The Book – Jutlustaja Return of the King

 

Mu armsad vara blogi lugejatele.

 

Mul on hea meel teatada, avaldamise minu raamat, mille pealkiri on sama blogi « Jutlustaja Return of the King »

Võite juba tellida toimetajale « Edilivre » enne, kui see on raamatupoodides

Pealkiri raamatu: « Jutlustaja Return of the King »
väljaanded Edilivre – APARIS

175 boulevard Anatole France

Bat A, 2nd Floor

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Faks: 01 41 62 14 50
Internet Kontakt: http://www.edilivre.com/contacts

kate

 

Kristlus meie ühiskonnas on unarusse jäetud, mahajäetud ja ohverdada huvides humanism, mille nimel me leiame, et me oleme järk-järgult « kustutatakse » ja et meie kirikud lammutati. Me leiame sama erakordne tõus Islam maailma.

 

Kui sa loed minu blogi postitusi, sa tead, et see on kuulutama tugev märke peatsest tagastamise meie Issanda ja kuninga Jeesus Kristus.

 

Nii et kui palju võib säästa, peame me kõik teeme kõik, mis suudame, et muuta maailm teada ja mõista, et Jeesus Kristus on kuningate maailma ja ta on varsti tagasi! Hinnata meeste ja rahvaid.

 

Sellepärast ma lõin selle blogi ja tänan teid südamest külastada ja lugeda minu artikleid.

 

Blogi on nüüd külastas umbes 500 korda päevas. Seda võib pidada väga edukaks.

 

Aga sellest ei piisa, et öelda maailmale tagastamise King Jesus Christ ja nii ma otsustasin kirjutada raamatu, et kõige rohkem ei Ligipääs Internet on informeeritud ja et igaüks võib otsustada tema südametunnistus tee ta tahab jälgida.

 

Meie tume ühiskonnas, meie usk on tõestatud ja paljud tunnevad, hüljatud Jumala poolt, kuid ma kinnitan teile, et ei ole.

 

Jumal ei hüljanud meid ta armastab meid piisavalt, et võimaldada tema poeg, kes on puhas armastus, tuli maa ja seal on kuritarvitatud, solvatud, piitsutada ja lõpuks jube kannatused lüüakse risti ja löödud risti pass surma meid päästa.

 

Aga kahjuks me ujutatud valeõpetused, valeprohveteid ja ebajumalaid, mis häirivad meie nägemus Jumalast ja et me võtta soovmõtlemine suusarajad.

 

Nii et ma tahtsin, et tuua oma raamatu lugejad lugematuid tõendid Jumala olemasolu ja tema ainus poeg Jeesus Kristus. See on nii, et kõik on rohkem « usklikud, kuid sachants ».

 

Minu raamat näitab, et see on Jumal, kes lõi universumi ja kõik see.Samuti tõestab jumalikkuse Jeesus Kristus ja tema vahetu naasmist Maale.

 

Kuigi mitte ajalooraamat või teaduse, selgitab ta mehe teekond selle loomisest alates selle tagasipöördumist Garden of Eden valitsemisaeg Jeesus Kristus ja pilguheit tulevikku mees pärast valitsemisaeg Jeesus Kristus.

 

Samuti täpsustatakse ettekuulutused lõpuaegade ja võimaldab teada rohkem meie ootus tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

On oluline, ja isegi hädavajalik teha pausi elus teha kokkuvõte, mis on oluline ja hädavajalik elu. See on see, mida ma kutsun teid seda lugedes minu raamatut.

 

Jeesus Kristus on varsti tagasi kohtunik meeste ja rahvad, see on kindel, kuid varem väga raske päevad on ikka lööb Maa ja inimkonna. Raamatu lugemist võib valmistada teile näkku nendel rasketel aegadel, et meil on veel läbida.

 

Taradelappimsega võimaldab teil kinnitada, et kõik meie mured kasvavad pidevalt mitu aastat. Aga me oleme selgitust ja on raamatus.

 

Kutsun teid mitte ainult lugeda minu raamatu ka, et oleks teada, et rohkem seda lugeda ja mõista, et tõde ei ole igapäevane reaalsus selgitasime meie ateistliku ühiskonnaga.

 

Olgem kõik on sõdurid Jeesuse Kristuse, see on meie kristlik kohustus ja töötavad innukalt avalikustada hea sõna « Jeesus Kristus on varsti tagasi »

 

Kõik on võimalik salvestada, kui nad tulevad Kristuse ristimise läbi ja meeleparandus.

 

See peaks meid tõele näkku ja mõistma, et me elame maailmas mitu aastat aega nii kõvasti kui üksikisikutele.

 

Need on iga päev proovid ja loodusõnnetuste nagu mittegabariitne Paduvihmad, üleujutused, tormid, katastroofid, maavärinad, orkaanid, tsüklonid, tulekahjud, vulkaanipursked.

 

Kuid see on ka igal aastal mitu aastat ilma ühegi tuntud surmajuhtumit miljoni elaniku kohta, sest kalad, linnud, kariloomad ja metsloomad üle kogu planeedi.

 

Nad on ka sõjad ja kõrvulukustav müra kohta maailmasõda, vägivald, väärtuste kadumine ja kommetega.

 

Ja see on ka spiraalselt radikalismi ja islamiäärmusluse kelle kirg tapetud liikmed Christian inimesed ja pühenduda rüvetamine, vandalism, süütamine ja hävitamine kirikutes.

 

Rääkimata olulist langust katoliku kirik preestrid.

 

Et kõik need pahed peame lisama globaalse hävitamine, mis on settinud üle kogu maailma, sest börsikrahh 29. septembri 2008. põhjustades nälga ja viletsust kõikjal, mõju on eriti oluline, kuna maailma elanikkond kasvas kaks ja pool miljardit inimest 1950. aastal rohkem kui seitse miljardit 2012. aastal, 63 aastat ainult.

 

Isegi Vatikan kes oli Püha Tool Katoliku kirik on saanud haisev paik, kus Jeesus Kristus on muutunud lihtne aksessuaar või tükk Vatikani Muuseum.

 

Kõik see on selgitatud raamatu.

 

Kõik, kes mind tunnevad teavad, et ma kunagi loobuda, sest ükski mägi on ületamatu ja ma jätkuvalt tegutseda teatada nii palju häid uudiseid peatsest Return of the King Jesus Christ.

 

Neile, kes soovivad teada, kes ma olen:

 

Siin lühidalt väike osa minu elulugu.

 

Poeg Portugali elektrik emigreerus Prantsusmaa 1957, ma kasvasin katoliku hariduse, katekismus, osadust ja JOC (Young Christian Workers).

 

See õppetöö on mind kristlik mees standard.

 

Olen alati üritanud samuti oli mul võimalus elada tervislikku elu Jumala armastust ja austust oma seadusi (ilma pühak!)

 

Pean ütlema, et kuna minu lapsepõlve Jumal on alati olnud osa minu elust. Ta on usaldusalune, sõber, nõuandja ja asendamatu abi igapäevaelus.

 

Ajal väga pikka osa minu elust on mul olnud väga raske ja keeruline töö ja Jumal tegi palju imesid, et hoida mind elus selle ohtliku karjääri.

 

Nii et ma ei ole saladusi Jumalast ja mul on kokku ja absoluutse kindlusega teda.

 

Jumal osutab oma armastust mulle pidevalt ja annab mulle oma abi igapäevaelus. Ma kinnitan teile, et see on puhas rõõm tunda armastatud ja aitas Jumala poolt.

 

Nii et ma tahan olla seal ka Jumala alandlik väike meede tunnistajaks Tema armastus meie ja peatset tagasipöördumist Maa tema ainus poeg Jeesus Kristus.

 

2009. aasta merest võimalus sain aru, et me elasime hilja piibliaegadest, mis kulmineerub tagasi Jeesus Kristus.

 

Muidugi hea Christian olin õppinud ka katekismuse päev tulevad lõpuks kogu maailma ja see päev Jumal naaseb Maale hinnata kogu inimkonnale.

 

Enne intellektuaalselt tagasi võtma Jeesuse Kristuse planeeriti ka meie põlvkond, olen palju analüüsitud ja veel kõik prohvetlikud märgid kuulutades lõpuks korda ja tagasi Jeesus Kristus maa peal.

 

Ma lõpuks tuli minna tõendeid ja selgitada, et kõik märgid ja ettekuulutused lõpuaegade kuulutavad Jeesuse Kristuse tagasitulekut teostati iga päev ning see võib kuidagi olla juhus, kui arvu ettekuulutusi, mis täidab oli oluline.

 

See on radikaalselt muutnud mu elu ja nii ma otsustasin luua selle blogi« Jutlustaja Return of the King », mis ma avaldanud arvukalt artikleid kõikides keeltes teavitada kogu inimkonna selle imelise sündmuse ja kaasa ka ärkamine kristlikule maailmale, nii et igaüks saab valmistada meelt ja oma hinge tagasi Jeesus Kristuse, meie Issanda ja kuninga, vaid Jumala poeg.

 

Minu raamat eesmärgiks on näidata lugejale Jumala olemasolu, jumalikkus Jeesuse Kristuse, et selgitada inimese evolutsiooni Jumalale ja teatab suurim arv selle imelise tagastamise meie Glory Issand Jeesus Kristus oma tuhandeaastane valitsemisaeg.

 

On kindel selles ilmutuslik maailmas on see, et Jeesus Kristus on tagasi varsti.

 

Tähtis ja oluline meeles pidada, et Jeesus Kristus ütles: « Mina olen tee ja tõde ja elu, ükski ei saa Isa juurde muidu kui minu. « 

 

Kui seda ei tehta, sa ristida ja paljud tulevad Kristuse salvestada.

 

Varsti on see liiga hilja ja seal on kogu Maa nutab ja pisarad kõik hilisemad tulijad.

 

Ma tänulik, et tutvustada oma raamatut kõigile oma vanemad, sõbrad, suhted, kontaktid ja kõik sotsiaalsed võrgustikud kõigile ka teada ja jagada omakorda Jumala armastus ja salvestatakse.

Jumal armastab meid ja armasta oma ainusündinud Poja Jeesuse Kristuse varsti tagasi Maale naasmist Eedeni aed, et kõik need, kes tulevad tema juurde.

Taust Heart tänan teid kõike teha armastuse ja Jumala au ja Jeesus Kristus!

Jumal õnnistagu teid ja saate töötada armastus ja au Jeesuse Kristuse.

 

Võitja


%d blogueurs aiment cette page :