ALARM FORCE usu LOVE JEESUSE KRISTUSE

arbreciel

.

Jumal teatas mees, sest inimese loomine, et maailm « Earth » oli elu ja siis oleks ta hävitatakse lõpus kohtupäeva.

.

Jumal ütles Piiblis Oma prohvetite ja tema ainus poeg Jeesus Kristus kõik, mis juhtuks lõpus aega ja pärast seda.

.

Pärast lõppu ajal Jeesus Kristus füüsiliselt Maale tagasi pöörduda valitseda tuhat aastat, kuni viimsepäeva ja siis mõned salvestatakse ja elab igavesti uue Maa ja teised lähevad põrgusse.

.

Uskumatu kui see võib tunduda, pärast kaks tuhat aastat oodanud, leiame, et Piibli ettekuulutused ja hoiatusmärgid tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse on juba oma quasi-kogu ja need, kes ei ole veel tehtud, on oleksid täidetud.

.

See on faktiline ja kontrollitav reaalsus, sest pärast esimese märke oli luua Iisraeli riigi 14. mai 1948.

.

Alates sellest kuupäevast on vähem kui 70 aastat kogu Piibli ettekuulutused ja sümboleid tagastamise Jeesus Kristus teha.

.

Tuleb märkida, et see on matemaatiliselt võimatu, et kõik need ettekuulutused ja Piibli märke saab teha samaaegselt sellise lühikese aja jooksul.

.

See täiesti välistab võimaluse!

.

Kui olete välistanud võimatu olukord, et see on nii ebatõenäoline, sest see võib tunduda ei ole kõige tõenäolisem hüpotees, vaid reaalsus.

.

Kuna see on matemaatiliselt võimatu, et võimalus oleks võimalik saavutada nii lühikese aja jooksul (vähem kui 70 aastat) palju Piibli ettekuulutused ja märke väljakuulutamist tuhandete aastate pärast tagasi Jeesus Kristus « Messias »

.

Peatselt tagasi Jeesus Kristus on saanud reaalsuseks ja mitte tõenäoline stsenaarium.

°

ob_ecc958_10241985

.

Seega võime rääkida kindlusega peatselt tagasi Jeesus Kristus.

.

Tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse seotud ka meie põlvkonnale.

.

Ta on kindel, kuid igaüks võib vabalt ignoreerida.

.

Isiklik analüüs I, pidades silmas selle paljususest Piibli ettekuulutused ja märke tehtud alates 14. mai 1948 ja hüppelise tõusu alates 29. september 2008 …

.

(Kuupäev Ma olen valinud minu analüüsi alguskuupäev väljakuulutamist eelmisel nädalal prohvet Taaniel ja konkreetselt alguspäeval viimase seitsme aasta jooksul enne füüsilist tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse)

.

… Sundis mind leida tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse vahel 14. ja 15. septembril 2015.

See teeb kokku austus Piibli õpetustega ja eriti evangeeliumid:

.Matthieu 24 salm 36

.

Sest sellest päevast ja tunnist ei tea keegi, ei taeva inglid ega Poeg, vaid Isa üksi.

.

Loe minu artiklit

Jeesuse Kristuse tagasitulekut võibolla 14 või 15. september 2015! Peo ajal trompetit  :

.

Silmist ettekuulutused ja sümboleid, maailma uudiseid kinnitab tugevus kõigis valdkondades kiire vahetu tagasipöördumine meie Issanda Jeesuse Kristuse.

.

Paraku tuhat korda Kahjuks paljud mehed ja naised; eriti noorte seas, kus enam ei usu Jumalasse, veel vähem Jeesus Kristus!

.

Paljud said Isekas, ülbe ja hooplev, kedagi ei Lust ja rõõm teeb kurja.

.

Teised rühmad on ühinenud jihadistit mõrvata meie vennad ja õed ja kõik need, kes oma teed.

.

Tarvitseb vaid vaadata, mis toimub Lähis-Idas, et näha, et ilmselt sõja Apocalypse « War of Armageddon » on hakanud alates 2012. aasta märtsis Süürias.

.

Tuleb märkida, et mäss Süürias algas aasta tagasi, kuid vastuhakk on läinud tõeline sõda etapp märtsil 2012. saabumist Süüria palju jihadistit kogu maailmas võitlema volitusi, mis tuleb võtta kehtestada üldine kogu Lähis-Idas Jihad.

.

Minu analüüs tagastamise Jeesus Kristus maa peal vahel 14. ja 15. septembril 2015. aastal Vabadussõja Apocalypse « Armageddon » alustatakse samal ajal kui alguse suurest viletsusest ja seetõttu kestab kuni tagasipöördumise Jeesus Kristus, kes lõpevad tema naasmist Maale.

.

Sõda Armageddon tundub, et on võtnud uue mõõtme see koalitsioon neljakümne riikide vastu armee džihhadistid « Islami riik Iraagi ja Levant (EIIL) »

.

Samuti peame mõistma, et see sõda läheb hullemaks iga päevaga, sest Jeesuse Kristuse tagasitulekut peaks olema nagu valud sünnituse rohkem ja rohkem valu kuni viimase hetkeni, mis seisneb selles, et Füüsika tulu Õlimäele Jeruusalemmas.

.

Praegu Iisraelis, eriti Jeruusalemmas, on juba esitatud terrorirünnakute nende võitlejad EIIL!

.

Jeesus Kristus naasid füüsiliselt maa peal peaksid jätkama eemaldamist kirik pole mõeldud taluma päeval Jumala viha, mis peavad toimuma enne tema tagasipöördumist.

.

Aga millised on osa kiriku päeval ekstaas!

Avaldus usu:

.

Lugematud on need maailmas, kes ei ole kristlased.

.

Ja nende seas, kes on kristlased, lugematu on ka neid, mis ei ole asustatud tõelist usku ja kes ei järgi Jumala käske ja Jeesuse õpetust Kristuse.

.

See kohutav Olukorda halvendab tõeliselt globaalne salgamine.

.

See on tõsine probleem, sest palju väga kiiresti Jeesuse Kristuse eemaldab oma koguduse ja paljud ei võeta. Kuigi nad on kindlad, et teenida oma koht Jeesuse Kristuse kogudus eemaldatakse.

.

Me peame mõistma, et Jeesus Kristus on Jumala poeg, oli seal kaks tuhat aastat, lõpus oma kolm aastat jutlustas, solvatud, alandatud, väärkoheldud, vahukoor, piinatud, alandatud ja lõpuks risti lüüa.

.

Aga kunagi, mitte kunagi, Jeesus Kristus on loobunud meid, sest ta nõustus oma kannatusi surmani meie päästmiseks!

.

Ja meie, mu armsad vennad ja õed, kui paljud meist on hüljanud Jeesuse Kristuse lahkuda kirik!

.

Jeesus küsis Peter ehitada oma kiriku ja kirik on « Üks ja jagamatu » nimetatakse seda « katoliku kirik »!

.

Paljud meie vennad ja õed on veel jäänud katoliku kiriku ja mõtlemine lähemale Jeesus Kristus, kui tegelikult on nad lükanud, jättes oma kiriku.

.

Muidugi need vennad ja õed on sageli asustatud tõeline usk ja tegelikult veendunud järgida ning eriarvamus kirik, õige tee Jumala juurde Jeesuse Kristuse kaudu.

.

Mul on kahju öelda, kuid nad eksivad! Loobumist Jeesuse Kristuse Kirik « Katoliku kirik » nad mahajäetud Jeesusesse Kristusesse on kannatanud meie päästmiseks!

.

Jeesus Kristus, ta ei jäta meid maha, ta kannatas meie eest kuni oma viimase hinge ristil.

.

Meie Issanda Jeesuse Kristuse heaks kõik kannatused nimesse oma pattude ja seega võimaldab meil siseneda Taevariik armastusest, mitte meie väärtus.

.

Nii et kui me pattu, saame ikkagi osa kirik, mis tuleb eemaldada, kui me palume Jumalalt andestust, kui me kahetsema ja sirutada, kui meie elu.

.

Aga kui me loobuma Jeesus Kristus ja loobudes oma kiriku « Katoliku kirik », samas alateadlikult anname Jeesus Kristus ja tema kirik varsti tuleb eemaldada.

.

Muidugi ma saan aru, et paljud usuvad, et omades usku olemata osa katoliku kiriku nad saavad selle kustutamine.

.

Ma ütlen neile kõigile, sealhulgas pastorid, juhendid, preestrid eriarvamus kirikute ja teiste usujuhtide kõik kirikud väljaspool katoliku kirik, et nad eksivad.

.

Oleks kuritegelik väita, et ta on hüljanud Kristuse, jättes oma kiriku, nad salvestatakse ja need, kes järgivad neid.

.

Pole püha katoliku kirik ei ole päästet!

.

.

.

Kuid

Ma tean ja olen teadlik suurest mured ja tragöödiad kogenud katoliku kiriku poolt aastakümneid. See on tunginud vabamüürlaste, mida apostlid Lucifer, inimesed häbitult poolt hangeldajate ning isegi pedofiilid.

.

Ma tean ja olen teadlik, et Vatikan on selgelt sai asukoha Antikristus.

.

Ma tean ja olen teadlik, et Jeesus Kristus on saanud muuseum tükk Vatikanis.

.

Ma tean ja olen teadlik, et on olemas tahe, dikteeritud Vatikani kõik tema assistendid kirikusse kohandub tänapäeva elu, see tähendab rohkem allasurumine kirikutes pihtimuslik, karbid või püha vee fonti ja on nüüd omavalitsusüksustega ilma ülestunnistused.

.

Ma tean ja olen teadlik häbiväärne võrdlusi katoliku kiriku paganlike religioonide ja pühaduseteotus toimepanemist selle keskel.

.

Paavst ja kõrgete aukandjate üles osalema suur päev külastajad teistest religioonidest pagan palveid Püha Peetruse basiilika Roomas.

.

Jah, ma tean ja olen teadlik, et meie Püha Katoliku Kirik on suremas, ta on solvatud, väärkoheldud, alandatud, piinatud ja Rikutud, et ta lõpuks risti löödud nagu oli meie Issanda Jeesuse Kristuse.

.

Muidugi ma ei nõustu paavstlus, et tahab ühendada kõik religioonid ja luua tuba koos ühine palved kõik religioonid.

.

Muidugi ma ei nõustu paavstlus, et tahab teha uue humanismi väärtus katoliku kirik. (Humanism paneb mees keskmesse kõik, et katoliku kirik on Jumal, kes on kõige keskpunkt) on väike vahe! Te ei leia!

.

Muidugi ei ole ma nõus anti-paavstide kel õnnestub Jean kakskümmend kolm, kes keeldus kuuletuma taotlusel Püha Neitsi Maarja, keeldudes esile 1960. aastal kolmanda saladus Fatima.

.

Nimekiri oleks pikk, et loetleda kõik erimeelsused paavstlus ja tõeline kohal Püha Katoliku Kirik.

.

Vaatamata kõigile erimeelsused « ja nad on väga palju, » me ei tohi hüljata meie püha katoliku kirik, sest see on originaal kirikus, mis on loodud Pierre palvel Jeesus Kristus.

.

Meie püha katoliku kirik kannatab märtrite lõpuaegadel!

.

Meil on kohustus nagu kristlased ja sõdurid Kristuse nägu tema ründajad ja ei anna alla, sest Jeesus Kristus ei ole loobunud meile. Ta kannatas meie eest kuni oma viimase hinge elu.

.

Nii et armastus Jeesuse Kristuse ja Jumala, siis on mu armsad tagasi Pühima katoliku kirik. See on meie kodu ja meie pere.

.

Arutage preestreid aegade lõpuni, küsi püha vett karbid kokku ja palvetavad meie Issandat oma kiire tagastamine.

.

Oleme lõpus aega ja äkki nagu voolukatkestus selle maailma ärkama ekstaas kiriku!

.

See on liiga hilja, et päästetud!

.

Ma kutsun teid lugema või Loeb tähendamissõna töötajatele 11. tund.

.

.

Seos tähendamissõna töötajatele 11. tund: Matthew grupp 20 13/01

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Nagu võib aru saada, lugedes selle tähendamissõna veel iga väike tulevad Jeesuse Kristuse ja tema pereliige, kirik, kes varsti tuleb eemaldada.

                                                           

  Mea culpa

mea lõigatud

 

.

Praegu elab usust taganemise kiriku ja usu paljud kristlased, kes on lahkunud katoliku kirik ja paljud teised on need, ilma usuta kadunud ja unchurched.

.

See on fakt ja betooni maailmas. Ja see on dramaatiline!

.

See on põlvkond, mis on väiksem kui nelikümmend aastat on suurim arv, kes on langenud eemale usk Jumalasse ja Jeesusesse Kristusesse.

.

Samuti on see põlvkond on väiksem kui nelikümmend aastat ka neid, kes ei ole olnud võimalus saada kristlased või liikmete Püha Katoliku Kirik.

.

Me pensionärid, me ei ole täitnud oma rolli suurte vendade ja loobunud meie nooremad vennad ja õed teedel Usk.

.

Muidugi, vabandused on arvukad nagu on vastutavad isikud.

.

Aga faktid on olemas ja need on väga konkreetsed ja reaalsed.

.

Meie noored ei ahvatlevad kirik ja paljud isegi ei tea, kes Jeesus Kristus!

.

Ja et see on meie süü, me vanemad.

.

Üleskutse kõigile mitteusklike

Ateistid

Et kõik need, kes ei tulnud Jeesuse Kristuse tean, et Pühima katoliku kirik ootab teid, kui soovite liituda.

.

Get veega ristitud preester, vend või õde,

.

Palu Jumalalt andestust kõikidele oma pattudele ja juhendab teid oma elu,

.

Parandage meelt kõikidest oma pattudest ja paha,

.

Ajage oma elu ja küsida Jeesuse Kristuse läbi palve, et oma isikliku päästja ja tervitada teid oma kirik.

.

Tule kõndima meiega kitsas tee armastuse, usu ja alandlikkust, mis viib Jumala armastus Jeesuses Kristuses.

.

Ole alandlik, kuid uhke ja väärikas saada kristlaste ja olla liikumatult ja hoidke tulist teie usk meie Püha Ema katoliku kirik.

.

Hoidke hoolikalt leek oma usku hästi valgustatud jääda Jeesuse Kristuse Kiriku sest varsti tuleb eemaldada.

.

Elu igavik on Jeesuses Kristuses, et leiad.

.

Üleskutse kõigile pastoritele Püha Katoliku kirik

.

Preestrid

.

Väga tõsiselt, ma palun kõiki vicars meie Püha Ema katoliku kiriku võtta maksimaalselt vahemaa paavstlus mis vapustavalt viinud kiriku kuristikku sealhulgas liite teiste religioonide ja põhjustab lugematuid Kristlased põrgusse.

.

Järgige oma südant ja saanud jälle vapper ja tulihingeline sõdurid Jeesuse Kristuse kui meie vennad ja õed ja kõik need, kes soovivad saada, on väga vaja teid.

.

Kirik on suremas ja ta vajab teid kõiki.

.

Matthew 18 5.verset

Sest ma ütlen teile, kuni taevas ja maa, ei liigu seadusest üks kübeke või üks täpike, kuni kõik on saavutatud.

.

On oluline, et edendada kiiresti,  « sealhulgas tänaval ja isegi kaubanduskeskustes! «  katoliku kiriku ja organiseeritud kampaaniaid ristimine, nii et paljud meie uued vennad ja õed saab ka salvestatud.

.

Seal ristimine ristimise veega, sest ristimisest soov ja veri, on see vaid jumalateotuse, mis viivad Lucifer kõik need, kes võtavad vastu kõik need, kes annavad ja need, kes tunnistavad .

.

Meie püha katoliku kirik peab uuesti avastama väärtusi, dogma ja usk.

.

Sina ja Vicars Püha Katoliku kirik, pühakud sõdurid Jeesuse Kristuse peate ärkama ja töö hädaolukorras tuua kadunud lammaste karjas.

.

Jeesus Kristus on tulemas ja küsib meid kõiki kontosid!

.

Et sa vastata Issanda vastutasuks?

.

Kõik kõned meie vennad ja õed

Jeesuse Kristuse

inimlikkus

Peame koos tegutsema, et anda elu ja tähenduse õpetus meie Issanda, magistri- ja kuningas Jeesus Kristus, vaid Jumala poeg.

.

Tagasi Jeesus Kristus tundub olevat vahetu ja uut elu tõotab olla inimkonnale.

.

Valitsemisaeg Jeesus Kristus on lähedal, võtab aastatuhandel armastus, rahu ja heaolu üle kogu Maa.

.

Aga elada selle aastatuhande armastuse ja õnne rahu ja heaolu, meil tuleb Jeesuse Kristuse poolt päästetud.

.

Mõned salvestatakse ja eemaldatakse, sest nad käivad pulmad Lamb.

.

See on tõeline igavese lepingu, et Jeesus Kristus loob koos kõik tema kirik ta on eemaldatud.

.

Mõned teised on salvestatud, kuid nad peavad kõigepealt silmitsi viimase aja suur viletsus, et tegelik tagastamine meie Issanda Jeesuse Kristuse Õlimäele Jeruusalemmas

.

Nad peavad kiusatustele vastu Apostlite Luciferi ja elada kristlaste tagakiusamine, mida ei ole kõrvaldatud.

Link

.

Get eemale kõik valeusundite mis tõmbab sind kuristikku ja põrgu.

.

Tule tagasi või Pühima katoliku kiriku vaatamata tragöödiaid ja kõik rünnakud see läbib apostlite Lucifer.

.

Me peame kaitsma katoliku kirik, sest see on maja meie Issanda Jeesuse Kristuse ja seetõttu on ka meie kodu.

.

Samuti on kodus kõik meie uued vennad ja õed, kes tulevad Kristuse ristimise vees, nõudlus Andestamine ja meeleparandus, mis sirutada oma elu ja küsida Jeesuse Kristuse läbi palve olla nende päästja ja Jumal suunata oma elu.

.

Nad siis saada Jumala Püha Vaimu ja olla liige Pühima Jeesuse Kristuse Kiriku!

.

Kell on palju tõsisem ja tähtsam kui võite kujutada, Jeesus Kristus on tulemas väga kiiresti ja tema tagasi leidis ta ühendatud kiriku või on ta leida meeste ja naiste vaidlema tema tuunika.

.

Ärge osaleda kõik need vaidlused, mis hoiavad usu kristlaste ja õige ja õiglane tee, armastus, rahu, kaastunne ja alandlikkust, et me jälgida Jeesuse Kristuse ja Jumala juurde.

.

Me näeme igapäevaseid et hirmutegude pannakse toime vastu meie vennad ja õed eriti Lähis-Idas ja Aafrikas.

.

Palvetame kõigi suur viletsus märtrid sealhulgas süütud ohvrid jihadistit.

.

Jälgi maailma uudiseid, sest see on kella End Times.

.

Jeesus Kristus on tulemas ja Maale tagasi pöörduda, siis palub ta meid kõiki kontod!

.
Selleks, et mõista paremini lugeda Matteuse 25. peatüki.

Link

End of Days

.

Väikese tasu eest meie väga huvitav ja Homoseksuaalsus Francis paavst!

Videod Hispaania homoseksuaalsus

Tuleb märkida, et me kõik oleme patused ja et Jumal andestab kaudu ohverdada Jeesuse Kristuse kõigile, kes paluvad andestust, kes parandavad meelt ja sirutada oma elus.

.

Teised, kes ei paranda meelt, nad ei saa osa kiriku eemaldatakse.

.

Ta on kindel, kuid me ei tohiks hinnata neid üle ei mõistetaks kohut.

.

Samas ei saa me nõustuda, et homoseksuaalsus on tunnustatud kirik on normaalne ja loomulik seksuaalsus, sest Piibel keelab seda.

.

Ilmselt meie paavsti nimel kirik tunnistab ametlikult homoseksuaalsust loomulikuks seksi.

.Agissant Ja vastu õpetamist Jumal ja Jeesus Kristus.

.

Vähe sõna denjeedes käesolevas artiklis.

 

Me kõik oleme patused!

Nii et ärge häbenege oma pattude eest. 

 

 

Alusta kahetsust ja kahetsema toimepanemises.

.

Palu Jumalalt andestust ja sirutada oma elu.

.

Kui teil on pattu langenud, siis ärkama, siis kindlasti tulevad uuesti ja uuesti, kuid oluline on tõsta, et kahetsen, et sirutada oma elu ja saada tagasi õigele teele!

.

Kas sa tunnistama kunagi peksa!

.

Jumal on alati sinuga, kuni sa paluda tal andeks kui sa ei paranda meelt oma pattudest.

.

Me käime mu armsad vennad ja õed Kristuses kitsast rada armastus ja usk, mis viib Jumala juurde.

.

Ja kukkumisi on palju!

.

Me oleme nagu vastsündinud beebid õpivad kõndima.

.

Me peame aktsepteerima meie kukkumine, tõusta ja lahkuda.

.

Seega võime saada Jumala lasteks, õppides oma vigadest, meie pattude ja meie vigu vastsündinuid, kes õpivad seista ja kõndida ja siis muutuvad mehed ja naised.

.

Liikuge eemale kurja ja kiusatustest

Riigist välja saata oma mõtetes vaenu ja vimma,

Live in Love and Peace

Ja Jumal aitab sul kogu oma elu,

Kui te küsite teda.

 

Ma palun teid kõiki, mu armsad vennad ja õed Kristuses Jeesuses, sõbralikult ringleb maailmas see artikkel ja suhelda blogi aadressi kõik oma kontaktid.

.

https://victorpicarra.wordpress.com/

.

Kell tiksub ja meie Issanda  vajab igaüks meist, et levitada « Jeesus Kristus on tulemas »

.

Saate vaadata kõiki blogi kirjeid seda linki.

.

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

.

Peace, Love ja rõõmud südametes ja kaminas oodates ekstaas kiriku osa ja teised füüsilise naasmist Õlimäe Issanda ja Õpetaja, Jeesus Kristus, meie King, kes on ainus Jumala poeg.

Jumal juhatab teid ja õnnistagu teid kõiki

Võitja

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :