Atgriešanās LAMB 2016!

emblem_of_the_holy_see-SVG (1)

Jēzus Kristus,

Viens Dievs, viena zeme, viena tauta.

 

Bībele mums saka, ka Dievs « ir », un ka viņš radīja Visumu, zemi un cilvēks.

 

Saskaņā ar ebreju kalendāru mēs šogad 2016, 5777 th gads radīšanu cilvēces ar Dievu.

 

Kas atzīt pretrunā zinātniskiem pseido-pierādījumu meklēšanu cilvēci vairāk nekā miljons gadiem.

 

Visā vēstures, Bībele tika mācīts vīriešiem, lai saglabātu šo pavedienu savienību starp Dievu un cilvēci.

 

Ak, cilvēks, nevis iegūt tuvāk Dievam šajā mācību turpināja virzīties prom.

 

Neskatoties mācībā Bībeli, daudz nepareizu ir parādījusies vairāk cilvēces vēsturē. Bija saules pielūdzēju, mēness un spooky iedomāts dievības.Vīrieši ir pat dievināja kā dieviem piemēru faraonu.

 

Bet cilvēks mūsdienu pasaulē bija vēl vairāk apvainojums Dievam! Cilvēks ir vienkārši noraidījusi tās autors vai sliktāks cilvēks rīkojas tā, it kā Dievs neeksistē.

 

Tātad Dievs nav klāt prātā mūsdienu cilvēks, cilvēks sāka sapņot kļūt par dievu.

 

Francija neskatoties uz Clovis un Žanna d’Arka, turpināja sašutumu Dievam visā tās vēsturē (slaktiņu protestanti uz Sv Bartolomeja, raganu medībām, arestus un nogalinot Templiešu un Jeanne Arc utt ..), un Francija ir galīgi atbrīvo Dievu valsts ar 1789 revolūcijas laikā.

 

Republikas ir gribējis braukt Dievu no dzīves Francijā 1789 un mēs redzam, kur tas galu galā noved.

 

227 gadus vēlāk, Francija ir sagrauta, iebruka un atsavināts par viņa īpašumu, ko šie pseido-mierīga iebrucējiem, kas ir apsveicami, kā nozīmīgs, atbalstāmos, izmitināto, baro, rūpējas par brīvu un vēl maksā katru mēnesi mūsu nodokļiem!

 

Tomēr Francijas varētu dzīvot « nabadzībā » neskatoties uz bieži vien sāpīgas darbu un kravu vairāk smago uz kalsns ģimenes budžetu,« postā », kad skāra bezdarbs.

 

Pensijā viņi ir labākais nedrošs un sliktākajā postā pēc garas darba dzīvē parasti ir ļoti sāpīgs.

 

Francijas cilvēki ir nosodāma un nolemti nedrošības un postā labā šiem ārvalstu iebrucējiem, ar kuru viņi bija spiesti ar valdības dzīvot kopā.

 

Šis dzīvot komplekts ir izmaksas, un tas ir Francijas cilvēki, kas atbalsta to lielas sāpes « Nodokļi, nodokļi, nodevas un maksājumi vienmēr ir svarīgāki, bet sociālie pabalsti samazināsies līdz vietai, ka Francijas iedzīvotāji ir ļoti grūti ārstēšana.

 

Prezidents Fransuā Olands ir vēl vismaz grāmatā viņa ex-saimniece, apvainoja savu tautu, nosaucot tos: « Bezzobu ».

 

Šī izteiksme apkaunojoši, kauna, pazemojoši un aizvainojoši tomēr ir atspoguļo realitāti, jo tā ir taisnība, ka Francijas nevar dziedēt pareizi.

 

Par zobārstniecības un zobu protēzes izmaksas bieži vien ir pārmērīgi cilvēkiem, kas dzīvo nabadzībā un postā, un tie ir faktiski bieži bezzobu būtnes.

 

Ar pret šiem ārstēšanas un zobu protēzes ir bez maksas visiem šiem ārvalstu iebrucējiem!

 

Mēs kristieši saprot, ka tas ir bez Dieva dzīvē Francijā, kas noveda mūs uz šo apocalyptic situācijai.

 

Un, lai padarītu mūs saprast, Dievs vēlējās šie ārvalstu « iebrucējiem » ir no reliģijas Lucifers « islāmu. »

 

Kā mēs redzam katru dienu mēs dzīvojam beigu laiku, un tie noslēgsies ar atgriešanos mūsu Kunga un Karaļa Jēzus Kristus.

 

Man ir lielas cerības, ka šī peļņa par mēnesi gada septembrī vai mēneša 2016. gada oktobrī

 

Bet mums ir jāatzīst, ka es esmu jau nepareizi, un es nevaru izslēgt, ka šoreiz es joprojām esmu nepareizi.

 

Ak, mēs, iespējams, būs jāgaida dažas desmitgades atgriešanos Kunga.

 

Bet es ceru, ka ne, jo ir sākusies sāpes (tas ir nenoliedzams) un tie streiku ar lielu spēku kopš 2008. gada 29. septembra.

 

Mēs arī zinām, ka tie pasliktinās arvien atgriezties godībā Jēzus Kristus kopš viņa atgriešanās ir jābūt kā sāpēm dzemdībās.

 

Tātad sāpes ir progresīva un var tikai pasliktināt vairāk!

 

Ja Jēzus Kristus šogad 2016 atgriežas, mēs drīz atbrīvosies no visām šīm sāpēm dzīves. Tāpēc ir svarīgi, lai paliek kopībā ar Dievu caur lūgšanu lūdz piedošanu katru dienu par mūsu grēkiem, mūsu kļūdām, mūsu kļūdām, mūsu ļaunajiem darbiem un mūsu neattīrītus domas.

 

Mums ir mūsu dzīvē izcelt mūsu kristīgās vērtības, palīdzot visiem tiem, kas lūdz mums palīdzību, ieskaitot šiem iebrucējiem.

 

Bet mums ir arī aizstāvēt mūsu kultūru, mūsu vēsture, mūsu vērtības un mūsu valsts Francija.

 

Ņemiet vērā, ka es saku Francijai ir spēkā katra valsts Eiropā iebruka, it kā mūsu valodu, mūsu stāsti un mūsu valstis ir atšķirīgas, mūsu kristīgā ticība ir kopīgs.

 

Es būtu jāprecizē, ka tas ir vājums mūsu valdību mudina visas tautas ar izceļošanu, kas nāk ne tikai no Sīrijas, bet visā pasaulē meklēt labāku dzīvi Eiropā un jo īpaši Francijā.

 

Pēdējās dienas pirms atgriešanās Jēzus Kristus būs ar toughest definīcijai cilvēci. Mums jālūdz stingri viss jādara šogad 2016..

 

Tas atstāj ļoti maz laika, lai visvairāk būtņu Kristum caur kristību.

 

Tas ir arī iespējams, par šo kristību jāpiedāvā visiem migrantiem, ka Dievs viņus sūta Eiropā. Tāpēc nevilcinieties ierosināt kristību visiem, kas lūdz jūsu palīdzību.

 

Domāju, ka, ja Dievs būtu gribējis, mēs varētu būt vietā visu ģimenēm migrantiem.

 

Paliek pazemīgs un pateicos Dievam par mīlestību, kas ved mūs neskatoties uz mūsu grēkiem, mūsu kļūdām, mūsu kļūdām, mūsu ļaunajiem darbiem un mūsu neattīrītus domas.

 

Ak, ja Jēzus Kristus ir lēni nāk, un viņa atgriešanās uz vēlāk, tāpēc mums būs liela problēma 2017. gadā.

 

Tas būs prezidenta vēlēšanas Francijā un katrs savā sirdsapziņā dosies balsot par kandidātu pēc savas izvēles.

 

Tomēr tas būtu jāapzinās, ka Republika ir ēna par sevi un tās suverenitāte ir atcelta un tās valūta.

 

Ietekme un ietekme Francijas pasaulē périclitent arvien kopš ģenerālis de Golls.

 

Ja nekas netiks darīts, lai pastāvīgi apturēt un mainīt iebrukumu, turpmākajos gados būs franču mazākumtautību kristieši un Republiku, ja tas joprojām pastāv, taču vairs laicīga un Korāna šīs izmaiņas būs demokrātiski aptaujas.

 

Iestādes ir aizliegts runāt patiesību cilvēkiem. Tāpēc nav skaitļi oficiāli pastāvēt par vairāku Francijas musulmaņiem, bet ikviens var redzēt katrā pilsētā, katrā rajonā, ka islāma kopienas ir arvien svarīgāka Francijā un Eiropā.

 

Jo skaidrs, ka ir svarīgi no šīm kopienām ir satriecoša!

 

Atbalsts aptaujas šie LAX politika islāma migrācijas tas pārvietosies prom no ticības, kristietību un Jēzu Kristu.

 

Tiesnesis un nosodīt migranti arī attālināties no ticības, kristietību un Jēzu Kristu.

 

Bet neaizmirstiet, ka labdarība sākas ar sevi un viens mums ir pašu.

 

Tātad, neatkarīgi pieņemtie lēmumi mūsu vēlētām amatpersonām, lai visiem šiem iebrucēju migrantiem, mums jānodrošina, ka lēmumi tiek piemēroti ar mīlestību un kristīgo labdarību.

 

Laikā, kad vīrieši noraida Dievu, sacīdami: « humānistu » tie ir vairāk nobažījusies par likteni citu kā ​​savu likteni un likteni viņu dvēseles.

 

Tādēļ ir iespējams, ka pēc prezidenta vēlēšanām, neatkarīgi no vēlēšanu paziņojumiem un solījumiem, migrācijas plūsmas turpina tīrīt visā Eiropā, īpaši Francijā.

 

Šie paši cēloņi vienmēr ir tādas pašas sekas, ka islāmisti bija Austrumos, viņi to darīs Eiropā.

 

Tādējādi vardarbība, pilsoņu karš un reliģiskās karš noteikti atdzīvinās rūgto seku pēc Francijas prezidenta vēlēšanām. Ja ne agrāk !!!

 

Pasaulē, kur pats pāvests ir zaudējusi ticību līdz atzīt visas reliģijas kā patiess un kā ceļus, kas ved pie Dieva, tāpēc ir saprotams, ka daudzi no mūsu brāļiem un māsām, kuri tur patieso nozīmi ticība arvien ierobežota.

 

Ierobežots arī kļūst arvien mūsu brīvība. Drīz mēs noteikti nav brīvi denonsēt visus aktus pret mūsu kristīgo ticību, pret mūsu draudzēs un pret vardarbību uz mūsu brāļiem un māsām Francijā un pārējo pasauli.

 

Tātad mani mīļie brāļi un māsas, es esmu uzrakstījis divas grāmatas par pirmo durvīm nosaukumā blog nosaukumu. « No atgriešanās King sludinātājs » un apakšvirsraksts « No tumsas nāk gaisma » Šī grāmata pirmajā daļā pierāda Dieva esamību un izskaidro, kāpēc viņa daudzi darbi kas cilvēks un kāda būs liktenis, kuri izvēlējās sekot Dieva gribu.Otrā daļa šo grāmatu ir daži no maniem rakstiem es uzskata par svarīgu un saglabāt iespējamo slēgšanu blogā pret manu gribu.

 

Otrā grāmata ar nosaukumu « France, Civilizācija un Republic pa straumi » , un kuras apakšvirsraksts ir « sludinātājs atgriešanās King »paskaidroja pirmajā daļā, kā mēs maldināts un pievīla stāsts līniju fatidiquement atrast sevi beigās laika verdzībā. Tas arī izskaidro, kā Francija var izkļūt no šīs riests, « atgriešanās no Francijas karaļa, » ja atgriešanās Jēzus Kristus būtu jādara pēc pāris gadu desmitiem. Otrā daļa no šīs grāmatas ir arī daži no maniem rakstiem esmu arī uzskata par svarīgu, lai saglabātu iespējamo slēgšanu blogā pret manu gribu.

 

Jebkurā gadījumā, atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus ir mūsu paaudzes, tas ir absolūts pārliecība! Un tas nav cieš ēnas šaubām!

 

Bet Bībele arī stāsta mums, ka tad, kad Jēzus Kristus atgriezīsies patiesās ticības ir gandrīz pazuda no zemes virsas.

 

Tātad, pat tad, ja es esmu pārliecināts par nenovēršamība atgriešanās un savlaicīgumu mūsu Kunga Jēzus Kristus par 2016. gadu, ir jākonstatē, ka es varētu būt nepareizi un ka abas grāmatas noteikti jums palīdzēt jo tikai Dievs zina, ko ienaidnieki spēj Faith.

 

Mēs redzam, un norāda, ka kopš 2008. gada kristietība ir cēlusies ellē.Mūsu brāļi un māsas iet bojā visā pasaulē vispārējā vienaldzību mūsu ievēlēto amatpersonu. Mēs redzam, ka islāms karoja pret kristiešiem.

 

27. septembris 2015 Francisks ir pat noliedza Jēzus Kristus katedrāle St Patrick ASV, līdzvērtīgs oficiālu paziņojumu par nāves katoļu baznīcas , ko Francisks, kurš jau bija atteikusies atribūtus funkciju pāvesta kad iecelts 13. marts 2013.

 

Mēs redzam, ka vairāk laika iet, jo vairāk mēs « kristieši » ir izcelt un likt dokā.

 

tumši dienas uz priekšu, tāpēc es nolēmu uzrakstīt divas grāmatas, kas būs noderīga, lai sagatavotu diskrētu sanāksmes vai slepenībā nepieciešamība, jo agrīnā kristiešu vai jūs pat varat evaņģelizēt un atkal, līdz atgriešanos Kunga.

 

Cerot, ka tomēr tas nav nepieciešams, un, ka šis laiks ir labs un ka Jēzus Kristus ir patiesi atpakaļ šogad 2016 par mēnesi gada septembrī vai oktobrī, es domāju, ka par godu svētkiem trompetes starp 03 un 4. oktobris.

 

Es paskaidroju, blogā pēdējā nedēļā Bībeles beigu laiku, septiņus gadus bija pravietots pravietis Daniel aptuveni 600 gadus pirms pirmās nāk no Jēzus Kristus.

 

Pēdējo septiņu gadu laikā slēgt beigu laiku, ir Dieva sods. Tas ir norādīts, pravietojums, ka šis septiņu gadu periods sastāv no divām reizēm trīsarpus gadus un ka otrajā trīsarpus gadu laikā, sāpes būs daudz gaišāks.

 

Kā es paziņots manā rakstā atgriešanās Jēzus Kristus maijā 14 vai 15 2015. gada! LAIKĀ Tauru svētki atgriešanās Jēzus Kristus nācās iejaukties beigās septiņu gadu bēdām, sākumā es, kas atrodas uz 2008. gada 29. septembrī pēc akciju tirgus crash Wall Street, jo spēks ir atzīmēt, ka kopš tā laika visi ievadīs zīmes un pravietojumi par Jēzus Kristus atgriešanās ir noticis ar lielāku un lielāku spēku un apmēriem.

 

Mūsu Kunga atgriešanās nācās iejaukties, lai septembrī vai 2015. gada oktobrī, un tomēr mēs visi atzina, ka tā bija kļūda. Taču sāpes bija reāla un pieaug kopš 2008. gada 29. septembra.

 

Kļūda Es domāju, ka es, neņemot vērā to, ka pravietojums minēts divreiz trīsarpus gadiem.

 

Es beidzot sapratu, ka, ja pravietojums norādīja divreiz trīsarpus gadus ir miris laiks starp diviem periodiem trīsarpus gadiem.

 

Pirmais periods beidzās 2012. gada martā ar lielu zīmi debesīs, kas ir diemžēl ignorēt, jo tas bija nesamērīga un negaidīts: spāņu valodas video.

Otrā daļa no trīs ar pusi sāk manuprāt ar iecelšanu Francisks 13. 2013. gada martā , un ir skaidrs, ka sāpes turpināsies un pasliktināsies arvien visās jomās.

 

Trīs ar pusi pēc 13. marta, 2013. gada mūs līdz 13 septembrim, 2016!

 

Tātad, mums ir uzdrīkstēties uzņemt. No visām zīmēm un pravietojumi analīze minēts Bībelē paziņot atgriešanos Jēzus Kristus atklāj garu notikumu sarakstu visu veidu, ka mēs dzīvojam uz Zemes.

 

Katastrofas, zemestrīces, ugunsgrēki, lietusgāzes, vētras, viesuļvētras, Exodus, epidēmijas, bads, vardarbība, kari un karu nostāstus, terorisms, vērtību zudums, neskaitāmus nāves zivju, putnu un savvaļas dzīvniekiem un mājlopiem bez paskaidrojumiem ir katru dienu dzīve planētas un cilvēci. Šie notikumi bija pravietots paziņot atgriešanos Kunga un karali, Jēzus Kristus ir vienīgais Dieva Dēls nāk lai valdītu uz zemes par tūkstoš gados līdz Pastardiena.

 

Jā, dīvaini, jo tas var likties, mēs, iespējams, par to, lai sasniegtu mūsu radītājs.

 

Es gribu būt piesardzīgiem un teikt varbūt, un jāatzīst, ka esmu vēl varbūt reizi kļūdu.

 

Es neesmu pravietis jūs jau zināt, un tāpēc man nav kauns atzīstot varētu būt nepareizi. Tomēr, ja Jēzus Kristus mums atstāja zīmes ir padarīt mūs meklēt un gaidīt, kamēr dod mums spēku un cerību vajadzīga, lai pārvarētu grūtības, kas saistītas ar laiku beigām.

 

Tas ir labas ziņas par atgriešanos mūsu Kunga.

 

Bet jūs varat iedomāties, ka, ja ir laba ziņa, ka ir arī sliktas ziņas.

 

Pirmais Sliktās ziņas ir, ka turpmākie mēneši ir būs briesmīgi grūti, jo mēs novest ļoti tuvu dienai atgriešanās Jēzus Kristus un ka pēdējās dienās būs vissmagāk. Tie būs laiks dienā Dieva dusmas.

 

Tāpēc ir ļoti svarīgi, jo tuvākajos mēnešos ir ļoti centīgs lūgšanā, lūdzot piedošanu un grēku nožēlošanu. Pēc tam var būt par vēlu !!!

 

Otrais slikta ziņa ir tā, ka es nezinu, ja ekstāze no baznīcas būs pēdējā brīdī vai pirms dienas laikā no Dieva dusmas.

 

Lūdzieties mani mīļie brāļi un māsas, lai atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus nav labuma atlikta, jo būs vairāk nepanesams daudziem no mums sāpes.

 

Taču mēs varam būt, neskatoties pareizību manas analīzes lika pagaidīt vēl dažus gadus atgriešanos mūsu Kunga un iepriekš es atvainojos.

 

Ceļi Kunga ir, un man ir konstatēts, bieži necaurejams!

 

Ja mums ir jāgaida dažas desmitgades tas būs ļoti grūti, un es vērst jūsu uzmanību uz to, ka meli par sekotājiem pretinieka Kristus ir daudz lielāks, nekā tie parādās, un es aicinu jūs, lai apskatītu šis video par šo emuāru lapā:  »  HERE   «  , lai iegūtu priekšstatu par lielumu meliem mēs pacietīsim vecumu no vecuma Zemes.

 

Mīļie brāļi un māsas Kristū Jēzū es aicinu jūs pasūtīt manas grāmatas Edilivre divos izdevumos.

 

Lai Dievs jūs svētī, un saglabātu jums labi un tikumīgs ceļu mīlestības, miera, taisnīguma, līdzjūtības un pazemību, ka mēs izsekot Jēzu Kristu un rezultātā viņa Dievam.

 

Lai labāk izprastu to, kas sagaida cilvēci, es aicinu jūs izlasīt manu rakstu atgriešanos Jēzus Kristus septembrī vai 2016. gada oktobrī

 

Ebreju Tauru svētki, kas notiks 03 un 4 oktobris 2016 vajadzētu pārsteigt mūs visus, saskaroties ar Zemes …. !

 

uzvarētājs

 


EDILIVRE

Editions Edilivre – APARIS

175 boulevard Anatole France

Bat A, 2nd Floor

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Fakss: 01 41 62 14 50

http://www.edilivre.com/contacts

 

 

 

Šajā rakstā aizverot, es pamanīju, televīzijā, ka šausmas joprojām notrieca daudz ģimeņu sprādzieniem Beļģijā.

Beļģija

Es liecinu šeit mans dziļas skumjas un aicina visas mani mīļie brāļi un māsas Kristū aizlūgt par upuriem un viņu ģimenēm.

 

Neklausieties naida, bet ka šie nicināms akti likt mums saprast, ka teroristi veic savu kaušanu nosaukuma Dieva viņi sauc Allah!

 

Islāms ir reliģija Lucifers un kopš tās pirmsākumiem islāmisti runāt Mīlestības ieročiem rokā!

 

Un teikt, ka pāvests uzsvēra, ka visas reliģijas ir patiesi, un tie ir arī ceļi uz Dievu!

 

Neaizmirstiet par brīdi, ka Jēzus Kristus teica  :

 « Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība; neviens nenāk pie Tēva, kā vien caur mani! « 

 

Lai Dievs jūs svētī.

uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :