LET ME PRZYJDŹ DO MAŁYCH DZIECI!

Wielu naszych braci i sióstr, kwestionują, że musimy czekać na szybki powrót Pana naszego Jezusa Chrystusa, Króla królów, tylko Syn Boży, który szybko wraca do tysiącletniego panowania na Ziemi, aż do sądnego dnia.

Wydaje się istotne, aby wznowić i pogłębić w niniejszym opracowaniu odpowiedzi zrobiłem komentarz do artykułu: POWRÓT JEZUSA CHRYSTUSA W dniu 14 maja LUB 15 września 2015! PODCZAS święto trąb

Bóg-ojciec-dziecko-jezus-and-Gołąb-copie-1

Są dwie rzeczy pewne, że zrozumiałem, analizując znaków i proroctw czasów ostatecznych.

Po pierwsze:

Jesteśmy naprawdę bardzo blisko powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa, oczywiście biorąc pod uwagę, że Jezus powiedział, że tylko Bóg Ojciec zna dzień i godzinę powrotu.

Po drugie:

Nie rozumiemy, znaki i proroctwa czasów ostatecznych, że patrząc w przeszłość.

 

Jeśli, jak myślę, i napisał na blogu, że koniec czasu rozpoczyna się 14 maja 1948 wraz z utworzeniem państwa Izrael, to dlatego, że jest z tego okresu, że znaki i Biblia zapowiada powrót proroctwo Jezusa Chrystusa zaczęły występować coraz częściej i mocy.

 

Podobnie jest od 29 września 2008 roku, o krachu na giełdzie na Wall Street, które widzieliśmy rozwijać globalne ruiny, żywiołowych, konfliktów nadwymiarowego i wojen na całym świecie, masakra chrześcijan, niszczenie kościołów i ostatniej wojny z czasów ostatecznych jest uruchamiany w Syrii w marcu 2012 roku wraz z pojawieniem się wzmocnień islamskich ekstremistów z zewnątrz łączenia w szeregi procarzy.

 

To jest wojna, która będzie trwała 42 miesięcy i że Jezus Chrystus będzie zatrzymać się na powrocie (należy zauważyć, że przed tym marca 2012 wydarzenia w Syrii były konflikt wewnętrzny)

 

Od 2008 roku widzieliśmy bardzo znaczący wzrost mocy i częstotliwości wszystkich biblijnych bólu prorokował. To są fakty.

 

Tak więc Bóg przez słowo Jezusa Chrystusa nie mówi nam z góry dzień lub godzinę, ale pozwala nam zbliżyć zrozumienia osiągnięć dokonanych znaki i przepowiednie.

 

Więc możemy zrozumieć i zobaczyć, że siedem lat od września 2008 września 2015 (dwa razy trzy i pół).

 

Pierwsze trzy i pół roku był z pewnością bardzo trudne, ale druga połowa jest o wiele trudniejsze. Są to konkretne fakty, które były prorokowali w Biblii.

 

A rok jeszcze się nie skończył!

 

Uważamy, że konflikt w Syrii rozpoczął globalną, jest coraz silniejszy każdego dnia, że ​​media nie mówić zbyt wiele w czasie wojny w Zatoce Perskiej.

 

Wszystkie znaki i proroctwa biblijne o powrocie Jezusa Chrystusa jest wykonana. Brakuje tylko te zdarzenia, które są bezpośrednio związane z jego powrotu.

 

1. Usunięcie kościoła.

2. dzień gniewu Bożego.

 

 

Chociaż usunięcie kościoła można dokonać w dowolnym momencie, jestem przekonany, że Bóg będzie czekać do ostatniej chwili, tak że większość może być zbawiony.

 

W dzień gniewu Bożego, jestem przekonany, że nastąpi tuż przed powrotem Jezusa Chrystusa.

 

Zauważ, że niektóre proroctwa biblijne nie mówić o trzech dniach ciemności.

 

To byłoby na trzy dni przed powrotem Jezusa Chrystusa.

 

Co do uprowadzenia, powinno się zdarzyć w dzień gniewu Bożego.

 

Jeśli mam rację, a powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa następuje pomiędzy 14 i 15 września 2015 i szczerze mam nadzieję, że z dna mojej duszy, a następnie dni września 2015 powinno poprzedzać najbardziej szczególności ludzkiej historii.

 

Powiedziałem, że nasz brat Claude IGNERSKI  »  TUTAJ  « pisał w swoich książkach o czasach ostatecznych, które polecam czytania, że pochwycenie kościoła może się zdarzyć, we wrześniu 2015 r powrotu Jezusa Chrystusa w 2021 ,

 

On może mieć rację, a ja nie tak!

 

Ale zgadzamy się na to, że 2015 powinien być rokiem szczególnym i trudne do końca czasu.

 

Niemniej jednak chciałbym wnieść do refleksji każdego faktu, że Biblia mówi, że powrót bólu Jezusa Chrystusa są jak ból porodu, a tym samym więcej czasu mija, a ból jest ostry, by dotrzeć do zniesienia!

Wszystkie matki potwierdzi!

 

Jesteśmy obecnie świadkami masakry główne skale chrześcijańskich.

 

Krew świętych już kwitnie !!!

 

Spójrz na przestrzeni ostatnich siedmiu lat od 2008 roku w naszych cierpieniach, które osiągnęły bardzo wysoki poziom, wyobraź sobie, siedem więcej lat z wzroście ciągłym bólu mocy i wtedy zrozumiesz, że musimy modlić się intensywnie do powrotu naszego Pana zrobić szybko.

 

Zapraszam do zapoznania się moje najnowsze artykuły w tym: 2015 przyjście Jezusa Chrystusa królem świata.

Link: https://victorpicarra.wordpress.com/2015/01/10/2015-la-venue-du-roi-du-monde-jesus-christ/

 

Bóg w swoim nieskończonym miłosierdziu pomaga i chroni wszystkich, którzy przychodzą do niego z miłości, pokory i szczerości.

 

Jednak wiele osób, które cierpią i żyją w czas ostateczny katastrofą niepokoju, bólu życia, przemoc, wojny, bieda, i którzy czują się opuszczeni przez Boga.

 

Musimy zrozumieć, że wszyscy żyjemy indywidualne próby wiary i początek Bożego gniewu.

 

Dziękuję Panu za wszystkie fakty własności i wszelkich łask udziela nam ratując nas przed jego gniewem.

 

Modlić się i prosić Boga o przebaczenie za wszystkie nasze grzechy, nasze błędy, nasze błędy i naszych złych uczynków.

 

Módlcie się także dla wszystkich tych, którzy są daleko od Boga, a szczególnie dla dobrych muzułmanów, szczodry, które niestety zostały oszukane przez fałszywego proroka Mahometa!

fałszywy prorok-illuminati

 

Wszyscy widzimy, że islam jest aberracją, że wyznaje miłość z bronią w ręku.

 

Niestety, te nazywamy « dobrych muzułmanów », którzy nazywają się od radykalnych islamistów potępienia w piekle, wciąż do myślenia służyć i modlić się, modlić się i nieświadomie służą Lucyfera.

Pamiętajmy, aby zrozumieć,

 

Biblia uczy nas, że Bóg stworzył człowieka, a potem stworzył mężczyznę i kobietę w pierwszej części generacji tego małego rodzącej ludzkości obróconym na jego twórcy. (Kain zabił swego brata Abla).

 

 

Później Bóg wybrał spośród ludzi rodzinę, ojca Enocha « Matuzalem », którego rodowód spłodził Noe. To, że Bóg uratował Noe Ludzkość Potop.Zauważ, że to ludzkość przetrwała powódź została zmniejszona do ośmiu « prostej rodziny Noego! »

 

 

Ta rodzina Noego, odbudowane świat, potem jego « Abraham » potomstwo dwóch kobiet, które spłodził Izaaka i Ismael.

 

Te dwie połówki bracia stali się wiecznymi wrogami.

 

Jeden, Izaak spłodził Hebrajczycy stała w czasie Żydzi z Izraela « Ludu Bożego »  Inne, Ismael, i spłodził ludzi Bóg chciał wiele i opanowały wszystkie ziemie na Bliskim Wschodzie w basenie Morza Śródziemnego.

 

To właśnie te osoby, które spłodził « Mohammed », który powiedział, że odwiedził Archanioł Gabriel, który podyktował Koran.

 

Mohammed, który był głównym wojownikiem nałożone sprytu i zmusić nową religię islamu.

 

 

Islam jest  »  wszystko w jednym «  Religia, kultura, społeczeństwo, prawo, sprawiedliwość i rządu.

 

Biedni muzułmanie zostali oszukani przez tego oszusta Mahomet, który twierdził, że Archanioł Gabriel podyktował Koran.

 

W imieniu Koranu Bóg radykalnych islamistów palą kościoły, zabijają chrześcijan i zniszczyć muzea, podczas gdy muzułmanie mówią gooders inwazji na świat nakładającą swoje prawa i zwyczaje.

 

Koran jest anty książka , która zakłóca i organizuje gen bez Biblii usiąść władzy Mahometa miał ponad narodów podbitych przez tzw słowa « Allah », sprytu i siły.

 

Wybór był prosty, którzy chcieli żyć przyjmują Koran jako świętej księgi, dla innych była śmierć.

 

Oczywiście ci, którzy wybrali śmierć była liczebnie tych, którzy zgodzili się służyć Koran i Mahometa.

 

Ten potomek ludzi Ismaela stał się jak Bóg powiedział, tak liczne jak gwiazdy na niebie.

Ale sądząc, że został opuszczony przez Boga Abrahama , odszedł i stworzył dzięki  Mahometowi nową religię własnego . W ten sposób utrwalona na zawsze poszukuje przodków zazdrość kłótnie z potomków Izaaka.

 

Muhammad tam znaleźć sposób na zjednoczenie ludzi przez nową religię « Islam. »

 

Ale islam jest aberracją, a Mahomet jest fałszywym prorokiem, nawet jeśli miliard ludzi na Ziemi twierdzą inaczej.

 

Prawda jest w Biblii .

 

W pierwszym dowiemy się, że sam Bóg zmaterializowane przez płonącego krzewu do Mojżesza osobiście zapytać o swój lud z Egiptu.

 

Żydzi są ludem Bożym.  

Bezsporne jest!

 

Ponadto bezsporne jest to, że Jezus Chrystus był Mesjaszem Żydów ogłoszonych w pismach, ale Żydzi są odrzucane!

 

 Ukrzyżowali Syna Bożego!

 

Syn Boży, Jezus Chrystus, przez miłość jednak dał szansę wszystkim mężczyzn (Żydów i inne), aby wejść do królestwa niebieskiego. Nie przez zasługi, ale przez Jego miłość!

 

To jest Jezus Chrystus, który stworzył Kościół, który musi zebrać razem wszystkich tych, którzy chcą być zbawieni i osiągnąć życie wieczne w królestwie niebieskim.

 

Przed zwróceniem się do Boga Ojca, Jezus Chrystus powiedział (J 15, 26) « Ja poślę wam innego Pocieszyciela, Ducha Świętego » 

 

Duch Święty Boże przychodzi na każdego bytu, który przez chrzest wybrane do Kościoła Jezusa Chrystusa.

   

Nie prorokiem Boga zostało wymienione w Biblii stworzyć religię.

 

Rola proroka Boga nie jest do osiągnięcia, ale informujemy, a Mahomet nie ogłosił, ale osiągnięty!    

 

MOHAMMED NIE MOŻE PROPHET !!!

 

Tylko dwie religie Boga są religie judaistyczne i chrześcijańskie.

Obie religie zostały stworzone przez Boga dla pierwszego i jedynego Syna Jezusa Chrystusa na drugi!

 

Fałszywy prorok Mahomet zwrócił, że zainteresowani w Biblii i zmienił to, co nie było wygodne do przykładu Jezusa Chrystusa, który był uznaje za proroka, a nie synem Boga!

 

Przypomnijmy również, że w wierszu 26 Daniel 9 powiedziane jest:  A po sześćdziesięciu dwóch tygodniach Pomazaniec być odcięte, i nie będzie następcą. Mieszkańcy wodza, który nadejdzie zniszczy miasto i świątynię, a nadejdzie koniec jak powódź; został aresztowany, że dewastacja będzie trwać aż do końca wojny. 

 

Jezus był prawdziwym Mesjaszem spodziewać, choć została odrzucona przez ludzi z Bogiem « Żydzi »!

  

 I nie ma następcę!

 

Więc Mahomet nigdy nie może powoływać się boska misja stworzyć nową religię.

 

Istnieją dwie możliwości do Koranu, lub został napisany od podstaw przez Mahometa z lub bez zmowy lub Koranu rzeczywiście podyktowane, ale w tym przypadku nie było przez Archanioła Gabriela, ale Lucyfera nikt.

 

Różnica między nauczaniem Jezusa Chrystusa i Lucyfera jest ogromna, nawet jeśli instrukcja zawiera te same składniki.

Przez Jezusa Chrystusa, 

Nie ma prawa, bez miłości, ani miłość bez prawa

Lucyfer,

Nie ma miłości w ustawy lub ustawy, w Miłości

Jak widać nie jest to samo!

 

Muzułmanie są nieszczęśliwe ofiary fałszywego proroka Mahometa, ponieważ są one również ofiarami Stockholm Syndrome.

 

Przeczytaj artykuł w blogu:

Muzułmanie są ofiarami syndrom sztokholmski

https://victorpicarra.wordpress.com/2012/09/06/les-musulmans-sont-victimes-du-syndrome-de-stockholm/

 

Będą ich bardzo trudno opuścić islam przyjść do Jezusa Chrystusa.Wystarczy zobaczyć, jakie emocje się muzułmanów, zwłaszcza fundamentalistów krytykując Koranu lub Mahometa.

 

Przypominam wszystkich muzułmanów werset 14 rozdziału 19 Ewangelii Mateusza:

 

A Jezus powiedział: Pozwólcie dzieciom, i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; dla królestwa niebieskiego należy do takich jak te 

 

Tak więc, gdy widzimy muzułmańskich dzieci, kobiet i mężczyzn, używane jako człowieka bomby możemy tylko żałować, że fanatyczni, krwiożercze islamiści zmuszony indoktrynacji przez tych niezadowolonych przestępców samobójstw prowadzi ich prosto do piekła!

 

Do wszystkich muzułmanów mogę tylko powiedzieć, chodź wiele do Jezusa Chrystusa, jeśli chcesz być zbawiony. To istnienie jest dobiega końca, a Jezus Chrystus dociera do Ciebie.

 

Chwytaj ULTIMATE POWODZENIA!

 

Wkrótce Jezus Chrystus powróci, więc początkowo będzie to zaoszczędzić poprzez porwanie swojego wiernego kościoła, a potem po prostu po uprowadzeniu, a tuż przed jego powrotu, gniew Boży spadnie na siłę i władzę nad Ziemią i na całą ludzkość.

 

Do tego dnia z powrotem w chwale naszego Pana Jezusa Chrystusa, jako nadzieja dla wszystkich chrześcijan od dwóch tysięcy lat, absolutnie musi dalej żyć z pokorą, godności i dumy z bycia chrześcijaninem.

 

Musimy nadal spełniać swoje obowiązki, a tym samym cześć rat wszystkich naszych długów i nasze codzienne życie w pokoju i miłości, pomagając tym, którzy szukają naszej pomocy.

 

Musimy codziennie modlić się, aby Bóg nam pomoże, chronią nas i chroni nas od pokus.

 

Wiemy już, że w tym roku nadal będzie trudne, ale to jest bardzo dobra wiadomość tak szybko przemienić nasze życie.

 

Pozwól nam utrzymać płomień wiary, całkowite zaufanie jest absolutnym w Jezusa Chrystusa. Obiecał przyjść i zapisać nas do końca świata, a on dotrzyma obietnicy.

 

Wyprostuj swoje istnienie, chrzest, pokuta, przebaczenie, modlitwy, wybrać Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela, jest tym, co pozwoli nam być zapisane i być częścią Kościoła Pana naszego Jezusa Chrystusa, który usunie szybko ,

 

Jezus Chrystus wkrótce i to jest być może we wrześniu lub październiku 2015.

 

Wszystkie moje przedmioty

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/   

 

Niech Bóg błogosławi wam moich ukochanych braci i siostry i pomaga w oczekiwaniu na powrót na Ziemię z Pana naszego Jezusa Chrystusa, aby realizować właściwą drogę w życiu i nigdy się nie poddawaj.

Zapraszam do obejrzenia tego filmu wideo na naszej generacji wytrzeźwienia.

https://www.youtube.com/watch?v=EswuNaHWrO0#t=227

Peace, Love i radości w sercach i domach z oczekiwaniem błogosławionego dnia uniesienia Kościoła i powrotu na Górze Oliwnej, naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego, Jego tysiącletnie panowanie aż do sądnego dnia.

 

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :