UŽ: Babelio bokštą, statula Nebukadnecaro, Europos Parlamento Tour.

bokštas

 

Žemės buvo atkurtos po potvynių, vyrai sukūrė imperiją ir pastatytas slėnio Sennar bokštą, kad pasiektų dangų.

 

Bet Dievas nutraukė savo projektą nyksta jų kalbą, Jungtinė iki tol, ir išsklaidė juos į Žemės paviršiaus.

 

Tūkstančiai metų, žemė vėl buvo atkurtos po Antrojo pasaulinio karo, nepaisant jų skirtingų kalbų vyrai pastatė naują bokštą Strasbūre simbolizuoja vyrų imperijos atstatymą.

 

Mes galime pamatyti dviejų bokštų neužbaigtų panašumo ir šios naujos imperijos, kuri leidžia jokios nuorodos į Dievą, bet klaidingą dieviškumą « Europa » vardą.

 

Tarsi vyrai norėjo priešintis Dievo valią ir Jį neigia, nurodydamas netikrų dievų ir pradėjimo keli tūkstančiai metų rekonstruojant Imperiją vyrų.

 

Mūsų Vakarų civilizacija simbolizuoja Europos statybos, kuri prasidėjo su Graikijos imperijos žlugimo su juo išeisite Graikijos iš euro zonos. (Alfa ir Omega) 

 

Mes Gali būti keletas šių eilučių atsakymus.

 

 

Danielius, 2 skyrius, kad 31-35

31   « Jūs buvote, karaliau, vizija. Čia: statula, puikus statula, labai šviesus, stovėjo prieš tave, siaubingai pamatyti.

32   Ši statula, jo galva buvo iš gryno aukso, krūtinė ir rankos sidabro, jos pilvas ir šlaunys žalvario,

33   jos kojos geležies, jo kojos dalis geležies ir iš dalies molio.

34   Jūs pamačiau: staiga akmuo buvo iškirpti be palietė ranka, sudavė statulą, savo kojas iš geležies ir molio, ir sumušė juos.

35   Tada buvo sugadintas, visi vienu metu, geležies ir molio, bronzos, sidabro ir aukso, tapo kaip pelai dėl klojime vasarą; Juos išnešiojo vėjas be pėdsakų. Ir akmuo, kuris smogė į statulą, tapo dideliu kalnu ir pripildė visą žemę.

Šaltinis:   Čia

 

Graikija ji šis mažas akmuo kaip Nebukadnecaro statula, bus nuimti ir sumažinti imperiją Europai tapti naujos civilizacijos lopšys pagal Jėzaus Kristaus karaliavimo!

 nabuconosor

 

Ką Dievas padarys šį kartą, mes žinome iš Biblijos pranašystės, nes jie atlikti kasdien ir kurių rezultatas bus Jėzaus Kristaus sugrįžimas Žemėje!

Ir tai netrukus!

Klausimas, kurį turime savęs paklausti, ar mes ypač išvengti baisių nelaimių ir nelaimių, kad nukentėjo pasaulį ir žmoniją, ir ar būsime dalis laimingųjų, kurie matys fizinį grąžą mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus ant Alyvų Kalno ,

Prašome mano mylimi broliai ir seserys Kristuje nori gerai bendrauti su visais savo kontaktų šį saitą tiesiogiai susipažinti su visais mano straipsnių:

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :