2016 YILINDA KUZU DÖNÜŞ!

emblem_of_the_holy_see-svg (1)

İsa,

Tek Tanrı, Tek Dünya, Tek insanlar.

 

İncil Tanrı’nın «  » olduğunu ve o evreni, dünyayı ve insanı yarattığını söyler.

 

Biz İbrani takvimine bu yıl 2016 olur göre, 5777 inci Allah’ın insanlığın yaratılış yıl.

 

Ne itiraf fazla bir milyon yıl insanlığı takip ederek bilimsel sözde delil aykırıdır.

 

Tarih boyunca, İncil Tanrı ve insanlık arasındaki birlik Konuyu tutmak için erkek öğretildi.

 

Ne yazık ki, bunun yerine öğretim Allah’a daha yakın alma adam uzaklaşmaya devam etti.

 

İncil’in öğretim rağmen, birçok yanlış insanlık tarihinin üzerinde ortaya çıkmıştır. güneşe tapanların, ay ve ürkütücü hayali tanrıları vardı.Erkekler bile firavunların örnek tanrı olarak hayrandı var.

 

Ancak modern dünyanın adamı Tanrı’ya daha da hakaret oldu! Adam sadece kendi yaratıcısı reddetti ya da kötü adam Tanrı yokmuş gibi davranır.

 

Tanrı, modern insanın zihninde mevcut değildir; bu nedenle, adam bir tanrı olmayı hayal etmeye başladı.

 

Fransa Arc Clovis ve Joan rağmen, tarihinin (St. Bartholomew üzerinde Protestanlar, cadı avı, tutuklamalar ve Tapınakçılar ve Jeanne infaz katliamı boyunca öfke Allah’a devam etmiştir Arc vb ..) ve Fransa nihayet 1789 devrimi sırasında devlet Allah’ı yayımladı.

 

Cumhuriyet 1789 yılında Fransa’nın hayattan Tanrı’yı ​​götürmek istedim ve sonuçta nereye götürür görürüz.

 

227 yıl sonra, Fransa, harap işgal ve önemli olarak memnuniyetle destekli, ev sahipliği, beslenir bu sözde barışçıl işgalciler tarafından mülkünün mahrum, ücretsiz bakım ve hatta bizim vergilerle aylık ödenir!

 

Oysa Fransız yaşamak olasıdır « yoksulluk » yetersiz aile bütçesine daha ağır bir genellikle ağrılı iş ve yükleri rağmen « sefalet içinde » işsizlik vurdu.

 

emeklilik genellikle uzun çalışma ömrü sonra çok acı sefalet güvencesiz en iyi ve en kötü altındadır.

 

Fransız halkı damgalanmış ve birlikte yaşamaya hükümetler tarafından zorla edildiği bu yabancı işgalciler yararına güvensizlik ve sefalete mahkûm edildiği.

 

Bu canlı dizi bir maliyeti vardır ve sosyal faydalar Fransız halkının büyük zorluk bu noktaya azalma ise büyük ağrıları onu destekleyen Fransız halkı « Vergiler, vergi, harç ve ücretleri, her zaman daha önemlidir olduğunu tedavi.

 

Başkan François Hollande, hatta var onun eski metresi kitabında, en azından onları adlandırarak halkını hakaret: « dişsiz ».

 

Fransız düzgün iyileşmek olamaz doğrudur, çünkü utanç verici utanç verici, aşağılayıcı ve hakaret Bu ifade, yine de gerçeğin bir yansımasıdır.

 

diş bakımı ve protez maliyeti genellikle yoksulluk ve sefalet içinde yaşayan insanlar için engelleyici ve bunlar genellikle aslında dişsiz varlıklarız.

 

Bu tedavilerden ve protez karşı bütün bu yabancı işgalciler ücretsiz!

 

Biz Hıristiyanlar bu kıyamet duruma götürdü Fransa’nın hayatında Allah’ın yokluğu olduğunu anlıyoruz.

 

Ve bizi anlamak yapmak için, Allah bu yabancı « işgalciler » Lucifer dininden olan istedik « İslam. »

 

Her gün gördüğümüz gibi biz son zamanlarda yaşıyoruz ve Rabbimize ve Kral İsa’nın dönüşü ile sona erecek.

 

Ben büyük umut olduğunu eylül ayı veya Ekim 2016 ayı için bu dönüş

 

Ama biz zaten yanlış olduğumu kabul etmeliyiz ve bu sefer ben hala yanlış olduğumu gözardı edilemez.

 

Ne yazık ki, biz bir kaç on yıl Rabbin dönüşünü beklemek zorunda kalabilirsiniz.

 

Ama ağrı başladı, çünkü Umarım değildir (yadsınamaz) ve 29 Eylül 2008 tarihinden itibaren büyük bir güçleri ile grev.

 

Biz de onlar döndükten doğum ağrıları gibi olmalıdır çünkü İsa Mesih’in zafer dönmek için giderek kötüleşeceğini biliyorum.

 

Yani ağrı ilerici ve sadece daha kötüleşebilir!

 

İsa, bu yıl 2016 dönerse, biz yakında hayatın tüm bu ağrıların kurtulmuş olacak. Bizim günahlarımız, hatalarımızdan, hatalarımızdan, bizim kötü işlerle ve pis düşünceler için her gün af isteyen dua ile Tanrı ile birlik içinde kalması esastır.

 

Biz hayatımızı bu işgalciler de dahil olmak üzere yardım için bize sormak herkes yardımcı Hıristiyan değerleri öne var.

 

Ama biz de kültürümüzü, tarihimizi, değerlerimizi ve ülkemizi Fransa savunmak zorunda.

 

Avrupa’daki her ülke bizim dilleri, bizim hikayeleri ve ülkelerin farklı olması durumunda, Hıristiyan inancı yaygın olarak işgal için Fransa’ya söylemek Not geçerlidir.

 

Ben bizim hükümetlerin zayıflığı Suriye’den değil sadece gelen göçü tüm halkları teşvik değil, dünyanın dört bir yanından gelen Avrupa ve özellikle Fransa’da daha iyi bir hayat aramak olduğunu açıklamak gerekir.

 

İsa Mesih’in geri dönmeden önce son günlerde insanlığın zorlu tanımı ile olacaktır. Her şey bu yıl 2016 için yapılması gereken Önemle dua etmeliyiz.

 

Bu vaftiz aracılığıyla Mesih’e varlıkların en fazla sayıda getirmek için çok az zaman bırakır.

 

Aynı zamanda belki de vaftiz Tanrı Avrupa’da kendilerine gönderilen tüm göçmenlere sunulan edilir. Yani yardım isteyin herkese vaftiz önermek çekinmeyin.

 

Tanrı istemişti, biz göçmenlerin tüm ailelerin yerine olabileceğini düşünüyorum.

 

mütevazı kalır ve günahlarımızdan, hatalarımızdan, hatalarımızdan, bizim kötü işlerle ve saf olmayan düşünceler rağmen bizi aşk için Tanrı’ya şükrediyorum.

 

İsa gelecek ve daha sonra onun dönüş yavaş ise ne yazık ki, bu yüzden 2017 yılında büyük bir sorun olacak.

 

Bu Fransa’da cumhurbaşkanlığı seçimleri olacak ve vicdanı her kendi seçtikleri aday için oy gidecek.

 

Cumhuriyet kendisini bir gölge ve onun egemenliğinin kaldırıldı ve para edildiğini Bununla beraber farkında olmalıdır.

 

etkisi ve dünyada Fransa’nın etkisi General De Gaulle bu yana giderek périclitent.

 

hala var ama artık laik ve Kuran ise hiçbir şey kalıcı Fransız azınlık Hıristiyan ve Cumhuriyeti olacak durdurmak ve önümüzdeki yıllarda, işgali tersine çevirmek için yapılırsa bu değişiklik sandıkta demokratik olacaktır.

 

yetkililer insanlara gerçeği konuşmak yasak var. Yani hiçbir rakamlar resmen Fransız Müslümanların sayısı mevcut ama herkes İslami cemaatler Fransa ve Avrupa’da giderek daha önemli olduğu her mahallede, her şehirde görebilirsiniz.

 

Açıkçası, bu toplulukların önemi şaşırtıcı!

 

İslami göçün bu gevşek politikalar bu Faith, Hıristiyanlık ve İsa Mesih’in uzaklaşacak anketlerde destek.

 

Yargıç ve kınıyoruz göçmenlerin de Faith, Hıristiyanlık ve İsa Mesih’in uzak hareket edecek.

 

Ama bu sadaka unutma kendini başlar ve biz kendi gerekir bir.

 

Yani ne olursa olsun tüm bu işgalciler göçmenlere bizim seçilmiş yetkililer tarafından alınan kararlar, biz kararların sevgi ve Hıristiyan sadaka ile uygulanmasını sağlamalıdır.

 

Bir anda erkek söyleyerek, Allah’ı inkar zaman « hümanistlerin » kendi kader olarak başkalarının kaderi ve onların ruhlarının akıbeti hakkında daha fazla endişe duyuyorlar.

 

Cumhurbaşkanlığı seçimleri, ne olursa olsun seçim tablolar ve vaatlerine sonra, göç akımları Avrupa’da ve özellikle Fransa’da süpürme devam etmesi muhtemeldir.

 

Aynı nedenler hep İslamcılar Doğu’da olduğunu, Avrupa’da yapacak, aynı efektler üretir.

 

Şiddet, iç savaş ve dini savaş bu nedenle kesinlikle Fransız cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından acı sonrasını canlandırmak olacaktır. önce değil Eğer !!!

 

Gerçek olarak ve Allah’a giden yolları gibi bütün dinleri tanımak, bu nedenle kardeşlerimizin çoğunun gerçek anlamını tuttu kim anlaşılabilir kadar Papa kendisi inancını kaybetmiş bir dünyada inanç giderek kısıtlanır.

 

giderek bizim özgürlük haline de kısıtlı. Yakında biz kesinlikle bizim kiliselerine karşı ve Fransa’da kardeşlerimizin şiddet ve dünyanın geri kalanına karşı, Hıristiyan inancına karşı tüm eylemleri kınamak için özgürlük olmaz.

 

Yani benim sevgili kardeşlerim, ben. Blog adının başlığında ilk kapıya iki kitap yazdım « Kralın Dönüşü vaiz » ve altyazılı « Karanlıktan ışık geliyor » ilk bölümünde bu kitap kanıtlıyor hangi adam ne onun birçok eserleri Tanrı’nın iradesini takip seçenlerin kaderi olacak neden Tanrı ve varlığı açıklar. Bu kitabın ikinci bölümünde ben önem ve benim iradesine karşı blogun olası bir kapatma kurtarmak benim bazı makaleler içeriyor.

 

başlığı ile ikinci kitabı « Fransa, Medeniyet ve Cumhuriyet başıboş »kimin altyazı ve « Kralın Dönüşü Vaiz » Biz aldatılmak nasıl ilk bölümünde açıkladı ve hikaye hattı ihanet kölelik süre sonunda kendimizi bulmak için fatidiquement. Aynı zamanda Fransa Bu rut, çıkabiliriz açıklar« Fransa Kralı bir dönüş, » İsa Mesih’in dönüşü birkaç on yıl içinde yapılmalıdır eğer. Bu kitabın ikinci bölümü de benim bazı makaleler Ayrıca benim iradesine karşı blogun olası bir kapatma kurtarmak için önemli kabul var içermektedir.

 

Ne olursa olsun, Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü bizim nesil için, mutlak bir kesinlik olduğunu! Ve bir şüphe gölgesi zarar vermez!

 

Ama Kutsal Kitap aynı zamanda İsa neredeyse Dünya’dan ortadan kalkmış gerçek inanç dönecektir zaman söyler.

 

Ben getiri imminensin ve yılı 2016 için Rabbimiz İsa Mesih’in çabukluk ve eminim bu yüzden bile, aslında yanlış olabilir kalır ve her iki kitap kesinlikle size yardımcı olacak sadece Tanrı bilir çünkü düşman Faith neler yapabileceğini.

 

Biz görmek ve 2008 yılından bu yana Hıristiyanlık cehenneme indi görüyoruz. Bizim kardeşlerimiz bizim seçilmiş yetkililer genel kayıtsızlık dünya çapında öldürüldü. Biz İslam Hıristiyanlara karşı savaşım bulabilirsiniz.

 

resmi bir beyan eşdeğer ABD’de Cathedral of St. Patrick 27 Eylül 2015 Franciscus bile yalanladı İsa, Katolik kilisesinin ölüm vardı Papa Francis, tarafından yapılan şimdiden fonksiyon özelliklerini reddetti 13 Mart 2013 tayin zaman papalık.

 

Biz daha fazla zaman, daha biz geçtiğini bulmak « Hıristiyanlar » saydı ve dock konur.

 

Karanlık gün kala, bu yüzden erken Hıristiyanlar olarak zorunlu olarak gizli toplantılar veya gizli hazırlamak için faydalı olacaktır iki kitap yazmaya karar ya da hatta Rabbinin dönene kadar tekrar evangelize edebilirsiniz.

 

Bu gerekli olmadığını, ancak, umuyor ve bu kez iyi olduğunu ve İsa Eylül veya Ekim ayı için bu yıl 2016 gerçekten geri olduğunu, ben trompet bayram arasında vesilesiyle düşünüyorum 03 ve 4 Ekim.

 

Ben zamanın İncil sonu geçen hafta blogunda açıklanan, yedi yıllık bir süre Daniel yaklaşık 600 yıl önce ilk İsa Mesih’in peygamber tarafından peygamberlik olmuştu.

 

Geçen yedi yıl süre sonunu kapatmak için, Allah’ın azap vardır. Bu yedi yıllık süre ikinci üç buçuk yıl boyunca iki defa, üç buçuk yıl ve bu oluşması kehanet belirtilmiştir, ağrı çok daha parlak olacaktır.

 

Benim yazıda duyurduğumuz gibi MAYIS 14 VEYA 15 Eylül 2015 İsa Mesih’in RETURN! Trompet BAYRAMI SIRASINDA güçtür çünkü İsa’nın dönüşü, sıkıntı yedi yıl sonunda Wall Street borsa kazasında aşağıdaki I 2008 29 Eylül bulunan başlangıcı müdahale etmek zorunda kaldı o zamandan beri İsa Mesih’in dönüşü tüm habercisi işaret ve kehanetler daha fazla kuvvet ve büyüklük ile yaşanıyor unutmayın.

 

Rabbimizin dönüş Eylül ya da Ekim 2015 müdahale Ve yine hepimiz bunun bir hata olduğunu tespit etmek zorunda kaldı. Oysa acı gerçek ve 29 Eylül 2008 tarihinden itibaren büyüyen oldu.

 

Hata ben kehanet iki üç buçuk yıl söz dikkate almayan tarafından yapılan düşünüyorum.

 

Sonunda Kehanet iki üç buçuk yıl belirtilmiş ise üç buçuk yıl iki dönem arasında bir ölü zaman olduğu anlaşılmaktadır.

 

İspanyolca dil videosu: ilk dönem orantısız ve beklenmedik olduğu gibi ne yazık ki göz ardı edilir Göklerde büyük bir işareti ile Mart 2012’de sona erdi.

Üç ikinci bölümü bir buçuk Franciscus atanması ile Bence başlayan 13 Mart 2013 ve ağrı devam etmek ve her alanda giderek kötüleşeceğini açıktır.

 

Üç ve 13 Mart sonrası bir buçuk 2013 13 Eylül, 2016 için bize getiriyor!

 

Yani, biz itiraf etmeye cesaret gerekir. İsa’nın dönüşü duyurmak İncil’de bahsedilen tüm işaretler ve kehanetler analizi Dünya’da yaşayan her türlü olayların uzun bir liste ortaya koymaktadır.

 

açıklama yapmadan Afetler, depremler, yangınlar, şiddetli yağışlar, fırtına, kasırga, Exodus, salgın hastalıklar, kıtlıklar, şiddet, savaşlar ve savaşların söylentiler, terörizm, değerlerin kaybı, balık, kuşlar ve yaban hayatı ve hayvancılık sayısız ölümler günlük vardır gezegenin ve insanlığın yaşam. Bu olaylar Lord ve Kralın dönüşü duyurmaktan kehanetinde bulundu, İsa bin yıl yeryüzünde hüküm geliyor Tanrı’nın tek oğlu kıyamete kadar gelecek.

 

görünse de garip evet biz belki bizim yaratıcısı karşılamak üzereyiz.

 

Ben temkinli olmak istiyorum ve belki demek ve ben hata henüz belki bir kez itiraf.

 

Ben zaten biliyorum ve bu yüzden yanlış olabilir kabul etmekten utanç duymuyorlar bir peygamber değilim. İsa bize işaretleri bıraktı Ancak, bize bakmak ve bize güç ve zamanın sonuna ilişkin zorlukların üstesinden gelmek için gerekli umut verirken beklemek yapmaktır.

 

Bu Rabbimizin getiri iyi bir haber.

 

Ama iyi haber varsa, aynı zamanda kötü bir haber olduğunu hayal edebiliyorum.

 

İlk kötü haber son günlerde zor olacağını çok İsa Mesih’in dönüşü güne yakın ve kurşun olarak önümüzdeki aylarda korkunç zor olacak olmasıdır. Onlar Tanrı’nın gazabı günün zaman olacaktır.

 

Af ve pişmanlık soran, dua çok gayretli olması dolayısıyla önümüzdeki aylarda çok önemlidir. Sonra iyi çok geç olabilir !!!

 

İkinci kötü haber kilisenin tutsaklık son dakikada veya Tanrı’nın gazabı günün saatinden önce olacak eğer bilmiyorum olmasıdır.

 

Ağrı çoğumuz için daha dayanılmaz olacak çünkü Rabbimiz İsa Mesih’in dönüş yarar gecikmiş değil ki benim sevgili kardeşlerim dua et.

 

Ancak biz benim analiz doğruluğu rağmen olması birkaç yıllar özür dilerim Rabbimizin dönüşü ve önceden beklemek açtı olabilir.

 

Rabbinin yolları vardır ve ben buldum, genellikle anlaşılmaz!

 

Biz birkaç on yıl beklemek zorunda eğer çok zor olacak ve ben Mesih düşmanı takipçileri yalan göründükleri çok daha büyük olduğu gerçeğine dikkatinizi çekmek ve ben görüntülemek için davet Bu blog sayfasında bu Video:  »  BURADA   «  Dünya’da yaşına yaş için katlanmak yalanların büyüklüğü hakkında bir fikir edinmek için.

 

Mesih İsa’ya sevgili Kardeşlerim iki sürümleri Edilivre benim kitap sipariş davet ediyoruz.

 

Tanrı sizi korusun ve Tanrı ona göre İsa ve potansiyel takip barış, adalet, merhamet ve tevazu hakkı ve sevgi erdemli yolu içinde tutmak.

 

insanlığı nelerin beklediğini daha iyi anlaşılması için, benim yazı okumak için teşvik Eylül ya da Ekim 2016 İsa Mesih’in RETURN

 

trompet Yahudi bayram yeryüzünden hepimizi şaşırtabilir gerekir 03 ve 4 Ekim 2016 tarihinde yapılacak olan …. !

 

galip

 


EDILIVRE

Editions Edilivre – APARIS

175 bulvarı Anatole France

Bat A, 2. Kat

93200 Aziz Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Faks: 01 41 62 14 50

http://www.edilivre.com/contacts

 

 

 

Bu makaleyi kapanış olarak, ben korku hala Belçika’da bombalı saldırılarda birçok aileyi vuruldu o televizyonda ettim.

Belçika

Burada benim derin üzüntü ifade ve kurbanlara ve ailelerine için dua Mesih’e tüm sevgili kardeşlerimizi davet ediyoruz.

 

Bu aşağılık eylemler bizi terörist Allah’ın dediğimiz bir Tanrı adına onların katliamı yürütmek olduğunu anlamak yapmak olduğunu, ancak nefret dinlemek yok!

 

İslam Lucifer din ve kurulduğu günden bu yana İslamcılar el Aşk silah konuşuyoruz!

 

Ve Papa bütün dinlerin doğru ve onlar da Allah’a yolları olduklarını muhafaza demek!

 

İsa dedi bir an için unutmayın  :

 « Ben yolu gerçek ve yaşam Ben’im; kimse Baba’ya ama bana göre geliyor! « 

 

Tanrı sizi korusun.

galip


%d blogueurs aiment cette page :