Książka – Kaznodzieja Powrót króla

 

Moje ukochane czytelnicy nieruchomość blogu.

 

Mam przyjemność ogłosić publikacji mojej książki, której tytuł jest taki sam jak na blogu « Kaznodzieja Powrót króla »

Można już zamówić go do redakcji « Edilivre » zanim będzie w księgarniach

Tytuł pracy: « Kaznodzieja Powrót Króla »
Editions Edilivre – APARIS

175 Boulevard Anatole France

Bat A, 2. piętro

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / faks: 01 41 62 14 50
Internet Kontakt: http://www.edilivre.com/contacts

okładka

 

Chrześcijaństwo w naszym społeczeństwie jest zaniedbane, opuszczone i poświęcił dla interesów humanizmu, w imieniu której dowiadujemy się, że jesteśmy stopniowo « skasowane » i że nasze kościoły są rozebrane.Uważamy ten sam niezwykły wzrost islamu na całym świecie.

 

Jeśli czytasz moje wpisy na blogach, wiesz, że jest zwiastunem silne oznaki rychłego powrotu naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa.

 

Tak, że jak wielu może być zbawiony, wszyscy musimy zrobić wszystko, aby uczynić świat poznać i zrozumieć, że Jezus Chrystus jest Królem świata i wraca szybko osądzać ludzi i narody.

 

Dlatego stworzyłem tego bloga i dziękuję serdecznie do odwiedzenia i czytać moje artykuły.

 

Blog jest teraz odwiedziło około 500 razy dziennie. To można uznać za prawdziwy sukces.

 

Ale to nie wystarczy, aby powiedzieć światu powrót Króla Jezusa Chrystusa, a więc postanowiłem napisać książkę tak, że największa liczba nie dostępu do Internetu jest poinformowany i że każdy może zdecydować, jego dusza i sumienie ścieżką chce podążać.

 

W naszym ciemnym społeczeństwie, nasza wiara jest sprawdzony i wielu czuje opuszczony przez Boga, ale zapewniam cię, że nie jest.

 

Bóg nigdy nas opuścił, kocha nas wystarczająco, aby pozwolili mu syna, który jest czysta miłość, przyszedł na ziemię i nie jest nadużywany, obrażony, biczowany i wreszcie w strasznych cierpieniach być ukrzyżowany i przybity do dośrodkowanie przez śmierć, aby nas zbawić.

 

Ale niestety jesteśmy zalany fałszywych doktryn, fałszywych proroków i fałszywych bogów, które zakłócają naszą wizję Boga i mają nam zabrać szlaków złudzenia.

 

Więc chciałem zabrać książkę do czytelników niezliczone dowody na istnienie Boga i jego jedynego syna Jezusa Chrystusa. To jest tak, że wszyscy są wierzący, ale bardziej « sachants ».

 

Moja książka pokazuje, że jest Bóg, który stworzył świat i wszystko w nim. To także dowód boskości Jezusa Chrystusa i jego rychły powrót do Ziemi.

 

Choć nie jest to książka o historii i nauki, wyjaśnia wędrówkę człowieka od jego powstania do jego powrotu do Ogrodu Eden w panowania Jezusa Chrystusa i dostrzec przyszłość Człowiek po panowania Jezusa Chrystusa.

 

Określa także proroctwa czasów ostatecznych i pozwala poznać maksymalnie naszej oczekiwaniu na powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 

To ważne, a nawet niezbędne jest, aby zrobić sobie przerwę w życiu, aby podsumować to, co jest ważne i istotne w życiu. To jest to, co ja zapraszam to zrobić, czytając książkę.

 

Jezus Chrystus wróci szybko osądzać ludzi i narodów, to jest pewne, ale wcześniej bardzo trudne dni są wciąż uderza w Ziemię i ludzkość.Czytając książkę można przygotować się do twarzy tych trudnych czasach, że nadal mamy do przejścia.

 

Cerowanie Płoty pozwala na potwierdzenie, że wszystkie nasze kłopoty są stale rośnie od kilku lat. Ale jesteśmy wyjaśnienie i jest w książce.

 

Zapraszam nie tylko czytać moją książkę, ale także sprawiają, że wiadomo więc, że więcej może go przeczytać i zrozumieć, że prawda nie jest codziennością wyjaśniliśmy nasze ateistyczne społeczeństwo.

 

Pozwól nam wszystkim być żołnierze Jezusa Chrystusa, jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem i pracują gorliwie, aby nagłośnić dobre słowo « Jezus Chrystus wróci wkrótce »

 

Wszystko może być zbawiony, jeśli przychodzą do Chrystusa przez chrzest i pokutę.

 

Powinna ona nam zmierzyć się z faktami i uświadomić sobie, że żyjemy w świecie od kilku lat raz tak mocno, jak osoby fizyczne.

 

Są to codzienne próby i klęski żywiołowe, takie jak ulewne deszcze niegabarytowych, powodzie, huragany, trzęsienia ziemi, katastrofy, cyklony, huragany, pożary, wybuchy wulkanów.

 

Ale jest to również co roku od kilku lat bez żadnych znanych zgonów na milion, ponieważ ryb, ptaków, zwierząt gospodarskich i dzikich zwierząt na całym świecie.

 

Są także wojny i ogłuszające odgłosy wojny światowej, przemoc, utrata wartości i moralności.

 

I jest to również rosną radykalizm i ekstremizm, którego fanatycy islamskiej zmasakrowały członków ludu chrześcijańskiego i zobowiązać się profanacji, wandalizmu, podpaleń i niszczenia kościołów.

 

Nie wspominając już o znaczący spadek Kościoła katolickiego kapłanów.

 

Do wszystkich tych zła musimy dodać globalną zagładę, który osiedlił się na całym świecie od krachu na giełdzie z dnia 29 września 2008 roku, powodując głód i nędzę wszędzie, wpływ jest tym bardziej istotne, że światowa populacja wzrosła z dwóch i pół miliarda mieszkańców w 1950 roku do ponad siedem miliardów euro w 2012 roku, tylko 63 lat.

 

Nawet Watykan, który był Stolicy Apostolskiej Kościoła katolickiego stała się śmierdzący miejsce, gdzie Jezus Chrystus stał się proste akcesoria lub kawałek Muzeum Watykańskiego.

 

Wszystko to jest opisane w książce.

 

Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że nigdy nie poddawaj się, bo żadna góra nie jest nie do pokonania, a ja nadal działać, aby poinformować jak najwięcej dobrej nowiny o rychłym Powrocie Króla Jezusa Chrystusa.

 

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, kim jestem:

 

Tutaj krótko niewielka część mojej biografii.

 

Syn portugalskiego elektryka wyemigrował do Francji w 1957 roku, że wychowałem się w katolickiej edukacji, katechizmu, komunii i JOC (Young Christian Workers).

 

Ta nauka poczyniła mi chrześcijańską standardu człowieka.

 

Zawsze starałem jak mogłem prowadzić zdrowe życie w miłości i szacunku Boga do jego praw (nie będąc świętym!)

 

Muszę powiedzieć, że od dzieciństwa Bóg był zawsze częścią mojego życia. On jest powiernikiem, przyjacielem, doradcą i nieodzowną pomoc w codziennym życiu.

 

Podczas bardzo długi część mojego życia miałem bardzo trudne i skomplikowane zadanie i Bóg uczynił wiele cudów, aby utrzymać mnie przy życiu w tej niebezpiecznej karierze.

 

Więc nie mam żadnych tajemnic Boga i mam całkowitą i absolutną wiarę w niego.

 

Bóg pokazuje swoją miłość mnie stale i daje mi swoją pomoc w życiu codziennym. Zapewniam cię, że to czysta radość czuć się kochany i wspomagany przez Boga.

 

Tak, chcę być tam również do Boga w pokornym dużej mierze świadkami Jego miłości do nas i rychłego powrotu na Ziemię swego jedynego Syna Jezusa Chrystusa.

 

W 2009 roku przez prostaczkom szansę zdałem sobie sprawę, że żyliśmy w późnych czasach biblijnych, że zakończy się powrotu Jezusa Chrystusa.

 

Oczywiście dobrym chrześcijaninem nauczyłem się dobrze dzień Katechizm przyjdzie koniec świata i że dnia Bóg powróci na Ziemię, aby sądzić wszystkich ludzi.

 

Przed zaakceptować intelektualnie powrót Jezusa Chrystusa było planowane dobrze dla naszego pokolenia, mam dużo przeanalizowane i jeszcze wszystkie prorocze znaki zapowiadające czasy końcowe i powrotu Jezusa Chrystusa na Ziemi.

 

I w końcu musiałem udać się do dowodów, a okaże się, że wszystkie znaki i proroctwa czasów ostatecznych zwiastować powrót Jezusa Chrystusa zostały dokonane na co dzień i, że może to w żaden sposób być przypadek, gdy liczba proroctw, które wykonujących było ważne.

 

To radykalnie zmienił moje życie i tak postanowiłem stworzyć ten blog« Kaznodzieja Powrót Króla », które opublikowałem wiele artykułów we wszystkich językach, aby poinformować wszystkich ludzi tego wspaniałego wydarzenia, a także przyczyniają się Przebudzenie świata chrześcijańskiego, tak aby każdy mógł przygotować swój umysł i duszę do powrotu Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Króla, jedynego syna Bożego.

 

Moja książka ma na celu pokazać czytelnikowi istnienie Boga, boskości Jezusa Chrystusa, aby wyjaśnić ewolucję człowieka do Boga i do informowania największą liczbę tego wspaniałego powrotu naszego Glory Pan Jezus Chrystus dla jego tysiącletniego panowania.

 

Nie ma pewności, w tym apokaliptycznym świecie jest to, że Jezus Chrystus jest powrót już wkrótce.

 

To ważne i istotne jest, aby pamiętać, że Jezus Chrystus powiedział: « Ja jestem drogą, prawdą i życiem, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie. « 

 

Jeśli nie zostanie to zrobione, czy chrzcić i wiele przyjść do Chrystusa, aby być zbawieni.

 

Wkrótce będzie za późno i nie będzie całego Ziemia płacze i łzy wszystkich spóźnialskich.

 

Proszę was proszę przedstawić moją książkę wszystkim swoim rodzicom, przyjaciołom, relacji, kontaktów i wszystkich sieciach socjalnych dla wszystkich, aby też wiedzieć i dzielić się z kolei miłość do Boga i być zapisane.

Bóg nas kocha i kochać Jego Syn Jezus Chrystus jest tylko szybko wrócić na Ziemię po powrocie do ogrodu Eden do wszystkich tych, którzy przychodzą do niego.

Serce tła dziękuję za wszystko, co robisz z miłości i chwały Boga i Jezusa Chrystusa!

Niech was Bóg błogosławi i pozwala na pracę z miłości i chwały Jezusa Chrystusa.

 

Zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :