SUGRĮŽIMAS Jėzų Kristų už rugsėjį arba 2016 spalio

 

Dievas-the-tėvas-vaikas-Jėzus-ir-balandis-kopija-1

 

Prieš sprendžiant Jėzaus Kristaus sugrįžimo temą, verta prisiminti, kai pagrindinė krikščionybės ir ypač gyvena, galų gale kartų tikėjimą.

 

BE krikščionių pabaigos laiką

 

 

Pirma būti krikščioniu yra suprasti, kad Dievas yra visų dalykų Kūrėjas, ir todėl taip pat esame Dievo kūrinys.

Taip pat supratau, kad Dievas sukūrė mus nemokama ir aprūpinta laisva valia, kad mes nuspręsti patys, kaip mes naudojame šią nuostabią dovaną, kad Dievas mums suteikė « Gyvenimas ».

 

Norėdami geriau suprasti Dievą ir žmogaus sukūrimą, aš kviečiame Jusskaityti mano knyga « Pamokslininkas karalius Grįžti Tamsos ateina šviesa » skaitykite straipsnį apie knygą: Knyga – Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas

 

Dievas savo begalinės gailestingumo mums suteikė visą šį brangų « gyvenimą », deja, mažai vertinama jo tikrosios vertės. Gyvenimas buvo duota mums Dievo nereikalaudami nieko iš mūsų mainais. Tai dovana.Bet vieną dieną, kad gyvenimas neišvengiamai baigiasi.

 

Dėl kai kurių, deja, tai yra nuo mažens, kad gyvenimas sustoja, kitiems jie pasiekia nerūpestingai šimtus metų ar daugiau.

 

Ir tada, tik po mirties kūno momento, siela pasirodo prieš savo Kūrėją.

 

Turime suprasti, kad laikas yra Dievo kūrinys, todėl mirties metu siela atvyksta tiesiai į paskutiniojo teismo metu.

 

Šio tyrimo metu trys parinktys, tada galima sielas.

 

Kai kas turėjo gyvenimo iškrypimai bus pasmerkti praleisti amžinybę pragarą.

 

Dauguma turėjo gyvenimą nei grynas, nei ydingas « Šilta » vis dėlto taip pat eiti praleisti amžinybę pragarą.

 

Tie pirmaujančių sveiką gyvenimą su pagarba ir teisumu, taip pat eiti nepaisant jų pavyzdingi gyvenimą praleisti amžinybę pragarą.

 

Būti krikščionimi yra suprasti, kad visos sielos yra pasmerktas gimimo praleisti amžinybę pragarą. Tai yra tikras!

 

Ir aš nieko leidžia man pasakyti, ar pragaras bus mažiau skausminga kai nei kitiems, remiantis veikų per savo gyvenimą.

 

Ne, kas netyra, galite įvesti į dangaus karalystę ir kaip mes visi esame gimtosios nuodėmės vežėjai į mūsų mirtingųjų gyvenimą Žemėje pabaigos, todėl mes visi esame pasmerkti praleisti amžinąjį gyvenimą pragare.

 

Kas bus po velnių niekas tiksliai nežino, tačiau, Enocho knygoje mes turime apžvelgti, pažymėdamas, kad yra vietų, danguje ar yra užrakintos amžinybę visus kūrinius to, nepakluso Dievui. Jėzus Kristus kalbėjo apie pragarą asocijuojasi Gehena (bet nieko sako Biblijoje kas tiksliai pragarą) Aš taip pat iškėlė hipotezę, kad tai gali būti pragaras mano straipsnis:SAMPRATA SUPRASTI Dievas HELL ,

 

Tai reikia bijoti, kad pragaras yra vieta, kur amžinasis gyvenimas egzistuoja ne Dievo meilės. Bet yra dar ir prižiūrimi savo angelais. (Žr Enocho knyga) https://victorpicarra.wordpress.com/le-livre-dhenoc/

 

Būti krikščionimi yra suprasti, kad tik Jėzaus Kristaus meilė gali suteikti mums viltį pabėgti šią planuojamą Dievo žmonijai nuo Adomo ir Ievos nepaklusnumo pragariškas amžinybės likimą.

 

Turi būti krikščioniu yra būti nusidėjėlis pripažinti ir priimti, kad būčiau išgelbėtas Jėzaus Kristaus, šiame pragariškas likimas meilę.

 

Būti krikščionimi yra priimti ir gyventi pagal Jėzaus Kristaus mokymo meile, taika, meilė, užuojauta ir nuolankumu.

 

Būti krikščionimi yra pakrikštyti vandenyje, Dvasią ir gimti iš naujo.

 

Iki vandens krikštą mes atgailauti dėl savo nuodėmių ir ateiti į Jėzaus Kristaus, kad būčiau išgelbėtas priimdami savo meilę ir kraujo, jis išliejamas už mus ant kryžiaus.

 

Per krikštą dvasios mes prašome Dievą, kad padėtų mūsų gyvenimus.Gavęs vandens krikštą krikščionis turi padaryti asmeninį požiūrį į maldą paprašyti Dievo vadovauti ir valdyti savo gyvenimą.

 

Taigi vaikščioti gyvenime ne iš kūno norų, bet tie iš Dvasios. Tai yra Dvasios krikštas.

 

Taigi, mes gimstame iš naujo mūsų žemiškojo gyvenimo vykdo savo gyvenimą meilės, taikos, meilės, užuojautos ir nuolankumu. Bet patosas sekti Jėzaus Kristaus mokymą, tarnauti Dievui, stebint jo įsakymų ir padėti tiems, kurie siekia mūsų pagalbos. Atsargiai padėti jums atnešti neturėtų būti tas, kuris ją gauna išlieka savo nuodėmes ir piktus darbus.Taip pat veda jus neigia Jėzaus Kristaus mokymą.

 

Kai jums padaryti padės jums tapti atsakinga už šios pagalbos naudojimą.

 

Taigi duoti pinigus narkomanas tai ar girtas neleidžia manote jūs peržiūrint gerą darbą. Jei jis prašo jums pinigus pasiūlyti jam duonos.Taip pat ir duoti pinigus tiems, kurie naudoja vaikus elgetauti neturėtų sukelti jums tai tikėti, kad jūs peržiūrint gerą darbą. Jūs tampate atsakingas už šį turinį vaikams.

 

Po mūsų gyvenimo žemėje, krikščionis atrodo prieš Dievo teismą. Ir Jėzaus Kristaus meilės, jis nesiruošia tiesiai į pragarą.

 

Krikščioniškas yra teisiami, jei jo gyvenimo darbai buvo gera, jis bus eiti į dangaus karalystę. Jei jo gyvenimo darbai nebuvo pakankamai gera, ji bus pro skaistyklos prieš įvesdami į Dangaus karalystę. Bet jei jo gyvenimo darbai buvo blogai jis eis į pragarą, nors jis tapo krikščioniška.

 

Du tūkstančius metų taip yra.

 

Bet mes esame laiko pabaigos ir ką keisti šiek tiek.

 

Kokie pokyčiai yra tai, kad laikų pabaigoje Jėzus Kristus turi grįžti į Žemę ten viešpataus per tūkstantį metų, kad bus atskirti paskutiniojo teismo žmoniją.

 

Ir geri krikščionys mes laukiame Jėzaus Kristaus sugrįžimą su viltimi, kad ji bus labai greitai.

 

Kristaus viešpatavimas Žemėje bus amžinybės nujautimas, mes gyvensime ilgiau, tačiau ji vis dar eina per mirtį prieš turintis amžinąjį gyvenimą.

 

Blogis bus ištremtas iš žemės per tūkstantmetį. Mes gyvename pagal Dievo karalystę meilės ir taikos.

 

Bet, nes yra bet, ir ji yra didelis. Ar tai Jėzaus Kristaus grąža turi būti kaip ir gimdymo skausmuose.

 

Taigi per Jėzaus Kristaus grąža yra šalia ir ilgiau gyvenimas yra sunku žmonijai.

 

Mes visi matome, kad metams bėgant, ypač po 29 Rugsėjis 2008 ir sunkiausiais laikais visuose lygmenyse. Žiūrėti mano straipsnį: per pastaruosius trejus ženklai GRĄŽINIMO Jėzaus Kristaus žemėje!

 

Žemės  : žemės drebėjimai, ugnikalnių išsiveržimai, audrų, liūčių, uraganų, gaisrai, klimato kaita, nuošliaužos, nežinoma kurtinantis triukšmas ir dirvožemio išnyksta sukurti milžiniškus įtrūkimų.

 

Dangus: meteoritas kritimo, saulės išsiveržimai, praneša Nibiru, atšilimo Saulės sistemos planetų, NSO grąžą.

 

Gyvūnijos : Negyvosios nepaaiškinamas milijonai kasmet iš gyvulių, laukiniai gyvūnai ir paukščiai ir žuvys.

 

Žmonija  : pražūtis, epidemijos, praradimas ir vertybių, EXODUS, smurtas, karai ir karų gandus.

 

Bažnyčia  : atsimetimas matomas aukščiausiu lygiu. Popiežius smerkė Jėzaus Kristaus mokymą, pripažįstant visas religijas, nes keliai į Dievą.Taigi pamiršta pačius žodžius Jėzaus Kristaus, « Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas Niekas nenueina pas Tėvą kitaip kaip tik per mane! « 

 

Šie Jėzaus Kristaus žodžiai yra stipri ir ne skolinti patys nesutarimų.

 

Nežinoma kurtinantis triukšmas gali būti aiškinama kaip Apokalipsės trimitai. Https://youtu.be/mTOQvDzihTU

 

Visi šie įvykiai taip negabaritinis ir buvo pranašavo Biblija paskelbti galutinius kartus ir Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

 

Viskas daroma Dievo pažadinti žmoniją, bet, deja, labai mažai atrodo, supranta specialiųjų laikais mes gyvename.

 

Vyrai daugiau galvoti apie tai, ką jie darys kitą savaitgalį ar kaip jie bus uždaryti iki mėnesio pabaigos, o ne melstis Dievui už savo sielų išganymą, net ir tarp krikščionių.

 

Tačiau visos problemos ir nelaimės, per kurią žmonija didės ir net iki Viešpaties Jėzaus Kristaus.

 

Siaubingi momentai mūsų laukia prieš karalių karalius Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Mes žinome, iki išvados, kad pastaruosius moments before grįžęs bus sunkiausia.

 

Labiau nei bet kada, turime melstis ir melstis, vėl ir vėl kiekvieną dieną.

 

Turėtume padėkoti Dievui kiekvieną kartą jo pagalbos ir melstis Dievui vadovauti ir apsaugoti mus kiekviename mūsų egzistavimo metu, ypač šiais sunkiais laikais ir apokaliptinis.

 

Būti krikščionimi yra suprasti, kad Jėzaus Kristaus meilė yra ranka Dievo pasiūlė mus išgelbėti nuo pragaro.

 

Be to, taupant mūsų sielas iš pragaro jo meilės Jėzus Kristus taip pat sutaupyti mus numerį prieš jo fizinį grįžti į Žemę.

 

Tie, kurie bus išsaugota ir sudarys Jėzaus Kristaus Bažnyčią, jie bus transformuota į trumpąją jaustis bus šviesos kūnas. Jie bus pašalinti iš dangaus ir prieiti tiesiogiai iš žemiškojo gyvenimo į amžinąjį gyvenimą be mirties.

 

Tie, kurie yra mirę ir kurie buvo pagrobti, jei jie buvo gyvi. Bus prikelti šviesos kūną ir taip pat bus pašalinta danguje su tais, kurie buvo išgelbėti nuo savo gyvenimo.

 

Kartu jie dalyvaus Avinėlio santuoką bus amžina sandora, kad bus padaryti Jėzų Kristų susiformavo jo bažnyčia.

 

Jei Dievas bando pažadinti mus visomis priemonėmis, kad dauguma gali būti išsaugoti ir kad gerai gali būti dalis Jėzaus Kristaus Bažnyčios, kuri bus pašalintas.

 

Jėzus Kristus ir Dievas myli žmogų!

 

Bet žmogus, su kuriuo jis nori praleisti amžinąjį gyvenimą?

 

Nemanykite, vieną akimirką, kad pabaigos laikas yra nesąmonė, įrodymai yra daug, laiko pabaiga tikrai veikia ir nieko bus jį sustabdyti.

 

Jėzus Kristus yra prie durų ir atėjo laikas viltis, kad būčiau išgelbėtas, atgailauti dėl savo nuodėmių, mūsų paklydimus, savo klaidų, savo klaidų ir mūsų nešvarių minčių.

 

PAŽANGA pasirašo RETURN Jėzaus Kristaus

 

 

 

Atsižvelgiant į tam tikrus žymenis progresavimo mes tikrai galutiniame ruožas prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

 

Aš paaiškinau, mano straipsnis pastaruosius trejus ženklai GRĄŽINIMO Jėzaus Kristaus žemėje! Yra trys ženklai prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

01) Iš Antikristo atidengimas

02) Trečiasis rekonstrukcija Jeruzalės šventykloje

03) pasaulinė konfliktas būti susitarta Jėzaus Kristaus jo grąžinimo

 

Pirmą ženklas « Antikristo » mes turime suprasti, kad yra kelių lygių.

 

Pirma bažnyčios viduje, Antikristas yra sudaryta iš visų vėlesnių karalių popiežių nuo Laterano sutartis.

 

Paskutinis popiežiaus « François » suasmenina šį Antikristo, kad pagal Avinėlio vaizdu yra vilkas, kuris veda krikščionis, kurie seka tiesiai į pragarą. Žiūrėti mano straipsnį: THE oficialų pareiškimą dėl mirties Katalikų Bažnyčios

 

Pasak Malachi pranašystės iš popiežių, Popiežius Pranciškus yra paskutinis popiežius. Kas yra vadinami pranašystės « Peter Romos », kuri leido bažnyčią per prieš Romos sunaikinimą ir Jėzaus Kristaus sugrįžimo sukrėtimų.

 

Romos sunaikinimą nebūtinai reiškia Romos miesto prie žemės drebėjimo griauti, tačiau Europoje žlugimo kaip naują Roma « aštuntą karaliaus Apokalipsės knygoje XII skyriuje. » ir todėl Antikristas sistema.

 

Mes žinome iš Apokalipsės knygoje ir per pranašą Danielių, didelio suspaudimo paskutinis 42 mėnesių.

 

Taigi, kaip Popiežius Pranciškus buvo išrinktas kovo 13, 2013 turėtume galbūt pamatyti Kristaus sugrįžimą į Žemę rugsėjį arba 2016 spalio, tikriausiai per trimitai šventė.

 

Žiūrėti mano straipsnį: baigus paskutinę savaitę DANIEL pabaigosKomisija 2015 2016

 

Anti-Kristus taip pat yra demoniškas Trejybės dviem gyvūnams ir netikrą pranašą, kurio tikslas yra persekioti krikščionis ir nukreipti juos tiesiai į pragarą kelias forma.

 

Mes galime lengvai suprasti, kad neseniai Popiežiai yra aprašyta Apokalipsės 17 skyriaus knygoje žvėris.

 

Iki prieš kai matyti Popiežius Pranciškus netikrasis pranašas. Asmeniškai manau, kad popiežius Pranciškus yra vienas iš dviejų žvėrys iš jūros, žemės žvėris yra buvęs popiežių Benediktą XVI, kad daugelis ex popiežius vis dar gyvas. Kaip netikrojo pranašo Žinau tik vieną, kurio pasekėjai persekioti krikščionis.

 

Jis yra tas, kuris yra vadinamas « Mohammedas » , kuris nors ir miręs 632 pagimdė klaidingos religijos, kad tarnauti islamistai ir džihadistų.

 

02) Trečiasis rekonstrukcija Jeruzalės šventykloje

Ši rekonstrukcija yra tikras noras žydų tautos, bet Dievas niekada neleis šventyklos šalia mečetės « Al-Aqsa » netikrojo tikėjimo netikrojo pranašo remonto.

 

Naujas šventykla bus Jėzaus Kristaus šventyklos nusileis iš dangaus« dangiškoji Jeruzalė »

 

03) pasaulinė konfliktas būti susitarta Jėzaus Kristaus jo grąžinimo

Tai vienintelis ir paskutinis ruožas iki Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Akivaizdu, kad šis karas yra pradėtas nuo 2012 m Matome šio konflikto, kuris jau globalizacijos bei kylančio galios mastą ir masto kiekvieną dieną.

 

Būtent šis konfliktas ketina imtis Jėzų Kristų jo sugrįžimo.

 

Mes vasarį ir kas paskelbė žiniasklaidoje yra toli nuo džiuginantys.Turkija ir Saudo Arabija nori eiti į karą prieš Siriją. Rusai ir Iranas priešinasi ir žada grįžti į šių naujų karstas kariaujančioms jei jie ateina į Siriją.

 

Kinija savo elgesio karo prieš JAV ir jos sąjungininkų Afrikoje ir Sirijoje ekonomikos srityje. Savo karinės intervencijos į Rytus ryžtingai, tai tik laiko su karinės strategijos klausimas. Akivaizdu, kad Kinijos bus bylą palaikyti Rusijos pajėgas.

 

Tai buvo Megido lygumų Izraelyje, kad Jėzus Kristus pagal Bibliją, turi sustabdyti šį karą .

 

Taigi, kai bus užpuolė dabartiniai mūšiai perpildymo Sirijos ir Izraelio.Tada bus šūksniai ir ašaros, bet tai bus per vėlu atvykti į Jėzų Kristų ir būti išgelbėtas. Kadangi tai bus pabaigos laiką, kad bus įvykdytas su Jėzaus Kristaus sugrįžimo rezultatas.

 

Ir ji yra įmanoma, kad jis yra iš šių požymių analizės, pateikti rugsėjo arba spalio, 2016 m mėnesį.

 

Šiemet 2016, mes jau žinome, kad tai bus blogiau nei 2015 O jei Kristus nebuvo suteikta šiais metais 2016, turėtume tikėtis kažką baisaus. Tokie kaip ekonominio žlugimo, bet ir nelaimių dideli dydžiai.

 

Aš niekada pasikartosiu pakankamai, nesu pranašas , ir aš jau apgavo ne kartą orientacija trumpą laikotarpį mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo. Iki trūkumus aš nesu klysta apie pablogėjimą ženklų metais .

 

Kadangi esu daug klysta apie Jėzaus Kristaus sugrįžimo skelbimu, aš noriu būti atsargūs ir jums dėmesį, kad Jėzus Kristus ateis kaip vagis, ir todėl niekas nežino, kada tiksliai bus jo sugrįžimo.

 

Taip pat laukiu šiemet jam grįžti į rugsėjo ar spalio mėnesį pagal mano analizės požymius, bet turiu pasakyti, kad Jėzus Kristus gali ateiti į priekį ir imtis savo bažnyčią bet kuriuo metu iki jo sugrįžimo.

 

Aš taip pat pasakyti, kad šis sugrįžimas vėliau gali būti ir įsikišti 2017 arba 2018, apie kurias yra taip pat ženklų, kad aš paaiškinti kai ateis laikas.

 

Todėl įsitikinkite, kad, melstis ir tikėtis, kad netrukus grįžti Jėzaus Kristaus, nes anksčiau jis grįš ir mažiau skausmo bus šviesus žmonijai.

 

Šiais metais 2016 nors sunku žmonija būtų už mus krikščionių vilties, atgailos ir maldos, kad Jėzus Kristus saugo mus įregistruota amžinojo gyvenimo knygos metais.

 

Atsiverskite ir daugelis ateiti pas Kristų, jei jūs nenorite praleisti amžinybę pragare.

 

Tuo metu šio raštu kiekvienas vis dar gali būti išgelbėti. Dievas padovanojo tau laisvą valią ir tai yra laikas imtis teisingu keliu.

 

Atvykite į Jėzų Kristų, prašydami vandens krikštą kunigui, pastorius ar krikščionio ir tada melstis vėl ir vėl gauti Šventosios Dvasios Dievo apsaugą, siekiant padėti jums, apsaugoti jus ir vadovauti savo veiksmus storio galutinių laikais tamsoje.

 

Meilės, taikos ir džiaugsmai širdyse ir namuose tikintis Bažnyčios pašalinti kai kurias ir ant Alyvų Kalno grąžinimo Jeruzalėje mūsų Viešpaties ir karaliaus Jėzaus Kristaus, vienintelis Dievo Sūnus jo Carienės Karalių karalius žemės tūkstantį metų, skiriančių žmonija nesėkmės.

 

Aš kviečiame Jus skaityti mano straipsnius:

Jeigu Jėzus Kristus lėtai ateina, BAŽNYČIA išnyksta mažiau nei karta!

 

PABAIGA praėjusią savaitę Danieliaus pabaigosKomisija 2015 2016

 

Kaip laikas yra Malda Aš kviečiu jus melstis:

 

MALDOS mūsų Tėvo, ir Sveika Marija

nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :