Dievas PROTECT krikščionių AL-KOCH!

 4472788_3_cbbb_un-of-milicijos krikščionys--village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Tai 2015 metų, kaip sakiau mano straipsnį sausio 1 (nuoroda  ČIA  ) mes gyvename ir gyvens dar labai stiprius akimirkas laiko pabaigos, nes didesnis Jėzaus Kristaus sugrįžimas arti ir įvykiai yra stiprūs , galingas, aiški ir sprogmenų. 

 

Vienas žvilgsnis metų praėjo ir katastrofiškų neeilinio įrodymų pasaulinės padėties visose srityse mums atrodo, tokiu būdu, akivaizdu, kad vienas turi būti aklas negali matyti ar nesąžiningumas, pavyzdžiui, šviesos atrodo tamsus.

 

Per pirmąjį ketvirtį 2015 m, Dievas didinti informuotumą žmonijai (nuoroda  ČIA ) mes patiriame skausmą pranašavo Biblija skelbia, kad į Žemę grąžą savo vienintelio sūnaus, ir mylimas, Jėzų Kristų, mūsų Gelbėtoją ir mūsų karalius kurie grįš su mumis valdys pasaulį per tūkstantį metų, kad atskirti mus nuo galutinio sprendimo.

 

Turime suprasti, kad mes gyvename pastaraisiais metais, mano mylimi broliai ir seserys krikščionių pasaulyje, persekiojimo ir tikėjimo gyvenimą.

 

Krikščionių persekiojimas dabar visame pasaulyje ir ant didelio masto pilietinių karų, teroro aktų ir fizinė, moralinė ir žodžiu.

 

Islamas dešiniuoju pelės mąstymo būdą East, smerkia pyktis ir žiaurumas kruvinų įvykių, Jo pranašo Mohamedo karikatūras, vyksta tiek, kiek dega mūsų mylimo Prancūzijos vėliava ir degraduoja mūsų ambasadas.

 

Kaip tada mes galime turėti pagarbą fanatikai, kuris žiauriai šaukti « negyvas » krikščionims ir prancūzų minios.

 

Kaip mes galime turėti pagarbą už iš kraugeriškas fanatikai ir kvailių armijos į Dievą jie vadina Allaho vardu nužudyti savo brolius ir seseris tolerantiški ir atviri musulmonai ir mūsų broliai ir seserys Rytų krikščionių ,

 

Kaip mes galime reikalauti pagarbos vile būtybių, kurie pažeidžia suluošinti ir nužudyti tuos, kurie atsisako pateikti barbariškus įstatymus, kuriais siekiama padaryti « žmogų » vergas fanatikai, kurie dėl tikslo žemina žmogų priimti vergovės gyvenimą.

 

Reikia pripažinti, kad šie panieka būtybės, fanatikai, islamistai ir teroristai siekti force, karo ir teroro, naujos civilizacijos Žemėje« Islamas » .

 

Taigi ji turi būti pasakyta, ir paaiškinti šiuos laukinius Minios fanatiški islamistų teroristų, jei jie nusprendžia grįžti rėmėjas arba atlikti atakas žmogaus teisių ir piliečių « PRANCŪZIJA » ar kiekviena būtybė šalyje yra laisvai gyventi savo tikėjimą, savo religiją ir kultūrą atžvilgiu asmens laisvių ir įstatymuose Respublikos , mes palikti jokiu būdu nenubausti nusikaltimus Prancūzijoje ir visame pasaulyje nuo Prancūzijos, jos vertybes ir jos Respublikos žmonių ,

 

Taikos metu   

Atsakas iš Prancūzijos visada bus  jo teisės ir teisingumo ir jo stiprumas visada bus jo teisė ir teisingumas.

 

Karo

Dievas Apžēloties mūsų priešų !!!

 

 

Respublikos įstatymai yra pasaulietinės ir Prancūzijos, prancūzų musulmonai, gimę gyventi kaip ir kiekvienas prancūzų laikantis respublikos, jos tradicijas ir jos papročius, jo maldos, kultūros ir respublikinių įstatymų.

 

Dėl musulmonų tampa prancūzų prancūzų tautybės jie buvo priimtas vertybes, įstatymų ir papročių JAV ir Prancūziją ir jo Respubliką ir turi atitikti.

 

Dėl ne Prancūzijos musulmonų, gyvenančių Prancūzijoje , kuris nebegali priimti vertybes ir dėsnius Prancūzijos Respublikos, jie turi problemą , kad jų atsakomybė spręsti.

 

Prancūzų Ramiojo vandenyno ir pacifistai.

Ramus, nes jie gyvena Taikos

Pacifistai, nes jie padeda kitiems gyventi taikiai

 

Mes, prancūzų, vyrai ir ramybė Moterys gyvena taikiai ir taikos vardu ir myliu, mes sveikiname tironijos aukų ir padėti į « JT » ir visiems skurstantiems žmonėms sistemą aukos tironų ir kraugeriškas bepročiai.

Pulti Prancūziją ir jos žmonės yra prieš taikos ir meilės Dievui nusikalstamumas ir jis niekada likti nenubausti!

 

Islamistai,

 

Nelieskite mano prancūzų broliai ir seserys, žydai, musulmonai, ateistai krikščionys ar bet kurią religiją kokia!

 

Islamistų fanatikai ir teroristai, jūs, kurie pasisako džihadą prieš mūsų civilizacijos ir mūsų visuomenėje, jūsų bausmė yra arti ir ji ateis iš dangaus .

 

Tai bus puikus ir bus įvykdytas

Dievo valia!

 

Islamistai, tada tu trokšti Dievo padėti jums ir bus kurtieji Tavo maldos ir ašaros.

 

Atsiverskite ar žiūrėti dangaus!

 

Visiems gaila aukų šių kruvinų mad, noriu jums pasakyti, kad Dievas mato jūsų kančias ir išlaisvinimo diena arti, tai jūsų atlygis bus didelis.

 

Atsargiai, drąsa, kantrybė ir malda.

 

Mylimi broliai ir seserys Kristuje, Dievas mus myli ir padės mums, nes ji padeda mūsų broliai ir seserys AL-KOCH kuris yra meilės ir ramybės oazė Irako pragarą!

Nuoroda į Paspauskite straipsnis krikščionių Al-Koch   ČIA 

 

 

Telaimina Dievas visus geros valios žmones.

Meilės, taikos ir džiaugsmo širdyse ir per tikintis į šlovės grąžinimo žemėje mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus lobistai.

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :