DJIHAD, 27 Ekim 2017 YILINDA, YEDİNCİ TRUMPET’DAN ÖNCE

Birkaç on yıl boyunca yaşamın insanlık için daha zor ve karmaşık olduğunu gördük.

 

Buna küresel, ekonomik, mali, politik, toplumsal ve dini güçlüklerden kaynaklanan çeşitli nedenler vardır.

 

Gezegenin ayrıca depremler, tsunami, siklonlar, fırtınalar, kasırgalar, yangınlar ve şiddetli yağışlara neden olan büyük aksaklıklarla karşılaştığını gözlemleyebiliriz.

 

Ayrıca, 2008 yılından bu yana milyonlarca yabani ve evcil kuş, balık ve hayvan dünyada her yıl açıklanmadan öldüğüne dikkat etmek zorundayız.

 

Ayrıca, insan kaynaklarının ve tüm bunaltıcı felaketlerin hepsini savaşlar, savaş tehditleri, terör eylemleri ve İslami şiddet iklimine eklemek zorundayız.

Dünya delirmiş gibi görünüyor!

 

Tüm bu gerçeklere ortak tek bir nokta vardır. Bu, İsa Mesih’in Dünya’ya dönmesinin izleyeceği zamanın sonunu gösteren bir dizi İncil’den kaynaklanan kehanetlerdir.

 

Her şey, zamanın sonunu yaşadığımızın güçlü olduğunu gösteren belirli ve zor zamanlarda yaşadığımızı belirtiyorsa, İsa Mesih’in ne zaman geri geleceğini anlamanın zamanı geldiğini bilmek önemlidir.

 

Daha önce blogda açıkladığım gibi Tanrı’nın kendisi, zamanın başlangıcını o kadar güçlü bir işaretle tetikledi ki, iyi niyetle kimsenin itirazı olamazdı.

 

Bu işaret, 14 Mayıs 1948’de İsrail Devletinin kurulmasıdır.

 

Tanrı, Yahudi halkı zamanın sonuna kadar dolaşmaya kınadı ve 14 Mayıs 1948’de Tanrı bağışladı ve bu halkın atalarının topraklarında kademeli olarak geri verilmesine izin verdi. Ve Tanrı sözüne sadık olarak, 2000 yıllık kuraklığın ardından çölün tekrar çiçek açmasına izin verdi.

 

Bu gerçekle Tanrı dünyaya zamanın sona ermiş olduğunu söyledi.

 

bölümde 24 yılında Matta İncili Havari kendisi bitiş saatleri ve süresi başlangıcının çok önemli bir işareti söyler İsa bir kehanet içinde 34-35 ve 32-33- 36 karşı.

 

32 İncir ağacından alınan bir kıyasla kendinizi eğitin. Dalları ihale edip yaprakları büyüdükçe yaz mevsiminin yakın olduğunu bileceksiniz.

33 Aynı şekilde, bütün bunları gördüğünüzde, İnsanoğlu’nun kapıda yakın olduğunu bilirsiniz

34 Şüphesiz size derim ki, bu nesil geçemez, ne de olsa böyle olur.

35 Gökyüzü ve dünya uzaklaşacak, fakat sözlerim ortadan kaybolmayacak.

36 Gün ve saat gelince, ne cennetin melekleri ne de Oğul bilir, ancak baba yalnız değildir.

 

1948’de doğan neslin İsa Mesih’in dönmesinden önce geçmeyeceğini kesin olarak biliyoruz. Fakat bu bize, 120 yıllık bir azami ömür boyu 2068 yılına kadar varabilir.

 

Yine de, her şey, Rab İsa Mesih’in şanına dönüşün gerçekleşmek üzereydiğini gösteriyor gibi görünüyor. Aslında biz İncil’de Rab İsa Mesih’in dönüşü bir çocuğun gelişiyle karşılaştırılabilir gibi insanlığın acı, güçlü ve sürekli olduğunu görebilirsiniz, ağrı olacak hep parlak ve yukarı güçlü gelişi için.

 

İncil’de Rab İsa Mesih’in şanına dönüşün çok önemli bir işareti, dünyanın iyileşemeyeceği bir dünya mahvediyor. 29 Eylül 2008’den beri bu küresel ekonomik ve mali yıkımı yaşıyoruz.

 

23 Eylül 2017’de gökyüzünde bir başka daha önemli « Astrolojik » işareti göründü. Bu işaretin önemini anlamak için Vahiy kitabının 12. bölümünü okudum (Kaynak kodunun altında ve altında)

 

Kıyamet kitabının 12. bölümünün kıyamet belirtilerini anlamaya dikkat etmeniz bölüm 17’yi anlamalıdır (Bağlantı)

 

Bu bölüm 17’de, John’un ruhunda kaçırılması sırasında John’un Papa Krallarının altıncı kralı olan Papa 2. John Paul’un vaktine dair bir vizyonu olduğunu öğrendik. Yedinci kral Papa Benedict XVI ve sekizinci kral Papa Francis olmakla birlikte Benedict XVI, hâlâ hayatta olduğu için sekizinci kral.

Vahiy 12

 

01  Gökyüzünde büyük bir işaret çıktı: güneşi pelerin için, ay ayakları altında, başında on iki yıldız taç olan bir kadın. (Not) 23 Eylül Burç 2017 Video   (Bağlantı)

02  Hamile, doğum sırasındaki acı ve işkence altında ağlıyor.

03  Gökyüzünde bir işaret daha ortaya çıktı: Yedi başlı ve on boynuzlu, büyük yangın kırmızılı bir ejderha ve yedi kafanın her birinde bir diadem vardı. (Not) Papa Francis, Roma’nın piskoposu olduğunu ve bu nedenle kardinalinin üniformasıyla kırmızı renkte giydiğini söyledi. Yedi kral Papalar (artı sekizinci) ve bağlılık ödünç var dinler olan on boynuz oluşan papalık monarşinin başıdır din Dünya ( Video)

04  Kuyruk, cennetin yıldızlarından birisini sürükleyerek onları yere fırlattı. Ejder, çocuğu doğumdan uzaklaştırmak için doğum yapacak kadının önünde durmaya başladı. (Not ) Gökyüzünde devam eden savaş da Dünya’da gerçekleşiyor. Bu nedenle Dünya’daki ejderha Papa Francis ve yeryüzündeki yıldızlar İslami şiddete verilen Hıristiyanlardır

05  Ve o bir demir asa ile yönlendirildiğinde tüm ulusları çoban olan bir oğlu bir erkek çocuğu, doğurdu. çocuk, Tanrı’ya ve onun tahtına yakalanmış

06  ve Kadın vahşi doğadan kaçar, burada Tanrı ona bir yer hazırlardı, orada bin iki yüz altmış gün boyunca beslenebilirdi.

07  Sonra cennette bir savaş oldu: Michael, melekleri ile Ejderha ile savaşmak zorunda kaldı. ejderha da savaşan ve melekleri , (Not) biz bekledi olarak İsa Mesih’in dönüşü 23 Eylül 2017 bu tarihte yer almadı kilisenin kaldırılması için. Tanrı’nın isteğine göre biraz sonra müdahale edecek, çünkü gökyüzündeki muharebe bitmedi ve şeytan hala kazanabileceğine inanıyor.

08  fakat en güçlü değildi; Bundan böyle onlar için cennette yer yok.

09  Evet, reddedildi, büyük Dragon, kökenin Yılansı, Devil ve Şeytan olarak adlandırılan, tüm dünyayı baştan çıkaran kişi. Yeryüzüne atıldı ve melekleri onunla birlikte atıldı.

10  Sonra cennetten yüksek bir ses duydum, « Şimdi bakın ki, Tanrı » nın kurtuluşu, gücü ve kavmi, onun Mesih’in gücü.  » Çünkü reddetti, onları kardeşlerimizin suçlayıcısı, onları Tanrı’nın önünde gece gündüzleri ile suçladı.

11  Onların tanık oldukları kelimeyle, kendileri Kuzu’nun kanıyla baş ettiler; kendi hayatlarından ayrılmış haldeydiler, ölecek kadar ileri gittiler.

12  Gökler, öyleyse sevinçli olsun, cennette eviniz var! Dünyaya ve denize acı: şeytan büyük öfke dolu sana indi; Biraz vaktinin kaldığını biliyor. « 

13  Ejderha yeryüzüne atıldığını görünce erkek çocuğu ortaya çıkaran kadını takip etmeye başladı . (Not) Sorunlar, kaçırılma bekleyen kötü bir şekilde uygulanacak olan İsa Mesih’in sadık kilisesi için daha da ağırlaştırılacaktır.

14  Yani bir süre beslenmelidir yerde, iki kez ve yarım saate, kadına çölde uçar büyük kartal iki kanat verildi (Not) (üç yıllar ve yarım) uzak Serpent varlığı. (Not) Kilisenin kaçırılması

15  Yılan, ağzından çıkınca Kadının Kaderinin arkasında bir nehir gibi dolaşıyor ve bu nehir tarafından taşınabiliyor. (Not) Hristiyanlara kaçırılmalarını engellemek için son girişim olacak.

16  Ancak dünya Kadın’ın yardımına geldi ve yeryüzü ağzını açtı ve Ejder ağzından akan nehri yuttu. (Not) Neyse ki Tanrı izlemektedir ve bütün Hıristiyanlara raftaj döneminde İsa Mesih’e sadık kalmalarına yardımcı olacaktır.

17  Sonra, Ejder kadınla kızdı ve tohumunun geri kalanına, Tanrı’nın emirlerini yerine getirenlere ve İsa’nın ifadesini tutanlara karşı savaşa başladı . (Not) Bu ayet, kilisenin kaçırılmasından sonra kaçırılmamış Hıristiyanlar’ın avlanacağını açıklıyor.

18  Ve denizde kumda kaldı.

 

Kıyametin 12. Bölümü, kilisenin yıkılışının ve İsa Mesih’in dönüşünün 1260 gün, 42 ay veya kaçırılmasından üç buçuk yıl sonra gerçekleşeceğini açıkladı.

 

Muhtemelen, rafta derhal müdahale ederseniz, Mart 2021’in sonlarında Paskalya kutlamaları öncesinde bizler Rab İsa Mesih’in şanına geri döneceğiz.

 

Bu, İsa Mesih’in fiziksel dönüşünden önce Dünya’da kalan Hıristiyanlar için üç buçuk yıl büyük bir acı çekeceğini vaat ediyor.

 

Ancak, zamanın sonundaki insanın acı çektiğini, Mart 2011’den beri, açıkça Son Zamanların İncil savaşı olan cihadın doğumunu çalan Arap Baharı’ndan büyük oranda büyüttüğü unutulmamalı;

Cihad, Papa 16. Benedikt döneminde başladı!

DJIAH, Ahir zaman savaşı

 

(bkz. Vahiy 12, ayet 3 ve 4)

 

Mart 2011’den bu yana dünya İslam’ın ritmine ayak uydurmuş; devrimler, bağırsak, iç savaşlar ve dinler Cihad’a ve terörizme dünya ölçeğinde yol kat etmiştir.

 

Cihad’daki İslam, hem yasal göç hem de cehaletten dolayı, bazıları için savaştan kaçan çok sayıda göçmen, başkaları için sefalet, bazıları için terör eylemleri gerçekleştirmesi, tecavüz, soygun, bozulma, kiliselerin kutsallaması ve Müslüman kitlelerin radikalleşmesi.

 

Batı’da Müslümanların sayısı her geçen gün radikalleştirdi ile, genellikle yasaklanmıştır unutulmamalıdır gösterişli İslam din değiştirmeyi hale getirmeyi amaçlar hangi köktendinciler olmak ve gösterişli sokaklarda Cuma namazına gösterilecek Müslüman ülkeler.

 

Benzer şekilde Müslüman kadınlar kendilerini örten siyah veya renkli perdelerle giyinmiş halde sergilerler. Eller de eldiven tarafından gizlenir. Bazen siyah gözlükler de gözlerini gizler. Birçok Müslüman ülkede bu aksesuarların bir generallik değil, yerel yetkililer tarafından çok kötümser bir biçimde görülen köktendincilik olduğuna dikkat edilmelidir.

 

Batıda birçok Müslüman güçlülüğü ve Batı toplumları kendi proselytes gereksinimlerini, gösterişli, kültürel, barbarca ve ibadet kat kararlılıkla iddia güçlü sayı olarak kökten dincilerin tüm bu gösterişli ataklar geçirir.

 

Halk sağlığı hizmetlerinde Müslüman kadınlar sadece kadın doktorları tarafından muayene edildiği ve kantinlerindeki çocukları için menüler (helal) talep ettiği skandalı ısrarla ısrarla zorladılar ve zorladılar

 

Ayinlerini, aksesuarlarını ve kültlerini kamu hizmetlerine, gerektiği yerde bulunan işyerlerinde ve namaz vakitlerine empoze ederler.

 

Törenlerine göre sokaklardaki hayvanlara (koyun) katliam yaptırıyorlar. Bu hayvanlar korkunç bir tarif olmadan korkunç koşullarda katlettiler.

 

sığır hayvanların bu hayvanlara gereksiz acı indirebilmek için değil yapışmadan kesilen önce hayrete isteyen alışkanlıkları ve sağlık Batılı gümrük ve özellikle Fransızca, çelişmektedir kesimhaneler katledildiler.

 

Yiyecek dükkanlarında özel raflar (helal) talep ettiler. Fransa’da, iki bin yıllık Hıristiyan kültür geleneğine rağmen, kamu binalarında Noel criblerini bile yasaklamışlardı.

 

bu tür başka vahşet arasında ellerini ve ayaklarını kesmek de Müslümanları cezalandıran şeriat olarak barbarca yasalarını uygulamaya başlar İslam’a doğru sürüklenen Yavaş yavaş Batı toplumu.

 

Bir köktendinci, cihad ve barbarca İslam’dan her gün biraz daha fazla kaybolan kamu özgürlüklerimiz, kurumlarımız, kültürümüz ve gelenek ve göreneklerimiz giderek ortadan kalkmaktadır.

 

Aşırılıklar olduğunu bile 2011’den önce, Batı’da Müslümanlar genellikle yasa ve onlar gelip yaşamayı seçmişti ettiği Batı ülkelerinin gümrük ağırladı olduğu açıktır.

 

Mart 2011’de Arap Baharı terör korkusu, olan genel misafirperver ve dost insanlar henüz idi Müslümanların yaşam ve yakalanması korkusu dünyayı daldı bir köktenci İslam’a büyük boy bir bakış açısı verdi Bu fanatik İslami delilik fanatiklerinin ilk kurbanları.

 

Bu talihsizlerin ayrıca İsa Mesih’i inkar ettikleri için cehenneme mahkûm edildiğine dikkat edilmelidir.

 

Bu barbarca jihadists inandırıcılık sürüklenir tüm bu aşırı İslamcı Böyle Fransa (İnsan Hakları Ülke) gibi bir ülkede anlaşılmaz görünüyor görmek için.

 

Ve yine de gerçekler var ve açıkça dünya hükümet liderleri bu küresel uygarlık sorununa karşı güçsüz görünüyorlar!

 

Kilisenin kaçırılmasından sonra İslam’ın hiçbir ayrıcalık veya kısıtlaması olmayacağını anlayın.

 

JFK’nın açılış konuşmasından alınarak Fransız Müslümanlara bir mesajla İslam’ın bu pasajını teyit ediyorum

 

Ülkenizin sizin için neler yapabileceğini sormayın, ancak ülkeniz için neler yapabileceğinizi kendinize sorun.

 

Tanrı, yıkımdan önce biraz vaktini terk ederse, tüm kötülüklerimizi tövbe etmek ve af çıkarmak için bütün günahlarımızı yalvarmamız gerekir.

 

Zaman şimdi sayılıyor ve günlük dua gerekiyor.

 

Nihayet, Yedi yıllık Peygamber Daniel’in son İncil Haftası’nın, Nasıralı İsa olduğunu bildiğimiz Mesih’in dönmesinden önceki zamanın sona ermesi gerektiğine dikkat edelim.

 

Bu geçen haftanın başlangıcını 29 Eylül 2008’e bırakmıştım, bu da yedi yıl sonra 2015 trompet festivaline götürdü. Yanlış olduğum açıktı ve yine yanılıyorum Sana ne ilan edeceğim konusunda.

 

23 Eylül 2017’den bu yana cennetteki büyük işaretin yerine getirildiğine göre , İsa Mesih’in fiziksel dönüşünün yaklaşık 42 ay sonra, yani 2021’de gerçekleşmesi beklenmektedir.

 

Yedinci hafta (yedi yıl), 42 ay önce 2014’te başladı.

 

Ve bir tarih var öne olduğuna ait Nisan 2014’te 27 Zaten benim blog yayınlarında açıklandığı gibi Papa Francis, John Paul II ve Jean XXIII azize mertebesine tarihtir olduğunu ‘anti-Christ.

Bu bir provokasyon ve Tanrı’ya hakarettir. Makalemi okuyun: aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Tanrıya yapılan en büyük öfke

 

Bu, Tanrı’nın 14 Mayıs 1948’de zamanın sonunu başlatmasının nedenini açıklar ve Şeytan’a bu son dönemin sona ereceği tarihi kararlaştırma imkânı bırakarak zamanın sonunu belirtir.

 

Ancak Tanrı bu süreyi kısaltmaya karar verebilir …. !

 

Bu durumda, 27 Nisan 2014 tarihini, Daniel’in son haftasının başlangıcı olarak (7 yıl, 84 ay) dikkate alarak, zamanın sonuna kadar kehan ettiniz. 42,5 ay sonra, 3 buçuk yıl sonra, bizi yedi yıllık dönemin yarısı olan 27 Ekim 2017’ye götürüyor .

 

23 Eylül 2017’de umduğumuz kilisenin kaçırılması, 27 Ekim 2017 civarında gerçekleşebilirdi, bu da sıkıntıların yerine tarih olacaktı.

 

O zamana kadar ağrılar Dünya’da devam edecek. Bu kesin bir şey ve Tanrı’nın bizi koruyacağına ve koruyacağına dua etmeliyiz.

 

Benzer şekilde dua ve Matthew 24 ayet 22’de İsa tarafından söz olarak kısaltılır mest sonra zaman umut ve Dünya’ya yaptığı fiziksel dönüş 2021 öncesinde de gerçekleştiğini gerekir.

 

Umarım dikkate 70 yıl bir İncil nesil süresinin sonuna başından tarihini ise 1948 itibaren 2018 için bize getiriyor gerçeğini alarak 2018 yılında olacaktır.

 

22 Eğer bu günler kısalırsa, hiçbir insan kurtulamaz; Ancak seçilmiş kişiler nedeniyle bu günler kısaltılacaktır.

 

Tanrı sizi bütün sevgili kardeşlerim İsa Mesih’te korusun ve sonuna kadar görmeye başladıkları bu çok zor zamanlarda sizi yönlendirir.

 

galip


%d blogueurs aiment cette page :