WAR vaheline aeg Jeesuse Kristuse LUCIFER JUMALA JUSTICE

 

 

Diapositive1 

 

Meie materialistlik läänemaailmas, meie eakaaslased on rohkem mures aega kulub järgmisel nädalavahetusel, et Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

Kahjuks ei ole see, mida me kõik näeme ka igapäevastes vestlustes.

See, kui me tulid  »  ristiusu  « läänemaailmas.

 

Peame mõistma, et meie põlvkond kannatab sõja enneolematu tugevuse hea ja kurja vahel muuhulgas asjaolud, mis põhjustas selle ristiusustamise meie lääne tsivilisatsiooni.

 

Jeesus Kristus, truuks oma sõna andnud mehed on kaks tuhat aastat võitlust selle aja lõpuks korda salvestada maksimaalselt olendid sidurid Lucifer ise võitlevad hävitada mees « Jumala looming « alustades hävitama ja hävitada » Christendom « , et maksta kätte on Jumal, kes jälitab taevas kõik langenud inglid, kes sai deemonid.

 

Nõustun eest ateist see võib tunduda välja kujutlusvõime aju rahulik ja haige, kuid iga kristlane, kes elavad Kristuse usust ta mõistab, et see on lihtsalt inimkonna ajaloos, et s  » täidetud enne meie silmad nendel rasketel aegadel täitmiseks Piibli ettekuulutused apokalüptiline lõpuks korda.

 

Kahjuks inimkonna-ristiusustamise Lääne tsivilisatsiooni annab viis islamiseerumise maailma.

 

Oleks rumal arvata, et islam viib Jumal, sest me näeme iga päev ja näha kõiki õudused, kõik kuriteod ja kõik tapatalgute pühendunud kristlased islamistid nimel islami, Muhammad,  Koraanist Tema hadith .

 

Islam on omaseks, see on kole ja vastik elajas, et kudenud lõpus aega koletised, verejanuline fanaatikud ja  « islami »  Nad on väärtused horrorsada korda hullem kui natsid!

 

Mis on veelgi tõsisem on see, et « islamistid » öelda kehti kirja Koraani ja« Hadithite »  (valeprohvet Muhammad) ja seega võimu ja isegi kohustus tappa kõik need, kes lükkab Islam.  » Juudid, kristlased, ateistid ja teised … « 

 

Islam on tegelikult mürk ja tegelikult on see religioon Lucifer, ta on loodud lamades hävitada Christendom ja kaotavad sõidu otse põrgusse kõik need, kes tulevad tema (moslemid).

 

Tegelikult andesta laienemine Islam on nõus ütlemata end kristluse ja seetõttu nõus kummardama Lucifer Jumala asemel.

 

Aga see on ainult sest mõistsime, et me elasime eriti raske Maal, et me aru (tulist kristlased Faith), et rasketel aegadel olid kooskõlas igas aspektis Piibli ettekuulutused teada lõpuajal Maale tagasi pöörduda meie Issanda Jeesuse Kristuse oma tuhandeaastane valitsemisaeg, mis eraldab meid lõpliku otsuse.

 

Sest vaata ja analüüsida minevikku me näeme, et Piibli ettekuulutused kuulutades end korda ja tagasi Maa Jeesuse Kristuse algas loomine Iisraeli riigi 14. mai 1948.

 

Kuupäeva loomine Iisraeli riik on ka väga tõenäoline, alguskuupäev aegade lõpuni, sest kõik ettekuulutused (umbes viiskümmend, vaadata kolme videod allosas artikkel) ja Piibli apokalüptiline kuulutades Jeesuse Kristuse tagasitulekut hakkas sel ajal.

 

Loomine Iisraeli riigi eritingimusi või see juhtus ilmselt esimene märk lõpuks korda. « See on Jumala andestust juudi rahvale! « 

 

 

Meil on ka selles vaade minevikku, et kõik ettekuulutused lõpuaegade on tulnud rohkem jõudu ja sagedus, sest sel kuupäeval 14. mai 1948.

 

14. mail 1948 tekkimise päevast Iisraeli riik on seetõttu väga nähtavalt tõendid (täitmine ettekuulutus), kuupäeva meeles pidada perioodi alguses ja lõpus aega.

 

Vaata minu artikkel:

2 0 1 5 AASTA Jeesuse Kristuse tagasitulekut!

 

Ettekuulutused End Times:

 

http://www.pasteurdaniel.com/index.php/fr/?option=com_content&view=article&id=1047&catid=118:jesus-christ&Itemid=82

 

 

Nüüd on fakt ajalugu alates Piibli ettekuulutused kuulutades end korda on tõepoolest kõik täidetud.

 

Need puuduvad nii suure maavärina hävitamine Rooma ja rekonstrueerimine kolmanda templi Jeruusalemma on otseselt seotud aeg tagasi Jeesus Kristus.

 

Tuletame meelde, et kui me oleme juba näinud eelmise blogi postitusi, perioodi lõpu ajad on maksimaalne kestus.

 

Eriti Matteuse evangeelium leiame selle mõiste 24. peatükk salmid 33 ja 34

 

Link:

End Time

 

3 3 Ka siis, kui sa näed kõiki neid asju, tean, et Inimese Poeg on lähedal, ukse taga

 

34 Ma ütlen teile, see sugupõlv ei kao, kuni kõik need asjad ei juhtuks.

 

Seetõttu leiavad, et pikkus aegade lõpuni on põlvkond.

 

Samuti on väga oluline rõhutada, et puudub ooteaeg aegade lõpuni.

 

Jeesus Kristus oli midagi enamat kui lihtsalt täpsustades ametliku salm « 35 »

 

35 Taevas ja maa hävivad, aga minu sõnad ei liigu.

 

Seega on selge, et andmisel andestust, et juudi rahva Jumal samal ajal vallandas aegade lõpuni.

 

(Hesekiel 36 / 24-28)

 

Ma võtan teid rahvaste, kogun teid kõigi riikide ja viib teid tagasi teie riigis. Ma valan sulle puhast vett, ja sa peab olema puhas; Ma puhastan teid kõiki oma roojasusega ja kõik oma ebajumalad. Ma annan teile uue südame ja panen uue vaimu; Ma kõrvaldan teie keha südames kivi ja teile lihase südame. Ma panen oma Vaimu teisse, ja ma lasen teil kõndida mu seaduste ja hoiate minu seadusi. Sa võid elada maal, mille ma andsin teie vanemaile; sa minu rahvas ja mina olen teie Jumal

 

Ja seega alates 14. mai 1948 ruumi üks põlvkond Jeesus Kristus naaseb Maale. See on kindel.

 

Probleem meil on selles, et me ei tea täpselt, täpne kestus põlvkonna mainis Jeesus Kristus, kes siiski on Piiblil 70 aastat (keskmine vanus inimelu) ja 120 aastat (maksimaalne igavene elu elu mees).

 

Me ei tea, kas Jumal on oodata täielikku lõppu selle põlvkonna jaoks tagasi Maale Tema ainusündinud Poja Jeesuse Kristuse.

 

Aga me teame, et Lucifer ei tea täpset aega lõpuni aega ja seega täpset kuupäeva Jeesuse Kristuse tagasipöördumist maa peal. (Sellest kuupäevast alates ainult Jumal teab)

 

Mis tundub kindel, sest kõik Piibli ettekuulutused kuulutades end korda ja Jeesuse Kristuse tagasitulekut on juba mõistnud, et 14. mai 1948 liivakell lõpu aeg on ilmselt olnud tagasi Jumal armuandmist juudi rahvale.

 

Sest analüütilise otsida erapoolik, kuid näeme ka minevikus Christian etme elame, kuna sel kuupäeval 14. mai 1948 keskel  »  War aeg  « , mis toimub ajavahemikus Jeesus Kristus ja Lucifer

 

Sest Jeesus Kristus

64790722

 

Alates 14 maist 1948 tema ustav teenistujate, « Misjonärid » eluga riskides evangeliseerime ja ristida üle kogu maailma, sealhulgas kõige kaugemates ja loodusliku maailma nurgas.

 

Nad teatavad kõigile elanikele saavutusi Piibli ettekuulutused lõpuaegade ja peatset tagasipöördumist Jeesuse Kristuse.

 

See on tõeline plahvatus evangelism ja ristimisest toimuvad alates 14. mai 1948.

 

Piibel sai kõige avaldatud raamat maailmas.

 

Eshatoloogia on saanud kirg, mis võimaldab neid, kes seda endale lubada, et mõista märke ja ettekuulutused lõpuaegade sealhulgas järk-järgult dešifreerida raamat Apocalypse Johannese.

 

Üha rohkem jutlustajad tähelepanu inimkonna realiseerimisest Piibli ettekuulutused ja kuulutab Jeesuse Kristuse tagasitulekut meie põlvkond.

 

Preestrid, pastorid, vagad kristlased Faith avalikult käsitleda seda küsimust avalikult « isegi tabu kirikus, » Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

 

Tõeline kett sõdurid Kristuse Ülestõusnud on loodud maailma levitada häid uudiseid lõpetamist ettekuulutused ja seetõttu peatselt tagasi Jeesus Kristus.

 

Blogid ja videod Jeesuse Kristuse tagasitulekut on lõputu netis.

Vaata minu artikkel:

 

Alas, hoolimata heast tahtest Kristuse sõjamehed, vaid üks miljard inimest Seitse miljardit kristlased ja nende hulgas kristlasi, paljud, kes on leige või külm Faith.

 

Luciferi

 

ulakas

 

Tema ustav ja pühendunud teenistujate, nad töötavad alates 14. mai 1948. hävitada kristlus eelkõige desinformatsioon, ateism, orjastamises, ebakindlus, vaesus, sõjad ja tagakiusamine, mis on tehtud tema armee« islamistid, » vaid ka eliidi  « Illuminati »  , kes viivad Maa vari tugev dollar. (Vaata minu eelmises artiklis SIIT )   

 

Seal on umbes viiskümmend aastat Lääne-Christian riikides, kristlased elasid rahu ja vabanemine.

 

Täna lääneriikides hirm, ebakindlus ja vaesus on iga päev palju kristlaste perekonnad.

 

Me saame veel näha täna tulist kristlik usk on rohkem kui vari sooja või külma kiriku usu.

 

Vaadates kriitiliselt saatanlik rünnakud kristlus, näeme, et see on ründa igast küljest tugevus ja suuremahuliste una 29. september 2008(kuupäev Wall Street crash)

 

 

Rünnanud jooksul

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

.

Vatikan on tihe ja lammutada palju kirikuid üle maailma.

Värbamine preestrid sai naeruväärne.

Rõõneskarbilised ja confessionals järk-järgult eemaldada kirikud.

Pühapaikade lammutatakse.

Kristlikke traditsioone ja festivalid tühistatud või asendatud pagan festivalidel.

Piibel ja Cross Jeesuse Kristuse eemaldati kohus.

Sellest on saanud keelatud tähistada jõule avalikus teenistuses.

 

Isegi paavst umbes vastuolud tema teod.

Oma sõnavõtu avalikult hukka kristlaste tagakiusamisest poolt Ida ja teoga ta saab « suur pumbad » Vatikani « At St Peter »  erinevate religioonide esindajate hulgas moslemid kellega ta tegi ühiseid palveid.

Tekib kes need palved ja teiste religioonide ei tunnista Jeesust Kristust kui ainult Jumala poeg ja päästja « mees ».

 

Ründas välismaal.

 

Kirik põles

 

 

Riikides Lähis-Idas, kirikud rüüstatud, rüüstati ja põletati, kristlased, keda taga kiusatakse, kodudest, oma maja on põlenud, vägistatakse naisi ees pere enne, kui kõik on tapnud islamistid, kes nutavad valju ja selge kogu maailmale, et nad rakendavad Koraani sõna-sõnalt tappes kristlased.

Mõrv tüdruk Aleppo

 

 

Kuupäeva 29. septembri 2008. aasta oli väga tugev päev Piibli märke.

 

See on algusest World häving, mis maailmas (Piibli teadet) ei taastu enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

 

New York Stock Exchange varises indeksiga -777,7.

Märkus sümboolika kõik need seitse ja asjaolu, et 29. september on ka päeval pidu inglid.

 

Igaüks võib näha, et sellest kuupäevast alates 29. septembri 2008. aasta maailma majandusele halvemaks.

 

Kuupäeva 29. septembri 2008. aasta on eriti oluline, et me tähele, et kuna Piibli ettekuulutused kuulutades Jeesuse Kristuse tagasitulekut võimenduvad kordades.

 

Peame tunnistama, et Lucifer on tõesti väga tugev ja tema apostlite hallata kanda väga vägivaldne ja väga tõhus puhub kristlus, mis mitte ainult ei rünnanud igast küljest, vaid ka jagada mitmeks kirikud öeldes lähim nagu iga teine ​​Jeesuse Kristuse.

 

Meil on ka märkida, et kuna märts 2012 , Saatana rünnakud on tugevam kui kunagi varem, kristlaste tagakiusamine on levinud üle maailma.Ebakindlus ja vaesus ei ole kunagi olnud nii palju ohvreid.

 

Kristlikke väärtusi visatakse vihmaveerennid, paha, isekus, enesekesksus, iha ja individualism on saanud tõeline kaasaegne väärtusi.

 

Ida, Aafrika ja Põhja-planeedi nad on sõjalised konfliktid, vaid ka rivaalitsevate islami ansamblid, mis on kokku lepitud ühe punkti:

 

Kas me peame kiusavad ja tappa kristlased.

veresaun

 

 

Lääneriikides « olid » Christian riikides enne  »  invasioon  »  islami sisserände ja demograafia, mis hakkas tasapisi alates 14. maist 1948 kaasosalusel meie valitsusjuhid, me osaleda eksponentsiaalne kasv« islamismi »

 

Islam ja tema Muslim religioon on muutunud nii levinud Euroopas ja läänemaailmas et saame tõeliselt rääkida inimeste eraelu, kultuuriliste, usuliste ja ühiskondlike.

 

Pange tähele, et see ränne vool on nii suured, et mõned kristlased on suletud ja ei ole enam järgneb õpetus Jeesuse Kristuse  »  Love, Peace, kaastunne, jagamine, austus ja alandlikkus. « 

 

Pange tähele, et alates 29. september 2008 See islami immigratsioon, mis oli juba väga oluline West kasvas kiirus  »  V «   , sest miljonid perekonnad põgenevad vaesuse, vägivalla, tagakiusamise, sõja ja jihadisteihin.

 

Alates märtsist 2012 lahkumises populatsioonides on kümnekordistunud ja kahjuks paljud on lennu uputavad Vahemere (mehed, naised ja lapsed).

 

Sajad tuhanded terved perekonnad moslemite ja kristlaste põgenevad iga nädal need verejanuline brutes on islamistid, kes veresauna ja kiusavad inimesi ja suurem au Lucifer!

 

Me peame hukka kristlaste kehtestatud islamiseerumise, sest see läheb vastuollu meie usk ja õpetus Jeesuse Kristuse. « Mina olen tee, tõde ja elu, keegi ei saa Isa juure muidu kui minu kaudu. »   

Link SIIT  John 14.6.

 

 

Me peame, olenemata nende usust, et aidata neid õnnetu ohvrite islamistid.

 

Aga meie abi ebasoodsas olukorras ja ohvrite islami fanaatikud me ei tohi kunagi unustada, et ainult  Jeesus Kristus on meie Päästja ja Issanda samuti üks ja ainus, tõeline usk on kristlus.

 

Kõik teised religioonid on valereligioonid kelle järgijad kummardavad Lucifer mõelda. Kummarda Jumalat välja juutide  seotud Jumal ei näidata ja ka saadud tema armu 14. mai 1948.

 

Mõistes hukka islamiseerumise ja valereligioonid ei tohiks takistada meie kristlastena aidata kõiki, kes soovivad meie abi ja austama valikuid iga.

 

Jumal andis meile kõigile vaba tahet ja seetõttu iga valib tee ta tahab jälgida.

 

Meie kristlik kohustus on teavitada ja levitada « Jeesus Kristus on tulemas » , eriti aga mitte sundida teisi liituma!

 

Meil on 2015. aastal ja me näeme vaadates minevikku, et alates 14. mai 1948 maailma tõesti dramaatiliselt muutunud.

 

Kindlasti me kristlastena aru, et see muutus on tingitud täitmine Piibli ettekuulutused lõpuaegade ja peatselt tagasi Jeesus Kristus.

 

Ja nagu sõdurid Kristuse me kuulutame maailmale.

 

Kuni 29. septembril 2008 muutused olid kooskõlas ja progressiivne.

 

Muidugi võiks märkida, et maailm on muutumas, kuid see on iseloomulik tsivilisatsiooni kui muutus. Mõnikord läheb õiges suunas ja mõnikord valesti.

 

Aga alates 29. september 2008 muudatused on saanud julm, võimas ja saabuvad tõmblused kõigis valdkondades: Haigus, Disaster, meteoriit langeb, majanduse, teaduse (plahvatus teadmisi), vägivald, ülestõusud, sõjad ja väärtuste kadumine .

 

Märkus Piibli Tegelikult plaanitakse ka aegade lõpuni:

Diapositive2

Pets, kariloomade, kala ja linnud surevad igal aastal miljoneid alates 2008. aastast ilma tuntud põhjus.

 

Need on faktid ajaloost, et igaüks saab kontrollida.

 

Me võime ka kinnitada, kuna need on nüüd ka ajaloolisi fakte, mis märts 2012 oli sõja alguses « Jihad » näeme Lähis-Idas.

 

See sõda on jätkuks sündmused mässu 2011. Süürias.

 

Me näeme, et haigused, Katastroofid, meteoriit langeb, majandus, vägivald, ülestõusud, sõjad ja väärtuste kadumine, alates märtsist 2012 on kindlalt ning võimas laastavalt.

 

Samuti näeme iga päev uusi teadussaavutusi.

 

Need apokalüptiline sündmuste tekib üha rohkem planeedil.

 

Pange tähele, et teavet meedias on « juhuslik » teemal!

 

Kristlaste tagakiusamine ei ole kunagi olnud nii oluline kui alates märts 2012 neid ribasid verejanuline metslased « islamistid » , kes tapavad kristlased nimel kirjutised raamatu « Koraan Hadithite + » ja pseudo-prohvet « Mahomet »

 

Hiljuti pühapäev, aprill 19, 2015, on rünnaku kaks kirikut, mis tundub poolt Jumala tahtmine, oleks saanud vältida Pariisi piirkonnas.

 

Press artikkel Link SIIT   

 

 

See võlts Islami prohvet « Muhammad » nii tähtis, et aegade lõpuni, elas umbes aastal 600, kuid see on ikka veel 2015. aastal islamis ligi miljard järgijaid. « Moslemid «  ja õnneks kristlased, et nad ei ole kõik (praegu) fanaatiline islamistid.

 

Olles Christian lõpus aega on raske, isegi väga raske palju.

 

Kui Jeesus Kristus on aeglane Maale tagasi pöörduda, ma ei ole kindel, et ta ikka on kõigutamatu usu oma kiriku.

 

Ma kutsun oma armastatud vennad ja õed Kristuses Jeesuses lugeda minu artikkel.

 

KRISTLASTELE BE aegade lõpuni!

 

On selge, et me oleme tunnistajateks paigaldatud regulaarselt võimul alates 14. mai 1948 kuulutavad Piibli ettekuulutused lõpuaegade ja Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

 

 

Olgu meil paremini mõista:

 

 

14. mai 1948: loomise kuupäev Iisraeli riigi ja potentsiaalselt algusest lõpuni aega silmist saavutusi Piibli ettekuulutused kuulutades naasmist Maale Jeesuse Kristuse.

 

29. september 2008  : Crash kuupäeva Wall Street 29. septembril on ka kuupäev Angels Day.

 

Me näeme täitmist ettekuulutus on paigaldatud suure võimsusega alates.

 

Samuti märgime, et alates sellest ajast rünnakud kristlus on suur.

 

Märts 2012: algus sõjaseisukorra « Jihad »

 

Fanaatiline islamistid waging sõda ilma aitäh vastu leige moslemi usku ja lugedes koraani tegelased.

 

Nad läbi ka eriti alatu sõda Christian populatsioonide kus nad on vähemuses.

 

Me näeme tõelist « genotsiid » on toime pannud islamistide vastu Christian elanikkonna eriti Aafrikas ja Lähis-Idas.

 

Mujal planeedi need rünnakud, mis on mõeldud luua hirmu ja isegi terrori Christian populatsioonides.

 

Kui analüüsida, lähtudes Piiblist need kolm kuupäeva ja ettekuulutused saavutusi

 

Me leiame, et 14. mai 1948  on algusest lõpuni.

 

29. september 2008   on algusest viletsus « , mis Piibli perspektiivis on seitse aastat »

 

Teame ka, et need seitse aastat on jagatud kaheks osaks kolm ja pool iga, ja teine ​​osa on hullem kui esimene.

Daniel 9 salm 27

http://bible.catholique.org/livre-de-daniel/4864-chapitre-9

Ta sõlmib firma pakti paljude jaoks üks nädal; ja keset nädalat ta tapa- ja roaohvri ning tiiva jäledusi tulevad üks hävitav, ja seda kuni hävitamise ja mida on otsustatud, levikust laastatud.

 

Me leiame, et kolm ja pool eraldi ka 29. september 2008 2012. aasta märtsi ja siis tuleb märkida, et kolm ja pool aastat märts 2012 toob meid september 2015.

 

Kui on sõda « Jihad » alustas märts 2012 vastab konflikti lõppu aja juhitud« laastav » « E. I. «  (islami riik), tuntud ka kui « DAECH »  « 42-kuulise suur viletsus » , mis võetakse vastu Jeesuse Kristuse tema tagasipöördumist.

 

Märts 2012   on alguses suur viletsus 42 kuud. 

 

Nii öelda, et ilma Jeesuse Kristuse tagasitulekut on sel aastal 2015, on siiski selge, et seal on väga suur tõenäosus, et see tulu meie Issanda Jeesuse Kristuse olema väga tihe aeg.

 

Kuna kristlased saame aru ulatus sõja ajal raamatu Jeesus Kristus ja Lucifer.

 

Jeesus Kristus võitlema, et päästa enamik meie vennad ja õed,

Et tuua ta ristimise läbi ja meeleparanduse maksimaalne hinged

Peavarju piinades aegade lõpuni kõik need, kes on valinud päästjat.

Selleks, et kaitsta end rünnakute jõud Lucifer.

 

Lucifer tagamõtteks kahtlusi selles kristlaste, koolitada neid vaesus, viletsus, viha ja sõda paremini juhtida neid tänapäeva orjus.

 

Töö Lucifer eliiti 

Me mu kallid vennad ja õed Kristuses oleme sõdurid Kristuse tõusnud ja peab tegema kõvasti hea uudis peatset tagasipöördumist meie Issanda Jeesuse Kristuse.

 

Pange tähele, et Jumal peab sekkuma ka lõpuks korda meie täitmist karistuse ja vihapäev.

 

Ma ootasin karistuse ja Jumala viha päev viimased päevad otsa aega, just enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

 

Ja jälle analüütiline pilk minevikku, ma usun, kuid ei saa öelda, aga see on nii reaalne asi, et ma ei saa aru, ei ole pidanud enne, ma selgitan:

 

Pidagem meeles, et tõepoolest juudid elasid tõeline katsumus kaks tuhat aastat karistust kõik pattude. Ja 14. mai 1948, Jumala armu.

 

Aga see ei ole sama kõigi mitte-juudid!

 

Me kõik (mittejuutlikus) on Jumala ees vastutav kõikide pattude.

 

Tõelised kristlased me päästetud armastus Jeesuse Kristuse.

 

Aga salvestatakse ainult need, kes parandavad meelt oma pattudest, kes tulevad Kristuse ristimise kaudu, nõudlus armu ja seejärel jalutada alandlikult elu poolt kahetsev patused.

 

Kõik teised peavad silmitsi rünnakuid järgijad saatan ületada rohkem uuringuid otsustatud Jumal.

 

Me ei märka, et alates 14. mai 1948 riikides kõige rünnatav järgijad saatan, ja ohvrite katastroofide on riigid, kus kristlus on vähemuses.

 

Samamoodi on nendes riikides kristlike vähemuste, et alates 29. september 2008 inimesed kannatavad kõige rohkem loodusõnnetusi ja tagakiusamise.

 

Ja lõpuks alates märtsist 2012 ikka samad riigid kristlike vähemuste, näiteks looduskatastroofid on tugevaim ja märgime, et islamistid tapetud neid samal ajal tappes läbipääsu kristlike vähemuste.

 

Seetõttu leiavad, et Jumala karistus on nähtavalt levinud lõpu aega tõusu võrdne suurusjärk vahelise sõja Kristuse ja Lucifer.

 

Jeesus Kristus, seega säästa tema armastus, Jumala karistusena, kõik olendid, kes tulevad Tema ristimise ja meeleparanduse ja läks tema kaitse palve ja alandlikkust.

 

Lucifer otsib kättemaksu kannatusi ja hävitab maksimaalne olendid ja eriti kristlased.

 

Jumal määral kohaldatavad need ajad aegade lõpuni oma karistuse ja viha neile, kes ei pane end kaitse all armastust ja rahu Jeesuse Kristuse.

 

Jumal need ajad lõpu aeg, toetuste eest andeks kõik tema pattude, et kõik, kes asus kaitse all armastust ja rahu Jeesuse Kristuse.

 

Prayer, Usk, alandlikkust ja meeleparanduse aitab minu kallid vennad ja õed neid väga raske hetk enne tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse, kes lubas seal on kaks tuhat aastat tulema, et meid päästa lõppaeg.

 

Ilmselt oleme seal, ja tema tagasipöördumist on lõppemas.

 

Olgem kahetsema!

 

 

Kuni tagastamise meie Issanda meil veel ees väga raske päeva ja päeva.

 

Raskused ikkagi võimendada ja nad ikka võimendavad järjest nagu valu sünnituse kuni Issanda Jeesuse Kristuse Õlimäele. John 16.21

18 Maavärinad Nepalis 3 päeva 

http://www.emsc-csem.org/#2w

 

 

Baltimore, majanduskriis: mustad rünnata valged

http://echelledejacob.blogspot.fr/2015/04/baltimore-crise-economique-les-noirs.html

 

Rahu, armastust ja rõõmu südamesse ning kodudesse ootuses tagastamise meie Issanda Jeesuse Kristuse oma tuhandeaastane valitsemisaeg, mis eraldab meid lõpliku otsuse.

 

Palun minu armastatud vennad ja õed Kristuses taha hästi suhtlema kõik oma kontaktid seda linki vahetu juurdepääs kõigile minu artikleid:

 

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

 

Aega on vähe ja me kõik peame tööd levitada evangeeliumi , « Jeesus Kristus on tulekul » 

 

Ma võiks olla vale ja see ei oleks esimene kord, aga ma arvan, et Jeesuse Kristuse tagasitulekut on hea sel aastal, 2015.

 

Ma kutsun teid lugema või Loeb minu artikkel:

 

Jeesuse Kristuse tagasitulekut 14. mail OR 15. september 2015! Peo ajal trompetit

 

Ma kutsun teid vaadata neid kolme videoid ettekuulutused lõpuaegade dr Peter Gilbert « Escathologue ».

 

 

Ta arvab, et katsumused ei ole veel tulnud.

 

Olen nõus, et me oleme juba lõpus viletsus just enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut, kuid ma ei ole prohvet ja ma võiks vale, aga me peame olema alati valmis vastama Lord igal hetkel.

Nr 1

 

Nr 2

 

Nr 3

 

Ma kutsun teid, mu armsad vennad ja õed allpool lugeda Markuse evangeelium

Võitja

Markuse evangeelium

 

http://www.info-bible.org/lsg/41.Marc.html

 

Mark 1

1.1

Algus Jeesuse Kristuse evangeeliumi, Jumala Poeg.

1.2

Vastavalt sellele, mis on kirjutatud prohvet Jesaja: Vaata, ma saadan oma messenger enne sind, kes valmistab su teed;

1.3

Hüüdja ​​hääl kõrbes: Valmistage Issanda teed, teha oma teed.

1.4

John ristis kõrbes ja kuulutas meeleparandusristimist pattude andeksandmist.

1.5

Kõik Juudamaa ja kõik Jeruusalemma elanikud läks välja tema juure; ja oma patud üles tunnistanud, et nad ta ristis Jordani jões.

1.6

John oli riietatud kaameli juuksed ja nahast vöö ümber oma talje. Ta sõi rohutirtse ja loodusliku meega.

1,7

Ta kuulutas: ‘Seal tuleb pärast mind ühe minust vägevam, ja ma ei kõlba kummardudes mulle, rihmad, kelle sandaalid.

1,8

Olen ristitud teid veega; Tema ristib teid Püha Vaimu.

1,9

Sel ajal Jeesus tuli Galilea Naatsaretist ja Johannes ristis ta Jordanis.

1.10

Selleks ajaks, kui ta tuli veest välja, ta nägi taevas avatud ja Vaimu laskuvat tema peale nagu tuvi.

1.11

Ja taevast kostis hääl, öeldes: ‘Sina oled mu armas Poeg, kellest mul on hea meel.

1.12

Kohe Spirit sõitis Jeesuse kõrbe,

1.13

kus ta veetis nelikümmend päeva saatana kiusata. Ta oli metsloomade seas ning inglid teenisid teda.

1.14

Pärast John arreteeriti, tuli Jeesus Galileasse ja kuulutas Jumala Evangeeliumi.

1.15

Ja öelda, aeg on täis saanud ja Jumala riik on lähedal. Parandage meelt ja uskuge hea uudis.

1.16

Nagu ta edasi mööda Galilea mere, ta nägi Simon ja tema venda Andreast Simon casting net merre; sest nad olid kalurid.

1.17

Jeesus ütles neile: ‘Järgne mulle ja ma teen teist meestest.

1.18

Ja nad jätsid kohe oma võrgud sinnapaika ning järgnesid talle.

1.19

Olles läinud veidi kaugemale, nägi ta Jacques, Sebedeuse poeg, ja Johannes, tema vend, kes oli ka paadis võrke parandamas.

1.20

Kohe kutsus ta neid; ja nad jätsid oma isa Sebedeuse paati palgalisi ja järgis Teda.

1.21

Nad tulid Kapernauma. Ja hingamispäeval, Jeesuse esimese sünagoogi ja õpetas.

1.22

Nad olid vapustatud tema õpetusest: sest ta õpetas neid nagu see, kellel on meelevald, mitte nõnda nagu nende kirjatundjad.

1.23

Ja seal oli nende sünagoogis mees rüve vaim, ja see kisendas:

1.24

Mis ta oli meie ja teie vahele, Jeesus Naatsaretlane? Sa tulid meid hävitada. Ma tean, kes sa oled, Jumala Püha.

1.25

Jeesus sõitles teda vait ja mine temast välja.

1.26

Ja rüve vaim väljus temast, raputades ägedalt ja suure häälega.

1.27

Nad kõik olid hämmastunud, et nad arutasid omavahel: ‘Mis see on? Uue õpetuse! Ta käsib rüvedaid vaime, ja need kuulavad tema sõna!

1.28

Ja tema kuulsus levis kogu ümbruskonda Galilea.

1.29

Jättes sünagoogi, läksid nad koos Jacques ja John maja Siimona ja Andrease.

1.30

Võõrasema Simon lamas palavikus ja kohe nad talle rääkinud temaga.

1.31

Olles jõudnud lähedal, ta aitas ta üles, võttes oma käe, ja palavik lahkus temast. Ja ta teenis neid.

1.32

Sel õhtul, pärast päikeseloojangut, nad tõid temale kõik, kes olid haiged või kurjast.

1.33

Ja kogu linn oli tulnud kokku ukse juures.

1.34

Ta tegi terveks paljud, kes olid erinevate haiguste; ja ajas välja palju kurje vaime ja ei lubanud deemonid rääkida, sest nad ei tundnud teda.

1.35

Hommikuks samas oli see ikka väga tume, ta tõusis püsti ja läks tühja paika, kus ta palvetas.

1.36

Simon ja need, kes olid koos temaga otsisid teda;

1.37

ja kui nad tema leidis, nad ütlesid talle: Kõik otsivad sind.

1.38

Ta vastas neile Lähme naaberküladesse, et ka mina jutlustab; sest see on põhjus, miks ma tulin.

1.39

Ja ta kuulutas nende kogudusekodades läbi kogu Galilea, ja kurje vaime välja ajamas.

1.40

Pidalitõbine tuli tema; ja ta heitis põlvili ning ütles anuvalt: Kui sa tahad, siis sa võid mu puhtaks teha.

1.41

Jeesus, hale, sirutas oma käe, puudutas teda ja ütles, ma tahan, saa puhtaks.

1.42

Kohe lahkus pidalitõbi temast ja ta sai puhtaks.

1.43

Jeesus saatis ta kohapeal, range soovitusi,

1.44

ja ütles talle: Vaata, et sa seda ühelegi ei ütle; Aga mine näita ennast preestrile ja ohverda oma puhastuse mida Mooses on käskinud, neile tunnistuseks!.

1.45

Aga see mees, kes on läinud, hakkas avaldama seda palju, ja avaldada see, et Jeesus ei saanud enam avalikult minna linna. Aga pidi viibima eemal asustamata paigus ja nad tuli tema igast küljest.

Mark 2

2.1

Mõned päevad hiljem, et ta Kapernauma. Saime teada, et ta oli kodus,

2.2

ja siis ta kogus kokku suur hulk inimesi, et ruumi ukse ees ei sisalda neid. Ta rääkis Sõna.

2.3

Inimesed tulid teda, tuues halvatu läbi neli meest.

2.4

Kuna nad ei saanud tulla, sest rahvahulk, nad katmata katusel maja, kus ta oli, ja nad lasksid voodi, kus avatakse halvatu lamas.

2.5

Jeesus nende usku nägi, ütles, et halvatu, laps, sinu patud on sulle andeks.

2.6

Seal olid mõned kirjatundjad, kes istusid, ja kes nimetasid end isekeskis:

2,7

Kuidas see sugu mees räägime nõnda Jumalat pilgates? Ta jumalateotuse. Kes võib patte andeks anda, kuid Jumal üksi?

2,8

Kohe Jeesus teadis oma vaimus, et nad iseeneses, ütles neile: Miks sa pead neid asju oma südames?

2,9

Kumb on kergem, kas öelda, et halvatu, « Sinu patud on andeks antud, või ütelda: Tõuse üles, võta oma voodi ja kõnni?

2.10

Aga et te teaksite, et Inimese Pojal on asutuse maa peal anda patud andeks:

2.11

Ma käsin teid, ta ütles, et halvatu, Tõuse üles, võta oma voodi ja mine koju!.

2.12

Ja hetkel, ta tõusis püsti, võttis oma voodi ja läksid enne neid kõiki, nii et nad kõik olid jahmunud ja ülistasid Jumalat, öeldes: Me ei ole kunagi midagi sellist näinud .

2.13

Jeesus läks taas mere ääres. Kogu rahvahulk tuli teda ja ta õpetas neid.

2.14

Muide, ta nägi Levi poeg Alpheus, istub maksuamet. Ta ütles talle: Järgi mind. Levi tõusis püsti ja järgnes talle.

2.15

Nagu Jeesus istus lauas Leevi soost, paljud tölnerite ja patuste ka istus Jeesuse ja tema jüngrite; seal oli palju ja nad järgisid teda.

2.16

Kirjatundjad ja variserid nägid teda sööb ühes tölnerite ja patustega, ütlesid tema jüngrid, Miks ta juua ja ta sööb koos tölnerite ja patustega?

2.17

Kui Jeesus seda kuulis, ütles ta: See ei ole need, kes on terved, kes vajavad arsti, vaid haiged. Ma ei ole tulnud kutsuma õigeid, vaid patuseid.

2.18

Johannese jüngrid ja variseride olid tühja kõhuga. Nad tulid temale, öeldes: Miks Johannese jüngrid ja variseride kiire, kuid oma jüngrid ei kiire?

2.19

Jeesus vastas neile: Kas lapsed bridechamber kiiresti, kui peig on nende juures? Niikaua kui nad on peigmees, kuid nad ei saa kiiresti.

2.20

Päevad tulevad, mil peigmees võetakse ära, ja siis nad paastuvad tol päeval.

2.21

Keegi sews tükk uue riie vana Rõivas; muud uued täidis-up võtab vana ja hullem rent.

2.22

Ja keegi paneb uue veini vanadesse veinilähkrid; muidu veini lõhkeb nahad ja veini ja nahad on kadunud; kuid see tuleb uut veini uude pudeleid.

2.23

See juhtus Sabbath, et ta käis läbi vilja. Tema jüngrid, tee peal, hakkas sikutama kõrvad.

2.24

Variserid ütlesid talle: Vaata, miks nad seda teevad, mida ei sünni hingamispäeval?

2.25

Jeesus vastas neile: Kas te olete kunagi lugenud, mida tegi Taavet, kui ta vajas ja oli nälg, tema ja need, kes olid koos temaga;

2.26

Kuidas ta läks Jumala kotta aeg Ebjataril ülempreester, ja nad sõid ära leiva, mis on lubatud preestrid süüa, ja andis ka neile, kes olid koos temaga?

2.27

Ta ütles neile: Hingamispäev on tehtud inimese, mitte inimene hingamispäeva,

2.28

nii Poeg on Issand ka hingamispäeva.

Mark 3

3.1

Ja ta läks taas sünagoogi. Ja seal oli mees, kes oli kuivanud käsi.

3.2

Nad vaatasid teda, et näha, kas ta peaks tegema terveks hingamispäeval, et saaks tema peale kaevata.

3.3

Ja Jeesus ütles mehele, kellel oli kuivanud käsi: Tõuse, keset.

3.4

Siis ta ütles neile: Kas on luba hingamispäeval teha head või teha halba, hinge päästa või tappa? Aga nad jäid vait.

3,5

Niisiis, vaatan neid viha, mida kurvaks jaoks nende südame raskusest, ütles ta, et mees: Siruta oma käsi. Ta sirutas, ja ta käsi sai jälle.

3.6

Variserid läksid välja ja kohe võtsid nõuks koos heroodeslastega, kuidas teda hävitada.

3.7

Jeesus loobus merele koos oma jüngritega. Suur rahvahulk Galileast;

3,8

ja Juudamaal ja Jeruusalemma, ja Idumaea ja sealtpoolt Jordanit ja Tüürose ja Siidoni, suur rahvahulk, kuuldes kõik, mis ta tegi, tuli tema.

3,9

Ta soovitas oma õpilastele alati hoida oma käsutuses väike paat, et mitte alla suruda rahvahulga.

3.10

Sest ta oli terveks paljud inimesed, kõik kes olid haigused pressitud temale teda puudutada.

3.11

Roojane vaimud, kui nad nägid teda, langes Jeesuse ette ja hüüdis: Te olete Jumala Poeg.

3.12

Aga ta hoiatas neid ei tee temast tuntud.

3.13

Ta läks mäele; Ta kutsus neid ta tahtis, ja need tulid tema juurde.

3.14

Ta määras kaksteistkümmend, et olla koos temaga,

3.15

ja saata nad välja kuulutama suure väega välja kurje vaime.

3.16

Siin ta tõendab kaheteistkümne: Simon, keda ta nimetas Peter;

3.17

Jacques, Sebedeuse poeg ja John vend Jacques, kellele ta pani nimeks Boanerges, mis tähendab, poeg Thunder;

3.18

André; Philippe; Bartholomew; Matthew; Thomas; Jacques poeg Alpheus;Thaddeus; Simon kaananlased;

3.19

ja Juudas Iskariot, kes Tema ka ära andis.

3.20

Nad läksid majja, ja rahvast tuli taas kokku, et nad ei suutnud isegi leiba.

3.21

Vanemad Jeesuse kuulnud, mis juhtub, tuli teda kinni võtta; sest nad ütlesid, on ta kõrval ise.

3.22

Ja kirjatundjad, kes olid tulnud Jeruusalemmast ütles, Temas Beelzebub;see on prints deemoneid, et ta ajab kurje vaime välja.

3.23

Jeesus kutsus neid ja ütles neile tähendamissõnadega: Kuidas Saatan heidetakse välja Saatan?

3.24

Kui kuningriik on isekeskis riius, ei saa see kuningriik püsida

3.25

Kui maja on omavahelises riius lõhenenud, et maja ei kannata.

3.26

Kui Saatan on tõusnud iseenda vastu, et ta on jagatud, ta ei saa seista, aga see on kõik temast üle.

3.27

Keegi ei saa siseneda majja tugev mees ja rikkuda ta vara, välja arvatud ta enne ei seo seda vägevat; siis ta saab riisuda tema maja.

3.28

Ma ütlen teile, kõik patud andeks poeg mehed, ja mida iganes pühaduseteotust nad kuuldavale;

3.29

aga kes teotab Jumalat vastu Püha Vaim ei ole andeksandmist iialgi, vaid ta on süüdi igaveses patt.

3.30

Ta ütles seda, sest nad ütlesid, Tal on rüve vaim.

3.31

Seal tuli siis tema ema ja tema vennad tulid ning seisab väljaspool, nad saatsid ja helistasin talle.

3.32

Rahvas istus tema ümber ja ütles: Vaata, su ema ja su vennad on väljaspool sind otsides.

3.33

Ja ta vastas: ‘Kes on mu ema ja kes on mu vennad?

3.34

Siis ta vaatas neid istuma tema ümber: Vaata, ütleb ta, mu ema ja mu vennad.

3.35

Sest kes iganes teeb Jumala tahtmist, see on Mu vend, õde ja ema.

Mark 4

4.1

Ta hakkas jälle õpetama mere ääres. Suur rahvahulk kogunes tema ümber, ta läks ja istus paati merre. Kogu rahvahulk oli maa.

4.2

Ta õpetas neile palju asju tähendamissõnadega ja ütlesin neile oma õpetuses:

4.3

Kuula. Külvaja läks välja külvama.

4.4

Nagu ta külvas, kukkus muist teed ja linnud tulid ja sõid selle ära.

4.5

Muist kukkus kivisele maa, kus see ei olnud palju mulda; kohe ta kargas üles, sest ta polnud sügavat mulda;

4.6

aga kui päike tõusis, need olid kõrbenud ja kuivanud juured.

4.7

Ja osa kukkus ohakate sekka ja ohakad tõusid ja lämmatasid selle ning see ei andnud vilja.

4.8

Ja muist kukkus hea maa peale ja kandis vilja kasvamise ja suurendades ja saades kolmkümmend, kuuskümmend ja sajakordselt.

4.9

Siis ta ütles: Kellel kõrvad, et kuulda.

4.10

Kui ta oli üksi, need tema ümber on kaksteist kohta küsisin mõistu.

4.11

Ta ütles neile: Et sa ei ole antud saladuse Jumala; kuid need väljaspool kõike on tähendamissõnadega

4.12

See nägi nad näeksid ja ei taju, ja kuuldes kuuleksid ega mõistaks, et nad ei pöörduks, et oma patud tuleks neile andestanud.

4.13

Ta ütles neile: Kas te ei mõista selle tähendamissõna? Kuidas sa aru kõik tähendamissõnade?

4.14

Külvaja külvab sõna.

4.15

Mõned on teed, kus külvatakse sõna; kui nad kuulevad, kohe Saatan tuleb ja võtab ära sõna, mis oli külvatud neid.

4.16

Muud samamoodi külvatakse kivised; kui nad kuulevad sõna, nad kohe saada seda rõõmu;

4.17

kuid neil ei ole juurt ise, kuid kannatama ja kui on probleeme või tagakiusamine on, sest sõna pärast, nad on solvunud.

4.18

Teised on külvatud ohakate sekka; nad on need, kes kuulevad sõna,

4.19

kuid hoolib vanus ja rikkuse petlik ja himude muid asju, lämmatab sõna, mistõttu on viljatu.

4.20

Teised on külvatud hea maa; nad on need, kes kuulevad sõna ja selle vastu ja kannavad vilja, kolmkümmend, kuuskümmend ja sajakordselt.

4.21

Ta ütles neile: Too teeb üks lamp ja pane see vaka alla, või voodi alla?Kas pole panna seisma?

4.22

Ei ole midagi kaetud, et ei tuleks ilmsiks, ega midagi salajast, mis ei tuleks ilmsiks.

4.23

Kui kellelgi on kõrvad kuulda, kuulgu.

4.24

Ta ütles neile: Pange tähele, mida te kuulete. Meede mõõdad siis kätte, ja siis antakse teile.

4.25

Sest igaüks, kes; kuid temalt, et ise ei võetakse ära isegi, et tal on.

4.26

Ta ütles, siis on Jumala riik justkui mees peaks enamus seemne maasse;

4.27

kas ta magab või käekella, päeval ja öösel, seemnete idud ja kasvab, ta teab, mitte kuidas.

4.28

Maa toodab ise, esimene tera, siis kõrva, siis täis vilja kõrva;

4.29

ja, kui vili on küps, ta paneb sirp, sest saak on tulnud.

4.30

Ja ta ütles: Mida me võrrelda Jumala riiki või mida tähendamissõna peab oleme?

4.31

See on nagu sinepiivakene, mis siis, kui külvatakse maha, on väikseim kõigist seemnetest maa peal;

4.32

Aga kui see on külvatud ta kasvab üles ja läheb suuremaks kui kõik ürdid, ja paneb edasi suured oksad, nii et taeva linnud võivad esitada tema varju.

4.33

Ja paljud tähendamissõnad niimoodi rääkis sõna, kuna nad suutsid seda kuulda.

4.34

Ta ei räägi neile ilma tähendamissõna; kuid eraviisiliselt selgitas ta kõike oma jüngritele.

4.35

Samal päeval, õhtul, Jeesus ütles: Lähme teisele poole.

4.36

Pärast koondamisi rahvahulk, kes viisid ta paati, kus ta oli; oli ka teisi laevu temaga.

4.37

Siis tõusis suur torm ja lained peksid paati, nii et see oli nüüd täis.

4.38

Ja ta magas ahtrisse padi. Nad ärkasin teda ja ütles talle, Master, hooli sina ei ole, et me hukkume?

4.39

Ta tõusis püsti, sõitles tuult ja ütles merele, rahu! vait! Ja tuul rauges ja järv jäi täiesti vaikseks.

4.40

Ta ütles neile: Miks sa nii arad? Kuidas on teil ei ole usku?

4.41

Ja nad kartsid, ja nad ütlesid üksteisele, missugune on see, et isegi kuuletuma tuul ja meri?

Mark 5

5.1

Nad jõudsid teisel pool merd, riigis Gadarenes.

5.2

Ja kui ta oli paadist välja, kohtas teda keegi mees välja haudadest ja on rüve vaim.

5.3

Kes oli tema eluruumi haudades, ja keegi ei seo teda isegi kett.

5.4

Sest tihti oli ta ahelad ja ketid olid seotud, kuid ta murdis ahelad ja katki jalarauad, ning keegi ei olnud jõudu, et teda taltsutada.

5.5

See oli alati öösel ja päeval haudades ja mägedel, nutt ja peksis ennast kividega.

5.6

Kui ta nägi Jeesust kaugelt, jooksis ta ja kummardas teda,

5.7

ja hüüdis suure häälega: Mida ta tegi mulle ja sinuga asja, Jeesus, Jumala Poeg Kõigekõrgema Jumala? Ma palun teid Jumala nime, ei piina mind.

5.8

Sest ta ütles temale Tulge mees, rüve vaim!

5,9

Ja ta küsis temalt: ‘Mis su nimi on? Minu nimi on Leegion, vastas ta, sest meid on palju.

5.10

Ja ta anus teda mitte saata riigist välja.

5.11

Seal oli, et mägedes suur seakari söömas.

5.12

Ja nad palusid teda, öeldes Saada meid sigade, et me läheksime nendesse.

5.13

Ta andis neile. Ja rüve alkohol tuli välja ja läksid sigade sisse ja kari sööstis vägivaldselt maha järsk koht merre oli ligi kaks tuhat, ja uppus merre.

5.14

Need, kes toidab neid põgenesid ning teatasid sellest linnas ja maal.Inimesed tulid vaatama, mis oli juhtunud.

5.15

Nad tulid Jeesuse juurde ja nägid kurjast vaimust vaevatud, kellel oli palju, istudes, riietatud ja selge aruga; ja nad kartsid.

5.16

Need, kes olid näinud, mis juhtus ütlesin neile, mis oli juhtunud, et deemonliku ja sigade.

5.17

Siis nad hakkasid kerjama Jeesus oma territooriumilt lahkuda.

5.18

Nagu ta ronis paati, kes oli kurjast vaimust vaevatud palus luba jääda temaga.

5.19

Jeesus ei lasknud teda, aga ütles talle: Mine oma kotta, ja ütle neile, kui palju Issand on teinud ja kuidas ta armu teile.

5.20

Ta läks ära ja hakkas kuulutama Kümnelinnamaal mida Jeesus temale oli teinud. Ja kõik olid üllatunud.

5.21

Jeesus paati tagasi teisel pool suur rahvahulk kogunes tema ümber. Ta oli mere ääres.

5.22

Siis tuli üks valitsejad sünagoogi nimega Jairus, kes, võttes ülevaate, langes tema jalge ette,

5.23

ja andis talle selle tungiv palve: Mu tütreke on lõpus, tulevad ta näeb oma käsi, nii et ta saaks terveks ja elada.

5.24

Jeesus läks koos temaga. Suur rahvahulk järgnes ja vajutatakse see.

5.25

Nüüd oli naine, kes oli kaksteistkümmend aastat.

5.26

Ta oli palju kannatanud paljude arstide käes ja ära kulutanud kogu ta oli, ja ta oli saanud mingit abi, vaid pigem kasvas hullem oli.

5.27

Olles kuulnud Jeesusest, tuli rahvahulk taga, puudutas tema kuube.

5.28

Sest ta ütles: Kui ma lihtsalt puudutada tema riideid, siis ma oleksin terve.

5.29

Tol hetkel verekaotus peatunud ja ta tundis oma ihus, et ta sai terveks tema viletsuses.

5.30

Jeesus kohe sisimas teadis, et tulenevalt oli läinud teda; ja pöördudes rahvahulga poole, ütles ta: ‘Kes puudutas mu rõivaid?

5.31

Tema jüngrid ütlesid talle: Sa näed paljusid su ümber tungleb, ja sa ütled: ‘Kes puudutas mind?

5.32

Ja ta vaatas ringi, et näha, kes seda teinud.

5.33

Aga naine kartes ja värisedes, teades, mis juhtus, tuli ja langes tema jalge ette ja ütles talle kogu tõe.

5.34

Aga Jeesus ütles talle: Tütar, sinu usk on sind aidanud; mine rahuga ja ole terve oma vaevast!.

5.35

Kui ta alles rääkis, tuli valitseja sünagoogi, mis ütles, Su tütar on surnud;miks enam Õpetajat?

5.36

Aga Jeesus, sõltumata nende sõnadega, ütles sünagoogi ülemale: Ära karda, usu ainult.

5.37

Ja ta lubatud keegi temaga kaasas, välja arvatud Peter, Jacques ja John vend Jacques.

5.38

Nad saabusid maja valitseja sünagoogi ja näeb melu ja inimesed nuttes ja leinates.

5.39

Ta läks ja ütles neile: Miks te seda jututa, ja miks sa nutad? Laps ei ole surnud, vaid magab.

5.40

Ja nad naersid Teda. Siis küsinud neilt kõik välja, võttis temaga isa ja lapse ema, ja need, kes olid koos temaga, ja läks, kui laps oli.

5.41

Ta haaras tema käest kinni, ja ütles, Talitha Koumi, mis tähendab Väike tüdruk, tõuse püsti, ma ütlen.

5.42

Kohe tüdruk tõusis püsti ja kõndis; Sest ta oli kaksteist aastat vana. Ja nad olid väga üllatunud.

5.43

Ja ta käskis neid karmilt, et keegi ei peaks teadma seda; ja ta ütles neile anda ruumi tüdruk.

Mark 6

6.1

Jeesus jättis sinna ja läks oma kodumaad. Tema jüngrid järgnesid talle.

6.2

Kui hingamispäev tuli, hakkas ta õpetama sünagoogis. Paljud inimesed, kes teda kuulsid, olid hämmastunud, öeldes: Kuidas tuli see mees neid asju? Mis on tarkus, mis anti talle, kuidas sellised vägevad teod on sepistatud tema käed?

6.3

Kas pole see puusepp, Maarja poeg, vend Jacques Joseph, Juudas ja Simon? Ja tema õed ole siin meie juures? Ja see oli nende jaoks solvunud.

6.4

Aga Jeesus ütles neile: prohvet pole lugu kui oma kodulinna, vahel tema sugulased ja oma majas.

6.5

Ta ei suutnud seda teha imet seal, välja arvatud, et ta pani oma käed väheste haigete ja tegi nad terveks.

6.6

Ja ta pani imeks nende uskmatust. Jeesus käis läbi ümberkaudsed külad.

6.7

Siis ta kutsus need kaksteist, ja hakkas neid läkitama kahekaupa ja andis neile meelevalla roojane alkohol.

6.8

Ta andis neile võtta midagi ette teekonna arvatud töötajad; jaoks ei ole leiba, ei koti, pole raha oma vööd;

6.9

kanda sandaale, ärge pange kahte tuunikad.

6.10

Siis ta ütles neile: mis tahes maja sisestatud, seal seni, kuni te sealt paigast.

6.11

Ja kui seal on kuskil inimesi, kes ei saa sind või kuula sind, eemaldada ennast sealt maha raputada tolmu oma jalgadelt neile tunnistuseks!.

6.12

Ja nad läksid ja kuulutasid nad meeleparandusele.

6.13

Nad ajas välja palju kurje vaime ja võidsid õli palju, et oli haige ja terveks.

6.14

Kuningas Heroodes Jeesusest kuulnud, kelle nimi oli muutunud tuntud, ja ta ütles: Ristija Johannes on surnuist üles tõusnud ja sellepärast on tema kaudu imet.

6.15

Teised ütlesid, see on Eelija. Teised aga ta on prohvet nagu üks prohveteid.

6.16

Aga kui Heroodes seda kuulis, ütles Johannes, kelle pea ma otsast raiusin, on see, kes on üles tõusnud.

6.17

Sest Heroodes ise oli arreteeritud John, ja sidus ta vanglasse Heroodiase abikaasa Philip tema vend, sest ta oli abielus tema,

6.18

John ütles talle: Ei ole lubatud sind on su venna naise.

6.19

Heroodiase seada end tema vastu, ja soovitakse tappa.

6.20

Aga ta ei saa; Sest Heroodes kartis Johannest, teades ta olevat õige ja püha mehe; Ta kaitstud, ja ära kuulanud teda, ta tegi palju asju ja kuulnud teda meeleldi.

6.21

Ja kui mugav päev tuli, et Heroodes oma sünnipäeval tegi söömaaja oma suurtele isandatele ja pealikuile ​​mõisad Galilea.

6.22

Heroodiase tütar tuli ruumi; Ta tantsis ja meeldis Heroodes ja tema külalised. Siis ütles kuningas neitsile: Palu mult, mida sa tahad, ja ma annan.

6.23

Ja ta vandus Mis te küsite minult, ma annan teile, isegi pool minu kuningriiki.

6.24

Olles välja, ta ütles, et tema ema, Mis ma pean paluma? Ja ta ütles: juht John Baptist.

6.25

Ta kohe rutuga kuninga ja ütlesin talle seda taotlust: Ma tahan, et sa mulle korraga vaagnal juht John Baptist.

6.26

Kuningas oli kahju; kuid kuna tema vande ja külalisi, et ta ei hülga teda.

6.27

Ta saatis kohapeal valvur, ja käskis tuua juht Ristija Johannes.

6.28

Valvur läks ja tal pea otsast vanglas, ja tõi ta pea vaagnal. Ta andis selle tüdrukuga ja tüdruk andis selle oma emale.

6.29

Ja tema jüngrid kuulsid seda, nad tulid ja võtsid tema keha ja panid selle hauakambrisse.

6.30

Apostlid kogunesid Jeesuse ja ütlesin talle kõik nad olid teinud ja kõik nad olid õpetanud.

6.31

Jeesus ütles neile: Tulge peale tühja paika ja puhake pisut. Sest seal oli palju tulevad ja lähevad, ja nad isegi ei olnud aega süüa.

6.32

Nii nad läksid paadiga, et ära minna tühja paika.

6.33

Paljud inimesed nägid neid läheb ja tunnustatud neid, ja kõik linnad jalgsi ja siis jooksis enne neid kohale, kuhu nad lähevad.

6.34

Kui ta läks maale, ta nägi palju rahvast, ja oli hale neid, sest nad olid nagu lambad ilma karjane; ja ta hakkas neile õpetama paljusid asju.

6.35

Kuna tund oli juba hilja, ta jüngrid astusid tema juurde ja ütles, koht on kõrbes, ja aeg on juba möödas;

6.36

Saada nad ära, et nad läheksid riigi ja küladesse ning ostaksid endile midagi süüa.

6.37

Jeesus vastas neile: Andke teie neile süüa. Aga nad ütlesid talle, lähme ja ostame leiba kaks teenari eest ja raha anda neile süüa?

6.38

Ta ütles neile: Mitu leiba teil? Kontrollige. Nad teadsid, et nad ütlevad, Five, ja kaks kala.

6.39

Ja ta käskis neid teha kõik istuma ettevõtted upon roheline muru,

6.40

ja nad istusid ridadesse sadu ja viiekümnendate.

6.41

Ta võttis need viis leiba ja kaks kala ja vaatas üles taeva poole, tänas. Siis murdis leiba ja andis need jüngrid rahvale ette panna. Ta jagas ka need kaks kala kõigile.

6.42

Nad kõik sõid ja nende kõhud said täis,

6.43

ja nad korjasid kokku kaksteist korvitäit tükki leiba ja milline oli jäänud kala.

6.44

Need, kes sõid leiba oli viis tuhat meest.

6.45

Kohe Jeesus oma jüngritele astuma paati ja sõitma Tema eele teisele poole, Bethsaida, kui ta jättis rahvahulga.

6.46

Kui ta tuli tagasi, läks ta mäele palvetama.

6.47

Aga õhtu jõudes, paat oli keset järve ja Jeesus üksinda maal.

6.48

Ta nägi neid toiling sõudmise; sest tuul oli vastu. Neljandal öövahikorral tuli ta juure kõndides merel ja oleks läbinud.

6.49

Kui nad nägid teda kõndivat, arvasid nad, et see oli kummitus, ja hüüdis;

6.50

sest nad kõik nägid teda ja olid raskustes. Ja sedamaid rääkis Jeesus nendega ning ütles: Ära muretse, see olen mina, ärge kartke!

6.51

Siis ta läks neile paati, rauges tuul. Nad olid ise kõik üllatunud, ja imestas;

6.52

sest nad ei saanud aru, umbes leiba, sest nende süda jäi kõvaks.

6.53

Kui nad olid sõitnud üle, tulid nad maanduda Gennesaret ja maabus.

6.54

Kui nad olid paadist välja, inimesed, kes kohe ära teda,

6.55

jooksis ümber, ja nad hakkasid tooma haigeid matid sinna, kus ta kuuldi.

6.56

Kuhu ta läks, küladesse või linnadesse või riigi, panid nad haiged turgudele ja manitses teda, et nad saaksid vaid puudutada Tema kuue palistust. Ja kõik, kes puudutas teda terveks saanud.

Mark 7

7.1

Variserid ja kirjatundjad, kes on pärit Jeruusalemma juurde kogunesid Jeesuse.

7.2

Nad nägid mõned tema jüngrid söövad leiba rüvetanud käed, see tähendab, ei pesta.

7.3

Sest variserid ja kõik juudid ei söö, kui nad käsi pesema, vastavalt pärimust;

7.4

ja kui nad tulevad turult nad ei söö, kui nad pesta. Nad on veel palju muid asju seal, nagu pesemine tassid, kannud ja vaskriistad.

7.5

Ja variserid ja kirjatundjad küsisid temalt, miks sinu jüngrid ei järgi pärimust, kuid süüa leiba pesemata kätega?

7.6

Jeesus vastas: Sa silmakirjatsejad, Jesaja on teist õigesti ennustanud teile, nõnda nagu on kirjutatud: See rahvas austab mind oma huultega, aga nende süda on minust kaugel.

7.7

Ilmaaegu teenivad nad mind, õpetades õpetusena inimeste käske.

7.8

Sest milles kõrvale Jumala käsu, te pärimust mehed.

7.9

Ta ütles neile, hästi te keeldute Jumala käsku, hoiab oma pärimust.

7.10

Sest Mooses ütles: Sa pead oma isa ja ema; ja see, kes neab oma isa või ema, peab surema.

7.11

Aga sa ütled, kui mees ütleb oma isale või emale, mida ma oleks võinud minult on Corban, so, pakkudes Jumal,

7.12

mida te enam ei lase tal midagi teha isa või ema

7.13

Making Jumala sõna oma traditsioon, mida olete teinud. Ja sa teha paljusid muid selliseid asju.

7.14

Siis kutsus inimesi temale ütles: Kuulge mind kõik ja mõistke.

7.15

Ei ole midagi väljaspool mees, et sõlmida temaga saab rüvetada teda;aga mis väljub mees on see, mis rüvetab teda.

7.16

Kui kellelgi on kõrvad kuulda, kuulgu.

7.17

Kui ta läks majja eemale tõrjuda, Tema jüngrid küsisid Temalt tähendamissõna.

7.18

Ta ütles neile: Sa ka, kas sa oled rumal? Kas sa ei mõista, et midagi, mis läheb väljastpoolt mees saab rüvetada teda;

7.19

Sest see ei lähe tema südamesse, vaid tema kõht ning minnakse välja eelnõu, puhasta kõik toidud.

7.20

Ta ütles, Mis väljub mees on see, mis rüvetab inimese.

7.21

Sest seestpoolt, südamest meeste, lähtub kurje mõtteid, abielurikkumist, hooramist, mõrvad,

7.22

Varguste ahnus, kurjus, pettust, lasciviousness, kurja silma, pühaduseteotust, uhkus, rumalus.

7.23

Kõik need kurjad asjad tulevad seestpoolt ja rüvetavad inimest.

7.24

Siis Jeesus läks sealt ära ning läks rannikul Tüürose ja Siidoni. Ta alustas maja, ja oleks keegi ei saa teada aga ta ei saanud peitis.

7.25

Sest üks naine, kelle tütrekesel oli rüve vaim, temast kuulnud, tuli ja langes tema jalge ette.

7.26

Naine oli Kreeka, Syrophoenician päritolu. Ta palus teda, et enamus deemon välja tema tütar. Jeesus ütles,

7.27

Las lapsed kõigepealt täis: sest see ei ole hea võtta laste leiba ja visata see koer.

7.28

Jah, Issand, ta vastas temale, kuid koerad laua all söövad laste raasukesi.

7.29

Siis ta ütles, sest see ütlus lahti, deemon on jäänud oma tütre.

7.30

Ja kui ta läks koju, leidis ta lapse voodis, deemon läinud.

7.31

Jeesus lahkus Tüürose ja tuli läbi Siidoni et Galilea mere, piire ületavate Kümnelinnamaal.

7.32

Nad tõid talle kurt mees, kes oli rääkimisega raskusi ja nad anun teda panna käed tema.

7.33

Ta viis ta kõrvale tõrjuda, pani oma sõrme kõrvad ja puudutas oma keelt koos oma süljega;

7.34

Siis, vaatas üles taevasse, ohkas ja ütles, Ephphatha, et see tähendab, avada ennast.

7.35

Ja tema kõrvad avanesid oma keelt vabanenud, ja ta rääkis väga hästi.

7.36

Jeesus käskis neil mitte kellelegi rääkida; kuid rohkem ta neid keelas, seda enam nad kuulutasid seda.

7.37

Nad olid üle mõõta üllatunud, öeldes, ta on teinud kõik asjad; Ta isegi teeb kurdid kuulevad ja mute rääkida.

Mark 8

8.1

Neil päevil, palju on taasühinenud ja millel ei ole midagi süüa, kutsus Jeesus jüngrid ja ütles neile:

8.2

Mul on hale rahvast, sest nüüd kolm päeva nad jätkavad koos minuga, ja neil ei ole midagi süüa.

8.3

Kui ma saata neid koju tühja kõhuga väed mööda pannud; sest mõned neist tuli kaugelt.

8.4

Tema jüngrid vastasid talle: Kuidas saab mees rahuldada need mehed leiba siin kõrbes?

8.5

Jeesus ütles neile: Mitu leiba teil? Seitse nad vastasid.

8.6

Ja ta käskis rahvahulgal maha istuda, võttis ta seitse leiba, tänas, murdis ja andis oma jüngritele jagada; ja seadsid nad rahvahulga.

8,7

Nad olid mõned väikesed kalad ja Jeesus tänas ka jaotus.

8.8

Nad sõid ja nende kõhud said täis ja nad korjasid kokku seitse korvitäit palukesi, mis jäi.

8.9

Nad olid umbes neli tuhat. Ja ta saatis nad.

8.10

Ta kohe paati koos oma jüngritega ning tulid osad Dalmanutha.

8.11

Variserid tulid välja ja hakkasid vaidlema Jeesus ja testida temalt küsida tema käest tunnustähte taevast.

8.12

Ja ta ohkas ta vaimu ja ütles, Miks see sugu otsib tähte? Ma ütlen teile, ta ei anta märk sellele põlvkonnale.

8.13

Ja ta jättis nad ja sõlmida paat, lahkusid teisele poole.

8.14

Ja nad unustasid leiba kaasa võtta; neil oli üks neid paadis.

8.15

Ja ta käskis neid, öeldes, Olge ettevaatlikud ja hoiduge juuretise variseride ja juuretist Heroodese.

8.16

Ja nad arutasid isekeskis ja ütlesid: See on, sest meil ei ole leiba.

8.17

Jeesus, tajudes seda, ütles neile: Miks sa põhjusel, et sa ei pea leiba?Oled sa veel ei mõista, ja sa ei saa aru?

8.18

Kas oled paadunud südamega? Võttes silmad, sa ei näe? Ja kõrvad, kuulge ole? Ja sa ei mäleta?

8.19

Kui ma murdsin viis leiba hulgast viis tuhat, mitu korvitäit palukesi te alustada? Kaksteist nad vastasid.

8.20

Ja kui ma murdsin seitse leiba neljale tuhandele, mitu korvitäit palukesi te alustada? Seitse nad vastasid.

8.21

Ja ta ütles: Kas sa ei mõista veel?

8.22

Nad tulid Bethsaida; ja nad viisid temale pime, palusid nad teda puudutada.

8.23

Ta võttis pimeda käest ja viis ta väljaspool küla; ja kui ta sülitas ta silmad, pani oma käed, ja küsis, kas ta nägi midagi.

8.24

Ta vaatas, ja ütles, ma näen mehed, sest ma näen neid nagu puid jalgsi.

8.25

Ta pani oma käed jälle ta silmadele; ja kui teda vaatama, ta oli taastatud, ja nägi kõike selgesti.

8.26

Ja ta saatis ta oma kotta, et mitte minna külla.

8.27

Jeesus läks koos oma jüngritega, arvesse Filippuse Kaisarea küladesse ta küsis neilt, kuidas sellele küsimusele: Kes ütlevad inimesed, et ma olen?

8.28

Nad vastasid, Ristija Johannes; teised ütlevad, Elijah, teised üks prohveteid.

8.29

Ja sina, neist küsis, kes sa ütled, et ma olen? Peetrus vastas talle: ‘Sina oled Kristus.

8.30

Jeesus hoiatas neid ei öelda seda temast kellelegi.

8.31

Siis ta hakkas neid õpetama, et Inimese Poeg peab palju kannatama ning kõlbmatuks poolt vanemate ja ülempreestrite ja kirjatundjate poolt, ja et Ta tapetakse ja et kolme päeva pärast üles tõusma.

8.32

Ta ütles, et öelda avalikult. Peetrus viis ta kõrvale ning hakkas siis noomi teda.

8.33

Aga Jeesus pöördus, nägi tema jüngrid, sõitles Peter, öeldes, Tagane Minust, saatan! sest sa ei saa aru, mis on Jumala, sa oled ainult inimese mõtteid.

8.34

Ja ta kutsus rahvahulga koos oma jüngritega, ütles ta: Kui keegi tahab käia minu järel, siis ta ennast salata, ja võtku oma rist ja järgnegu mulle.

8.35

Sest kes iganes oma hinge tahab päästa, see kaotab selle, aga kes iganes kaotab oma elu minu pärast ja evangeeliumi päästab ta.

8.36

Ja mis kasu mees saada kogu maailma, kuid kaotab oma hinge?

8.37

Mida peab inimene anda oma hinge eest?

8.38

Sest kes häbeneb mind ja minu sõnu selle abielurikkuja ja patuse sugupõlve ees, Poeg häbeneda teda, kui ta tuleb oma Isa kirkuses koos pühade inglitega.

Mark 9

9.1

Ta ütles neile: Ma ütlen teile, mõned neist, kes siin ei maitse surma, enne kui nad näevad Jumala riiki tulnud olevat väega.

9.2

Ja kuue päeva pärast Jeesus võttis enesega Peetruse, Jacques ja John, ja viib nad ära kõrge mäe. Ta muudeti nende ees;

9.3

Tema riided läksid läikiv, väga valge, ei ole täielikuma maa peal võiks pleegitatud.

9.4

Elijah ja Mooses ilmus neile rääkinud Jeesus.

9.5

Kostis Peetrus ja ütles Jeesusele: Rabi, see on hea, et meil on siin;Tehkem kolm telki, ühe sulle, ühe Moosesele ja ühe Elijah.

9.6

Sest ta ei teadnud, mida öelda, sest nad kartsid.

9.7

Pilv varjas neid, ja pilvest kostis hääl: See on minu armas Poeg, teda kuulake

9.8

Ja äkki otsin ümberringi, ja nad nägid Jeesust ainult nendega.

9.9

Kuna nad tulid mäele, ta keelas neid ühelegi rääkimast seda, mida nad olid näinud, kuni Inimese Poeg on üles tõusnud surnuist.

9.10

Nad pidasid, et öelda iseendaga, kaheldes, mida surnuist ülestõusmine.

9.11

Jüngrid küsisid temalt: Miks kirjatundjad ütlevad, et Eelija peab tulema enne?

9.12

Ta vastas, Elijah ei tule esimese ja taastada kõik asjad. Ja miks on kirjutatud Inimese Poeg, et ta peab palju kannatama ja põlastatakse?

9.13

Aga ma ütlen teile, et Eelija on tulnud ja nad pidanud teda nagu nad rahul, sest see on kirjutatud tema.

9.14

Kui nad tulid jüngrid nägid nad enda ümber palju rahvast, ja kirjatundjad vaidlemas.

9.15

Niipea kui rahvahulk teda nägin, olid suuresti üllatunud, ja töötab teda tervitama.

9.16

Ta küsis neilt Mida te arutada nendega?

9.17

Ja üks Rahvas vastas talle, õpetaja, ma tõin sulle mu poeg, sest tal on loll vaimu.

9.18

Kus iganes see haarab teda, ta viskab ta maha; vahud ja jahvatab oma hambaid ja muutub jäigaks. Küsisin oma jüngreid teda välja ajada, aga nad ei suutnud.

9.19

Faithless, Jeesus ütles neile: Kui kaua pean ma teie juures olema? Kui kaua pean Ma teiega kannatama? Tooge ta minu juurde. See on toonud talle.

9.20

Ja niipea, kui ta nägi teda, vaim raputas teda; Ta kukkus maha ja wallowed vahutavad.

9.21

Ta küsis tema isalt: Kui kaua on ta olnud niimoodi temaga? Kuna lapsepõlves, vastas ta.

9.22

Ja ofttimes see Kellel viskas ta tulle ja vette, et teda hävitada. Aga kui sa ei saa midagi teha, tulevad meie abi, on meist hale meel.

9.23

Jeesus ütles temale: Küllap sa … Kõik on võimalik teda, kes usub.

9.24

Kohe poisi isa hüüdis, ma arvan! aita oma uskmatuse!

9.25

Jeesus nägi inimesi jooksis, sõitles rüve vaim, mis talle ütles: kurttumm vaim, ma käsin sind, mine temast välja ja sisestage enam.

9.26

Ja ta tuli välja, karjuvad ja raputab suure vägivallaga. Ta sai nii surnud, nii et paljud ütlesid, et ta on surnud.

9.27

Aga Jeesus võttis poisi käest kinni ja tõstis ta püsti. Ja ta seisis.

9.28

Kui ta oli sinna kotta, tema jüngrid temalt omavahel olles Miks me ei tõukasid ta välja?

9.29

Ta ütles neile: Selline saab tulla ainult palve.

9.30

Nad lahkusid sealt ja läbi Galilea. Jeesus ei tahtnud, et keegi teada.

9.31

Sest ta õpetas oma jüngreid ja ütles neile: Inimese Poeg tuleb reetis kätte mehed; nad tapavad Tema, ja kolme päeva pärast selle surmata, ta tõuseb.

9.32

Aga nad ei mõista sõna ja kartsid küsida temalt.

9.33

Nad tulid Kapernauma. Kui ta oli maja ta küsis neilt olid teist arutada, kuidas?

9.34

Aga nad vaikis, sest nad ei vaielnud omavahel selles, kes oli suurim.

9.35

Siis ta istus, kutsus need kaksteist ja ütles neile: Kui keegi tahab olla esimene, siis ta olgu viimane ja kõikide teenija kõik.

9.36

Ja ta võttis lapsukese ja oli teda püsti nende seas, ja võttes teda süles, ütles ta:

9.37

Kes tunneb mu nime üks selline laps saab ise; ja kes võtab vastu minu, võtab vastu mitte minu, vaid tema, kes minu on saatnud.

9.38

John ütles talle: Õpetaja, me nägime üht kurjade kuradid sinu nimel; ja me keelas teda, sest ta tuleb selle järel ei meie.

9.39

Ära keela Jeesus ütles, sest ei ole mees, kes teeb vägeva teo minu nimel võib kergelt rääkida Minust kurja.

9.40

Kes ei ole meie vastu on meie jaoks.

9.41

Ja kes iganes annab teile juua klaas vett minu nimi, sest sa kuulud Kristus, ma ütlen teile, ta ei jää oma palgast.

9.42

Aga kui keegi pahandab ühe neist pisikestest, kes usuvad, et oleks parem teda, et pandaks temale kaela suur veskikivi, ja ta merre visataks.

9.43

Kui teie käsi sind pahandab, raiu ta maha; On sul parem minna elu sandistanud,

9.44

kui sul on kaks kätt minna põrgusse, tulle, mis kunagi ei kustu.

9.45

Ja kui su jalg sind pahandab, raiu ta maha; parem teile minna ellu lame,

9.46

kui kahe jalaga olla visatud põrgusse, tulle, mis kunagi ei kustu.

9.47

Ja kui su silm sind pahandab, kisu ta välja; parem sisestada Jumala ühe silmaga kui on kaks silma ja visatud põrgusse,

9.48

kus nende uss ei sure ja tuli ei kustu.

9.49

Sest igaüks peab olema soolatud tulega.

9.50

Sool on hea; Aga kui sool on kaotanud oma lõhnaks, millega te teete ta maitsekaks?

(9.51)

Teil enestes soola ja pidage rahu omavahel.

Mark 10

10.1

Siis Jeesus läks sealt ära ja tuli arvesse rannikul Juudamaal, sealpool Jordanit. Rahvahulk kogunes taas lähedal teda, ja nagu tavaliselt, ta hakkas jälle õpetama seda.

10.2

Variserid tulid ja testida temalt palusid teda, Kas see mees tohib lahutada oma naisega.

10.3

Ta vastas: Et sa, mis Mooses?

10.4

Mooses, nad ütlesid, lubatud kirjutada arve abielulahutus, ja ära panna.

10.5

Ja Jeesus ütles neile: Sellepärast, et Teie südame kanguse pärast ta kirjutas teile selle käsu.

10.6

Aga algusest loomine Jumal inimese meheks ja naiseks;

10.7

see on põhjus, miks mees jätab maha oma isa ja ema ning hoiab oma naise poole,

10,8

ja need kaks on üks liha. Nii need ei ole enam kaks, kuid nad on üks liha.

10,9

Nii et mees ei ole eraldi, mida Jumal on ühte pannud.

10.10

Kui nad olid majas jüngrid küsisid temalt jälle midagi.

10.11

Ta ütles, Kes oma naise enesest lahutab ja abiellub teise rikub abielu tema vastu;

10.12

ja kui ta lahutab oma abikaasa ja läheb teisele, siis ta rikub abielu.

10.13

Ja nad tõid lapsukesed, et ta neid puudutaks. Aga jüngrid sõitles toojaid.

10.14

Jeesus seda nägi, oli ta nördinud ja ütles neile tulevad mulle Laske lapsed, ja ärge keelake neid; jaoks Jumala kuulub nagu need.

10.15

Ma ütlen teile, kes iganes ei saa Jumala nagu väike laps, see ei pääse ta.

10.16

Ja ta võttis nad oma relvad, ja õnnistas neid, millega oma käed neile.

10.17

Nagu ta läheb läbi tee, jooksis keegi ja kummardas teda Hea Õpetaja, ise ta küsis, mis ma pean tegema, et pärida igavest elu?

10.18

Jeesus ütles talle: Miks sa nimetad mind heaks? Seal ei ole midagi head, kuid Jumal üksi.

10.19

Käske sa tead: Sa ei tohi abielu rikkuda; Sa ei tohi tappa; Ära varasta; Ära ei tohi valet tunnistada; Petta mitte üks; Austa oma isa ja ema.

10.20

Ta vastas temale, õpetaja, kõik need Olen märganud oma noorusest.

10.21

Kui Jeesus vaatas tema armastas teda ja ütles: Sa puudub üks asi; mine müü pead ja anna vaestele, ja sul on siis varandus taevas. Siis tule, järgne mulle.

10.22

Aga kurb, et öelda, ja ta läks ära kurva meelega; sest tal oli palju vara.

10.23

Jeesus vaatas ringi, ja ütles oma jüngritele: ‘Kui vaevaliselt lähevad rikkad siseneda Jumala kuningriiki!

10.24

Aga jüngrid hämmastusid tema sõnade. Ja jätkamist, ütles ta: Minu lapsed, on raske neile, kes usaldavad rikkusi siseneda Jumala kuningriiki!

10.25

See on hõlpsam on kaamelil minna läbi nõelasilma kui rikas mees siseneda Jumala kuningriiki.

10.26

Jüngrid hämmastusid ning ütlesid üksteisele; Ja kes saab päästetud?

10.27

Jeesus vaatas neid ja ütles, see on võimatu meestega, kuid mitte Jumala jaoks on kõik võimalik Jumalaga.

10.28

Peetrus hakkas talle ütlema; Vaata, meie oleme jätnud maha kõik ja oleme järginud Sind.

10.29

Jeesus vastas: Ma ütlen teile, ei ole mees, kes on alles jätnud maja, sest mulle ja kuna hea uudis, oma maja või vennad või õed või ema või isa või lapsed või põllud,

10.30

saab ta sajakordselt nüüd selle aja, majad, vennad, õed, emad, lapsed ja põlde tagakiusamise ning tuleval ajastul, igavene elu.

10.31

Paljud esimene peab olema viimase ja viimased esimesteks.

10.32

Nad olid teel üles Jeruusalemma ja Jeesus käis nende ees. Ja nad olid hämmastunud ja järgmised teda hirm. Ja ta võttis uuesti kaksteist kõrvale ja hakkas neile rääkima, mis oli juhtunud, et ta:

10.33

Vaata, me läheme üles Jeruusalemma ja Inimese Poeg antakse reedetud ülempreestrid ja kirjatundjad. Nad mõistavad ta surma ja annavad ta paganate

10.34

Nad pilkavad Teda sülitasid temale piitsutavad teda ja tapavad Tema; ja kolm päeva hiljem tõuseb ta.

10.35

Sebedeuse poeg, Jacques ja Johannes tuli Jeesuse juurde ning ütles temale: õpetaja, me tahame, et sa meile mida me iganes palume teid.

10.36

Ta ütles neile: Mida sa tahad, et ma sind?

10.37

Anda meist, siis nad ütlesid, istuksid üks sinu paremal ja teine ​​su vasakul käel sinu auks.

10.38

Jeesus vastas Te ei tea, mida te palute. Kas sa juua karikast, mida mina joon või saada ristitud selle ristimisega, millega mind ristitakse koos? Me ei saa, ütlesid nad.

10.39

Ja Jeesus vastas neile: See on tõsi, et te joote karikast, mida mina joon, ja ristitud selle ristimisega, millega mind ristitakse;

10.40

kuid kui tegemist on istuda mu paremal või minu vasakul, see ei sõltu mind, ja antakse neile, kellele see on valmistatud.

10.41

Kui kümme sellest kuulsid, said nad pahaseks vastu Jacques ja John.

10.42

Jeesus kutsus neid ja ütles, Sa tead, et need, kes lugeda valitsejad peremehetsevad nende üle ja nende suured domineerima.

10.43

See ei ole nii teie seas. Aga kes iganes on suur teie seas peab olema teie teenija;

10.44

ja kes tahab olla esimene hulgast peate olema kõigi sulane.

10.45

Sest Inimese Poeg ei ole tulnud, et Teda teenitaks, vaid teenima ja andma oma hinge lunaks paljude eest.

10.46

Nad tulid Jeerikosse. Ja kui ta läks välja oma jüngritega ja suur rahvahulk, poeg Timaeus, Bartimeusele, pime kerjus, istus tee äärde.

10.47

Ta kuulis, et Jeesus Naatsaretist, ta hakkas nutma; Taaveti Poeg, Jeesus, halasta minu peale!

10.48

Paljud sõitles teda, et sundida ta; aga karjus palju; Taaveti Poeg, halasta minu peale!

10.49

Jeesus lõpetas ja ütles Helista talle. Nad kutsusid pimedat ja ütlesid temale: Ole julge, tõuse üles, ta kutsub sind.

10.50

Ja viskamine tema mantel, ja püsti seotuna, tuli Jeesus.

10.51

Ja Jeesus ütles temale: Mis sa tahad, et ma sulle? Rabbouni, vastas pime, et ma võiksin näha.

10.52

Ja Jeesus ütles temale: Mine, sinu usk on su päästis.

(10:53)

Kohe nägi ta jälle ja järgis Teda teekonnal.

Mark 11

11.1

Nad pöördusid Jeruusalemma, ja nad olid lähedal Bethphage ja Betaania Õlimäele, Jeesus läkitas kaks oma jüngrit

11.2

ütles neile Minge külla, teie vastas, niipea kui sisestate selle leiad colt seotud, mille kallal kunagi mees istus; Päästke see lahti ja tooge see.

11.3

Kui keegi ütleb teile, « Miks sa seda teed? ütleme, « Issand vajab teda. Ja kohe ta saadab teda siin.

11.4

Jüngrid läksid ja leidsid sälu seotud ukse lähedusse, tänavakaubanduse ning nad sidumata.

11.5

Mõned neist, kes olid seal ütles neile: Mis te teete? Miks te sälu lahti päästate?

11,6

Nad vastasid, nagu Jeesus oli öelnud. Ja nad lasksid nad minna.

11,7

Nad tõid sälu Jeesuse juurde, millele nad enamus oma riided, ja ta istus ta.

11,8

Paljud inimesed laiali oma rõivad tee ja teised levinud oksad nad olid lõigatud väljad.

11,9

Need edasi ja need, kes järgisid hüüdsid Hosanna! Õnnis on see, kes tuleb Issanda nimel!

11.10

Õnnis on tulemas kuningriigi poolt, meie isa Taaveti! Hosanna in kõrgeim!

11.11

Jeesus tuli Jeruusalemma ja läks pühakotta. Kui ta oli näinud, kui ta oli juba hilja, ta läks välja Betaaniasse nende kaheteistkümnega.

11.12

Järgmisel päeval, kui nad olid pärit Bethany, ta oli näljane.

11.13

Nähes kaugelt viigipuud, mille lehed, ta läks vaatama, kas ta võiks leida midagi; ning on lähedal, ta ei leidnud midagi, kuid lehed, sest see ei olnud hooaja viigimarjad.

11.14

Siis võttis sõna, ta ütles, keegi süüa puu sinult! Ja tema jüngrid kuulsid seda.

11.15

Nad tulid Jeruusalemma ja Jeesus läks pühakotta. Ta hakkas välja ajama neid, kes müüsid ja ostsid pühakojas; Ta tühistas tabelid moneychangers ja istmed tuvid;

11.16

ja ta ei luba kellelgi läbi templi ümber.

11.17

Ja ta õpetas, öeldes, kas pole kirjutatud, et minu koda peab hüütama palve kõigile rahvastele? Aga teie olete selle teinud röövliauguks.

11.18

Ülempreestrid ja kirjatundjad kuulsid, ja pidasid aru, kuidas Teda hukka saata; sest nad kartsid teda, sest kõik poolehoidjad olid vapustatud tema õpetusest.

11.19

Aga õhtu jõudes, läks ta linnast välja.

11.20

Hommikul mööda, nägid nad viigipuu kuivanud juured.

11.21

Peter meelde, mis juhtus ja ütles Jeesusele: Rabi, vaata! Viigipuu, et sa neetud on närtsinud.

11.22

Jeesus vastas ning ütles neile: Kas usk Jumalasse.

11.23

Ma ütlen teile, kui keegi ütleb sellele mäele « hakata ja heidetakse merre ja ei kahtle oma südames, vaid usub, et see, mida ta ütleb juhtub, seda tehakse for.

11.24

Seepärast ma ütlen teile, mida te palves palute, usun, et te olete saanud, ja sa ei pea neid.

11.25

Ja kui te olete palvetamas, kui teil on midagi kellegi vastu, andke andeks, et teie Isa, kes on taevas annaks teile andeks teie eksimused.

11.26

Aga kui te ei andesta, teie Isa taevas ei andesta teie eksimusi kas.

11.27

Nad läksid tagasi Jeruusalemma ja samas Jeesus kõndis pühakojas, ülempreestrid, kirjatundjad ja vanemad tulid teda

11.28

ja ütlesid mida asutus sa teed neid asju, ja kes Sulle selle meelevalla annud teha neid?

11.29

Jeesus vastas neile: Ma küsin teilt küsimus; Vasta mulle, ja ma ütlen teile, millise meelevallaga ma seda kõike teen.

11.30

Johannese ristimine oli taevast või inimestest? Vasta mulle.

11.31

Ja nad arutasid isekeskis Kui me ütleme, et taevast, siis ta ütleb, miks te siis ei uskunud teda?

11.32

Ja kui me ütleme inimestest … nad kartsid rahvast, sest kõik toimus Johannest prohvetiks.

11.33

Nii nad vastasid Jeesusele Me ei tea. Jeesus ütles neile: Ega minagi, ma ei ütle teile, millise meelevallaga ma seda kõike teen.

Mark 12

12.1

Ja ta hakkas rääkima neile tähendamissõnadega. Üks inimene istutas viinamäe. Ta seadis hedge sellest, kaevas veini vajutage ja ehitas torni; ja andis selle rendile aednike kätte ja lahkus riigist.

12.2

Saagikoristuse ajal saatis ta sulase rentnike saada neilt mõned viinapuu viljast.

12.3

Ja nad võtsid ta kinni, nad peksid teda ja saatsid ta tühjalt minema.

12.4

Ja ta läkitas neile teise sulase; nad lõid talle pähe ja töödeldud teda häbematult.

12,5

Ta saatis teise ja teda tapsid; siis mitmed teised, peksmine või tapeti.

12.6

Ta oli veel armas poeg; saatis ta eelmisel neile, öeldes, nad häbenevad mu poega.

12,7

Aga need aednikud ütlesid üksteisele: See on see pärija; Mingem teda tappa, ja pärisosa on meie.

12,8

Ja nad võtsid ta tappis, ja viskas ta välja viinamäele.

12,9

Nüüd sellest, mis on viinamäe isand teha? Ta tuleb ja hukkab üürnike ja annab viinamäe teiste.

12.10

Kas te ei ole lugenud seda pühakiri: Kivi, mille ehitajad tunnistasid kõlbmatuks muutunud nurgakivi;

12.11

See on Issanda tahtmine nagu ta teeb, ja see on imeasi meie silmis?

12.12

Nad püüdsid teda kinni võtta, kuid kartsid rahvahulka. Nad mõistsid, et ta oli nende jaoks, et Jeesus rääkis selle tähendamissõna. Ja nad jätsid ta ja läks ära.

12.13

Ja nad saatsid talle mõned variserid ja Heroodese seltsiga ja lasevad püüda teda tema sõnad.

12.14

Ja nad tulid tema juurde, Õpetaja, me teame, et sa oled tõeline, ja sa ei muretse isik; Teile ei pea inimene inimestelt, vaid õpetada Jumala teed tões. Kas see lubatud või mitte käibemaksukohuslane Caesar? Kas me peaksime maksma või ei maksa?

12.15

Jeesus, teades nende silmakirjalikkust, ütles neile: Miks te Mind kiusate?Too mulle pennigi, et ma võiksin näha.

12.16

Ja nad tõid ta; Ja ta ütles neile: Kelle pilt ja kiri? Caesar, nad vastasid.

12.17

Siis ta ütles neile: Makske Caesar, mis on Caesari ja Jumalale, mis on Jumala. Ja nad olid teda imestunult.

12.18

Saduserid, kes ütlevad, et ülestõusmist ei olegi, tuli Jeesus ja küsis temalt:

12.19

Master, siin on, mida Mooses kirjutas meie juurde, kui kellegi vend sureb ja jätab naise, ei ole lapsi, peab ta vend abielluma ta naisega ja soetama oma vennale järglase.

12.20

Nüüd oli seitse venda. Esimene abiellus ja suri, ilma küsimus.

12.21

Teine võttis lese naiseks, ja suri, ilma küsimus. See oli sama kolmandale,

12.22

ja ükski seitsmest ei jätnud seemet. Viimane kõigi suri ka naine.

12.23

In ülestõusmine, kes neist on ta naine? Seitsme oli tema naiseks.

12.24

Jeesus vastas neile: Kas te ei saa seetõttu eksinud, sest teie ei tea Kirja ega Jumala väge?

12.25

Sest surnute ülestõusmisest, võtavad nad ei naiste ega on antud mehele, vaid ollakse nagu inglid taevas.

12.26

Nagu surnute ülestõusmist, kas te ei ole lugenud Moosese raamatust, kuidas Jumal ütles talle, kell bush, ma olen Aabrahami Jumal, Jumal, Iisaki ja Jaakobi?

12.27

Jumal ei ole jumal surnud, vaid elu. Olete oluliselt eksinud.

12.28

Üks kirjatundjad, kes olid kuulnud neid arutlusi kokku, tajudes, et ta oli neile hästi vastanud, tuli ja küsis temalt, mis on esimene käsusõna kõik?

12.29

Jeesus vastas: esimene: Kuule, Iisrael, Issand, meie Jumal, on ainus Issand;

12.30

Ja sa jääd Armasta Issandat, oma Jumalat, kõigest oma südamest ja kõigest oma hingest ja kõigest oma meelest ja kõigest oma väest.

12.31

Teine on: Armasta oma ligimest nagu iseennast. Ei ole muud neist suuremat käsku.

12.32

Kirjutaja ütles talle: Noh, Master; sa ütlesid tõtt, et Jumal on üks, ja seal on midagi muud kui ise,

12.33

Ja teda armastama kogu südamest, kogu oma mõtteid, kõigest hingest ja kogu oma jõuga ning armastada ligimest nagu iseennast on rohkem kui kõik põletusohvrid ja muud ohvrid.

1 2 3 4

Jeesus nägi, et ta vastas arukalt, ütles talle: Sa ei ole kaugel Jumala riigist. Ja keegi ei julgenud teda enam küsimusi.

12.35

Jeesus õpetas Temple ütles, Kuidas kirjatundjad ütlevad, et Kristus on Taaveti poeg?

12.36

Taavet ise, hingestatud Püha Vaimu, ütles: Issand ütles mu Issandale: Istu mu paremale käele, kuni ma teha oma vaenlasi oma Jalkajakkara.

12.37

Taavet ise nimetab teda Issand; kuidas ta siis on tema poeg? Ja suur rahvahulk kuulis teda meeleldi.

12.38

Ta rääkis neile oma õpetuses Hoiduge kirjatundjate, kellele meeldib käia pikk rüü, ja tervitused ka turud,

12.39

et istmeid sünagoogides ja esimesi kohti on peol;

12.40

Nemad söövad leskede hooned ja silmakirjaks pikki palveid. Nad hindavad raskemalt.

12.41

Jeesus istus vis-à-vis pagasiruumi ja nägi, kuidas inimesed viskavad nad raha. Mitmed rikkad panid palju.

12.42

Seal tuli teatud vaene lesknaine ja ta viskas kaks lestad, mis teevad veeringu.

12.43

Siis Jeesus kutsus oma jüngrid ja ütles neile: Ma ütlen teile, see vaene lesknaine andis üle kõik need, kes on visatud riigikassa;

12.44

Kõigi heitnud ka nende arvukus, kuid ta välja oma, kõik oli tal kõik ta pidi elama.

Mark 13

13.1

Kui Jeesus tuli pühakojast välja, üks tema jüngritest ütles talle, Master, vaata, missugused kivid ja missugused hooned!

13.2

Jeesus vastas: Kas sa pead silmas neid suuri hooneid? See ei jää kivi kivi peale, et neid ei visata.

13.3

Ta istus Õlimäel pühakoja vastas. Ja Pierre, Jacques ja Johannes ja Andreas temalt omavahel, et küsimus:

13.4

Räägi meile, millal see kõik juhtub, ja mida märk teada, et kõik need asjad on täidetud?

13.5

Ja hakkas Jeesus, Katsuge, et ükski mees petab sind.

13.6

Sest paljud tulevad minu nime all, öeldes: See olen mina. Ja need eksitavad paljusid.

13,7

Kui kuulete sõdadest ja sõnumeid sõjast, ärge mures, sest need asjad peavad juhtuma. Aga see ei kesta.

13,8

Rahvas tõuseb rahva vastu ja kuningriik kuningriigi vastu; seal on maavärinaid erinevates kohtades nälga. See on alles algus muresid.

13,9

Hoiduge. Me täidame teil kohtud ja siis peksti sünagoogides; siis seisma presidentide ja kuningate ette minu pärast, neile tunnistuseks.

13.10

Kõigepealt, et hea uudis kuulutatama kõik rahvad.

13.11

Kui need viivad su ära ja antakse teid, ärge muretsege ette, mida teil on öelda, aga ütlen iganes on antud teile, et tunnis; see ei ole teie, kes räägivad, vaid Püha Vaim.

13.12

Vend ei reeda venna surma ja isa oma lapse; Lapsed tõusevad vanemate vastu ja surevad.

13.13

Teid vihatakse kõik, sest minu nimi, aga kes otsani vastu peab, see pääseb.

13.14

Kui näete hävituse koletist seisvat seal, kus see ei peaks olema, siis ta see, kes loeb mõista, siis lase need, kes on Juudamaal, põgenegu mägedesse;

13.15

Las ta, kes on katusel alla ei tule, samuti ei midagi võtma oma majast;

13.16

ja lase teda, kes on põllul tagasi võtma tema mantel.

13.17

Häda neile, kes on lapseootel, ja neile, kes imetavad neil päevil!

13.18

Palvetage, et need asjad ei juhtu talvel.

13.19

Sest probleeme neil päevil, et seal on nagu ei ole olnud algusest loomine, mis Jumal lõi seni ei ole, ega tulegi.

13.20

Ja kui Issand oli nende päevade arvu kahandanud, ei pääseks ükski: kuid ta kahandanud sest valituid, keda ta valis.

13.21

Kui keegi on Sulle siis: « Kristus on siin! » Või « Ta on seal, » ei usu seda.

13.22

Sest valekristusi ja valeprohveteid; need teevad tunnustähti ja imesid, et eksitada valituid, kui võimalik.

13.23

Ole oma valvur, ma olen teile rääkinud kõik ette.

13.24

Aga neil päevil pärast seda viletsus, päike pimedaks ja kuu ei anna oma kuma

13.25

tähed langevad maha taevast ja volitused, mis on taevas kõigutatakse.

13.26

Siis Poeg näha tulemas pilvedes suure väe ja au.

13.27

Nii ta läkitab oma inglid ja kogub kokku tema valitud neljast tuulest, maa äärteni otsad taevas.

13.28

Nüüd õppida tähendamissõna viigipuu. Kui selle okstele ja paneb edasi lehti, siis te teate, et suvi on lähedal.

13.29

Ka siis, kui sa näed neid asju juhtub, tean, et Inimese Poeg on lähedal, ukse juures.

13.30

Ma ütlen teile, see sugupõlv ei kao, kuni kõik need asjad võtavad.

13.31

Taevas ja maa hävivad, aga minu sõnad ei liigu.

13.32

Nagu päev või tund keegi ei tea, ei taeva inglid ega Poeg, vaid Isa üksi.

13.33

Katsuge, vaadata ja palvetada; sest te ei tea, millal see aeg on.

13.34

See on nagu mees läheb reisile, kes lahkus oma kotta ja andis sulastele meelevalla, ning iga tema töö ja käskis porter vaadata.

13.35

Valvake, sest te ei tea, kui peremees või õhtul, või keskööl või kukelaulu, või hommikul;

13.36

kardab ta leiaks teid magamas, tulevad ootamatult.

13.37

Mida ma ütlen teile, ma ütlen kõigile: Valvake.

Mark 14

14.1

Paasapüha ja hapnemata leibade olid kaks päeva hiljem. Ülempreestrid ja kirjatundjad pidasid aru, kuidas võib võtta temale käsitöö ja tappis tema.

14.2

Aga nad ütlesid, mitte võtta pühade ajal, muidu ei oleks tõuseks rahva seas.

14.3

Jeesus oli Bethany majas pidalitõbise Siimona, naine tuli, kui ta oli lauas.Ta hoidis alabaster vaas, mis sisaldas parfüümi puhta nard suur hind; ja piduri box, valas Jeesuse pea.

14.4

Mõned neist väljendas oma pahameelt: Milleks raisata seda parfüümi?

14,5

Võiksime müünud ​​rohkem kui kolmesaja teenari eest ja raha antud vaestele. Ja nad nurisesid tema.

14,6

Aga Jeesus ütles: Las ta. Miks sa seda väärt? Ta on teinud mulle kauni teo;

14,7

Sest sul on alati halb sinuga, ja mida saate teha neid hea, kui sa tahad, aga sa ei alati mind.

14,8

Ta tegi seda, mida ta võiks; ta on võitud minu keha matuseks.

14.9

Ma ütlen teile, kus iganes Evangeeliumi kuulutatakse kogu maailmas, et ka tema mälestuseks, mida ta tegi.

14.10

Juudas Iskariot, üks neist kaheteistkümnest, läks ülempreestrite juure, et reeta Jeesus neile.

14.11

Kuulanud seda, said nad rõõmsaks ja lubasid anda talle raha. Juudas otsis ta tema reedaks.

14.12

Esimesel päeval hapnemata leibade, kui nad ohverdasid paasapühade, tema jüngrid küsisid temalt, Kus Sa tahad, et me läheme saada valmis passover?

14.13

Ja ta läkitas kaks oma jüngrit ja ütles neile: Minge linna; sa kohtad meest, kes kann veega, järgige teda.

14.14

Kuhu ta läheb, ütlen peremees, peremees ütleb, Kus on koht, kus ma võiksin süüa paasat oma jüngritega?

14.15

Ta näitab teile suure ülemise toa ja valmis: see on koht, kus sa valmis meie jaoks.

14.16

Jüngrid, jättes tuli linna ning leidsid asju nagu Jeesus neile oli öelnud; ja nad valmis paasapüha.

14.17

Aga õhtu jõudes tuli ta koos kaksteist.

14.18

Kuigi nad olid laua ja söömine, Jeesus ütles: Ma ütlen teile, üks teie seast kes sööb minuga reedab minu.

14.19

Nad kurvaks, ja öelda talle, ükshaaval Kas ma?

14.20

Ta vastas: See on üks neist kaheteistkümnest, kes kastab minuga nõusse.

14.21

Poeg läheb, sest see on kirjutatud tema. Aga häda sellele inimesele, kelle läbi Inimese Poeg ära antakse! Parem, et mees, kui ta ei oleks sündinud.

14.22

Kuigi nad sõid, võttis Jeesus leiva; ja kui ta tänas, murdis ja andis neile, öeldes: Võtke; see on minu keha.

14.23

Ta võttis karika; ja kui ta tänas ja andis neile ning nad kõik jõid.

14.24

Ja ta ütles: See on minu veri, lepingu veri, mis valatakse paljude.

14.25

Ma ütlen teile, et ma ei joo enam viinapuu viljast kuni selle päevani, mil ma joon uut Jumala riiki.

14.26

Pärast laulmist hümn, läksid nad välja Õlimäele.

14.27

Jeesus ütles neile: Te kõik ära langeda; Sest on kirjutatud: Ma löön karjast ja lambad pillutatakse.

14.28

Aga kui ma olen tõstatanud, ma lähen teie eele Galileasse.

14.29

Peetrus ütles talle: Kuigi kõik taganevad, kuid mitte mina ..

14.30

Ja Jeesus ütles: Ma ütlen teile, siis täna, täna öösel, enne kui kukk kaks korda, salgad sina minu kolm korda.

14.31

Aga ta rääkis rohkem ägedalt, kui ma peaksin koos sinuga surema, mina ei salga sind. Nad kõik ütlesid sama asja.

14.32

Nad tulid kohale Ketsemani, ja Jeesus ütles oma jüngritele: Istuge siin, kui ma palvetan.

14.33

Ta võttis kaasa Peetruse, Jacques ja John, ja hakkas valus üllatunud ja väga raske.

14.34

Ta ütles neile: Minu hing on väga kurb surmani; Ole siin ja vaadata.

14.35

Ja läheb pisut eemale, viskus ta vastu maad ja palvetas, et kui oleks võimalik, see tund võiks Temast mööda.

14.36

Ta ütles, Abba, Isa, on kõik võimalik sulle, võta ära see karikas minult ära! Ometi pole see, mida ma tahan, vaid mida sa tahad.

14.37

Ja ta tuli jüngrite ja leidis nad magamast, ja ütleb Peetrusele Simon, sa magad! Kas te ei vaata tund?

14.38

Valvake ja palvetage, et te ei satuks kiusatusse! Vaim on küll valmis, aga liha on nõder.

14.39

Ta läks jälle ja ütles sama palve.

14.40

Ta tuli ja leidis nad magamast; sest nende silmad olid rasked. Nad teavad, mida Temale vastata.

14.41

Ta naasis kolmandat korda ja ütles neile, magate ja võtke puhata! Aitab!Kätte on jõudnud aeg; vaata, Inimese Poeg ära antakse kätte patused.

14.42

Tõuse, tule; Vaata, kes reedab mind on käepärast.

14.43

Ja otsekohe, kui ta alles rääkis, Juudas, üks neist kaheteistkümnest, ja temaga jõuk mõõkade ja nuiadega, alates ülempreestrid ja kirjatundjad ja vanemad.

14.44

Kes teda reeta andis neile märk, öeldes, Keda ma suudlen, see Ta on;teda ja tuua ta ohutult ära.

14.45

Kui ta kohale jõudis, siis ta lähenes talle, öeldes, Rabi! Ja suudles teda.

14.46

Ja nad pistsid käed Jeesuse ja võttis ta.

14.47

Üks neist, kes seal seisid tõmbas oma mõõga välja ja lõi sulane ülempreester ja raius ta kõrva ära.

14.48

Jeesus vastas ning ütles neile: Kas sa tuled välja röövli vastu mõõkade ja nuiadega mind kinni.

14.49

Olin iga päev teie pühakojas õpetades, ja sa ei vahi mind. Aga see on nii, et Pühakiri on täidetud.

14.50

Nad kõik jätsid ta maha ja põgenesid.

14.51

Noormees järgnes talle, millel linasest riidest keha. Tal kulus;

14.52

aga tema jättis linase riidega ja põgenes alasti.

14.53

Nad viisid Jeesuse ülempreestri pandi kokku kõik rahva ülempreestrid ja vanemad ja kirjatundjad.

14.54

Peetrus järgis Teda kaugelt sisemusse ülempreestri siseõue; Ta istus maha ühes sulastega, ja soojendas ennast tule ääres.

14.55

Ülempreestrid ja kogu volikogu püüdis Jeesuse vastu tunnistust, et saata Teda surma, ja nad ei leidnud;

14.56

Paljude kandis valetunnistust teda, kuid nende tunnistajate kokku ei koos.

14,57

Mõned tõusis ja kandis valetunnistust teda, öeldes,

14.58

Me kuulsime teda ütlevat, ma hävitan selle templi kätega tehtud, ja kolme päeva pärast Ma ehitan mis ei teinud inimese käed.

14,59

Isegi selles küsimuses oma ütlused ei nõustunud.

14.60

Siis ülempreester astus nende keskel, ja küsis Jeesus, öeldes Sa midagi ei vasta? Mida need tunnistavad Sinu?

14.61

Jeesus jäi vait ega vastanud midagi. Ülempreester küsis Talt jälle ning ütles, Sina oled Kristus, Poeg?

14.62

Jeesus vastas: Ma olen. Ja te näete Inimese Poja istuvat Väe paremal käel ja tulevat taeva pilvedega.

14.63

Siis ülempreester käristas oma riided, ja ütleb, mis vajadust siis veel on tunnistajaid?

14.64

Olete kuulnud pühaduseteotust. Mis sa arvad? Kõik hukka teda väärivad surma.

14.65

Ja mõned hakkasid sülitama teda, ning katta oma näo ja peksid teda rusikatega ning ütlesid prohvet! Ja sulased tegi seda, andes talle puhub.

14,66

Kuigi Peter oli alla hoovis, siis tuli üks koduabilised ülempreestri.

14.67

Ja nähes Peetrust end soojendamas, vaatas ta temale ja ütles, Ka sina olid ühes Naatsareti Jeesus.

14.68

Ta eitas seda, öeldes, ma ei tea, ma ei saa aru, mida sa mõtled. Siis ta läks saali. Ja kohe laulis kukk.

14.69

Nähes teda seal, hakkas jälle öelda, et kohalolijad: See on üks neist inimestest. Ja ta eitas seda uuesti.

14.70

Varsti pärast seda need, kes seal seisid ütles jälle Peter: Sa oled tõesti üks neist inimestest, sest sa oled galilealane.

14.71

Siis hakkas needma ja vanduma, ma ei tea, mees sa räägi.

14.72

Kohe, teist korda laulis kukk. Ja Peetrusele tuli meelde sõna, mis Jeesus ütles temale: Enne kui kukk kaks korda, salgad sina minu kolm korda. Ja peegeldus, ta nuttis.

Mark 15

15.1

Hommikul ülempreestrid pidasid nõu vanemad ja kirjatundjad ja kogu volikogu. Bound Jeesus, nad viisid ta ära ja andsid Ta Pilaatuse.

15.2

Pilaatus küsis temalt: ‘Kas sina oled juutide kuningas? Jeesus vastas ühtainustki.

15.3

Ja ülempreestrid mitu tema vastu esitatud süüdistused.

15.4

Pilaatus küsis Talt jälle ning ütles Sa midagi ei vasta? Vaata, mida kõike nad Sind süüdistavad!.

15.5

Aga Jeesus ei vastanud enam midagi, nii et Pilaatus imestas.

15,6

Igal pidu ta vabastati ühe vangi, keda nad soovisid.

15,7

Seal oli mees nimega Barabas vanglas tema kaasosalised mõrva eest, et nad olid toime pandud relvastatud ülestõus.

15,8

Ja rahvas läks valjusti, hakkas küsima, mida ta kunagi teinud neile.

15,9

Pilaatus vastas neile: Kas te tahate, et ma teile vabaks lasen Juutide Kuninga?

15.10

Sest ta teadis, et kadeduse, et ülempreestrid Tema olid annud.

15.11

Aga ülempreestrid kihutasid rahvast, et Pilaatus laseks vabaks pigemini.

15.12

Pilaatus vastas ning ütles neile: Mida te tahate, siis ma teeksin temaga, keda te nimetate juutide kuningaks?

15.13

Nad karjusid jälle Löö ta risti!

15.14

Pilaatus ütles neile: Mis on kurja teinud? Ja nad kisendasid veel enam: Löö ta risti!

15.15

Pilaatus, kes soovivad, et rahuldada rahvahulk, vabaneb Barabas neile; ja olles piitsutada Jeesus, ta andis tema kätte risti lüüa.

15.16

Ja sõdurid viisid ta ära kohtu sees, see tähendab, et saali ning kokku terve bänd.

15.17

Nad riietatud tema lilla, ja pane see pähe kibuvitsapärga, mille nad olid punutud.

15.18

Siis nad hakkasid teda teretama: Tere, juutide kuningas!

15.19

Nad lõid pähe pillirooga ja sülitasid temale ja kummardades põlvili kummardasid teda.

15.20

Kui nad teda olid naernud, nad võtsid ta on lilla ja pane oma riided, ja viisid ta ära löö teda.

15.21

Nad sundisid teda läbi Jeesuse risti mööduja pärit Rumeeniast, Simon Kyreneläinen, isa Alexander ja Rufus,

15.22

ja tõi ta kohas nimega Kolgata, mis tähendab, koht Kolju.

15.23

Nad andsid talle juua veini segatud mürri, kuid ta ei võta seda.

15.24

Nad lõid ta risti ja jagasid ta rõivad, heites liisku, et otsustada, mida iga võtma.

15.25

See oli kolmas tund, ja nad lõid Ta risti.

15.26

Silt näitab teema temale lugeda: juutide kuningas.

15.27

Temaga nad risti lüüa kaks röövlit, ühe ta paremale ja teise vasemale käele.

15.28

Seega läks täide, mida Pühakiri ütleb: Ta oli üleastujate.

15.29

Vastu võetud teotasid teda, vangutasid pead ja ütlesid: Hei! Teie, kes te templi lammutada ja ehitada kolme päevaga,

15.30

Päästa siis iseennast ja astu ristilt alla!

15.31

Ülempreestrid koos kirjatundjate, pilkas neid, öeldes: Teisi on ta päästnud, ta iseennast ei suuda päästa!

15.32

Las Kristus, Iisraeli kuningas astugu nüüd ristilt maha, et me näeksime ja me arvasime! Need, kes olid ühes temaga risti löödud teotasid teda.

15.33

Keskpäeval oli tulnud, aga tuli pimedus üle kogu maa üheksanda tunnini.

15.34

Ja üheksandal tunnil kisendas Jeesus suure häälega Eloi Eloii, lama sabahtaani? mis tähendab, Mu Jumal, mu Jumal, miks sa mu maha jätsid?

15.35

Mõned neist, kes olid seal kuulis, ütles: Vaata, ta kutsub Eelijat.

15.36

Ja üks neist jooksis ja täidetud käsna äädikaga, ja võttes roo otsa ja pakkus talle juua, öeldes, rääkimata; saame näha, kas Eelija tuleb teda maha võtma.

15.37

Aga Jeesus kisendas suure häälega ning puhus.

15.38

Templi eesriie kärises keskelt lõhki ülevalt alla.

15.39

Pealik, kes seisis silmitsi teda nägi, et ta heitis hinge sel viisil, ütles, See inimene oli tõesti Jumala Poeg.

15.40

Seal oli ka naisi vaadates kaugelt. Nende hulgas olid Maarja Magdaleena ja Maarja, ema Jacques vähem ja Joosepi ja Salome;

15.41

kes ta järel ja siis, kui ta oli Galileas, ja palju teisi, kes tulid Jeruusalemma.

15.42

Õhtul tuli, sest see oli ettevalmistus, mis tähendab, päev enne hingamispäeva –

15.43

Joosep Arimathea, austatud nõuandja, kes ka ise ootas Jumala riiki. Ta julgelt Pilaatuse juure ja ihaldas Jeesuse ihu.

15.44

Pilaatus imestas, et ta oli surnud nii kiiresti; Tema pealik ja küsis temalt, kas ta oli ammu surnud.

15.45

Kui on pealik, andis ta keha Joseph.

15,46

Ta ostis linase riide, võttis Jeesus ristilt alla, mähkisin pesu ja panid selle hauakambrisse lõigatud kivi. Siis ta veeretas kivi vastu uksele.

15.47

Maarja Magdaleena ja Maarja ema Joses naljategemist, kus ta pandi.

Mark 16

16.1

Ja kui hingamispäev oli möödunud, Maarja Magdaleena ja Maarja, ema Jacques ja Salome ostis vürtsid, nii tulevad ja võida teda.

16.2

Esimene päev nädalas, nad tulid hauale hommikul, kui päike oli just tõusnud.

16.3

Ja nad ütlesid üksteisele: Kes veeretab meil kivi ära alates uksele?

16.4

Ja soojaks, nägid nad, et kivi, mis oli väga suur, oli ära veeretatud.

16.5

Ja sõlmida haua juurde, nägid nad noormees istub paremal riietatud valge rüü, ja nad olid üllatunud.

16,6

Ta ütles neile: Ärge muretsege; te otsite Jeesust Naatsaretist, kes oli risti löödud; Ta on üles tõusnud, teda ei ole siin; vaata, kus nad panid.

16,7

Aga minge ütelge tema jüngritele ja Peetrusele, et ta läheb teie eele Galileasse; seal te saate Teda näha, kui ta teile rääkinud.

16,8

Ja nad läksid välja ja põgenes hauda. Hirm ja hämmastust olnud; ja nad ütlesid kellelegi midagi, sest nad kartsid.

16.9

Jeesus oli üles tõusnud varakult esimesel päeval nädalas, ilmus ta esiti Maarja Magdaleenale, kellest ta oli välja ajanud seitse kurja vaimu.

16.10

Ta läks ja ütles neile, kes olid koos temaga, kui nad leinasid ja nutsid.

16.11

Kui nad kuulsid, et ta oli elus ja ta oli näinud teda, nad ei uskunud.

16.12

Pärast seda ilmus ta teisel kujul kahele neist, kes olid teel läheb riigile.

16.13

Nad tagasi ja ütles teistele, kes usuvad neid ei ole.

16.14

Hiljem ta ilmus üksteist kui nad lauas istusid; ja upbraided nende uskmatust ja kõva südant, sest nad ei uskunud neid, kes olid näinud teda tõusnud.

16.15

Siis ta ütles neile: Minge kõike maailma ja kuulutada evangeeliumi kõigele loodule.

16.16

Kes usub ja on ristitud, see päästetakse, aga kes ei usu, mõistetakse hukka.

16.17

Ja need märgid saadab neid, kes usuvad: In my name nad välja kurje vaime; nad räägivad uusi keeli;

16.18

Nad võtavad üles madusid; kui nad joovad midagi surmavat, ei haiget teha; nad panevad käed haige ja haige on terveks saanud.

16.19

Siis pärast Issand oli nendega rääkinud, võeti üles taevasse ja istus Jumala paremale käele.

16.20

Ja nad läksid välja ja jutlustasid igal pool. Issand töötas ühes nendega ning kinnitas sõna nähte.

 

Issand olgu teiega oma elu ja oma südames.

Võitja

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.