JUMAL KAITSE kristlased AL-KOCH!

 4472788_3_cbbb_un-of-miilits-kristlaste--village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Sel aastal 2015, kui ma ütlesin oma artikkel 1. jaanuar (link  siin  )  , milles me elame ja elama veel üks väga tugev hetk aegade lõpuni, sest suurem tagasi Jeesus Kristus on lähedal ja sündmused on tugev , puhta ja võimsa ja plahvatusohtlik. 

 

Üks pilk aastat möödunud ja katastroofiline erakorralise tõendeid globaalset olukorda kõigis valdkondades tundub meile, kuidas nii selge, et üks peab olema pime ei näe või pahauskselt, nagu valguses tundub tume.

 

Esimeses kvartalis 2015 Jumal teadvustada inimkonnale (link  siin ) kogeme valu ennustanud Piibel teada Maale tagasi pöörduda oma ainus poeg, ja armastatud Jeesus Kristus, meie Päästja ja meie King mis tulevad tagasi koos meiega maailma valitseda jooksul tuhat aastat, et meid lahutada lõpliku otsuse.

 

Me peame mõistma, et me elame viimastel aastatel, mu armsad Christian vennad ja õed maailma, aega tagakiusamise ja Faith.

 

Kristlaste tagakiusamine on nüüd kogu maailmas ja suuremahuliste kodusõjad, terroriaktidest ja füüsilise, moraalse ja verbaalne.

 

Islam õige mõtlemine viis Ida mõistab hukka raev ja paistsid poolt veriste sündmuste, karikatuure tema prohvet Mohamed, läheb nii kaugele, et põletada lipu meie armastatud Prantsusmaa ja lagunevad meie saatkonnad.

 

Kuidas siis saame austada hordide fanaatikud, kes julmalt karjuda « surnud » kristlaste ja prantsuse keeles.

 

Kuidas me saame austada armee verejanuline fanaatikud ja lollid nime Jumal nad kutsuvad Allah tappa oma vennad ja õed salliv ja avatud moslemid ja meie vennad ja õed Ida kristlastele .

 

Kuidas me saame nõuda austust vile olendid, kes rikuvad vigastavad ja tapavad neid, kes keelduvad barbaarse seadust, mille eesmärk on muuta « mees » ori fanaatikud, kes on selleks võltsima mees aktsepteerima elu orjuse.

 

Tuleb tunnistada, et need vastumeelne olendid, fanaatikud, islamistid ning terroristid püüavad saavutada jõuga, sõja ja terrori, uus tsivilisatsioon Maal « islam » .

 

Nii tuleb öelda ja selgitada nende loodusliku hordide fanaatiline islami terroristid, kui nad otsustavad, et naasta sponsor või teostada rünnakuid riigis inimõiguste ja kodaniku « PRANTSUSMAA » või iga olend on vaba elada oma usu, oma religiooni ja kultuuri suhtes isikuvabaduste ja Vabariigi seadustest , jätame mingil juhul karistuseta toimepandud kuritegude Prantsusmaal ja kogu maailmas rahva vastu Prantsusmaal, oma väärtusi ja oma Vabariik .

 

Rahuajal   

Vastust Prantsusmaa alati  tema Seaduse ja Õigluse ja selle tugevus on alati oma Seaduse ja Õigluse.

 

Sõjaaegne

JUMAL halastama meie vaenlaste !!!

 

 

Vabariigi seadustele on ilmalik ja moslemid Prantsusmaa Prantsuse sündinud live nagu iga Prantsuse kooskõlas Vabariigi seadustest, traditsioonidest ja selle tavasid, tema austamine, kultuuriline ja vabariikliku.

 

Moslemite saanud Prantsuse Prantsuse kodakondsus neid on aktsepteeritud väärtuste, seaduste ja tavade USA ja Prantsusmaa ja tema Vabariik ja peab vastama.

 

Mitte prantsuse moslemid elavad Prantsusmaal , kes ei võta enam vastuväärtusi ja seaduste Prantsuse Vabariigi, neil on probleem , et nende ülesanne on lahendada.

 

Prantsuse Pacific ja patsifistid.

Vaikne, sest nad elada rahus

Patsifistid, sest nad aitavad teisi rahus elada

 

Meie, prantsuse, on meeste ja rahu Naised elavad rahus ja rahu nimel ja armastus me tervitame ohvrite türannia ja aidates raames « UN » ja kõik puudustkannatavatele inimestele ohvrite türannid ja verejanuline madmen.

Rünnata Prantsusmaa ja rahva on kuritegu rahu ja armastust Jumala ja see ei lähe kunagi karistamata!

 

Islamistid,

 

Ärge puudutage minu prantsuse vennad ja õed, juudid, moslemid, ateistid, kristlased või mis tahes religiooni üldse!

 

Islami fanaatikud ja terroristid, kes te propageerime džihaadi meie tsivilisatsiooni ja meie ühiskonda, oma karistuse lähedal ja siis tulevad taevast .

 

See on suur ja on täidetud

poolt Jumala tahe!

 

Islamistid, siis te ihkama Jumal, et aidata teil ja jääb kurdid oma palved ja su pisarad.

 

Parandage meelt või vaadata taevast!

 

Et kõik kahetsusväärne ohvreid verine hullu, ma tahan teile öelda, et Jumal näeb oma kannatusi ja et päeval mõtteavaldus on lähedal, siis teie palk on suur.

 

Ettevaatust, Courage, kannatlikkust ja Prayer.

 

Armastatud vennad ja õed Kristuses, Jumal armastab meid ja aitab meil, sest see aitab meie vennad ja õed AL-KOCH mis on oaas armastust ja rahu hell Iraagi!

Link Vajuta artikli kristlased Al-Koch   SIIT 

 

 

Jumal õnnistagu kõiki hea tahtega inimesi.

Armastus, rahu ja rõõmu südamesse ja fuajees oodates vastutasuks hiilguses maa peal ja meie Issanda Jeesuse Kristuse.

Võitja

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :