ALLAH AHİR vahiy SEAL AÇTI

Paskalya

 

SON ZAMAN

 

Allah bir melek, Yahudi halkının geleceği hakkında peygamber Daniel ve zamanın sonuna getirilmesi tarafından bilgi verildi.

 

Biz de dahil olmak üzere, bu bilgileri bulabilirsiniz Daniel 9. yılındaDaniel 12

 

Daniel yapılan tüm âyetlerini anlamak ve sonra ayette 12.8 Tanrı’nın meleği döndü ve daha sonra melek ayette 12.9 yanıtladı vermedi

 

 

00:08

Duydum, ama ben anladım; ve ben ne bu şeylerin sonu olacaktır, Lordum, dedi?

 

 

12:09

Çünkü O, git, Daniel dedi sözler kadar kapalı ve sonu zamana kadar mühürlenir .

 

 

Kehanet bu ayet 9 Daniel o zaman Tanrı’nın sonu o zamana kadar gizlenen şeyi ortaya olacağını söyler çünkü 12. bölümde çok açık ve çok önemlidir.

 

 

İsa Mesih’in dönüş!

 

 

 

Bugün Tanrı tarafından iradeli süre sonunda vardır, ve onun bin yıllık saltanatı için Rabbimiz İsa Mesih’in fiziksel dönmeden önce.

 

Bu iddia « Biz Tanrı tarafından iradeli süre sonunda vardır ve O’nun bin yıllık saltanatı için Rabbimiz İsa Mesih’in fiziksel dönmeden önce, » Obenim bir kehanet değil, ama öyle İsa Mesih’in dönüşü Kutsal Kitap’taki tüm uyarı işaretleri yerine basit bir ifadedir.

 

Geçmişin gözden insanın tarihinin sonuna kadar İncil’de sağlanan İsrail Devleti’nin yaratılmasına tarafından 14 Mayıs 1948 sona erdi gibi görünüyor bize İncil kehanetleri ve işaretler ışık gösterir zaman ve Yahudi halkının ilerici ve kitlesel dönüş Kutsal Topraklara yaşamak için izin « Kudüs. »

 

Ilk işareti Duyuru!

 

Hezekiel 36/24-28)

Ben, milletler arasından sizi tüm ülkelerin dışarı toplamak ve ülke haline getirecektir. Ben sizin üzerinize temiz su dökeceğim, ve temiz olmalıdır;Ben tüm filthiness gelen ve tüm putlardan sizi temizlemek olacaktır.Size yeni bir yürek verecek, ve ben yeni bir ruh koyacağım; Senin vücudun taştan yüreği çıkaracak, size etten bir yürek vereceğim. Sana benim Ruh koyacağız, ve ben benim kararname takip ve My törenleri gözlemlemek için dikkatli olmak emin olacaktır. Sen atalarınıza verdiği topraklarda yaşıyoruz; Sen benim halkım olacak, ben de sizin Tanrınız olacağım

 

Bugün görülen, May 14, 1948 çok açıktır ki ahir zaman ilk işareti oldu.

 

İsa Mesih’in dönüş tüm peygamberlik ve İncil uyarı işaretleri o yana katlanarak gerçekleştirmek için. Bu bir gerçektir.

 

Bu destekler ve İsa Mesih’in dönüşünü duyurmak için insanlığın uyanışı, İsrail Devleti’nin yaratılmasına Tanrı tarafından başlatılmış olduğunu kanıtlamak.

 

Man Bizim tarihi iki korkunç dünya savaşından sonra bir kan gölüne bitti.

 

14 Mayıs 1948 İsa Mesih’in dönüşüne kadar, yaşadığımız ve vahiy « Apocalypse » bir zaman canlı adam geleceği üzerinde karar verir, ama Tanrı’nın isteğini yaşadı.

 

Biz Kutsal Kitap’a bitiş saati çalıştıran duyurdu bu uyanış sayesinde, farkına böylece Tanrı tarafından iradeli Bu, insanın yaşam üstel bir özet dönemdir.

 

Böylece tüm teknolojik gelişmeler Dünya’nın nüfustaki artış olarak, kıtlıklar, hastalıklar ve salgınlar, tersine ilahi değerleri (eşcinsel evlilik bir iyi, katlanarak ortaya 14 Mayıs 1948 tarihinden beri gördük balık nehirlere ve okyanuslara milyonlarca milyonlarca açıklanamayan ölümlerin yanı sıra örnek) depremler, sağanak yağmurlar, yangınlar, seller, fırtınalar ve kasırgalar, şiddet, ayaklanmalar ve iç savaşlar ve dinler kuşlar ve sığır da birkaç yıl için bir açıklama olmadan ölmek.

 

Tüm bu gerçekler henüz Tanrı’dan gelen bir ceza ya da onun kıyamet günü değil, ama yine de uyanmak için kendi arzusu tarafından yönetilen!

 

Ben kurbanların sayısı hala çok fazla olduğunu ve afetler tekrarlayan ve beden olduğunu, insanlığın her zaman kaos önlemek başardı rağmen, her nasılsa hasarı onarmak ve devam ettiğini göstermek istiyorum ileri.

 

Tüm bu gerçekler İncil’de alındı. Onlar uyanmak için tek bir amaç için daha fazla güç, frekans ve büyüklüğü ile ortaya!

 

Ne yazık ki, bu üstel bize bile yaklaşık Rabbimiz İsa Mesih’in dönüş zamanını bilmek için değil sağlar biz, son kez canlanma yaşıyoruz ki ortaya.

 

Bir bu Allah’ın iradesi olduğunu düşünebilirsiniz!

 

İsa yalnız Baba iki bin yıl, döndükten gün ve saat olduğunu bildiğini söyledi beri.

 

Ama hayır!

 

Allah ahir zaman vahiy sonuna kadar kapalı olduğunu Daniel 12.9 söyledi!

 

Yani Tanrı bizi aramak istiyor ve biz gibi, başka İncil bizim istihbarat için birkaç kez denir.

 

O biz istediğini bulamadı ve biz Apocalypse « sıkıntıları » son yedi yılda iki bölüme ayrılmıştır olacağını açıkça İncil varsa ve neden Tanrı, ikinci onun bir günü içeren kızgın!

 

Bu nedenle önemli bir işaretidir dünyaya İsa Mesih’in (Daniel yedinci haftası) dönmeden önce insanın hayatının son yedi yıl başlangıcını ortaya çıkarmak gerekir ve hatta İsa’nın dönüş tarihinden erkeklere duyurmuştur Mesih her zaman olmadan biz İsa Mesih dedi gibi döndükten gün ne saat ne bildirin.

 

Sadece Tanrı İsa Mesih’in dönüş gün ve saati bilir!

 

Şimdi tüm yukarıdaki gerçekleri ve gerçek olgusal bir üstel görünümüne delil (İsa Mesih’in geri dönüşünü müjdeleyen İncil kehanetleri ve işaretler gerçekleştirilmesi ve yerine getirilmesi) destekleyen, anlıyorum zamanın sonuna başlatılır 14 Mayıs 1948 ve İncil’de bildirilen gerçekler, böyle bir büyük miktarda her durumda, olasılıklar yasasını verilen olamaz böyle bir kısa sürede başarı, tesadüf olamaz.

 

Şimdi İsa Mesih’in geri dönmeden önce adamın son yedi yıl başlangıcını bilmek için yeni bir işaret bulmak zorundadır.

 

Bu önemli işareti hala biz bulmak geçmiş ve etkisi 29 Eylül 2008 bir analiz, böyle önemli bir kişi işareti unutmuş olamaz olmuştur.

 

Bu negatif indeksi -777 ile meleklerin bayram günü meydana gelen Wall Street borsa kaza oldu.

 

Orada numarası 777 Tanrı’nın sayısı ise fark olacaktır.

 

Biz bu işareti 29 Eylül 2008 yılından bu yana özellikle güçlü ve önemli olduğunu unutmayın, Dünya harabe yoksulluk ve yoksunluk içinde dünya erkek ve kadınların çok dalan daha güçlü dolaşıyordu. (67 kişi insanlığın yarısı kadar para tutun)

 

Source:

http://www.agoravox.fr/actualites/societe/article/inegalites-meurtrieres-les-67-plus-150546

 

 

29 Eylül 2008 yılından bu yana dünya sadece borç hayatta.

 

Zaten 14 Mayıs 1948 yılından bu yana katlanarak gerçekleştiği İncil kehanetleri ve işaretler, çok güçlü ve 2014 günlük olmak 29 Eylül 2008 güç, büyüklük ve frekansta tekrar yükseldi olduğu da açıktır.

 

One 29 Eylül 2008 tarihinden itibaren yapılan İncil kehanetleri ve işaretlerin derinliği, kapsamı, güç ve sıklığını artırarak mevcut küresel haber vurgulamaktadır bakmak.

 

Dünyanın çok yoksulluk, yoksulluk ve sefalet içinde yaşayan ve toprak ve hava daha afetlere uğrar olmuştur.

 

Birçok kişi de isyanlar ve iç savaşlar ve din ile karşı karşıyayız.

 

Afetler ve tüm İncil kehanetleri ve yapılan işaretleri bu yeni ölçek görünümünde, biz o dünyaya Daniel geçen hafta (yedi başlangıcını duyurmak için daha güçlü ve daha net bir işaret olamayacağını anlamak Mahşerin son yıl)

 

May 14, 1948, daha hala katlanarak 29 Eylül 2008 yılından bu yana artan bu yana tüm bu gerçekler, gerçek somut ve önemli gelişmeler, İncil kehanetleri ve işaretler son kez açıkladı ve Rabbimiz İsa’nın dönüşü ile tamamen tutarlıdır İsa.

 

Biz 29 Eylül 2008 yılından bu yana yaşamak şüphe iyi niyetle artık mümkün değildir, onun bin yıllık saltanatı için Zeytin Dağı’nda İsa Mesih’in fiziksel dönmeden önce insanın hayatının son yedi yıl .

 

Biz de görmek ve zamanın sonu vahiy Tanrı’nın iradesine göre, iyi olduğunu söyleyebiliriz, zamanın sonuna kadar kapalı.

 

Bu vahiy yerine kehanetleri zoruyla dünyada yapıldığı bu tarihlerden itibaren sadece.

 

14 Mayıs 1948 öncesi hiç kimse tüm kutsal kehanetler ve işaretler bu tarihten sonra yapılır çünkü zamanın sonu çalışmak olacağını tahmin edebiliyordu.

 

O 29 Eylül 2008 fark etmeden benzer şekilde, Daniel’in eşsiz işareti duyuran geçen hafta bilinen olamazdı.

 

Süre sonunda vahiy iyi zaman sonuna kadar Tanrı tarafından mühürlendi!

 

Geçen gün biz biliyoruz zor. Olacak Zeytin Dağı İsa Mesih’in dönüş Eylül 2015 için planlanıyor!

Ya da yedi yıl 29 Eylül 2008 sonrası

 

Muhtemelen 14 ve 15 Eylül tarihleri ​​arasında trompet bayram vesilesiyle.

 

Benim makalesine bakın

https://victorpicarra.wordpress.com/2014/02/25/revelations-et-force-de-la-foi-a-la-fin-des-temps/

Bu bir kehanet değil.

 

Bu bir analiz ve yapılan tüm kehanetler ve İncil işaretlerin yerine mantıksal bir bulgudur.

 

Alarm sesler daha yüksek sesle,

 

Ama duymak reddetme ve görmek için reddedenler kadar kör hiçbiri olanlar kadar sağır hiçbiri vardır.

 

29 Eylül 2008 yılından bu yana 14 Mayıs 1948 ve yine katlanarak henüz Ağırlaştırılmış itibaren yapılan tüm İncil kehanetlerinin ve belirtileri bir üstel görünümü, biz açık itiraf edemiyor:

 

– Zaman sonu İsrail Devleti’nin oluşturulması ile 14 Mayıs 1948 başladı.

 

– Daniel yedinci haftasında 29 Eylül 2008 Wall Street borsa kaza ile başladı

 

İsa Mesih’in dönüş

 

İsa Mesih’in Dönüşü 29 Eylül 2008 başladı yedi yıl sonunda olacak 2015 yılında bariz bir kesinlik olduğunu bu nedenle!

 

Apocalypse tarihlerde benim makalesine bakın:

APOCALYPSE TARİHLERİ VE KİLİSESİ RAPTURE açıkladı!

Daniel’in geçen hafta iki bölüme ayrılmıştır gerektiğini biliyorum.

Dn 09:27 –  Ve o birçok ile bir antlaşma güçlendirecektir. Zaman Haftada; ve yarım bir hafta zaman o kurban ve adak neden olacaktır, ve Tapınağı kanat sonuna kadar, ıssız atanan sonuna kadar ıssızlık iğrençtir olacaktır. « 

 

John Mahşerin kitap da son yedi yılın ikinci yarısı (42 ay) ilk daha kötü olacak ve Tanrı dönem gazap gerçek gününü içerecek söyler.

 

Geçen hafta yarım Mart 2012’dir.

 

2012 yılı Mart ayında, göklerde önemli bir işaret biz bulduk tek açıklama yer almıştı unutmak olduğunu, orada oldu.

 

« Bizim gezegeni göre muhtemelen daha büyük görülmemiş büyüklükte, bir siyah küre 11 Mart 2012 O 15 saatlik evrensel saat 14 saat 8 Mart 2012 daha yirmi dört saat boyunca güneşe bağlı kalmıştır. « 

 

Qu’inexpliqué NASA tarafından tespit gerçek ve somut bir gerçek olmasına rağmen

 

 

Benim makalesine bakın

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/01/15/les-signes-dans-les-cieux-sont-visibles-jesus-christ-arrive-bientot/

 

Kuyruklu yıldızlar ve meteorlar otlak veya daha az bir günlük gerçeklik ve meteor yağmurları da Mart 2012 tarihinden itibaren Dünya’da artan frekans ile düşer beri.

 

Biz bu olayların büyüklüğü Tanrı işaretleri gazap günü gelmesi büyük bir gelecek ile devam edilecek göklerde erken belirtileri meydana söyleyebiliriz.

 

Biz beklentilerimizi sonunda ve hepimiz için çok zor şeyler kuvvet tarafından bu nedenle olacak izleyin günler.

 

Tanrı’ya karşı planını yürütmek için, şeytana çok az zaman kalır ve biz erkekler olarak, bir yandan, baştan daha güçlü hale gelecektir.

 

Ve ikincisi Tanrı’nın gazabının gününde de Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünden önce gerçekleşmesi gerekir.

 

Bütün bunlar bize kalan 10 Eylül ay boyunca büyük zorluklar bir belirti verir.

 

Biz hızlı bir şekilde hareket etmeli ve İsa Mesih’e gelmek ve iyi haber yaymak için « İsa Mesih yakında geliyor ve 2015 mantıklı. »

 

Benim makalesine bakın

 

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/09/14/le-retour-de-jesus-christ-peut-etre-le-14-ou-15-septembre-2015-au-cours-de-la-fete-des-trompettes-3/

 

Ben arkadaş ve tanıdıkları tüm gönderebilir, bloglar bu makale yayınlamak için davet makalenin bağlantı ve blog mümkün olduğunca çok insan bilgi ve kaydedilir böylece.

 

İsa Mesih yakında geliyor, 2015 için yapılan tüm İncil kehanetleri ve işaretler bir kesinlik ve manzara.

 

Meryemana, Fatima onun görünümünü yardım için geldi ama üç küçük çocuğu ortaya ve zamanında kamuoyuna amaçlanan, tam olmamıştır.

 

Bilgi Papalar ve VATİKAN tarafından gizlilik biliyordu basılmıştır.

 

Bu Papa ve Vatikan mucizevi olarak Fatima Meryemana hayaletlerden tanınan ve henüz onlar hala ortaya gizli bilgileri isabet unutulmamalıdır.

 

Benim makalesine bakın

 

FATIMA EARTH İsa Mesih’in İADE VE ÜÇÜNCÜ GİZLİ – Gerçek!

 

Birçok rahip ve eschatologists sadece biz başlangıç ​​tarihi veya bitiş tarihi İsa Mesih’in dönüş olacak ya vermeden süre sonunda olduğunu açıklayacak.

 

Itti eğer Diğerleri bitiş tarihleri ​​sadece bir şey söylemek değil hesaplamalarda kaybolur.

 

Tanrı sadece o bitiş saatine kadar kapalı olduğu süre sonunda gerçekleri ortaya koymaktadır.

 

Biz zamanın sonunda ve her gün görülmelidir!

 

Biz günahkarlar olduğunu kabul ve bizim kurtuluş biz beklemek olmaz ne zaman İsa Mesih, bir hırsız gibi O’nun kilisesini kaldırmak gün geldi için dua cesarete sahip olmalıdır.

 

İsa Mesih fiziksel 2015 yılında Zeytin Dağı dönecektir, bu açıktır, bu 14 ve 15 Eylül 2015 tarihleri ​​arasında trompet bayram süresince büyük olasılıkla.

 

Ne yazık ki, ben Kilisesi coşku tarihini duyuran hiç emin işaret bulduk.

 

Yazımda

APOCALYPSE TARİHLERİ VE KİLİSESİ RAPTURE açıkladı!

 

Ben en çok, muhtemelen Kasım 2014 ayında bu yıl için kaldırılması, bir olasılığı göstermektedir.

 

Ama kilisenin tutsaklık Fısıh için şimdi ve belki de gerçekleşecek olması çok mümkündür ve biz neredeyse oradayız

 

Fısıh başlangıcı Pazartesi, 14 Nisan Salı günü, akşam 22 Nisan akşam.

 

Hıristiyan Paskalya Pazartesi 21 Nisan.

 

Hepinize mutlu bir Fısıh (lar) diliyorum 2014 Aşk, af ve pişmanlık.

 

İsa Mesih gelip, henüz çok geç değil. Ama yakında orada ağlayış ve geç diş gıcırtısı olacaktır.

 

İsa Mesih bizim faylar ve günahların rağmen bizi seviyor.

 

Bizim kötülüklerini Allah’ın mağfiret ve ruhumuzun kurtuluşu ve bizim sevgili kardeşlerimiz için dua ediyorum.

Tanrı gazabının her gün oluyor seni korumak.

Galip

 

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :