DJIHAD PĒC SEPTĪTĀS TRUMPIENISEM AIZMILDĪS 2017. GADA 27. OKTOBRĪ

Vairākus gadu desmitus mēs redzējām, ka cilvēcei arvien vairāk un vairāk ir sarežģīta dzīve.

 

Tam ir vairāki iemesli, kas saistīti ar globālajām, ekonomiskajām, finansiālajām, politiskajām, sociālajām un reliģiskajām problēmām.

 

Mēs varam pat atrast, ka planēta piedzīvo arī nozīmīgus traucējumus, kas izraisa, zemestrīces, cunami, cikloni, vētras, viesuļvētras, ugunsgrēki un lietavām.

 

Jāņem vērā arī tas, ka kopš 2008. gada miljoniem savvaļas un mājas putnu, zivju un dzīvnieku ir miruši bez paskaidrojumiem katru gadu visā pasaulē.

 

Mums ir jāpievieno arī visas cilvēku izcelsmes katastrofas un tas viss ir karu apstākļos, karu draudi un terorisma akti un islāma vardarbība.

Pasaule, šķiet, ir kļuvusi par Mad!

 

Visiem šiem faktiem ir kopīgs tikai viens punkts. Tas ir Bībeles pravietojumu kopums, kas paredz laika beigām, kam sekoja Jēzus Kristus atgriešanās uz Zemes.

 

Ja viss, šķiet, norāda, ka mēs dzīvojam individuālus un grūtus laikus, kas pierāda sparīgi, ka mēs dzīvojam beigu laiks, ir svarīgi zināt, kad sāka beigu laiku saprastu, kad Jēzus Kristus atgriezīsies.

 

Kā es jau paskaidrots blogā, tas ir pats Dievs, kurš izraisīja beigu sākumu laika zīmi, tik spēcīga, ka cilvēki, kas godprātīgi nevar noliegt, ka.

 

Šī zīme ir Izraēlas Valsts izveide 1948. gada 14. maijā.

 

Dievs bija nosodījis ebreju tautu klajā līdz laika beigām un 1948. gada 14. maijā Dievs atdeva un ļāva šo cilvēku pakāpenisku atgriešanos savās senceltēs. Un uzticīgs viņa vārdam Dievs ļāva tuksneša atkal ziedēt pēc 2000 gadiem.

 

Ar šo faktu Dievs teica pasaulei, ka laika beigas bija tikko sākušās.

 

24. nodaļā, verses 34-35 un 32-33- 36 no Mateja evaņģēlija Apustuļa pravietojums Jēzus Kristus pats saka, mums ir ļoti svarīga zīme sākumā beigu laiku un ilgumu.

 

32 Izglītojies pats, salīdzinot vīģes koku. Tiklīdz tās filiāles kļūst izsmalcinātas, un lapas aug, jūs zināt, ka ir tuvu vasara.

33 Tāpat, kad jūs redzat visas šīs lietas, zināt, ka Cilvēka Dēls ir tuvu pie durvīm

34 Patiesi es jums saku: šī paaudze nenēsās, un tas viss nenotiks.

35 Debes un zeme iziet, bet mani vārdi neizdzēsīs.

36 Attiecībā uz dienu un stundu neviens nezina ne debesu eņģeļus, ne Dēlu, bet vienīgi Tēvu.

 

Mēs ar pārliecību zinām, ka 1948. gadā dzimušā paaudze nenokļūst pirms Jēzus Kristus atgriešanās. Bet tas var mūs atnest līdz 2068. gadam par Bībeles maksimālo dzīvi, kas ir 120 gadi.

 

Tomēr viss, šķiet, norāda, ka šī atgriešanās Kunga Jēzus Kristus godībā notiks. Patiesībā, mēs varam redzēt, ka ciešanas cilvēces ir spēcīga un nepārtraukta, tāpat atgriešanās Kunga Jēzus Kristus Bībelē ir salīdzināms ar Advent bērnu, sāpes būs vienmēr spilgtāks un spēcīgāks augšu uz piedošanu.

 

Bībelē ļoti svarīga zīme par atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus godībā ir pasaules sagrāve, no kuras pasaule neatgūsies. Ir skaidrs, ka kopš 2008. gada 29. septembra mēs piedzīvojam šo globālo ekonomisko un finanšu sabrukumu.

 

Vēl viena pazīme, vēl jo svarīgāk « Astroloģiskā » parādījās debesīs 2017. gada 23. septembrī, lai saprastu, ka ir svarīgi šo zīmi vajadzētu izlasīt Grāmatas apokalipsi 12. nodaļu (zem un avota saiti)

 

Uzmanību, lai saprastu apokalipse apokalipse apokalipes grāmatas 12. nodaļā, jāsaprot 17. nodaļa (Saite)

 

Šajā nodaļā 17 mēs mācāmies, ka Jānim garā nolaupīšanas laikā bija redzējums par laiku, kad pāvests Jānis Pāvils II, kas ir sesto karaļa papuļu karalis. Septītais karalis bija pāvests Benedikts XVI un astoto karaliskā ir pāvests Benoit XVI Francois, bet ir arī astotais kā vēl dzīvs.

Atklāsme 12

 

01  Lielā zīme parādījās debesīs: sieviete, kam bija saule par apmetni, mēness zem kājām, un divpadsmit zvaigžņu kronis viņas galvai. (Piezīme) Astroloģiskā zīme 2017. gada 23. septembrī video   (Link)

02  Viņai ir iestājusies grūtniecība, viņa raudājas pēc piedzimšanas sāpēm un spīdzināšanas.

03  Vēl viena zīme parādījās debesīs: liels ugunīgs sarkanais pūķis ar septiņām galvām un desmit ragiem, un katras septiņas galvas diadem. (Piezīme) Pāvests Francis, kurš saka, ka viņš ir Romas bīskaps, un tādēļ ir apģērbts viņa kardināls formas sarkanā krāsā. Viņš ir galva pāvesta monarhijas sastāv no septiņām karaļi pāvestu (plus viņa astotais) un desmit ragiem, kas ir reliģijas, kas aizdeva lojalitāte reliģija pasaulē (VIDEO)

04  Viņa aste, velkot trešo daļu debesu zvaigznes, iemeta tos uz zemes. Pūķis atnāca stāvēt pirms sievietes, kas gatavojas dzemdēt, lai bērns no bērna piedzima. (Piezīme ) Cīņa, kas notiek debesīs, notiek arī uz Zemes. Tāpēc pūķis uz Zemes ir pāvests Francis un tādēļ zvaigznes uz zemes ir kristieši, kuri tiek doti islāma vardarbībai

05  Un viņa dzemdēja dēlu, vīru, kas bija visu tautu gans, veda tos ar dzelzs skeptru. Bērns tika pacelts līdz Dieva un viņa tronim,

06  Un sieviete bēg uz tuksnesi, kur Dievs viņai ir sagatavojis vietu, lai tur to uzturētu tūkstoš divi simti sešdesmit dienas.

07  Tad bija kauja debesīs: Miķeļam ar saviem eņģeļiem bija jācīnās pret pūķi. Pūķis, pārāk, un viņa eņģeļi turējās , (Piezīme) Jēzus Kristus atgriešanās, kā mēs gaidījām, lai 2017. gada 23. septembrī par Dievnama izņemšanas nenotika šajā datumā. Tāpēc iejaukties vēlāk Dieva griba, lai kaujas debesīs nav pabeigts un sātans joprojām uzskata, ka viņš var uzvarēt.

08  Bet viņš nebija spēcīgākais; jo viņiem turpmāk nav vietas debesīs.

09  Jā, viņš tika noraidīts, lielais pūķis, cilts čūska, tas, ko sauc par velnu un sātanu, visa pasaule seducera. Un viņš tika iemests zemē, un Viņa eņģeļi tika nodoti ar viņu.

10  Tad es dzirdēju skaļā balsī debesīs, pasludinot: « Lūk, pestīšana, spēks un mūsu Dieva valstība, lūk, Viņa Kristus spēks ». Jo viņš ir noraidīts, mūsu brāļu apsūdzētājs, kas tos apsūdzēja dienu un nakti mūsu Dieva priekšā.

11  Viņi paši uzvarēja Viņu ar Jēra asinīm, kuru vārdu viņi bija liecinieki; atdalījušies no savas dzīves, viņi devās tik tālu, ka mirt.

12 Tāpēc,  debesīs, esiet priecīgi, un jūs, kas jūsu mājās debesīs! Bēdas zemei ​​un jūrai: velns pie jums atnācis, pilns ar lielu dusmu; viņš zina, ka viņam ir maz laika. « 

13  Un kad pūķis redzēja, ka viņš ir likts uz zemes, viņš sāka vajāt sievieti, kas bija dzemdējusi vīrieti . (Piezīme) Problēmas tiks vēl vairāk pasliktinātas ticīgai Jēzus Kristus draudzei, kas tiek gaidīta līdz nolaupīšanai.

14  Tad tika dota sievietei divi spārni lielā ērgļa kas lido tuksnesī, uz vietu, kur tas ir barota uz laiku, divas reizes un pusi laika (Piezīme) (trīs pusotru gadu) prom no Zemeņa klātbūtnes. (Piezīme) Baznīcas nolaupīšana

15  Un no viņa mutes čūska, kas bija aiz ūdens ūdens, bija kā upe, lai šī upe notiktu. (Piezīme) Tur būs pēdējais mēģinājums novērst kristiešu nolaupīšanu.

16  Bet zeme atnāca uz sievietes palīdzību, un zeme atvēra savu muti un norijusi upi, kas tika nodota pūķa muti. (Piezīme) Par laimi Dievs vēro un palīdzēs visiem kristiešiem, kas uzticīgi Jēzum Kristum, pievilināšanas laikā.

17  Tad Pūķis ienīdās uz sievieti un devās uz karu pret pārējām viņa sēklām, tiem, kas ievēro Dieva baušļus un uztur Jēzus liecību . (Piezīme)Šajā pantā ir paskaidrots, ka pēc baznīcas nolaupīšanas kristieši, kuri nav nolaupīti, tiks nomaldināti.

18  Un viņš stāvēja uz smilšu jūrā.

 

Apokalipses 12. nodaļa paziņo par baznīcas sagrābšanu un Jēzus Kristus atgriešanos 1260 dienas, 42 mēnešus vai trīsarpus gadus pēc nolaupīšanas.

 

Tātad varbūt, ja uzbrukums nekavējoties iejauksies, tad 2021. gada marta beigās  nedaudz pirms Lieldienu svinībām mums būs atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus godībā.

 

Tas sola trīs ceturtdaļas gadu lielas ciešanas kristiešiem, kas palikuši uz Zemes pirms Jēzus Kristus fiziskās atgriešanās.

 

Taču jāatzīmē, ka cilvēka ciešanas beigu laikos jau ievērojami palielināts, jo ar arābu pavasari 2011. gada martā, kas skanēja dzimšanu džihāds, kas acīmredzot ir Bībeles karš beigu laikiem,

Džihāds sākās karalis Pāvesta Benedikta XVI valdīšanas laikā!

DJIAH, « End Times » karš

 

(skat. Atklāsmes 12 3. un 4. pantā)

 

Kopš 2011. gada marta pasaule ir dzīvs ar islāmu, revolūcijām, iekšējie, pilsoņu kari un reliģijas devušas veids Jihad un terorismu visā pasaulē.

 

Islāms savā Jihad iebruka pasauli gan legālo un nelegālā ar aizvien daudziem migrantiem, kuri bēg no kariem dažiem, ciešanas par citiem, bet arī attiecībā uz dažiem veikt terora aktus, izvarošanu, zādzību, bojājumu, baznīcas apgānīšanas un radikalizāciju musulmaņu masu.

 

Ar skaits musulmaņiem Rietumos radicalized katru dienu kļūt fundamentālisti un ostentatiously parādīt piektdiena lūgšanām ielās, kuras mērķis ir padarīt ārišķīgs islāma proselytism, kas jāatzīmē, parasti ir aizliegta, musulmaņu valstis.

 

Tāpat musulmaņu sievietes parādīt sevi apģērbtas melnas vai krāsainas plīvurpus, kas tos papildina. Rokas tiek paslēptas arī ar cimdiem. Dažreiz melni brilles arī slēpj savas acis. Jāatzīmē, ka daudzās musulmaņu valstīs šīs apģērba gabali nav vispārīgums, bet drīzāk fundamentālisma forma, kuru vietējās pašvaldības ļoti slikti uztver.

 

Rietumos mēs piedzīvot visus šos ārišķīgs uzbrukumu islāma fundamentālisti kā spēcīgu skaitu daudzi musulmaņi pieprasīt ar spēku un apņēmību, ka Rietumu sabiedrības salocīt savas proselytes prasībām, ārišķīgs, kultūras, barbarisku un pielūgsmi.

 

Viņi uzlikt aizrautīgi un stiprums skandāls valsts veselības pakalpojumu Musulmaņu sievietes pārbauda sieviešu ārsti, viņi arī apgalvo izvēlnēm (Halal) ēdnīcās saviem bērniem

 

Viņi uzspiest savus rituālus, to ietērptu un dievkalpojumu publisko pakalpojumu un darba vietas, kas ir vietējās un laiku lūgšanām, kas ir nepieciešami.

 

Viņi nogalina dzīvniekus (aitas) ielās, nokaujot to saskaņā ar viņu rituāliem. Šos dzīvniekus nokauj nežēlīgos apstākļos bez šausmu apraksta.

 

Liellopi tiek nokauti kautuvēs, kas ir pretrunā ar paradumus un veselības Rietumu muitas un franču jo īpaši, kuri vēlas dzīvnieki apdullināšana pirms kaušanas, bez aplinkiem, neradītu nevajadzīgas ciešanas šiem dzīvniekiem.

 

Pārtikas veikalos viņi pieprasīja specializētus plauktus (halalus). Francijā viņi pat ir aizlieguši ziemassvētku mazuļus sabiedriskās ēkās, neskatoties uz divu tūkstošu gadu veco kristiešu kultūras tradīciju.

 

Pakāpeniski Rietumu sabiedrība dreifēšanu uz islāmu, kas sāk īstenot savu barbarisko likumus, piemēram, šariata kas cita barbarities sodīta musulmaņus samazinot savas rokas un kājas.

 

Tie ir mūsu pilsoniskās brīvības, mūsu iestādes, mūsu kultūru un mūsu tradīcijas un paražas, kas izbalināt pakāpeniski nedaudz vairāk katru dienu priekšā fundamentālistu islāmu, džihādistu un barbarisku.

 

Ir skaidrs, ka pirms 2011. gada, pat tad, ja tur bija pārmērības, musulmaņiem Rietumos parasti izmitināti likumus un paražas Rietumu valstīs, kurās tie bija izvēlējušies nākt un dzīvot.

 

Arābu pavasaris 2011. gada martā deva nestandarta skatījumu uz fundamentālistu islāmu, kas plunged pasauli bailes no terorisma, bailes no dzīves un aizturēšana musulmaņiem, kas bija vēl vispārējos viesmīlīgi un draudzīgi cilvēki, kuri ir pirmie šo fanātisku islāma ārprātīgo fanātiķu upuri.

 

Jāatzīmē, ka šie nelaimīgie tiek nosodīti arī ellē, jo viņi noliedz Jēzu Kristu.

 

Lai redzētu visus šos ekstrēmistu islāma šāvienus, kuri šajos barbaros ir uzticīgi, džihādisti šķiet neizprotami tādā valstī kā Francija (Cilvēktiesību valsts).

 

Un tomēr fakti ir tur, un acīmredzami mūsu pasaules valdības vadītāji šķiet bezspēcīgi pret šo globālo civilizāciju problēmu!

 

Saprotiet, ka pēc Baznīcas nolaupīšanas islāma rīcībā nebūs nekādu rezervju vai ierobežojumu.

 

Es secinu, ka šis fragments par islāmu ar vēstījumu franču musulmaņiem, kas ir ņemts no JFK inaugurācijas runas

 

Nejautājiet, ko jūsu valsts var darīt jūsu labā, bet uzdodiet sev jautājumu, ko jūs varat darīt savā valstī.

 

Ja Dievs ir atstājis mums mazliet laika pirms satraukuma, tas ir tas, ka mēs nožēlojam grēkus no visiem mūsu ļaunajiem darbiem un lūdzam viņu piedošanu par visiem mūsu grēkiem.

 

Laiks tiek skaitīts, un ikdienas lūgšana ir nepieciešama.

 

Nobeigumā pievērsīsim uzmanību tam, ka pēdējā Bībeles pravieša Daniela nedēļā, kurai ir septiņu gadu ilgums, ir jāpabeidz laika beigas, pirms Mesijas atgriešanās, kuru mēs zinām, ir Jēzus no Nācaretes.

 

Man bija likts sākums šai pagājušajā nedēļā līdz 2008. gada 29. septembrim, kas mūs septiņus gadus vēlāk pavēra līdz trompešu svētkiem 2015. gadā. Bija skaidrs, ka man bija nepareizi, un es atkal varētu kļūdīties par ko es jums paziņosšu.

 

Tagad, kad lielā zīme debesīs ir izpildīta kopš 2017. gada 23. septembra, mēs varam secināt, ka Jēzus Kristus fiziskā atgriešanās sagaidāma 42 mēnešus vēlāk, ti, 2021. gadā.

 

Septītā nedēļa (septiņi gadi) sākās 2014. gadā 42 mēnešus.

 

Un no 2014. gada 27. aprīļa datuma, kas ir datums, kad Pāvests Francis ir dziedājis John Pāvilu II un Jāni XXIII, ir datums, kurš, kā jau esmu paskaidrojis manos emuāra rakstos, ir « Anti-Kristus.

Tas ir provokācija un apvainojums Dievam. Lasīt manu rakstu: saite zemāk.

Lielais sašutums Dievam

 

Tas varētu izskaidrot, ka Dievs ir uzsākusi sākumu beigu laikiem 14 maijs 1948 un atstāja sātans iespēju izlemt sev datumu sāksies šo pēdējo laika posmu, kurā tiks slēgt beigu laiku.

 

Bet Dievs var nolemt saīsināt šo ilgumu …. !

 

Jebkurā gadījumā, ņemot vērā datumu 27. aprīļa, 2014. gada kā dienas sākumā pagājušajā nedēļā Daniel (7 gadi 84 mēneši), lai pabeigtu pravietoja beigu laiku. 42 mēnešus, 3 ar pusi gadus vēlāk, mūs uz 2017. gada 27. oktobri pusi no septiņu gadu perioda.

 

Dievnama cerējām 23.septembrī sajūsma, 2017 tāpēc varētu būt ap 27 oktobris, 2017 būtu datums, nevis bēdas.

 

Līdz tam sāpes turpināsies visā Zemē. Šī ir drošība, un mums jālūdz, lai Dievs mums palīdzētu un mūs aizsargātu.

 

Tāpat mums ir jālūdz un ceram uz laiku pēc ekstāze tiek saīsināts kā solīja Jēzus Kristus Mateja 24 22 dzejas un ka viņa fiziski atgriešanās uz zemes notiek krietni pirms 2021. gada.

 

Cerams, ka tas notiks 2018. gadā, ņemot vērā to, ka Bibliskās 70 gadu paaudzes mūs atved līdz 2018. gadam, sākot ar 1948. gadu, kas ir beigu laiku sākums.

 

22 Un ja šīs dienas netiks saīsinātas, neviens nedrīkst tikt izglābts; bet, ņemot vērā izredzētos, šīs dienas tiks saīsinātas.

 

Lai Dievs svētītu jūs visus savus mīļotos brāļus un māsas Jēzū Kristū un vadītu jūs caur šiem ļoti grūtajiem laikiem, kuru beigas mēs sākam redzēt.

 

uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :