Grāmata – sludinātājs atgriešanās King

Es portugal

Mani mīļotie īpašums emuāra lasītāji.

 

Es esmu gandarīts paziņot publicēšanu mana grāmata, kuras nosaukums ir tāds pats kā blogu « Sludinātājs atgriešanās King »

Jūs varat jau pasūtīt redaktoram « Edilivre » pirms tā ir grāmatnīcās

Titulu grāmatas: « sludinātājs atgriešanās King »
Editions Edilivre – APARIS

175 Boulevard Anatole France

Bat A, 2nd Floor

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Fax: 01 41 62 14 50
Internets Kontaktinformācija: http://www.edilivre.com/contacts

vāks

 

Kristietība mūsu sabiedrībā tiek atstāta novārtā, pamesta un ziedoja interesēm humānisma, kuras vārdā mēs redzam, ka mēs esam pakāpeniski « izdzēsts », un ka mūsu baznīcas nojauktas. Mēs atrodam to pašu ārkārtas pieaugumu islāmu visā pasaulē.

 

Ja jūs lasīt manu blog posts, jūs zināt, ka tas ir vēstīt spēcīgs pazīmes nenovēršamu atgriešanos mūsu Kunga un Karaļa Jēzus Kristus.

 

Tā, ka tik daudz varētu tikt saglabāti, mums visiem ir jādara viss iespējamais, lai pasaule zina un saprot, ka Jēzus Kristus ir karalis pasaulē, un viņš ir atpakaļ drīz spriest vīriešus un tautas.

 

Tieši tāpēc es izveidojis šo blogu un paldies sirsnīgi apmeklēt un lasīt manus rakstus.

 

Tagad blog apmeklē aptuveni 500 reizes katru dienu. To varētu uzskatīt par reālu panākumu.

 

Bet, tas nav pietiekami, lai pastāstītu pasaulei atgriešanās King Jēzus Kristus, un tāpēc es nolēmu uzrakstīt grāmatu tā, ka vislielākais skaits nav piekļuves internetam ir informēts un ka ikviens var izlemt viņa dvēsele un sirdsapziņa ceļu viņš grib sekot.

 

Mūsu tumšā sabiedrībā, mūsu ticība ir pierādīts, un daudzi jūtas pamesti Dievs, bet es apliecinu jums tā nav.

 

Dievs nekad nav atteicies mūs, Viņš mūs mīl pietiekami ir atļauts savu dēlu, kurš ir tīrs Mīlestība, nāca uz zemes, un tur tiek ļaunprātīgi, aizvainots, šaustīja un beidzot briesmīgs ciešanām krustā sišanai un pienaglots pie krusta caurlaide ar nāvi, lai glābtu mūs.

 

Bet diemžēl mums ir pārpludināts ar viltus doktrīnām, viltus pravieši un viltus dieviem, kas traucē mūsu redzējumu par Dievu un ir mums veikt maldi takas.

 

Tāpēc es gribēju, lai mana grāmata lasītājiem neskaitāmus pierādījumus par Dieva esamību un savu vienīgo Dēlu Jēzu Kristu. Tas ir tā, ka visi ir vairāk « ticīgie, bet sachants ».

 

Mana grāmata parāda, ka tas ir Dievs, kas radīja Visumu un visu, kas tajā.Tas arī pierāda, ka Jēzus Kristus dievišķību un viņa nenovēršamus atgriešanos Zemes.

 

Lai gan nav grāmata par vēsturi vai zinātni, viņš skaidro cilvēka ceļu no tās pirmsākumiem līdz tās atgriešanos Ēdenes dārzā valdīšanas Jēzus Kristus un paskatītos nākotne vīrietis pēc valdīšanas Jēzus Kristus.

 

Tā arī precizē pravietojumus beigu laikiem un ļauj zināt maksimāli mūsu cerības par atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Tas ir svarīgi, un pat būtiski ņemt pārtraukumu dzīvē, lai izvērtētu to, kas ir svarīgs un būtisks dzīvē. Tas ir tas, ko es aicinu jūs to darīt, lasot manu grāmatu.

 

Jēzus Kristus nāk atpakaļ drīz, lai spriestu vīriešus un tautas, tā ir pārliecība, bet agrāk ļoti grūti dienas joprojām hitting Zemi un cilvēci. Lasot grāmatu, var sagatavot, lai risinātu šos grūtos laikus, ka mums joprojām ir jāšķērso.

 

Lāpīšana Žogi ļauj apstiprināt, ka visi mūsu rūpes aug nepārtraukti jau vairākus gadus. Bet mēs esam skaidrojums un ir grāmatā.

 

Es aicinu jūs ne tikai lasīt manu grāmatu, bet arī darīt to zināmu, lai vairāk var izlasīt un saprast, ka patiesība nav ikdienas realitāte mums paskaidroja mūsu ateistisko sabiedrību.

 

Ļaujiet mums visiem būt karavīri Jēzus Kristus, tas ir mūsu kristiešu pienākums un strādā dedzīgi, lai popularizētu labu vārdu « Jēzus Kristus nāk atpakaļ drīz »

 

Visi var tikt saglabāti, ja tie nāk pie Kristus caur kristību un grēku nožēlošanu.

 

Tas būtu mums saskaras faktus un saprast, ka mēs dzīvojam pasaulē jau vairākus gadu laikā tikpat grūti kā indivīdu.

 

Tie ir ikdienas mēģinājumi un dabas katastrofas, piemēram, negabarīta lietusgāzes, plūdi, vētras, katastrofas, zemestrīces, viesuļvētras, cikloni, ugunsgrēki, vulkānu izvirdumi.

 

Bet tas ir arī katru gadu vairākus gadus bez zināmo nāves gadījumiem uz miljons iedzīvotājiem, jo ​​zivis, putni, mājlopi un savvaļas dzīvnieki uz visas planētas.

 

Tās ir arī kari un apdullinošs trokšņi no pasaules karu, vardarbību, vērtību un morāles zudumu.

 

Un tas ir arī spirālveida radikālisms un islāma ekstrēmisms kuru fanātiķi nogalināti locekļus kristīgās tautas un izdarīt apgānīšanas, vandālismu, ļaunprātīgu dedzināšanu un iznīcināšanu baznīcu.

 

Nemaz nerunājot par būtisku samazināšanos katoļu baznīcas priesteri.

 

Visiem šiem ļaunumiem mums ir pievienot globālo iznīcināšanu, kas ir pastāvīgo visā pasaulē, jo akciju tirgus crash 29. septembrī, 2008, izraisot badu un postu visur, ietekme ir vēl jo svarīgāka, jo pasaules iedzīvotāju skaits pieauga no diviem ar pusi miljardiem iedzīvotāju 1950. gadā līdz vairāk nekā septiņiem miljardiem 2012. gadā, tikai 63 gadi.

 

Pat Vatikāns kurš bija Svētā Krēsla katoļu baznīca ir kļuvusi par smirdošs vieta, kur Jēzus Kristus ir kļuvis vienkāršs aksesuārs vai gabals Vatikāna muzejs.

 

Tas viss ir paskaidrots grāmatā.

 

Visi, kas mani pazīst zina, ka es nekad atmest, jo neviens kalns ir nepārvarams, un es vēlētos turpināt darbu, lai paziņot tik daudz labas ziņas par nenovēršamu atgriešanās King Jēzus Kristus.

 

Tiem, kas vēlas zināt, kas es esmu:

 

Šeit īsumā neliela daļa no manas biogrāfijas.

 

Dēls Portugāles elektriķa emigrēja uz Franciju 1957. gadā, es uzaugu katoļu izglītības, katehisma, kopības un Joc (Young Kristīgo darba ņēmēju).

 

Šīs mācības ir veikusi man kristiešu cilvēks standartu.

 

Es vienmēr centos kā arī man bija iespēja dzīvot veselīgu dzīvi Dieva mīlestību un cieņu pret tās likumiem (bez svētais!)

 

Man jāsaka, ka kopš manas bērnības Dievs vienmēr ir bijusi daļa no manas dzīves. Viņš ir līdzzinātājs, draugs, padomdevējs un neaizstājams atbalsts ikdienā.

 

Laikā ļoti ilgu daļa no manas dzīves man bija ļoti grūts un sarežģīts darbs, un Dievs darīja lielus brīnumus, lai saglabātu mani dzīvs šajā riskants karjerā.

 

Tāpēc man nav nekādu noslēpumu no Dieva, un man ir pilnīga un absolūta uzticība viņam.

 

Dievs pierāda savu mīlestību man pastāvīgi un dod man savu palīdzību ikdienas dzīvē. Es apliecinu jums, ka tas ir tīrs prieks justies mīlēja un palīdzēja ar Dievu.

 

Tāpēc es gribu būt tur arī Dievam pazemīgs maza pasākuma liecinieki Viņa mīlestību pret mums un nenovēršamo atgriešanos uz zemi savu vienpiedzimušo Dēlu Jēzu Kristu.

 

2009. gadā merest nejauši es sapratu, ka mēs dzīvojām beigās Bībeles laikiem, ka kulminācija būs atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Protams labs kristietis man bija iemācījušies labi katehisms diena nāks pasaules gals, un kas dienā Dievs atgriezīsies uz Zemes, lai spriestu visu cilvēci.

 

Pirms intelektuāli pieņemt tika plānota atgriešanās Jēzus Kristus arī mūsu paaudzei, man ir daudz jāanalizē un tomēr visus pravietiskas zīmes Paziņojot beigu laiku un atgriešanās Jēzus Kristus uz Zemes.

 

Es beidzot bija jāiet uz pierādījumiem un atrast, ka visas pazīmes un pravietojumi beigu laikiem vēstnesis atgriešanos Jēzus Kristus tika paveikts katru dienu, un ka tas jebkādā veidā varētu būt sakritība, jo daudzi no pravietojumiem, kas bija izpildījuši bija svarīgi.

 

Tas radikāli izmainīja manu dzīvi, un tāpēc es nolēmu izveidot šo blogu« mācītāju atgriešanās King », kuru es publicējusi vairākus rakstus visās valodās, lai informētu visu cilvēci šo brīnišķīgo notikumu un veicina arī pamošanās kristīgajā pasaulē, lai ikviens varētu sagatavot savu prātu un savu dvēseli, lai atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus, un karalis, vienīgais Dieva Dēls.

 

Mana grāmata mērķis ir parādīt lasītājam Dieva esamību, dievišķību Jēzus Kristus, lai izskaidrotu attīstību cilvēks Dievam un informēt visvairāk šo brīnišķīgo atgriešanos mūsu Glory Kungs Jēzus Kristus viņa tūkstoš gadu valdīšanas.

 

Ir noteiktība šajā apocalyptic pasaulē ir tas, ka Jēzus Kristus atgriežas drīz.

 

Ir svarīgi un būtiski atcerēties, ka Jēzus Kristus teica: « Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība, neviens nenāk pie Tēva, kā vien caur mani. « 

 

Ja tas netiek izdarīts, tu kristī, un daudzi nāk pie Kristus, lai tiktu glābti.

 

Drīz tas būs pārāk vēlu, un tur būs visas Zeme raud un asaras visu nokavējušie.

 

Es lūdzu jūs, lūdzu ieviest manu grāmatu, lai visiem saviem vecākiem, draugiem, attiecībām, kontaktus un visu sociālo tīklu visiem, lai arī zinām, un dalīties savukārt Dieva mīlestību un saglabātas.

Dievs mūs mīl un mīl viņa vienīgais Dēls Jēzus Kristus ir drīz atgriezties uz Zemes, lai atgrieztos pie Ēdenes dārzā, lai visiem tiem, kas nāk pie viņa.

Fona Heart paldies par visu, ko jūs darāt, lai mīlestība un Dieva godību un Jēzu Kristu!

Lai Dievs jūs svētī, un ļauj strādāt par mīlestību un slavu Jēzus Kristus.

Es portugal

Uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :