Dievs ir atvēris zīmogu atklāsme beigu laikiem

Lieldienas

 

Beigu laiks

 

Dievs informēja eņģelis, pravietis Daniel par nākotni ebreju tautu un laiku beigām izpildi.

 

Mēs varam atrast šo informāciju, tostarp Daniel 9 in Daniel 12

 

Daniel nesaprata visas atklāsmes, kas veikti un pēc tam vērsās pie Dieva eņģeli dzejā 12,8 un tad eņģelis atbildēja dzejolis 12.9

 

 

00:08

Es dzirdēju, bet es sapratu, ne; , un es teicu, mans kungs, kāda būs beigas šīm lietām?

 

 

12:09

Viņš teica, Go, Daniel, jo vārdi ir slēgti un aizzīmogoti līdz laiku beigām .

 

 

Šis dzejolis 9 no pravietojumu Daniel 12 nodaļā, ir ļoti skaidri un ļoti svarīgi, jo tā stāsta mums, ka beigu laika Dievs atklās to, ko viņš līdz šim ir noslēptas.

 

 

Atgriezties Jēzus Kristus!

 

 

 

Šodien mēs esam beigās laiku vēlas Dievs, un pirms fiziskās atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus viņa tūkstoš gadu valdīšanas.

 

Šis apgalvojums , ka « mēs esam uz laiku beigām to vēlas Dievs, un pirms fiziskās atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus Viņa tūkstoš gadu valdīšanas laikā, » nav pravietojums, ka man, bet tas ir vienkāršu paziņojumu par visu Bībeles brīdinājuma pazīmes atgriešanās Jēzus Kristus izpildi.

 

Pārskats par pagātnes mums parāda gaismu no Bībeles pravietojumiem un pazīmes, ka vēsture ir cilvēks, šķiet, ir beigusies 14 maijs 1948 ko Izraēlas valsts izveides sniegto Bībelē līdz beigām laiku un ļaujot progresīva un masveida atgriešanās ebreju tautai dzīvot Svētajā Zemē« Jeruzaleme ».

 

Paziņojums par pirmā pazīme!

 

Ecēhiēla 36/24-28)

Es tevi no citu tautu starpā, iegūtu jūs no visām valstīm, un lai jūs savā valstī. Es izliešu pār jums tīru ūdeni, un jums ir jābūt tīrām; Es tīrīt jūs no visiem jūsu traipiem un no visiem saviem elkiem. Es dodu jums jaunu sirdi, un es likšu jaunu garu; Es noņemt no ķermeņa sirds akmens un jums miesas sirdi. Es likšu savu Garu jūsos, un es būs pārliecināties, ka jums sekot manu dekrētus un jābūt uzmanīgiem, ievērot Mani priekšrakstus. Tu dzīvo tanī zemē, ko Es devu jūsu tēviem; Jums būs Mana tauta, un Es būšu jūsu Dievs

 

Šodien redzams, 14 maijs 1948 bija tik acīmredzami pirmā pazīme beigu laikiem.

 

Visi pravietojumi un Bībeles brīdinājuma pazīmes atgriešanās Jēzus Kristus, lai veiktu eksponenciāli kopš tā laika. Tā ir realitāte.

 

Tas atbalsta un pierādīt, ka atmodas cilvēces paziņot atgriešanos Jēzus Kristus, sāka Dieva izveides Izraēlas valstij.

 

Mūsu vēsture Man ir pabeigta ar bloodbath pēc diviem briesmīgs pasaules kariem.

 

No 14 maijs 1948 līdz Jēzus Kristus atgriešanās, mēs dzīvojam un dzīvot laiku atklāsmes « Apocalypse » cilvēks nolemj pār savu nākotni, bet viņš cieta Dieva gribu.

 

Šī Dieva gribēta ir saīsināts termiņš eksponenciāls no dzīves cilvēks, lai mēs apzinātos, izmantojot šo atmodas bībeliski paziņoja, ka beigu laiku darbojas.

 

Tādējādi mēs esam redzējuši kopš 14 maijs 1948 visi tehnoloģiskie sasniegumi notiek eksponenciāli, jo iedzīvotāju skaita Zemes pieaugumu, bads, slimības un pandēmijas, pretēji dievišķās vērtības (geju laulības ir labs piemērs) zemestrīces, lietusgāzes, ugunsgrēki, plūdi, vētras un viesuļvētras, vardarbība, nemieri un pilsoņu kari un reliģijas turklāt ar neizskaidrojami nāves miljoniem zivju upju un okeānu miljoniem putni un lopi arī mirst bez paskaidrojumiem vairākus gadus.

 

Visi šie fakti nav sods no Dieva vai dienā viņa dusmas, bet tomēr izdevās ar savu vēlmi mosties!

 

Es gribu parādīt, ka, lai gan upuru skaits joprojām ir pārāk daudz un, ka katastrofas ir atkārtojas un negabarīta, cilvēce katru reizi izdevās izvairīties no haosa, kaut kā salabot bojājumus un turpina priekšu.

 

Visi šie fakti tika iekļauti Bībelē. Tie notiek ar lielāku izturību, biežumu un apjomu ar vienīgo mērķi, lai mosties!

 

Ak, šis straujais atklāt, ka mēs dzīvojam beigu laikiem atdzimšanu, jo tā ļauj mums nevar zināt pat aptuveni laiku atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Varētu domāt, ka tas ir Dieva griba!

 

Tā kā Jēzus teica, ka Tēvs vien zināja, tur bija divus tūkstošus gadu, dienu un stundu viņa atgriešanās.

 

Bet nē!

 

Dievs teica Daniel 12.9, ka atklāsme par beigu laikiem tika noslēgts līdz gada beigām!

 

Tāpēc Dievs vēlas, lai mēs meklēt un kā mēs bijām, citur Bībelē to sauc vairākas reizes, lai mūsu inteliģenci.

 

Un kāpēc Dievs, ja viņš konstatē, ka mēs vēlējāmies, un mums ir skaidrs, jo Bībele, ka pēdējo septiņu gadu laikā no Apocalypse « Tribulations », tiks sadalīta divās daļās, otrais ir dienā, kad to dusmīgs!

 

Tāpēc svarīga zīme ir atklāt pasaulei sākumu pēdējo septiņu gadu dzīves cilvēks pirms Jēzus Kristus atgriešanās (septītā nedēļā Daniel) un pat ir zināms, vīriešiem līdz atgriešanās dienai Jēzus Kristus nav visu laiku, dodiet mums zināt ne dienu, ne stundu viņa atgriešanās, kā mēs teicām Jēzus Kristus.

 

Tikai Dievs zina, dienu un stundu atgriešanās Jēzus Kristus!

 

Tagad, kad mēs saprotam, pierādījumus (realizācijas un piepildījumu par Bībeles pravietojumiem un zīmēm ievadīs atgriešanos Jēzus Kristus), lai straujais Ņemot vērā visus iepriekš minētos faktus un faktisko faktoloģiskas ka beigās, kad tiek sākta no 14 maijs 1948 un ka sasniegums tik īsā laikā tik liela summa ziņots Bībeles faktiem, nekādā gadījumā, ņemot vērā likumu varbūtību, ir nejaušība.

 

Tagad mums ir atrast jaunu apzīmējumu zināt sākumu pēdējo septiņu gadu laikā cilvēks pirms Jēzus Kristus atgriešanās.

 

Šis svarīgais zīme joprojām analīze agrāk, ka mēs atrodam un sekas 29 septembris 2008, ir notikusi šāda svarīga persona nevar būt aizmirsuši zīmi.

 

Tas bija akciju tirgus crash no Wall Street, kas notika svētkos eņģeļiem, ar negatīvu indeksu -777.

 

Tur jums būs pamanījuši, ir skaitlis 777 ir numurs Dieva.

 

Mēs atzīmējam, ka šī zīme bija īpaši spēcīga un nozīmīga kopš 2008 septembris 29, Pasaules pazudināt izplatīta stiprāk plunging daudz vīriešu un sieviešu visā pasaulē nabadzībā un trūkumā. (67 personām ir tik daudz naudas kā puse cilvēces)

 

Avots:

http://www.agoravox.fr/actualites/societe/article/inegalites-meurtrieres-les-67-plus-150546

 

 

Kopš Sep 29, 2008 pasaule izdzīvo tikai ar parādu.

 

Ir arī skaidrs, ka Bībeles pravietojumi un pazīmes, kas ir jau realizētie eksponenciāli kopš 14 maijs 1948, atkal pieauga elektroenerģijas, apjomu un biežumu no 2008 29.septembra līdz kļūt ļoti spēcīgs, un katru dienu 2014.

 

Viens apskatīt pašreizējās pasaules jaunumi uzsver palielinot dziļumu, apjomu, spēku un biežumu Bībeles pravietojumiem un zīmēm veikti kopš 2008 gada 29.

 

Liela daļa pasaules ir dzīvo nabadzībā, nabadzībā un postā, un cieš vairāk katastrofām zemes un laika apstākļiem.

 

Daudzi cilvēki ir arī saskaras ar sacelšanās un pilsoņu karu un reliģiju.

 

Ņemot vērā šo jauno mēroga katastrofu un visas Bībeles pravietojumiem un zīmēm veikti, mēs saprotam, ka viņš nevar būt spēcīgāka un skaidrs signāls paziņot pasaulei sākumu pēdējā nedēļā Daniel (septiņu pēdējie gadi Apocalypse)

 

Visi šie fakti ir reāli, faktiskie un nozīmīgas izmaiņas kopš 14 maijs 1948, vēl vairāk eksponenciāli kopš Sep 29, 2008 pieauga, pilnībā saskan ar Bībeles pravietojumiem un zīmēm paziņoja par gala laiku un atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus christ.

 

Tas vairs nav iespējams godprātīgi šaubīties, ka mēs dzīvojam kopš septembris 29, 2008 The pēdējos septiņus gadus no dzīves cilvēks pirms fiziskās Jēzus Kristus atgriešanās uz Olīvkalnu viņa tūkstoš gadu valdīšanas .

 

Mēs varam arī redzēt un teikt, ka atklāsme beigu laiks bija labs, saskaņā ar Dieva gribu, aizzīmogotas līdz pat laiku beigām.

 

Tas ir tikai no šiem datumiem, ka atklāsme tika veikts pasaules ar izpildījušas pravietojumiem spēka.

 

Līdz 14 maijs 1948 neviens nevarēja paredzēt, ka beigu laiku varētu strādāt, jo visi Bībeles pravietojumi un pazīmes tiek veikti pēc šī datuma.

 

Tāpat, neatkārtojams zīme paziņojot pagājušajā nedēļā Daniel nevarēja būt zināms, pirms viņš saprot, Sep 29, 2008.

 

Beigu laika atklājums tika noblīvēti Dievs līdz beigu laika!

 

Pēdējās dienās būs vissmagāk mēs zinām. atgriešanās Jēzus Kristus Eļļas kalnā plānots septembris 2015!

Vai septiņus gadus pēc 29 septembris 2008

 

Iespējams, par godu svētkiem trompetes starp 14 un 15.septembrī.

 

Skatīt manu rakstu

https://victorpicarra.wordpress.com/2014/02/25/revelations-et-force-de-la-foi-a-la-fin-des-temps/

Tas nav pravietojums.

 

Tā ir analīze un loģisks secinājums no visiem pareģojumiem un Bībeles pazīmes veikti izpildi.

 

Trauksmes skaņas skaļāk,

 

Taču tādu nav tik kurls kā tie, kuri atsakās dzirdēt un tādu nav tik akli, kā tie, kas atsakās redzēt.

 

Eksponenciāli skats visu Bībeles pravietojumiem un pazīmes, kas izgatavoti no 1948 un atkal vēl eksponenciāli pasliktināja 14 maijā kopš septembris 29 2008, mēs nevaram atzīt acīmredzamo:

 

– Laika beigas ir sākusi 14 maijs 1948 ar radīšanu Izraēlas valsts.

 

– Septītā nedēļa Daniel sākās ar akciju tirgus crash no Wall Street 29 septembris 2008

 

Jēzus Kristus atgriešanās

 

Jēzus Kristus atgriešanās būs beigās septiņiem gadiem sākās 29 septembris 2008 ir tāpēc 2015 tas ir acīmredzams noteiktība!

 

Skatīt manu rakstu par datumiem Apocalypse:

Datumi apokalipse UN RAPTURE Baznīcas atklāta!

Mēs zinām, ka pagājušajā nedēļā par Danielu ir sadalīts divās daļās.

DN 09:27 –  Un viņš stiprinās derību ar daudzām. Reizi nedēļā; un laiks, lai pusi nedēļu viņš rada upuri un ziedošana, un spārns Tempļa būs riebums par postu, līdz galam, līdz gada beigām piešķirtā sagrauts. « 

 

No Apokalipses Jāņa Grāmata arī stāsta mums, ka otrā puse (42 mēneši) pēdējo septiņu gadu laikā būs sliktāks nekā pirmais, un būs faktisko dienu Dieva dusmām periodā.

 

Puse no pagājušajā nedēļā ir 2012 martā.

 

2012.gada martā, bija svarīga zīme debesīs, ka vienīgais izskaidrojums, mēs esam atraduši bija aizmirst, ka notikusi.

 

« Melnā sfēra nebijušu izmēru, iespējams, lielāks nekā mūsu planētas Zeme ir palikusi saistīts ar sauli vairāk nekā divdesmit četru stundu laikā no 8 marts 2012 līdz 14 stundām 11 marts 2012 O 15 stundu universālo laiku. « 

 

Kaut qu’inexpliqué ir reāls un konkrēts fakts, identificē ar NASA

 

 

Skatīt manu rakstu

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/01/15/les-signes-dans-les-cieux-sont-visibles-jesus-christ-arrive-bientot/

 

Tā kā komētas un meteorīti ganības vairāk vai mazāk ir ikdienas realitāte, un meteoru lietus ietilpst arī aizvien biežāk uz Zemes March 2012.

 

Mēs varam teikt, ka apjoms šīm parādībām veido agrīnās pazīmes debesu jāturpina ar lielāku nākotnes ierodas dienā Dieva dusmu pazīmes.

 

Mēs beigās mūsu cerības, un dienas, kas seko būs tātad spēka lietām ir ļoti grūti mums visiem.

 

No vienas puses, kārdinājumi kļūs stiprāka, jo tas joprojām ir sātanam ļoti maz laika, lai veiktu savu plānu pret Dievu un mums vīriešiem.

 

Un, otrkārt, dienā Dieva dusmām arī notiek pirms atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Tas viss dod mums ieskatu par lielām grūtībām septembris 10 mēnešiem atlikušo.

 

Mums ir jārīkojas ātri un nākt pie Jēzus Kristus un izplatīt labas ziņas « Jēzus Kristus nāk drīz, un tas ir loģiski, 2015. »

 

Skatīt manu rakstu

 

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/09/14/le-retour-de-jesus-christ-peut-etre-le-14-ou-15-septembre-2015-au-cours-de-la-fete-des-trompettes-3/

 

Es aicinu jūs publicēt šo rakstu par jūsu blogus, nosūtīt visiem saviem draugiem un paziņām par rakstu saites, un blog, lai tik daudz cilvēku, cik iespējams, ir informācijas un saglabāts.

 

Jēzus Kristus ir Drīzumā, tā ir pārliecība, un redzi visu Bībeles pravietojumiem un zīmēm padarīja to līdz 2015.

 

Jaunavas, mēs nonācām, lai palīdzētu viņa ierašanos Fatima, bet tas atklāja trīs mazi bērni, un ko paredzēts publiskot laikus, nav bijis pilnībā.

 

Informācija tika izkaltas zināja noslēpumu, ko Popes un Vatikānu.

 

Jāatzīmē, ka Pāvests un Vatikāns atzina parādīšanās Jaunavas pie Fatimas kā brīnumains, un tomēr viņi joprojām hit slepenu informāciju, ko tā atklāja.

 

Skatīt manu rakstu

 

TREŠAIS SECRET Fatimas Jēzus Kristus atgriešanās uz Zemes – patiesības!

 

Daudzi mācītāji un eschatologists vienkārši paziņot, ka mēs esam uz laiku beigām neatklājot nu sākuma datumu vai beigu datums būs atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Citi ir zaudēti aprēķiniem, ja uzstāja, ka beigu datums nav pateikt tikai kaut ko.

 

Dievs vienkārši atklāj faktus, gada beigās, kad viņš bija aizzīmogotas līdz beigu laiku.

 

Mēs esam beigās, laikā un ir redzams katru dienu!

 

Mums jābūt drosmei atzīt, ka mēs esam grēcinieki, un lūgties par mūsu pestīšana nāca dienā Jēzus Kristus noņems Savu draudzi kā zaglis, kad mēs mums nebūs jāgaida.

 

Jēzus Kristus fiziski atgriezīsies Eļļas kalnā 2015, ir acīmredzams, ka Tauru svētki starp 14 un 15 septembris 2015 laikā, visticamāk.

 

Ak, man ir konstatēts, nav droša zīme paziņojot datumu ekstāze no baznīcas.

 

Manā rakstā

Datumi apokalipse UN RAPTURE Baznīcas atklāta!

 

Es iesaka iespēju noņemšanu šogad, visticamāk, šajā mēnesī 2014 novembrī.

 

Bet tas ir ļoti iespējams, ka ekstāze no baznīcas, kas notiks tagad, un, iespējams, par Lieldienām, un mēs esam gandrīz klāt

 

Lieldienas sākums pirmdiena 14 aprīlis otrdiena 22 aprīlis vakara krēslā.

 

Christian Lieldienu pirmdiena, 21. Aprīlī

 

Es novēlu jums visiem laimīgu Pashā (s) 2014 Mīlestība, piedošana un grēku nožēlošana.

 

Nākt pie Jēzus Kristus, tas vēl nav par vēlu. Bet drīz tur būs raudāšana un zobu griešana par vēlu.

 

Jēzus Kristus mūs mīl, neskatoties uz mūsu kļūdām un grēkiem.

 

Lūgt Dieva piedošanu par mūsu grēku dēļ un lūgties par mūsu dvēseļu pestīšanu un mūsu mīļais brāļiem un māsām.

Dievs aizsargs jums visu dienu viņa dusmas notiek.

Uzvarētājs

 

 

 

 

 

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :