Vatikāna – atkrišana – pēdējās dienās pat laiku beigām – Vissvētākās Jaunavas

Redakcijas.

edito2

0

0        0

0

Nenovēršama atgriešanās Jēzus Kristus uz Zemes nav utopija, tas nav veltīgi cerība vai ticība bez pamatojuma, daudz mazāk hipotēze.

Šī atgriešanās ir kļuvusi pēdējos gados paskaidrojums par to, ko mēs dzīvojam uz Zemes, kopš 1950.

« Demogrāfiskā sprādziena, nopietna slimība, zaudējumu vērtību, kristiešu vajāšana pasaulē, bads, negaidītas nāves miljoniem putnu un zivju, ciltis zemestrīces, lietusgāzes, kas plūdi, viesuļvētra, ugunsgrēki un citas nelaimes dzīvības, zemes un laika apstākļiem « 

Visi šie fakti ir sasniegumi visu Bībeles pravietojumiem.

Patiešām, ir divi tūkstošiem gadu, « Jēzus », šis miera cilvēks dzimis ebreju ģimenē rindā Dāvida, tika arestēts slikti izturas, ļaunprātīgi, mīklā organismā, un galu galā krustā pēc Sinedrijs (ebreju Augstākās tiesas laikā no romiešu okupācijas), vienkārši tāpēc, ka viņš sludināja Dieva mīlestību, un apgalvoja, ka ir Dieva Dēls.

Ieskauj daži apustuļi, viņš sludināja Dieva mīlestību, un paziņoja par Dieva valstību.

Bībelē tas bija piepildījums Daniel ebreju pravietojumu.

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00027&chapitre=9&version=00001

Viņš bija Moshiach « Paredzams Mesija pirms diviem tūkstošiem gadu », bet netika atzīts padome, kas likts uz nāvi, izmantojot viltību un romiešu tiesībās.

Jēzus teica saviem mācekļiem visu, kas notiek, tostarp nodevība viņš bija jābūt apustulis Jūda Iskariots viņa arests un nāvi, bet arī augšāmcelšanās no miroņiem, ar Dieva gribu trešās dienas rītā, un visi viņa atgriešanās uz zemes, lai izpildītu tās tūkstoš gadu valdīšanas zīmes.

Pēdējo trīs gadu laikā no viņa dzīvi Jēzus Kristus sludināja un informēja apustuļiem, viņš varētu atgriezties uz zemes pie pasaules gala, un viņš teica, ar laiku pazīmes viņa atgriešanos.

Viņa vārdi un viņa atgriešanās pazīmes, mums ir apskatīti no Lūkas, Marka, Mateja un džinsi evaņģēlijos.

Daži gala laika zīmes ir iekļauti arī pirmajā Derībā (Daļa no Bībeles pirms Jēzus Kristus)

No Mateja evaņģēlija, saikne 24 Nodaļa beigu laiku mēs redzam būtiskas pazīmes viņa atgriešanos.

Daudzi pat ļoti daudzi ir bijuši vēsturē svarīgiem notikumiem (piemēram, spāņu gripa, diviem pasaules kariem un citiem), kas liecina, ka laika beigās bija sācies. Kļūdas bija daudz un vēsture atsāka savu gaitu katru reizi.

Mums bija jāatrod ar pārliecību pirmā pazīme, no kuras sākuma un beigu laiks, pēc kura veiktu visas pazīmes un veicina pasaules galu un atgriežas uz zemes, Jēzus Kristus vārdā tūkstoš gadu valdīšanas.

Šī zīme ir 36/24-28 Ecēhiēla (atgriešanās no ebreju tautas Izraēlā)

Es tevi no citu tautu starpā, iegūtu jūs no visām valstīm, un lai jūs savā valstī. Es apkaisa tīru ūdeni par jums, un jums ir jābūt tīram, es tīrīt jūs no visiem jūsu traipiem un no visiem saviem elkiem. Es jums jaunu sirdi, un es likšu jaunu garu  es noņemt no ķermeņa sirds akmens un jums miesas sirdi . Es likšu savu Garu jūsos, un es liks jums sekot manu pasūtījumus, un jūs novērot savus likumus. Tu dzīvo tanī zemē, ko Es devu jūsu tēviem, un jūs būsit Mana tauta, un Es būšu jūsu Dievs;

mēs atrodam pirmo zīmi, jo ir skaidrs, ka kopš izveides Izraēlas valsts, » 14 maijs 1948 un par atgriešanos ebreju cilvēku Izraēlas zemes sākums, Bībeles pazīmes visu veikt eksponenciāli.

Ikviens var redzēt katru dienu mērogu globālo situāciju visās jomās.

Daudzi pasaules karu, sacelšanās, vardarbība, vajāšana, bads, drupas, epidēmijas un katastrofas.

Lasot rakstus šajā blogā, kas palīdzēs jums saprast, beigu laiku un sagatavoties atgriešanās Glory Jēzus Kristus.

Ņemot vērā apjomu un visas pazīmes eksplozijas, lai gan nav precīzi zināt dienu, ne Viņa atgriešanās stunda, mēs nevaram aizvērt acis un vadīt backhand visu, kas notiek uz izkraut vai izslēdz ātru atgriešanos Zemes Jēzus Kristus.

Mēs visi esam redzējuši izmēru zīmes, bet diemžēl daudzi vīrieši dod priekšroku pievērt acis un ignorēt, nevis apsvērt atgriešanos King Jēzus Kristus, lai viņa valdīšanas laikā 1000 gadiem.

Redzot siltumu, pat aukstums no ticības pasaulē un neskaitāmiem vīriešiem, kas kļūdas, pastāv bažas, ka cilvēks ir kauns atzīties, ka tā ir būtne, Dieva un tādēļ atzīt pat pārākumu tās radītājs « Dievs »!

Kas notiks nākamajos gados, kad no Dieva dusmu diena nāks pār visu cilvēci, pirms Jēzus Kristus atgriešanās uz Eļļas kalnu!

Bībele stāsta mums, ka tur būs raudāšana un zobu griešana visiem tiem, kuri nenāca pie Jēzus Kristus   Mt 25,30

Uzvarētājs

Raksts

Vatikāna – atkrišana – pēdējās dienās pat laiku beigām – Vissvētākās Jaunavas

.

Šis raksts ir bumba izpratnes veidošana, lai lielākā numurs ir saglabāts!

11.februārī 1929 Vatikāns ir valsts, tāpēc pāvests vāciņu papildus deflektors, politiķis cepure. Viņš kļuva valsts vadītājs.

Aerial skats uz Svētā Pētera laukumā Vatikānā

Kā tas saņem, un ir saņēmusi vairāku valstu vadītāji.

Kā garīgais līderis, katoļu baznīcas un valsts galva, pāvests ir arī sludina Dieva mīlestību, lai veicinātu mieru pasaulē un vadīt lietas no baznīcas.

Tā kā valsts galva un garīgais līderis, katoļu baznīcas, tā saņem un apmeklēt arī pārstāvji no visām pasaules reliģijām un pat apmeklēja reliģiskiem rituāliem, izņemot Svētā katoļu baznīca.

Visas šīs formalitātes, kas mijas ar valstsvīrs un garīgo līderi, katoļu baznīca, pāvests veica kopš februāris 11, 1929.

Taču Jēzus Kristus teica: « Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība Neviens nenāk pie Tēva kā vien caur mani. ». (Jāņa 14:6)

Kā pāvests « pārstāvis Kristus uz Zemes un Svētā Baznīcas gids », mēs varam pieņemt un atzīt citas reliģijas un saņemt un apmeklēt savus pārstāvjus bez nepiekrīt vārdu Jēzus Kristus.

Protams, katrs kristietis ir panākt, lai vienu, kas lūdz viņa palīdzību, šis cilvēks ir ticība vai ateists, bet pēc tam oficiāli atzīt, ka jebkura reliģija ir cienīgs un patiess, šķiet, ir ķecerība.

Mums ir jāpalīdz viens ir meklē mūsu palīdzību, mums ir arī sludināt Dieva mīlestību, bet neaizmirstot, it īpaši to, ko Jēzus Kristus teica:« Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība. neviens nenāk pie Tēva, bet ar mani. «  (Jāņa 14:6)

Ir noziedzīgu liecina, ka visi ceļi un visas reliģijas novest pie Dieva.

Katrs cilvēks ir grēcinieks Dieva priekšā, un kā tāda ir nolemti mūžīgai nāvei! Nevar būt nekādu šaubu par šo faktu!

Pēdējā spriedumu, kas cilvēks var pieprasīt nopelnu mūžīgo dzīvi!

Tas ir tikai caur mīlestību uz Jēzu Kristu, ka vīrieši var tikt saglabāti no mūžīgās nāves!

Mums ir nepieciešams sludināt, ka Jēzus Kristus ir « ceļš, patiesība un dzīvība, un neviens iet pie Tēva kā vien caur Jēzu Kristu, viņš drīz vien atgriezās, lai saglabātu savu baznīcu, kurā ikviens var joprojām ir daļa no Kristības, Ticība, grēku nožēlošanas un piedošanas lūgumu lūgšanu « 

Tas, ko mēs sludinām!

Jēzus Kristus ir mīlestība, un, kas ir mīlestība pret mums visiem, viņš ir cietis tik daudz, viņš tika spīdzināts, ļaunprātīgi un krustā tā, ka ar šo ziedojumu un mīlestību pret mums, mēs noskaidrojām sevi ar Dievu caur un tādējādi var saņemt piedošanu par mūsu grēkiem, un drīz vien ieiet debesu valstībā.

Tātad, kā kristiešu locekli Svētā katoļu baznīca, es atzīstu, ka katrs pāvests pārstāvis Kristus uz Zemes.

Bet kā kristiešu locekli Svētā katoļu baznīca, es nepiekrītu, ka Vatikāns kļuva par valsts « bijušais Romas impērija » Ja maza izmēra, bet liels skaņu, ja varu!

Jēzus Kristus teica mums atdos ķeizaram, kas ir ķeizara, un Dievam, kas ir Dieva Lūkas 20, 20-26

Es uzskatu, ka mūsu pāvesti kopš Feb 11, 1929 attālinājās no ticības, jo jūs nevarat kalpot diviem kungiem, tajā pašā laikā!

Ja par spiegu Vatikāna stāsts stāsta beigās Savā pēdējā rakstā ir taisnība, tad daži Popes, iespējams, ne vienmēr ir bijis, un nevar tikt izmantoti, lai praksē labas kapteinis

Saite uz rakstu

ATGRIEŠANĀS Nibiru – pasaules gals-THE Jēzus Kristus atgriešanās.

Man nav tiesnesis, es nedomāju nosodīt, un es atzīstu katru pāvestu kā Kristus pārstāvis uz Zemes.

Mēs esam beigās, laikā un tumsa ir bieza, tad gaida atgriešanos uz Zemes mūsu Kunga Jēzus Kristus, tikai ticību un mūsu sirds ir orientēties mums caur ciešanām un sajaukšana no Apocalypse.

17 aprīlis, 2010 es publicēju īsu rakstu par pāvestu Benediktu XVI, kurš bija tad satricinājumi medijos.

Kad mēs runājam par pāvestu, mēs runājam par Dievu! Tātad mērenība, komentārus!

Pāvests Benedikts XVI ir pārmantota no akmens, ka mūsu Kungs Jēzus Kristus ir uzticējis uzdevumu vadīt baznīcu.

Tas ir mūsu Kungs Jēzus Kristus, ka tas ir tiesības atsaukt šo atbalstu, kad pienāks laiks.

Mums ir tikai divas lietas, kas darīt, ir gaidīt, un klusēt, Dievs zina, ko viņš dara, viņam uzticos, ka tas viss, ko viņš jautā mums. To sauc par ticību.

Pacietība un lūgšanas par viņa ātru atgriešanos.

Saite uz rakstu

https://victorpicarra.wordpress.com/2010/04/17/le-pape-benoit-xvi/

Šis raksts, bet es joprojām apgalvo, mana sirds un mana ticība man liek paturēt vairāk lielo uz Vatikānu, jo apokaliptiskā apjukums ir liels, un es nevaru palīdzēt domāt, ka Vatikāns « valsts » vai vismaz daži locekļi tās vadību attālumā no ticības un Svētā Jēzus Kristus baznīca.

Lasīt manu rakstu uzmanīgi

Kāpēc Jēzus Kristus atgriešanās ir tabu katoļu baznīca?

Bet man ir arī jājautā, vai tas nav man, ka tur mani prom no patieso ticību un mīlestību Jēzus Kristus.

Piemēram : Vatikāna II koncils

http://www.youtube.com/watch?v=KpZruFntFUc

Pāvests ir nekļūdīgas, jo tas ir pārstāvis Kristus uz Zemes

Ka Padomei ir jābūt eocuménique četri nosacījumi

1) to sauc ar pāvestu

2) Ka visi bīskapi sauc

3) To vada pāvests personīgi vai viņa legātus.

4) Šādu rīkojumu ir apstiprināti ar pāvestu

Acīmredzot izklāstīti nosacījumi ir izpildīti, un tomēr kopš šīs padomes daudz, šķiet, turēt ķecerība!

Es arī aicinu jūs, lai noskatītos šo video mazliet garš, bet tik izteiksmīgas!

http://www.youtube.com/watch?v=AI5rfmN3pSo

Mēs labāk izprast gaismu par iepriekš video paskaidrojumiem, ka tumsa ir ļoti biezs, un tas ir ļoti grūti virzīties uz priekšu uz pareizā ceļa, kas ved pie Kristus.

Mēs nevaram izrauties no ticības, vai Vissvētā katoļu baznīca, bet tas kļūst ļoti grūti, lai atbalstītu Svētajam Tēvam, kad viņš liek visas reliģijas uz vienlīdzīgiem pamatiem.

Un ko par informāciju šajā video, kas atklāj, ka Vatikāns ir cauraugusi ar Satanists. Informācija no Tēva Gabriele Amorthpriesteris oficiālo eksorcists no Vatikāna.

http://www.youtube.com/watch?v=-XsSX-UkkZk

Izlasiet arī rakstu par to pārskatu Tēvs Gabriele Amorth

http://www.lefigaro.fr/international/2010/09/18/01003-20100918ARTFIG00001-les-confessions-de-l-exorciste-du-vatican.php

Vēl domāt, ka Vatikāna teleskopi, viens no kuriem ir sauc

LUCIFER

.

http://tobefree.wordpress.com/2013/03/20/vatican-observatory-launches-lucifer-telescope-project-lucifer-and-the-vaticans-astonishing-exo-theological-plan-for-the-arrival-of-an-alien-savior/

tlscope-Lucifers

Un domāju, ka atkal apgalvojumi, ka spiegu Vatikāns, kas minēti apakšā manu rakstu

Kas stāsta, ka ārpuszemes būtnes ir bijuši saskarē ar pasaules līderiem, tostarp Pope un Planet X (vai Nibiru) ierodas Saules sistēmā!

Skatīt manu rakstu:

ATGRIEŠANĀS Nibiru – pasaules gals-THE Jēzus Kristus atgriešanās.

Ko mēs domājam par zvēra, kas paceļas no jūras , Apocalypse 13,1-18

Vai Vatikāns!

Skatīt manu rakstu

Zvērs ir Vatikāna pēc aizbraukšanas Benedikta XVI!

Ko mēs domājam par visiem pravietojumiem

Saistība

http://paulvipapemartyr.over-blog.com/categorie-11635554.html

Ko mēs domājam par Maleahija pravietojums par pāvesti

Skatīt manu rakstu 

« Glory Olivaer » Gods no Olive – Atklāsmes – par pāvesta Benedikta XVI nosaukums attiecas uz ekstāze par Jēzus Kristus Baznīcas!

Ko mēs domājam par visiem Jaunavas Marijas parādīšanās.

Vai mums vajadzētu ignorēt visus šos faktus rokā!

Vai mums vajadzētu pievērt acis!

Vai mums vajadzētu pievērt acis!

Ja viņa ausis!

.

Vai mums vajadzētu sekot ceļš, ko mēs izsekot uz Vatikānu no Vatikāna II vai mums vajadzētu meklēt dziļi savā dvēselē gaismu ticības un izdarīt no spēku, lai pārvietotos uz priekšu neskaidrības un tumsas plīvuri pasaulē un visi gari.

Vai mēs virzāmies prom no Vatikāna un viņa domu!

Protams, ir grūti staigāt neskaidrības pēc viņa sirdi, un viņa ticību neatkāpjoties no līnijas domāt par Vatikānu.

Kā zināt, kā būt pārliecināti, kā virzīties uz priekšu tumsā un apjukumu, un palikt uz pareizā ceļa, mēs vērsa Jēzu Kristu!

Kad jūs redzat morāli, vērtības un pieticība samazināta līdz tukšiem vārdiem,

Kad jūs redzat iekāre būtu cienīgi dzīvot,

Kad jūs redzat atzīts un noformēs laulības starp personām to viendzimuma homoseksualitāti

Kā nav zaudējis tumsā un nav šaubu, ir uz pareizā ceļa!

Ir pienācis laiks visiem kristiešiem, piemēram, man mēģina palikt uz pareizā ceļa , lai izmantotuSvētā Jaunava , lai mums palīdz, apgaismo mūs un vada mūs uz Jēzu Kristu.

Jēzus Kristus tika ievainots organismā un cieta mokas, lai glābtu mūsu dvēseles un dod mums dāvanu no viņa mīlestību Mūžīgā dzīve (un acīs visas pazīmes, tas drīzumā)

Svētā Jaunava Marija, Jēzus māte Kristus cieta savā sirdī, lai redzētu miesu viņa miesas un spīdzināti un krustā sišanai.

Bet, lai zinātu, ka viņa dēlu Jēzu Kristu, auglis viņas dzemdē, upuri cieta un atdeva savu dzīvību par piedošanu par mūsu grēkiem, lai mēs varētu tikt glābti, ļāva Vissvētākās Jaunavas pieņemt, Love cilvēces, visas šīs ciešanas.

Tieši tāpēc, kad mēs esam zaudējuši bez cerībām atrast pareizo ceļu, lai Dievs caur Jēzu Kristu, tad mums ir jālūdz, Dievu, Jēzu Kristu, bet arī Vissvētākās Jaunavas palīdzēt mums, aizbildinu par mums ar Mīlestību .

Jaunavas ir labākais advokāts, kas mums ir, jo īpaši šajos beigu laikos, kad ir ļoti grūti staigāt uz pareizā ceļa, mēs uzzīmējam Jēzu Kristu.

Cilvēks ir daudz saņemt piedošanu no Dieva! Un par Dieva dusmu diena ir tuvāk un tuvāk, tāpēc mums ir vajadzīga palīdzība, un Svētā Jaunava tas ir vērtīgs, un būtiski, lai palīdzētu cilvēcei.

Jaunava Marija, es lūdzu un jūs lūdzu, lai uz pasaules patiesības gaismu, lai ikviens varētu atdzīvināt liesmu savas ticības un saprast savu dzīvi un atrast Jēzu Kristu.

Tavs dēls Jēzus Kristus teica:  « Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība; neviens nenāk pie Tēva, kā vien caur mani. ».

Palīdziet mums visiem Vissvētākās Jaunavas staigāt uz pareizā un tikumīgas ceļa Mīlestības, miera, no priekiem, tieslietu, labdarības un līdzjūtību mēs izvilka savu dēlu Jēzu Kristu.

Ir pienācis laiks, lai lūgtu!

Fatima

Esi sveicināta, Marija

Esi sveicināta, Marija, žēlastības pilnā

Kungs ir ar tevi.

Svētīgs tu esi starp sievietēm, un Jēzus,

Jūsu dzemdes auglis ir laimīgs.

Svētā Marija, Dieva Māte,

Lūdziet Dievu par mums, grēciniekiem,

Tagad un stundā mūsu nāves.

.

0

0 0

0

.

Mūsu Tēvs

Tēvs mūsu, kas esi debesīs

Ļaujiet jūsu vārds būtu svēti.

Lai nāk Tava valstība.

Tavs prāts lai notiek uz zemes, kā debesīs.

Dod mums šodien mūsu dienišķo maizi.

Un piedod mums mūsu parādus, kā arī mēs piedodam

Tiem, kas grēko pret mums.

Un neieved mūs kārdināšanā.

Bet atpestī mūs no ļauna. Tātad, tas ir.

0

0        0

sentinelle3

JĒZUS KRISTUS IR MANA KING

0

0        0        0

0

0

0

Es aicinu jūs, lai padomātu par šiem Jēzus Kristus vārdiem

John 14

14:01 Kāda jēga jūsu sirdis neuztraucas. Ticiet Dievam un ticiet man.

14:02 Ir daudz mājokļu manā Tēva namā. Ja tā nav, es jums pateiktu. Es eju jums sataisīt vietu.

14:03 Un, kad es esmu prom, un es eju un sagatavot jums vietu, es atkal atnākšu un paņemšu jūs pie sevis, ka, ja es esmu jums var būt arī.

14:04 Tu zini, kur es esmu, un jūs zināt, kā.

14:05 Tomass sacīja Viņam: Kungs, mēs nezinām, kurp Tu ej, un kā mēs varam ceļu zināt?

14:06 Jēzus sacīja viņam: Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.Neviens nenāk pie Tēva kā vien caur mani.

14:07 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs zināt manu Tēvu. Un tagad jūs zināt, un jūs redzēja.

14:08 Filips sacīja Viņam: Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek.

14:09 Jēzus sacīja viņam, tik ilgi, kamēr es esmu kopā ar jums, un tomēr esi tu nav zināms man, Filip? Kurš ir redzējis mani, ir redzējis Tēvu, kā tu saki: rādi mums Tēvu?

14:10 Vai jūs neticat, ka es Tēvā, un Tēvs manī? Vārdi, ko Es jums saku, Es nerunāju no sevis, un Tēvs, kas manī mājo, viņš dara darbus.

14:11 Ticiet man, es Tēvā, un Tēvs manī: vai arī ticēt, jo darbu.

02:12 Patiesi, patiesi, es jums saku, tas, kas tic uz mani arī darīt darbus, ko es daru, un tas būs lielāks, jo es eju pie Tēva;

02:13 un ko jūs lūgsiet manā vārdā, to es darīšu, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā.

14:14 Ja jūs lūgsiet manā vārdā, es gribu.

02:15 Ja jūs mani mīlat, izpildiet manus baušļus.

02:16 Un es lūgšu Tēvu, un Viņš dos jums citu, ka viņš var ievērot pie jums

02:17 patiesības Gars, ko pasaule nevar saņemt, tāpēc ka tā neredz Viņu un nepazīst Viņu, bet jūs zināt Viņu, jo Viņš mīt kopā ar jums, un būs jums.

14:18 Es neatstāšu jūs nemājīgs: es nākšu pie jums.

02:19 neilgi, un pasaule redz mani, ne vairāk, bet jūs redzēsiet mani, jo es dzīvoju, un jūs dzīvosiet.

02:20 tanī dienā jūs atzīsiet, ka es savā Tēvā un jūs manī, un es jūsos.

14:21 Kam mani baušļi un kas viņus tur, tas ir, ka mīl mani un Viņš, kas mīl mani, to mīlēs mans Tēvs, es mīlu viņu, un acīmredzamu sevi viņam.

14:22 Jūda, ne Iskariots, sacīja Viņam: Kungs, kā tas, ka tu gribi pie mums, bet ne pasaulei?

14:23 Jēzus atbildēja viņam: Ja kāds mani mīl, viņš turēs manus vārdus, un mans Tēvs viņu mīlēs, un mēs nāksim pie viņa un ņemsim mājvietu ar viņu.

14:24 Tas, kurš nemīl mani netur Manus vārdus. Un vārdi, ko jūs dzirdat, nav mani, bet Tēva, kas mani sūtījis.

14:25 Es esmu teicis jums šīs lietas, bet es joprojām esmu kopā ar jums.

02:26 Bet palīgs, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, tiks jums visu iemācīs un atgādinās jums visu, ko es jums teicu.

14:27 Es atstāju jums mieru, Savu mieru es jums dodu. Man nedod jums kā pasaule dod. Ļaujiet nav jūsu sirds nemieram, ne lai tas būtu bail.

14:28 Jūs esat dzirdējuši, ka es tev teicu, es eju prom, un nāk atkal pie jums. Ja jūs mani mīlētu, jūs priecātos, ka es aizeju pie Tēva, jo Tēvs ir lielāks nekā man.

02:29 Un tagad es jums teicu pirms tas notiek, lai tad, kad tas notiek, jūs ticētu.

14:30 Es daudz nerunāšu ar Jums: valdnieka Nāk šīs pasaules.Nekas manī;

02:31 , bet lai pasaule zinātu, ka es Tēvu mīlu un ka es daru tādā secībā, ka Tēvs ir devis man piecelties, izkļūt no šejienes.

Avots

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00043&chapitre=00014&version=00001&verset=6

Miers, mīlestība un sirdīs un mājās prieks gaidot ekstāze no baznīcas uz dažiem un Jēzus Kristus atgriešanās uz Eļļas kalnā citiem.

Uzvarētājs

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :