ALLAH AL-Koch HRİSTİYANLARI KORUYUN!

 4472788_3_cbbb_un-of-milis-Hıristiyan-village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Bu yıl 2015 ben (bağlantı 1 Ocak yazımda söylediğim gibi  BURAYA  ) yaşadığımız ve İsa Mesih’in büyük getiri yakın ve olaylar güçlü çünkü zamanın sonuna başka çok güçlü anlar yaşayacak , güçlü, net ve patlayıcı. 

 

Tüm alanlarda küresel durumun felaket olağanüstü kanıt ve yıl gone Bir göz bir görmek ya da kötü niyetle kör olmamak gerektiğini bir şekilde bize çok net görünür Işık karanlık görünüyor.

 

2015 yılının ilk çeyreğinde, Allah insanlığa farkındalık (bağlantı çıkaracağız  BURAYA ) biz onun tek oğlu dünyaya dönüşünü duyuran İncil’de peygamberlik ağrı ve Sevgili, İsa Mesih’i, bizim Kurtarıcı ve Kral deneyim Nihai kararın bizi ayırmak bin yıl boyunca dünyaya hakim bizimle geri gelecek olan.

 

Biz, biz son yıllarda yaşıyoruz ki benim sevgili kardeşlerim Hıristiyan ve dünyanın kız, zulüm ve İnanç zamanı anlamak gerekir.

 

Hıristiyanların zulüm iç savaşlar, terör eylemleri ve küresel olarak ve büyük ölçekte şimdi, fiziksel, ahlaki ve sözlü.

 

İSLAM kanlı olaylar öfke ve gaddarlığı, yol Doğu kınadığı sağ düşünerek, onun peygamber Muhammed karikatürler, bugüne kadar olduğu gibi gidiyor, bizim sevgili FRANCE bayrağını yakmak ve bizim büyükelçilikleri aşağılamak için.

 

Nasıl o zaman vahşice Hıristiyanlar ve Fransızca « ölü » bağırmak fanatikleri ordularını saygı olabilir.

 

Nasıl biz onlar Allah’ı dediğimiz bir Tanrı adına kana susamış fanatiklerin ve aptallar ordusu için saygı onların kardeşlerimizi hoşgörülü ve açık fikirli Müslümanlar ve bizim Kardeşlerim Doğu Hıristiyanlar öldürmek .

 

Nasıl sakatlamak ve amacına uygun olarak « adam » fanatiklerin köle hale getirmeyi amaçlayan barbarca yasalara boyun reddedenlerin öldürmek ihlal aşağılık varlıklar için saygı talep edebilir kölelik bir hayat kabul etmek insanı debase.

 

Bu aşağılık varlıklar, fanatikler, İslamcılar ve teröristler kuvvet, savaş ve terör, Dünya üzerinde yeni bir medeniyet tarafından elde etmeye olduğu kabul edilmelidir « İSLAM » .

 

Yani dedi ve sponsor ya da insan hakları ve vatandaş « FRANCE », ya da her varlığın ülkede saldırılar yürütmek için dönmeye karar eğer ücretsiz fanatik İslamcı teröristlerin bu vahşi ordularını açıklığa kavuşturmak gerekir inancını, dinini ve kültürünü yaşamak bireysel özgürlükler ve Cumhuriyet yasalarının ilgili , Fransa’da, onun değerlerine ve Cumhuriyetin halkına karşı Fransa’da ve dünyada işlenen suçlar cezasız hiçbir durumda bırakmak .

 

BARIŞ ZAMANI   

Fransa yanıtı her zaman olacaktır  , her zaman onun Hukuk ve Adalet olacaktır onun Hukuk ve Adalet ve gücünü tarafından.

 

Savaş

TANRI düşmanlarımızın acıma almak !!!

 

 

Cumhuriyetin yasaları laik ve Cumhuriyet, onun gelenekleri ve gümrük, onun ibadet, kültürel ve cumhuriyetçi yasalarına uygun olarak her Fransızca gibi canlı doğan Fransa, Fransız Müslümanlar.

 

Müslümanlar Fransız uyruklu ile Fransızca olmak için onlar değerleri, Kanun ve Bize Gümrük ve Fransa ve onun Cumhuriyetini kabul edilmiş veuymak zorundadır.

 

Fransa’da yaşayan gayri Fransız Müslümanlar için artık kabul değerleri ve Fransız Cumhuriyeti’nin yasaları, bir sorun var onların sorumluluğu çözmek için.

 

Fransız Pasifik ve pasifist.

Onlar Barış içinde yaşamak için huzurlu

Pasifistleri başkalarının huzur içinde yaşamak için yardımcı çünkü

 

Biz, Fransız, erkek ve Barış Kadınlar barış ve huzur adına yaşadığımız ve zulüm kurbanlarını edilir ve « BM » ve tüm muhtaç insanların çerçevesinde yardımcı seviyorum zorbalar ve kana susamış deliler kurbanları.

Fransa saldırı ve insanların Allah’ın barış ve sevgi karşı bir suç olduğunu ve bunun cezasız asla etmek!

 

İslamcılar,

 

Benim Fransız kardeşlerim, Yahudiler, Müslümanlar, ateistler, Hristiyanlar veya herhangi bir din dokunmayın!

 

Bizim medeniyet ve bizim topluma karşı cihad savunuyor İslamcı fanatikler ve teröristlerin, sen, senin ceza yakın ve gökten gelecek .

 

Harika olacak ve yerine getirilecektir

Allah’ın izniyle!

 

İslamcılar, o zaman size yardımcı olmak için Tanrı’ya yalvarmak ve dualar ve gözyaşları sağır kalacaktır.

 

Tövbe ya gökyüzü izleyin!

 

Bu kanlı deli bütün talihsiz kurbanları için, ben Tanrı acı görür ve kurtuluş günü yakın olduğunu, daha sonra ödül büyük olacak söylemek istiyorum.

 

Dikkat, Cesaret, Sabır ve Namaz.

 

Sevgili Kardeşler ve Mesih’e Sisters, Tanrı bizi seviyor ve Irak’ın cehennemde sevgi ve barış vahası bizim Brothers ve AL-Koch Sisters yardımcı olarak bize yardımcı olacaktır!

Madde Hıristiyanlar Al-Koch basın Link   BURAYA 

 

 

Allah iyi niyetli insanları korusun.

Kalplerde ve Rabbimiz İsa Mesih’in yeryüzünde zafer karşılığında beklentisiyle lobilerinde sevgi, barış ve sevinç.

Fatih

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :