ATGRIEŠANĀS Jēzus Kristus septembrī vai 2016. gada oktobrī

 

god-the-tēvs-bērna Jēzus-un-balodis-copy-1

 

Pirms risinot jautājumu par atgriešanos Jēzus Kristus, ir vērts atcerēties dažas būtisks kristietības un īpaši dzīvot ticība beigu laikiem.

 

BE kristiešus beigu laikiem

 

 

Pirmā būt kristietim ir saprast, ka Dievs ir visu lietu Radītājs, un tāpēc arī mēs esam Dieva radības.

Ir arī skaidrs, ka Dievs mūs radīja brīvu un apveltīti ar brīvu gribu, lai mēs izlemt paši kā mēs izmantot šo brīnišķīgo dāvanu, ka Dievs mums ir devis « Life ».

 

Lai labāk izprastu Dievu un cilvēka radīšanā, es aicinu jūs izlasīt manu grāmatu « sludinātājs King of Return of Darkness nāk gaisma » redzēt rakstu par grāmatu: The Book – sludinātājs atgriešanās King

 

Dievs savā bezgalīgajā žēlastībā devis mums visu šo dārgo « dzīvi » diemžēl maz novērtējuši tās patieso vērtību. Dzīve tika dota mums, ko Dievs, neprasot neko no mums pretī. Tā ir dāvana. Bet vienu dienu, ka dzīve neizbēgami beidzas.

 

Dažiem, diemžēl, tas ir no agras bērnības, ka dzīve apstājas, citiem tie sasniedz pilnīgu mieru simts vai vairāk gadus.

 

Un tad, tikai pēc nāves brīdī no ķermeņa, dvēsele parādās pirms tās autors.

 

Mums jāsaprot, ka laiks ir Dieva radības, un tāpēc brīdī nāves dvēsele ierodas tieši laikā pēdējā spriedumu.

 

Šī pētījuma laikā trīs iespējas ir tad pieejamas dvēselēm.

 

Daži, kas bija perversijas dzīves tiks lemts pavadīt mūžību ellē.

 

Lielākā daļa ir bijusi dzīve ne tīrs, ne perversu « Warm » tomēr arī doties pavadīt mūžību ellē.

 

Tie, kā rezultātā veselīgu dzīvi ar cieņu un taisnības arī iet spīti viņu priekšzīmīgiem dzīvi pavadīt mūžību ellē.

 

Būt par kristieti, ir jāsaprot, ka visas dvēseles ir nosodījusi piedzimstot pavadīt mūžību ellē. Tā ir pārliecība!

 

Un es neko ļauj man teikt, ja elle būs mazāk sāpīgi daži nekā citiem, pamatojoties uz nodarījumiem, kas izdarīti viņu dzīves laikā.

 

Nekas netīrs nevar ieiet debesu valstībā, un kā mēs visi pārvadātāji no iedzimtā grēka beigās mūsu mirstīgo dzīvi uz Zemes, tāpēc mēs visi nolemti pavadīt mūžīgo dzīvi ellē.

 

Kāda būs ellē neviens precīzi nezina, taču grāmatā Ēnoha mums pārskatu, norādot, ka ir vietas debesīs, vai ir aizslēgtas mūžībai visus darbus, kam pārkāpis Dievu. Jēzus Kristus runāja par elli izraisa Gehenna (bet nekas teikts Bībelē, ko tieši ellē) Es arī hipotēze, ka tas var būt elle manā rakstā: norunai SAPROTAT GOD HELL ,

 

Ir bažas, ka Elle ir vieta, kur mūžīgā dzīvība pastāv ārpus Dieva mīlestību. Bet joprojām kontrolē un viņa eņģeļu uzraudzībā. (Skatīt grāmata Enoch) https://victorpicarra.wordpress.com/le-livre-dhenoc/

 

Būt par kristieti, ir saprast, ka tikai mīlestība Jēzus Kristus var ļaut mums cerēt izvairīties no šīs plānoto Dieva cilvēcei, jo nepaklausības Ādama un Ievas ellišķīgs mūžība likteni.

 

Būt kristietim ir būt grēcinieks atzīt un pieņemt, lai tiktu glābti ar mīlestību Jēzus Kristus, šī ellišķīgs likteni.

 

Būt par kristieti, ir pieņemt un dzīvot saskaņā ar mācību Jēzus Kristus mīlestībā, mieru, mīlestību, līdzjūtību un pazemību.

 

Būt kristietim tiek kristīts ūdenī, Garu un piedzimt no jauna.

 

Ar ūdens kristību mēs nožēlot grēkus un nākt pie Jēzus Kristus, lai tiktu glābti, pieņemot savu mīlestību un asinis Viņš izlietas par mums pie krusta.

 

Caur kristību gara lūdzam Dievu, lai vadītu mūsu dzīvi. Pēc ūdens kristības kristietis ir jāveic personisko pieeju lūgšanā lūgt Dievu, lai vadītu un vadīt savu dzīvi.

 

Tātad staigāt dzīvē vairs nav ko vēlmēm ķermeņa, bet tie, no Gara. Tas ir kristības Gara.

 

Tādējādi mēs atkal dzimis mūsu zemes dzīvē īsteno mūsu dzīvi mīlestības, miera, mīlestības, līdzjūtības un pazemību. Bet degsme sekot mācīšanu Jēzus Kristus, kas kalpo Dievam, vērojot Viņa baušļus, un palīdzētu tiem, kas meklē mūsu palīdzību. Uzmanību palīdzēs jums radīt nevajadzētu radīt, kurš saņem to saglabājas savos grēkos un ļaunajiem darbiem. Ne novest jūs noliegt mācīšanu Jēzus Kristus.

 

Kad jūs veicat palīdzēs jums kļūt atbildīgs par izmantot šo atbalstu.

 

Tādējādi fakts dodot naudu narkomāns vai piedzēries neļauj jūs domājat, ka jums būs atsauksme labu darbu. Ja viņš jautā jums naudu piedāvāt viņam maizi. Arī fakts, dodot naudu tiem, kas izmanto bērnus ubagot nedrīkst izraisīt jums domāt, ka jūs pārskatīt labu darbu. Jūs kļūstat atbildīgs par šo vardarbību pret bērniem.

 

Pēc mūsu zemes dzīves, kristīgā parādās Dieva priekšā par spriedumu.Un ar mīlestību Jēzus Kristus, viņš nav iet taisni uz elli.

 

Kristīgā tiek vērtēta, ja darbi viņa dzīvē bija labs, viņš dosies uz debesu valstībā. Ja darbi viņa dzīvē nebija pietiekami labs, tas iet cauri šķīstītavas pirms ieiešanas Debesu valstību. Bet, ja darbi viņa dzīvē bija slikti, viņš nonāks ellē, kaut arī viņš kļuva par kristieti.

 

Divus tūkstošus gadu tas tā ir.

 

Bet mēs esam beigās, laikā un lietas mainīt mazliet.

 

Kādas izmaiņas ir, ka beigās, kad Jēzus Kristus ir jāatgriežas uz Zemes, lai valdītu tur tūkstoš gadiem, kas būs atsevišķa cilvēci pēdējās spriedumu.

 

Un labi kristieši mēs gaidām atgriešanos Jēzus Kristus, cerot, ka tas būs ļoti drīz.

 

Kristus valdīšanas uz zemes būs prieks par mūžību, mēs dzīvosim ilgāk, bet tas joprojām iet cauri nāvei, pirms mūžīgo dzīvību.

 

Evil tiks padzīti no zemes gadu tūkstoša laikā. Mēs dzīvojam valdīšanas Dieva mīlestību un mieru.

 

Bet, jo tur ir, bet, un tas ir nozīmīgs. Vai tas ir atgriešanās Jēzus Kristus ir jābūt kā sāpēm dzemdībās.

 

Tātad vairāk nekā atgriešanās Jēzus Kristus ir tuvu un vairs dzīve ir grūti cilvēci.

 

Mēs visi varam redzēt, ka, tā kā gadu iet, jo īpaši tādēļ, 2008. gada 29. septembrī un visvairāk grūti laiki visos līmeņos. Skatīt manu rakstu:pēdējo trīs zīmes Jēzus Kristus atgriešanās uz zemes!

 

Zemes  : zemestrīces, vulkānu izvirdumi, vētras, lietusgāzes, viesuļvētras, ugunsgrēki, klimata pārmaiņas, zemes nogruvumi, nezināms apdullinošs troksnis un augsnes sabrūk radot milzīgas spraugām.

 

Heaven: meteorīts nokrīt, saules izvirdumi, paziņo atgriešanos Nibiru, sasilšana no saules sistēmas planētām, NLO.

 

Wildlife : Dead neizskaidrojama miljoniem katru gadu no mājlopiem, savvaļas dzīvniekiem un putniem un zivīm.

 

Cilvēce  : Ruin, epidēmijas, vērtību, Exodus, vardarbība, kari un karu baumām zaudējums.

 

Baznīca  : atkrišana ir redzams visaugstākajā līmenī. Pāvests ir noliedza mācīšanu Jēzus Kristus, atzīstot visas reliģijas kā ceļus Dievam. Tādējādi aizmirstot pašus vārdus Jēzus Kristus, « Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība; neviens nenāk pie Tēva, kā vien caur mani! « 

 

Šie vārdi Jēzus Kristus ir spēcīgas un nav aizdot sevi pretrunām.

 

Nezināmi apdullinošs trokšņi var interpretēt kā Apokalipses Tauru.Https://youtu.be/mTOQvDzihTU

 

Visi šie notikumi tik negabarīta un tika pravietots Bībelē paziņot gala laiku un atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Viss tiek darīts, Dievs pamodināt cilvēci, bet, diemžēl, ir ļoti maz, šķiet, būtu informēti par īpašajām laikos mēs dzīvojam.

 

Vīrieši vairāk domā par to, ko viņi darīs, nākamās nedēļas nogalē, vai kā viņi slēgs mēneša beigām, nevis lūdzot Dievu glābšanai savas dvēseles, pat starp kristiešiem.

 

Tomēr visas problēmas un nelaimes caur kuru cilvēce pasliktinās, un pat līdz Kungu Jēzu Kristu.

 

Briesmīgi mirkļus sagaida mūs pirms atgriešanās King of Kings Jēzus Kristus.

 

Mēs zinām, ko secināt, ka pēdējos mirkļus pirms viņa atgriešanās būs vissmagāk.

 

Vairāk nekā jebkad agrāk, mums ir jālūdz un lūdzieties atkal un atkal katru dienu.

 

Mums vajadzētu pateikties Dievam katru reizi viņa palīdzību un lūdzu Dievu, lai vadītu un aizsargātu mūs ik brīdi mūsu eksistenci, it īpaši šajos grūtajos laikos un apocalyptic.

 

Būt par kristieti, ir saprast, ka mīlestība Jēzus Kristus ir roka, ko Dievs piedāvā glābt mūs no elles.

 

Papildus ietaupot mūsu dvēseles no elles viņa mīlestību Jēzus Kristus arī ietaupīt vairākus mums pirms viņa fiziskā atgriešanās uz Zemes.

 

Tie, kas tiks saglabāti, un veidos Jēzus Kristus Baznīcu, tie tiks pārveidota instant noskaņu būs struktūra gaismas. Tie tiks noņemts debesīs un piekļūt tieši no zemes dzīves uz mūžīgo dzīvi bez nāves.

 

Tie, kas ir miruši, un, kas ir nolaupīti, ja tie bija dzīvs. Tiks augšāmcelti ar ķermeņa gaismas un tiks noņemti debesīs ar tiem, kuri ir saglabāti no savas dzīves.

 

Kopā viņi apmeklē laulību Jēra būs mūžīga derība kas dos Jēzu Kristu ar savu baznīcas izveidota.

 

Ja Dievs cenšas pamodināt mūs ar visiem līdzekļiem ir tā, ka lielākā daļa var tikt saglabāti, un kas var arī būt daļa no Jēzus Kristus Baznīcas, kas tiks noņemts.

 

Jēzus Kristus un Dieva mīlestības cilvēks!

 

Bet cilvēks, ar kuru viņš vēlas pavadīt mūžīgo dzīvi?

 

Nedomāju, ka vienu brīdi, ka beigu laiki ir absurds, ka pierādījumi ir daudz, beigas laikam tiešām darbojas, un nekas to apturētu.

 

Jēzus Kristus ir pie durvīm, un tas ir laiks cerība ir saglabātas, nožēlot grēkus, mūsu grēku, mūsu kļūdām, mūsu kļūdām un mūsu neattīrītus domas.

 

PROGRESS paraksta Jēzus Kristus atgriešanās

 

 

 

Ņemot vērā progresēšanu pazīmes, mēs esam patiesi galīgajā stiept pirms atgriešanās Jēzus Kristus.

 

 

Es paskaidroju, manā rakstā pēdējo trīs zīmes Jēzus Kristus atgriešanās uz zemes! Tur bija trīs pazīmes, pirms atgriešanās Jēzus Kristus.

 

01) atklāšana Anti-Kristus

02) Trešais rekonstrukcija templis Jeruzalemē

03) Globāla konflikts jāvienojas ar Jēzus Kristus pēc viņa atgriešanās

 

Pirmo zīmi « anti-Kristus » , mums ir jāsaprot, ka ir vairāki līmeņi.

 

Pirmais iekšā baznīcā, antikrists veidojas visu secīgo karaļi pāvestu kopš Laterāna līgumiem.

 

Pēdējais pāvests « François » personalizē šo antikrists ka aizsegā Jēra ir vilks, kas ved kristiešiem, kuri seko taisni uz elli. Skatīt manu rakstu:oficiāls apliecinājums nāves katoļu baznīca

 

Atbilstoši Maleahija pravietojumu par pāvestu, Francisks ir pēdējais pāvests. Kurš ir nosaukts pravietojums « Peter Romas », kas noveda baznīcas bēdu pirms iznīcināšanas Romas un atgriešanās Jēzus Kristus laikā.

 

Romas iznīcināšana ne vienmēr nozīmē iznīcināšanu Romas pilsēta ar lielās zemestrīces, bet sabrukumu Eiropu par jauno Romas « astotajā karalis no Apocalypse grāmatas XII nodaļā. » un tādēļ antikrists sistēma.

 

Mēs zinām no grāmatas Apocalypse un pravietis Daniel, liela nelaime pēdējā 42 mēneši.

 

Tā kā Francisks tika ievēlēts martā 13, 2013. mums vajadzētu varbūt redzēt Kristus atgriešanās uz Zemes septembrī vai 2016. gada oktobrī, iespējams, Tauru svētki laikā.

 

Skatīt manu rakstu: beigās pēdējā nedēļā DANIEL end 2015. vai 2016. gadā

 

Anti-Kristus ir arī veids dēmonisks trīsvienība diviem dzīvniekiem un viltus pravietis, kura mērķis ir vajāt kristiešus un vadītu viņus tieši ceļā elles.

 

Mēs varam viegli saprast, ka nesenie Popes ir zvērs aprakstīts grāmatā Apocalypse 17. nodaļā.

 

Ar pret dažiem redzēt Francisks viltus pravieti. Personīgi es uzskatu, ka Francisks ir viens no diviem zvēriem jūras, zvērs no zemes ir bijušais pāvests Benedikts XVI, ka daudzi ex-pāvests joprojām ir dzīvs. Runājot par viltus pravietis es zinu tikai vienu, kura sekotāji vajāt kristiešus.

 

Tas ir tas, ko sauc par « Mohammed », kas, lai gan miris 632 dzemdēja viltus reliģijas, kas kalpotu islāmistu un džihādisti.

 

02) Trešais rekonstrukcija templis Jeruzalemē

Tas rekonstrukcija ir īsta vēlme ebreju tautas, bet Dievs nekad nepieļaus rekonstrukciju tempļa netālu no mošejas « al-Aqsa » no viltus reliģiju no viltus pravieša.

 

Jaunais templis būs templis Jēzus Kristus nāks no debesīm « Debesu Jeruzaleme »

 

03) Globāla konflikts jāvienojas ar Jēzus Kristus pēc viņa atgriešanās

Tas ir vienīgais un galīgais stiept pirms atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Ir skaidrs, ka šis karš ir sākusies kopš 2012. Mēs redzam mērogu šo konfliktu, kas jau ir globalizēta un ieguvumiem attiecībā uz jaudas un mērogu katru dienu.

 

Tā tas ir konflikts, kas gatavojas pieņemt Jēzu Kristu par viņa atgriešanos.

 

Mums ir februārī un kas paziņots plašsaziņas līdzekļos, ir tālu no pārliecinoši. Turcija un Saūda Arābija vēlas doties karā pret Sīriju. Krievi un Irāna iebilst un sola atgriezties pie šīm jaunajām zārku karotājiem, ja tie nāk uz Sīriju.

 

Ķīna ar savu rīcību kara pret ASV un tās sabiedrotajiem Āfrikā un Sīriju ekonomikas jomā. No savas militārās intervences Austrumos sparīgi, tas ir tikai laika jautājums, ar militāro stratēģiju. Acīmredzot ķīnieši iejauksies, lai atbalstītu Krievijas spēki.

 

Tas bija līdzenumos Megiddo Izraēlā, ka Jēzus Kristus saskaņā ar Bībeli ir jāpārtrauc šo karu .

 

Tātad, kad tiks uzbruka pašreizējās cīņas pārplūdes Sīriju un Izraēlu. Tad būs kliedzieni un asaras, bet tas būs pārāk vēlu, lai nāk uz Jēzu Kristu un saglabātas. Tāpēc, ka tas būs iznākums beigu laikiem, kas tiks izpildīti ar atgriešanos Jēzus Kristus.

 

Un tas ir iespējams, ka tas ir analīzē šīm pazīmēm, par mēnesi septembrī vai oktobrī, 2016.

 

Šī 2016. gadam, mēs jau zinām, ka tas būs sliktāks nekā 2015. Un, ja Kristus nav gaidāms šajā 2016. gadā, mums jārēķinās, ka kaut kas šausmīgs. Piemēram, ekonomisko sabrukumu, bet arī uz katastrofām lielie izmēri.

 

Es nekad atkārtot sevi pietiekami, es neesmu pravietis , un es jau apkrāpts vairākkārt mērķtiecīgi īsu laiku atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus. Ar mīnusi es neesmu nepareizi Par saasināšanās zīmju gada uz gadu .

 

Kā es esmu daudz kļūdīties paziņojumu par atgriešanās Jēzus Kristus, es gribu būt uzmanīgiem, un jūs atzīmēt, ka Jēzus Kristus nāks kā zaglis, un tāpēc neviens nezina, kad tieši būs viņa atgriešanās.

 

Kā arī es gaidīt viņa atgriešanos šogad mēneša septembrī vai oktobrī saskaņā ar manu analīzi zīmēm, bet man jāsaka, ka Jēzus Kristus var nākt uz priekšu un ieņemt savu baznīcu jebkurā laikā pirms viņa atgriešanās.

 

Es arī saku, ka šī atgriešanās var būt vēlāk, un iejaukties 2017. vai 2018. gadā, par kuru ir arī pazīmes, ka es paskaidrošu, kad pienāks laiks.

 

Tāpēc pārliecinieties, lūdzieties un ceru nenovēršama atgriešanās Jēzus Kristus, jo ātrāk tā atgriezīsies un mazāk sāpes būs spilgti cilvēcei.

 

Šogad 2016. gadā, lai gan grūti cilvēcei par mums kristiešiem gads cerību, nožēlas un lūgšanu, ka Jēzus Kristus uztur mūs reģistrēts grāmatā mūžīgo dzīvi.

 

Atgriezieties no grēkiem un daudzi nāk pie Kristus, ja jūs nevēlaties tērēt mūžību ellē.

 

Tajā laikā šī rakstiski katrs vēl var saglabāt. Dievs deva jums brīvu gribu, un tas ir laiks, lai pareizo ceļu.

 

Nāc pie Jēzus Kristus, lūdzot ūdens kristību uz priestera, mācītāja vai kristietis, un tad lūgt atkal un atkal, lai iegūtu aizsardzību Svētā Gara, lai palīdzētu jums, aizsargāt jūs un vadītu jūsu soļus bieza beigu laikiem tumsas.

 

Mīlestība, Miers un prieki sirdīs un mājās, gaidot izņemšanas Baznīcas dažiem un atdevi Eļļas kalnā Jeruzalemē mūsu Kunga un King Jēzus Kristus, vienīgā Dieva Dēls par viņa valdīšanas karaļa Kings zemes uz tūkstoš gadiem, kas atdala cilvēci Pastardiena.

 

Es aicinu jūs izlasīt manu rakstu:

IF JĒZUS KRISTUS SLOW nākt, Baznīca pazūd mazāk nekā paaudzi!

 

Pagājušajā nedēļā par Danielu end 2015. vai 2016. gadā

 

Tā kā laiks ir lūgšana es aicinu jūs lūgties:

 

LŪGŠANAS Mūsu Tēvs un krusa Mary

uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :