SUGRĮŽIMAS Avinėlio 2016!

emblem_of_the_holy_see-SVG (1)

Jėzus Kristus,

Vienas Dievas, vienas Žemė, viena tauta.

 

Biblija mums sako, kad Dievas « yra » ir kad jis sukūrė visatą, žemę ir žmogų.

 

Pasak Hebrajų kalendoriuje mes šiemet 2016 m 5777 d metais žmonijos sukūrimo Dievas.

 

Ką prisipažinti prieštarauja mokslo pseudo-įrodymų pjaudami žmoniją daugiau nei milijoną metų.

 

Per visą istoriją, Biblija buvo mokoma vyrams išlaikyti šią Sąjungos giją tarp Dievo ir žmonijos.

 

Deja, vyras vietoj artėja prie Dievo šioje mokymo ir toliau tolti.

 

Nepaisant to, kad Biblijoje mokymą, daug klaidingų atsirado per žmonijos istoriją. Nebuvo saulės garbintojai, mėnulis ir baisu įsivaizduojamas dievybių. Vyrai net garbinamas kaip dievų į faraonų pavyzdyje.

 

Bet šiuolaikiniame pasaulyje žmogus buvo dar labiau įžeidimas Dievui!Žmogus tiesiog atmetė jos kūrėjas ar blogiau vyras veikia taip, tarsi Dievas neegzistuotų.

 

Taigi Dievas nėra pateikti į šiuolaikinio žmogaus nuomone, žmogus pradėjo svajoti tapti dievu.

 

Prancūzija nepaisant Clovis ir Žanos d’Ark, toliau pasityčiojimą Dievo per savo istoriją (nuo protestantų apie Baltramiejaus, raganų medžioklė, areštų ir egzekucijų iš tamplieriai ir Jeanne žudynių lankas ir tt ..) ir Prancūzija pagaliau išleido Dievą valstybės per 1789 revoliucija.

 

Respublikos norėjo vairuoti Dievą iš Prancūzijos gyvenimo 1789, ir mes pamatyti, kur jis galiausiai veda.

 

227 metų, Prancūzija sugriauta, įsiveržė ir išvarė iš jo turtą šių pseudo-taikus įsibrovėlių, kurie sveikino kaip reikšmingas, remiamų, laikomi, šeriami, prižiūrimi nemokamai ir net mokamas kas mėnesį mūsų mokesčių!

 

Tačiau Prancūzijos greičiausiai gyvena « skurdo » nepaisant dažnai skausmingos darbo ir krovinius daugiau sunkiųjų skurdus šeimos biudžetą, « kančia » , kai įmušė nedarbo.

 

Į pensiją jie geriausiai nesaugi, o blogiausiu kenčia po ilgo darbo gyvenimas būna labai skausmingas.

 

Prancūzijos žmonės niekinami ir pasmerktas nesaugumo ir kančias už šių įsibrovėlių, su kuriomis jie buvo priversti vyriausybės gyventi kartu naudai.

 

Tai gyva rinkinys turi kainą ir tai yra Prancūzijos žmonės, kurie palaiko jį didžiu skausmu « Mokesčiai, mokesčiai ir rinkliavos yra visada svarbesnis, o socialinės išmokos sumažės iki taško, kad Prancūzijos žmonės labai sunku gydymas.

 

Prezidentas François Hollande turi net, bent jau savo ex meiluže knygos, įžeidė savo tautą juos pavadinti: « THE bedantis ».

 

Ši sąvoka gėdinga, gėdinga, žeminanti ir įžeidžiantys vis dėlto yra iš realybės atspindys, nes tai yra tiesa, kad Prancūzijos negali išgydyti tinkamai.

 

Iš dantų priežiūros ir dantų protezus kaina dažnai yra pernelyg žmonių, gyvenančių skurdo ir vargo, ir jie iš tikrųjų dažnai bedantės būtybės.

 

Iki nuo šių gydymo ir protezai yra nemokama visiems šių įsibrovėlių!

 

Mes krikščionys suprasti, kad tai yra Dievo nebuvimas Prancūzijos gyvenimo, kuri atvedė mus į šią apokaliptinio situaciją.

 

Ir kad mums suprasti, Dievas norėjo, šie užsienio « užpuolikai » yra iš Liuciferio religijos « islamo ».

 

Kaip matome kiekvieną dieną mes gyvename pabaigos laiką ir jie bus baigti su mūsų Viešpaties ir karaliaus Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Turiu didelę viltį, kad šis sugrįžimas už rugsėjo mėnesį arba 2016 spalio mėnesį

 

Bet mes turime pripažinti, kad aš jau negerai, ir aš negaliu atmesti galimybės, kad šį kartą aš vis dar esu neteisus.

 

Deja, mes gali tekti laukti kelis dešimtmečius Viešpaties grąžą.

 

Bet aš tikiuosi, kad ne, nes skausmas prasidėjo (tai yra neabejotina) ir jie streikuoti su dideliu jėgų nuo 2008 rugsėjo 29 d.

 

Mes taip pat žinome, kad jie didės vis grįžti į šlovę Jėzaus Kristaus, nes jo deklaracija turi būti kaip ir gimdymo skausmuose.

 

Taigi skausmas yra progresuojanti ir gali tik pabloginti daugiau!

 

Jei Jėzus Kristus šiemet 2016 grįžta, mes artimiausiu metu bus išlaisvinti iš visų šių gyvenimo skausmais. Todėl labai svarbu išlikti vienybėje su Dievu per maldą, prašant atleidimo kasdien už mūsų nuodėmes, savo klaidų, savo klaidų, mūsų piktus darbus ir mūsų nešvarių minčių.

 

Mes turime mūsų gyvenime pabrėžti mūsų krikščioniškas vertybes, padedant visiems tiems, kurie mus prašyti pagalbos, įskaitant šias įsibrovėlių.

 

Tačiau mes taip pat turime ginti mūsų kultūrą, mūsų istoriją, mūsų vertybes ir šalis Prancūzija.

 

Atkreipkite dėmesį, kad aš sakau Prancūzijos galioja visose Europos šalyse yra įsiveržė tarsi mūsų kalbos, mūsų istorijos ir mūsų šalys yra skirtingos, mūsų krikščioniškas tikėjimas yra bendra.

 

Turėčiau paaiškinti, kad tai yra mūsų vyriausybės silpnumas ragina visas tautas tremties, kurie ateina ne tik iš Sirijos, bet iš viso pasaulio ieškoti geresnio gyvenimo Europoje ir ypač Prancūzijoje.

 

Paskutinėmis dienomis prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimo bus su sunkiausias apibrėžimo žmonijai. Turime stipriai melstis už viskas turi būti padaryta šiemet, 2016.

 

Tai palieka labai mažai laiko pareikšti kuo daugiau būtybių Kristaus per krikštą.

 

Taip pat galbūt, kad krikštas būti pasiūlyta visiems migrantams, kad Dievas pasiuntė juos Europoje. Taigi nedvejodami pasiūlyti krikštą visiems, kurie paprašyti jūsų pagalbos.

 

Manau, kad jei Dievas norėjo, mes galėtų būti vietoj visų migrantų šeimų.

 

Lieka kuklus ir padėkoti Dievui už meilę, kuri veda mus, nepaisant mūsų nuodėmių, savo klaidų, savo klaidų, mūsų piktus darbus ir mūsų nešvarių minčių.

 

Deja, jei Jėzus Kristus yra lėtai ateina ir jo grįžimas į vėliau, todėl mes turime didelę problemą 2017 m.

 

Tai bus prezidento rinkimai Prancūzijoje ir kiekvienas savo sąžine eisiu balsuoti už savo pasirinktą kandidatą.

 

Vis dėlto reikėtų žinoti, kad Respublika yra pati šešėlis ir jos suverenitetas buvo panaikinta, o jos valiuta.

 

Įtaka ir Prancūzijos įtaka pasaulyje périclitent vis nes General de Gaulle.

 

Jei nieko nebus daroma visam laikui sustabdyti ir pakeisti invazija, per ateinančius metus bus Prancūzijos mažumų krikščionys ir Respubliką, jei jis vis dar yra, bet nebėra pasaulietiška ir Korano šis pokytis bus demokratiškai rinkimus.

 

Valdžios institucijos draudžiama kalbėti tiesą žmonėms. Taigi nėra skaičiai oficialiai egzistuoja apie Prancūzijos musulmonų, bet kiekvienas gali pamatyti kiekviename mieste, kiekvienoje kaimynystėje, kad islamo bendruomenės tampa vis svarbesni Prancūzijoje ir Europoje.

 

Be abejo, šių bendruomenių svarba yra stulbinantis!

 

Parama rinkimus šie LAX politika Islamo migracijos ji bus tolti nuo tikėjimo, krikščionybės ir Jėzų Kristų.

 

Teisėjas ir pasmerkti migrantai taip pat tolti nuo tikėjimo, krikščionybės ir Jėzų Kristų.

 

Tačiau nereikia pamiršti, kad labdarą prasideda su savimi ir vienas turime savo.

 

Taigi, ką priimti sprendimai mūsų išrinktiems pareigūnams į visus šiuos Invaders migrantų, turime užtikrinti, kad sprendimai būtų taikomi su meile ir krikščioniškos meilės.

 

Tuo metu, kai vyrai atmesti Dievą, sakydami: « humanistai » jie yra labiau susirūpinę dėl kitų likimo kaip savo likimą ir savo sielų likimo.

 

Todėl tikėtina, kad po prezidento rinkimų, nepriklausomai nuo rinkimų pareiškimų ir pažadų, migracijos srautai ir toliau nurašymas visoje Europoje ir ypač Prancūzijoje.

 

Tie patys priežastys visada duoda tą patį poveikį, kad islamistai buvo Rytuose, jie bus padaryti jį į Europą.

 

Todėl smurtas, pilietinis karas ir religinis karas tikrai pagyvins kartaus padarinius po Prancūzijos prezidento rinkimuose. Jei ne prieš !!!

 

Pasaulyje, kuriame pats popiežius prarado tikėjimą iki pripažinti visas religijas, kaip tiesa, ir kaip veda takai Dievui, todėl suprantama, kad daugelis mūsų brolių ir seserų, kurie laikomi prasmę tikėjimas vis labiau apribota.

 

Atvira pat tampa vis mūsų laisvė. Netrukus mes tikrai negali laisvai denonsuoti visus veiksmus, prieš mūsų krikščioniško tikėjimo, prieš mūsų bažnyčių ir, palyginti su smurto mūsų brolių ir seserų Prancūzijoje ir visame pasaulyje.

 

Taigi mano mylimi broliai ir seserys, aš parašiau dvi knygas apie pirmąją duris į dienoraščio pavadinimą pavadinimą. « The Karaliaus sugrįžimas pamokslininku » ir subtitruota « Iš tamsos ateina šviesa » Ši knyga pirmojoje dalyje pasirodo Dievo ir egzistencijos paaiškina, kodėl jo daug kūrinių, kurį žmogus ir kas bus iš tų, kurie pasirinko sekti Dievo valią likimas. Antroji šios knygos dalis yra kai kurie iš mano straipsnių aš laikomas svarbiu ir išsaugoti galimą uždarymą dienoraščio prieš mano valią.

 

Antroji knyga su pavadinimu « Prancūzija, Civilizacija ir Respublikos Adrift » ir kurio paantraštė yra « Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas »paaiškino, pirmojoje dalyje, kaip buvome apgauti ir išdavė story line fatidiquement rasti save tuo laiko pabaigos vergijoje. Ji taip pat paaiškina, kaip Prancūzija, gali išeiti iš šios rujoti, « iš Prancūzijos Karaliaus sugrįžimas », jei Jėzaus Kristaus grąža turėtų būti padaryta per keletą dešimtmečių. Antroji šios knygos dalis, taip pat yra kai kurie iš mano straipsnių aš taip pat laikoma svarbu išsaugoti galimą uždarymą dienoraščio prieš mano valią.

 

Kad ir kas nutiktų, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąža yra mūsų kartos, tai yra absoliutus tikrumas! Ir tai dar ne kenčia jokių abejonių!

 

Bet Biblija taip pat sako mums, kad Jėzus Kristus grįš į tikrąjį tikėjimą beveik išnyko nuo Žemės.

 

Taigi, net jei esu įsitikinęs, kad mainais neišvengiamumą ir mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus operatyvumą 2016 metais, išlieka faktas, kad galiu klysti ir kad abi knygos tikrai padės jums nes tik Dievas žino, ką priešai sugeba tikėjimą.

 

Mes matome ir pastebi, kad nuo 2008 m krikščionybė nusileido į pragarą. Mūsų broliai ir seserys žuvo visame pasaulyje bendrojo abejingumo mūsų išrinktiems pareigūnams. Manome, kad Islamas kariavo prieš krikščionis.

 

Rugsėjo 27, 2015 Popiežius Pranciškus net neigia Jėzų Kristų Katedros Šv Patriko JAV, atitinkantis oficialios deklaracijos mirties Katalikų bažnyčiospadarytą Popiežius Pranciškus, kuris turėjo jau atsisakė funkcijos atributus popiežiaus, kai paskirtas kovo 13, 2013 metais.

 

Manome, kad kuo daugiau laiko praeina, tuo daugiau mes « krikščionys »yra išskirta ir įdėti į doką.

 

tamsiai dienas į priekį, todėl aš nusprendė parašyti dvi knygas, kurios bus naudinga parengti diskretiškas susitikimus arba slaptu būtinybė kaip ankstyvųjų krikščionių ar jūs netgi galite evangelizuoti ir vėl, kol Viešpaties sugrįžimo.

 

Tikėdamiesi, kad vis dėlto tai nėra būtina, ir kad šį kartą yra gera ir kad Jėzus Kristus yra tikrai atgal šiemet 2016 už rugsėjo arba spalio mėnesį, manau, ant trimitai šventė tarp proga 03 ir spalio 4 d.

 

Aš paaiškinau, į dienoraštį praėjusią savaitę Biblijos pabaigos laiką, septynerių metų laikotarpis buvo pranašavo pranašas Danielius apie 600 metų prieš pirmąjį Jėzaus Kristaus atėjimo.

 

Per pastaruosius septynerius metus uždaryti laikų pabaigoje, yra Dievo bausmė. Jis nurodė, pranašystės, kad šis septynerių metų laikotarpis susideda iš dviejų kartų tris su puse metų, o per antrąjį trys su puse metų, skausmas bus daug šviesesnis.

 

Kaip paskelbė mano straipsnį GRĄŽINIMO Jėzaus Kristaus gegužės 14 ARBA 15 2015 rugsėjo! Per šventes trimitai Jėzaus Kristaus grąža turėjo įsikišti septynių metų sukrėtimų pabaigos pradžią aš įsikūrusi 29 2008 rugsėjo mėnesį, po akcijų rinkos griūtį Wall Street nes jėga yra pažymėti, kad nuo tada visi bus pradėtas ženklai ir pranašystės Jėzaus Kristaus sugrįžimo įvyksta daugiau ir daugiau jėgos ir dydį.

 

Mūsų Viešpaties sugrįžimas turėjo įsikišti, kad rugsėjį arba 2015 spalio Ir dar mes visi nustatė, kad tai buvo klaida. Tačiau skausmas buvo realus ir auga nuo 2008 rugsėjo 29 d.

 

Klaida Manau, kad padaryta neatsižvelgiant į tai, kad pranašystė paminėta du kartus tris su puse metų.

 

Aš pagaliau supratau, kad jei pranašystė pareiškė du kartus tris su puse metų yra miręs laikas tarp dviejų laikotarpių iš trijų su puse metų.

 

Pirmasis laikotarpis baigėsi 2012 kovo didelis ženklas danguje, kad, deja, ignoruojamos, nes jis buvo neproporcingas ir netikėtas: Ispanų kalbos vaizdo.

Antroji dalis trijų su puse prasideda mano nuomone su Popiežius Pranciškus paskyrimo 2013 kovo 13 ir aišku, kad skausmas tęsis ir blogės vis visose srityse.

 

Trys su puse, po kovo 13, 2013 duoda mums iki rugsėjo 13, 2016!

 

Taigi, turime išdrįsti pripažinti. Visų ženklų ir pranašysčių analizė minimas Biblijoje pranešti apie Jėzaus Kristaus sugrįžimą atskleidžia ilgą sąrašą renginių visų rūšių, kad mes gyvename Žemėje.

 

Nelaimių, žemės drebėjimų, gaisrų, liūčių, audros, uraganai, išvyksta, epidemijas, badas, smurtas, karai ir karų gandus, terorizmas nuostolio verčių, daugybė mirčių žuvų, paukščių ir laukinės gamtos ir gyvulių be paaiškinimo yra kasdien planetos ir žmonijos gyvenimą. Šie įvykiai buvo pranašavo paskelbti Viešpaties ir karaliaus grąžą, Jėzus Kristus yra vienintelis Dievo Sūnus ateina karaliauti žemėje tūkstantį metų ateiti iki nesėkmės.

 

Taip keista, kaip gali atrodyti mes galbūt ketinate patenkinti mūsų kūrėjas.

 

Aš noriu būti atsargus ir pasakyti gal ir prisipažinti, kad aš esu dar gal kartą per klaidą.

 

Nesu pranašas jūs jau žinote, todėl aš neturiu gėdos įleidimo gali būti negerai. Tačiau, jei Jėzus Kristus paliko mums ženklai yra padaryti mums pažvelgti ir laukti, o suteikia mums jėgų ir vilties, reikalingą įveikti sunkumus, susijusius su laiko pabaigos.

 

Štai gera žinia, kad mūsų Viešpaties sugrįžimo.

 

Bet galite įsivaizduoti, kad jei yra gera žinia, yra taip pat bloga žinia.

 

Pirmasis Bloga naujiena yra ta, kad artimiausiais mėnesiais ketina būti siaubingai sunku, kaip mes sukelti labai arti Jėzaus Kristaus sugrįžimo dieną ir kad paskutines dienas bus sunkiausia. Jie bus dieną Dievo rūstybės laikas.

 

Todėl labai svarbu, kad artimiausiais mėnesiais bus labai darbštus malda, prašant atleidimo ir atgailos. Po to gali būti per vėlu !!!

 

Antrasis Bloga naujiena yra ta, kad aš nežinau, jei bažnyčios Rapture bus ne paskutinę minutę arba iki dienos Dievo rūstybės metu.

 

Melskis mano mylimi broliai ir seserys, kad mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąža yra ne naudos atidėtas, nes skausmas bus nepakeliamas daugeliui iš mūsų.

 

Tačiau mes galime būti, nepaisant mano analizės teisingumą paskatino laukti dar keletą metų mūsų Viešpaties sugrįžimą ir iš anksto atsiprašau.

 

Viešpaties keliai, ir aš rasiu, dažnai nepereinamas!

 

Jei mes turime laukti kelis dešimtmečius tai bus labai sunku ir norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad nuo Kristaus priešininkas pasekėjų melas yra daug didesnis nei atrodo, ir aš kviečiu jus pamatyti šis vaizdo įrašas šiame dienoraštyje puslapyje:  »  ČIA   «  gauti į melą mes ištverti amžius apie Žemės amžių dydžio idėją.

 

Mylimi broliai ir seserys Kristuje Jėzuje aš kviečiame Jus užsisakyti mano knygų Edilivre du leidimus.

 

Telaimina tave Dievas ir jus teisus ir doros keliu meilės, taikos, teisingumo, atjautos ir nuolankumo, kad mes atsekti Jėzų Kristų ir veda jo Dievui.

 

Siekiant geriau suprasti, kas laukia žmonijos, raginu jus perskaityti mano straipsnį sugrįžimas Jėzų Kristų už rugsėjį arba 2016 spalio

 

Žydų šventė trimitai vyks 03 ir spalio 4, 2016 turėtų nustebinti mus visus į žemėje …. !

 

nugalėtojas

 


EDILIVRE

Leidimai Edilivre – APARIS

175 Boulevard Anatole France

Šikšnosparnis A 2. Aukštas

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Faksas: 01 41 62 14 50

http://www.edilivre.com/contacts

 

 

 

Užbaigiant šį straipsnį, aš pastebėjau, per televiziją, kad siaubas buvo dar nukentėjo daug šeimų sprogdinimų Belgijoje.

Belgija

Aš liudiju, čia mano didelis liūdesys ir pakviečia visus mano mylimi broliai ir seserys Kristuje melstis už aukas ir jų šeimoms.

 

Neklausykite nekenčia, tačiau šie panieka aktai leidžia mums suprasti, kad teroristai atlikti savo skerdynės Dievą jie vadina Dievas vardu!

 

Islamas yra Liuciferio Religija ir nuo pat jo įkūrimo islamistai kalbėti Meilės ginklų ranka!

 

Ir pasakyti, kad popiežius teigė, kad visos religijos yra teisinga ir jie taip pat keliai į Dievo!

 

Nepamirškite akimirkai, kad Jėzus Kristus sakė  :

 « Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas Niekas nenueina pas Tėvą kitaip kaip tik per mane! « 

 

Telaimina tave Dievas.

nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :