SON DANIEL OF HAFTANIN VEYA SONU 2015 SONU SONU 2016

33e65322

.

İsa Mesih-in-zafer

 

 

13 Eylül 2015 tarihinde kilise kaldırıldı değildi ve İsa Eylül 2015 Dünya’ya ya da 14 veya 15 dönmedi!

 

Ne oldu!

 

Anlamak için, zaman benim önceki günlüğü gönderileri açıklanan sonunda analizini atalım.

 

Biz Hıristiyanlar için, Daniel geçen hafta İsa kıyamete kadar bin yıl boyunca dünyaya hakim Dünya’ya geri dönecek sonra zamanın sonunda biter yedi yıllık dönemdir.

 

Yedi yıl bu son dönemde insanlık sıkıntıları yaşayacak. Onlar cezayı ve Tanrı’nın gazabı gününü görüyorum, çünkü bu sıkıntılar çok zor zamanlar olacaktır.

 

İsa’nın dönüşü doğum ağrıları gibi olacak, çünkü bu cezalar kademeli olacak ve biz ağrıları ve doğum kadar olacak giderek canlı olduğunu biliyoruz.

 

Biz sonunda yeryüzünde « adam » yaşam süresi en zor anları İsa Mesih’in dönüşü çıkılan son günler olacağını anlıyoruz.

 

Benim önceki yazılarımda ben bütün acıları o tarihte başladı, çünkü bitiş saatleri İsrail devletinin kurulması sırasında 14 Mayıs 1948 başladı açıkladı. Tarih bize hatırlatmak ve bunu kanıtlamak için var.

 

Kesinlikle geçmişe bir bakışın, bir o tarihten itibaren insanlığın sorunlarının kötüleşmesine vurgulamak için bize izin verir. Bu sorunlar, ben de benim bireysel Blog yazılarına belirtmiştik.

 

Geçen hafta İncil peygamber tarafından kehanet olduğunu unutmayın Daniel 600 yıl İsa Mesih’in ilk gelişini öncesi ve biz zaten zamanın sonuna tamamlamak zorundadır o yedi yıl gerçek bir terim gördük.

 

Ben Wall Street’te borsa kazasında ile 29 Eylül 2008 başladı varsaydı.

 

Bu 29 Eylül 2008 bu tarihten itibaren kehanetler ve Rabbimiz İsa Mesih’in yeryüzüne dönüşü İncil’deki uyarı işaretleri gücü, büyüklükleri, yoğunluk bir sürü ve büyük sıklıkta gerçek olduğu açıktır.

 

Biz küresel yıkım sürekli o -777,77 ünlü New York Menkul Kıymetler Borsası fiyat çöküşü tarafından oluşturulan 29 Eylül 2008 bu tarihten itibaren kötüleşti olduğu bu işaretler görmek çit kesin anda.   Ben Pierre Jovanovic 777 kitap okumak için davet ediyoruz.

 

Biz 29 Eylül bu tarihten itibaren bakın geçmişte basit bir görünüme sahip, hava afetler ve felaketler 2008 gezegenin her köşesinde çok olağanüstü kötüleşti.

 

O zaman dünya Hıristiyan değerlerin kaybı, aşırılık dalgalanma ve Hıristiyan halklara karşı İslamcılar tarafından yürütülen gerçek bir savaşın başlangıcı uğrar çünkü Aynı şekilde biz yavaş yavaş göz ardı edemeyiz.

 

2015 sonlarında Bugün açıkçası, Eylül 29, 2008 yılından bu yana, yedi yıl o zamandan beri, insanlık çok zor bir zaman yaşadığı açıktır.Güvensizlik, yoksulluk, şiddet ve savaşlar insanların günlük yeri vardır.

 

İnsanlık ABD ve AVRUPA dahil çok zor günler yaşıyor.

 

Biz de geçmişte bir göz ile, 2012 yılından bu yana, çok yönlülüğe bir dünya savaşı haline gelmiş tüm krizler, afetler, felaketler, şiddet ve çatışmaların gerçek bir yükseltme olduğunu bulabilirsiniz.

 

Nitekim, Mart 2012 yılından bu yana dünya savaşı yer almaktadır. Bu Doğu’dan ve özellikle dünyanın birçok ülkesinde orduları mücadele olduğu Suriye’de olduğunu.

 

Tüm bu gerçekler ışığında işaret ve İncil kehanet yerine getirilmesi, ben 14 görünümü 15 Eylül 2015 için İsa Mesih’in dönüş olasılığını gündeme almıştı.

 

Açıkçası Daniel ayının son haftasında 29 Eylül 2008 tarihinde başlamış ve 29 Eylül de, 2015 tamamlandı …!

 

Oysa hepimiz benim analize aksine, İsa Mesih’in geri olmadığını Eylül 2015 sonuna gördük ve onun kilise kaldırılmış olmasaydı …!

 

Tüm blog okuyucuları arasında o hayal kırıklığı, ben farkındayım ve ben o hayal kırıklığı paylaşmak bile daha iyi anlıyorum!

 

Tabii zaten bildiğiniz gibi bir peygamber değilim ve olmaya iddia etmedim.

 

Yine de, hatta bir peygamber olmadan, ben güç, azim ve İsa Mesih’in dönüşü aslında çok yakın inançla söyleyebilirim.

 

Bu ifade nedeniyle gücü, genişlik, yoğunluk ve tüm İncil kehanetleri sıklığı ve Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü tüm işaretleri ile performans olduğunu.

 

Onlar 29 Eylül 2008 yılından bu yana gücü, ölçek ve daha sık, herhangi bir şüphe olmaksızın gerçekleştirilir.

 

Ardından, her biriniz, ben İsa Doğu ile savaşa dahil tüm işaretler ve kehanetler, başarı rağmen, henüz geri Dünya’da olmadığı o nasıl kendime sordum hepsi de Olabilirlik Armageddon savaşı dönüşünde İsa Mesih’i almak zorunda olmasıdır.

 

Ben gerçekten yanlış mıydı? Görünüşe göre, en azından görünüşte evet!Sadece Tanrı, İsa Mesih’in geri döneceği gün ve saati bilir, çünkü bu normal olurdu!

 

Ben gerçekten yanlış olduğumu karşı karşıya sorun, biz felaketler ve ağrı kötüye gidecek biliyorum biz tüm alanlarda yeryüzünde yaşayan tüm felaketlerin, bizi bekliyor o yanındaki başka bir şey olmasıdır tekrar sonsuz Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşüne kadar!

 

Ve sonra biz önümüzde bir gerçek ve ciddi bir sorun olduğunu anlıyoruz.

 

Zaten benim önceki yazılarımızda da açıkladığımız gibi, İsa Mesih’in dönüşü Allah acılarını ve ağrıları kısaltabilir, çünkü 14 Mayıs 1948 gerçekleşti ilk işareti beri her gün oluşabilir.

 

Zamanın sonuna için son tarih (biz zaten, ahir zamanın ilk işareti tarihini gördük, 14 Mayıs 1948 varlık) 1948 yılında doğan nesil maksimum ömrü olduğunu.

 

Insanın maksimum ömür İncil’de 120 yıl olduğu gibi bu 2068 için bize getiriyor.

 

Ama yoğunluk, kuvvet, boyut ve başarıları ve İsa Mesih’in dönüşü kehanetlerini habercisi belirtileri sıklığı göz önüne alındığında, biz bu dönüş yakın olduğunu anlamak gerekir.

 

Ama sonra, yanılmıyorsam eğer, neden gecikme …!

 

Durumun tartışmalar ve analizler sonra, bir açıklama bulmuş olabilir.

 

Not: 

Benim yansımaları ve analizi de bizim Kardeş Claude IGNERSKI tarafından yapılan 13 Eylül 2015, için adam kaçırma haberleri bir açıklama sağlamak için yardımcı olabilir.

Bizim kardeş Claude üç eserler zaman çok ucunu açıklayan olağanüstü bir iş çıkarmış. Hepinizin okumaya davet ediyoruz.

O sahte peygamber olmakla suçladığı Kardeşlerimize tarafından haksız yere gerçek linç yaşadı.

Ve yine o çünkü planladığı gibi kilise 13 Eylül 2015 kaldırılmadı yadsınamaz rağmen kısmen hala olduğunu düşünüyorum.

 

Benim düşüncelerim anlamak Let,

29 Eylül başlayan ekonomik kriz, 2008 Wall Street borsa kazasında ve ardından ahir zaman işaretleri ve kehanetleri yerine getirilmesi göz önüne alındığında, açıkça erken sıkıntıları gibi görünüyor.

 

Biz bu sıkıntıları yedi yıllık bir dönem için ve iki üç parça ve bir buçuk her ayrılır biliyoruz.

 

İlk soru kendime şu soruyu sordum:

Neden İncil kez üç buçuk diyor mu?

İkinci bölüm, ilk daha zor olacağını tekrar değinen.

Bu … Ağrı ilerici yedi yıl olacağını söylemek daha kolay oldu!

Hiçbir şey İncil’de şey için yazıldığı gibi, bu hassas ikili, üç buçuk yıl öylesine bahsedilecek bir neden yoktur.

 

İlk yansıması.

Üç buçuk yıl sonra 29 Eylül 2008 tarihinde bize 29 Mart 2012 ve üç ikinci bölümü ve 29 Eylül 2015 biten mutlu bir buçuk getiriyor.

 

29 Eylül 2015 tarihi, sadece İsa Mesih’in kilisesinin bir bölümü silinecektir olmak için son tarih olabilir.

 

Ama seçilmiş olanların İsa Mesih’in melekler tarafından kaçırılması gününe kadar yeryüzünde kalması.

 

İncil Daniel 12 ayet 11 diyor unutmayın:

« Kimden ıssızlık Abomination kurulacağı zaman günlük kurban duracak an 1290 gün olacak pass ».

 

1290 gün, üç buçuk yıl ya da ikinci bölüm sıkıntıları « büyük sıkıntı » 42 ay olan

 

Ayette 12 okuruz:

« Ne mutlu  o bekler ve 1335 gün başarılı kim! « 

 

Ben İsa gönüllü onun kilisenin seçilmiş üyeleri bıraktığı inanıyoruzbeklemek Dünya’da olduğu 1335 gün yapılacak (Daniel bölüm 12 12 ayette olduğu gibi).

 

Bu gerçek, ben Eylül 2015 29 eklenecek iki ay ve daha 21 gün, yanılmıyorsam eğer bu bize getiriyor 20 Aralık 2015 biz Eylül için bekledi İsa Mesih’in dönüş için 2015.

 

Rabbimiz İsa Mesih’in fiziksel dönüş yaptığı kilisenin bazı ayrılmasıyla gelmelidir.

 

Benim ikinci düşünce:

Ben metinde biraz önce de söylediğim gibi son yedi yılda iki kez, üç ayrılır ve bir buçuk sonra biz mevcut olabilir anlamak gerekir eğer öyleyse, hiçbir şey hiçbir şey için İncil’de yazılmış Üç iki dönem ve bir buçuk arasında bir ölü zaman.

 

Bu durumda 29 Mart 2012 ama ikinci oyun biten planlandığı gibi üç buçuk yıl ilk bölümü bir süre sonra başlar.

 

Bu durumda birden fazla tarih büyük sıkıntı başlaması için seçilebilir.

 

Daniel’in bölüm 12 ayet 11

1) Papa Benedict XVI istifası tarihi: 28 Şubat 2013

: Papa Francis atanması 2) Tarih 13 Mart 2013

Ben de üçüncü kez gözaltına:

Papa François Haç Yolu başkanlık Bir: Cuma 29 Mart, 2013 Kapat Kapat.

 

Bu durumda İsa Mesih’in dönüşü 2016 yılının ikinci yarısında ve belki de Roş Aşana 03 ve 4 Ekim 2016 kutlama vesilesiyle yer alabilir.

 

İsa’nın dönüşü yaptığı kilisenin bazı ayrılmasıyla gelmelidir.

 

Rab İsa Mesih’in dönüşü 2015 veya geç 2016 sonlarında ortaya çıkarsa geri dönüş zamanında daha da gecikmeli eğer Allah’ın kararlarının büyüklüğü daha az zor olacak çünkü, bizi çok mutlu tahmin edebilirsiniz.

 

Ağrıları gibi insanlığın acılarını muhtemeldir için hayır, devam ve Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü kadar tekrar kötüleşir ve.

 

İsa Mesih gelecek değilse, o zaman tabii ki biz çok daha fazla zarar görecektir!

 

Bu nedenle dua ve Rabbimizin ve Kral İsa Mesih’in onun tek oğlu dünyaya bir istem dönüşü sağlayan bizim acıları ve ağrıları kısaltmak için Tanrı sormak için tekrar tekrar dua etmek çok önemlidir.

 

Kurtuluş zamanı yakın ama öncesinde karanlık günlerde öncedir.

 

Sadece dua, İnanç ve Sevgi son karanlığın içinde bize yardımcı olacaktır.

 

Keep de bizim inanç alevi yaktı.

 

İzle ve Rabbimizin ve Kral İsa Mesih’in hızlı dönüş için ve ruhumuzun Hi için dua ediyoruz.

 

Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü mübarek günün beklentisiyle evlerine barış, sevgi ve sevinç.

Fatih


%d blogueurs aiment cette page :