Kiliseden Çıkarma 19 Eylül, 2020, 20 Eylül Pazar gününe kadar, Cumartesi gecesi olabilir.

"BASILIQUE SAINT PAUL" için arama sonuçları

Roma’daki St. Paul Bazilikası

 

Bu Blogu yarattığım 10 yıldan beri (2009’da) okuyucularına, İsa Mesih’in, kendisinden önce havarilerine vaat ettiği 1000 yıl hükümdarlığı için yakında Dünya’ya geri döndüğünü bildiririm. dirilişinden kırk gün sonra cennette yükselmek.

Ayrıca okuyucuya, zamanın sona ermesinin 14 Mayıs 1948’de başladığını ve İsrail Devleti’nin zamanın kehanet saati olduğunu ve bu tarihten itibaren saatlerin başladığını bildirdim. Bir nesil, yaşayacak olanlar Rabbimiz İsa Mesih’in dünya üzerindeki dönüşünü göreceksiniz.

İncil’de bir kuşak üç dönemdir.

İlki 40 yaşında, ancak orada zaman çoktan aşıldı.

Bu yüzden hala 70 yaşındaki kuşağı bizi 2018’e getirdik ve İsa Mesih’in 2018’de geri dönmediğini de tespit ettik.

Öyleyse şimdi 80 yıllık nesli İncil’de birkaç kez alıntı yapıyoruz. Ve işte 2028’e geliyoruz.

Rabbimiz İsa Mesih’in Dünya’ya geri dönüşü için yaklaşık bir tarih aramak için sadece kutsal peygamberleri kullandım. Ne yazık ki, araştırmam sadece iki şeye izin verdi.

Bunlardan ilki, 14.09.1948 tarihli, Kutsal Kitap döneminin sonunun başlangıcını bulmaktır. Bu tarih, yalnızca cezanın başlangıcını bilmek içindir.

İkincisi, birincisi ile ilgilidir, ittifak başladıktan sonra, Rabbimizin Zaferi’ne dönene kadar durmaz. Üstelik doğum ağrısının ritminde büyümeye devam ediyorlar.

Bu da size her yıl önümüzdeki yılın kendisinden öncekinden daha kötü olacağını açıklamamı sağlıyor.

2020 yılı 2019’dan daha kötü olacak ve daha kötüsünü söylediğimde daha kötüsünü söylemeliyim. Çünkü 2020 özel bir yıl. Acılar her noktada korkunç olmalı. Ben bir ilahiyatçı veya kâfir değilim, bu yüzden sadece karanlıkta devam edeceğimizi söyleyebilirim.

1948’den beri Tanrı’nın cezalarını yaşadık. Bu bir şüphe gölgesi değil. Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşüne kadar sürecekler.

Ne kehanetçi ne de kâfir olmasam da, tüm kardeşlerimizin acılarının şeytanla ilgili olduğunu buldum. Christendom’u ve tüm dünyayı her taraftan güç ve öfkeyle vurur.

İslamcılığa ilişkin korku ve korku ortamındaki sefalet ve güvencesizlik, havanın tüm zorluklarıyla yüzleşmek zorunda olan birçok Kardeş ve Kızkardeşin günlükleri ve daha sık, güçlü ve yıkıcı felaketlerdir.

Evet siyah günleri yaşıyoruz ve tekrar yaşayacağız.

Neden bazı insanlar inançtan ve olumsuz eleştirdikleri kiliseden feragat ettikleri için Tanrı neden bu tür vahşetlerin haykırmasına izin veriyor.

Bu yazıda size biraz neşe ve umut getirmek istiyorum, çünkü Rabbimizin dönüş günü gerçekten çok yakın.

Blogumu izleyenler için ve dünyadaki birçok insan için, son zamanlarda katılımın gerçekten azaldığını fark etsem bile, size kendim vermediysem aradığım araştırmalardan birini size vereceğim Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünün mutlu olayını bekleyen herkese gerçek bir umut.

İncil’deki kehanetlerde, son zamanların son anları hakkında yeterli hassasiyet bulamadığım için, onları müthiş kehanetler içinde aramaya başladım, ancak onları dikkate alacak kadar güvenilir.

Bu nedenle, size Fransa’nın güneyinde, « la Salette » yakınlarındaki küçük bir dağ köyünde iki küçük çocuğa yapılan Kutsal Bakire Meryem’in vermiş olduğu bir kehanette bulunuyor.

Bu peygamberlikte, vecizlerinde bir ve sadece bir kez, Kutsal Bakire Meryem, çocuklara İsa Mesih Dünya’ya döndüğünde 1864’teki tüm iffetleri anlatıyor. Şaşırtıcı ama her şey orada. Nihayet hemen hemen her şey « Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünün yılı » bir unsuru  özlüyordu ve gizemli bir şekilde « Papaların Kehaneti » nde anlaşmamızı sağlayacak temel unsurları bulduğum başka bir kehanette bulunuyordu. Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünden önceki son zamanların son anları.

Makaledeki videolarda görünen bu iki kehanet, sizi gerçekten izlemeye devam etmeleri için tekrar tekrar izlemeye davet ediyorum, çünkü her şey orada.

Rab İsa Mesih’in dönüşünden önce bazı önemli olayların gerçekleşmesi gerektiğini bilin.

İlk olarak, Kutsal Bakire, günlerinde « dolayısıyla John Paul II » de saldırıya uğrayan Papa’yı ve onun ve halefinin, İsa Mesih’in saltanatını Tanrı Kilisesi’nin zaferini görmeyeceğini hatırlatır. Toprak.  » Bu yüzden, İsa Mesih’in dönüşü olacak olan Papa Francis’in egemenliği altındadır, ama aynı zamanda Papa XVI. Yaşadığı sürece, İsa Mesih’in geri dönmeyeceği anlamına da gelir .

Ancak Kutsal Bakire, kilisenin İsa Mesih’in dönüşünden önce gölgede kalacağını ve bu anın verdiği ayrıntıların yaşadığımız zamana karşılık geldiğini söylüyor. Gerçekten sizi temin ederim kıçımda olacak videoyu izlemeye davet ediyorum, bu yüzden Kutsal Bakire Meryem’in yaptığı açıklamalar yaşadığımız gerçekleri bağırıyor.

Videoyu izlerken, hepimizin günahkar olduğumuzu ve İsa Mesih’in affedilmesini istediğimizin çoğunu hatırlayın, ancak İsa Mesih de hatalarımızı tövbe etmemizi ve hayatımızı düzeltmemizi istiyor.

İsa Mesih’in dönüşüne kadar Dünya karanlıkta kalacak, savaşlar, sefaletler, şiddet, felaketler, Dünya’nın bütün halkları, özellikle de Hristiyanlık, inanılmaz güç ve şiddet ile saldırmaya devam edecek.

Gündüzleri ve geceleri çok zor olacağı için birbirlerine yardım etmek ve dua etmek önemlidir. Ancak tüm bu kaçınılmaz talihsizliklerde, tüm Kardeşlerimize ve Kız Kardeşlerimize ve İsa Mesih’e gelecek olanlara bir umut ışığı vardır.

Papa’nın kehanetine göre, Papa Francis son papadır ve her halükarda 2027 için kehanetin sona ermesidir.

Kutsal Bakire Meryem’den Francis’in son Papa olduğunu ve Tanrı Kilisesi’nin zaferini göreceğini biliyoruz.

1846’dan kalma kilisenin İsa Mesih’in dönüşünden çok önce kapandığını ve kilisenin gideceği zaman, vaaz verecek olan Henoch ve İlyas peygamber olacaklarını söyleyen bu peygamberlikte En Kutsal Meryem Ana’dan biliyoruz. Tanrı’nın aşkı ve 1000 yıllık hükümdarlığı için İsa Mesih’in dönüşü. Ancak bu iki peygamberden önce, son zamanların havarileri olan tüm nöbetçiler, Tanrı’nın Sözü’nü ve İsa Mesih’in dönüşünü vaaz edecektir.

Benim seviyemde küçük bir süredir on yıldır yapıyorum. Bu on yıl boyunca, Kilise’nin hainliğinin Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünden hemen önce gerçekleşeceğine ikna oldum. Ama eğer yanılıyorsam, belki 2020, yedi yıl (yani, peygamber Daniel tarafından peygamberlik edilen yedinci haftanın başında) Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünü gerçekleştirmeden önce Kilisesi.

19- 20 Eylül 2020, Cumartesi-Pazar geceleri trompet festivaline biraz eğilmiş olmama rağmen, kaçırma olayının yılın hangi saatinde gerçekleşeceğini bilmiyorum . Yahudi halkının ve Hıristiyanların Rabbi’nin iki gününde at festivali.

 

Tanrı sizi korusun ve teslim edene kadar bu karanlıkta size rehberlik eder.

Tam olarak anlamak için bu videoları birkaç kez izlemeyi unutmayın.

galip

 

 

Meryem Ana’dan Salette’e gerçek mesaj (19 Eylül 1846)

 

 

Papaların kehaneti | Belgesel 2016

 

 

St Paul’un duvarların dışındaki hikayesi

Papa Francis’in en son bulunduğu yeri işgal ettiği belirtilmelidir!

 

265 kişi Peter ve Benedict XVI arasında

http://perso.numericable.com/gabriel.floricich/saint-ouen/pages/y-lista_papas.html

 

galip


%d blogueurs aiment cette page :