Oficiāls paziņojums nāves katoļu baznīca

šķērsot

 

Šajā video portugāļu mēs pilnībā saprotam pāvesta!

 

image002

Kas ir šokējošs šajā video ir tas, ka pāvests atklāti noliedz Jēzu Kristu.

Pāvests atklāti teica, ka tas, ka Jēzus Kristus tika sists krustā ir neveiksme ….!

Tagad tas nav neveiksme, jo Kristus zināja, ka viņš būtu krustā sists un viņš pat teica, Pēterim, ka pirms gailis dziedās jūs noliegt man trīs reizes ….!

Jēzus zināja no sākuma viņa sprediķi viņš galu galā pie krusta.

Bet viņš piekrita ziedot savu dzīvību, lai glābtu mūsu dvēseles, jo cilvēks ir tik nešķīsts un zvejnieks netīram var ieiet debesu valstībā.

Tas ir caur Kristus asinīm pie krusta, ka mēs esam izpirkti!

Pāvests veicis piezīmes Jēzu Kristu kā vienkāršs pravietis saka ISLAM, pilna ar labiem nodomiem, bet neizdevās, jo viņš nomira pie krusta ….!

Braucot no kristietis šādām piezīmēm ir necienīgs savu ticību, bet no pāvesta, šie vārdi ir oficiāls paziņojums par nāves katoļu baznīcas ir paziņojusi, ka saskaņā apdullinošs aplausiem Ņujorkā .

Par pāvesta Jēzus Kristus nebija Dieva dēls (Dievs radīja cilvēku kā mēs mācām evaņģēlijiem), bet arī, piemēram, citiem ar dāvanām pravietojumu, kas nomira pie krusta cilvēks ….!

Maz Quips no pāvesta visi nagi ka augu uz plaukstas un pēdas Jēzus Kristus pie krusta.

Ar pēdējiem vārdiem pāvestu, mēs varam oficiāli teikt, ka katoļu baznīca ir oficiāli miris zem apdullinošs aplausiem Ņujorkas septembrī 25, 2015 at St Patrika katedrāle.

 

Lūdzieties dedzīgi manu Mīļie brāļi un māsas, lai varētu atgriezties uz Zemi no mūsu Kunga Jēzus Kristus, jo mēs esam oficiāli vieni un liels risks tagad.

Uz veselību

Uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :