bohu, a to se nikdy zůstat bez trestu!

 

Islamisté,

 

Nedotýkejte se mých francouzské bratry a sestry, Židé, muslimové ateisté, křesťané nebo jakékoliv náboženství vůbec!

 

Islámští fanatici a teroristé, vy, kteří se hájí džihád proti naší civilizace a naší společnosti, váš trest je blízko, a to přijde z nebe .

 

Bude to velký a budou splněny

z vůle Boží!

 

Islamisté, pak touží Boha, aby vám pomohl, a zůstane hluchý na vaše modlitby a tvé slzy.

 

Čiňte pokání, nebo se dívat na oblohu!

 

Pro všechny nešťastných obětí těchto krvavé MAD, chci vám říci, že Bůh vidí vaše utrpení a že den vysvobození je blízko, pak se vaše odměna bude hojná.

 

Pozor, odvaha, trpělivost a modlitba.

 

Milovaní bratři a sestry v Kristu, Bůh nás miluje a pomůže nám, jak to pomáhá naše bratry a sestry, al-Koch, který je oázou lásky a míru v pekle Iráku!

Odkaz na článek v tisku křesťané Al-Koch   ZDE 

 

 

Bůh žehnej všem lidem dobré vůle.

Láska, mír a radost v srdci a v kuloárech v očekávání návratu ve slávě na zemi našeho Pána Ježíše Krista.

Vítěz

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :