VAHİY VE ZAMANIN SONUNDA İMAN KUVVETİ

jesus1-600x384

Tanrı zamanın sonunda başarılı ne önceden kehanetleri yüzyıllardır bize ortaya çıkarmak istedi?

Nitekim Adem ve Havva’nın bu yana, Tanrı artık erkek fiziksel olarak tezahür bulabilirsiniz.

Cesedi eti yoktu çünkü Adem ve Havva, görmek ve Tanrı ile konuşabilirsin.

Tanrı bir canavarın (insan vücudu) cildi kaplayarak cezalandırılır, onlar yasak meyveyi yiyerek Tanrı’ya itaatsizlik yalnızca durumdur.

Etten bir beden olma gerçeği imkansız adam Tanrı’yı ​​görmek ve duymak için yapar.

Yine Allah, onun yaratılması için aşkını tutarak  , « Man » sonun zaman olur, özellikle ne insanın tarihinin olayları onun melekler ve peygamberler tarafından ortaya onun itaatsizlik rağmen bir bitiş zamanı Tanrı tarafından adam için sağlanmıştır gibi.

Insanın yaratılış tarihinin çeşitli kitaplarında zamanla kaydedildi.

Bu kitapların bazıları tek, adlandırılmış oluşturmak için değil karşılandı« İncil »

İncil

İncil çeyrek süre sonuna kadar ilgili olan 700 hakkında peygamberlik içerir, o zamanın sonuna Allah’a ne kadar önemli olduğunu söylemektir.

Yaklaşık altı bin yıldır büyük tufandan sonra Tanrı’nın seçilmiş halkı Yahudi halkının tarihi ile yapıldı (5774 yıl İbrani takvimine göre), erkekler bitiş saatleri ve yeryüzünde Allah’ın dönüş için bekleyin.

Tanrı yeryüzüne gelecek zaman, erkekler görmek, duymak ve Tanrı artık etten bir vücuda sahip böylece dönüştürmek eğer onunla konuşmak, ama bir vücut ışık olamaz.

Bu nedenle Corinthians Aziz Paul ilk mektubunu olduğunu – Bölüm 15 (linki burada ) , diyor: 

« Bir anda, kaşla göz arasında, son trompette. Trompet sesi eder ve ölü çürümez olarak dirilecek, ve biz değişmiş olacaktır.  « 

Hesaba zaten yapılmış İncil kehanetlerinin gerçekleşmesi alırsak, biz son zamanlarda üzerinde bu ve Dünya’da İsa Mesih’in dönüş hemen hemen neredeyse istisna ile yapılır bulmak son üç

Bunlar sadece kere şu anda norm dışında yaşayan gerçekleştirmek için dünya haberleri bakmak, tartışılmaz gerçeklerdir.

Earth (depremler) aktivitesi, hem tutum hava, küresel ekonominin durumu felaket, savaşlar ve savaşlar, isyanlar, şiddet ve bu artış gibi diğer trajedilerin söylentiler söz değil İslam ok süresi sonuna İncil’de peygamberlik tüm gerçekler vardır.

İnanç, sonra herkes bu patlamaları desteklemek için izin ve felaket ne yazık Zeytin Dağı İsa Mesih’in dönüşüne kadar yoğunlaştırmak dalgalanmaları gerektiğini ben festival süresince 14 ve 15 Eylül tarihleri ​​arasında 2015 inanıyoruz trompet.

2044155542_1369068221

İnanç dolayı toplam ve mutlak güven için güçlü bir güçtür!

Legions o İnanç zorlamak ne habersiz!

Sadece Tanrı ve onun biricik oğlu İsa Mesih tam bir güven ve mutlak layık « Faith »  ve onlar bize Dünya’yı istila etti karanlığı, yaşıyor ve kalpleri gücünü yüzleşmek için gerekli inanç vermek.

İsa Mesih o zamanın sonunda dünya üzerinde hüküm sürecek ve biz döndükten yakın olduğunu, zamanın sonunda şüphesiz olduğunu söyledi.

Bir dizin, onun yakın dönüşünü anlamak için Elçilerin İşleri kitabında ortaya çıkar.

2 Elçilerin: 17  Son günlerde « , der Allah, ben bütün eti üzerine benim Ruh dökeceğim: ve oğlu ve kızları peygamberlik edecekler, ve genç erkekler vizyonları göreceğiz, ve eski erkek hayaller eder: Ve benim görevlileri ve üzerinde. O günlerde benim handmaids benim Ruh dökeceğim, onlar peygamberlik edecekler.  yukarıda cennette harikalar ve altındaki toprak, kan ve ateş ve duman buharı işaretler Shew edecek; Güneş karanlığa dönüştü edilir ve kana ay, Rabbin gün önce , Yani kim Rabbin adına çağrıda kaydedilmiş olacaktır büyük ve görkemli. günde.  »  Devamını oku

Biz açık olduğunu unutmayın, güneşin Rabbin gün önce, kana karanlık ve aya dönüştü edilecektir ,

Biz bu olayın daha yakından bakarsanız bekleniyor. Bu bir olan dörtlü 2014 yılında başlayacak ve 2015 yılında sona gerekir.

güneş ve ay

Sonraki dörtlü « önce yer almayacaktır  beş yüz yıl ,  »

Hatta zamanın sonu için kehanette kötüleşen afetler beş yüzyıllık almak düşünülemez ve mümkün değildir.

On 20 Mart 2015 biz güneş tutulması toplam sahip olacak: Güneş karanlığa dönüştü edilecektir

Ve 04  Nisan 2015 biz ayın toplam tutulması olacak ve kana ay

13 Eylül 2015 kısmi güneş tutulması

Ve 28 Eylül 2015 ayın toplam tutulması olduğunu

Yani biz anlayabiliriz sadece güneş 1 ° iki toplam tutulmalarını yapmadan önce İsa, Zeytin Dağı’nda fiziksel olarak değil dönecektir ayın 20 Mart ve 2 Nisan 4, 2015.

Biz de 29-30 ayetler okuyarak anlayabiliriz 24. bölüm güneşin 20 Mart 2015 ve ayın 4 Nisan 2015 arasında iki, toplam tutulmalar önce Matthew İncil’i, bir şey olur korkunç Yeryüzünde

29 hemen sıkıntı gün sonra , Güneş kararacak, ay ışığını vermez olacak, yıldızlar gökten düşecek ve göklerin yetkileri sarsılmış olacaktır.

Bu sıkıntı bu gün felaket çok büyük beden toprak ve hava değil, aynı zamanda büyük bir zirve içerecektir TETRAD bir güneş tutulması, öncesinde edecek Tanrı’nın gazabının günler gibi görünüyor Sıkıntı son savaş, ya da en azından bir nükleer çatışma.

30 O zaman İnsanoğlu’nun belirtisi toprak yastayim bütün kabileleri, cennette görünür ve onlar İnsanoğlu güç ve büyük zafer ile göğün bulutları üzerinde geldiğini göreceğiz

Ayette 31, bu ölülerin dirilişi sonra olduğunu bana görünüyor Mesih’e , saf olacak cennette Hıristiyanların kaldırılması (zaman sıkıntı) kilise ve ateşli uzaklaştırıldıktan sonra büyük sıkıntı geçirilir ve Tanrı’nın gazabı gün değişti olacak ve ölü Zeytin Dağı dönüşünde ona eşlik cennette Mesih’i karşılamak için dirilen edilmiştir şirketlere gidecek olan .

Trompet ile melek

 31 Ve o gürültülü bir trompet çağrı ile meleklerini gönderecek ve onlar, diğer cennet bir ucundan, dört rüzgarlar onun seçecek araya gelecek.

İnanç da bir Zeytin Dağı, Mesih ölülerin dirilişi ve büyük sıkıntı sırasında arıtılmış olan Hıristiyanların çıkarılması ve gün İsa Mesih’in fiziksel dönmeden önce olduğunu anlamak için bize yol olmalı Allah’ın gazabı, onun ateşli kilisenin kaçırılması üretmek gerekir Kuzu’nun düğün bayram davet edilecektir.

Bu hala teyit Matta İncili 24. bölüm biz ayet 24 bulabilirsiniz

Orada yanlış mesihler ve sahte peygamberler ortaya çıkacak ve büyük mucizeler Shew eder ve merak için 24 , mümkünse, hatta seçecek aldatmak için.

Bu ayet 24 Mat. 24 ayet 17 eylemidir 2 Katılım .  yukarıda cennette harikalar ve altındaki toprak, kan ve ateş ve duman buharı işaretler Shew edecek;

Biz Mat 24 o Elekt baştan artık mümkün olan ayet 24 görmek bu kadar ateşli kilise zaten 20 Mart önce kaldırılmış, 2015 ne zaman ortaya çıkacağı Güneş’in toplam tutulması.

Ben benim makaleyi okumaya davet Apocalypse tarihleri

160_F_14646443_L4bwJR0VptCXHA0wM0s40r6bQJ3uuBd5

Kilisenin tutsaklık 2014 yılı sonu için bu olabilir!

İsa Mesih’in kilisenin bir parçası olacak ve kaldırılacak olanlar, irade ruhlarını arındırarak hayatlarını düzeltmek için seçtiğiniz tüm Hıristiyanlar.

Tanrı bize İsa Mesih’in dindar kilisenin bir parçası silinecektir olmak için takip etmek önemli ve acil oldu On Emir’i verdi.

İsa Mesih’in kilisenin bir parçası olmak için, o dua ile bütün günahlar için Allah’ın mağfiret ve bizim kurtarıcı olmak İsa Mesih sormak, Tanrı’nın on emir gözlemlemek, vaftiz olmak, istiyorum gerekir .

Yaygın olarak yayılması İsa’nın askerleri haline mümkün olduğunca sözcük« İsa Mesih yakında geliyor »

Ben blog adresini irtibata davet Kral vaiz Dönüş Eğer süresi kısa ve çok Tanrı ve İsa Mesih kim çok var ve biz getirmek gerektiğini gördüğünüz gibi, tüm kişilerinize doğru yolda.

Kaydedilir ve İsa Mesih’e büyük sayıyı Yardım.

İsa Mesih, bizi kurtarmak için acı hayatını verdi Tanrı’nın oğlu.

Biz İsa Mesih mal bizim sevgili kardeşlerimiz için kelime « İsa Mesih yakında geliyor » ve Nuh’tan beri insanlık tarihinin bu görülmemiş olay için hazırlamak alabilirsiniz ne.

On Emir

-Emir-of-God

Ve Tanrı burada tüm sözcükleri dolanır : « Ben kölelik evinden Mısır’dan getiren Allah’ınız Rab, duyuyorum.

1 – Sen Benden başka tanrın var yöneteceksin.

2 eceksin hiçbir idol, toprak altında altında veya su içinde gökte veya yeryüzünde orada ne olduğuna dair hiçbir resmini yapmak. Bunları ibadet, önlerinde eğilmeyecek etmeyecektir.

I Rab senin Tanrı üçüncü ve dördüncü nesil, ben oğlun üzerine babaların günah ziyaret, benden nefret edenler arasında kıskanç bir Tanrı değilim, ama beni seviyorum ve kim benim emir tutmak Onlara bininci nesil benim sadakat tutmak. 

3 – Siz boşuna onun adını çağırır ona kim cezasız bırakmayacak Rab için, boşuna Rab senin Allah’ın adını invoqueras yok.

4 Sen bir anma Sabbath, kutsal bir gün icatlarına. Fakat yedinci gün Rab senin Tanrı’nın onuruna Şabat olduğunu: sen herhangi bir iş, sizler, ne de senin evlat etmeyeceksin, ne de senin kızı, ne de emek shall ve tüm senin işi Altı gün senin uşağı, ne de senin hizmetçi, ne de senin sığır, ne de şehirde yaşayan göçmen. Altı günde Rab ve göğü, denizi ve bunların her şeyi yaptı, ama yedinci gün dinlenmiş.

Bu nedenle Rab Şabat günü mübarek ve kutsal. 

5 – Babana ve anana hürmet, bu yüzden size Allah’ınız Rab verir arazi üzerine uzun olabilir.

6 – eceksin cinayet değil.

7 – eceksin zina değil.

8 – eceksin çalmak değil.

9 – eceksin senin Komşuna karşı yalan şahitlik.

10 – Komşunun evine göz diken olamaz, sen komşunun karısı, ne de onun uşağı, ne de hizmetçi, ne de öküz, ne de kıçını, kendisine ait hiçbir şey göz diken olmayacaktır « .

Biz aslında sadece İsa Mesih’in dönüşünü önceki son zaman açıklanmıştır ne görüyoruz.

Ancak son sıkıntıları vurgular ileride ve biz hazırlamak gerekir.

Depremler, fırtınalar, seller, kasırgalar, fırtınalar ve diğer felaketler daha fazla güç ve hatta önceki yıllara göre daha fazla hasar ile yere vurmak gitmek uyduramıyor.

Bizim kardeşlerimizin bazıları hala kötü infamies yaşayacaktır ve kesinlikle kötülükler özelliği sorumlu olarak tayin edilecektir.

Savaşlar, ayaklanmalar ve şiddet Dünya’nın büyük bir kısmı üzerinde genelleme olacaktır.

Lucifer çok güçlü hatta sert vurdu ve olacaktır. O şimdi sol çok az zaman vardır bilir.

Bizim için lütuf zaman da yakında yakında İsa Mesih’in dindar kilisenin bir parçası silinecektir olmak için çok geç olacağı anlamına gelir sona erecek.

Tabii ki Zeytin Dağı dönüşünde İsa Mesih’i karşılamak için cennete gitmek için gerçekleştirilecek İsa Mesih gelip ikinci kaldırma parçası olmak için çok geç olmayacaktır.

Ama Tanrı’nın gazabı gün geçmesi ve Dünya’nın karşısında süpürüp bütün bu felaketler karşı karşıya gelecek.

Bu güçlü felaketler kilisenin coşku sonra gerçekleşecek ve Zeytin Dağı İsa Mesih’in dönüşünü durdurmak ateşli.

Biz de birçok denir çünkü lütuf devletten yararlanmak için çok geç olacak zaman kilisenin coşku önce, bir zaman orada olacağını anlamak gerekir.(Dünya çapında Hıristiyanlar)

Kuzu evlilik

Ve birkaç cennette Kuzu’nun düğün katılmakla (arzulu kilise silinecektir) seçilecek.

Yılında Apocalypse Bölüm XXII kitabında bu ayette 11 belirtilmiştir

Iyi de hala hayatta iyi bir adam ve kutsal kutsal olmaya devam ettiğini ve: henüz günahkar günahları, ve o adam pis hala.

Bu bölümde kilisenin coşku önce uygular. Yani lütuf devletinin sonu için bir tarih olacağını düşünüyorum.

Bu tarihte artık İsa Mesih’in kilisenin bir parçası olacaktır.

Daha sonra Tanrı’nın gazabının gün boyunca musibetlerin sonunda arındırmak için kaydedilir.

Allah’a mağfiret ve tövbe soran Namaz, sonra kaldırıldı ve İsa Mesih’i karşılamak için cennette kaydedilmiş olması gerekir.

Bu sefer ben olacağını düşünüyorum 15 Nisan 2014 Fısıh bayram tarih, aynı zamanda Blood Moon TETRAD ait ilk tarih.

Bu durumda, bu tarihten sonra sıkıntı tüm alanlarda ciddi kötüleşecek.

Eğer afet ve İsa Mesih’e gelip diğer felaketlerde bu kazığı beklemek Ne yazık ki, o ateşli kilisenin coşku parçası olmak için çok geç olabilir.

İsa bizi kurtarmak için dışarı ulaşıyor!

Tanrı erkek istiyor

Eğer girmek veya beklemek ve coşkuyu özleyeceğim.

Tabii ki ayinde rahip tarafından bu mesajı duymayacaksınız.

Ama inanç gözlerimizi açıp bize İncil ışık ve İsa’nın öğretilerine olayları analiz etmek için izin vermelidir.

Kilise-kanal kaybolması

Bizim Katolik Kilisesi ölüyor  ve bazı kiliselerde daha vardır istiridye .

Eğer İncil okuma ve özellikle Matta İncili bölüm 24 ve Apocalypse kitap tarafından temelleri bir geri dönüş yapmak istiyorsanız ben size kaydedilmesi için İsa Mesih’e tüm mal sevgili Brothers and Sisters davet ediyoruz.

Tanrı bize kaydedilecek istiyor ve bundan sonra onların itaatsizlik için Adem ve Havva’yı cezalandırdı neden, Tanrı bizi seviyor ve günlük yaşamda bize yardımcı olmayı sürdürdü olduğunu.

Tanrı onun kurban yoluyla olan orijinal günah görüyoruz ve Tanrı’yı ​​işitme bizi engeller bizim günahlarımızı satın alarak bizi kurtarmak için iki bin yıl İsa Mesih orada tek oğlu bize gönderilen bu sevgi geçer.

Tanrı onun melek ve insanlığın olayları peygamberler ve zamanın sonuna kadar bizi haberdar aşık geçer.

Yakında sadık ve hırslı kilise kaldırarak ebedi hayatı alma İsa Mesih’e gelmek için çok geç olacaktır.

Bizim dünyevi hayat daha iyi olacağını düşünüyorum ve her şey İsa Mesih’in müdahalesi olmadan geri normal ise yanlış olduğunu biliyorum.

Gözlerinizi açın! Çok geç olmadan uyanın.

27 Nisan 2014 de çok geç olacak ve ağlayan ve dişlerin gıcırdayan çığlıkları olacak hangi gün olabilir.

Lucifer, yakında Ames çok sayıda çekmek için tüm gücünü, onun wiles ve hazları açığa olacaktır.

Yani dua ve Allah’a tekrar tekrar dua ve İsa Mesih bize yardımcı ve günlük hayatımızda bizi korur.

Biz yakında insanın tarihinin sonucunu bilecek.

Biz gün ne saat ne biliyorum çünkü bazen bizim Creator bize.

Ama bütün işaretler ile ilgili olarak bu çok çok kısa bir süre ve belki de 2014 olduğunu hemfikir kilisenin kaldırılmasını iadesine ilişkin ve 2015fiziksel İsa Mesih’in Dağı’nda zeytin ağaçları.

mum mum tutucu-anim

Izlemek tutmak ve de bizim inanç alev yaktı, ve Daring İnanç  Tanrı ve inanç olarak İsa Mesih bizi kurtaracak.

Ben bu videoyu izlemeye davet ediyoruz


Tetrad tarihleri

15 Nisan 5774 (15 Nisan 2014): tam ay tutulması, Fısıh Bayramı.

14 Tısri’nin 5775 (8 Ekim 2014): Toplam Ay tutulması, Çardak Bayramı.

29 Adar 5775 (20 Mart 2015): sadece dini yıl başından önce güneşin toplam tutulması.

15 Nisan 5775 (4 Nisan 2015):: tam ay tutulması, Fısıh Bayramı.

29 Elul 5775 (13 Eylül 2015): sadece takvim yılının başlangıcından önce güneş, kısmi güneş tutulması.

15 Tishrei 5776 (28 Eylül 2015): Toplam Ay tutulması, Çardak Bayramı.

Tüm bu bekliyorum iyi ve gerçekleşmesi beklenen, tüm bulmak dua karanlıkta ilerlemeye gücü.

sentinelle3İSA MESİH MY KING IS

Ben Dağdaki Vaazı okumaya davet ediyoruz

İncil Matta Bölüm 5’e göre

5.1
Ve kalabalıkları görünce, o dağa gitti ve oturdu sonra, müritleri ona geldi.
 

05:02
Sonra ağzını açtı ve söyleyerek, bunları öğretti:
 

05:03
Cennetin krallığı kendilerine aittir için mübarek, ruhu fakir!
 

05:04
Onlar teselli olacaktır için ezik, kutsanmıştır!
 

5.5
Onlar yeryüzünü miras alacaklar ezik, kutsanmıştır!
 

5.6
Mübarek onlar doldurulmalıdır için, doğruluk için açlık ve susuzluk olanlardır!
 

5.7
Onlar merhamet eder için mübarek, merhametli vardır!
 

05:08
Çünkü onlar Tanrı’yı ​​görecekler için mübarek kalbindeki saf!
 

05:09
Tanrı’nın oğlu denecektir barışı, kutsanmıştır!
 

05:10
Doğruluk için zulüm onlar, cennet krallığı için kendilerine ait olan mübarek!
 

05:11
Insanlar benim yüzümden size karşı her türlü kötü sizi yermek ve size zulüm ve yanlış derken mübarek sen.
 

05:12
Sevinmek ve büyük böylece onlar sizden önce yaşamış olan peygamberlere de böyle zulmettiler, gökteki ödülünüz çünkü memnun.
 

05:13
Sen yeryüzünün tuzu vardır. Tuz onun lezzet kayıp varsa Ama, ne ile sizi yapacağız? Dışarı atılan ve erkekler tarafından çiğnenmiş sadece hizmet vermektedir.
 

05:14
Sen dünyanın hafiftir. Bir tepe üzerinde kurulmuş bir şehir gizli olamaz;
 

05:15
ve biz bir lamba ışık ve bir kile altına koymak, ama onlar kendi standında koymak ve evde herkese ışık verir değilsiniz.
 

05:16
Işığın yüzden senin iyi eserlerini görebilirsiniz ki, erkekler önce parlaklık ve göklerdeki Babanız tesbih edelim.
 

05:17
Ben yok gelip değilim, ama yerine getirmek için: I Kanun veya peygamberler kaldırmaya geldiğini düşünmeyin.
 

05:18
Sana gerçeği söylemek için tüm gerçekleşinceye kadar, cennet ve dünya geçişte kadar, bu yasa, bir zerre veya bir zerre geçmemesi.
 

05:19
Kim bu nedenle bu bir, bu en buyruklarını birini kırmak zorundadır ve bu yüzden, cennetin krallığı en az denilir erkek öğretmek zorundadır, ancak bunları yapar ve bunları öğretir kim cennet krallığı büyük sayılacak.
 

05:20
Senin dürüstlük din bilginleri ve Ferisiler, Cennetin krallığı girmek asla geçti sürece sana şunu söyleyeyim.
 

05:21
Sen denildiğini duydum, Adam öldürmeyeceksin, ve kim cinayetler jüri tarafından cezalandırılacaktır.
 

05:22
Ama her kim kardeşine karşı kızgın olan kararın tehlike olacaktır Yani, size derim: Kim ve kardeşi, Raca için diyelim! konsey tarafından cezalandırılmayı hak ediyor, ve sen aptal ‘diyor kim! cehennem ateşi ile cezalandırılmayı hak ediyor.
 

05:23
Bu nedenle sen sunak senin hediye getirmek, ve kardeşin sana karşı bir şey olduğunu hatırlamıyorum eğer,
 

05:24
sunak önce orada senin hediye bırakın ve senin kardeşinle barış ilk gitmek, ve sonra gelip adağını sun.
 

05:25
Onunla yolda iken o hakime sana teslim diye, sizin suçlayıcı ile arkadaş hızlı ve yargıç görevlisine sana teslim, ve sen hapse atılacaktır.
 

05:26
Ben sen hast uttermost meteliği ödenen kadar, sen oradan yola etmeyeceksin, sana gerçeği söyleyeyim.
 

05:27
Bunu dedi indirdiği olduğunu duydum, eceksin zina değil.
 

05:28
Ama kim lustfully bir kadına bakar zaten yüreğinde onunla zina olduğunu size söylemek.
 

05:29
Eğer sağ gözün seni günaha neden olursa, onu koparmak ve sana onu döküm: o senin için karlı için senin üyelerinden biri senin tüm vücut cehenneme çevrilebilir gerektiğini yok ve olmamalıdır .
 

05:30
Ve sağ eliniz, günah onu kesti ve senden döküm neden olursa: o senin üyelerinden biri gitmek için tüm vücut için daha yok gerektiğini senin için karlı için Cehennem.
 

05:31
Bu Kim karısını boşarsa ona boşanma belgesi vermek zorundadır ‘dedi olmuştur.
 

05:32
Ama fuhuştan dışında, karısını boşayan, onu zina hale gelmesine neden olur, ve boşanmış bir kadınla evlenen herkes zina söylüyoruz.
 

05:33
Eceksin kendin forswear, ama size yemin ne Rabbine yürütür değil: Bunu eskilerin dedi olduğunu duydum.
 

05:34
Ama Tanrı’nın tahtı, çünkü ne cennet tarafından değil, yemin ederim, size diyorum ki;
 

05:35
ne de dünya tarafından, bunun için onun tabure olduğunu: ne Kudüs tarafından, bu büyük Kral kentidir çünkü.
 

05:36
Sen bir beyaz veya siyah saçları yapamaz canst Ve çünkü, senin kafa yemin yok.
 

05:37
Konuşma olalım evet, hayır, hayır, şer Huzurunuzda bu daha fazla.
 

05:38
Bunu, bir diş için bir göz ve diş için bir göz söylenmiştir indirdiği olduğunu duydum.
 

05:39
Ama kötü karşı söylemedi. Birisi sağ yanağına vurur ise, aynı zamanda ona diğer çevirin.
 

05:40
Birisi size karşı iddia ve tunik almak istiyorsa, onu da senin pelerin atalım.
 

05:41
Birisi bir mil gitmek için sizi zorlarsa, onunla iki ile gitmek.
 

05:42
Seni sorar kim ona verin, sizden ödünç isteyen ondan uzak açmazlar.
 

05:43
Bunu dedi indirdiği olduğunu duydum, Sen Komşunu seveceksin ve Düşmanını nefret ediyorum.
 

05:44
Ama ben size söyleyeyim: Düşmanlarınızı sevin bu laneti onlara seni korusun, senden nefret ediyorsa, ve nispet olsun diye kullanacağım ve size zulmedenler için dua edenlere iyilik;
 

05:45
Eğer cennette Babanız oğlu böylece: o kötü ve iyi onun güneşin doğuşunu yapar ve adil ve adaletsiz yağmur gönderir için.
 

05:46
Sizi sevenleri severseniz eğer, ne ödülünüz siz var? Onlar aynı şeyi değil Publicans olarak?
 

05:47
Ve diğerlerine göre sadece, ne siz daha yok kardeşleri selam olur?Putperestler aynı yapmıyoruz?
 

05:48
Göksel Babanız yetkin olduğu gibi, siz bu nedenle mükemmel olun.

Zeytin Dağı bazı ateşli için kilisenin coşku ve Rabbimizin dönüşü ve Kral İsa Mesih’in mübarek gününü bekleyen kalplerinde ve evlerde huzur ve sevinç.

Tanrı bizi seviyor ve bunu biz aşk?

Galip

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :