Knyga – Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas

Aš Portugalija

Mano mylimas nuosavybė dienoraščio skaitytojai.

 

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mano knyga, kurios pavadinimas leidinį yra tokia pati kaip į dienoraštį « Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas »

Jau galite užsisakyti redaktoriui « Edilivre » prieš tai knygynuose

Pavadinimas Popieriaus: « Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas »
Editions Edilivre – APARIS

175 Boulevard Anatolijaus Prancūzija

Šikšnosparniai, 2 aukštas

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Faksas: 01 41 62 14 50
Interneto Kontaktai: http://www.edilivre.com/contacts

dangtis

 

Krikščionybė mūsų visuomenėje yra apleista, apleista ir paaukoti į humanizmo interesų, kurio vardu mes pastebėjome, kad mes pamažu « ištrinta » ir kad mūsų bažnyčios nugriauti. Mes randame tą patį neeilinį sukelti islamo pasaulyje.

 

Jeigu jūs skaitote mano dienoraštyje, jūs žinote, kad tai yra pranašas stiprūs požymiai neišvengiamą grąžinimo mūsų Viešpaties ir karaliaus Jėzaus Kristaus.

 

Taigi, kad daugelis galėtų būti išsaugotas, mes visi turime padaryti viską, ką galime padaryti, kad pasaulis žinotų ir suprastų, kad Jėzus Kristus yra pasaulio karalius, ir jis grįžo anksti spręsti vyrų ir tautas.

 

Štai kodėl aš sukūriau šį dienoraštį ir ačiū šiltai apsilankyti ir perskaityti mano straipsnių.

 

Dienoraščio dabar aplankė apie 500 kartų per dieną. Tai gali būti laikoma nekilnojamojo sėkmė.

 

Bet tai nėra pakankamai pasakyti pasauliui karaliaus Jėzaus Kristaus sugrįžimą ir todėl aš nusprendė parašyti knygą taip, kad didžiausias skaičius ne prie interneto yra informuojami ir kad kiekvienas gali nuspręsti, Jo siela ir sąžinė keliu jis nori sekti.

 

Mūsų tamsiai visuomenėje, mūsų tikėjimas yra įrodyta ir daugelis mano apleistas Dievo, bet aš jus patikinti, kad taip nėra.

 

Dievas niekada atsisakė su mumis, jis mus myli pakankamai leido savo sūnų, kuris yra tyra meilė, atėjo į žemę ir ten yra piktnaudžiaujama, įžeistas, nuplakti ir galiausiai siaubingas kančias būti nukryžiuotas ir prikaltas prie perdavimo mirties mus išgelbėti.

 

Bet deja mes užtvindytas su netikrų doktrinų, netikrų pranašų ir netikrų dievų, kurie iškreiptų mūsų viziją Dievo ir turi mums imtis iliuzija takai.

 

Taigi norėjau pareikšti savo knygą skaitytojams nesuskaičiuojamus įrodymus Dievo ir jo vienintelio sūnaus Jėzaus Kristaus buvimą. Taip yra todėl, kad visos jos yra daugiau « tikintieji bet sachants ».

 

Mano knyga parodo, kad jis yra Dievas, kuris sukūrė visatą ir viską į jį. Ji taip pat įrodo, kad Jėzaus Kristaus dieviškumą ir jo neišvengiamą grįžti į Žemę.

 

Nors nėra knyga istorijos ar mokslo, jis paaiškina žmogaus kelionę iš jo pradžios iki jo grįžimo į Edeno sode Jėzaus Kristaus karaliavimo ir žvilgsnis į ateitį vyras po Jėzaus Kristaus laikais.

 

Jame taip pat nurodoma galutinio kartus pranašystes ir leidžia pažinti mūsų lūkesčių dėl mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo didžiausias.

 

Svarbu ir net būtina imtis gyvenime pertraukos apžvelgti, kas yra svarbu ir būtina gyvenime. Tai yra tai, ką aš siūlau jums tai padaryti, skaitant mano knygą.

 

Jėzus Kristus grįžta anksti spręsti vyrų ir tautas, jis yra tikras, bet anksčiau labai sunkiomis dienomis vis dar pataikyti Žemę ir žmoniją. Skaitant knygą gali paruošti jums susidurti šiais sunkiais laikais, kad mes vis dar turime kirsti.

 

Taisymas Tvoros leidžia jums patvirtinti, kad visi mūsų bėdų yra nuolat auga jau keletą metų. Bet mes esame paaiškinimą ir yra knygoje.

 

Aš kviečiu ne tik skaityti mano knyga, bet ir padaryti jį žinoma, kad daugiau gali jį skaityti ir suprasti, kad tiesa yra ne kasdienybė mes paaiškinome mūsų ateistinę visuomenę.

 

Leiskite mums visiems bus kareiviai Jėzų Kristų, tai yra mūsų krikščionių pareiga ir dirba karštai viešinti gerą žodį « Jėzus Kristus grįžta greičiau »

 

Viskas gali būti išsaugota, jei jie ateina pas Kristų per krikštą ir atgailos.

 

Ji turėtų padaryti mums pripažinti faktus ir suvokti, kad mes gyvename pasaulyje jau keletą metų laiku taip sunku, kaip individų.

 

Tai yra kasdien repeticijos ir stichinių nelaimių, tokių kaip negabaritinis liūtys, potvyniai, audros, nelaimių, žemės drebėjimų, uraganų, ciklonų, gaisrų, ugnikalnių išsiveržimai.

 

Tačiau tai taip pat kasmet kelerius metus be jokių žinomų mirčių milijonui nes žuvys, paukščiai, gyvuliai ir laukiniai gyvūnai visoje planetoje.

 

Jie taip pat karai ir kurtinantis triukšmas dėl pasaulinio karo, smurto, nuostolis vertybes ir moralę.

 

Ir tai taip pat spirale radikalizmą ir ekstremizmą, kurio fanatikai Islamo nužudyti narius krikščionių tautos ir įsipareigoti išniekinimą, vandalizmo, padegimus ir sunaikinti bažnyčias.

 

Jau nekalbant apie reikšmingai sumažėjo Katalikų Bažnyčios kunigų.

 

Visų šių blogybių turime pridėti pasaulinį sunaikinimą, kuris apsigyveno visame pasaulyje nuo Žlunga akcijų rinkoje rugsėjo 29, 2008, sukelia badą ir skurdą visur, poveikis yra dar svarbesnis, nes pasaulio gyventojų skaičius išaugo nuo dviejų puse milijardo gyventojų 1950 iki daugiau nei septynių milijardų 2012 metais, tik 63 metų.

 

Net Vatikanas kuris buvo Šventojo Sosto Katalikų Bažnyčios tapo smirdantis vieta, kur Jėzus Kristus tapo paprastas aksesuaras ar Vatikano muziejaus gabalas.

 

Visa tai yra paaiškinta knygoje.

 

Visi, kurie mane pažįsta žino, kad aš niekada pasiduoti, nes ne kalnas yra neįveikiama, ir aš norėčiau toliau veikti pranešti kuo daugiau gerų naujienų apie gresiantį Karaliaus sugrįžimas Jėzų Kristų.

 

Tiems, kurie nori žinoti, kas aš esu:

 

Čia trumpai maža dalis mano biografijoje.

 

Sūnus Portugalijos elektrikas emigravo į Prancūziją 1957 m Užaugau katalikų mokslo, katekizmo, bendrystės ir joc (Jaunieji krikščionys darbuotojai).

 

Ši mokymo padarė mane krikščionimi tapti vyro standartą.

 

Aš visada stengiausi, taip pat galėjau gyventi sveiką gyvenimą Dievo meilės ir pagarbos savo įstatymus (nebūdamas šventasis!)

 

Turiu pasakyti, kad nuo vaikystės Dievas visada buvo mano gyvenimo dalis.Jis yra artimas, draugas, patarėjas ir nepakeičiama pagalba kasdieniame gyvenime.

 

Per labai ilgą mano gyvenimo dalis Turėjau labai sunku ir sudėtinga darbą ir Dievas daug stebuklų išlaikyti mane gyvą į šį pavojingą karjerą.

 

Taigi turiu iš Dievo ne paslaptis, ir aš turiu bendro ir absoliutų pasitikėjimą juo.

 

Dievas mums parodė savo meilę man nuolat ir suteikia man jo pagalbos kasdieniame gyvenime. Aš jus patikinti, kad tai yra grynas džiaugsmas jaustis mylimas ir padėjo Dievas.

 

Taigi aš noriu būti ten pat Dievo nuolankus mažo priemonę, liudijančios apie Jo meilę mums ir neišvengiamą grįžti į Žemę savo vienintelio sūnaus Jėzaus Kristaus.

 

2009 m merest atsitiktinai aš supratau, kad mes gyvenome pabaigoje Biblijos laikais, kad bus pasiekta, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Žinoma geras krikščionis aš sužinojau gerai katekizmas dieną ateis pasaulio pabaiga ir tą pačią dieną Dievas grįš į Žemę teisti visą žmoniją.

 

Prieš intelektualiai priimti buvo planuota Jėzaus Kristaus sugrįžimas pat mūsų kartos, aš daug analizuojami ir dar visas pranašiškus ženklus Skelbdamas pabaigos laiką ir Jėzaus Kristaus sugrįžimą Žemėje.

 

Aš pagaliau turėjo eiti į įrodymus ir sužinoti, kad visi ženklai ir pranašysčių pabaigos laiką šauklys Jėzaus Kristaus sugrįžimą buvo atlikti kiekvieną dieną ir kad tai gali kokiu nors būdu būti atsitiktinumas, nes daugelis pranašysčių, kurios buvo įvykdytos buvo svarbu.

 

Tai radikaliai pakeitė mano gyvenimą ir todėl aš nusprendė sukurti šį dienoraštį « Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas », kurį aš paskelbta daug straipsnių visomis kalbomis informuoti visą žmoniją šį nuostabų renginį ir prisidėti pat bundančios krikščioniškojo pasaulio, kad kiekvienas gali paruošti savo protą ir sielą į Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį ir karalius, tik Dievo sūnaus grąžinimo.

 

Mano knygos tikslas parodyti skaitytojui Dievo, Jėzaus Kristaus dieviškumo buvimą, paaiškinti žmogaus evoliuciją Dievui ir informuoti didžiausią skaičių šį nuostabų grąžinimo mūsų šlovė Viešpats Jėzus Kristus savo tūkstančio metų laikais.

 

Yra tikrumą šioje apokaliptinio pasaulio tai, kad Jėzus Kristus grįžta greičiau.

 

Svarbu ir būtina prisiminti, kad Jėzus Kristus sakė: « Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas, niekas nenueina pas Tėvą kitaip kaip tik per mane. « 

 

Jei tai nebus padaryta, jūs krikštyti ir daugelis ateiti pas Kristų, kad būčiau išgelbėtas.

 

Netrukus ji bus per vėlu ir bus visame Žemė verkia ir ašaros visų atsiliekančios šalys.

 

Prašau prašome įvesti savo knygą visiems savo tėvais, draugais, santykius, ryšius ir visų socialinių tinklų visi taip pat žino ir pasidalinti savo ruožtu Dievo meilę ir būti išsaugotas.

Dievas mus myli ir mylėti savo viengimį Sūnų Jėzų Kristų yra greičiau grįžti į Žemę į Edeno sode grįžti į visiems tiems, kurie ateina su juo.

Fono širdies dėkoju už viską, ką daryti su meile ir Dievo garbei ir Jėzaus Kristaus!

Telaimina tave Dievas ir leidžia jums dirbti už meilę ir šlovę Jėzaus Kristaus.

Aš Portugalija

Nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :