Eelmise nädala lõpus Daniel või lõpus 2015 END 2016

33e65322

.

Jeesuse Kristuse-in-hiilguse

 

 

13. september 2015 kirik ei eemaldatud ja Jeesus Kristus ei tulnud tagasi Maale või 14 või 15 september 2015!

 

Mis juhtus!

 

Selleks, et mõista, võtame analüüs lõpuaeg selgitatud minu eelmise blogi postitusi.

 

Meie kristlased, viimasel nädalal Daniel on seitsme aasta jooksul, mis lõpeb aegade lõpuni, pärast mida Jeesus Kristus naaseb Maale maailma valitseda tuhat aastat enne viimsepäeva.

 

Selle viimase seitsme aasta jooksul inimkond elada katsumused. Need katsumused on väga rasked ajad, sest nad näevad karistuse ja päeval Jumala viha.

 

Need karistused toimub järk-järgult, sest Jeesuse Kristuse tagasitulekut on nagu valud sünnituse ja me teame, et valud on ja jäävad järjest ergas, kuni sünnitus.

 

Me mõistame, et lõpuks kõige raskematel hetkedel on elu jooksul « mees » Maal on viimastel päevadel viivad tagasi Jeesus Kristus.

 

Minu eelnevates artiklites Ma selgitasin, et lõpuaegadel hakkas 14. mai 1948 ajal loomine Iisraeli riik sest kõik valud hakkasid sel kuupäeval.Ajalugu on seal meenutavad meile ja tõestada.

 

Üks pilk minevikku kindlalt võimaldab meil esile süvenemine probleeme inimkonna alates sellest kuupäevast. Need probleemid, olen ka mainisin üksikute blogi postitusi.

 

Pange tähele, et viimase Piibli nädalal oli ennustanud prohvet Taanieli umbes 600 aastat enne esimest Jeesuse Kristuse ja nagu oleme juba näinud, see tõeline seitsmeks aastaks peab täitma aegade lõpuni.

 

Ma hüpotees, mis algas 29. september 2008 koos börsikrahh Wall Street.

 

On selge, et sellest kuupäevast alates 29. septembri 2008. aasta ettekuulutused ja Piibli hoiatussildid tagasipöördumist maa meie Issanda Jeesuse Kristuse tõeks palju jõudu, suuruste, intensiivsuse ja suure sagedusega.

 

Me näeme nende märke sellest, et globaalne hävitamine on pidevalt halvenenud pärast seda kuupäeva, 29. september 2008, kus ta loodi New York Stock Exchange hinnalanguse kuulsa -777,77 just sel hetkel tara.  Ma kutsun teid lugema raamatut Pierre Jovanovic 777.

 

Lihtsa pilk minevikku näeme alates sellest kuupäevast on 29. september 2008 ja katastroofe ilmast halvenenud nii erakordne igas maailma nurgas.

 

Samamoodi ei saa me ignoreerida, et järk-järgult alates sellest ajast on maailma kannatab kaotus kristlikke väärtusi, hüppeline ekstremismi ja alguses tõeline sõda tasustatud islamistide vastu Christian rahvad.

 

Täna hilja 2015 ilmselt, on selge, et alates 29. september 2008 seitse aastat sellest ajast, inimkond elab väga raske aeg. Puudumise, vaesuse, vägivalla ja sõdade on igapäevane palju inimesi.

 

Inimkond elab väga rasked ajad, sealhulgas USA ja Euroopa vahel.

 

Saame ka pilk minevikku, leiavad, et 2012. aastast on olemas reaalne võimendamist kõik kriisid, katastroofid, õnnetused, vägivald ja konfliktid, mis on muutunud maailma sõda mitmekülgne.

 

Tõepoolest, alates märtsist 2012 maailma sõjas. On läbi Ida ja eelkõige Süürias, et armeed paljude maailma riikidega võitlevad.

 

Arvestades kõiki neid asjaolusid märke ja täitmine Piibli ettekuulutuse ma olen tõstnud võimalust Jeesuse Kristuse tagasipöördumist 14 silmas 15. september 2015.

 

Ilmselt viimasel nädalal Daniel alustas 29. september 2008 ja oli ka lõpule 29. september 2015 …!

 

Kuid me kõik oleme näinud septembri lõpus 2015 vastupidiselt minu analüüsi, Jeesus Kristus ei tagastatud ja tema kiriku mitte ära viidud …!

 

See pettumus kõigi blogi lugejad, ma olen teadlik, ja ma saan aru isegi parem, et jagan seda pettumust!

 

Muidugi, kui sa juba tead, ma ei ole prohvet ja ei ole kunagi väitnud, et.

 

Kuid isegi ilma prohvet, võin öelda jõudu, otsustavust ja veendumust, et Jeesuse Kristuse tagasitulekut on tegelikult väga lähedal.

 

See avaldus on tingitud jõudlust tugevus, laius, intensiivsuse ja sageduse kõik Piibli ettekuulutused ja kõik märgid tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

Nad on teostatav ilma igasuguse kahtluseta, tugevus, ulatuse ja suurema sagedusega alates 29. september 2008.

 

Siis, kui te igaüks, küsisin endalt, kuidas on võimalik, et Jeesus Kristus ei ole veel tagasi Maal, vaatamata saavutamiseks kõik märgid ja ettekuulutusi, sealhulgas sõda Ida, et kõik on tõenäoline, et sõda Armageddon peab võtma Jeesuse Kristuse tema tagasipöördumist.

 

Kas ma olin tõesti valesti? Ilmselt vähemalt näiliselt jah! See oleks ka normaalne, sest ainult Jumal teab, päeval ja tunnil tagasi Jeesus Kristus!

 

Probleem meie ees, kui ma tõesti eksin, on see, et kõiki hädasid, et me elame maa peal kõik väljad, on midagi kõrvale need, mis ootavad meid nagu me teame, et hädasid ja valu läheb hullemaks ikka ja jälle lõputult naasmiseni meie Issanda Jeesuse Kristuse!

 

Ja siis me mõistame, et meil on reaalne ja tõsine probleem enne meid.

 

Nagu ma juba selgitasin oma eelmises artikleid, tagastamise Jeesus Kristus võib juhtuda iga päev, sest esimene märk, mis toimus 14. mai 1948, sest Jumal võib lühendada kannatusi ja valu.

 

Tähtaeg lõpu aeg on maksimaalne eluiga sündinud põlvkond 1948 (14. mai 1948 olevus, nagu me oleme juba näinud, kuupäeva esimene märk lõpuni korda).

 

See viib meid 2068 on maksimaalne inimese elu on 120 aastat Piibel.

 

Aga antud intensiivsust, tugevust, mahtu ja sagedust märke kuulutades saavutusi ja ettekuulutused tagasi Jeesus Kristus, me peame mõistma, et see tulu on lõppemas.

 

Aga siis, kui ma ei eksi, miks viivitus …!

 

Pärast arutelu ja analüüsi olukorra, ma leidsin selgituse.

 

Märkus: 

Minu mõtted ja analüüs võib aidata anda selgitusi uudiseid röövimise eest 13. september 2015, mida meie Brother Claude IGNERSKI.

Meie Brother Claude on teinud head tööd selgitades kolm tööd palju aegade lõpuni. Kutsun teid kõiki üles lugeda.

Ta kannatas ebaõiglaselt tõeline Lynkkaus vennad ja õed süüdistades teda on vale prohvet.

Ja veel ma arvan, et ta oli veel osaliselt, sest vaatamata vaieldamatu tõsiasi, et kirik ei eemaldata 13. september 2015, kui ta oli planeeritud.

 

Lase oma mõtteid mõista,

Majanduskriis, mis algas 29. september 2008 tundub olevat ilmselt alguses katsumused, kuna börsikrahh Wall Street ja täitmise märke ja ettekuulutused lõpuaegade järgnenud.

 

Me teame, et need katsumused on tähtajaga seitse aastat ning on jagatud kaheks osaks kolm ja pool iga.

 

Esimene küsimus küsisin endalt:

Miks Piibel ütleb kaks korda kolme ja poole?

Mainides jälle, et teine ​​pool oleks raskem kui esimene.

See oli lihtsam öelda, et valu on seitse aastat progressiivne …!

Nagu midagi on kirjutatud midagi Piiblis, see täpselt kaks kolm ja pool aastat, et on põhjust olla nii mainitud.

 

Esiteks peegeldus.

Kolm ja pool aastat pärast 29. september 2008 toob meid 29. märts 2012 ja teine ​​osa kolm ja pool õnnelik lõpp 29. september 2015.

 

Kuupäeva 29. september 2015 võib lihtsalt tähtaeg olla osa Jeesuse Kristuse kogudus eemaldatakse.

 

Aga need, kes olid otsustanud jääda maa peal, kuni päev röövimise inglid Jeesuse Kristuse.

 

Pea meeles, et Piibel ütleb Daniel 12 salm 11:

« Alates hetkest, kui ohvri lõpetatakse kui hävituse koletist paigaldatakse, 1290 päevad edasi ».

 

1290 päeva kolm ja pool aastat või 42 kuu teine ​​osa kannatustest « suur viletsus »

 

Salmis 12 loeme:

« Õnnis  on see, kes ootab ja õnnestub 1335 päeva! « 

 

Ma usun, et Jeesus Kristus on vabatahtlikult lahkunud valitud liikmed oma kiriku ootama (nagu salmis 12 peatüki 12 Daniel) Maal tuleb teha, et 1335 päeva.

 

See fakt, kui ma ei eksi, kaks kuud ja 21 päeva veel lisada kuni 29 septembrini 2015. See viib meid 20. detsember 2015 tagastamise Jeesus Kristus ootasime septembrisse 2015.

 

Füüsiline tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse peaks eelnema eemaldamist mõned tema kirikus.

 

Minu teine ​​mõte:

Nagu ma ütlesin veidi varem tekstis, midagi on kirjutatud Piiblis midagi nii et kui viimase seitsme aasta jooksul on jagatud kahte korda kolm ja pool siis peame mõistma, et võib eksisteerida Surnud aeg kahe kolmeks ja pooleks.

 

Millisel juhul esimene osa kolm ja pool aastat, nagu planeeritud lõpetada 29. märts 2012, kuid teine ​​mäng algab veidi hiljem.

 

Millisel juhul mitu kuupäeva saab valida algust suur viletsus.

 

11. salmis 12. peatüki Daniel

1) kuupäev tagasiastumist Benedictus XVI: 28. veebruar 2013

2) nimetamise kuupäevast Franciscus: 13 märts 2013

Ma ka kinni kolmandat korda:

Üks, kus paavst François juhatab Way of the Cross: reede märts 29,2013.

 

Millisel juhul tagasi Jeesus Kristus võiks toimuda teisel poolel 2016 ja võibolla et seoses tähistamine Rosh Hashanah 03 ja 4. oktoober 2016.

 

Tagasi Jeesus Kristus peaks eelnema eemaldamist mõned tema kirikus.

 

Kui tagastamise Issanda Jeesuse Kristuse toimub hilja 2015 või hilja 2016 saame hinnata meie väga õnnelik, sest suurust Jumala kohtuotsused on vähem raske, kui tagastamise lükkus edasi aega.

 

Sest nagu valud, mured inimkonna tõenäoliselt ei jätkata ja hullemaks ja jälle, kuni tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

Kui Jeesus Kristus ei tehta, siis ilmselt me ​​ei kannata palju muud!

 

Seetõttu on väga oluline, et palvetada ja palvetage ikka ja jälle, et paluda Jumalalt lühendada meie kannatused ja valud, mis võimaldab kiiret taastamist Maa meie Issanda ja kuninga, Jeesuse, tema ainus poeg.

 

Aeg mõtteavaldus on lähedal, kuid enne pimedas päeva ette.

 

Ainult palve, usu ja armastuse aitab meil läbi viimase pimeduses.

 

Hoia hästi valgustatud leek meie usku.

 

Valvake ja palvetage, et kiire tagastamine meie Issanda ja kuninga Jeesus Kristus ning Hi meie hinge.

 

Rahu, armastust ja rõõmu kodudest ootus õnnistatud päev tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse.

Võitja


%d blogueurs aiment cette page :