2 0 1 7. LOVE, justiits- ja usku. 2 0 1 8

tuvi

2017. aasta alguses, ma tahan, enne selle tähtsa artikli apokalüptiline korda kogeme praegu teile kõigile, mu kallid vennad ja õed Kristuses ja kallid blogi lugejad, minu soove head uut 2017. aastast.

 

Igaüks, loodan Jumal hoiab eemale kiusatusele ja abi eriti ületamist käesoleval aastal, 2017.

 

Ma palvetan, et Jumal annab sulle jõudu raskuste elu, mis on paar aastat järjest olulisemaks.

 

Jumal andku teile ja hoiab sind tervena. See võimaldab teil ei jätaks põhialused ja annab teile ja ilmselt oma toetust ja armastust igal võimalusel.

 

Võib teil püsida elus raamatust, et mitte kanda Jumala viha, mis laskub tasapisi maailma mitmeid aastaid.

 

Aamen.

 

Armastus, Law and Faith

 

tasakaal

Pange tähele, et see artikkel Love, Law and Faith täiendab artiklit:

2017 viie prioriteedi

 

Me absoluutselt peab olema teadlik, et armastus, Law and Faith on kolm olulist elementi kristliku eluviisi ja võib ka Jumala nägu, et meid päästa või hukka mõista meid igavikku.

 

Selleks, et mõista probleemi tundub olevat kasulik teha väike meeldetuletus korda me elame.

 

Alates 14. mail 1948, kui ma olen juba mitu korda öelnud, ja tõestas blogi, astusime Piibli perioodi lõpus aega.

 

See Piibli perioodi lõpus aega toimub üle ühe põlvkonna.

 

Meil on kinnitust evangeeliumides (eriti Matthew 24 Link: lõpuaegadel ), mis samuti mainida, et Jeesus Kristus on füüsiliselt Maale tagasi pöörduda enne seda viimast põlvkonna seal valitsevat inimkonna jaoks tuhat aastat. Millenium .

 

Nagu näeme, perioodi lõpuks korda on progressiivne kannatusi, nagu valu sünnitust.

 

1Ts 5: 3

 

Sest sa tead ise, et päeval Issand tuleb nagu varas öösel. 3 Kui nad ütlevad, rahu ja julgeolek; Siis järsku hukatus nõnda neid, nagu sünnitusvalud peale rase naine, ja nad ei pääse. 4 Aga teie, vennad, ei ole pimeduses, et see päev teid saaks haarata kui varas ; …

 

Lõpuaja valu sai tugev ja pidev näeme iga päev.

 

Uudised , (Wars, sõjasõnumeid, migratsiooni, terrorismi ja džihaadi on pealkirjad kogu meedia) valu inimkonna , (häving, ebakindlus, vaesus, katastroofid, haigused, vägivald ja väärtuste kadumine on muutunud looduslike ohtude elu) valu loomade elu (Dead seletamatu igal aastal miljoneid kogu maailmas alates 2008. kalad, linnud ja muud looduslike ja koduloomad) märkamatuks, kuidas seda nüüd selgitus, meedia raport miinimumid ja valu Maa (tsunamid, paduvihmad, maavärinad, tormid, üleujutused, tulekahjud ja orkaanid üha rohkem ja tavatu) on heaks kiitnud paljud nii dramaatiline katastroofe, kuid täiesti normaalne.

 

Komplekt kõik need valud ka siis, kui nad leiavad mõned selgitus eraldi, siiski moodustavad terviku, mis on erakordne ja see mainitud Piiblis on üks märke kuulutades varsti tulevad meie Issanda Jeesuse Kristuse. Ja ulatuses kõik need valud kinnitab väga hästi, et aeg tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse on väga lähedal.

 

Kuigi meie arusaam lõpuaja võimaldab meil tõestada, et see põlvkond ei liigu enne, kui Jeesus Kristus naaseb füüsiliselt Maa oma tuhandeaastane valitsemisaeg, mis lõpeb tuhat aastat hiljem lõpliku otsuse. ( Lõplik otsus on lõpuks surelik inimene. Mõned igavesti seaduste kohaselt Jumal ja teised igavesti seaduse alusel Lucifer).

 

Sellest hoolimata leiame, et valu sai väga tugev ja pidev.

Keegi ei saa öelda täpselt, millal tulu meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

Me teame, et piibli põlvkonna aeg on võrdsustatud 40 aasta jooksul, kuid 70 aastat ja isegi 80 aastat ja ka 120 aastat maksimaalne vanus eluGenesis 6: 3

 

Muidugi hoolimata raskustest elu ja ulatus valu, Jumal võib meid oodata kuni 2068 (1948 + 120 aastat) tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

Jeesus Kristus ütles midagi väga olulist,  » Mina olen A ja O, esimene ja viimane, algus ja ots  » See lause, mis ütleb kolm korda sama asja teistmoodi näitab fakt suur ja eriline tähtsus.

 

See lause on väga kasulik isegi hädavajalik koos 24. peatükis Matthew aru, mida periood tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

Peatükis 24 Matthew Jeesus selgitab, mis juhtub siis, kui esimese põlvkonna kelle sünnist on lähtepunkt kristlus (ta oli esimene) ja mis juhtub viimane põlvkond enne tema tagasipöördumist. (See on ka viimane). See tähendab, et tema tagasi armust on täielik ja seetõttu keegi päästab oma armastust ja sellest tulenevalt, et salvestada see läheb läbi seadus.

 

Selles peatükis 24 Matthew Jeesus ennustanud hävitamine Jeruusalemma templi. Ja aastal seitsekümmend toimus selle hävitamine, mis templi ennustasid Jeesus Kristus.

 

Siis saame aru, et kui Jeesus räägib selle põlvkonna salmis 34 peatükk 24 Matteuse evangeelium

 

34 Ma ütlen teile, see sugupõlv ei liigu, et see kõik juhtus.

 

See on põlvkond on 70 ja seega teades, et esimene märk lõpuajad on 14. mai 1948 tagasi Jeesus Kristus tuleb hiljemalt 13. mai 2018.

 

Muidugi lihtsustatud viis, kuidas me võiks öelda, et see tulu meie Issanda Jeesuse Kristuse 2018 ilmselt lihavõtted isik 2. aprill 2018.

 

See ei ole võimalik ja isegi tõenäoline, kuid kaugeltki kindel, sest tulevik kuulub ainult Jumalale.

 

Nagu igaüks saaks näha blogi ma regulaarselt suunata mõne aja jooksul, mis näivad olevat seotud Piibli ettekuulutus kuulutades tagasipöördumist meie Issanda.

 

Kuigi ajad Sihtisin ei kuulunud tema tagasipöördumist au, nad on siiski olnud rasked ajad meie kiriku ja usu eest. Nimelt 2015. aastal deklaratsiooni paavst François lõpus septembril kell Püha Patricku katedraal USAs. Kus ta väitis all äikest aplausiga, et ristilöömine Jeesus Kristus oli inimene rike. Link .

 

Käesoleva blogi ei ole esile tagastamise kuupäev meie Issanda ja kuninga Jeesus Kristus aga aru, et see tulu on kindel. See on meie põlvkonna. Ja see on lõppemas, arvestades suurust märke ja täitmise Piibli ettekuulutused lõpuks kavandatud aega.

 

Ma olen ainult jutlustaja, kes teatab, tagastamise Issandat minu süda ja hing.

 

Minu eesmärk ei ole müüa paber, kuigi ma olen kaks raamatut kirjutanud Jumala ja inimkonna. (Esimene: Jutlustaja Return of the King , teinePrantsusmaa, tsivilisatsiooni ja Vabariigi Drift )

 

Minu eesmärk on, et igaüks saab valmistada ette Jeesuse Kristuse tagasipöördumist salvestada ja jäävad registreeritud eluraamatus ja varsti jõudma igaviku koos Jumalaga ja mitte Lucifer.

 

Kui minu oletus tagasipöördumist Jeesuse Kristuse ülestõusmispühade 2. aprill 2018 , on osutunud kuupäeva valitud Jumala poolt alates maailma loomisest tagastamise Jeesus Kristus valitseksid inimkonna vältel tuhat aastat, et me eraldi viimsepäeva. Nii et meil on 15 kuud ootama.

 

See tähendab, et need viisteist kuud on kõige olulisem elukuul.

 

Pärast neid viieteistkümne kuu me salvestatakse või hukka mõista.

 

 

Need, kes päästab LOVE

Kuna lahkumist Jeesus Kristus on kaks tuhat aastat, meil on armu seisundis.

 

See tähendab, et need, kes on ristitud, kes on võtnud vastu Jeesuse Kristuse Lunastaja, kes parandavad meelt patud nad on võtnud, paludes andestust Jumalalt palve kaudu ja maintiennes ja vaimset ühendust looja.

 

Kui nad jäävad tagasihoidlik elu ja hooliv, et aidata neid, kes vajavad nende abi.

 

Nii et jah! Nad on kristlased, nad on osa Jeesuse Kristuse Kiriku ja on tagatud, et päästetakse tema armastus. Vaata minu täpsemalt kirjeldada:Dare Usk Jumalasse ja Jeesuse Kristuse

 

Nad elavad Maa Mileeniumis.

 

 

Need, kes päästab seadus

Paljud näevad leegioni on need, kes elavad standardse elu, ei püüa teha kahju teistele isikutele, vaid lihtsalt elavad teadmatusest armastus Jeesuse Kristuse salvestatakse mõned (üks tuhat aastat hiljem) aktiga Jumal on lõplik otsus ja kõik surnud äratatakse ja otsustada, mida Jumal nende tegude järgi.

 

 

Need, kes päästetakse Faith

Mõned kristlased Päästetud Love Jeesuse Kristuse ja sünnivad uuesti! St kes palus Jumalat, et suunata oma elu, et hoida neid eemal paha ja kiusatus.

 

Edendavatele elu armastus Jeesuse Kristuse ja kokku ja absoluutne usaldus Jumalasse, kellel on kindel, suure ja uhke pea olema kristlased eelkõige aegade lõpuni.

 

Kõik need kristlased, kes kaitsevad kirikus ilma vägivallata, mõnikord eluga riskides teatada kiiresti valitsemisaeg Love Maa tagastamise Jeesus Kristus.

 

Kõik need kristlased, kes annab oma elu Jeesuse Kristuse, aidates vaeseid, haigeid, vaeseid ja need, kes on vaimselt eksinud.

 

Kõik need kristlased, kes päästis armastus Jeesuse Kristuse ja tunnistaja õnnistatakse Jumala ja Jeesuse Kristuse.

 

Nende viieteistkümne kuu Lucifer saavad metsik ja tabas inimkonda kogu oma jõuga.

 

Te mõistate, et kiusatus on tugev ja suur ja see saab olema väga raske üldse edasi liikuda elus ja usu rahulikult.

 

Nii et peate aru saama, et Lucifer on kuningas illusioon ja et me peame alati analüüsida sündmusi ja tegevusi ei jäta meid lõksus.

 

On hea, et aru saada, et vastupidine armastus ei ole alati vihkan kuid mõnikord armastus ise!

 

Vastupidine seaduse ei ole alati sõnakuulmatus, kuid mõnikord seaduses eneses.

 

Usu vastand ei ole alati ateismi kuid usu ise.

 

Nii võiksime kergesti jäta meid petta, kui me ei ole ettevaatlikud.

 

Aru, et Jumal ei ole armastust ilma õigusest, kuna puudub seadus ilma armastuseta .

 

Nagu Lucifer puudub armastus teo ja ei ole seadusega Love .

 

Kutsun teid mõtisklema need põhimõttelised erinevused armastuse ja Jumala seadust ja Lucifer.

 

Kui Faith mida saab ta olla sa mõtled, kui sa teenida Jumalat teenida Lucifer!

 

In Love Jumal on olemas mõistete Andestamine, kaastunne, alandlikkus ja jagamine.

 

Jumala seadus on mõiste arusaam, liikmeks ja remont.

 

In Love Lucifer seaduse alusel on mõiste liiderlikkus ja iha.

 

Seaduses ilma Love Lucifer tagasi mõisted diktatuuri ja orjus.

 

Usus seal on teadmiseks pühendumusega, kirglikkus, armastus ja seaduste austamine.

 

Kui usk pannakse Jumala teenistusse , siis see on puhas õnn, et oleks võimalik teenida Jumalat, aidates meie vennad ja õed ja kaitsta meie kiriku ja usu.

 

Aga kui usk pannakse teenust Lucifer see muutub neile, kellel see reaalses türannid, terroristid, jihadisteihin ja muud kurja olendid.

 

Tee Jumal on kitsas nagu nõelasilma ja seda rada läbib ainult Jeesuse Kristuse kaudu.

 

« Mina olen tee ja tõde ja elu, ükski ei saa Isa juure muidu kui minu kaudu! « 

 

Need sõnad Jeesuse Kristuse on väga tõsised tagajärjed kogu maailma usunditest.

 

Keegi ei saa salvestada, kui see ei ole armastus Jeesuse Kristuse ja selle peame juba nõus saama Christian vee ristimine.

 

Meil on viisteist kuud ootama tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse ülestõusmispühade 2. aprill 2018.

 

Aga Jumal üksi otsustab kuupäeval see tagasipöördumine seetõttu võib-olla hiljem ja võib-olla isegi enne seda.

 

Igatahes see tulu on kindel ja vältimatu ja me peame valmistuma.

 

Et valmistada, peame tegema jõupingutusi, et liikuda edasi elus läbi Vaimu vägi ja mitte nõrkus kehas.

 

Küsi palves Jumala poole, et aidata meid iga hetk meie elu ja juhivad meie elu samm-sammult.

 

Palu Jumalalt palve annab andeks meie patud ja puhastab hinge.

 

Me teame 2017. aastal suur piin Maal, see on kindel, sest lõpuks korda valu võrreldakse Piiblis valu sünnitus ning seetõttu iga aasta lõpus aega on hullem kui eelmine.

 

Liivakell lõpu aega Jumala tagastati 14. mai 1948 ja viimane kulunud aeg teravilja näed Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

 

Palveta iga päev, et Jumal ei lükata seda edasi-tagasi, sest meie valu ja meie kannatused ei lõpe kasvada ja kahjuks vastupidi nad jätkavad ja isegi võimendada!

 

Hoia leek teie usu hästi valgustatud ja täitke õli oma südamesse ja hinge ületada pimedus 2017..

 

Kui, nagu ma usun kindlalt, tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse tuleb teha 2018 (lõpuks põlvkonna 70 aastat), siis 2017 mitte ainult hullem kui 2016, kuid see on kohutav, sest see periood päeval Jumala viha.

 

See artikkel on väga tähtis, sest hüpoteetiliselt kuulutades naasmist Maa on isandate Issand, King of Kings, Jeesus Kristus, vaid Jumala poeg, siis ma seda tõlkida kõigis keeltes ja ma kutsun oma armastatud vennad ja õed maailma teatada sellest kõik oma kontaktid, et kõik võib olla teadmisi ning valmistada oma hinge.

 

Armastatud vennad ja õed Kristuses Jeesuses olete ka Jeesuse Kristuse tunnistajateks ja kaitsjad usu ja meie kirik.

 

Palvetage päästet meie hinge, kõik meie vennad ja õed ja kõik, mis sõna evangeeliumides ei puudutanud.

 

Jumal õnnistagu teid ja suunama oma elu.

 

võitja


%d blogueurs aiment cette page :