SVATEBNÍ IN HELL

 

SVATEBNÍ IN HELL

Od 23. září 2017 Dne 21. května 2018

PŘEDSTAVENÍ

Vzhledem k významu a naléhavosti obsahu této knihy jsem se rozhodl místo toho dělat editaci, publikování a zcela zdarma na blogu.

Budu zabývat vyzdvihuje, že lidstvo život v posledních letech.

vše, co můžeme vidět, že nejistota se stala každodenní zástupy po celém světě. Válek, násilí, katastrofy, epidemie, hladomor, ztráta hodnot, nejistoty a strádání uložených nebo všech národů planety.

Bad soubor okolností je to způsobeno všechny tyto pohromy? Budu zdůraznit, co je ve tmě svědomí tak, že každý chápe, že příčinná souvislost existuje na všech těchto bezpečnostních problémů.

Již být jisti, že život lidstva přepne velmi brzy co se děje. Je to jistota a budeme vidět v knize, jaké jsou důvody a důsledky a také jaké jsou k dispozici pro lidstvo možnosti.

Každý den, který uplyne, média příslib do světa snů a lepšího světa pro nadcházející roky. Ale my jsme zjistili, že život nám přináší nejistoty a každodenní utrpení.

Zvu vás k přístupu na zbytek knihy přes tento odkaz, který vás přesměruje na pravé straně blogu ve francouzštině. Můžete přeložit webovou stránku knihy s překladatelem stránkách vašeho internetového prohlížeče „Crome“ nebo jinak.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Hodně zábavy při čtení,

vítěz


%d blogueurs aiment cette page :