ODSTÚPENIE Z KOSTOLU MÔŽE BYŤ NOC OD SOBINY DO NEDEĽA, SEPTEMBRA 19 až 20, 2020.

Výsledky vyhľadávania pre "BASILIQUE SAINT PAUL"

Bazilika sv. Pavla v Ríme

 

10 rokov od vytvorenia tohto blogu (v roku 2009) informujem čitateľov o tom, že Ježiš Kristus sa čoskoro vrátil na Zem za 1000 rokov svojej vlády, keď sľúbil svojim apoštolom skôr, ako vstať v nebesiach štyridsať dní po jeho zmŕtvychvstaní.

Tiež som informoval čitateľa, že koniec času sa začal 14. mája 1948 po vytvorení štátu Izrael, ktorý je prorockými hodinami doby, a že od tohto dátumu čas pokolenie, tí, ktorí budú žiť, uvidia návrat nášho Pána Ježiša Krista na Zemi.

Generácia v Biblii má tri trvania.

Prvý z nich je 40 rokov, ale čas už bol prekročený,

Stále nás teda priviedla 70-ročná generácia, ktorá nás priviedla do roku 2018, a tiež sme zistili, že Ježiš Kristus sa nevrátil v roku 2018.

Teraz máme 80-ročnú generáciu niekoľkokrát citovanú v Biblii. A tu prichádzame do roku 2028.

Použil som iba biblické proroctvá, aby som hľadal približný dátum návratu nášho Pána Ježiša Krista na Zem. Bohužiaľ, môj výskum mi umožnil iba dve veci.

Prvým je nájsť dátum začiatku konca biblických čias: 14. mája 1948. Tento dátum slúži len na poznať začiatok trestu.

Druhá súvisí s prvou, že kázania, keď sa začnú, nezastavia sa až do návratu k Pánovej sláve. Okrem toho pokračujú v raste v rytme bolesti pri narodení.

Čo ma vedie k tomu, aby som vám každý rok odhalil, že budúci rok bude horší ako ten, ktorý mu predchádzal.

Rok 2020 bude horší ako rok 2019 a keď poviem horšie, mal by som povedať strašne horšie. Pretože rok 2020 je osobitný rok. Bolesť by mala byť strašná vo všetkých bodoch. Nie som blázon ani veštec, takže vám môžem len povedať, že budeme pokračovať v temnote.

Od roku 1948 žijeme Božie tresty. Toto nie je tieň pochybností. Budú trvať až do návratu nášho Pána Ježiša Krista.

Aj keď nie som ani veštcom, ani veštcom, zisťujem, že utrpenie všetkých našich bratov a sestier súvisí so satanom. Sila a hnev zasiahne kresťanstvo a celý svet zo všetkých strán.

Trápenie a neistota v atmosfére strachu a strachu súvisiacej s islamizmom sú denníky mnohých bratov a sestier, ktorí musia čeliť stále častejším, silnejším a ničivejším problémom so všetkými poveternostnými a kataklyzmami.

Áno, budeme žiť čierne dni a budú žiť znova.

Prečo Boh dovolí, aby také krutosti zvolali, pretože niektorí ľudia sa vzdávajú viery a cirkvi, ktorú kritizujú negatívne.

Chcem v tomto článku priniesť trochu radosti a nádeje, pretože deň návratu nášho Pána je naozaj veľmi blízko.

Pre tých, ktorí sledujú môj blog a vy ste mnohí z celého sveta, aj keď som si v poslednej dobe všimol skutočné zníženie účasti, dám vám jeden z mojich výskumov, ktorý môže, keby som sa ešte nedal skutočnú nádej pre všetkých, ktorí čakajú na šťastnú udalosť návratu nášho Pána Ježiša Krista.

Pretože som nebol schopný nájsť dostatočnú presnosť v biblických proroctvách o posledných okamihoch posledných časov, začal som ich hľadať v nebiblických proroctvách, ale dostatočne dôveryhodný, aby som ich vzal do úvahy.

Preto som vám už v proroctve dal, z dvoch blahoslavených Panny Márie vyrobených na juhu Francúzska v malej horskej dedinke blízko Talianska „la Salette“, dve malé deti.

V tomto proroctve, pre jediný a jediný čas vo svojich zjaveniach, blahoslavená Panna Mária hovorí deťom všetky tresty z roku 1864, keď sa Ježiš Kristus vrátil na Zem. Je to úžasné, ale je tam všetko. Nakoniec takmer všetko chýbal prvok „rok návratu nášho Pána Ježiša Krista“  a to bolo v inom proroctve záhadne objavené „Proroctvo pápežov“, ktoré som našiel základné prvky, ktoré nám umožňujú porozumieť posledné okamihy posledných časov pred návratom nášho Pána Ježiša Krista.

Tieto dve proroctvá, ktoré sa objavujú vo videách v článku, vás pozývam, aby ste ich znova a znova sledovali, aby ste sa do nich skutočne dostali, pretože je tam všetko.

Vedzte, že pred návratom nášho Pána Ježiša Krista musia nastať niektoré dôležité udalosti.

Po prvé, blahoslavená Panna evokuje pápeža, ktorého za svojich čias napadli „preto Ján Pavol II.“ A že on a jeho nástupca neuvidia víťazstvo Cirkvi Božej “za vlády Ježiša Krista zemeguli.  » Takže za vlády pápeža Františka bude návratom Ježiša Krista, ale tiež to znamená, že pokiaľ bude pápež Benedikt XVI. Nažive, Ježiš Kristus nebude späť .

Ale blahoslavená Panna tiež hovorí, že Cirkev bude zatienená pred návratom Ježiša Krista a podrobnosti, ktoré v tomto okamihu uvádza, zodpovedajú dobám, v ktorých žijeme. Naozaj vás pozývam, aby ste si pozreli video, ktoré budete na zadku, ubezpečujem vás, takže presnosti zo strany Panny Márie kričia pravdy, ktoré žijeme.

Pri pozeraní videa si pamätajte predovšetkým na to, že sme všetci hriešnici a všetci si želáme odpustenie Ježiša Krista, ale Ježiš Kristus tiež chce, aby sme činili pokánie z našich chýb a narovnali náš život.

Až do návratu Ježiša Krista bude Zem v temnote, vojny, biedy, násilie, katastrofy budú naďalej úderom neuveriteľnou silou a násilím všetky národy Zeme, najmä kresťanstvo.

Je dôležité si navzájom pomáhať a modliť sa, pretože dni a noci budú veľmi ťažké. Vo všetkých týchto nevyhnutných nešťastiach však existuje svetlo nádeje pre všetkých našich bratov a sestry a pre všetkých tých, ktorí prídu k Ježišovi Kristovi.

Podľa pápežovho proroctva je pápež František posledným pápežom a v každom prípade koniec pápežstva, ktorý je prorokovaný na rok 2027.

Z blahoslavenej Panny Márie vieme, že František je posledným pápežom a že uvidí víťazstvo Cirkvi Božej.

Z najsvätejšej Panny Márie vieme v tomto proroctve, ktoré sa datuje od roku 1846, že kostol bude zatienený dosť dlho pred návratom Ježiša Krista a že keď cirkev bude preč, budú kázať proroci Henoch a Eliáš. Božia láska a návrat Ježiša Krista za jeho 1000 rokov vlády. Ale pred týmito dvomi prorokmi budú všetci strážcovia, apoštoli posledných čias, kázať Božie slovo a návrat Ježiša Krista.

To, čo robím desať rokov, je trochu na mojej úrovni. Počas týchto desiatich rokov som bol presvedčený, že vytrhnutie Cirkvi sa uskutoční tesne pred návratom nášho Pána Ježiša Krista. Ale ak sa mýlim, možno je to v roku 2020, sedem rokov (teda na začiatku siedmeho týždňa prorokovaných prorokom Danielom) pred návratom nášho Pána Ježiša Krista, ku ktorému dôjde únos Church.

Neviem, v akom ročnom období sa únos uskutoční, aj keď sa v sobotu až nedeľu od 19. do 20. septembra 2020 trochu opieram o trúbkový festival . Festival koní toho roku v dva dni od Pána Židov a kresťanov.

 

Boh vám žehnaj a vedie vás v tejto temnote, kým vás neoslobodí.

Nezabudnite si tieto videá pozrieť niekoľkokrát, aby ste ich úplne pochopili.

víťaz

 

 

Pravdivé posolstvo od Panny Márie Salete (19. september 1846)

 

 

Proroctvo pápežov Dokumentárny 2016

 

 

Príbeh sv. Pavla mimo múrov

Je potrebné poznamenať, že pápež František zaujíma posledné dostupné miesto!

 

Zoznam 265 pápežov od Petra po Benedikta XVI

http://perso.numericable.com/gabriel.floricich/saint-ouen/pages/y-lista_papas.html

 

víťaz


%d blogueurs aiment cette page :