Ma olen tee, tõde ja elu, NULL TULEMAB TULENE TEMA

Kujutiste otsingu tulemus "Mina olen tee, tõde ja elu, NULL ei anna oma nägu läbi mind"

 

 

 

Nagu ma oma blogipostitustes juba selgitasin, elame lõpptähtajaga, mis lõpeb ebaselgelt Jeesuse Kristuse naasmisega maale tema tuhandeaastase valitsemise ajaks.

 

Sellel Jeesuse Kristuse lausel on selline jõud ja jõud, et see ei jäta ruumi tõlgendusele ega muule religioonile Jumala poole pöördumiseks.

Seega peame küsima endalt, miks paavst tuvastab kõik usundid kui tõelised teed Jumalale.

Mis on papa ketserlus rohkem

 

Lõppperiood algas 14. mail 1948 Iisraeli riigi loomisega.

 

Tõepoolest, 14. mail 1948 juudi riigi loomisega sai juudi rahvas pärast 2000-aastast väljasaatmist Jumala armu tagasi, kui ta lükkas tagasi ja ristiti Messias, keda nad keeldusid tunnistamast Jeesus Naatsaretlases  » Jeesus Kristus. Kuid see Jumala andestus ei anna neile juurdepääsu lõpuks taeva kuningriigile.

Juudi rahvas on nagu paljud inimesed, kes on sunnitud ootama kuni Jeesuse Kristuse tuhandeaastase valitsemiseni ja teise ülestõusmiseni, et loodan siseneda taeva kuningriiki.

 

Lõpuaja lõppedes tõusevad ainult mõned surnud kristlased.

 

Ja mõned elavad kristlased « Kirik » muutuvad mõne hetke pärast ja lähevad seega surelikust elust igaveseks eluks ilma surma lihtsalt läbi Jeesuse Kristuse armastuse.

 

See on lubadus Jeesuse Kristuse ja keegi ei saa kahelda sõna Jumala Poeg, kes andis oma elu, et lunastada meid meie pattudest, ja nii võimaldavad meil juurdepääs Jumala riiki, mitte väärtus, vaid tema armastus.

 

Te olete märganud, et olen täpsustanud, et ainult teatud kristlased on seotud ülestõusmisega ja läbimurdega surelikust elust igaveseks eluks ilma surma läbimata.

 

Need, keda huvitab, saavad kristlased, kes on saanud ristimise vee (ainult kehtiv ristimine), kes on palunud, et Jeesus Kristus oleks nende päästja, kes on palunud Jumalalt andestada kõigist patud toimepandud ja kellel on meelt parandama ja siiralt meelt parandama nende pattude eest.

 

Rohkem kui kunagi varem peavad kõik sirguma oma elu ja järgima Jeesuse Kristuse õpetust (armastus, andestus ja usk).

 

Kõigi piibellike märgete pärast, mis teatavad Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut, mis täidetakse iga päev koos jõu ja jõuga, oleme kindlad, et see tagastamine on otsene.

 

Muidugi oleme viimane põlvkond enne seda tagasipöördumist, meil on kindlus alates 1948. aastast. Mt 24.34

Põlvkond on nii väga lühike ja väga pikk, kuid me oleme tõesti selle tagasisaatmisega väga lähedal.

 

Alates 2009. aasta blogi loomisega teatan, et see tulu võib käesoleval aastal sekkuda. Muidugi seda ei juhtunud.

 

Kuid 2018. aasta see on väga eriline, sest piibelliku põlvkonna aeg on 70 aastat ja 1948 + 70 = 2018.

 

Pidades silmas kõigi 2018. aastal täidetud ja täidetud piiblilõikude tugevust, jõudu, perioodilisust ja laiust, oleme kindlasti lõpuks piibelliku perioodi lõpus. .

 

Loodetavasti näeme, et 2018. aasta trompet festival näeb meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut oma « Kiriku » kaotamiseks.

 

Siis palvetan, et meie nimed ei ole kustutatakse eluraamatus neile, kes ei ole eemaldatud « kristlased ja teised » läbida päev Jumala viha, mis on väga raske aeg neile, kes soovivad naasta Jeesus -Christ.

 

See periood on väga raske, sest kirik enam ei viibi maa peal. Ta saab taevas Tema abielu tunnistajaks, see on igavene leping Jumala ees, mille Jeesus Kristus kindlustab oma kiriku liikmetega.

 

Pärast Jeesuse Kristuse Kiriku eemaldamist saab see maailm täielikult ja täielikult kätte saatanlikele jõududele kuni Jeesuse Kristuse füüsilise naasmiseni Oli mäele tema 1000-aastasele valitsusele.

 

Meil on juba näha kõiki triivib ja tõus võimu islami. Kujutage maailma ilma kõik need kristlased eemaldatakse ja islam, et enam ei pidurita, üha võimsamaid ja hävitav katastroofide laastas kogukondadele ja rahvastele, kes kannatavad vaesuse ja ebakindluse.

 

See on viiruse reegel.

 

Jah, on kindel, et need, kes on usku ja kes on palunud Jeesusel Kristusel oma elu juhtida, päästetakse, aga kõik teised tunnetavad Jumala viha.

 

Alati mäleta neid Jeesuse Kristuse sõnu

« Ma olen tõde ja elu tee, keegi ei tule isa juurde vaid läbi minuse. « 

 

On jõudnud aeg mõista, et meie elu muutub äkki järsult, justkui rööbastee muutub liblikas, kust me elame elu igaveseks eluks ja see on väga varsti.

Võib olla see 11. septembril 2018.

Kutsun teid vaatama seda videot, mis selgitab 2018. aasta eripära.

 

Selle alloleva lingi abil saate näha maavärinate ulatust

https://www.emsc-csem.org/#2w

Viimased maavärinad kogu maailmas (viimase 2 nädala jooksul)

 

Varsti näeme

võitja


%d blogueurs aiment cette page :